Tisk Máte dotaz ?

Běh 17. listopadu 2016

Praha (17. 11. 2016)

oblačno, vzduch: 9°C


Běh 17. listopadu 2016 - výsledky

trať
muži 9000 m veteráni 6000 m ženy 4400 m dci + jun 4400 m dky + jky 2200 m žáci 800 m žačky 800 m ml. žáci 800 m ml. žačky 800 m kluci+holky 300 m děti 300 m
muži M20-39

Ke stažení


Možnost zobrazení nebo skrytí vybraných sloupců

Název sloupce poř. st.č. jméno roč. kat. # klub 1. mezičas 2. mezičas cíl ztráta
Ano
Ne

muži 9000 m     M20-39 (muži 20 - 39 let)      řazení      cíl

Kliknutím na záhlaví sloupců seřadíte jejich údaje vzestupně nebo sestupně

poř. st.č. jméno roč. kat. # klub 1. mezičas 2. mezičas cíl ztráta
1 1. 606 OLEJNÍČEK Lukáš 88 M20-39 1. VSK Univerzita Brno 9:21.8 18:47.3 28:13.4
2 2. 636 KOVÁŘ Jáchym 96 M20-39 2. TJ Dukla Praha 9:20.5 18:47.7 28:27.7 15.0
3 3. 609 AUERSVALD Miloš 92 M20-39 3. Spartak Praha 4 9:27.3 19:11.9 28:49.7 37.0
4 4. 667 ŘEŽÁBEK MICHAL 93 M20-39 4. Spartak Praha 4 9:43.2 19:38.5 29:21.7 1:09.0
5 5. 639 DOUBEK Jaroslav 93 M20-39 5. Atletika Jižní Město 9:21.1 19:11.2 29:25.9 1:13.0
6 6. 648 POKORNÝ Jan 88 M20-39 6. TJ Stodůlky Praha 9:43.0 19:38.2 29:42.0 1:29.0
7 7. 701 MACH Tomáš 92 M20-39 7. Ztělesněné zlo 9:52.6 20:07.5 30:07.9 1:55.0
8 8. 616 PERNICA Jan 81 M20-39 8. Perňa System 9:46.1 20:02.5 30:22.3 2:09.0
9 9. 669 POKORNÝ Matyáš 88 M20-39 9. Benešov 10:04.8 20:13.5 30:29.3 2:16.0
10 10. 684 ŽANDA Adam 91 M20-39 10. Zábřeh 9:53.0 20:10.8 30:43.2 2:30.0
11 11. 637 TESAŘ David 95 M20-39 11. VSK Univerzita Brno 9:52.8 20:18.6 30:49.5 2:37.0
12 12. 645 KOSTECKÝ Jan 91 M20-39 12. TJ Šumperk 9:55.8 20:28.4 31:14.8 3:02.0
13 13. 619 PEŘINKA Filip 88 M20-39 13. Praha 10:06.4 20:36.1 31:15.1 3:02.0
14 14. 721 HOTOVÝ Lukáš 96 M20-39 14. ASK Slavia Praha 9:53.9 20:47.1 31:34.8 3:22.0
15 15. 680 STEJSKAL Jakub 95 M20-39 15. Dynafit Dolní Morava 10:09.9 21:10.7 31:38.6 3:26.0
16 16. 662 MORAVEC Jiří 96 M20-39 16. Iscarex Česká Třebová 10:11.5 20:57.6 31:41.4 3:28.0
17 17. 700 KOPACEK Jan 85 M20-39 17. OB Chrast 10:13.4 20:57.2 31:44.7 3:32.0
18 18. 679 KALOUSEK Jiří 95 M20-39 18. Čvut múvs 10:09.9 21:10.8 31:47.9 3:35.0
19 19. 666 GöRNER Tomáš 81 M20-39 19. Atletika Klatovy 10:35.1 21:18.8 31:52.9 3:40.0
20 20. 613 URBANEC Tomáš 84 M20-39 20. ASC Dukla 10:17.4 21:19.1 31:59.2 3:46.0
21 21. 635 UVIZL Marek 92 M20-39 21. SK Studenec 10:18.0 21:17.2 32:00.4 3:47.0
22 22. 677 HAVLÁSEK Petr 84 M20-39 22. Maratón klub Kladno 10:24.4 21:13.8 32:04.1 3:51.0
23 23. 694 BLAŽEK Jaroslav 93 M20-39 23. Havlíčkova Borová 10:10.0 21:05.9 32:14.1 4:01.0
24 24. 626 DVOŘÁK Petr 95 M20-39 24. Sk Sporting Příbram 10:16.6 21:17.7 32:17.0 4:04.0
25 25. 617 TOEPFER Martin 92 M20-39 25. Praha 6 10:22.5 21:21.2 32:22.4 4:09.0
26 26. 717 GRUNDMAN Vojtěch 88 M20-39 26. KOB Choceň 10:39.3 21:55.2 32:32.0 4:19.0
27 27. 625 GABLA Martin 76 M20-39 27. 10:50.9 21:54.4 32:35.3 4:22.0
28 28. 614 PRAŽÁK Jiří 78 M20-39 28. SK Zbraslav 10:37.8 21:48.0 32:39.0 4:26.0
29 29. 664 PROFF Michal 89 M20-39 29. Sport Zbraslav 10:38.3 21:48.1 32:51.7 4:39.0
30 30. 644 DURYCH Martin 94 M20-39 30. TJ Dukla Praha 10:47.7 22:14.9 33:26.9 5:14.0
31 31. 632 JÍRA Lukáš 86 M20-39 31. VK Smíchov 10:33.4 21:57.0 33:37.0 5:24.0
32 32. 699 SEMENCHUKOV Maxim 85 M20-39 32. Running Cheff 10:52.4 22:20.8 33:50.6 5:38.0
33 33. 638 KLÍMA Lukáš 84 M20-39 33. Adidas runners Prague 11:06.8 22:34.6 33:50.8 5:38.0
34 34. 720 ZELENÝ Zbyněk 88 M20-39 34. Havlíčkova Borová 11:10.8 23:13.9 34:41.9 6:29.0
35 35. 621 VIPLER Roman 77 M20-39 35. Praha 3 11:36.6 23:16.8 34:46.3 6:33.0
36 36. 608 TEPLÝ Ondřej 78 M20-39 36. Hisport Team 11:50.9 23:28.4 34:48.4 6:35.0
37 37. 716 ŠIMRAL Vít 86 M20-39 37. InvEast 11:09.3 23:11.3 34:49.6 6:37.0
38 38. 673 MALINA Libor 70 M20-39 38. VŠCHT FCHI 11:23.6 23:10.6 34:55.3 6:42.0
39 39. 610 SLÁDEK Jakub 93 M20-39 39. KL Team 11:04.6 23:13.7 34:58.9 6:46.0
40 40. 687 SOUČEK JIŘÍ 93 M20-39 40. TTT naBOSo 11:21.3 23:09.8 35:00.7 6:48.0
41 41. 710 KARABINOŠ Tomáš 83 M20-39 41. Hisport 11:27.8 23:15.1 35:04.4 6:51.0
42 42. 698 KUNZMANN Egon 91 M20-39 42. Ostrov 11:03.4 23:08.1 35:08.7 6:56.0
43 43. 732 MALEČEK Martin 75 M20-39 43. Žižkovský tygři 11:26.2 23:20.9 35:16.7 7:04.0
44 44. 670 JANDA David 87 M20-39 44. Praha/SK kola Višek 11:16.7 23:17.0 35:24.5 7:12.0
45 45. 729 JIRÁSEK Tomáš 83 M20-39 45. Praha 11:46.4 23:41.9 35:27.5 7:15.0
46 46. 604 NOHEJL Tomáš 67 M20-39 46. SK DNF/Salming 11:22.3 23:28.1 35:31.6 7:19.0
47 47. 713 POŠMOURNÝ Václav 92 M20-39 47. Braškov - Valdek 11:02.7 23:25.8 35:33.0 7:20.0
48 48. 628 DUNGL Martin 85 M20-39 48. Den cesty 11:27.7 23:33.6 35:34.4 7:21.0
49 49. 737 PÁVEK Petr 90 M20-39 49. OK Jiskra Nový Bor 11:05.5 23:21.6 35:42.0 7:29.0
50 50. 702 IVAŠINCOV Igor M20-39 50. Králův Dvůr 11:47.8 24:03.8 35:44.2 7:31.0
51 51. 624 BORSKÝ Michal 83 M20-39 51. 11:26.6 23:37.2 35:47.7 7:35.0
52 52. 689 MüHLHANS Petr 86 M20-39 52. naBOSo 11:27.0 23:38.0 35:56.4 7:43.0
53 53. 642 STAVROVSKÝ Tomáš 94 M20-39 53. Pardubice 11:26.8 23:46.6 35:59.8 7:47.0
54 54. 674 VALENT Ferdinand 81 M20-39 54. Praha 11:42.6 23:50.6 36:00.1 7:47.0
55 55. 703 ČERMÁK Lukáš 93 M20-39 55. PSK Olymp Praha 703 11:34.1 23:51.5 36:06.9 7:54.0
56 56. 695 MLÁDEK Jiří 88 M20-39 56. DGP 11:15.6 24:03.7 36:08.9 7:56.0
57 57. 629 ŘEHÁK David 85 M20-39 57. ASK Slavia 11:54.3 24:12.9 36:11.8 7:59.0
58 58. 704 GONZALEZ CEPEDA Carlos 84 M20-39 58. Klub Blazinec 12:19.4 24:38.3 36:33.5 8:21.0
59 59. 709 PROCHÁZKA Tomáš 79 M20-39 59. SABZO 11:47.5 24:16.6 36:43.7 8:31.0
60 60. 736 ŠKOCH Michal :-) 81 M20-39 60. Lysá nad Labem 12:09.3 24:38.6 36:47.9 8:35.0
61 61. 691 MÁCA Vojtěch 76 M20-39 61. KK Konstruktiva 12:19.8 24:40.8 36:50.1 8:37.0
62 62. 706 MÁDR Radim 91 M20-39 62. Praha 12:01.9 24:59.5 37:03.1 8:50.0
63 63. 607 LINHA Tomáš 74 M20-39 63. Praha 5 12:21.1 25:01.7 37:17.3 9:04.0
64 64. 900 KAŠÍK Josef 78 M20-39 64. 12:39.1 25:03.6 37:19.0 9:06.0
65 65. 620 EICHLER Ivo 61 M20-39 65. USK Praha 12:32.6 25:23.6 37:30.9 9:18.0
66 66. 723 KRAJICEK Martin 82 M20-39 66. Sokol Veltez 12:19.4 25:00.8 37:50.0 9:37.0
67 67. 546 MARTÍNEK Jan 63 M20-39 67. TK Vyšehrad Praha 12:10.2 25:04.1 37:53.6 9:41.0
68 68. 683 MELICHAR Jan 75 M20-39 68. Mníšek pod Brdy 12:33.3 25:20.9 37:56.1 9:43.0
69 69. 693 MATIASOVITS Petr 97 M20-39 69. Praha 11:57.0 25:10.8 37:56.9 9:44.0
70 70. 611 SVOZIL Daniel 71 M20-39 70. VŠCHT 12:31.1 25:22.4 38:01.3 9:48.0
71 71. 692 KUČERA Josef 89 M20-39 71. kisakiles/Praha 12:02.9 25:09.8 38:07.2 9:54.0
72 72. 697 SUŠIL Jiří :-P 81 M20-39 72. SK Hřebeč 12:50.2 25:33.7 38:07.6 9:55.0
73 73. 676 LESKIN Andrei 87 M20-39 73. Lenochodi 12:37.7 25:42.2 38:24.4 10:11.0
74 74. 640 ČERNÝ Ondřej 85 M20-39 74. Žižkovský tygři 12:12.7 25:32.2 38:33.9 10:21.0
75 75. 722 MÁČE Jan 78 M20-39 75. catc 12:19.4 25:21.3 38:38.5 10:26.0
76 76. 678 KLÁPŠTĚ Břetislav 78 M20-39 76. Praha 13:13.2 26:13.9 38:42.4 10:29.0
77 77. 734 EXNAR Petr 74 M20-39 77. Bosoboty leguano 12:31.2 26:00.2 39:19.1 11:06.0
78 78. 671 BÜRGER Jaroslav 66 M20-39 78. DuPont 12:31.0 25:55.2 39:23.8 11:11.0
79 79. 657 KOTRČ Aleš 98 M20-39 79. Sport Zbraslav 11:56.1 26:20.1 39:25.0 11:12.0
80 80. 647 FIALKA Ondřej 81 M20-39 80. Adidas Runners 12:52.8 26:11.6 39:28.0 11:15.0
81 81. 712 MALÁT Jiří 80 M20-39 81. 13:21.2 26:27.9 39:47.1 11:34.0
82 82. 733 POKORNÝ Matěj 93 M20-39 82. Olomouc 12:39.1 26:12.8 39:58.8 11:46.0
83 83. 631 JELÍNEK Aleš 95 M20-39 83. Praha 6 12:39.2 26:23.7 39:59.0 11:46.0
84 84. 731 REINBERGR Tomáš 83 M20-39 84. Praha 4 13:08.9 27:16.2 40:14.2 12:01.0
85 85. 681 MLČKOVSKÝ Petr 84 M20-39 85. Hisport Team 12:36.4 26:30.2 40:17.4 12:04.0
86 86. 643 MEDEK Matyáš 94 M20-39 86. Pardubice 13:08.2 26:42.6 40:22.1 12:09.0
87 87. 605 KINCL Jan 71 M20-39 87. Vepřovky 13:14.6 26:52.7 40:25.1 12:12.0
88 88. 646 DAUBNER Petr 73 M20-39 88. Otrokáři 13:42.3 27:39.6 40:31.9 12:19.0
89 89. 707 VAŠEK Libor 78 M20-39 89. Relative Team 12:54.3 26:45.4 40:35.0 12:22.0
90 90. 650 KELBICH Petr 88 M20-39 90. Vysoká Pec 13:51.1 27:27.2 40:37.7 12:25.0
91 91. 724 MORAVEC Karel 83 M20-39 91. Running Stones 13:44.1 27:30.2 40:59.1 12:46.0
92 92. 659 BOHÁČ Martin 98 M20-39 92. SK Sport Zbraslav 12:47.7 26:37.1 41:03.9 12:51.0
93 93. 627 KUTÝ Miroslav 87 M20-39 93. Mattoni FreeRun 13:04.1 26:53.9 41:07.4 12:54.0
94 94. 686 ROUT Jiří 75 M20-39 94. 13:33.4 27:19.2 41:08.7 12:56.0
95 95. 663 LUKEŠ Samuel 97 M20-39 95. Vrchlabí 12:31.9 26:24.9 41:20.3 13:07.0
96 96. 612 LINHART František 82 M20-39 96. Adidas Prague Runners 13:28.3 27:21.2 41:22.2 13:09.0
97 97. 655 LABUŤ vojtěch 98 M20-39 97. Sport Zbraslav 12:57.9 27:31.2 41:33.2 13:20.0
98 98. 688 PROCHÁZKA František 84 M20-39 98. naBOSo 13:09.8 27:15.2 41:34.9 13:22.0
99 99. 718 VOLÁK Michal 83 M20-39 99. Praha 6 13:46.6 27:46.9 41:37.5 13:25.0
100 100. 623 SALAJ Martin 77 M20-39 100. Praha 13:38.7 27:57.4 41:39.2 13:26.0
101 101. 682 ČERNÝ Pavel 81 M20-39 101. umalehoberlina.cz 13:30.5 27:47.4 41:42.3 13:29.0
102 102. 696 NĚMEC Tomáš 91 M20-39 102. Děčín 13:18.6 28:01.3 41:52.3 13:39.0
103 103. 603 PLHAL Jiří 79 M20-39 103. Praha 6 13:31.7 27:33.3 41:58.8 13:46.0
104 104. 668 POKORNÝ Miroslav 60 M20-39 104. Benešov 14:29.4 28:42.1 41:59.4 13:46.0
105 105. 675 KUBÍK Jiří 77 M20-39 105. Morfeovy tenisky 14:29.6 28:42.4 41:59.6 13:47.0
106 106. 719 SIMMER Daniel 74 M20-39 106. Praha 6 13:46.3 28:03.6 42:11.2 13:58.0
107 107. 726 KUZMIAK Michal 88 M20-39 107. Adidas Runners 13:49.2 28:02.8 42:19.6 14:07.0
108 108. 654 ZEMÁNEK Richard 97 M20-39 108. Sport Zbraslav 13:26.3 28:04.1 42:24.0 14:11.0
109 109. 690 HANOUSEK Jakub 91 M20-39 109. Praha 4 13:20.5 28:37.4 42:32.2 14:19.0
110 110. 653 MOUDRÝ Matyáš 96 M20-39 110. Sport Zbraslav 13:24.9 28:02.2 42:33.4 14:20.0
111 111. 730 MIKAN Petr 77 M20-39 111. Rybníček Jičín 13:28.2 28:04.0 42:34.7 14:22.0
112 112. 630 NOVÝ Přemysl 87 M20-39 112. Medicina Praha 13:51.3 28:04.1 42:42.6 14:30.0
113 113. 649 HOUSKOVA Katerina 93 M20-39 113. SK Sport Zbraslav 14:14.0 28:40.9 42:47.8 14:35.0
114 114. 601 SOLOVIOV Mykhailo 97 M20-39 114. creativephototeam.com 13:59.2 28:28.4 42:55.6 14:43.0
115 115. 634 KULHÁNEK Ondřej 81 M20-39 115. Praha 13:29.1 28:12.7 43:11.4 14:58.0
116 116. 725 ŠEBESTA Michal 83 M20-39 116. Metro A 13:35.2 28:26.6 43:19.8 15:07.0
117 117. 602 VINČÁLEK Jakub 79 M20-39 117. Praha 6 13:55.8 28:44.4 43:39.6 15:27.0
118 118. 651 VOPASEK Denis 03 M20-39 118. SK Sport Zbraslav 13:37.4 28:40.4 44:04.1 15:51.0
119 119. 735 KRAUS Martin 91 M20-39 119. Broumy 14:05.7 29:03.1 44:19.5 16:07.0
120 120. 711 RŮŽIČKA Jan 86 M20-39 120. Praha 17 14:12.4 29:25.4 44:43.8 16:31.0
121 121. 705 SLIWKA Zenon 79 M20-39 121. Individual Praha 14:41.4 29:52.7 44:53.2 16:40.0
122 122. 633 ZAPPE Lukáš 90 M20-39 122. Jablonec n/N 14:46.8 30:06.3 45:08.6 16:56.0
123 123. 727 VOJÍŘ Jan 91 M20-39 123. Moravská Třebová 14:45.1 30:30.6 45:41.3 17:28.0
124 124. 714 BERAN Vojtěch 91 M20-39 124. Rádlo 13:10.6 28:44.1 45:42.1 17:29.0
125 125. 685 MARIANI Alexandr 92 M20-39 125. Praha 13:41.2 29:58.1 46:05.9 17:53.0
126 126. 658 HEJNKOVÁ Veronika 98 M20-39 126. SK Sport Zbraslav 14:22.6 30:08.0 46:31.7 18:19.0
127 127. 652 STRNAD David 03 M20-39 127. SK Sport Zbraslav 15:37.8 31:35.0 47:16.5 19:04.0
128 128. 656 NAVRÁTIL Zdeněk 79 M20-39 128. Praha 15:26.3 31:54.4 47:50.3 19:37.0
129 129. 715 SABOL Dušan 90 M20-39 129. Praha 14:50.0 31:23.8 47:54.9 19:42.0
130 130. 672 DOUBEK Aleš 82 M20-39 130. x 14:52.0 31:24.6 48:10.5 19:58.0
131 131. 618 KARÁSEK Jiří 80 M20-39 131. Spolek Přátel / Hory 15:28.5 32:14.9 48:51.0 20:38.0
132 132. 728 UNGUREAN David 93 M20-39 132. Prachatice 15:32.7 32:20.2 49:09.9 20:57.0
133 133. 665 HORKÝ Jan 65 M20-39 133. Sport Zbraslav 15:40.9 32:28.3 49:43.7 21:31.0
134 134. 622 TREMMEL Jakub 91 M20-39 134. Týnec nad Labem 15:11.1 32:27.3 50:12.2 21:59.0
135 135. 660 FOLÍK Albert 98 M20-39 135. SK Sport Zbraslav 15:56.7 35:03.5 52:40.7 24:28.0
136 136. 708 PROCHÁZKA Jiří 88 M20-39 136. SABZO Praha 16:36.7 35:13.4 54:15.1 26:02.0
137 137. 661 KINCEL Jiří 98 M20-39 137. SK Sport Zbraslav 15:55.3 35:08.6 54:50.3 26:37.0
138 138. 641 BOŘIL Jan 89 M20-39 138. Kladno 17:18.2 36:08.7 55:15.3 27:02.0