Praha (17. 11. 2023)
polojasno, vzduch 3°C
Běh 17. listopadu 2023 - výsledky
Možnost zobrazení nebo skrytí vybraných sloupců
ženy 4400 m (Absolutní pořadí) řazení cíl
Kliknutím na záhlaví sloupců seřadíte jejich údaje vzestupně nebo sestupně
poř. | st.č. | jméno | roč. | kat. | # | klub | 1.mezičas | cíl ^ | ztráta | |
1 | 75. | 488 | ŠIMEROVÁ Alice | 71 | Z50+ | 8. | SABZO Praha | 14:21.0 | 29:52.9 | 15:16.5 |
2 | 74. | 208 | TÁČNEROVÁ Jana | 75 | Z40-49 | 9. | Jesenice | 12:51.6 | 26:50.9 | 12:14.5 |
3 | 73. | 209 | PANÁČKOVÁ Veronika | 71 | Z50+ | 7. | Praha | 13:02.3 | 26:42.3 | 12:05.9 |
4 | 72. | 482 | DINU Monica | 84 | Z20-39 | 58. | Mattoni free run | 12:50.1 | 26:39.3 | 12:02.9 |
5 | 71. | 464 | KOSAKOVÁ Michaela | 91 | Z20-39 | 57. | Praha | 12:44.8 | 26:19.5 | 11:43.1 |
6 | 70. | 486 | VYZINOVÁ Lenka | 88 | Z20-39 | 56. | AB | 12:36.6 | 25:37.0 | 11:00.6 |
7 | 69. | 484 | MAŠKOVÁ Adriana | 82 | Z40-49 | 8. | Praha 10 | 11:54.3 | 25:00.3 | 10:23.9 |
8 | 68. | 199 | KOUBKOVÁ Ilona | 56 | Z50+ | 6. | Spartak Praha 4. FSv | 12:15.6 | 24:55.3 | 10:18.9 |
9 | 67. | 197 | ENGELMAIEROVÁ Amelie | 04 | Z20-39 | 55. | Praha | 11:41.7 | 24:39.5 | 10:03.1 |
10 | 66. | 483 | ILLNEROVÁ Daniela | 66 | Z50+ | 5. | OB Kotlářka | 11:46.8 | 24:12.4 | 9:36.0 |
11 | 65. | 473 | ŠTROSOVÁ Alice | 70 | Z50+ | 4. | Bonbon | 11:51.5 | 23:53.9 | 9:17.5 |
12 | 64. | 477 | DLOUHÁ Marta | 78 | Z40-49 | 7. | SK Praga | 11:32.5 | 23:39.1 | 9:02.7 |
13 | 63. | 490 | CIKHARTOVÁ Marie | 97 | Z20-39 | 54. | Praha | 11:45.4 | 23:18.6 | 8:42.2 |
14 | 62. | 487 | MALIŠOVÁ Karla | 60 | Z50+ | 3. | SABZO | 11:28.2 | 23:07.7 | 8:31.3 |
15 | 61. | 198 | KLIMEŠOVÁ Lenka | 80 | Z40-49 | 6. | Liberec | 11:25.6 | 23:05.7 | 8:29.3 |
16 | 60. | 229 | ZACHOVÁ Jana | 86 | Z20-39 | 53. | Praha | 11:14.0 | 23:02.3 | 8:25.9 |
17 | 59. | 481 | RUBEŠOVÁ Michaela | 99 | Z20-39 | 52. | Praha | 11:25.6 | 23:00.8 | 8:24.4 |
18 | 58. | 457 | VIPLEROVÁ Petra | 02 | Z20-39 | 51. | Praha 13 | 11:08.6 | 22:35.9 | 7:59.5 |
19 | 57. | 201 | ZACHOVÁ Lucie | 85 | Z20-39 | 50. | Báječné ženy v běhu | 11:18.5 | 22:28.9 | 7:52.5 |
20 | 56. | 446 | STAŇKOVÁ Ivana | 86 | Z20-39 | 49. | adidas Runners | 10:54.4 | 22:23.8 | 7:47.4 |
21 | 55. | 476 | BOŠKOVÁ Mariana | 95 | Z20-39 | 48. | Praha | 11:05.1 | 22:09.8 | 7:33.4 |
22 | 54. | 475 | RAKOVCOVÁ Zuzana | 11 | Z20-39 | 47. | Aletika Jižní Město | 10:45.8 | 22:03.3 | 7:26.9 |
23 | 53. | 191 | PINTNEROVÁ Anna | 99 | Z20-39 | 46. | Reality Pintner | 10:49.1 | 21:45.6 | 7:09.2 |
24 | 52. | 451 | JUSTOVÁ Anna | 02 | Z20-39 | 45. | Dáme si Kuřim | 10:40.7 | 21:45.4 | 7:09.0 |
25 | 51. | 204 | KUTTICHOVÁ Barbora | 98 | Z20-39 | 44. | Praha | 10:27.9 | 21:41.5 | 7:05.1 |
26 | 50. | 210 | BOROVIČKOVÁ Lenka | 73 | Z50+ | 2. | SK Nové Město nad M. | 10:42.8 | 21:32.8 | 6:56.4 |
27 | 49. | 459 | KLEISOVÁ Sofie | 00 | Z20-39 | 43. | JAC Brno | 10:19.5 | 21:09.9 | 6:33.5 |
28 | 48. | 460 | CURRAN Sophie | 01 | Z20-39 | 42. | Brno | 10:19.0 | 21:09.7 | 6:33.3 |
29 | 47. | 452 | HOUŠKOVÁ Klára | 98 | Z20-39 | 41. | Dáme si Praha | 10:24.2 | 21:06.7 | 6:30.3 |
30 | 46. | 447 | ŠIMEČKOVÁ Barbora | 98 | Z20-39 | 40. | DámeSi@Olomouc | 10:17.4 | 21:01.1 | 6:24.7 |
31 | 45. | 202 | JENÍKOVÁ Karolína | 68 | Z50+ | 1. | Báječné ženy v běhu | 10:18.8 | 20:53.3 | 6:16.9 |
32 | 44. | 244 | FIŠEROVÁ Ludmila | 03 | Z20-39 | 39. | Atletika Stodůlky | 10:01.4 | 20:27.7 | 5:51.3 |
33 | 43. | 471 | NOVÁKOVÁ Lucie | 98 | Z20-39 | 38. | Polevsko | 9:49.5 | 20:25.3 | 5:48.9 |
34 | 42. | 489 | FRYČKOVÁ Michaela | 99 | Z20-39 | 37. | Plzeň | 9:42.1 | 20:11.1 | 5:34.7 |
35 | 41. | 196 | KROPÁČKOVÁ Veronika | 00 | Z20-39 | 36. | Atletika Písek | 9:51.3 | 20:03.8 | 5:27.4 |
36 | 40. | 458 | PAVLÁSKOVÁ Anežka | 04 | Z20-39 | 35. | Ski klub Šumava | 9:53.7 | 19:55.7 | 5:19.3 |
37 | 39. | 448 | KOBOSOVÁ Klára | 75 | Z40-49 | 5. | Spartak Praha 4 | 9:50.8 | 19:54.0 | 5:17.6 |
38 | 38. | 474 | MEHIČ Sabina | 99 | Z20-39 | 34. | ASK Dipoli | 9:25.9 | 19:51.5 | 5:15.1 |
39 | 37. | 203 | BARTÁKOVÁ Jana | 77 | Z40-49 | 4. | Česká Lípa | 9:54.9 | 19:45.5 | 5:09.1 |
40 | 36. | 205 | KUTTICHOVÁ Natálie | 03 | Z20-39 | 33. | TJ Sokol HK | 10:05.3 | 19:41.1 | 5:04.7 |
41 | 35. | 192 | DANDOVÁ Eva | 84 | Z20-39 | 32. | Spartak Praha 4 | 9:37.5 | 19:18.0 | 4:41.6 |
42 | 34. | 472 | ŠTROSOVÁ Aneta | 04 | Z20-39 | 31. | BONBON Praha | 9:18.3 | 19:16.0 | 4:39.6 |
43 | 33. | 479 | KVAPILOVÁ Tereza | 01 | Z20-39 | 30. | Turnov | 9:27.8 | 19:13.2 | 4:36.8 |
44 | 32. | 456 | OBERMANNOVÁ Hana | 97 | Z20-39 | 29. | Praha | 9:48.2 | 19:11.0 | 4:34.6 |
45 | 31. | 469 | POBORSKÁ Helena | 78 | Z40-49 | 3. | Kerteam | 9:28.9 | 19:05.9 | 4:29.5 |
46 | 30. | 230 | HLAVÁČOVÁ Klára | 03 | Z20-39 | 28. | AC Tepo Kladno | 9:26.8 | 19:04.3 | 4:27.9 |
47 | 29. | 455 | TEPLÁ Jana | 79 | Z40-49 | 2. | TTT | 9:22.6 | 18:56.4 | 4:20.0 |
48 | 28. | 485 | FRYSOVÁ Barbora | 95 | Z20-39 | 27. | Praha | 9:18.9 | 18:52.9 | 4:16.5 |
49 | 27. | 454 | JANOUŠKOVÁ Lucie | 99 | Z20-39 | 26. | Česká Lípa | 9:23.0 | 18:50.6 | 4:14.2 |
50 | 26. | 200 | SEIDLOVÁ Miriam | 03 | Z20-39 | 25. | VSK Medik | 9:16.7 | 18:42.7 | 4:06.3 |
51 | 25. | 467 | KOVANDOVÁ Jana | 00 | Z20-39 | 24. | A.C. Sparta Praha | 9:10.7 | 18:40.0 | 4:03.6 |
52 | 24. | 206 | MUSILOVÁ Evelyn | 99 | Z20-39 | 23. | ASK Děčín | 9:05.8 | 18:37.3 | 4:00.9 |
53 | 23. | 480 | HÁJKOVÁ Eliška | 98 | Z20-39 | 22. | OK Kamenice | 9:15.8 | 18:36.1 | 3:59.7 |
54 | 22. | 465 | FRAŇKOVÁ Kateřina-Alexandra | 98 | Z20-39 | 21. | Horoguru. CZSA | 9:12.4 | 18:32.7 | 3:56.3 |
55 | 21. | 228 | ŠIMLOVÁ Michaela | 95 | Z20-39 | 20. | Praha | 9:11.2 | 18:30.1 | 3:53.7 |
56 | 20. | 449 | BODNAROVÁ Hana | 04 | Z20-39 | 19. | A. C. Tepo Kladno | 9:05.5 | 18:28.6 | 3:52.2 |
57 | 19. | 470 | POLANSKÁ Zuzana | 78 | Z40-49 | 1. | Sokol Pra Staré Město | 9:05.6 | 18:19.8 | 3:43.4 |
58 | 18. | 226 | ZEMANÍKOVÁ Anna | 02 | Z20-39 | 18. | Ostravice | 9:00.6 | 18:03.6 | 3:27.2 |
59 | 17. | 450 | CARPENTIER Melanie | 02 | Z20-39 | 17. | AK ŠKODA PLZEŇ | 8:42.2 | 17:56.9 | 3:20.5 |
60 | 16. | 461 | HEJNÁ Anna-Marie | 99 | Z20-39 | 16. | EDSystem Silvini | 8:48.9 | 17:52.5 | 3:16.1 |
61 | 15. | 478 | SCHWARCZOVÁ Aneta | 04 | Z20-39 | 15. | AK Škoda Plzeň | 8:53.7 | 17:42.5 | 3:06.1 |
62 | 14. | 194 | RÁLIŠOVÁ Anna | 02 | Z20-39 | 14. | TJ Jiskra Nový Bor | 8:49.5 | 17:36.2 | 2:59.8 |
63 | 13. | 462 | ZÁRYBNICKÁ Kateřina | 86 | Z20-39 | 13. | AC Slovan Liberec | 8:50.1 | 17:33.4 | 2:57.0 |
64 | 12. | 245 | MARTÍNKOVÁ Kateřina | 96 | Z20-39 | 12. | SK Aktis Praha | 8:37.4 | 17:24.7 | 2:48.3 |
65 | 11. | 224 | SURÁKOVÁ Anna | 00 | Z20-39 | 11. | ZČU Plzeň | 8:19.7 | 17:21.5 | 2:45.1 |
66 | 10. | 468 | POBORSKÁ Eliška | 03 | Z20-39 | 10. | Kerteam | 8:19.7 | 17:11.6 | 2:35.2 |
67 | 9. | 227 | NAVRÁTILOVÁ Zuzana | 03 | Z20-39 | 9. | AC Moravská Slavia | 8:20.6 | 17:02.8 | 2:26.4 |
68 | 8. | 466 | ŠTIGLEROVÁ Sylvie | 99 | Z20-39 | 8. | USK Praha | 8:12.1 | 16:51.2 | 2:14.8 |
69 | 7. | 195 | PARDAMCOVÁ Lenka | 99 | Z20-39 | 7. | T.J. Sokol České Budě | 8:12.0 | 16:35.8 | 1:59.4 |
70 | 6. | 193 | PEKAŘOVÁ Jana | 02 | Z20-39 | 6. | AC Turnov | 8:02.1 | 16:31.8 | 1:55.4 |
71 | 5. | 223 | KOPECKÁ Anežka | 97 | Z20-39 | 5. | ASK Slavia Praha | 8:02.3 | 16:22.5 | 1:46.1 |
72 | 4. | 453 | NOVOTNÁ Tereza | 92 | Z20-39 | 4. | AK Olymp Brno | 7:52.9 | 15:43.6 | 1:07.2 |
73 | 3. | 225 | HLUCHÁ Tereza | 01 | Z20-39 | 3. | Opava | 7:54.3 | 15:39.6 | 1:03.2 |
74 | 2. | 463 | ŽÁKOVÁ Anita | 00 | Z20-39 | 2. | TJ Lokomotiva Beroun | 7:54.4 | 15:29.0 | 52.6 |
75 | 1. | 207 | STÝBLOVÁ Bára | 99 | Z20-39 | 1. | Loko Beroun | 7:19.4 | 14:36.4 |
Copyright © 2006 - 2024 Sportis s.r.o. Publikování nebo další šíření obsahu serveru Sportis.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno.