Český pohár 2009 v triatlonu

New Balance ČP 2009 v triatlonu


Český pohár 2009 v triatlonu - bodování

muži - MČR ženy - MČR muži MČR 20 - 23 let ženy MČR 20 - 23 let muži AG - celkově muži AG 20 - 29 muži AG 30 - 39 muži AG 40 - 49 muži AG 50+ ženy AG - celkově ženy AG 20 - 29 ženy AG 30 - 39 ženy AG 40 - 49 ženy AG 50+ junioři juniorky dorostenci dorostenky žáci starší žačky starší

Hodnotí se 3 nejlepší umístění z 5 závodů. Tučně označeny závody EP.
Závody:  1. Poděbrady 2. Brno  3. Mělník  4. Tábor  5. K. Vary

Ke stažení:


Možnost zobrazení nebo skrytí vybraných sloupců.

Název sloupce poř. jméno roč. klub kat. 1. vt 2. vt 3. vt 4. vt 5. vt celkem lic.
Ano
Ne

muži - MČR      řazení      celkem

Kliknutím na záhlaví sloupců seřadíte jejich údaje vzestupně nebo sestupně.

poř. jméno roč. klub kat. 1. vt 2. vt 3. vt 4. vt 5. vt celkem ^ lic.
1 1. OSPALÝ Filip 76 Ekol elite TT team M 100.0 I. 100.0 100.0 0 100.0 300.0 534
2 2. KRŇÁVEK Martin 74 Ekol elite TT team M 0 84.0 95.0 100.0 92.0 287.0 1195
3 3. ČELŮSTKA Jan 82 LABE TRI CLUB M 92.0 I. 95.0 92.0 95.0 89.0 282.0 1675
4 4. ŠVARC Přemysl 85 TTK SLAVIA VŠ Pl. M 95.0 I. 0 90.0 0 95.0 280.0 1861
5 5. POSPÍCHAL Zbyněk 86 Ekol elite TT team M20-23 88.0 I. 90.0 I. 88.0 I. 90.0 I. 88.0 268.0 780
6 6. JAŇOUR Jan 83 Ekol elite TT team M 0 0 89.0 92.0 86.0 267.0 1046
7 7. KUBÍNEK František 88 Ekol elite TT team M20-23 90.0 I. 0 85.0 I. 89.0 I. 87.0 266.0 2097
8 8. TOMÁŠEK Lukáš 88 Ekol elite TT team M20-23 89.0 I. 92.0 I. 84.0 I. 0 83.0 265.0 1339
9 9. PEJSAR Martin 81 E.ON Triathlon Team M 87.0 I. 0 86.0 88.0 90.0 265.0 1155
10 10. PEJSAR Jaroslav 84 E.ON Triathlon Team M 85.0 I. 89.0 87.0 0 0 261.0 1148
11 11. HIRT Lukáš 88 Ekol elite TT team M20-23 82.0 I. 86.0 I. 82.0 I. 87.0 I. 84.0 257.0 1953
12 12. FRANCKE Michal 86 TJ Bižuterie Jbc M20-23 0 88.0 I. 83.0 I. 83.0 I. 0 254.0 454
13 13. FRANCKE Jan Venca 84 TJ Bižuterie Jbc M 84.0 I. 82.0 80.0 86.0 0 252.0 460
14 14. KROUPA Tomáš 87 Ekol elite TT team M20-23 81.0 I. 0 77.0 I. 85.0 I. 85.0 251.0 726
15 15. PATÁK Pavel 71 TTK SLAVIA VŠ Pl. M 79.0 I. 85.0 79.0 84.0 0 248.0 808
16 16. PICKA Matěj 89 TTK SLAVIA VŠ Pl. M20-23 80.0 I. 81.0 II. 73.0 II. 82.0 II. 82.0 245.0 442
17 17. MATERA Tomáš 89 InSportline Lipník M20-23 76.0 II. 83.0 II. 0 81.0 II. 0 240.0 940
18 18. DVOŘÁK Ladislav 82 Ekol elite TT team M 83.0 I. 0 81.0 0 0 164.0 1194
19 19. JOHN Martin 89 InSportline Lipník M20-23 74.0 II. 0 0 79.0 0 153.0 2477
20 20. POSPÍCHAL Vladimír 85 Ekol elite TT team M 78.0 I. 0 75.0 0 0 153.0 732
21 21. VOJTĚCH Jonáš 89 TRI SKI Horní Poč. M20-23 77.0 I. 0 74.0 I. 0 0 151.0 2403
22 22. NOVÁK Martin 89 TC VANĚK J.Hradec M20-23 72.0 II. 0 78.0 I. 0 0 150.0 2033
23 23. VABROUŠEK Petr 73 AUTHOR TUFO TI M 0 87.0 0 0 0 87.0 777
24 24. BUREŠ Petr 80 ACIS PF Plzeň M 86.0 I. 0 0 0 0 86.0 557
25 25. ŠPAČEK Petr 86 TK M.Budějovice M20-23 0 0 0 80.0 III. 0 80.0 2948
26 26. VYSLOUŽIL Libor 89 Ekol elite TT team M20-23 0 0 76.0 I. 0 0 76.0 2771
27 27. BERAN Jan 88 Slavia VŠ Plzeň M20-23 73.0 II. 0 0 0 0 73.0 137
28 28. ZEMAN Zbyšek 69 TTK SLAVIA VŠ Pl. M 0 0 72.0 0 0 72.0 469
29 29. ZEMAN Marek 87 SK Jiří Team M20-23 71.0 III. 0 0 0 0 71.0 2444
30 30. ANDRŠ Martin 88 TRI SKI Horní Poč. M20-23 70.0 III. 0 0 0 0 70.0 344

Copyright © 2006 - 2020 Sportis s.r.o. Publikování nebo další šíření obsahu serveru Sportis.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno.