Běh 17. listopadu 2014 - výsledky
Možnost zobrazení nebo skrytí vybraných sloupců
ženy 4400 m (Absolutní pořadí) řazení cíl
Kliknutím na záhlaví sloupců seřadíte jejich údaje vzestupně nebo sestupně
poř. | st.č. | jméno | roč. | kat. | # | klub | 1.mezičas | cíl | ztráta | |
1 | 1. | 429 | NANCY Arusei | 86 | Z20-39 | 1. | SKKS DORCUS SPORT | 7:19.4 | 14:55.0 | |
2 | 2. | 421 | ČAPKOVÁ Tereza | 87 | Z20-39 | 2. | USK Praha | 7:33.5 | 14:59.0 | 4.0 |
3 | 3. | 428 | AGNES Kiprotich | 79 | Z20-39 | 3. | SKKS DORCUS SPORT | 7:21.1 | 15:03.0 | 8.0 |
4 | 4. | 402 | STEWARTOVÁ Moira | 95 | Z20-39 | 4. | Spartak Praha 4 | 7:32.8 | 15:24.0 | 29.0 |
5 | 5. | 459 | DRÁBKOVÁ Michaela | 92 | Z20-39 | 5. | USK Praha | 7:36.0 | 15:29.0 | 34.0 |
6 | 6. | 433 | JÍŠOVÁ Barbora | 92 | Z20-39 | 6. | Perňa systém | 7:35.0 | 15:37.0 | 42.0 |
7 | 7. | 438 | NOVÁKOVÁ Lada | 93 | Z20-39 | 7. | TJ Jiskra Havl. Brod | 7:44.7 | 16:04.0 | 1:09.0 |
8 | 8. | 440 | VŠETEČKOVÁ Lenka | 84 | Z20-39 | 8. | Spartak Praha 4 | 7:52.1 | 16:24.0 | 1:29.0 |
9 | 9. | 465 | BEROUŠKOVÁ Kateřina | 91 | Z20-39 | 9. | Sport Club Plzeň | 8:05.0 | 16:32.0 | 1:37.0 |
10 | 10. | 441 | ULJAS Egle | 84 | Z20-39 | 10. | ASK Slavie | 8:21.8 | 16:51.0 | 1:56.0 |
11 | 11. | 405 | KLIMEŠOVÁ Jana | 70 | Z40+ | 1. | USK Praha | 8:07.9 | 16:53.0 | 1:58.0 |
12 | 12. | 480 | ŠIMÁKOVÁ Jitka | 86 | Z20-39 | 11. | Energy team | 8:10.3 | 16:55.0 | 2:00.0 |
13 | 13. | 475 | MILESOVÁ | 77 | Z20-39 | 12. | PSK Olymp Praha | 8:27.3 | 16:57.0 | 2:02.0 |
14 | 14. | 461 | KODEDOVÁ Barbora | 90 | Z20-39 | 13. | Dukla Praha | 8:29.1 | 16:59.0 | 2:04.0 |
15 | 15. | 415 | VAJRYCHOVÁ Renata | 92 | Z20-39 | 14. | MK Seitl Ostrava | 8:18.2 | 17:10.0 | 2:15.0 |
16 | 16. | 416 | VAJRYCHOVÁ Blanka | 92 | Z20-39 | 15. | Krupka | 8:19.3 | 17:17.0 | 2:22.0 |
17 | 17. | 407 | GRABMULLEROVÁ Šárka | 69 | Z40+ | 2. | Ski klub Šumava | 8:29.6 | 17:19.0 | 2:24.0 |
18 | 18. | 456 | KUNČICKÁ Jana | 88 | Z20-39 | 16. | AK Šnek | 8:28.9 | 17:32.0 | 2:37.0 |
19 | 19. | 437 | PŘÍHODOVÁ Klára | 88 | Z20-39 | 17. | TJ Neratovice | 8:32.2 | 17:41.0 | 2:46.0 |
20 | 20. | 477 | SAMLEROVÁ Lucie | 86 | Z20-39 | 18. | AC Slovan Liberec | 8:33.3 | 17:52.0 | 2:57.0 |
21 | 21. | 463 | JAVŮRKOVÁ Jana | 89 | Z20-39 | 19. | AC Čáslav | 8:53.3 | 18:00.0 | 3:05.0 |
22 | 22. | 423 | BOROVIČKOVÁ Lenka | 73 | Z40+ | 3. | SMOLA Chůze Praha | 9:01.5 | 18:05.0 | 3:10.0 |
23 | 23. | 446 | SEVEROVÁ Denisa | 76 | Z20-39 | 20. | Praha | 8:43.4 | 18:14.0 | 3:19.0 |
24 | 24. | 406 | GRABMULLEROVÁ Aneta | 93 | Z20-39 | 21. | Prachatice | 8:47.1 | 18:33.0 | 3:38.0 |
25 | 25. | 443 | KOBOSOVÁ Klára | 75 | Z20-39 | 22. | Spartak Praha 4 | 9:15.9 | 18:43.0 | 3:48.0 |
26 | 26. | 404 | PŘIBYLOVÁ Eva | 69 | Z40+ | 4. | Sokol Nusle | 9:15.3 | 18:47.0 | 3:52.0 |
27 | 27. | 442 | LOCHMANOVÁ Blanka | 74 | Z40+ | 5. | Praha | 9:20.2 | 18:58.0 | 4:03.0 |
28 | 28. | 408 | SVĚCHOTOVÁ Hana | 73 | Z40+ | 6. | Spartak Praha 4 | 9:20.2 | 19:10.0 | 4:15.0 |
29 | 29. | 448 | NÝVLTOVÁ Marcela | 85 | Z20-39 | 23. | VSK Medik | 9:17.1 | 19:13.0 | 4:18.0 |
30 | 30. | 462 | MALIŠOVÁ Karla | 60 | Z40+ | 7. | USK Praha | 9:35.0 | 19:35.0 | 4:40.0 |
31 | 31. | 411 | DVORSKÁ Hana | 60 | Z40+ | 8. | BOOTcamp | 9:44.8 | 19:43.0 | 4:48.0 |
32 | 32. | 471 | CHMELÍKOVÁ Kristýna | 88 | Z20-39 | 24. | Šímova J-Elita | 9:36.8 | 19:46.0 | 4:51.0 |
33 | 33. | 418 | ZAHÁLKOVÁ Jindra | 61 | Z40+ | 9. | KB Chlumčany | 9:46.0 | 19:59.0 | 5:04.0 |
34 | 34. | 426 | KOHOUTOVÁ VĚRA | 67 | Z40+ | 10. | Trailpoint | 10:00.4 | 20:02.0 | 5:07.0 |
35 | 35. | 450 | NÝVLTOVÁ Tereza | 89 | Z20-39 | 25. | Trutnov | 9:50.7 | 20:05.0 | 5:10.0 |
36 | 36. | 460 | KELBICHOVÁ Alena | 92 | Z20-39 | 26. | Hnízdil Team | 9:32.4 | 20:08.0 | 5:13.0 |
37 | 37. | 427 | JANKOVÁ Karolina | 94 | Z20-39 | 27. | TJ Dukla Praha | 9:34.5 | 20:12.0 | 5:17.0 |
38 | 38. | 447 | NOVOTNÁ Martina | 91 | Z20-39 | 28. | USK Pardubice | 9:52.8 | 20:13.0 | 5:18.0 |
39 | 39. | 432 | POKOROVÁ Jaroslava | 72 | Z40+ | 11. | SC Marathon Plzeň | 9:54.8 | 20:16.0 | 5:21.0 |
40 | 40. | 439 | JAROMĚŘSKÁ Tereza | 93 | Z20-39 | 29. | Praha | 9:54.6 | 20:27.0 | 5:32.0 |
41 | 41. | 458 | KNAPPOVÁ Magdaléna | 92 | Z20-39 | 30. | Krčský les/Praha | 10:00.1 | 20:37.0 | 5:42.0 |
42 | 42. | 474 | HOSNEDLOVÁ Markéta | 92 | Z20-39 | 31. | ŽUCH | 9:57.0 | 20:49.0 | 5:54.0 |
43 | 43. | 455 | KUČEROVÁ Pavla | 76 | Z20-39 | 32. | SK Zdice | 9:55.3 | 20:51.0 | 5:56.0 |
44 | 44. | 430 | KUBICKOVA Monika | 72 | Z40+ | 12. | Praha | 10:11.1 | 21:03.0 | 6:08.0 |
45 | 45. | 473 | REJDOVÁ Kateřina | 86 | Z20-39 | 33. | Orlová 4ever | 10:13.3 | 21:06.0 | 6:11.0 |
46 | 46. | 457 | DOLEČKOVÁ Markéta | 72 | Z40+ | 13. | Praha | 10:37.7 | 21:13.0 | 6:18.0 |
47 | 47. | 413 | OZGOVÁ Šárka | 77 | Z20-39 | 34. | Atletika Chuchle | 10:26.9 | 21:16.0 | 6:21.0 |
48 | 48. | 422 | ŠTĚPÁNOVÁ Hana | 74 | Z40+ | 14. | Praha 11 | 10:23.6 | 21:22.0 | 6:27.0 |
49 | 49. | 436 | FLAŠAROVÁ Nikol | 91 | Z20-39 | 35. | SK Aktis Praha | 10:11.5 | 21:24.0 | 6:29.0 |
50 | 50. | 467 | HORÁČKOVÁ Jana | 85 | Z20-39 | 36. | Orel Studenec | 10:19.3 | 21:25.0 | 6:30.0 |
51 | 51. | 464 | KOČOVÁ Alena | 62 | Z40+ | 15. | KPO | 10:42.1 | 21:45.0 | 6:50.0 |
52 | 52. | 414 | KOUBKOVÁ Ilona | 56 | Z40+ | 16. | Spartak Praha 4 | 10:46.0 | 21:49.0 | 6:54.0 |
53 | 53. | 403 | POKORNÁ Věnceslava | 48 | Z40+ | 17. | Atletika Hostivař | 10:43.2 | 22:01.0 | 7:06.0 |
54 | 54. | 419 | PROCHÁZKOVÁ Irena | 57 | Z40+ | 18. | TJ Háje | 10:47.8 | 22:06.0 | 7:11.0 |
55 | 55. | 417 | POLÁKOVÁ Zuzana | 77 | Z20-39 | 37. | Praha 5 | 10:58.4 | 22:27.0 | 7:32.0 |
56 | 56. | 472 | NAJMANOVÁ Hana | 89 | Z20-39 | 38. | Horní Počernice/OOFEM | 11:05.0 | 22:29.0 | 7:34.0 |
57 | 57. | 420 | VOPELKOVÁ Dominika | 93 | Z20-39 | 39. | Báječné ženy v Běhu | 11:06.0 | 22:32.0 | 7:37.0 |
58 | 58. | 478 | BERANOVÁ Jana | 69 | Z40+ | 19. | Praha | 11:03.3 | 22:34.0 | 7:39.0 |
59 | 59. | 469 | VALTEROVÁ Petra | 83 | Z20-39 | 40. | Praha | 11:24.2 | 22:38.0 | 7:43.0 |
60 | 60. | 409 | ŠTOGLOVÁ Ludmila | 73 | Z40+ | 20. | Stodůlky Praha | 10:58.3 | 22:41.0 | 7:46.0 |
61 | 61. | 453 | WALLENFELS Lenka | 66 | Z40+ | 21. | Sokol Vinohrady | 11:11.5 | 23:08.0 | 8:13.0 |
62 | 62. | 452 | ROUBÍČKOVÁ Markéta | 90 | Z20-39 | 41. | Praha | 11:03.9 | 23:17.0 | 8:22.0 |
63 | 63. | 466 | STAŇKOVÁ Ivana | 86 | Z20-39 | 42. | Praha | 11:11.4 | 23:29.0 | 8:34.0 |
64 | 64. | 451 | DOLEJŠOVÁ Jitka | 60 | Z40+ | 22. | SABZO | 11:38.1 | 23:41.0 | 8:46.0 |
65 | 65. | 444 | STRÁNSKÁ Monika | 90 | Z20-39 | 43. | Matsu | 11:10.1 | 23:54.0 | 8:59.0 |
66 | 66. | 445 | LACKOVA Martina | 64 | Z40+ | 23. | Matsu | 11:26.5 | 23:55.0 | 9:00.0 |
67 | 67. | 424 | BREČKAYOVÁ Monika | 70 | Z40+ | 24. | Praha | 11:41.7 | 24:00.0 | 9:05.0 |
68 | 68. | 410 | BLÁHOVÁ Irena | 58 | Z40+ | 25. | Praha | 12:01.4 | 24:33.0 | 9:38.0 |
69 | 69. | 412 | NOVOTNA Martina | 73 | Z40+ | 26. | TJ Stodulky | 12:01.2 | 24:54.0 | 9:59.0 |
70 | 70. | 431 | BŘINDOVÁ Ivana | 64 | Z40+ | 27. | Praha 13 | 12:10.8 | 25:03.0 | 10:08.0 |
71 | 71. | 476 | BŘEZINOVÁ Tereza | 91 | Z20-39 | 44. | Přerov | 12:22.4 | 25:24.0 | 10:29.0 |
72 | 72. | 470 | KüHNELOVÁ Markéta | 79 | Z20-39 | 45. | Praha 6 | 12:17.3 | 25:25.0 | 10:30.0 |
73 | 73. | 449 | MARTINKOVÁ Lucie | 74 | Z40+ | 28. | 12:06.5 | 25:41.0 | 10:46.0 | |
74 | 74. | 434 | HOVORKOVÁ Milena | 44 | Z40+ | 29. | TJ Petřiny- Praha | 13:00.0 | 26:21.0 | 11:26.0 |
75 | 75. | 468 | MITRIKOVÁ Stanislava | 86 | Z20-39 | 46. | Praha | 12:57.1 | 29:01.0 | 14:06.0 |
76 | 76. | 479 | JELÍNKOVÁ Dagmar | 46 | Z40+ | 30. | Praha | 14:40.2 | 30:26.0 | 15:31.0 |
77. | 401 | TVRZNÍKOVÁ Kateřina | 91 | Z20-39 | AK Bílina | 8:31.5 | DNF | |||
78. | 425 | MILIČKOVÁ Marie | 92 | Z20-39 | AK Olymp Brno | 7:41.2 | DNF |
Copyright © 2006 - 2024 Sportis s.r.o. Publikování nebo další šíření obsahu serveru Sportis.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno.