Česká Lípa (23. 04. 2006)
polojasno, 16 °C, náročný a blátivý terén
ČP - REWICO MTB maraton 2006 - výsledky
|
||||||||||||||
Ke stažení |
Možnost zobrazení nebo skrytí vybraných sloupců
trať - 90 km (Absolutní pořadí) řazení cíl
Kliknutím na záhlaví sloupců seřadíte jejich údaje vzestupně nebo sestupně
poř. | st.č. | jméno | roč. | kat. | # | klub | 1. mezičas | cíl | ztráta | km/h | |
1 | 1. | 90 | HRUŠKA Jan | 75 | MEL | 1. | 3 MOLINOS RESORT | 1:54:12.6 | 3:51:38.2 | 23.3 | |
2 | 2. | 84 | RYBAŘÍK Ivan | 81 | MEL | 2. | KHS.CENYTISKU.CZ | 1:56:14.0 | 3:55:14.5 | 3:36.3 | 23.0 |
3 | 3. | 17 | TRUNSCHKA Tomáš | 80 | MEL | 3. | AS Trans KLMost | 1:56:14.0 | 3:56:31.5 | 4:53.3 | 22.8 |
4 | 4. | 94 | MATĚJŮ Jan | 82 | MEL | 4. | Scania Apache Team Kolín | 1:56:13.6 | 3:56:31.8 | 4:53.6 | 22.8 |
5 | 5. | 12 | PŘECECHTĚL Michal | 77 | MEL | 5. | GRISOFT XCR | 2:02:13.1 | 4:11:22.2 | 19:44.0 | 21.5 |
6 | 6. | 6 | JOBÁNEK Jan | 83 | MEL | 6. | GRISOFT XCR | 2:02:14.9 | 4:11:23.7 | 19:45.5 | 21.5 |
7 | 7. | 4 | DÍTĚ Radek | 79 | MEL | 7. | ČS MTB | 2:01:07.0 | 4:11:44.4 | 20:06.2 | 21.5 |
8 | 8. | 46 | KOZÁK Tomaš | 71 | M30-39 | 1. | HEPOS MTB | 2:06:56.8 | 4:15:13.5 | 23:35.3 | 21.2 |
9 | 9. | 88 | SULZBACHER Petr | 75 | M30-39 | 2. | KHS.CENYTISKU.CZ | 2:04:17.5 | 4:16:58.2 | 25:20.0 | 21.0 |
10 | 10. | 48 | KŘÍŽ Zdeněk | 72 | MEL | 8. | VIG+RAVO RACING TEAM | 2:02:15.1 | 4:17:38.2 | 26:00.0 | 21.0 |
11 | 11. | 37 | NOVOTNÝ Robert | 74 | MEL | 9. | ČS MTB | 1:59:57.7 | 4:19:25.6 | 27:47.4 | 20.8 |
12 | 12. | 3 | CHYBA Jiří | 79 | MEL | 10. | FIAT SMAŽÍK | 2:02:13.4 | 4:19:45.5 | 28:07.3 | 20.8 |
13 | 13. | 70 | KÁLES Roman | 82 | MH | 1. | FUJI BIKERANCH MTB TEAM | 2:02:16.0 | 4:21:32.7 | 29:54.5 | 20.6 |
14 | 14. | 5 | HARTL Karel | 77 | MEL | 11. | KELLY'S RACING TEAM | 2:06:05.1 | 4:22:22.0 | 30:43.8 | 20.6 |
15 | 15. | 86 | SULZBACHER Tomáš | 79 | MEL | 12. | KHS.CENYTISKU.CZ | 2:04:17.6 | 4:24:36.5 | 32:58.3 | 20.4 |
16 | 16. | 52 | VANOUS Jan | 73 | M30-39 | 3. | FELT RACE TEAM | 2:04:44.6 | 4:25:38.2 | 34:00.0 | 20.3 |
17 | 17. | 101 | BOROS Dariusz | MH | 2. | POL | 2:04:18.7 | 4:26:15.3 | 34:37.1 | 20.3 | |
18 | 18. | 73 | VLČEK Michal | 86 | MEL | 13. | KC Kooperativa SG | 2:02:17.1 | 4:26:24.1 | 34:45.9 | 20.3 |
19 | 19. | 113 | DEJMEK Jan | 74 | M30-39 | 4. | MTB Club Jilemnice | 2:08:47.8 | 4:27:09.5 | 35:31.3 | 20.2 |
20 | 20. | 77 | ZELENKA Radek | 78 | MH | 3. | Rock Machine Cyklomax | 2:06:11.8 | 4:32:30.6 | 40:52.4 | 19.8 |
21 | 21. | 83 | SEDLÁŘ Jakub | 84 | MEL | 14. | ZAMO - LAPIERRE | 2:11:55.2 | 4:35:28.5 | 43:50.3 | 19.6 |
22 | 22. | 16 | TATÍČEK Petr | 85 | MEL | 15. | REDPOINT PEARL IZUMI | 2:14:10.7 | 4:37:10.7 | 45:32.5 | 19.5 |
23 | 23. | 62 | ŠPOLC Milan | 58 | M40+ | 1. | FUJI BIKERANCH MTB TEAM | 2:11:27.3 | 4:39:50.1 | 48:11.9 | 19.3 |
24 | 24. | 81 | VANČUŘÍK Pavel | 82 | MEL | 16. | MERIDA BIKING TEAM | 2:18:25.2 | 4:41:08.4 | 49:30.2 | 19.2 |
25 | 25. | 87 | MIKYNA Michal | 75 | M30-39 | 5. | KHS.CENYTISKU.CZ | 2:13:22.5 | 4:42:40.7 | 51:02.5 | 19.1 |
26 | 26. | 8 | MARAČEK David | 77 | MH | 4. | XSTRAM RACING TEAM | 2:16:28.3 | 4:44:37.2 | 52:59.0 | 19.0 |
27 | 27. | 20 | BUDINSKÝ Ondřej | 84 | MH | 5. | MTB CHRUDIM | 2:22:06.6 | 4:44:49.1 | 53:10.9 | 19.0 |
28 | 28. | 50 | PLESCHINGER Martin | 72 | M30-39 | 6. | UNIQA JIHLAVA | 2:13:10.9 | 4:44:51.7 | 53:13.5 | 19.0 |
29 | 29. | 9 | MARAČEK Tomáš | 84 | MH | 6. | XSTRAM RACING TEAM | 2:16:30.0 | 4:44:57.7 | 53:19.5 | 18.9 |
30 | 30. | 100 | MATTUŠ Pavel | 71 | M30-39 | 7. | MERIDA BIKING TEAM 2 | 2:16:29.7 | 4:48:34.0 | 56:55.8 | 18.7 |
31 | 31. | 35 | ZBUZEK Michal | 85 | MH | 7. | KC Kooperativa SG | 2:07:08.0 | 4:52:30.3 | 1:00:52.1 | 18.5 |
32 | 32. | 71 | STADTHERR Jaroslav | 79 | MH | 8. | Michelin MTB | 2:26:03.6 | 4:52:31.4 | 1:00:53.2 | 18.5 |
33 | 33. | 36 | MIKULÁŠEK Jiří | 76 | MEL | 17. | GRISOFT XCR | 2:14:25.0 | 4:54:06.1 | 1:02:27.9 | 18.4 |
34 | 34. | 108 | KLEINER Robert | 66 | M40+ | 2. | KERDA | 2:19:37.4 | 4:54:12.7 | 1:02:34.5 | 18.4 |
35 | 35. | 82 | PILČÍK Adam | 84 | MEL | 18. | ZAMO - LAPIERRE | 2:17:31.0 | 4:54:16.9 | 1:02:38.7 | 18.3 |
36 | 36. | 107 | DYMLOVÁ Alena | 75 | Z | 1. | GIANT | 2:23:24.6 | 4:54:22.0 | 1:02:43.8 | 18.3 |
37 | 37. | 18 | VOLNÝ Jindra | 82 | MH | 9. | XSTRAM RACING TEAM | 2:26:03.9 | 4:56:58.3 | 1:05:20.1 | 18.2 |
38 | 38. | 31 | LOBL Jakub | 86 | MH | 10. | AS Trans KLMost | 2:16:24.3 | 4:59:02.2 | 1:07:24.0 | 18.1 |
39 | 39. | 43 | HAŠEK Ondřej | 69 | M30-39 | 8. | KOS PLZEŇ | 2:25:14.1 | 5:00:01.2 | 1:08:23.0 | 18.0 |
40 | 40. | 72 | PLAŠIL Ondřej | 85 | MH | 11. | KC Kooperativa SG | 2:26:02.6 | 5:00:21.6 | 1:08:43.4 | 18.0 |
41 | 41. | 24 | FLEISCHMAN Jan | 85 | MH | 12. | REWICO | 2:21:23.4 | 5:01:19.0 | 1:09:40.8 | 17.9 |
42 | 42. | 49 | MELICHAR Jan | 73 | M30-39 | 9. | UNIQA JIHLAVA | 2:16:50.5 | 5:04:24.2 | 1:12:46.0 | 17.7 |
43 | 43. | 41 | CHOTĚNOVSKÝ Pavel | 76 | M30-39 | 10. | ČESKÁ LÍPA | 2:23:57.9 | 5:07:09.3 | 1:15:31.1 | 17.6 |
44 | 44. | 97 | PAPEŽ Tomáš | 70 | M30-39 | 11. | MESSENGER MTB TEAM | 2:29:01.0 | 5:10:27.8 | 1:18:49.6 | 17.4 |
45 | 45. | 22 | DUŠEK Tomáš | 86 | MH | 13. | MTBC MANITOU SOKOL CHRUDIM | 2:21:02.4 | 5:10:28.6 | 1:18:50.4 | 17.4 |
46 | 46. | 19 | BOŽETICKÝ Jan | 84 | MH | 14. | MTB CHRUDIM | 2:17:44.0 | 5:10:44.8 | 1:19:06.6 | 17.4 |
47 | 47. | 27 | HUBENÝ Milan | 80 | MH | 15. | CYKLOMAX ROCKMACHINE WOMEN | 2:25:12.5 | 5:12:26.5 | 1:20:48.3 | 17.3 |
48 | 48. | 40 | BARTÁK Jiří | 74 | M30-39 | 12. | MERIDA BIKING TEAM 2 | 2:16:29.5 | 5:13:04.1 | 1:21:25.9 | 17.2 |
49 | 49. | 66 | SEVEROVÁ Jana | 78 | Z | 2. | HERMANN - LUCKY BIKE | 2:31:40.7 | 5:14:20.6 | 1:22:42.4 | 17.2 |
50 | 50. | 79 | BRABEC Pavel | 70 | M30-39 | 13. | TJ Rumburk | 2:30:17.6 | 5:15:28.9 | 1:23:50.7 | 17.1 |
51 | 51. | 32 | NOVÁK Aleš | 76 | M30-39 | 14. | TECHTEX SPORT | 2:30:15.3 | 5:15:39.1 | 1:24:00.9 | 17.1 |
52 | 52. | 21 | DUŠEK Patrik | 87 | MH | 16. | MTBC MANITOU SOKOL CHRUDIM | 2:25:56.5 | 5:18:33.8 | 1:26:55.6 | 17.0 |
53 | 53. | 99 | HEROT Radek | 76 | M30-39 | 15. | Olomouc | 2:34:58.1 | 5:19:24.9 | 1:27:46.7 | 16.9 |
54 | 54. | 110 | KUBRYCHT Miloš | 67 | M30-39 | 16. | Rock Machine Cyklomax | 2:36:44.0 | 5:22:59.1 | 1:31:20.9 | 16.7 |
55 | 55. | 96 | PECHAR Bohumír | 66 | M40+ | 3. | KCR Roudnice | 2:33:13.7 | 5:25:43.2 | 1:34:05.0 | 16.6 |
56 | 56. | 26 | HAŠEK Jan | 83 | MH | 17. | PRAHA 8 | 2:30:37.2 | 5:25:55.3 | 1:34:17.1 | 16.6 |
57 | 57. | 104 | ARNDT Tiemo | 78 | MH | 18. | GER | 2:40:22.4 | 5:27:11.1 | 1:35:32.9 | 16.5 |
58 | 58. | 54 | MÍL Jiří | 66 | M40+ | 4. | HERMANN - LUCKY BIKE | 2:33:18.1 | 5:29:17.8 | 1:37:39.6 | 16.4 |
59 | 59. | 106 | BENDA Michal | 87 | MEL | 19. | XSTREAM RACING TEAM | 2:26:05.4 | 5:29:35.0 | 1:37:56.8 | 16.4 |
60 | 60. | 67 | HAŠKOVÁ Eva | 73 | Z | 3. | KOS PLZEŇ | 2:43:41.2 | 5:31:15.6 | 1:39:37.4 | 16.3 |
61 | 61. | 1 | PRAŽÁK Petr | 71 | M30-39 | 17. | MOUNTAINBIKE.CZ | 2:38:11.7 | 5:32:24.8 | 1:40:46.6 | 16.2 |
62 | 62. | 61 | ŠČUČKA Radek | 64 | M40+ | 5. | DELPHIN SUB ČESKÁ LÍPA | 2:38:36.7 | 5:34:35.9 | 1:42:57.7 | 16.1 |
63 | 63. | 65 | NOVÁKOVÁ Pavla | 81 | Z | 4. | MERIDA BIKING TEAM | 2:47:19.3 | 5:44:10.0 | 1:52:31.8 | 15.7 |
64 | 64. | 28 | JURÁČEK Pavel | 78 | MH | 19. | ACER BIKE TEAM | 2:43:28.8 | 5:53:07.1 | 2:01:28.9 | 15.3 |
65 | 65. | 53 | KAPOUN Michal | 65 | M40+ | 6. | AC SPARTA PRAHA | 2:40:04.6 | 5:54:29.9 | 2:02:51.7 | 15.2 |
66 | 66. | 69 | STOLAŘOVÁ Karolina | 80 | Z | 5. | AC SPARTA PRAHA | 2:51:56.4 | 5:55:05.8 | 2:03:27.6 | 15.2 |
67 | 67. | 45 | KOLMAN Robert | 68 | M30-39 | 18. | ROCKMACHINE-CYKLOMAX WOMEN | 2:39:43.3 | 5:57:00.2 | 2:05:22.0 | 15.1 |
68 | 68. | 68 | PEKÁRKOVÁ Julie | 72 | Z | 6. | ROCKMACHINE-CYKLOMAX WOMEN | 2:47:48.9 | 6:02:54.0 | 2:11:15.8 | 14.9 |
69 | 69. | 23 | FLEISCHMAN Jakub | 82 | MH | 20. | REWICO | 2:48:07.8 | 6:05:04.6 | 2:13:26.4 | 14.8 |
70 | 70. | 56 | OTTA Roman | 61 | M40+ | 7. | VRCHLABÍ | 2:48:09.3 | 6:17:35.8 | 2:25:57.6 | 14.3 |
71 | 71. | 76 | CHMELÍK Stanislav | 66 | M40+ | 8. | Plzeň | 2:59:36.0 | 6:20:24.0 | 2:28:45.8 | 14.2 |
72 | 72. | 57 | PODSEDNÍČEK Rudolf | 43 | M40+ | 9. | BIKE RPO MLADÁ BOLESLAV | 3:01:16.1 | 6:39:03.2 | 2:47:25.0 | 13.5 |
73. | 112 | HŘÍBAL Jaromír | 88 | MH | Varnsdorf | 2:44:01.2 | DNF | ||||
74. | 64 | WŰRZ Martin | 63 | M40+ | SK SNS SMRŽOVKA | DNF | |||||
75. | 59 | PRŮŠA Stanislav | 64 | M40+ | ČESKÁ LÍPA | DNF | |||||
76. | 55 | NESTLER Josef | 63 | M40+ | BIKE TEAM SKAJP | 2:14:26.0 | DNF | ||||
77. | 38 | SVORADA Ján | 68 | MEL | GRISOFT XCR | 2:12:35.5 | DNF | ||||
78. | 39 | AUST Martin | 73 | M30-39 | XSTREAM RACING TEAM | 2:20:23.6 | DNF | ||||
79. | 42 | ČIVRNÝ Roman | 70 | M30-39 | CYKLO KLUB VYSOKÉ N. J. | 2:21:13.9 | DNF | ||||
80. | 25 | GLADIŠ Tomáš | 85 | MH | HB MTB TEAM | DNF | |||||
81. | 30 | KUBÁNEK Zdeněk | 83 | MH | MTB CHRUDIM | 2:14:11.5 | DNF | ||||
82. | 34 | VÁCLAVÍK Jan | 87 | MH | BIKESPORT-PLZEŇ | 2:25:59.3 | DNF | ||||
83. | 15 | ŠIMEČEK David | 78 | MEL | ČS MTB | DNF | |||||
84. | 10 | NOVOTNÝ Petr | 81 | MEL | MESSENGER MTB TEAM | DNF | |||||
85. | 7 | KESTLER Aleš | 81 | MEL | YOGI RACING OSTRAVA | 2:02:16.9 | DNF | ||||
86. | 51 | BACHMAN Milan | 80 | MEL | KELLY'S RACING TEAM | 2:02:15.0 | DNF | ||||
87. | 60 | SOUKUP Pavel | 52 | M40+ | SKP ROHAS ČESKÁ LÍPA | DNF | |||||
88. | 74 | RODRYČ Michal | 87 | MH | KC Kooperativa SG | 2:06:04.7 | DNF | ||||
89. | 75 | MANDAUS Jiří | 59 | M40+ | Cykloservex Duratec | 3:14:20.4 | DNF | ||||
90. | 111 | VACEK Petr | 86 | MH | Hervis-Cyklo Adam Team | 2:02:12.1 | DNF | ||||
91. | 109 | FOJTÍK Ondřej | 77 | MEL | MERIDA BIKING TEAM | 2:48:17.2 | DNF | ||||
92. | 98 | MAMAJ Jaroslav | 82 | MEL | Trisport Cyklomax | 2:34:41.4 | DNF | ||||
93. | 102 | CZYZYCKI Lukasz | 81 | MH | POL | 2:09:49.2 | DNF | ||||
94. | 105 | HOYEN Stefan | 78 | MH | GER | 2:53:21.5 | DNF | ||||
95. | 95 | KROB Zdeněk | 63 | M40+ | KCR Roudnice | 2:43:46.0 | DNF | ||||
96. | 93 | PROKOP Michal | 78 | MEL | REDPOINT PEARL IZUMI | 2:13:14.5 | DNF | ||||
97. | 92 | VIDLÁK Tomáš | 80 | MEL | Pell´s Team | 2:27:37.2 | DNF | ||||
98. | 91 | VIDLÁK Marek | 86 | MEL | Pell´s Team | 2:13:23.1 | DNF | ||||
99. | 89 | HORÁK Martin | 77 | MEL | Rock Machine Cyklomax | 1:54:12.5 | DNF | ||||
100. | 85 | PINKAVA Eda | 71 | M30-39 | KHS.CENYTISKU.CZ | 2:23:57.5 | DNF | ||||
101. | 80 | ŠAFRÁNEK Václav | 73 | M30-39 | REWICO | 2:38:06.8 | DNF | ||||
102. | 78 | ČUŘÍKOVÁ Lucia | 80 | Z | ELEVEN -X-IONT Racing T. | 2:38:39.3 | DNF | ||||
103. | 2 | BUBÍLEK Michal | 86 | MEL | FUJI BIKERANCH MTB TEAM | 1:54:44.8 | DNF |
Copyright © 2006 - 2024 Sportis s.r.o. Publikování nebo další šíření obsahu serveru Sportis.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno.