AUT - Freistadt (05. 06. 2011)
jasno, vzduch: 27 C
Mühlviertler Kernland Radmarathon 2011 - výsledky
|
||||||||||||||
Ke stažení |
Možnost zobrazení nebo skrytí vybraných sloupců
strecke C (69 km) (Absolutní pořadí) řazení cíl
Kliknutím na záhlaví sloupců seřadíte jejich údaje vzestupně nebo sestupně
poř. | st.č. | jméno | roč. | kat. | # | klub | cíl | ztráta | km/h | |
1 | 1. | 3109 | JAKSCH Alois | 72 | MAK | 1. | RC-PYHRN-PRIEL | 2:02:10.5 | 33.9 | |
2 | 2. | 3111 | MüLLER Philipp Tobias | 81 | MAK | 2. | RSV Passau | 2:02:10.6 | 0.1 | 33.9 |
3 | 3. | 3115 | MADLMAIR Andreas | 77 | MAK | 3. | Tri Team Rhein-Main | 2:02:14.3 | 3.8 | 33.9 |
4 | 4. | 3127 | GOTTFRIED Lang | 67 | MAK1 | 1. | Team Instec | 2:02:15.0 | 4.5 | 33.9 |
5 | 5. | 3108 | MOLD Alwin | 70 | MAK1 | 2. | RC Eindruck Sarleinsbach | 2:02:27.5 | 17.0 | 33.8 |
6 | 6. | 3113 | BAUER Martin | 93 | MU19 | 1. | SV Gallneukirchen | 2:03:41.7 | 1:31.2 | 33.5 |
7 | 7. | 3107 | PöTSCHER Harald | 69 | MAK1 | 3. | RC Pyhrn-Priel | 2:05:19.1 | 3:08.6 | 33.0 |
8 | 8. | 3130 | STADLBERGER Peter | 75 | MAK | 4. | 2:05:20.7 | 3:10.2 | 33.0 | |
9 | 9. | 3131 | REICH Thomas | 74 | MAK | 5. | RC ARBO SK Voest | 2:05:22.9 | 3:12.4 | 33.0 |
10 | 10. | 3123 | BESSENDORFEN Roland | 70 | MAK1 | 4. | Light Bikes Racing T. | 2:05:38.0 | 3:27.5 | 33.0 |
11 | 11. | 3128 | SCHMIDL Philipp | 92 | MU19 | 2. | Team Instec | 2:13:32.7 | 11:22.2 | 31.0 |
12 | 12. | 3122 | SCHMID Wolfgang | 73 | MAK | 6. | 2RC | 2:13:35.6 | 11:25.1 | 31.0 |
13 | 13. | 3134 | MADER Georg | 91 | MAK | 7. | Bezirksblätter Team | 2:13:36.4 | 11:25.9 | 31.0 |
14 | 14. | 3124 | HEINRICH Peter | 65 | MAK1 | 5. | Rudertinger Renn. | 2:13:36.6 | 11:26.1 | 31.0 |
15 | 15. | 3121 | WENINGER Sascha | 74 | MAK | 8. | Tripower WimbergerHaus Fr. | 2:13:41.5 | 11:31.0 | 31.0 |
16 | 16. | 3114 | BUCHBERGER Mario | 86 | MAK | 9. | SV Galneukirchen | 2:14:35.7 | 12:25.2 | 30.8 |
17 | 17. | 3133 | HORNER Robert | 93 | MU19 | 3. | 2:15:47.0 | 13:36.5 | 30.5 | |
18 | 18. | 3135 | FILLER Josef | 60 | MAK1 | 6. | Bezirksblätter Team | 2:15:51.1 | 13:40.6 | 30.5 |
19 | 19. | 3126 | DÖRFLER Philipp | 79 | MAK | 10. | 2:16:20.1 | 14:09.6 | 30.4 | |
20 | 20. | 3120 | LENGAUER Sigrid | 82 | FAK | 1. | 2:23:01.4 | 20:50.9 | 28.9 | |
21 | 21. | 3112 | SCHAFFELHOFER Julia | 90 | FAK | 2. | SV Gallneukirchen | 2:23:02.0 | 20:51.5 | 28.9 |
22 | 22. | 3132 | NIMMERVOLL Albert | 56 | MAK1 | 7. | Mugelradler Schenken. | 2:23:03.1 | 20:52.6 | 28.9 |
23 | 23. | 3129 | BRANDSTETTER Birgit | 80 | FAK | 3. | SC Tragwein/Kamig | 2:23:40.9 | 21:30.4 | 28.8 |
24 | 24. | 3103 | EIBENSTEINER Philipp | 88 | MAK | 11. | Freistadt | 2:25:49.2 | 23:38.7 | 28.4 |
25 | 25. | 3136 | PEINSTEINER Dominik | 96 | MU19 | 4. | 2:27:05.3 | 24:54.8 | 28.1 | |
26 | 26. | 3110 | EINSIEDLER Josef | 61 | MAK1 | 8. | Ried / Riedmark | 2:36:19.1 | 34:08.6 | 26.5 |
27 | 27. | 3105 | SCHöFFL Gregor | 90 | MAK | 12. | Gallneukirchen | 2:42:04.5 | 39:54.0 | 25.5 |
28 | 28. | 3119 | GEISELMAYR Hermann | 66 | MAK1 | 9. | VKB-Bank | 2:43:14.3 | 41:03.8 | 25.4 |
29 | 29. | 3137 | AUMANN Reinhard | 57 | MAK1 | 10. | Erste Bank AG | 2:53:04.7 | 50:54.2 | 23.9 |
30. | 3100 | SCHICKER Christian | 78 | MAK | ATS Mitterteich | DNF | ||||
31. | 3101 | SCHNELL Ewald | 79 | MAK | Bezirksblätter Team | DNF | ||||
32. | 3102 | SCHINDL Marco | 89 | MAK | Bezirksblätter Team | DNF | ||||
33. | 3104 | HORNER Robert | 93 | MU19 | Freistadt | DNF | ||||
34. | 3106 | STEINER Franz | 58 | MAK1 | RC Frankenmarkt | DNF | ||||
35. | 3116 | FALKNER Jürgen | 72 | MAK | Tripower WimbergerHaus Fr. | DNF | ||||
36. | 3117 | FALKNER Jürgen | 72 | MAK | Tripower WimbergerHaus Fr. | DNF | ||||
37. | 3118 | FALKNER Jürgen | 72 | MAK | Tripower WimbergerHaus Fr. | DNF | ||||
38. | 3125 | HAGHOFER Josef | 93 | MU19 | DNF |
Copyright © 2006 - 2024 Sportis s.r.o. Publikování nebo další šíření obsahu serveru Sportis.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno.