Česká Lípa (23. 04. 2006)
polojasno, 16 °C, náročný a blátivý terén
ČP - REWICO MTB maraton 2006 - výsledky
|
|||||||||||||||||
Ke stažení |
Možnost zobrazení nebo skrytí vybraných sloupců
trať - 45 km (Absolutní pořadí) řazení cíl
Kliknutím na záhlaví sloupců seřadíte jejich údaje vzestupně nebo sestupně
poř. | st.č. | jméno | roč. | kat. | # | klub | cíl | ztráta | km/h | |
1 | 1. | 450 | BAMBULA Ondřej | 87 | MH | 1. | CT Budvar Tábor | 2:01:05.1 | 22.3 | |
2 | 2. | 458 | ŽILÁK František | 81 | MH | 2. | Rock Machine-C.XTRI Team | 2:03:57.3 | 2:52.2 | 21.8 |
3 | 3. | 428 | HUDEČEK Jiří | 86 | MH | 3. | Ravo Racing Team | 2:06:32.9 | 5:27.8 | 21.3 |
4 | 4. | 451 | BAMBULA Stanislav | 83 | MH | 4. | CT Budvar Tábor | 2:08:44.9 | 7:39.8 | 21.0 |
5 | 5. | 334 | ZIEMANN Frank | MH | 5. | SEBNITZER RV 1897 E.V. | 2:09:51.0 | 8:45.9 | 20.8 | |
6 | 6. | 315 | NOVOTNÝ Daniel | 78 | MH | 6. | MAX CURSOR | 2:10:25.8 | 9:20.7 | 20.7 |
7 | 7. | 468 | KRAMAR David | 76 | M30-39 | 1. | Hervis-Cyklo Adam Team | 2:12:32.5 | 11:27.4 | 20.4 |
8 | 8. | 321 | CVENGROŠ Petr | 79 | MH | 7. | FUJI BIKERANCH MTB TEAM | 2:12:54.0 | 11:48.9 | 20.3 |
9 | 9. | 456 | JAROŠ David | 82 | MH | 8. | Hervis-Cyklo Adam Team | 2:14:16.1 | 13:11.0 | 20.1 |
10 | 10. | 323 | JINDŘIŠEK Vojtěch | 87 | MH | 9. | BC SPORT SEMILY | 2:14:16.6 | 13:11.5 | 20.1 |
11 | 11. | 430 | ŠILAR Jakub | 89 | M15-18 | 1. | SK Žamberk Tessuti Sport | 2:15:19.8 | 14:14.7 | 20.0 |
12 | 12. | 311 | EHRLICH Václav | 80 | MH | 10. | JIZERSKÉ PEKÁRNY | 2:16:57.8 | 15:52.7 | 19.7 |
13 | 13. | 307 | KUJAN Tomáš | 89 | M15-18 | 2. | FUJI BIKERANCH MTB TEAM | 2:18:52.3 | 17:47.2 | 19.4 |
14 | 14. | 308 | MATOUŠEK Jan | 89 | M15-18 | 3. | M + S MINAŘÍK ČESKÁ LÍPA | 2:18:59.8 | 17:54.7 | 19.4 |
15 | 15. | 407 | ŠIMERA Petr | 66 | M40+ | 1. | KHS.CENYTISKU.CZ | 2:19:01.8 | 17:56.7 | 19.4 |
16 | 16. | 441 | BIELAWNY Adam | MH | 11. | POL | 2:20:15.0 | 19:09.9 | 19.3 | |
17 | 17. | 358 | MÜLLER Petr | 66 | M40+ | 2. | SKP NYMBURK | 2:21:09.2 | 20:04.1 | 19.1 |
18 | 18. | 427 | TICHÝ Tomáš | 84 | MH | 12. | Hronov | 2:21:15.5 | 20:10.4 | 19.1 |
19 | 19. | 443 | JAŠMYRZIN Andrej | 75 | M30-39 | 2. | Trisport Cyklomax | 2:22:32.9 | 21:27.8 | 18.9 |
20 | 20. | 429 | CABALKA Jaroslav | 89 | M15-18 | 4. | SK Žamberk Tessuti Sport | 2:23:16.7 | 22:11.6 | 18.8 |
21 | 21. | 303 | STÖHR Pavel | 88 | M15-18 | 5. | J P J JABLONEC NAD NISOU | 2:24:28.4 | 23:23.3 | 18.7 |
22 | 22. | 340 | ŠAROUN Libor | 76 | M30-39 | 3. | PSK ZNOJMO | 2:25:16.6 | 24:11.5 | 18.6 |
23 | 23. | 431 | ZÁŘECKÝ Jan | 89 | M15-18 | 6. | SK Žamberk Tessuti Sport | 2:25:34.3 | 24:29.2 | 18.5 |
24 | 24. | 302 | KLEIN Daniel | 92 | M15-18 | 7. | BANÍK OSTRAVA | 2:25:37.3 | 24:32.2 | 18.5 |
25 | 25. | 372 | KUJAN Miroslav | 63 | M40+ | 3. | KOOPERATIVA LIBEREC | 2:25:49.2 | 24:44.1 | 18.5 |
26 | 26. | 416 | ARNOLOVIČ Arnold | 73 | M30-39 | 4. | Bombarnie | 2:26:22.8 | 25:17.7 | 18.4 |
27 | 27. | 396 | VÄTER Ondřej | 89 | M15-18 | 8. | TJ Cykloprag | 2:27:43.2 | 26:38.1 | 18.3 |
28 | 28. | 341 | VÁŇA Josef | 73 | M30-39 | 5. | SKP ROHAS ČESKÁ LÍPA | 2:27:49.7 | 26:44.6 | 18.3 |
29 | 29. | 465 | SCHWARZ Herbert | 78 | MH | 13. | TJ Rumburk | 2:28:00.5 | 26:55.4 | 18.2 |
30 | 30. | 442 | ADÁMEK Roman | 52 | M40+ | 4. | Trisport Cyklomax | 2:28:37.0 | 27:31.9 | 18.2 |
31 | 31. | 310 | STÖHR Jan | 91 | M15-18 | 9. | J P J JABLONEC NAD NISOU | 2:28:49.1 | 27:44.0 | 18.1 |
32 | 32. | 438 | STRONG Marcin | 87 | MH | 14. | POL | 2:29:18.4 | 28:13.3 | 18.1 |
33 | 33. | 383 | HUBENÁ Eva | 87 | ZH | 1. | ROCKMACHINE-CYKLOMAX WOMEN | 2:29:36.6 | 28:31.5 | 18.0 |
34 | 34. | 461 | JERIE Jakub | 90 | M15-18 | 10. | MTB Club Jilemnice | 2:29:56.7 | 28:51.6 | 18.0 |
35 | 35. | 376 | ŘEHÁK Martin | 65 | M40+ | 5. | HMYZÁCI ČESKÁ LÍPA | 2:30:06.4 | 29:01.3 | 18.0 |
36 | 36. | 464 | MOSIADZ Marcin | 86 | MH | 15. | POL | 2:30:59.0 | 29:53.9 | 17.9 |
37 | 37. | 332 | TATÍČEK Jan | 81 | MH | 16. | STEVENS RAMAR TEAM | 2:35:23.6 | 34:18.5 | 17.4 |
38 | 38. | 313 | KNOBLOCH Robert | 76 | MH | 17. | SKP ROHAS ČESKÁ LÍPA | 2:36:22.1 | 35:17.0 | 17.3 |
39 | 39. | 413 | BOGAR František | M15-18 | 11. | Bohemie Nový Bor | 2:36:42.1 | 35:37.0 | 17.2 | |
40 | 40. | 432 | JETMAROVÁ Jana | 78 | ZH | 2. | ELEVEN -X-IONT Racing T. | 2:38:42.8 | 37:37.7 | 17.0 |
41 | 41. | 415 | SLÁMA Ondřej | 76 | M30-39 | 6. | Bohemie Nový Bor | 2:38:54.7 | 37:49.6 | 17.0 |
42 | 42. | 445 | VEBER Josef | 75 | M30-39 | 7. | SPJ Praha | 2:39:08.1 | 38:03.0 | 17.0 |
43 | 43. | 325 | KAPOUN Pavel | 82 | MH | 18. | JIZERSKÉ PEKÁRNY | 2:39:29.6 | 38:24.5 | 16.9 |
44 | 44. | 320 | ANDĚL Robert | 84 | MH | 19. | KOS PLZEŇ | 2:39:56.9 | 38:51.8 | 16.9 |
45 | 45. | 403 | SVOBODA Martin | 88 | M15-18 | 12. | M + S MINAŘÍK ČESKÁ LÍPA | 2:40:14.4 | 39:09.3 | 16.8 |
46 | 46. | 316 | PLEVA Zdeněk | 79 | MH | 20. | TEAM ČESKÁ TLAMA | 2:40:50.9 | 39:45.8 | 16.8 |
47 | 47. | 333 | LOUBKOVÁ Ivana | 80 | ZH | 3. | TT CYKLORENOVA CVIKOV | 2:40:57.4 | 39:52.3 | 16.8 |
48 | 48. | 440 | PASZEK Szymon | 75 | M30-39 | 8. | POL | 2:41:26.8 | 40:21.7 | 16.7 |
49 | 49. | 359 | POLAN Miloslav | 52 | M40+ | 6. | SKP MOST | 2:43:00.6 | 41:55.5 | 16.6 |
50 | 50. | 462 | SVĚRÁKOVÁ Dagmar | 79 | ZH | 4. | Rock Machine Cyklomax | 2:43:46.6 | 42:41.5 | 16.5 |
51 | 51. | 336 | FAJGL Luboš | 67 | M30-39 | 9. | RUMELI | 2:44:20.6 | 43:15.5 | 16.4 |
52 | 52. | 371 | KALVACH Blahoslav | 66 | M40+ | 7. | CYKLO PROFI HOLICE | 2:44:44.8 | 43:39.7 | 16.4 |
53 | 53. | 457 | VEJVODOVÁ Šárka | 85 | ZH | 5. | BIKESPORT.CZ | 2:46:16.6 | 45:11.5 | 16.2 |
54 | 54. | 418 | PEKÁREK Miloš | 73 | M30-39 | 10. | SKP ROHAS ČESKÁ LÍPA | 2:46:51.1 | 45:46.0 | 16.2 |
55 | 55. | 374 | MÜLLER Petr | 60 | M40+ | 8. | TOP TEN TÝM TEPLICE | 2:47:16.3 | 46:11.2 | 16.1 |
56 | 56. | 433 | SUŠÁNKA Jan | 89 | M15-18 | 13. | Rock Machine Cyklomax | 2:49:06.4 | 48:01.3 | 16.0 |
57 | 57. | 330 | ŠAFRÁNEK Vítěslav | 77 | MH | 21. | REWICO | 2:49:15.0 | 48:09.9 | 16.0 |
58 | 58. | 436 | BURKOŇ Martin | 92 | M15-18 | 14. | AMS Kerda Liberec | 2:49:34.2 | 48:29.1 | 15.9 |
59 | 59. | 412 | SVOBODA Martin | 90 | M15-18 | 15. | Bombarnie | 2:49:40.8 | 48:35.7 | 15.9 |
60 | 60. | 350 | MĚKOTA Martin | 73 | M30-39 | 11. | DC PANELÁK STARÁK | 2:49:43.5 | 48:38.4 | 15.9 |
61 | 61. | 301 | HARBUT Dalibor | 88 | M15-18 | 16. | SOSNOVÁ | 2:49:48.2 | 48:43.1 | 15.9 |
62 | 62. | 404 | TKACÍK Pavel | 62 | M40+ | 9. | DELPHIN SUB ČESKÁ LÍPA | 2:50:07.9 | 49:02.8 | 15.9 |
63 | 63. | 364 | VOJTĚCH Pavel | 58 | M40+ | 10. | SKP NYMBURK | 2:50:34.0 | 49:28.9 | 15.8 |
64 | 64. | 424 | LOUBKOVÁ Kateřina | 81 | ZH | 6. | TT CYKLORENOVA CVIKOV | 2:51:29.2 | 50:24.1 | 15.7 |
65 | 65. | 317 | SMARŽÍK Petr | 79 | MH | 22. | SKP SOKOLOV | 2:51:30.7 | 50:25.6 | 15.7 |
66 | 66. | 347 | HRDLIČKA Martin | 76 | M30-39 | 12. | FITNESS CENTRUM LÍPA | 2:52:47.6 | 51:42.5 | 15.6 |
67 | 67. | 411 | LEPŠÍKOVÁ Olga | Z30-39 | 1. | OK Bor | 2:53:26.4 | 52:21.3 | 15.6 | |
68 | 68. | 449 | FRANK Marek | 67 | M30-39 | 13. | SKP NYMBURK | 2:53:26.8 | 52:21.7 | 15.6 |
69 | 69. | 454 | SCHICKTANZOVÁ Petra | 71 | Z30-39 | 2. | KHS.CENYTISKU.CZ | 2:53:47.6 | 52:42.5 | 15.5 |
70 | 70. | 400 | VANĚK Radomír | 70 | M30-39 | 14. | REWICO | 2:54:15.1 | 53:10.0 | 15.5 |
71 | 71. | 405 | KVAPIL Jiří | 50 | M40+ | 11. | CK Kvapil Č.Lípa | 2:54:23.9 | 53:18.8 | 15.5 |
72 | 72. | 434 | HAUSER Jiří | 59 | M40+ | 12. | AS Trans KLMost | 2:54:59.2 | 53:54.1 | 15.4 |
73 | 73. | 463 | KOUTNÝ Stanislav | 76 | M30-39 | 15. | OK Bor | 2:55:16.3 | 54:11.2 | 15.4 |
74 | 74. | 444 | ŠEBEK Daniel | 62 | M40+ | 13. | Cyklomax -Trisport | 2:55:19.1 | 54:14.0 | 15.4 |
75 | 75. | 398 | HORKÝ Roman | 75 | M30-39 | 16. | TJ Č. Kamenice | 2:57:05.5 | 56:00.4 | 15.2 |
76 | 76. | 355 | VOŘÍŠEK David | 72 | M30-39 | 17. | ÚSTÍ NAD LABEM | 2:57:22.6 | 56:17.5 | 15.2 |
77 | 77. | 402 | SOUKUP Pavel | 52 | M40+ | 14. | SKP ROHAS ČESKÁ LÍPA | 2:57:35.1 | 56:30.0 | 15.2 |
78 | 78. | 349 | MAREK Vojtěch | 66 | M40+ | 15. | REWICO | 2:58:25.2 | 57:20.1 | 15.1 |
79 | 79. | 380 | MYŠÍKOVÁ Adéla | ZH | 7. | SPECIALIZED 69 | 2:58:52.8 | 57:47.7 | 15.1 | |
80 | 80. | 417 | ŽÁK Michal | MH | 23. | Bombarnie | 2:59:21.3 | 58:16.2 | 15.1 | |
81 | 81. | 324 | KAMENSKÝ Radek | 79 | MH | 24. | JIZERSKÉ PEKÁRNY | 2:59:35.2 | 58:30.1 | 15.0 |
82 | 82. | 401 | VAJSEJTL Pavel | 78 | MH | 25. | ČESKÁ LÍPA | 3:00:15.2 | 59:10.1 | 15.0 |
83 | 83. | 395 | KUČERA Pavel | 70 | M30-39 | 18. | Bohemie Nový Bor | 3:00:15.5 | 59:10.4 | 15.0 |
84 | 84. | 366 | BRUGOVSKÝ Dan | 65 | M40+ | 16. | DANDA TEAM | 3:00:16.5 | 59:11.4 | 15.0 |
85 | 85. | 318 | ŠIMONEK Jan | 78 | MH | 26. | SKP NYMBURK | 3:00:24.6 | 59:19.5 | 15.0 |
86 | 86. | 306 | KUJAN Lukáš | 88 | M15-18 | 17. | BIKE TEAM KOBEROVY | 3:00:59.7 | 59:54.6 | 14.9 |
87 | 87. | 406 | BATELOVÁ Ivana | 75 | Z30-39 | 3. | KHS.CENYTISKU.CZ | 3:01:42.3 | 1:00:37.2 | 14.9 |
88 | 88. | 362 | ULAHEL Miroslav | 64 | M40+ | 17. | SKP TEPLICE | 3:02:17.0 | 1:01:11.9 | 14.8 |
89 | 89. | 410 | MAREK Tomáš | 87 | MH | 27. | Bombarnie | 3:02:34.0 | 1:01:28.9 | 14.8 |
90 | 90. | 435 | HRANÁČ Jan | 69 | M30-39 | 19. | MOST | 3:04:42.3 | 1:03:37.2 | 14.6 |
91 | 91. | 452 | FRENZEL Sebastian | 77 | MH | 28. | GER | 3:05:25.6 | 1:04:20.5 | 14.6 |
92 | 92. | 421 | MARCIŠ Karel | 55 | M40+ | 18. | HMYZÁCI ČESKÁ LÍPA | 3:05:32.1 | 1:04:27.0 | 14.6 |
93 | 93. | 426 | SYSLOVÁ Eva | 83 | ZH | 8. | MERIDA BIKING TEAM 2 | 3:06:10.0 | 1:05:04.9 | 14.5 |
94 | 94. | 352 | RICHTER Willi | 68 | M30-39 | 20. | REWICO | 3:07:05.6 | 1:06:00.5 | 14.4 |
95 | 95. | 360 | ŠEBESTA Karel | 57 | M40+ | 19. | SKP SOKOLOV | 3:07:11.1 | 1:06:06.0 | 14.4 |
96 | 96. | 439 | FUCHS Mateusz | 85 | MH | 29. | POL | 3:07:40.3 | 1:06:35.2 | 14.4 |
97 | 97. | 363 | VANICKY Miroslav | 60 | M40+ | 20. | SKP NYMBURK | 3:10:39.0 | 1:09:33.9 | 14.2 |
98 | 98. | 437 | FLESZAR Tomasz | 87 | MH | 30. | POL | 3:12:15.1 | 1:11:10.0 | 14.0 |
99 | 99. | 357 | KALIANKO Jan | 60 | M40+ | 21. | SKP SOKOLOV | 3:13:16.6 | 1:12:11.5 | 14.0 |
100 | 100. | 399 | SALABA Miroslav | 76 | M30-39 | 21. | REWICO | 3:14:09.7 | 1:13:04.6 | 13.9 |
101 | 101. | 390 | SVOBODOVÁ Daniela | 63 | Z40+ | 1. | SKP HMYZÁCI | 3:14:36.1 | 1:13:31.0 | 13.9 |
102 | 102. | 420 | KOHOUTOVÁ Andrea | 69 | Z30-39 | 4. | Nový Bor | 3:16:26.8 | 1:15:21.7 | 13.7 |
103 | 103. | 327 | LUKÁČ Stanislav | 79 | MH | 31. | OSTRAVA | 3:17:29.5 | 1:16:24.4 | 13.7 |
104 | 104. | 459 | GALANDÁK Vít | 85 | MH | 32. | Scania Apache Team Kolín | 3:18:18.7 | 1:17:13.6 | 13.6 |
105 | 105. | 304 | HLŮŽEK Radim | 92 | M15-18 | 18. | KRALUPY | 3:18:36.8 | 1:17:31.7 | 13.6 |
106 | 106. | 460 | ŠPEJZL Luděk | 74 | M30-39 | 22. | Suprema | 3:18:36.9 | 1:17:31.8 | 13.6 |
107 | 107. | 346 | DRAŠTÍK Aleš | 70 | M30-39 | 23. | CK Kvapil Č.Lípa | 3:19:26.5 | 1:18:21.4 | 13.5 |
108 | 108. | 386 | HLŮŽKOVÁ Markéta | 75 | Z30-39 | 5. | KRALUPY | 3:19:30.1 | 1:18:25.0 | 13.5 |
109 | 109. | 368 | HLŮŽEK Jiří | 59 | M40+ | 22. | KRALUPY | 3:19:30.8 | 1:18:25.7 | 13.5 |
110 | 110. | 375 | OKLUSKÝ Miroslav | 59 | M40+ | 23. | KOSTELEC NAD LABEM | 3:19:41.2 | 1:18:36.1 | 13.5 |
111 | 111. | 339 | PAROULEK Jaroslav | 75 | M30-39 | 24. | SKP NYMBURK | 3:19:58.8 | 1:18:53.7 | 13.5 |
112 | 112. | 329 | PETR Vladimír | 80 | MH | 33. | LIBŠTÁT 279 | 3:21:23.2 | 1:20:18.1 | 13.4 |
113 | 113. | 392 | ŠTEMRPOCH Václav | 76 | M30-39 | 25. | ČESKÁ LÍPA | 3:22:25.2 | 1:21:20.1 | 13.3 |
114 | 114. | 314 | MOTHEJZÍK Jindřich | 86 | MH | 34. | SKP TEPLICE | 3:22:27.5 | 1:21:22.4 | 13.3 |
115 | 115. | 370 | JEŽ Miloš | 63 | M40+ | 24. | ÚSTÍ NAD LABEM | 3:23:39.0 | 1:22:33.9 | 13.3 |
116 | 116. | 397 | NOVOTNÝ Miroslav | 65 | M40+ | 25. | ČESKÁ LÍPA | 3:24:30.9 | 1:23:25.8 | 13.2 |
117 | 117. | 331 | ŠTRUPL Martin | 83 | MH | 35. | REWICO | 3:25:34.3 | 1:24:29.2 | 13.1 |
118 | 118. | 356 | HERCÍK Bohumil | 63 | M40+ | 26. | ČESKÁ LÍPA | 3:28:40.4 | 1:27:35.3 | 12.9 |
119 | 119. | 373 | LEPKA Tomáš | 57 | M40+ | 27. | REWICO | 3:32:43.6 | 1:31:38.5 | 12.7 |
120 | 120. | 348 | JANŮ Lumír | 72 | M30-39 | 26. | FITNESS CENTRUM LÍPA | 3:35:15.6 | 1:34:10.5 | 12.5 |
121 | 121. | 425 | LOUBEK Bohumil | 51 | M40+ | 28. | TT CYKLORENOVA CVIKOV | 3:36:20.4 | 1:35:15.3 | 12.5 |
122 | 122. | 382 | HENDRICHOVÁ Sáva | 80 | ZH | 9. | XSTRAM RACING TEAM | 3:39:36.3 | 1:38:31.2 | 12.3 |
123 | 123. | 365 | BREJCHA Zdeněk | 63 | M40+ | 29. | ČESKÁ LÍPA | 3:44:00.2 | 1:42:55.1 | 12.1 |
124 | 124. | 309 | OKLUSKÝ Miroslav | 91 | M15-18 | 19. | KOSTELEC NAD LABEM | 3:45:55.8 | 1:44:50.7 | 12.0 |
125 | 125. | 354 | ŠUJAN Pavel | 70 | M30-39 | 27. | ČESKÁ LÍPA | 3:48:56.4 | 1:47:51.3 | 11.8 |
126 | 126. | 393 | PLICHTOVÁ Lucie | 87 | ZH | 10. | FUJI BIKERANCH MTB TEAM | 3:49:10.5 | 1:48:05.4 | 11.8 |
127 | 127. | 367 | ČECH Jiří | 64 | M40+ | 30. | ČESKÁ LÍPA | 3:50:51.0 | 1:49:45.9 | 11.7 |
128 | 128. | 423 | ŠMAT Marek | 90 | M15-18 | 20. | Praha | 3:55:31.3 | 1:54:26.2 | 11.5 |
129 | 129. | 343 | VOPRAVIL Pavel | 75 | M30-39 | 28. | MOST | 4:03:49.8 | 2:02:44.7 | 11.1 |
130 | 130. | 394 | ZRŮSTEK Martin | 66 | M40+ | 31. | SK Okrouhlá | 4:04:22.7 | 2:03:17.6 | 11.0 |
131 | 131. | 381 | PONCAROVÁ Pavlína | 84 | ZH | 11. | RUMELI | 4:06:10.5 | 2:05:05.4 | 11.0 |
132 | 132. | 342 | VOKŘÁL Jiří | 72 | M30-39 | 29. | SKP MOST | 4:06:21.4 | 2:05:16.3 | 11.0 |
133 | 133. | 385 | VLASÁKOVÁ Romana | 68 | Z30-39 | 6. | SKP ROHAS ČESKÁ LÍPA | 4:09:00.8 | 2:07:55.7 | 10.8 |
134 | 134. | 419 | KOHOUT Jakub | 92 | M15-18 | 21. | Nový Bor | 4:11:08.8 | 2:10:03.7 | 10.8 |
135 | 135. | 379 | VINŠ Oldřich | 64 | M40+ | 32. | ÚSTÍ NAD LABEM | 4:15:02.9 | 2:13:57.8 | 10.6 |
136 | 136. | 351 | RADECHOVSKÝ Michal | 70 | M30-39 | 30. | RUMELI | 4:23:48.2 | 2:22:43.1 | 10.2 |
137 | 137. | 389 | MERENUSOVÁ Hedvika | 60 | Z40+ | 2. | 4:26:02.5 | 2:24:57.4 | 10.1 | |
138 | 138. | 361 | ŠÍDA Zdeněk | 61 | M40+ | 33. | SKP ROHAS ČESKÁ LÍPA | 4:26:02.9 | 2:24:57.8 | 10.1 |
139 | 139. | 335 | BOČEK Milan | 76 | M30-39 | 31. | SKP ROHAS ČESKÁ LÍPA | 4:26:08.9 | 2:25:03.8 | 10.1 |
140 | 140. | 467 | KOSÍK Roman | 85 | MH | 36. | XSTRAM RACING TEAM | 4:31:32.6 | 2:30:27.5 | 9.9 |
141 | 141. | 388 | KUJANOVÁ Lenka | Z30-39 | 7. | KOOPERATIVA LIBEREC | 4:36:44.6 | 2:35:39.5 | 9.8 | |
142 | 142. | 447 | VŠECHOVSKÝ Milan | 65 | M40+ | 34. | ČESKÁ LÍPA | 5:05:29.2 | 3:04:24.1 | 8.8 |
143 | 143. | 377 | SPURNÝ Libor | 64 | M40+ | 35. | ČESKÁ LÍPA | 5:12:22.2 | 3:11:17.1 | 8.6 |
144 | 144. | 448 | PLOS Radek | 72 | M30-39 | 32. | Žitenice | 5:15:54.6 | 3:14:49.5 | 8.5 |
145. | 312 | HULÍK Jan | 84 | MH | SKP NYMBURK | DNF | ||||
146. | 453 | POSPÍŠIL Jan | 74 | M30-39 | KHS.CENYTISKU.CZ | DNF | ||||
147. | 446 | PAVELKA Jaroslav | 70 | M30-39 | Mimoň | DNF | ||||
148. | 422 | MARCIŠ Karel | 89 | M15-18 | BIKE TEAM SKAJP | DNF | ||||
149. | 378 | VILKUS Eduard | 51 | M40+ | REWICO | DNF | ||||
150. | 353 | ŠAFRÁNEK Václav | 70 | M30-39 | REWICO | DNF | ||||
151. | 345 | BUDÍČEK Lubomír | 69 | M30-39 | REWICO | DNF | ||||
152. | 344 | BABIKA Vilém | 66 | M40+ | REWICO | DNF | ||||
153. | 337 | HRABÍK Jaroslav | 75 | M30-39 | PSK CYKLO CHEB 96 | DNF | ||||
154. | 319 | VENCOVSKÝ Michal | 77 | MH | STARÉ SPLAVY | DNF | ||||
155. | 455 | HAVELEC Viktor | 87 | MH | Hervis-Cyklo Adam Team | DNF |
Copyright © 2006 - 2024 Sportis s.r.o. Publikování nebo další šíření obsahu serveru Sportis.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno.