AUT - Freistadt (10. 06. 2012)
zataženo, déšť, vzduch: 12 C.
Mühlviertler Kernland Radmarathon 2012 - výsledky
|
|||||||||||||
Ke stažení |
Možnost zobrazení nebo skrytí vybraných sloupců
70 km (Absolutní pořadí) řazení cíl
Kliknutím na záhlaví sloupců seřadíte jejich údaje vzestupně nebo sestupně
poř. | st.č. | jméno | roč. | kat. | # | klub | cíl | ztráta | km/h | |
1 | 1. | 95 | PAMMER Rene | 93 | MU19 | 1. | RC einDRUCK Sarlein | 1:55:26.8 | 36.4 | |
2 | 2. | 167 | BAUMANN Markus | 75 | MAK | 1. | RS Fischerlehner | 1:55:28.0 | 1.2 | 36.4 |
3 | 3. | 110 | STADLER Tobias | 93 | MU19 | 2. | RSC Waldkirchen | 1:55:29.4 | 2.6 | 36.4 |
4 | 4. | 113 | TUTSCHEK Karl | 69 | MAK1 | 1. | RC Bikepalast.com | 1:56:28.5 | 1:01.7 | 36.1 |
5 | 5. | 2227 | HAGENAARS Patrick | 82 | MAK | 2. | RV Team Tonis ProShop | 1:56:30.0 | 1:03.2 | 36.1 |
6 | 6. | 138 | SCHLERITZKO Dominik | 94 | MU19 | 3. | EFM Cycling Team | 1:56:30.6 | 1:03.8 | 36.0 |
7 | 7. | 81 | KELLERER-PIRKLBAUER Helmut | 70 | MAK1 | 2. | RC ARBÖ Freistadt | 1:56:31.4 | 1:04.6 | 36.0 |
8 | 8. | 2230 | FÜERBASS Stefan | 79 | MAK | 3. | Airstreeenn | 1:56:32.1 | 1:05.3 | 36.0 |
9 | 9. | 2174 | KüCHER Josef | 64 | MAK1 | 3. | RC Mattighofen | 1:56:32.6 | 1:05.8 | 36.0 |
10 | 10. | 2219 | LUBINGER Stefan | 90 | MAK | 4. | RC ARBÖ Freistadt | 1:56:41.7 | 1:14.9 | 36.0 |
11 | 11. | 119 | ZöBL Christof | 75 | MAK | 5. | Gallneukirchen | 1:57:00.5 | 1:33.7 | 35.9 |
12 | 12. | 155 | ŠVEC Roman | 63 | MAK1 | 4. | 1:57:55.5 | 2:28.7 | 35.6 | |
13 | 13. | 159 | WURM Markus | 75 | MAK | 6. | SC Traguein | 1:58:49.8 | 3:23.0 | 35.3 |
14 | 14. | 164 | BURDYNSKI Lukas | 82 | MAK | 7. | 1:59:32.7 | 4:05.9 | 35.1 | |
15 | 15. | 59 | ELMECKER Stefan | 78 | MAK | 8. | RLC Elmer Reichör | 1:59:34.4 | 4:07.6 | 35.1 |
16 | 16. | 168 | WAKOLM Karl | 68 | MAK1 | 5. | Erymed - Power Team | 1:59:45.2 | 4:18.4 | 35.1 |
17 | 17. | 162 | MITTMANNSGRUBER Otto | 62 | MAK1 | 6. | Radsport Kiesl | 1:59:58.3 | 4:31.5 | 35.0 |
18 | 18. | 145 | STAMCAR Thomas | 82 | MAK | 9. | 1:59:59.7 | 4:32.9 | 35.0 | |
19 | 19. | 150 | KERSCHBAUM Thomas | 73 | MAK | 10. | WYSS | 2:00:01.1 | 4:34.3 | 35.0 |
20 | 20. | 94 | PAMMER Manfred | 70 | MAK1 | 7. | Radsport St. Johann | 2:00:01.9 | 4:35.1 | 35.0 |
21 | 21. | 136 | SCHOISSENGAIER Josef | 59 | MAK1 | 8. | RLC Elmer Reichör | 2:00:03.1 | 4:36.3 | 35.0 |
22 | 22. | 132 | LEHNER Wu | 83 | MAK | 11. | Sport Lehner | 2:00:09.9 | 4:43.1 | 35.0 |
23 | 23. | 56 | BUCHEGGER Andreas | 78 | MAK | 12. | 2:00:10.3 | 4:43.5 | 35.0 | |
24 | 24. | 141 | KEPLINGER Wilhelm | 73 | MAK | 13. | Sport Lehner | 2:00:11.5 | 4:44.7 | 34.9 |
25 | 25. | 124 | STACHERL Christoph | 69 | MAK1 | 9. | RC CFK Ovilava Wels | 2:00:15.6 | 4:48.8 | 34.9 |
26 | 26. | 140 | KAPL Alex | 79 | MAK | 14. | Mugl Rader Sch. | 2:00:16.7 | 4:49.9 | 34.9 |
27 | 27. | 127 | KRIEGL Roman | 72 | MAK | 15. | RC Perg | 2:00:19.3 | 4:52.5 | 34.9 |
28 | 28. | 126 | WALDNER Peter | 64 | MAK1 | 10. | RC-Wiesinger | 2:00:19.6 | 4:52.8 | 34.9 |
29 | 29. | 163 | GRÜNWEIL Manuela | 80 | FAK | 1. | Simplon Rad & Nabe | 2:00:20.0 | 4:53.2 | 34.9 |
30 | 30. | 143 | ENNSBRUNNER Dieter | 77 | MAK | 16. | 2:00:20.8 | 4:54.0 | 34.9 | |
31 | 31. | 87 | LICHTENWöHRER Ernst | 64 | MAK1 | 11. | RC Dana Pyhrn-Priel | 2:00:23.3 | 4:56.5 | 34.9 |
32 | 32. | 125 | FORSTHUBER Matthias | 88 | MAK | 17. | RC CFK Ovilava Wels | 2:00:49.5 | 5:22.7 | 34.8 |
33 | 33. | 77 | KAINEDER Wolfgang | 84 | MAK | 18. | Bikeunion Altenberg | 2:01:02.2 | 5:35.4 | 34.7 |
34 | 34. | 2224 | BRUCKNER Ferdinand | 71 | MAK1 | 12. | www.diehonorarberatung.at | 2:01:05.2 | 5:38.4 | 34.7 |
35 | 35. | 160 | VOGLHOFER Johann | 61 | MAK1 | 13. | SC Traguein | 2:02:03.4 | 6:36.6 | 34.4 |
36 | 36. | 161 | HOLZWEBER Kurt | 64 | MAK1 | 14. | SC Traguein | 2:02:38.8 | 7:12.0 | 34.2 |
37 | 37. | 135 | AUER Christian | 77 | MAK | 19. | Tripower Wimberger Haus | 2:02:47.0 | 7:20.2 | 34.2 |
38 | 38. | 99 | POIMER Josef | 67 | MAK1 | 15. | Union Alberndorf | 2:03:17.6 | 7:50.8 | 34.1 |
39 | 39. | 52 | ATZLESBERGER Florian | 77 | MAK | 20. | Radsport St. Johann | 2:04:33.9 | 9:07.1 | 33.7 |
40 | 40. | 144 | MAGLOTH Johann | 65 | MAK1 | 16. | ARBÖ Mazda | 2:04:38.4 | 9:11.6 | 33.7 |
41 | 41. | 2235 | STADLER Berthold | 65 | MAK1 | 17. | Rad Club J. | 2:04:56.8 | 9:30.0 | 33.6 |
42 | 42. | 118 | ZIEGLER Mario | 81 | MAK | 21. | RC Bikepalast.com | 2:05:36.8 | 10:10.0 | 33.4 |
43 | 43. | 97 | PIRKLBAUER Michael | 88 | MAK | 22. | U. Reichent. Biking | 2:05:37.5 | 10:10.7 | 33.4 |
44 | 44. | 102 | RECHBERGER Daniela | 80 | FAK | 2. | VKB-Bank | 2:05:40.8 | 10:14.0 | 33.4 |
45 | 45. | 149 | FRIESENECKER Manfred | 70 | MAK1 | 18. | Linz AG Sport | 2:06:34.2 | 11:07.4 | 33.2 |
46 | 46. | 120 | ARNREITER Dieter | 64 | MAK1 | 19. | TEAM ESV LINZ | 2:08:04.4 | 12:37.6 | 32.8 |
47 | 47. | 146 | KNOLL Michael | 76 | MAK | 23. | RLC Elmer Reichör | 2:09:32.1 | 14:05.3 | 32.4 |
48 | 48. | 82 | KLOPF Christian | 85 | MAK | 24. | VKB-Bank | 2:10:03.4 | 14:36.6 | 32.3 |
49 | 49. | 111 | STREATER Stan | 61 | MAK1 | 20. | R-C Grieskirchen | 2:10:37.0 | 15:10.2 | 32.2 |
50 | 50. | 152 | PENEDER Alexander | 76 | MAK | 25. | 2:10:52.7 | 15:25.9 | 32.1 | |
51 | 51. | 2167 | HARGASSNER Richard | 61 | MAK1 | 21. | VKB-Bank | 2:11:34.0 | 16:07.2 | 31.9 |
52 | 52. | 91 | NIMMERVOLL Albert | 56 | MAK1 | 22. | Muglradler Schenken | 2:12:38.8 | 17:12.0 | 31.7 |
53 | 53. | 93 | ORTNER Simon | 89 | MAK | 26. | Buma engineering | 2:12:46.3 | 17:19.5 | 31.6 |
54 | 54. | 57 | EIBENSTEINER Philipp | 88 | MAK | 27. | RC ARBÖ Freistadt | 2:12:46.5 | 17:19.7 | 31.6 |
55 | 55. | 142 | LENGAUER Sigrid | 82 | FAK | 3. | 2:12:49.3 | 17:22.5 | 31.6 | |
56 | 56. | 158 | RUDLSTOFER Herbert | 57 | MAK1 | 23. | Rad Team Leopoldschlag | 2:12:58.5 | 17:31.7 | 31.6 |
57 | 57. | 123 | GRÜNZWEIL Josef | 57 | MAK1 | 24. | Union Reichenthal | 2:13:01.8 | 17:35.0 | 31.6 |
58 | 58. | 137 | HOFFMANN Karl | 57 | MAK1 | 25. | Öswag | 2:13:31.5 | 18:04.7 | 31.5 |
59 | 59. | 156 | SCHMOLMüLLER Roland | 88 | MAK | 28. | Gutau | 2:13:35.1 | 18:08.3 | 31.4 |
60 | 60. | 139 | SCHAUFLER Martin | 68 | MAK1 | 26. | Tripower Freistadt | 2:13:41.1 | 18:14.3 | 31.4 |
61 | 61. | 70 | HELPAP Bernhard | 92 | MAK | 29. | Nora Racing Team | 2:13:44.6 | 18:17.8 | 31.4 |
62 | 62. | 62 | FILLER Josef | 60 | MAK1 | 27. | 2:13:59.5 | 18:32.7 | 31.3 | |
63 | 63. | 69 | HEINRICH Günther | 68 | MAK1 | 28. | RC ARBÖ Freistadt | 2:14:50.8 | 19:24.0 | 31.1 |
64 | 64. | 114 | VIERTAUER Kurt | 77 | MAK | 30. | RC ARBÖ Freistadt | 2:14:53.1 | 19:26.3 | 31.1 |
65 | 65. | 73 | HöLZL Michael | 88 | MAK | 31. | RC ARBÖ Freistadt | 2:14:53.3 | 19:26.5 | 31.1 |
66 | 66. | 72 | HöLZL Josef | 61 | MAK1 | 29. | RC ARBÖ Freistadt | 2:14:54.4 | 19:27.6 | 31.1 |
67 | 67. | 51 | ASCHACHER Georg | 52 | MAK1 | 30. | RC ARBÖ Freistadt | 2:14:54.7 | 19:27.9 | 31.1 |
68 | 68. | 101 | PUM Ronald | 78 | MAK | 32. | RC ARBÖ Freistadt | 2:14:55.0 | 19:28.2 | 31.1 |
69 | 69. | 96 | PILS Josef | 52 | MAK1 | 31. | RC ARBÖ Freistadt | 2:14:55.4 | 19:28.6 | 31.1 |
70 | 70. | 89 | NEUMüLLER Eric | 94 | MU19 | 4. | RC ARBÖ Freistadt | 2:14:55.9 | 19:29.1 | 31.1 |
71 | 71. | 86 | LEHNER Manfred | 69 | MAK1 | 32. | TriPower Freistadt | 2:14:56.2 | 19:29.4 | 31.1 |
72 | 72. | 147 | SCHÖFER Erwin | 65 | MAK1 | 33. | RC ARBÖ Freistadt | 2:14:56.3 | 19:29.5 | 31.1 |
73 | 73. | 108 | SOLLBERGER Johann | 58 | MAK1 | 34. | RC ARBÖ Freistadt | 2:14:57.3 | 19:30.5 | 31.1 |
74 | 74. | 74 | HORNER Alois | 60 | MAK1 | 35. | RC ARBÖ Freistadt | 2:15:12.4 | 19:45.6 | 31.1 |
75 | 75. | 90 | NEUMüLLER Johann | 64 | MAK1 | 36. | RC ARBÖ Freistadt | 2:15:12.9 | 19:46.1 | 31.1 |
76 | 76. | 134 | KNOGLER Franz | 55 | MAK1 | 37. | Radsport St. Johann | 2:21:06.3 | 25:39.5 | 29.8 |
77 | 77. | 122 | WAGNER Gerhard | 63 | MAK1 | 38. | Tripower Wimberger Haus | 2:21:13.1 | 25:46.3 | 29.7 |
78 | 78. | 121 | KASPARETH Kathrin | 86 | FAK | 4. | Tripower Wimberger Haus | 2:21:14.5 | 25:47.7 | 29.7 |
79 | 79. | 84 | KOLL Josef | 56 | MAK1 | 39. | VKB-Bank | 2:25:09.4 | 29:42.6 | 28.9 |
80 | 80. | 148 | STARZER Thomas | 82 | MAK | 33. | Union Reichenthal | 2:25:45.9 | 30:19.1 | 28.8 |
81 | 81. | 151 | PILCH Astrid | 73 | FAK | 5. | WYSS | 2:25:49.4 | 30:22.6 | 28.8 |
82 | 82. | 129 | KAHR Ronald | 76 | MAK | 5. | Genussradler/Traun | 2:26:44.8 | 31:18.0 | 28.6 |
83 | 83. | 83 | KOLL Alexander | 82 | MAK | 34. | VKB-BAnk | 2:28:23.2 | 32:56.4 | 28.3 |
84 | 84. | 2211 | SCHWARZ Michael | 78 | MAK | 35. | Sport Lehner | 2:29:29.7 | 34:02.9 | 28.1 |
85 | 85. | 153 | GATTRINGER Roman | 59 | MAK1 | 40. | Union | 2:31:29.9 | 36:03.1 | 27.7 |
86 | 86. | 130 | PENDLMAYR Dietmar | 61 | MAK1 | 41. | TriRied | 2:32:29.6 | 37:02.8 | 27.5 |
87 | 87. | 133 | WEILGUNY Daniel | 69 | MAK1 | 42. | RC Ybbs | 2:38:23.4 | 42:56.6 | 26.5 |
88 | 88. | 61 | FEICHTMAYR Martin | 68 | MAK1 | 43. | VKB-Bank | 2:40:27.5 | 45:00.7 | 26.2 |
89 | 89. | 64 | FLLAUTNER Gerhard | 53 | MAK1 | 44. | VKB-Bank | 2:40:34.7 | 45:07.9 | 26.2 |
90 | 90. | 54 | BERGER Friedrich | 53 | MAK1 | 45. | CLR St.Roman | 2:40:35.9 | 45:09.1 | 26.2 |
91 | 91. | 79 | KASTNER Andreas | 71 | MAK1 | 46. | Neuzeug | 2:47:09.8 | 51:43.0 | 25.1 |
92 | 92. | 80 | KASTNER Jürgen | 65 | MAK1 | 47. | Neuzeug | 2:47:10.4 | 51:43.6 | 25.1 |
93 | 93. | 76 | JENNER Reinhard | 45 | MAK1 | 48. | TEAM ESV LINZ | 2:47:25.2 | 51:58.4 | 25.1 |
94 | 94. | 104 | SALFINGER Fritz | 40 | MAK1 | 49. | TEAM ESV LINZ | 2:50:39.5 | 55:12.7 | 24.6 |
95 | 95. | 68 | HASLINGER Andreas | 73 | MAK | 36. | team bogota | 3:00:56.5 | 1:05:29.7 | 23.2 |
96 | 96. | 67 | HACKL Reinhard | 72 | MAK | 37. | Union Waldburg | 3:02:40.6 | 1:07:13.8 | 23.0 |
97 | 97. | 131 | OPRIESSNIG Christoph | 79 | MAK | 38. | 4271 St.Oswald | 3:03:57.6 | 1:08:30.8 | 22.8 |
98 | 98. | 154 | RUHMER Klaus | 71 | MAK1 | 50. | 3:06:47.4 | 1:11:20.6 | 22.5 | |
99 | 99. | 58 | EILMSTEINER Christian | 71 | MAK1 | 51. | RSC Ried/Riedmark | 3:15:26.2 | 1:19:59.4 | 21.5 |
100 | 100. | 106 | SCHöNBERGER Sandra | 75 | FAK | 6. | RSC Ried/Riedmark | 3:15:26.5 | 1:19:59.7 | 21.5 |
101 | 101. | 165 | GRUBER Lisa | 88 | MAK | 39. | Linz | 4:02:26.1 | 2:06:59.3 | 17.3 |
102 | 102. | 166 | GRUBER Rudi | 66 | MAK1 | 52. | Linz | 4:02:27.4 | 2:07:00.6 | 17.3 |
103. | 103 | REIFENMüLLER David | 84 | MAK | Vc-Sonntagsfahrer | DNF | ||||
104. | 98 | PITNER Anton | 70 | MAK1 | ÖAMTC Hrinkow Bikes | DNF | ||||
105. | 78 | KAPL Alexander | 79 | MAK | U. Schenkenfelden | DNF | ||||
106. | 75 | HOSER Nikolaus | 52 | MAK1 | VKB-Bank | DNF | ||||
107. | 71 | HöFLER Elisabeth | 92 | FAK | LTU Linz | DNF | ||||
108. | 66 | GRUBER Clemens | 89 | MAK | Hartkirchen | DNF | ||||
109. | 65 | GASSNER Albert | 50 | MAK1 | VKB-Bank | DNF | ||||
110. | 63 | FLAUTNER Peter | 81 | MAK | VKB-Bank | DNF | ||||
111. | 55 | BREITENEDER Ernst | 64 | MAK1 | VKB-Bank | DNF | ||||
112. | 60 | ENZENHOFER Michael | 85 | MAK | Union Bad Leonfelde | DNF | ||||
113. | 53 | BAUER Günther | 82 | MAK | UNION Mühldorf | DNF | ||||
114. | 92 | OLSCHNEGGER Anita | 76 | FAK | www.atterbiker.at | DNF | ||||
115. | 88 | MEISINGER Evi | 72 | FAK | Radclub Ilztal | DNF | ||||
116. | 85 | KROEPFL Gerald | 63 | MAK1 | VKB-Bank | DNF | ||||
117. | 105 | SCHACHNER Max | 49 | MAK1 | VKB-Bank | DNF | ||||
118. | 107 | SCHöNFELD Romuald | 64 | MAK1 | www.4sports.at | DNF | ||||
119. | 109 | STADLER Berthold | 65 | MAK1 | Radclub Ilztal | DNF | ||||
120. | 112 | SUPPAN Andreas | 51 | MAK1 | VKB-Bank | DNF | ||||
121. | 115 | VORHOLZER Christoph | 89 | MAK | Union Bad Leonfelde | DNF | ||||
122. | 116 | WAGNER Leopold | 55 | MAK1 | VKB-Bank | DNF | ||||
123. | 117 | WEINDL Johannes | 79 | MAK | Team EDERMatCouture | DNF | ||||
124. | 127 | FROSCHAUER Herbert | 74 | MAK | RC Perg | DNF | ||||
125. | 157 | MADER Georg | 91 | MAK | www.bike-horner.at | DNF | ||||
126. | 100 | PREINFALK Walter | 60 | MAK1 | VKB-Bank | DNF | ||||
127. | 50 | AFFENZELLER Johann | 46 | MAK1 | VKB-Bank | DNF |
Copyright © 2006 - 2024 Sportis s.r.o. Publikování nebo další šíření obsahu serveru Sportis.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno.