Tisk Máte dotaz ?

KPŽ - Karlovarský AM bikemaraton ČS 2008

K. Vary (23. 08. 2008)

polojasno, vzduch: 18°C
1.mezičas - 21. km, 2.mezičas - 59. km


KPŽ - Karlovarský AM bikemaraton ČS 2008 - výsledky

trať - 92 km trať - 56 km
muži
Absolutní pořadí M15-18 M19-29 M30-39 M40-49 M50-59 M60+ MEL
ženy
Absolutní pořadí Z19-29 Z30-39 Z40+

Ke stažení


Možnost zobrazení nebo skrytí vybraných sloupců

Název sloupce poř. st.č. jméno roč. kat. # klub 1. mezičas 2. mezičas cíl ztráta km/h
Ano
Ne

trať - 92 km    (Absolutní pořadí)      řazení      cíl

Kliknutím na záhlaví sloupců seřadíte jejich údaje vzestupně nebo sestupně

poř. st.č. jméno roč. kat. # klub 1. mezičas 2. mezičas cíl ztráta km/h
1 1. 6 NOVÁK Jiří Numi 85 MEL 1. DEKHOME CANNONDALE 45:55.2 2:15:32.1 3:28:56.1 26.4
2 2. 1 FOJTÍK Ondřej 77 MEL 2. Toyota Dolák 45:54.4 2:17:01.0 3:32:02.9 3:06.8 26.0
3 3. 3 HAKL Oldřich 81 MEL 3. Toyota Dolák 47:52.2 2:22:02.5 3:38:36.6 9:40.5 25.3
4 4. 10 JANOTA Miroslav 77 M30-39 1. Toyota Dolák I. 47:15.4 2:22:01.8 3:38:37.2 9:41.1 25.2
5 5. 5 JANEČKA Svatopluk 72 M30-39 2. SUPERIOR RIDERS 47:17.8 2:24:05.7 3:39:28.3 10:32.2 25.2
6 6. 101 PÁVEK Ondřej 80 MEL 4. Sparta Praha 47:53.9 2:23:55.8 3:41:15.0 12:18.9 24.9
7 7. 12 KNÍŽE David 82 M19-29 1. Toyota Dolák 1 47:38.2 2:23:53.9 3:42:44.3 13:48.2 24.8
8 8. 30 MARVAN Vojta 87 M19-29 2. CK Hnízdil Team Kadaň 48:46.3 2:24:05.1 3:42:45.6 13:49.5 24.8
9 9. 7 HUDEČEK Jiří 86 MEL 5. DEKHOME-Cannondale 48:37.4 2:26:36.4 3:44:52.3 15:56.2 24.5
10 10. 104 ŠUSTEK Milan 82 M19-29 3. TOYOTA DOLÁK 48:47.9 2:26:32.6 3:46:02.5 17:06.4 24.4
11 11. 102 SOUKUP Josef MEL 6. Sparta Praha 48:32.5 2:26:55.7 3:46:05.0 17:08.9 24.4
12 12. 509 TRUNSCHKA Tomáš 80 MEL 7. KLUB LANNUTTI MOST 47:39.0 2:20:06.9 3:46:33.4 17:37.3 24.4
13 13. 22 KUNČICKÝ Radim 67 M40-49 1. AUTHOR MASTERS 49:13.0 2:26:57.8 3:47:13.7 18:17.6 24.3
14 14. 31 ŠUPOL Michal 76 M30-39 3. EXEJEANS Chomutov 49:10.7 2:27:02.7 3:47:37.3 18:41.2 24.3
15 15. 8 STADTHERR Jaroslav 79 M19-29 4. MTB TEAM PŘÍCHOVICE 48:28.2 2:25:16.8 3:47:44.8 18:48.7 24.2
16 16. 4 HAMAN Martin 84 MEL 8. SUPERIOR RIDERS 50:12.5 2:28:50.1 3:47:58.7 19:02.6 24.2
17 17. 13 MATĚJKA Jan 76 M30-39 4. SPINNING MB - ALPINE PRO 49:11.0 2:26:53.9 3:48:34.0 19:37.9 24.2
18 18. 14 ČERNÝ Jan 82 M19-29 5. MTB TEAM PŘÍCHOVICE 49:14.8 2:26:51.0 3:49:09.2 20:13.1 24.1
19 19. 106 SÝKORA Milan 75 M30-39 5. TOYOTA DOLÁK 48:51.8 2:28:40.9 3:51:06.3 22:10.2 23.9
20 20. 38 POKORNÝ Marek 76 M30-39 6. COMMATEL Písek 49:26.6 2:30:15.2 3:51:16.9 22:20.8 23.9
21 21. 502 KLAP David 75 M30-39 7. kona bike live 50:11.2 2:29:02.3 3:51:38.1 22:42.0 23.8
22 22. 21 KUČERA Petr 75 M30-39 8. TOYOTA DOLÁK 50:14.7 2:30:14.6 3:54:02.7 25:06.6 23.6
23 23. 17 ŠŤASTNÝ Jan 85 M19-29 6. CYKLOTRENINK.com 50:11.6 2:29:02.9 3:54:23.9 25:27.8 23.5
24 24. 15 TOMÁŠEK Martin 73 M30-39 9. AUTHOR MASTERS 48:46.9 2:30:15.5 3:54:27.2 25:31.1 23.5
25 25. 18 HOLÍK Radovan 89 M19-29 7. TOYOTA DOLÁK 1 50:40.1 2:30:59.0 3:56:07.4 27:11.3 23.4
26 26. 24 KUČERA Vladimír 73 M30-39 10. TOYOTA DOLÁK 50:35.9 2:30:59.6 3:56:07.4 27:11.3 23.4
27 27. 32 KOPÁČ Dalibor 84 M19-29 8. SPINNING MB - ALPINE PRO 50:37.9 2:32:31.7 3:56:39.8 27:43.7 23.3
28 28. 74 VOLNÝ Jindra 82 M19-29 9. ELEVEN-AGNESI 51:46.2 2:34:47.8 3:58:00.9 29:04.8 23.2
29 29. 33 RYBÁČEK Miroslav 87 M19-29 10. Survival Walmark MTB 51:46.4 2:34:57.3 3:58:20.5 29:24.4 23.2
30 30. 26 BOLEK Victor 81 M19-29 11. SUPERIOR RIDERS 49:11.9 2:30:15.7 3:58:43.6 29:47.5 23.1
31 31. 25 FIŠER Radovan 85 M19-29 12. BŘEZOVÁ 50:13.9 2:30:25.3 3:59:33.9 30:37.8 23.0
32 32. 19 KOCIAN Václav 58 M50-59 1. AUTHOR MASTERS 49:28.4 2:32:32.8 4:00:36.5 31:40.4 22.9
33 33. 28 BLAŽEK Jiří 63 M40-49 2. ELEVEN-AGNESI 50:39.5 2:34:48.3 4:00:37.1 31:41.0 22.9
34 34. 11 GALANDÁK Vít 85 M19-29 13. SPINNING MB - ALPINE PRO 47:52.1 2:25:15.6 4:01:38.4 32:42.3 22.8
35 35. 62 KARLOVEC Martin 85 M19-29 14. Bike team Kralupy 50:11.1 2:31:00.2 4:01:56.0 32:59.9 22.8
36 36. 23 RUNT Pavel 72 M30-39 11. KEBEK Chomutov 50:35.4 2:35:04.7 4:01:56.9 33:00.8 22.8
37 37. 39 ŠŤASTNÝ Jiří 55 M50-59 2. SPINNING MB - ALPINE PRO 50:37.2 2:36:02.9 4:01:58.4 33:02.3 22.8
38 38. 40 SOUŠEK Josef 66 M40-49 3. CYKLOTRENINK.com 52:22.0 2:36:42.5 4:02:17.4 33:21.3 22.8
39 39. 29 HAPALA Radim 83 M19-29 15. SUPERIOR RIDERS 49:48.5 2:40:02.4 4:02:52.8 33:56.7 22.7
40 40. 505 ŠTROSMAJER Radek 79 M19-29 16. VELOSPORT VALENTA 50:59.5 2:35:55.1 4:03:32.1 34:36.0 22.7
41 41. 34 BUBLÍK Libor 86 M19-29 17. SUPERIOR RIDERS 49:14.3 2:28:20.8 4:04:59.5 36:03.4 22.5
42 42. 48 ŠORM Jiří 63 M40-49 4. SpinFit Liberec 52:09.5 2:39:33.1 4:06:18.8 37:22.7 22.4
43 43. 42 KAVAN Marek 67 M40-49 5. DIANA PRAHA 54:34.8 2:41:22.5 4:07:21.0 38:24.9 22.3
44 44. 53 BÍLEK Ondřej 81 M19-29 18. Duratec tým 51:42.9 2:35:39.0 4:07:58.5 39:02.4 22.3
45 45. 37 NÁHLÍK Marek 64 M40-49 6. SUPERIOR RIDERS 51:49.2 2:39:34.4 4:08:01.2 39:05.1 22.3
46 46. 497 MÁDL Jan 64 M40-49 7. KARLOVY VARY 54:33.2 2:41:24.6 4:08:27.7 39:31.6 22.2
47 47. 45 ROUBAL Martin 84 M19-29 19. AUTHOR MASTERS 50:38.6 2:36:44.9 4:09:41.2 40:45.1 22.1
48 48. 41 CHVALINA Martin 78 M30-39 12. MTB TEAM PŘÍCHOVICE 51:46.2 2:39:33.2 4:10:14.6 41:18.5 22.1
49 49. 52 KONOPÁSEK Tomáš 76 M30-39 13. KEBEK Chomutov 54:24.4 2:41:32.8 4:11:39.3 42:43.2 21.9
50 50. 16 PROKOP Michal 77 M30-39 14. 55:08.0 2:40:58.0 4:14:00.2 45:04.1 21.7
51 51. 9 STIEBER Zdeněk 72 M30-39 15. TOYOTA Dolák 50:39.1 2:37:21.8 4:14:02.1 45:06.0 21.7
52 52. 56 SEDLÁČEK Jiří 75 M30-39 16. Toyota Dolák 53:57.0 2:43:56.2 4:14:02.6 45:06.5 21.7
53 53. 66 EFTIMOV Jan 76 M30-39 17. S-COMP Six Monkeys 53:50.6 2:42:36.2 4:15:01.2 46:05.1 21.6
54 54. 60 KOBLASA Martin 74 M30-39 18. golds gym bike team 53:50.4 2:42:36.3 4:15:21.9 46:25.8 21.6
55 55. 84 VAGNER Vladimír 81 M19-29 20. MTB TEAM PŘÍCHOVICE 51:49.3 2:43:40.2 4:15:29.4 46:33.3 21.6
56 56. 59 NĚMEC Ondřej 87 M19-29 21. MTB TEAM PŘÍCHOVICE 54:17.5 2:44:55.8 4:15:29.8 46:33.7 21.6
57 57. 50 IBEHEJ Josef 56 M50-59 3. Toyta Dolák 2 54:55.2 2:44:57.3 4:15:31.0 46:34.9 21.6
58 58. 103 JUREČKA Jiří 66 M40-49 8. ANEKA MTB 52:31.3 2:41:23.5 4:16:08.7 47:12.6 21.6
59 59. 57 TOMEK Petr 85 M19-29 22. TOITOI CYKLOKLUB SLANÝ 54:37.3 2:44:57.8 4:16:51.0 47:54.9 21.5
60 60. 58 PELC Stanislav 83 M19-29 23. MTB TEAM PŘÍCHOVICE 52:22.2 2:43:34.4 4:18:42.7 49:46.6 21.3
61 61. 51 JÍCHA Jakub 77 M30-39 19. FAKJAK 52:08.8 2:49:22.7 4:21:01.5 52:05.4 21.1
62 62. 20 BORÁK Jiří 67 M40-49 9. SUPERIOR RIDERS 50:15.2 2:52:08.7 4:21:18.8 52:22.7 21.1
63 63. 55 KOTTOVÁ Petra 79 Z19-29 1. TOYOTA Dolák 53:49.6 2:47:25.6 4:21:41.7 52:45.6 21.1
64 64. 94 HRDLIČKA Jiří 64 M40-49 10. DOBŘICHOVICE 57:41.2 2:51:52.3 4:22:34.6 53:38.5 21.0
65 65. 100 LIDICKÝ Zdenek 57 M50-59 4. Cyklocentrum Vondráček 56:07.3 2:49:37.6 4:24:42.0 55:45.9 20.9
66 66. 272 MOUCHA Martin 71 M30-39 20. MTB Nežichov 56:10.8 2:49:52.2 4:25:41.7 56:45.6 20.8
67 67. 271 WENDLER Viktor 76 M30-39 21. TRIATLON SPORT STUPNO 56:17.3 2:52:50.8 4:29:37.4 1:00:41.3 20.5
68 68. 506 BENEŠ Radek 90 M15-18 1. DEVOSS 56:57.2 2:52:54.5 4:29:49.6 1:00:53.5 20.5
69 69. 72 VÍTEK Josef 84 M19-29 24. Bike Team Kralupy 56:50.0 2:50:23.7 4:29:54.0 1:00:57.9 20.5
70 70. 90 BUKSA Jiří 65 M40-49 11. Dekhome-cannondale 58:04.8 2:56:26.8 4:29:57.2 1:01:01.1 20.4
71 71. 69 ŠPALEK Miroslav 61 M40-49 12. KEBEK Chomutov 59:23.7 2:54:20.4 4:30:18.7 1:01:22.6 20.4
72 72. 81 KOCOUREK Ivo 66 M40-49 13. Toyota Dolák 2 57:16.4 2:52:43.3 4:30:47.7 1:01:51.6 20.4
73 73. 219 SOUKUP Karel 71 M30-39 22. ARVAL & D.I.SEVEN Mountain B 54:48.3 2:51:52.8 4:30:52.5 1:01:56.4 20.4
74 74. 67 ČERNÁ Pavlína 80 Z19-29 2. MTB TEAM PŘÍCHOVICE 57:00.4 2:54:50.1 4:30:53.6 1:01:57.5 20.4
75 75. 87 SENTENSKÝ Petr 80 M19-29 25. ÚSTÍ NAD LABEM 56:38.0 2:53:00.0 4:31:22.2 1:02:26.1 20.3
76 76. 43 JIRÁSKO Ladislav 78 M30-39 23. SPINNING MB - ALPINE PRO 52:07.9 2:46:07.9 4:32:42.7 1:03:46.6 20.2
77 77. 510 STIBŮREK Rudolf 68 M40-49 14. TOUŽIM 59:10.7 2:56:51.2 4:33:50.6 1:04:54.5 20.2
78 78. 68 FRANK Petr 78 M30-39 24. OCELOVÍ LETCI 55:30.2 2:54:36.9 4:35:20.9 1:06:24.8 20.0
79 79. 86 LANDA Vladimír 75 M30-39 25. PRAHA 4 57:02.5 2:54:45.7 4:35:20.9 1:06:24.8 20.0
80 80. 93 FUKS Robert 71 M30-39 26. BIKE LIVE CLUB 59:38.4 2:57:41.8 4:36:41.5 1:07:45.4 20.0
81 81. 231 VLÁČIL Jakub 84 M19-29 26. CentralBike 1:00:07.5 2:57:45.1 4:36:41.5 1:07:45.4 20.0
82 82. 78 SÝKOROVÁ Lenka  81 Z19-29 3. TOYOTA Dolák 59:33.1 3:00:04.2 4:37:29.8 1:08:33.7 19.9
83 83. 495 JAROŠ Zbyšek 74 M30-39 27. PRAHA 1:03:10.4 3:03:17.7 4:37:30.4 1:08:34.3 19.9
84 84. 77 NEPRÁŠEK ST. Pavel 57 M50-59 5. KEBEK Chomutov 58:19.8 2:56:18.4 4:37:30.8 1:08:34.7 19.9
85 85. 82 PROCHÁZKOVÁ Michaela 78 Z30-39 1. Bike Team Kralupy 59:32.0 2:58:47.2 4:37:31.5 1:08:35.4 19.9
86 86. 70 VINŠ Martin 76 M30-39 28. TRUBÍN 57:25.9 2:57:56.9 4:38:27.0 1:09:30.9 19.8
87 87. 88 BERAN Michal 76 M30-39 29. SpinFit Liberec 57:36.7 2:56:59.8 4:38:35.6 1:09:39.5 19.8
88 88. 237 TYXA Jan 76 M30-39 30. ducati 1:03:02.6 3:04:18.7 4:39:48.5 1:10:52.4 19.7
89 89. 80 BOUBÍN Jan 89 M19-29 27. SPINNING MB - ALPINE PRO 54:47.4 2:56:54.3 4:40:48.4 1:11:52.3 19.7
90 90. 511 ČAPEK František 70 M30-39 31. 1:00:07.8 3:05:42.7 4:41:05.2 1:12:09.1 19.6
91 91. 218 HÁCHA Jan 73 M30-39 32. Survival - Walmark MTB team 1:03:49.3 3:04:17.5 4:41:45.5 1:12:49.4 19.6
92 92. 92 RYS Jaroslav 83 M19-29 28. SPINNING MB - ALPINE PRO 58:31.2 3:02:37.5 4:44:08.5 1:15:12.4 19.4
93 93. 221 JODAS Antonín 77 M30-39 33. BOZKOV 59:05.7 3:02:54.9 4:46:28.6 1:17:32.5 19.3
94 94. 204 TONDR David 79 M19-29 29. MLADÁ BOLESLAV 58:21.9 2:58:30.3 4:46:39.8 1:17:43.7 19.3
95 95. 241 MATLAŠKOVÁ Jana 66 Z40+ 1. CYKLO JIŘIČKA Č.BUDĚJOVICE 1:00:41.9 3:02:47.3 4:47:54.1 1:18:58.0 19.2
96 96. 257 KOTLABA Radim 75 M30-39 34. CZECH OUTDOOR CLUB 1:00:40.1 3:05:18.4 4:48:29.1 1:19:33.0 19.1
97 97. 76 KOTT Jiří 60 M40-49 15. KEBEK Chomutov 1:00:07.8 3:06:05.2 4:48:41.1 1:19:45.0 19.1
98 98. 75 HÁJEK Vlastimil 74 M30-39 35. SPINNING MB - ALPINE PRO 56:17.4 3:14:29.2 4:49:21.4 1:20:25.3 19.1
99 99. 206 MASTIK Tomáš  78 M30-39 36. Auto Mastik MTB Team 1:01:42.7 3:08:07.3 4:50:32.5 1:21:36.4 19.0
100 100. 234 VLÁČIL Jan 58 M50-59 6. Central Bike 1:00:52.3 3:05:17.8 4:50:32.8 1:21:36.7 19.0
101 101. 501 HANDLÍŘ Miroslav 66 M40-49 16. KARLOVY VARY 59:50.5 3:05:25.2 4:50:33.2 1:21:37.1 19.0
102 102. 500 BAUER Pavel 60 M40-49 17. CK 1380 1:03:19.7 3:08:06.6 4:52:05.3 1:23:09.2 18.9
103 103. 253 ŠTĚPÁNEK Zdeněk 68 M40-49 18. PORSCHE BRNO 1:00:23.5 3:07:07.1 4:52:12.1 1:23:16.0 18.9
104 104. 71 LINEK Petr 59 M40-49 19. ELEVEN-AGNESI 1:00:51.4 3:05:42.9 4:53:30.5 1:24:34.4 18.8
105 105. 209 VLK Pavel 69 M30-39 37. TOYOTA Dolák 1:03:35.8 3:11:13.7 4:53:31.0 1:24:34.9 18.8
106 106. 91 FELKL Luděk 60 M40-49 20. DEKHOME CANNONDALE 59:56.4 3:06:31.7 4:54:56.2 1:26:00.1 18.7
107 107. 507 HEŘMAN Dan 78 M30-39 38. OCELOVÍ LETCI 57:54.8 3:02:37.3 4:55:14.3 1:26:18.2 18.7
108 108. 217 LUX Roman 75 M30-39 39. JABLONNÉ NAD ORLICÍ 1:04:39.1 3:14:08.6 4:55:24.0 1:26:27.9 18.7
109 109. 205 PĚNIČKOVÁ Jitka 82 Z19-29 4. AUTHOR MASTERS 1:02:36.5 3:08:10.0 4:55:32.3 1:26:36.2 18.7
110 110. 213 KREJČÍ Petr 72 M30-39 40. AUTHOR MASTERS TEAM 1:02:35.1 3:08:08.0 4:55:32.4 1:26:36.3 18.7
111 111. 95 VALOUŠEK Tomáš 78 M30-39 41. Merrell 59:05.5 3:09:28.4 4:57:24.6 1:28:28.5 18.6
112 112. 498 STOČES Ondřej 87 M19-29 30. PRAHA 8 1:03:21.0 3:10:17.6 4:57:34.2 1:28:38.1 18.6
113 113. 99 HAMPL Jaromír 54 M50-59 7. KC Kooperativa 59:30.6 3:08:05.5 4:57:46.4 1:28:50.3 18.5
114 114. 214 VINAŘ Vojtěch 78 M30-39 42. PRŮHONICE 1:04:58.1 3:11:12.6 4:58:22.6 1:29:26.5 18.5
115 115. 499 JISKRA Jakub 65 M40-49 21. HC Energie 54:54.5 2:50:38.1 4:59:32.6 1:30:36.5 18.4
116 116. 210 STRNAD Michal 79 M19-29 31. PRAHA 4 1:01:40.6 3:16:12.4 4:59:58.2 1:31:02.1 18.4
117 117. 85 DAVIDÍK Michal 71 M30-39 43. TOYOTA Dolák 1:02:37.3 3:12:22.8 5:00:00.2 1:31:04.1 18.4
118 118. 200 ANTONÍNOVÁ Alena 64 Z40+ 2. KEBEK Chomutov 1:04:10.7 3:14:31.5 5:01:00.3 1:32:04.2 18.3
119 119. 251 MACNAR Petr 67 M40-49 22. MILOVICE 1:02:22.7 3:12:00.9 5:01:13.9 1:32:17.8 18.3
120 120. 97 BASAŘ Ondřej 83 M19-29 32. topesto.com mtb team 1:04:19.6 3:14:42.5 5:01:38.2 1:32:42.1 18.3
121 121. 240 LINHART Martin 78 M30-39 44. VELKÉ HAMRY 1:06:56.3 3:20:34.4 5:01:59.8 1:33:03.7 18.3
122 122. 212 VOJTÍŠKOVÁ Kamila 68 Z40+ 3. Dekhome Cannondale 1:03:13.0 3:14:41.6 5:02:01.9 1:33:05.8 18.3
123 123. 222 PINĎÁK Jiří 60 M40-49 23. OCELOVÍ LETCI 1:03:48.9 3:14:52.7 5:05:08.3 1:36:12.2 18.1
124 124. 203 CHURAŇOVÁ Radka 77 Z30-39 2. Survival - Walmark MTB Team 59:04.7 3:18:57.8 5:05:08.4 1:36:12.3 18.1
125 125. 242 HUML Jiří 56 M50-59 8. Autolak Tlumačov 1:04:15.7 3:15:25.2 5:05:08.8 1:36:12.7 18.1
126 126. 208 EKL Martin 57 M50-59 9. Kralupy n.Vltavou 1:07:19.3 3:16:06.7 5:05:09.0 1:36:12.9 18.1
127 127. 243 VACENOVSKÝ Vít 68 M40-49 24. KT TRYSKOMYŠ 1:06:54.5 3:19:09.0 5:05:32.5 1:36:36.4 18.1
128 128. 201 ŠTĚPÁNEK Michael 70 M30-39 45. KEBEK Chomutov 1:02:37.0 3:17:04.4 5:08:22.6 1:39:26.5 17.9
129 129. 83 ŠOLJAK Jiří 80 M19-29 33. Bike Team Kralupy 1:01:27.8 3:11:16.7 5:10:52.3 1:41:56.2 17.8
130 130. 220 CERHÁK Pavel 58 M50-59 10. MTB TEAM APOLLO SPORT 1:04:30.5 3:18:50.1 5:11:00.5 1:42:04.4 17.7
131 131. 225 PEŠKOVÁ Romana 79 Z19-29 5. Survival Walmark Colnago tea 1:05:11.2 3:20:41.5 5:13:08.8 1:44:12.7 17.6
132 132. 96 CIRKOVSKÝ David 68 M40-49 25. BIKE LIVE CLUB 1:02:13.2 3:13:24.2 5:14:40.5 1:45:44.4 17.5
133 133. 245 KUBAŠTA Zdeněk 47 M60+ 1. ELEKTRO Kubašta 1:07:36.6 3:24:01.1 5:15:32.5 1:46:36.4 17.5
134 134. 216 ŠÍMA Jan 70 M30-39 46. Bike store CB 59:34.8 3:24:02.3 5:16:42.8 1:47:46.7 17.4
135 135. 202 BRŮNA David 79 M19-29 34. MÍROVICE 1:05:26.9 3:19:06.8 5:16:43.3 1:47:47.2 17.4
136 136. 223 JÍRŮ Jan 66 M40-49 26. Auto Mastík MTB team 1:04:42.6 3:26:01.9 5:23:43.7 1:54:47.6 17.1
137 137. 229 PODSEDNÍČEK Rudolf 43 M60+ 2. BIKE RPO Mladá Boleslav 1:07:39.3 3:28:47.5 5:25:13.3 1:56:17.2 17.0
138 138. 246 MAJOR Roman 71 M30-39 47. ZDICE 1:07:08.0 3:24:48.7 5:25:54.6 1:56:58.5 16.9
139 139. 224 GÖRÖG Viktor 76 M30-39 48. SPINNING MB - ALPINE PRO 1:08:54.6 3:24:50.2 5:25:56.8 1:57:00.7 16.9
140 140. 215 VÁVROVÁ Zuzana 69 Z30-39 3. KC Kooperativa Liberec 1:04:13.0 3:20:46.3 5:27:39.9 1:58:43.8 16.8
141 141. 211 LOSENSKÝ Pavel 77 M30-39 49. Bike tuning team Rudná 1:09:10.4 3:35:44.3 5:27:40.9 1:58:44.8 16.8
142 142. 270 KŘÍŽ Jaroslav 81 M19-29 35. MÍROVICE 1:05:47.8 3:29:05.9 5:27:56.3 1:59:00.2 16.8
143 143. 266 VELÍŠEK Václav 72 M30-39 50. BLOVICE 1:05:05.2 3:22:01.5 5:28:37.8 1:59:41.7 16.8
144 144. 258 KADLECOVÁ Hana 59 Z40+ 4. KENT 1:12:14.1 3:41:36.4 5:42:24.1 2:13:28.0 16.1
145 145. 238 GAMBA Robert 62 M40-49 27. SpinFit Liberec 1:10:30.2 3:41:02.1 5:43:36.9 2:14:40.8 16.1
146 146. 252 ČERVENKOVÁ ŠŤASTNÁ Lucie 74 Z30-39 4. PRAHA 6 1:10:44.3 3:40:58.1 5:47:22.2 2:18:26.1 15.9
147 147. 504 MALÝ Jaroslav 72 M30-39 51. LAWI-CRAZY TEAM SPINNING MLA 1:07:22.8 3:44:27.6 5:50:17.1 2:21:21.0 15.8
148 148. 228 KOLINGEROVÁ Zuzana 69 Z30-39 5. TOYOTA Dolák 3 1:10:33.4 3:43:18.2 5:56:31.7 2:27:35.6 15.5
149 149. 508 KOLINGER Radim 63 M40-49 28. TOYOTA DOLÁK 1:10:32.9 3:43:16.6 5:56:33.6 2:27:37.5 15.5
150 150. 232 ŠTÍPEK František 54 M50-59 11. Toyota Dolák 3 1:13:53.4 3:49:14.7 6:02:08.5 2:33:12.4 15.2
151 151. 98 SVOBODA Petr 60 M40-49 29. 6. patro 1:15:13.8 3:50:09.9 6:06:17.3 2:37:21.2 15.1
152 152. 244 NĚMEC Miroslav 68 M40-49 30. www.dverenemcova.cz 1:20:17.3 3:55:34.6 6:07:08.7 2:38:12.6 15.0
153 153. 267 DUCHÁČEK Petr 83 M19-29 36. PRAHA 5 1:20:01.5 3:54:43.5 6:08:25.6 2:39:29.5 15.0
154 154. 248 KŘÍŽ Roman 75 M30-39 52. PRAHA 5 1:13:31.7 3:52:44.7 6:08:35.2 2:39:39.1 15.0
155 155. 503 TEMPÍR Milda tom 61 M40-49 31. DEKHOME CANNONDALE 1:21:21.5 4:01:06.7 6:21:07.3 2:52:11.2 14.5
156 156. 249 ŠEVČÍKOVÁ Zuzana 68 Z40+ 5. Bike Team Kralupy 1:18:48.4 4:23:29.0 6:45:39.0 3:16:42.9 13.6
157 157. 256 POUCHOVÁ Lucie 81 Z19-29 6. Cykloserver 1:34:19.1 4:44:28.1 6:56:47.0 3:27:50.9 13.2
158 158. 263 VOTOČEK Jakub 72 M30-39 53. SPINNING MB 1:17:11.2 4:43:29.8 7:08:30.8 3:39:34.7 12.9
159 159. 254 POUCH Tomáš 72 M30-39 54. Poštovní spořitelna Marin MT 1:34:18.8 4:44:28.2 7:17:15.6 3:48:19.5 12.6
160. 27 JANOUŠEK Michal 80 M19-29 SUPERIOR RIDERS DNF
161. 496 KAVAN Antonín 63 M40-49 Nové Hamry 1:11:25.6 DNF
162. 269 FIŠER Pavel 72 M30-39 Karlovy Vary 51:47.5 2:36:40.9 DNF
163. 261 ČERMÁK Zdeněk 66 M40-49 OKOLOHORO 1:13:51.7 DNF
164. 250 HEGER Kurt c. 46 M60+ DEKHOME CANNONDALE DNF
165. 227 ČECH Jiří 72 M30-39 Central Bike 1:05:47.1 DNF
166. 207 DRÁŠIL Pavel 54 M50-59 Merrell 1:05:56.9 DNF
167. 89 BEK Dalibor 64 M40-49 KEBEK Chomutov 1:07:18.9 DNF
168. 61 BENDA Michal 83 MEL MTB TEAM PŘÍCHOVICE DNF
169. 47 ŠUSER Václav 87 M19-29 www.BikeTeamKralupy.cz 53:15.9 3:14:59.8 DNF
170. 46 VÁCLAVÍK Jan 87 M19-29 BIKERANCH TEAM 54:52.0 DNF
171. 44 JAROŠ David 82 M19-29 Bikeranch team 58:37.6 DNF
172. 36 DOLANSKÝ Daniel 86 M19-29 KEBEK Chomutov DNF
173. 105 AŠKA Václav 86 MEL BIKEZ.CZ - HEAVYTOOLS 48:41.2 2:25:23.2 DNF