Běh 17. listopadu 2014 - výsledky
|
|||||||||||||||
Ke stažení |
Možnost zobrazení nebo skrytí vybraných sloupců
muži 9000 m M20-39 (muži 20 - 39 let) řazení cíl
Kliknutím na záhlaví sloupců seřadíte jejich údaje vzestupně nebo sestupně
poř. | st.č. | jméno | roč. | kat. | # | klub | 1. mezičas | 2. mezičas | cíl | ztráta | |
1 | 1. | 613 | HARON Sirma | 91 | M20-39 | 1. | SKKS DORCUS SPORT | 8:34.2 | 17:06.1 | 25:43.0 | |
2 | 2. | 612 | SOLOMON Soy | 88 | M20-39 | 2. | SKKS DORCUS SPORT | 8:34.8 | 17:26.8 | 26:20.0 | 37.0 |
3 | 3. | 669 | PAVLIŠTA Vít | 85 | M20-39 | 3. | Pomalí Kluci | 8:35.3 | 17:42.7 | 26:58.0 | 1:15.0 |
4 | 4. | 623 | OLEJNÍČEK Lukáš | 88 | M20-39 | 4. | Moravská Slavia Brno | 8:46.1 | 18:07.5 | 27:05.0 | 1:22.0 |
5 | 5. | 648 | KUČERA David | 91 | M20-39 | 5. | AC Slovan Liberec | 8:42.7 | 18:07.0 | 27:09.0 | 1:26.0 |
6 | 6. | 645 | JANŮ Jan | 93 | M20-39 | 6. | Hvězda SKP Pardubice | 8:46.2 | 18:06.5 | 27:11.0 | 1:28.0 |
7 | 7. | 651 | ĎUREC Peter | 92 | M20-39 | 7. | Perňa system | 8:42.2 | 18:07.2 | 27:18.0 | 1:35.0 |
8 | 8. | 659 | FEJFAR Ondřej | 89 | M20-39 | 8. | AK Kroměříž | 9:03.3 | 18:33.0 | 27:48.0 | 2:05.0 |
9 | 9. | 660 | KUBRIČAN Pavel | 83 | M20-39 | 9. | PSK Olymp Praha | 9:07.2 | 18:32.7 | 27:56.0 | 2:13.0 |
10 | 10. | 661 | POMEZNÝ Lukáš | 94 | M20-39 | 10. | Kostelec n.L. | 9:03.9 | 18:33.1 | 28:15.0 | 2:32.0 |
11 | 11. | 662 | GAISL Luboš | 85 | M20-39 | 11. | AC Syner Turnov | 9:14.4 | 19:08.9 | 28:51.0 | 3:08.0 |
12 | 12. | 647 | POKORNÝ Jan | 88 | M20-39 | 12. | TJ Stodůlky Praha | 9:15.1 | 19:06.9 | 28:57.0 | 3:14.0 |
13 | 13. | 654 | VANĚK Martin | 84 | M20-39 | 13. | TJ Stodůlky Praha | 9:22.2 | 19:17.2 | 29:17.0 | 3:34.0 |
14 | 14. | 614 | SERBESSA Mulugeta | 71 | M20-39 | 14. | MUDr. Serbessa s.r.o. | 9:45.0 | 19:37.9 | 29:30.0 | 3:47.0 |
15 | 15. | 625 | KREJCI Matej | 90 | M20-39 | 15. | Dolni Jircany | 9:32.8 | 19:39.5 | 29:48.0 | 4:05.0 |
16 | 16. | 644 | JINDRA Adam | 90 | M20-39 | 16. | TJ Stodůlky Praha | 9:30.0 | 19:50.7 | 30:14.0 | 4:31.0 |
17 | 17. | 631 | RAZÝM Vladislav | 88 | M20-39 | 32767. | Sport club Plzeň | 9:45.0 | 20:07.1 | 30:20.0 | 4:37.0 |
18 | 18. | 628 | VESELÝ Radek | 92 | M20-39 | 17. | AK ŠKoda Plzeň | 9:54.2 | 20:05.6 | 30:24.0 | 4:41.0 |
19 | 19. | 684 | MACH Tomáš | 92 | M20-39 | 18. | ZTĚLESNĚNÉ ZLO | 10:04.4 | 20:23.9 | 30:26.0 | 4:43.0 |
20 | 20. | 670 | PAVLIŠTA David | 84 | M20-39 | 19. | SK Svěrák | 9:45.3 | 20:08.4 | 30:28.0 | 4:45.0 |
21 | 21. | 610 | MAJER Jan | 94 | M20-39 | 20. | TTK Slavia VŠ Plzeň | 9:34.9 | 20:03.7 | 30:35.0 | 4:52.0 |
22 | 22. | 626 | KOZLÍK Lukáš | 89 | M20-39 | 21. | A.C. Sparta Praha | 9:46.3 | 20:24.7 | 30:37.0 | 4:54.0 |
23 | 23. | 611 | ŠROUBEK Vlastimil | 92 | M20-39 | 22. | SC Marathon Plzeň | 9:45.3 | 20:07.3 | 30:45.0 | 5:02.0 |
24 | 24. | 722 | SYSEL Ctibor | 87 | M20-39 | 23. | SK Praga | 9:45.7 | 20:14.3 | 30:49.0 | 5:06.0 |
25 | 25. | 640 | PROCHÁZKA Michal | 82 | M20-39 | 24. | Perňa systém | 10:00.5 | 20:36.6 | 30:54.0 | 5:11.0 |
26 | 26. | 605 | HONZÍK Robert | 90 | M20-39 | 25. | CEPro team | 9:52.7 | 20:21.2 | 30:56.0 | 5:13.0 |
27 | 27. | 693 | GöRNER Tomáš | 81 | M20-39 | 26. | Atletika Klatovy | 10:07.3 | 20:37.0 | 31:07.0 | 5:24.0 |
28 | 28. | 699 | SKLENÁŘ Ondřej | 90 | M20-39 | 27. | Geokonsult | 9:52.4 | 20:31.6 | 31:17.0 | 5:34.0 |
29 | 29. | 602 | SVĚCHOTA Ondřej | 93 | M20-39 | 28. | Spartak Praha 4 | 9:53.2 | 20:28.2 | 31:21.0 | 5:38.0 |
30 | 30. | 627 | VÁCHAL Ondřej | 94 | M20-39 | 29. | Mílaři Domažlice | 9:53.8 | 20:43.0 | 31:23.0 | 5:40.0 |
31 | 31. | 617 | KOUBEK Jiří | 84 | M20-39 | 30. | Spartak Praha 4 | 9:54.0 | 20:35.9 | 31:26.0 | 5:43.0 |
32 | 32. | 629 | POSPÍŠIL Marek | 89 | M20-39 | 31. | KOS Tesla Brno | 10:15.4 | 20:59.9 | 31:32.0 | 5:49.0 |
33 | 33. | 601 | BUKÁČEK Martin | 90 | M20-39 | 32. | UMB banská bystrica | 10:06.5 | 20:46.9 | 31:34.0 | 5:51.0 |
34 | 34. | 635 | HAVLÁSEK Petr | 84 | M20-39 | 33. | MK Kladno/OOFEM.org | 10:15.6 | 20:59.9 | 31:35.0 | 5:52.0 |
35 | 35. | 666 | HOSTIČKA Jan | 79 | M20-39 | 34. | Dejvice | 10:09.2 | 20:51.5 | 31:44.0 | 6:01.0 |
36 | 36. | 674 | GABLA Martin | 76 | M20-39 | 35. | Boot vamp | 10:36.6 | 21:30.2 | 32:09.0 | 6:26.0 |
37 | 37. | 680 | VOLEJNÍK Michal | 88 | M20-39 | 36. | Hisport team | 10:40.5 | 21:41.8 | 32:18.0 | 6:35.0 |
38 | 38. | 673 | TEPLÝ Ondřej | 78 | M20-39 | 37. | Hisport Team | 10:34.8 | 21:40.1 | 32:33.0 | 6:50.0 |
39 | 39. | 637 | KOUKLÍK Jakub | 89 | M20-39 | 38. | Bystřice | 10:34.9 | 21:39.1 | 32:41.0 | 6:58.0 |
40 | 40. | 668 | ŠMÍD Jiří | 84 | M20-39 | 39. | TJ Neratovice | 10:56.3 | 22:20.9 | 33:04.0 | 7:21.0 |
41 | 41. | 655 | QUACECI giuseppe | 75 | M20-39 | 40. | Hilie | 10:19.5 | 21:40.5 | 33:17.0 | 7:34.0 |
42 | 42. | 643 | VALÁŠEK Jan | 88 | M20-39 | 41. | Spartak Praha 4 | 11:29.6 | 22:39.1 | 33:23.0 | 7:40.0 |
43 | 44. | 646 | WOLLER David | 93 | M20-39 | 43. | TJ Stodůlky/Praha | 10:39.5 | 22:10.4 | 33:26.0 | 7:43.0 |
44 | 43. | 695 | PEŘINKA Filip | 88 | M20-39 | 42. | Praha | 10:57.1 | 22:25.0 | 33:26.0 | 7:43.0 |
45 | 45. | 634 | URX Radek | 76 | M20-39 | 44. | Třebotov | 10:54.7 | 22:21.0 | 33:32.0 | 7:49.0 |
46 | 46. | 607 | VIPLER Roman | 76 | M20-39 | 45. | Praha 3 | 11:07.2 | 22:28.7 | 33:39.0 | 7:56.0 |
47 | 47. | 638 | KADEŘÁBEK Michal | 93 | M20-39 | 46. | Řevnice | 10:50.2 | 22:12.8 | 33:43.0 | 8:00.0 |
48 | 48. | 679 | DORUK Balhan | 93 | M20-39 | 47. | 10:51.5 | 22:32.8 | 34:01.0 | 8:18.0 | |
49 | 49. | 603 | SMÉKAL Jan | 89 | M20-39 | 48. | 11:14.6 | 22:41.1 | 34:05.0 | 8:22.0 | |
50 | 50. | 663 | HUDEC Jan | 81 | M20-39 | 49. | 10:55.7 | 22:34.0 | 34:14.0 | 8:31.0 | |
51 | 51. | 719 | MUŽÍČEK Pavel | 84 | M20-39 | 50. | TTT | 11:31.4 | 22:59.5 | 34:16.0 | 8:33.0 |
52 | 52. | 727 | NENUTIL petr | 82 | M20-39 | 51. | Praha | 11:27.6 | 22:53.8 | 34:19.0 | 8:36.0 |
53 | 53. | 664 | MARTÍNEK Jan | 63 | M20-39 | 52. | 11:19.9 | 22:54.5 | 34:22.0 | 8:39.0 | |
54 | 54. | 658 | DOMÍN Nikolas | 88 | M20-39 | 53. | TJ Stodůlky Praha | 10:50.2 | 23:03.8 | 34:42.0 | 8:59.0 |
55 | 55. | 606 | ROMAN Martin | 83 | M20-39 | 54. | RBZ Praha | 11:03.4 | 22:53.3 | 34:45.0 | 9:02.0 |
56 | 56. | 725 | KLOUZAL Jan | 79 | M20-39 | 55. | Praha | 11:15.1 | 23:19.2 | 35:24.0 | 9:41.0 |
57 | 57. | 636 | KUDRNA Vladimír | 78 | M20-39 | 56. | SK ZLONČICE | 11:40.9 | 23:40.0 | 35:26.0 | 9:43.0 |
58 | 58. | 720 | PRAŽÁK Adam | 78 | M20-39 | 57. | SKUŠ praha | 11:31.0 | 23:35.8 | 35:30.0 | 9:47.0 |
59 | 59. | 609 | ŠKOCH Michal | 81 | M20-39 | 58. | Rumový Exress | 11:30.8 | 23:36.6 | 35:38.0 | 9:55.0 |
60 | 60. | 657 | BRADÁČ Jiří | 82 | M20-39 | 59. | ždár nad sázavou | 11:29.5 | 23:41.5 | 35:49.0 | 10:06.0 |
61 | 61. | 714 | VAŠINA Jiří | 74 | M20-39 | 60. | SAk Karviná | 11:39.2 | 23:56.5 | 35:56.0 | 10:13.0 |
62 | 62. | 702 | FEJGL Michal | 80 | M20-39 | 61. | FJFI | 11:55.3 | 24:04.4 | 35:57.0 | 10:14.0 |
63 | 63. | 656 | JAGER Jiří | 85 | M20-39 | 62. | 11:24.2 | 23:48.8 | 36:01.0 | 10:18.0 | |
64 | 64. | 665 | CHLUMSKÝ Petr | 85 | M20-39 | 63. | H-H Smíchov | 11:26.9 | 24:01.0 | 36:05.0 | 10:22.0 |
65 | 65. | 728 | NĚMEČEK David | 93 | M20-39 | 64. | Úhonice | 11:28.2 | 23:48.2 | 36:11.0 | 10:28.0 |
66 | 66. | 619 | JIRÁŇ Aleš | 83 | M20-39 | 65. | TRIAPES | 11:32.1 | 23:59.6 | 36:18.0 | 10:35.0 |
67 | 67. | 710 | CHMÁTAL Petr | 90 | M20-39 | 66. | Praha | 11:55.9 | 24:05.6 | 36:22.0 | 10:39.0 |
68 | 68. | 624 | VALENT Ferdinand | 81 | M20-39 | 67. | Olymp | 12:05.6 | 24:29.5 | 36:25.0 | 10:42.0 |
69 | 69. | 641 | PROCHÁZKA Tomáš | 79 | M20-39 | 68. | SABZO | 11:56.4 | 24:27.0 | 36:36.0 | 10:53.0 |
70 | 70. | 685 | ŠEDIVKA Jan | 92 | M20-39 | 69. | Ztělesněné zlo | 12:16.1 | 24:39.6 | 36:39.0 | 10:56.0 |
71 | 71. | 689 | HELCMANOVSKY Peter | 77 | M20-39 | 70. | AC Mageo | 12:06.5 | 24:32.9 | 36:56.0 | 11:13.0 |
72 | 72. | 697 | VOLTR Tomáš | 92 | M20-39 | 71. | Dup | 11:43.4 | 24:37.9 | 37:20.0 | 11:37.0 |
73 | 73. | 667 | LEKEŠ Marek | 79 | M20-39 | 72. | Cepro MTB Team | 12:01.8 | 24:42.0 | 37:23.0 | 11:40.0 |
74 | 74. | 729 | DAVID Marek | 91 | M20-39 | 73. | Praha | 11:51.1 | 24:57.7 | 37:27.0 | 11:44.0 |
75 | 75. | 618 | BARTONĚK Ondřej | 91 | M20-39 | 74. | Uherské Hradiště | 12:08.1 | 24:39.5 | 37:35.0 | 11:52.0 |
76 | 76. | 690 | ŠEBL Ondřej | 90 | M20-39 | 75. | JoPr EPO Team | 12:26.1 | 25:17.8 | 37:45.0 | 12:02.0 |
77 | 77. | 718 | HERC Svatopluk | 86 | M20-39 | 76. | Praha | 12:08.5 | 24:57.1 | 37:55.0 | 12:12.0 |
78 | 79. | 653 | ZRALY Jan | 81 | M20-39 | 78. | praha 4 | 12:45.9 | 25:47.2 | 37:57.0 | 12:14.0 |
79 | 78. | 701 | MÁDR Radim | 91 | M20-39 | 77. | Praha | 13:12.0 | 25:40.5 | 37:57.0 | 12:14.0 |
80 | 80. | 713 | KRCH Daniel | 87 | M20-39 | 79. | Praha 5 | 12:08.3 | 24:53.4 | 38:01.0 | 12:18.0 |
81 | 81. | 698 | ZAHRADNÍK Tomáš | 91 | M20-39 | 80. | Gym Vlasenice | 12:24.5 | 25:30.9 | 38:30.0 | 12:47.0 |
82 | 83. | 692 | RECHNOVSKÝ Jan | 75 | M20-39 | 82. | KP Praha | 12:15.2 | 25:23.1 | 38:32.0 | 12:49.0 |
83 | 82. | 608 | EICHLER Ivo | 61 | M20-39 | 81. | VSK Praha | 12:32.7 | 25:37.7 | 38:32.0 | 12:49.0 |
84 | 84. | 681 | LUKÁŠ Lachout | 83 | M20-39 | 83. | Triapes | 12:25.6 | 25:30.6 | 38:35.0 | 12:52.0 |
85 | 85. | 604 | ALFAMA PEREIRA A. | 77 | M20-39 | 84. | TJ Stodulky | 12:52.6 | 25:48.2 | 38:55.0 | 13:12.0 |
86 | 86. | 675 | FRüHAUF Jiljí | 75 | M20-39 | 85. | Zbraslav | 12:59.9 | 26:05.7 | 39:11.0 | 13:28.0 |
87 | 87. | 616 | KUKAČ Petr | 67 | M20-39 | 86. | Praha 3 | 13:15.4 | 26:36.2 | 39:23.0 | 13:40.0 |
88 | 88. | 731 | VRZÁŇ Jakub | 91 | M20-39 | 87. | Mnichovo Hradiště | 12:45.4 | 26:18.2 | 39:28.0 | 13:45.0 |
89 | 89. | 706 | TROOST Diederik | 75 | M20-39 | 88. | hisport team | 12:59.3 | 26:31.3 | 39:35.0 | 13:52.0 |
90 | 90. | 621 | ADAMEC Martin | 81 | M20-39 | 89. | Červený Újezd | 12:50.3 | 26:28.7 | 39:39.0 | 13:56.0 |
91 | 91. | 687 | MACE Jan | 78 | M20-39 | 90. | Naardenska | 13:25.1 | 26:45.7 | 39:43.0 | 14:00.0 |
92 | 92. | 716 | LEISS David | 84 | M20-39 | 91. | Bohemians Praha | 12:51.3 | 26:18.1 | 39:46.0 | 14:03.0 |
93 | 93. | 707 | NĚMEC Tomáš | 86 | M20-39 | 92. | Praha 15 | 13:07.1 | 26:46.4 | 39:51.0 | 14:08.0 |
94 | 94. | 652 | KLÁPŠTĚ Břetislav | 79 | M20-39 | 93. | Praha | 12:43.7 | 26:03.2 | 39:55.0 | 14:12.0 |
95 | 95. | 709 | ŘEHÁK David | 85 | M20-39 | 94. | Praha 15 | 13:03.7 | 26:46.0 | 39:58.0 | 14:15.0 |
96 | 96. | 730 | DOBIÁŠ Miloš | 72 | M20-39 | 95. | Praha Cream Team | 12:47.4 | 26:24.4 | 40:04.0 | 14:21.0 |
97 | 97. | 639 | HAVLÍK Václav | 88 | M20-39 | 96. | Skupina šachu | 13:03.4 | 26:40.0 | 40:07.0 | 14:24.0 |
98 | 98. | 672 | KRAJICEK Martin | 82 | M20-39 | 97. | Sokol Veltez | 12:29.4 | 26:20.6 | 40:20.0 | 14:37.0 |
99 | 99. | 686 | PŘIBYL Josef | 83 | M20-39 | 98. | Quattro Formaggi | 13:02.4 | 26:45.1 | 40:38.0 | 14:55.0 |
100 | 100. | 700 | DRÁPELA Jakub | 93 | M20-39 | 99. | Dobrá Voda | 13:28.9 | 27:24.7 | 41:12.0 | 15:29.0 |
101 | 101. | 703 | SMOLEN Michal | 86 | M20-39 | 100. | Horní Stropnice | 12:30.3 | 26:31.2 | 41:24.0 | 15:41.0 |
102 | 102. | 704 | PLHAL Jiří | 79 | M20-39 | 101. | Vyškov | 13:23.0 | 27:14.0 | 41:40.0 | 15:57.0 |
103 | 103. | 708 | POLÁK David | 82 | M20-39 | 102. | Tramta | 13:19.0 | 27:23.5 | 41:58.0 | 16:15.0 |
104 | 104. | 620 | DROZD Marek | 80 | M20-39 | 103. | TRIAPES | 13:00.4 | 28:06.1 | 42:27.0 | 16:44.0 |
105 | 105. | 721 | MARTINKA Jiří | 69 | M20-39 | 104. | TTT | 13:45.5 | 28:16.1 | 42:30.0 | 16:47.0 |
106 | 106. | 717 | SLÁČAL rené | 75 | M20-39 | 105. | 13:04.8 | 27:58.2 | 42:41.0 | 16:58.0 | |
107 | 107. | 649 | MINAŘÍK Štěpán | 84 | M20-39 | 106. | Praha | 13:33.2 | 28:06.3 | 42:53.0 | 17:10.0 |
108 | 108. | 723 | KOVÁŘOVIC Lukáš | 72 | M20-39 | 107. | Kladno | 13:35.0 | 28:08.0 | 42:54.0 | 17:11.0 |
109 | 109. | 724 | RAAB Jiří | 93 | M20-39 | 108. | Jirkov | 13:04.3 | 27:51.5 | 42:59.0 | 17:16.0 |
110 | 110. | 615 | ŠKRDLANT Radek | 75 | M20-39 | 109. | Plískov | 13:44.8 | 28:27.9 | 43:04.0 | 17:21.0 |
111 | 112. | 683 | JINDRA Lukáš | 86 | M20-39 | 111. | Bila Hora | 14:40.5 | 29:06.9 | 43:12.0 | 17:29.0 |
112 | 111. | 682 | SIMMER Daniel | 74 | M20-39 | 110. | Praha 6 | 14:39.7 | 29:06.0 | 43:12.0 | 17:29.0 |
113 | 113. | 694 | JIŘIČKA Miloš | 75 | M20-39 | 112. | 3pindlerův Mlýn | 14:26.1 | 29:13.5 | 43:37.0 | 17:54.0 |
114 | 114. | 622 | HRUBEŠ Michal | 82 | M20-39 | 113. | USK Pardubice | 13:51.8 | 28:36.7 | 43:47.0 | 18:04.0 |
115 | 115. | 630 | LINHART František | 82 | M20-39 | 114. | Praha | 14:28.7 | 29:41.2 | 44:13.0 | 18:30.0 |
116 | 116. | 688 | CABO Eduardo | 82 | M20-39 | 115. | Hisport | 15:00.9 | 30:00.5 | 44:14.0 | 18:31.0 |
117 | 117. | 633 | KüHNEL Filip | 79 | M20-39 | 116. | Praha 6 | 14:58.4 | 30:08.0 | 44:46.0 | 19:03.0 |
118 | 118. | 696 | KOVAŘOVIC Vojtěch | 94 | M20-39 | 117. | 13:23.1 | 29:58.3 | 44:53.0 | 19:10.0 | |
119 | 119. | 678 | VOBORNÍK Pavel | 53 | M20-39 | 118. | AC Srima | 14:51.4 | 30:39.7 | 46:43.0 | 21:00.0 |
120 | 120. | 705 | KOZÁK Miloš | 84 | M20-39 | 119. | Rudná | 14:31.9 | 30:54.3 | 47:35.0 | 21:52.0 |
121 | 121. | 650 | HORYNA Miroslav | 54 | M20-39 | 120. | Praha-Zahradní město | 15:11.2 | 31:45.7 | 48:39.0 | 22:56.0 |
122 | 122. | 691 | LADA Jan | 90 | M20-39 | 121. | Praha 6 | 15:12.5 | 31:55.5 | 48:51.0 | 23:08.0 |
123 | 123. | 715 | CTIBOR Pavel | 71 | M20-39 | 122. | Praha | 15:28.5 | 32:15.8 | 49:42.0 | 23:59.0 |
124 | 124. | 712 | POLÁK Martin | 75 | M20-39 | 123. | Praha 6 | 16:03.7 | 33:57.6 | 51:22.0 | 25:39.0 |
125 | 125. | 711 | KŇAP Roman | 78 | M20-39 | 124. | Praha 6 | 16:04.9 | 33:56.8 | 52:10.0 | 26:27.0 |
126 | 126. | 726 | KOLSKÝ Alexandr | 50 | M20-39 | 125. | KERTEAM Praha | 16:43.8 | 34:55.9 | 53:17.0 | 27:34.0 |
127. | 642 | ŠENKYŘÍK Boris | 85 | M20-39 | Lindas Slavery | 13:24.1 | 27:41.9 | DNF |
Copyright © 2006 - 2024 Sportis s.r.o. Publikování nebo další šíření obsahu serveru Sportis.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno.