Běh 17. listopadu 2014 - výsledky
|
|||||||||||||||
Ke stažení |
Možnost zobrazení nebo skrytí vybraných sloupců
ml. žačky 800 m Z11-13 řazení cíl
Kliknutím na záhlaví sloupců seřadíte jejich údaje vzestupně nebo sestupně
poř. | st.č. | jméno | roč. | kat. | # | klub | cíl | ztráta | |
1 | 1. | 253 | POUROVÁ Alžběta | 02 | Z11-13 | 1. | TJ Sokol Jaroměř | 2:29.0 | |
2 | 2. | 242 | ŠTASTNÁ Veronika | 01 | Z11-13 | 2. | 2:30.0 | 1.0 | |
3 | 3. | 264 | ŠTĚPÁNOVÁ Aneta | 01 | Z11-13 | 3. | ASK Slavia Praha | 2:35.0 | 6.0 |
4 | 4. | 252 | MŇOUČKOVÁ Anna | 02 | Z11-13 | 4. | ŠSK Újezd na Lesy | 2:36.0 | 7.0 |
5 | 5. | 255 | EIBICHOVÁ Eliška | 02 | Z11-13 | 5. | ŠSK Újezd nad Lesy | 2:37.0 | 8.0 |
6 | 6. | 257 | POLÍVKOVÁ Ema | 01 | Z11-13 | 6. | ASK Slavia Praha | 2:38.0 | 9.0 |
7 | 7. | 248 | NOVAKOVA Anna | 01 | Z11-13 | 7. | ASK Slavie Prahaq | 2:40.0 | 11.0 |
8 | 8. | 259 | JELÍNKOVÁ Klára | 01 | Z11-13 | 8. | TJ Dukla Praha | 2:41.0 | 12.0 |
9 | 9. | 254 | HOUŠKOVÁ Tereza | 01 | Z11-13 | 9. | ASK Slavia | 2:42.0 | 13.0 |
10 | 10. | 258 | ŠIKÝŘOVÁ Barbora | 01 | Z11-13 | 10. | ASK Slavia Praha | 2:43.0 | 14.0 |
11 | 11. | 251 | PAUZOVÁ Anna | 01 | Z11-13 | 11. | Slavia Praha | 2:45.0 | 16.0 |
12 | 12. | 245 | KOŽENÁ Adéla | 03 | Z11-13 | 12. | Praha | 2:46.0 | 17.0 |
13 | 13. | 249 | HARTMANOVÁ Barbora | 02 | Z11-13 | 13. | Dukla Praha | 2:52.0 | 23.0 |
14 | 14. | 241 | KLIMEŠOVÁ Petra | 03 | Z11-13 | 14. | Celákovice | 2:55.0 | 26.0 |
15 | 15. | 267 | ZVOLANKOVA Lucie | 02 | Z11-13 | 15. | Sk Aritma Praha | 2:56.0 | 27.0 |
16 | 16. | 256 | AUGUSTOVÁ Zuzana | 03 | Z11-13 | 16. | ŠSK Újeyd nad lesy | 2:57.0 | 28.0 |
17 | 17. | 90 | HONSŮ Alžběta | 02 | Z11-13 | 17. | ŠSK Újezd n.Lesy | 2:58.0 | 29.0 |
18 | 18. | 260 | SKOREPOVA Hana | 02 | Z11-13 | 18. | SK aritma Praha | 3:01.0 | 32.0 |
19 | 19. | 250 | VIPLEROVÁ Petra | 02 | Z11-13 | 19. | SK Aktis Praha | 3:04.0 | 35.0 |
20 | 20. | 262 | VAVROVA Eva | 01 | Z11-13 | 20. | sk aritma Praha | 3:06.0 | 37.0 |
21 | 21. | 243 | FIŠEROVÁ Ludmila | 03 | Z11-13 | 21. | TJ Stodůlky | 3:07.0 | 38.0 |
22 | 22. | 265 | SYROVÁTKOVÁ Štěpánka | 01 | Z11-13 | 22. | Praha | 3:08.0 | 39.0 |
23 | 23. | 244 | ŘEŘICHOVÁ Julie | 01 | Z11-13 | 23. | SK Slavia Praha | 3:12.0 | 43.0 |
24 | 24. | 247 | STOLÍNOVÁ Karolína | 01 | Z11-13 | 24. | TJ Stodůlky | 3:14.0 | 45.0 |
25 | 25. | 266 | HANUŠKOVÁ Anežka | 03 | Z11-13 | 25. | ŠSK Újezd n.L./Úvaly | 3:15.0 | 46.0 |
26 | 26. | 261 | URBANOVA Denisa | 03 | Z11-13 | 26. | sk aritma praha | 3:17.0 | 48.0 |
27 | 27. | 263 | KUBICKOVA Karolina | 03 | Z11-13 | 27. | SK Aritma | 3:19.0 | 50.0 |
28 | 28. | 246 | ŠINDERBALOVÁ Jana | 03 | Z11-13 | 28. | Praha | 3:37.0 | 1:08.0 |
Copyright © 2006 - 2024 Sportis s.r.o. Publikování nebo další šíření obsahu serveru Sportis.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno.