Běh 17. listopadu 2014 - výsledky
Možnost zobrazení nebo skrytí vybraných sloupců
veteráni 6000 m (Absolutní pořadí) řazení cíl
Kliknutím na záhlaví sloupců seřadíte jejich údaje vzestupně nebo sestupně
poř. | st.č. | jméno | roč. | kat. | # | klub | 1.mezičas | cíl | ztráta | |
1 | 1. | 533 | SERBESSA Mulugeta | 71 | M40-49 | 1. | MUDr. Serbessa s.r.o. | 9:42.4 | 19:32.0 | |
2 | 2. | 577 | FRELICH Martin | 71 | M40-49 | 2. | Sokol české budějovice | 9:47.2 | 19:46.0 | 14.0 |
3 | 3. | 544 | WALLENFELS Jiří | 72 | M40-49 | 3. | Sokol Vinohrady | 9:42.5 | 19:50.0 | 18.0 |
4 | 4. | 557 | KOVÁŘ Michal | 71 | M40-49 | 4. | tj slavoj banes pacov | 9:50.5 | 19:56.0 | 24.0 |
5 | 5. | 576 | FRELICH Pavel | 71 | M40-49 | 5. | Sokol české budějovice | 9:53.1 | 20:17.0 | 45.0 |
6 | 7. | 558 | PODUŠKA Josef | 62 | M50+ | 1. | AC Tepo Kladno | 9:57.3 | 20:24.0 | 52.0 |
7 | 6. | 547 | BESHIR Ervin | 67 | M40-49 | 6. | adidas team | 9:46.3 | 20:24.0 | 52.0 |
8 | 8. | 529 | SMRČKA Miloš | 54 | M50+ | 2. | BK Říčany | 10:00.1 | 20:40.0 | 1:08.0 |
9 | 9. | 542 | PETRONYUK Viktor | 60 | M50+ | 3. | CZU Praha | 10:18.5 | 20:53.0 | 1:21.0 |
10 | 10. | 572 | ŠIMEK Pavel | 71 | M40-49 | 7. | Praha 3 | 10:19.7 | 20:55.0 | 1:23.0 |
11 | 11. | 508 | ULBRICH Pavel | 74 | M40-49 | 8. | VŠCHT Praha | 10:36.0 | 21:17.0 | 1:45.0 |
12 | 12. | 541 | LOCHMAN Petr | 73 | M40-49 | 9. | O.B.F.S.T. Berlin | 10:28.7 | 21:18.0 | 1:46.0 |
13 | 13. | 566 | SUCHÁNEK Petr | 72 | M40-49 | 10. | AC Obora Hvězda | 10:40.8 | 21:29.0 | 1:57.0 |
14 | 14. | 515 | VIPLER Pavel | 69 | M40-49 | 11. | Peksport | 10:38.9 | 21:31.0 | 1:59.0 |
15 | 15. | 561 | RUDOLF Jánošík | 71 | M40-49 | 12. | Spartak Vlašim | 10:24.3 | 21:38.0 | 2:06.0 |
16 | 16. | 545 | ŠÁRA Pavel | 74 | M40-49 | 13. | Ac Praha 1890 | 10:24.0 | 21:43.0 | 2:11.0 |
17 | 17. | 528 | VACARDA Vladimír | 59 | M50+ | 4. | AC Slovan Liberec | 10:58.9 | 21:56.0 | 2:24.0 |
18 | 18. | 586 | RICCARDO Lanzafame | 72 | M40-49 | 14. | Mandalatrail | 10:48.1 | 22:12.0 | 2:40.0 |
19 | 19. | 578 | CIBÍK Milan | 67 | M40-49 | 15. | Praha 4 | 10:58.4 | 22:25.0 | 2:53.0 |
20 | 20. | 537 | RYCHECKÝ Tomáš | 66 | M40-49 | 16. | HH Smíchov | 10:59.2 | 22:40.0 | 3:08.0 |
21 | 21. | 519 | SYROVATKO Jiri | 70 | M40-49 | 17. | Kerteam | 11:26.9 | 22:56.0 | 3:24.0 |
22 | 22. | 591 | SCHEU Harald | 69 | M40-49 | 18. | LMB | 11:34.0 | 23:03.0 | 3:31.0 |
23 | 23. | 507 | FIŠER Pavel | 66 | M40-49 | 19. | TJ Stodůlky | 11:03.2 | 23:09.0 | 3:37.0 |
24 | 24. | 581 | BENA Petr | 69 | M40-49 | 20. | Praha 5 | 11:32.6 | 23:14.0 | 3:42.0 |
25 | 25. | 571 | RANDÁK Ondřej | 67 | M40-49 | 21. | TO Sprint | 11:34.0 | 23:23.0 | 3:51.0 |
26 | 26. | 502 | GRABMULLER Ivo | 62 | M50+ | 5. | Ski klub Šumava | 11:20.2 | 23:32.0 | 4:00.0 |
27 | 27. | 574 | HARTMAN quido | 62 | M50+ | 6. | Hasiči praha | 11:39.1 | 23:38.0 | 4:06.0 |
28 | 28. | 575 | JINDRA David | 60 | M50+ | 7. | BRID Team | 11:46.2 | 23:45.0 | 4:13.0 |
29 | 29. | 538 | HÁLA Luboš | 64 | M50+ | 8. | Olymp Gym | 11:34.8 | 23:47.0 | 4:15.0 |
30 | 30. | 568 | JELÍNEK Jakub | 73 | M40-49 | 22. | Praha | 11:23.4 | 23:49.0 | 4:17.0 |
31 | 31. | 584 | ŠÍP Ladislav | 64 | M50+ | 9. | SCMT Liberec | 11:51.0 | 24:08.0 | 4:36.0 |
32 | 32. | 559 | KODR Karel | 70 | M40-49 | 23. | Žižkov | 11:42.8 | 24:12.0 | 4:40.0 |
33 | 33. | 551 | ROUBÍK František | 56 | M50+ | 10. | Čerčany | 11:58.4 | 24:16.0 | 4:44.0 |
34 | 34. | 516 | POUR Jiří | 70 | M40-49 | 24. | TJ Sokol Jaroměř | 12:02.0 | 24:24.0 | 4:52.0 |
35 | 35. | 530 | FENDRYCH Tomáš | 54 | M50+ | 11. | 12:03.2 | 24:30.0 | 4:58.0 | |
36 | 36. | 583 | LACIGA Zdeněk | 52 | M50+ | 12. | Zdravotník Praha | 11:58.8 | 24:31.0 | 4:59.0 |
37 | 37. | 510 | DVORSKÝ Jaroslav | 61 | M50+ | 13. | FTVS Praha | 12:07.8 | 25:05.0 | 5:33.0 |
38 | 38. | 523 | HANUŠKA Martin | 67 | M40-49 | 25. | Úvaly | 13:45.0 | 25:29.0 | 5:57.0 |
39 | 39. | 506 | STOLÍN Josef | 71 | M40-49 | 26. | Relative Team | 12:34.7 | 25:37.0 | 6:05.0 |
40 | 40. | 570 | RUDOLF Tomáš | 72 | M40-49 | 27. | Energy team | 12:54.7 | 25:43.0 | 6:11.0 |
41 | 41. | 580 | HRUBÝ Antonín | 64 | M50+ | 14. | Cyklo-Mokřinka | 13:00.7 | 25:57.0 | 6:25.0 |
42 | 42. | 535 | PRUDIL Pavel | 66 | M40-49 | 28. | Praha | 12:26.2 | 26:07.0 | 6:35.0 |
43 | 43. | 505 | ŠTOGL Karel | 73 | M40-49 | 29. | Stodůlky Praha | 13:02.2 | 26:13.0 | 6:41.0 |
44 | 44. | 512 | VALÍČEK Ludvík | 68 | M40-49 | 30. | Liberec | 13:00.9 | 26:17.0 | 6:45.0 |
45 | 45. | 524 | SYMON Martin | 58 | M50+ | 15. | Běhej com | 13:22.2 | 26:20.0 | 6:48.0 |
46 | 46. | 527 | MAREŠ Zbyněk | 71 | M40-49 | 31. | Defect | 12:36.4 | 26:23.0 | 6:51.0 |
47 | 47. | 550 | RÁDL Pavel | 56 | M50+ | 16. | Sabzo | 13:01.1 | 26:26.0 | 6:54.0 |
48 | 48. | 540 | GRYGAR David | 74 | M40-49 | 32. | Architekti Grygar | 12:49.4 | 26:34.0 | 7:02.0 |
49 | 49. | 546 | BRETT Ladislav | 49 | M50+ | 17. | PSK Olymp Praha | 12:46.5 | 26:35.0 | 7:03.0 |
50 | 50. | 565 | HILAR Matouš | 73 | M40-49 | 33. | Praha | 13:10.2 | 26:37.0 | 7:05.0 |
51 | 51. | 579 | HAVLÍN Antonín | 53 | M50+ | 18. | AC Obora Hvězda | 13:23.8 | 26:38.0 | 7:06.0 |
52 | 52. | 562 | KOUKLÍK Stanislav | 61 | M50+ | 19. | Bystřice | 13:09.1 | 26:56.0 | 7:24.0 |
53 | 53. | 522 | FREY Eduard | 58 | M50+ | 20. | KČT Kralupy nad Vltavou | 13:21.0 | 26:57.0 | 7:25.0 |
54 | 54. | 554 | STARÝ Oldřich | 60 | M50+ | 21. | SKV | 13:30.5 | 27:00.0 | 7:28.0 |
55 | 55. | 553 | ŠIML Jan | 67 | M40-49 | 34. | Novis TK Praha | 13:31.6 | 27:01.0 | 7:29.0 |
56 | 56. | 514 | OZGA Zbigniew | 69 | M40-49 | 35. | Praha 5 | 13:46.3 | 27:14.0 | 7:42.0 |
57 | 57. | 513 | JELÍNEK Pavel | 60 | M50+ | 22. | Praha 6 | 12:58.5 | 27:23.0 | 7:51.0 |
58 | 58. | 525 | KOSTOVIČ Petr | 62 | M50+ | 23. | Ústí nad Labem | 13:42.2 | 27:30.0 | 7:58.0 |
59 | 59. | 593 | ŠESTÁK Jindřich | 56 | M50+ | 24. | KKK Praha | 13:27.5 | 27:39.0 | 8:07.0 |
60 | 60. | 511 | DEML Marek | 74 | M40-49 | 36. | ZAHM Praha | 13:25.9 | 27:46.0 | 8:14.0 |
61 | 61. | 548 | NOVÝ břetislav | 47 | M50+ | 25. | 13:52.2 | 28:01.0 | 8:29.0 | |
62 | 62. | 520 | ROCK Jan | 54 | M50+ | 26. | ACOH Praha | 13:51.2 | 28:14.0 | 8:42.0 |
63 | 63. | 552 | VÁLEK Jan | 64 | M50+ | 27. | Praha 5 | 13:57.4 | 28:28.0 | 8:56.0 |
64 | 64. | 531 | HOVORKA Karel | 51 | M50+ | 28. | TJ Petřiny-Praha | 14:10.5 | 28:28.0 | 8:56.0 |
65 | 65. | 517 | TUČAN Zdeněk | 52 | M50+ | 29. | Sp. Praha 4 | 14:11.7 | 28:43.0 | 9:11.0 |
66 | 66. | 509 | ŠINDERBAL Jiří | 70 | M40-49 | 37. | Praha | 14:28.5 | 29:00.0 | 9:28.0 |
67 | 67. | 590 | ŠNAJBERK Jiří | 57 | M50+ | 30. | Sabzo | 14:16.9 | 29:08.0 | 9:36.0 |
68 | 68. | 573 | SPILKA František | 50 | M50+ | 31. | Ústí nad Labem | 14:31.4 | 29:10.0 | 9:38.0 |
69 | 69. | 587 | ŘÁPEK Václav | 42 | M50+ | 32. | AVC-Praha | 14:17.9 | 29:11.0 | 9:39.0 |
70 | 70. | 592 | MINAŘÍK Kamil | 70 | M40-49 | 38. | Ústí nad Labem | 13:48.2 | 29:36.0 | 10:04.0 |
71 | 71. | 521 | BREČKAY Jiří | 70 | M40-49 | 39. | Praha | 14:10.6 | 29:38.0 | 10:06.0 |
72 | 72. | 501 | JORDÁK Karel | 60 | M50+ | 33. | MPI | 14:10.1 | 29:42.0 | 10:10.0 |
73 | 73. | 518 | JELÍNEK Tomáš | 63 | M50+ | 34. | 14:19.2 | 30:07.0 | 10:35.0 | |
74 | 74. | 569 | JANOVSKÝ Stanislav | 60 | M50+ | 35. | Praha 12 | 14:41.7 | 30:09.0 | 10:37.0 |
75 | 75. | 585 | LEDVINA Tomáš | 63 | M50+ | 36. | AVC Praha | 14:58.4 | 30:20.0 | 10:48.0 |
76 | 76. | 536 | PUCHOLT Miroslav | 51 | M50+ | 37. | SABZO/Praha | 14:44.5 | 30:42.0 | 11:10.0 |
77 | 77. | 532 | CHLUMSKÝ Luboš | 56 | M50+ | 38. | Praha Vokovice | 15:20.9 | 31:06.0 | 11:34.0 |
78 | 78. | 563 | HLAVA Milan | 55 | M50+ | 39. | Longrun | 15:10.8 | 31:09.0 | 11:37.0 |
79 | 79. | 560 | PAUKERT Milan | 50 | M50+ | 40. | SABZO | 15:12.1 | 31:48.0 | 12:16.0 |
80 | 80. | 534 | FEJFAR Aleš | 69 | M40-49 | 40. | Vrchlabí | 15:53.9 | 32:11.0 | 12:39.0 |
81 | 81. | 582 | MÍŠEK Jan | 60 | M50+ | 41. | BONBON | 15:48.7 | 32:19.0 | 12:47.0 |
82 | 82. | 526 | GE Evžen | 54 | M50+ | 42. | Trailpoint | 16:20.2 | 32:28.0 | 12:56.0 |
83 | 83. | 555 | PARMA Antonín | 56 | M50+ | 43. | SKI Team praha | 15:48.7 | 32:30.0 | 12:58.0 |
84 | 84. | 567 | PŠENIČKA Jiří | 46 | M50+ | 44. | Pardubice | 15:50.2 | 33:06.0 | 13:34.0 |
85 | 85. | 539 | ŘEŽÁBEK Petr | 57 | M50+ | 45. | USK Praha | 16:15.5 | 33:27.0 | 13:55.0 |
86 | 86. | 503 | BŘEZINA Tomáš | 70 | M40-49 | 41. | SABZO Praha | 16:20.0 | 33:57.0 | 14:25.0 |
87 | 87. | 504 | BŘEZINA Petr | 46 | M50+ | 46. | SABZO Praha | 16:20.9 | 34:05.0 | 14:33.0 |
88 | 88. | 543 | DOLEJŠ Radomír | 58 | M50+ | 47. | SABZO/AVC | 17:04.3 | 35:02.0 | 15:30.0 |
89 | 89. | 589 | NETUŠIL Jana | 90 | M40-49 | 42. | 17:41.6 | 35:17.0 | 15:45.0 | |
90 | 90. | 564 | PROCHÁZKA Jiří | 55 | M50+ | 48. | SABZO | 17:53.5 | 36:44.0 | 17:12.0 |
91 | 91. | 588 | KOLÁŘ Jan | 44 | M50+ | 49. | Praha | 18:08.7 | 37:20.0 | 17:48.0 |
92 | 92. | 549 | JEŽEK Petr | 70 | M40-49 | 43. | Praha | 17:40.9 | 37:26.0 | 17:54.0 |
93. | 556 | KRÁLOVEC Josef | 43 | M50+ | Telč | DNF |
Copyright © 2006 - 2024 Sportis s.r.o. Publikování nebo další šíření obsahu serveru Sportis.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno.