Český pohár 2009 v dlouhém triatlonu

New Balance ČP 2009 v dlouhém triatlonu


Český pohár 2009 v dlouhém triatlonu - bodování

muži ženy muži 18 - 24 muži 25 - 29 muži 30 - 34 muži 35 - 39 muži 40 - 44 muži 45 - 49 muži 50 - 54 muži 55 - 59 muži 60+ ženy 18 - 24 ženy 25 - 29 ženy 30 - 34 ženy 35 - 39

Hodnotí se 3 nejlepší umístění ze 4 závodů. Tučně označen závod MČR.
Závody:  1. Otrokovice  2. Nitra  3. Praha  4. Teplice

Ke stažení:


Možnost zobrazení nebo skrytí vybraných sloupců.

Název sloupce poř. jméno roč. klub kat. 1. vt 2. vt 3. vt 4. vt celkem lic.
Ano
Ne

muži      řazení      celkem

Kliknutím na záhlaví sloupců seřadíte jejich údaje vzestupně nebo sestupně.

poř. jméno roč. klub kat. 1. vt 2. vt 3. vt 4. vt celkem ^ lic.
1 1. DŽALAJ Karol 81 ROCKTECHNIK TT M25-29 95.0 I. 100.0 I. 92.0 II. 0 287.0 3024
2 2. COGAN Rudolf 71 TJ Nová Paka M35-39 100.0 I. 0 89.0 II. 92.0 I. 281.0 1407
3 3. BEDNÁŘ Tomáš 80 TRIEXPERT Team M25-29 92.0 I. 0 88.0 II. 90.0 I. 270.0 1061
4 4. NOVOTNÝ Jan 78 TJ Vodní Stavby M30-34 90.0 I. 0 83.0 III. 89.0 I. 262.0 1250
5 5. FOJT Robert 76 LABE TRI CLUB M30-34 85.0 I. 89.0 I. 0 86.0 I. 260.0 1154
6 6. MALÍK Michal 79 ROCKTECHNIK TT M30-34 87.0 I. 83.0 II. 78.0 III. 85.0 I. 255.0 1936
7 7. BROŽ Marcel 74 TJ Osvobození Pelh. M35-39 83.0 II. 88.0 I. 79.0 III. 84.0 II. 255.0 3102
8 8. KOZEL Tomáš 82 SK Slavia Praha M25-29 0 82.0 II. 87.0 III. 80.0 II. 249.0 2144
9 9. KUBÍČEK Petr 67 LABE TRI CLUB M40-44 78.0 I. 87.0 I. 0 79.0 I. 244.0 529
10 10. KRÁL Jindřich 73 Loko Nymburk M35-39 80.0 II. 81.0 II. 0 78.0 II. 239.0 2911
11 11. UHLÍŘ Radek 67 TriSK ČB M40-44 81.0 I. 0 68.0 81.0 I. 230.0 2110
12 12. LIPENSKÝ Martin 69 FORT SMC Ústí n. O. M40-44 69.0 I. 86.0 I. 0 75.0 I. 230.0 247
13 13. GOČALTOVSKÝ Ladislav 60 ROCKTECHNIK TT M45-49 74.0 I. 85.0 I. 70.0 0 229.0 2557
14 14. KREJČÍ Miroslav 64 EKOL team o.s. M45-49 63.0 I. 0 65.0 73.0 II. 201.0 2466
15 15. VLADYKA Jan 58 TJ Vodní Stavby M50-54 0 77.0 I. 58.0 64.0 I. 199.0 2465
16 16. VABROUŠEK Petr 73 AUTHOR TUFO TI M35-39 0 0 95.0 I. 100.0 I. 195.0 777
17 17. JELÍNEK Jan 57 3-athlon club RK M50-54 57.0 II. 0 60.0 62.0 I. 179.0 9
18 18. MARTÍNEK Tomáš 82 TRIEXPERT Team M25-29 88.0 I. 0 84.0 III. 0 172.0 2046
19 19. KREJČÍ Karel 72 TriSK ČB M35-39 89.0 I. 0 82.0 III. 0 171.0 2764
20 20. PROCHÁZKA David 75 CTC Praha M30-34 0 0 81.0 III. 83.0 II. 164.0 2679
21 21. ŠVEJDA Roman 85 VSK FTVS Praha M18-24 53.0 III. 0 52.0 58.0 II. 163.0 2836
22 22. KOSOBUD Martin 68 TriSK ČB M40-44 76.0 I. 0 74.0 0 150.0 2667
23 23. ŠPAČEK Karel 57 TK M.Budějovice M50-54 72.0 I. 0 0 74.0 I. 146.0 2872
24 24. PUDIL Jaroslav 61 SCV Blatná M45-49 0 0 76.0 70.0 II. 146.0 1877
25 25. LEPKA Václav 57 Yogi Racing Ostrava M50-54 0 76.0 I. 0 67.0 I. 143.0 2838
26 26. HAUZÍREK Jaroslav 68 RTP Děčín M40-44 0 0 62.0 77.0 I. 139.0 1401
27 27. MICHAL Jakub 84 TriSK ČB M25-29 65.0 II. 0 69.0 0 134.0 2231
28 28. POLÁK David 75 FORT SMC Ústí n. O. M30-34 54.0 75.0 0 0 129.0 2306
29 29. HAVEL Jan 86 TRI KLUB Příbram M18-24 0 0 59.0 61.0 I. 120.0 3003
30 30. VILČEK Rudolf 54 EKOL team o.s. M55-59 0 0 54.0 63.0 I. 117.0 1519
31 31. VRONKA David 74 TTC Olomouc M35-39 51.0 0 0 57.0 108.0 1259
32 32. ŘEHULA Jan 73 AUTHOR TUFO TI M35-39 0 0 100.0 I. 0 100.0 1102
33 33. ORLICKÝ Andrej 77 LABE TRI CLUB M30-34 0 95.0 I. 0 0 95.0 1316
34 34. BRYNDA Jaroslav 77 LABE TRI CLUB M30-34 0 0 0 95.0 I. 95.0 519
35 35. CIBULKA Stanislav 81 TTK SLAVIA VŠ Plzeň M25-29 0 92.0 I. 0 0 92.0 834
36 36. KAŠPÁREK Pavel 61 SK OMT Pardubice M45-49 0 90.0 I. 0 0 90.0 723
37 37. SOUKUP Petr 87 TJ Nová Paka M18-24 0 0 90.0 II. 0 90.0 2236
38 38. JINDRA Pavel 78 LABE TRI CLUB M30-34 0 0 0 88.0 I. 88.0 1152
39 39. VESELÝ Miroslav 63 GLASSMAN TT Teplice M45-49 0 0 0 87.0 I. 87.0 546
40 40. VESELKA Jakub 81 TRIEXPERT Team M25-29 86.0 I. 0 0 0 86.0 3087
41 41. KOPŘIVA Petr 81 InSportline Lipník M25-29 0 0 86.0 III. 0 86.0 2002
42 42. ROUŠAVÝ Leoš 76 Sev. Stavební Ústí M30-34 0 0 85.0 III. 0 85.0 1089
43 43. POLAN Lukáš 88 TRIEXPERT Team M18-24 84.0 I. 0 0 0 84.0 3084
44 44. CIKRT Pavel 73 T-Line Team Louny M35-39 0 84.0 II. 0 0 84.0 279
45 45. FIALKA Ladislav 75 Velo Fox Bystřice M30-34 82.0 I. 0 0 0 82.0 2296
46 46. MINAŘÍK Martin 67 TTC Olomouc M40-44 0 0 0 82.0 I. 82.0 1874
47 47. PROCHÁZKA Michal 77 CTC Praha M30-34 0 80.0 II. 0 0 80.0 2678
48 48. STRANGMÜLLER Jan 76 Author Triatlon Pha M30-34 0 0 80.0 III. 0 80.0 812
49 49. PASEV Petr 65 TJ Slávie Chomutov M40-44 79.0 I. 0 0 0 79.0 1710
50 50. VODIČKA Jan 68 TTC Olomouc M40-44 0 79.0 II. 0 0 79.0 2497
51 51. MERTEN Jakub 86 SK Slavia Praha M18-24 0 78.0 I. 0 0 78.0 151
52 52. TOBOLÁK Vlastimil 65 AUTHOR TUFO TI M40-44 77.0 I. 0 0 0 77.0 314
53 53. KRUTÍLEK Marek 65 TT Pardubice M40-44 0 0 77.0 III. 0 77.0 604
54 54. REXA Martin 79 AUTHOR TUFO TI M30-34 0 0 0 76.0 II. 76.0 1668
55 55. ŠVARC Petr 66 TRI KLUB Příbram M40-44 75.0 I. 0 0 0 75.0 1282
56 56. DIATKA Vladimír 67 EKOL team o.s. M40-44 0 74.0 0 0 74.0 2699
57 57. VAVRUŠKA Jiří 78 TJ Bižuterie Jbc M30-34 73.0 II. 0 0 0 73.0 465
58 58. LÁNSKÝ Rudolf 48 TC Dobruška M55+ 0 73.0 I. 0 0 73.0 394
59 59. DANĚK Jiří 71 MORAVIAN team M35-39 0 0 73.0 0 73.0 317
60 60. NOVÝ Pavel 69 TRI STAR Kučera M40-44 0 0 0 72.0 I. 72.0 8
61 61. PAUSCHEK Karel 85 ROCKTECHNIK TT M18-24 0 0 72.0 0 72.0 2133
62 62. IMMER Tomáš 80 K3-atlon team M25-29 0 0 0 71.0 III. 71.0 2651
63 63. VRAŠTIL Miroslav 51 TTC Olomouc M55-59 71.0 I. 0 0 0 71.0 206
64 64. FULKA Jiri 60 SK REDPOINT M45-49 0 0 71.0 0 71.0 770
65 65. HORÁK Ondřej 84 ROCKTECHNIK TT M25-29 70.0 II. 0 0 0 70.0 1275
66 66. SUCHARDA Zdeněk 71 TJ Nová Paka M35-39 0 0 0 69.0 III. 69.0 1406
67 67. VODIČKA Jan 68 TTC Olomouc M40-44 0 0 0 68.0 II. 68.0 2467
68 68. KEMPA Jan 79 Ironman Sudoměř team M30-34 68.0 II. 0 0 0 68.0 2922
69 69. KURKA Vít 62 Triatlon Klub Opava M45-49 67.0 I. 0 0 0 67.0 2083
70 70. KOKEŠ Vlastimil 65 TK DUKO RÝMAŘOV M40-44 0 0 67.0 0 67.0 920
71 71. KOVAŘÍK Oldřich 60 TTC Olomouc M45-49 0 0 0 66.0 II. 66.0 207
72 72. PATERA Jan 80 Loko Nymburk M25-29 66.0 II. 0 0 0 66.0 2912
73 73. PÁTEK Miroslav 76 TJ LOKO Krnov M30-34 0 0 66.0 0 66.0 2058
74 74. TILCER Daniel 90 TJ Slávie Chomutov M18-24 0 0 0 65.0 I. 65.0 1707
75 75. DOLESCHAL Tomáš 86 MORAVIAN team M18-24 64.0 I. 0 0 0 64.0 3065
76 76. RÝZNER Jan 59 TT Pardubice M50-54 0 0 64.0 0 64.0 599
77 77. URBAN Miroslav 69 T-Line Team Louny M40-44 0 0 63.0 0 63.0 3105
78 78. UNGR Milan 66 TTK SLAVIA VŠ Plzeň M40-44 62.0 I. 0 0 0 62.0 2302
79 79. ŠPAČEK Petr 86 TK M.Budějovice M18-24 61.0 II. 0 0 0 61.0 2948
80 80. TEPLÝ Ondřej 78 CK Úvaly M30-34 0 0 61.0 0 61.0 3103
81 81. TYLICHTR Petr 71 TT Tálín M30-39 0 0 0 60.0 60.0 88
82 82. BUDIŠ Petr 70 Scania-Apache M35-39 60.0 III. 0 0 0 60.0 2622
83 83. BAUMRT Tomáš 63 TJ Slávie Chomutov M45-49 0 0 0 59.0 III. 59.0 1075
84 84. LÖFFELMANN Petr 81 TRIEXPERT Team M25-29 59.0 III. 0 0 0 59.0 158
85 85. MARTÍNEK Jan 63 TK Vyšehrad M45-49 58.0 II. 0 0 0 58.0 2056
86 86. MEJZLÍK Petr 59 TJ Spartak Třebíč M50-54 0 0 57.0 0 57.0 405
87 87. KUBÁT David 79 Loko Nymburk M30-34 56.0 III. 0 0 0 56.0 2913
88 88. ANDRLE Tomáš 76 TJ Tatran Sedlčany M30-34 0 0 56.0 0 56.0 3100
89 89. KYJANKA Dušan 57 TTC Olomouc M50-54 55.0 II. 0 0 0 55.0 2920
90 90. BAYER Miloslav 47 TRIEXPERT Team M60+ 0 0 55.0 0 55.0 1022
91 91. ŠEVČÍK Pavel 76 TK Klatovy M30-34 0 0 53.0 0 53.0 3110
92 92. ZDRÁHAL Jaroslav 63 TTS OSEK n.Bečvou M45-49 52.0 III. 0 0 0 52.0 2366
93 93. TVARŮŽEK Tomáš 63 TJ ASK Blansko M45-49 0 0 51.0 0 51.0 3106
94 94. MAREK Daniel 71 TTK SLAVIA VŠ Plzeň M35-39 50.0 0 0 0 50.0 490
95 95. MOGROVICS Michal 47 TTC Olomouc M60+ 0 0 50.0 0 50.0 201
96 96. BIČÍK Tomáš 68 Delta Team Triatlon M40-44 49.0 0 0 0 49.0 2204
97 97. PIETRULA Miroslav 73 R Team M35-39 0 0 49.0 0 49.0 3104
98 98. FUKSA Karel 46 TTC Brno M60+ 48.0 II. 0 0 0 48.0 2794

Copyright © 2006 - 2019 Sportis s.r.o. Publikování nebo další šíření obsahu serveru Sportis.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno.