Tisk Máte dotaz ?

Běh 17. listopadu 2015

Praha (14. 11. 2015)

polojasno, vzduch: 8°C


Běh 17. listopadu 2015 - výsledky

trať
muži 9000 m veteráni 6000 m ženy 4400 m dci + jun 4400 m dky + jky 2200 m žáci 800 m žačky 800 m ml. žáci 800 m ml. žačky 800 m kluci 300 m holky 300 m děti 300 m
muži
Absolutní pořadí M16-17 M18-19 M20-39 M40-49

Ke stažení


Možnost zobrazení nebo skrytí vybraných sloupců

Název sloupce poř. st.č. jméno roč. kat. # klub 1. mezičas 2. mezičas cíl ztráta
Ano
Ne

muži 9000 m    (Absolutní pořadí)      řazení      cíl

Kliknutím na záhlaví sloupců seřadíte jejich údaje vzestupně nebo sestupně

poř. st.č. jméno roč. kat. # klub 1. mezičas 2. mezičas cíl ztráta
1 1. 624 OLEJNÍČEK Lukáš 88 M20-39 1. VSK Univerzita Brno 8:57.0 18:11.6 27:14.0
2 2. 616 FEJFAR Ondřej 89 M20-39 2. Inov-8 team 8:57.4 18:10.6 27:24.0 10.0
3 3. 646 ĎUREC Peter 92 M20-39 3. Perňa system 8:57.2 18:15.0 27:34.0 20.0
4 4. 641 POMEZNÝ Lukáš 94 M20-39 4. Atletika Písek 8:56.9 18:12.1 28:05.0 51.0
5 5. 606 ŠACL Jiří 94 M20-39 5. TJ Nové Město na Mor. 9:07.6 18:48.0 28:20.0 1:06.0
6 6. 643 EDLMAN Tomáš 90 M20-39 6. ASK Slavia Praha 8:56.0 18:30.7 28:21.0 1:07.0
7 7. 676 POKORNÝ Jan 88 M20-39 7. TJ Stodůlky Praha 9:03.9 18:48.9 28:35.0 1:21.0
8 8. 644 EDLMAN Martin 90 M20-39 8. ASK Slavia Praha 8:58.8 19:00.1 28:44.0 1:30.0
9 9. 627 ČADEK Ondřej 91 M20-39 9. A.C. Ústí nad Labem 9:22.1 19:09.1 28:53.0 1:39.0
10 10. 645 FILINGR Aleš 92 M20-39 10. AK Bílina 9:24.0 19:09.4 29:00.0 1:46.0
11 11. 610 AUERSVALD Miloš 92 M20-39 11. Spartak Praha 4 9:45.5 19:39.5 29:13.0 1:59.0
12 12. 615 KOZLÍK Lukáš 89 M20-39 12. A.C. Sparta Praha 9:44.2 19:40.6 29:17.0 2:03.0
13 13. 634 HOTOVÝ Lukáš 96 M18-19 13. ASK Slavia Praha 9:41.9 19:40.8 29:24.0 2:10.0
14 14. 650 GDULA Lukáš 91 M20-39 14. Hvězda SKP Pardubice 9:12.6 19:21.4 29:31.0 2:17.0
15 15. 652 JINDRA Adam 90 M20-39 15. TJ Stodůlky Praha 9:35.7 19:40.9 29:47.0 2:33.0
16 16. 613 SVĚCHOTA Ondřej 93 M20-39 16. Spartak Praha 4 9:44.3 20:00.2 30:01.0 2:47.0
17 17. 669 VALÁŠEK Jan 88 M20-39 17. Spartak Praha 4 9:56.7 20:07.5 30:03.0 2:49.0
18 18. 702 MACH Tomáš 92 M20-39 18. VŠE 9:51.6 20:00.8 30:05.0 2:51.0
19 19. 704 SYSEL Ctibor 87 M20-39 19. Spartak Praha 4 9:58.3 20:13.3 30:09.0 2:55.0
20 20. 688 PROCHÁZKA Michal 82 M20-39 20. Perňa systém / USK Pr 9:52.8 20:16.8 30:21.0 3:07.0
21 21. 630 SOUČEK Jiří 93 M20-39 21. TTT 9:37.4 20:11.9 30:32.0 3:18.0
22 22. 694 KINDL David 91 M20-39 22. Dukla Praha 9:57.3 20:12.8 30:35.0 3:21.0
23 23. 608 TUČAN Jindřich 78 M20-39 23. Spartak Praha 4 10:02.6 20:31.3 30:38.0 3:24.0
24 24. 618 ČERNÝ Martin 91 M20-39 24. Plzeň 9:44.2 20:11.5 30:40.0 3:26.0
25 25. 706 LOHR Petr 91 M20-39 25. Hypgarden s.r.o. 10:27.7 20:58.2 31:24.0 4:10.0
26 26. 638 HALTMAR Miroslav 95 M20-39 26. AK Šternberk 10:09.2 20:51.7 31:30.0 4:16.0
27 27. 656 PFOFF Michal 89 M20-39 27. SK sport Zbraslav 10:06.6 20:52.5 31:35.0 4:21.0
28 28. 700 POSPÍŠIL Ondřej 87 M20-39 28. OOB Kotlářka 10:06.3 20:52.6 31:43.0 4:29.0
29 29. 668 PEŘINKA Filip 88 M20-39 29. Praha 10:10.7 21:01.5 31:44.0 4:30.0
30 30. 648 FELIX Tomáš 88 M20-39 30. AC Sparta Praha 10:33.1 21:26.8 32:15.0 5:01.0
31 31. 685 FIŠNAR Roman 83 M20-39 31. Skialp Jeseníky 10:14.2 21:12.5 32:18.0 5:04.0
32 32. 679 HAVLÁSEK Petr 84 M20-39 32. MKK / OOFEM.org 10:33.5 21:34.3 32:19.0 5:05.0
33 33. 663 VESELÝ Jakub 95 M20-39 33. SK Praga 10:32.0 21:32.4 32:32.0 5:18.0
34 34. 701 BARRALES LÓPEZ Pablo 90 M20-39 34. nikdo 10:32.2 21:31.0 32:35.0 5:21.0
35 35. 655 KALOUSEK Jiří 95 M20-39 35. Červená voda 10:17.9 21:58.2 32:48.0 5:34.0
36 36. 673 MALÝ Ondřej 93 M20-39 36. SK sport Zbraslav 10:47.7 21:47.4 32:51.0 5:37.0
37 37. 697 PRAŽÁK Jiří 78 M20-39 37. SK Zbraslav 10:46.1 21:59.9 32:58.0 5:44.0
38 38. 607 VIPLER Roman 76 M20-39 38. Praha 3 11:00.9 22:06.7 33:02.0 5:48.0
39 39. 636 ŠMÍD Jiří 84 M20-39 39. TJ Neratovice 10:50.0 22:05.7 33:03.0 5:49.0
40 40. 699 JÍRA Lukáš 86 M20-39 40. VK Smíchov 10:26.0 21:47.0 33:05.0 5:51.0
41 41. 681 WOLLER David 93 M20-39 41. TJ Stodůlky Praha 10:53.5 22:06.6 33:23.0 6:09.0
42 42. 689 URX Radek 76 M20-39 42. Třebotov 11:09.7 22:29.4 33:31.0 6:17.0
43 43. 602 HÝNA Daniel 95 M20-39 43. AK Most 10:45.9 22:07.7 33:35.0 6:21.0
44 44. 639 ŠVEC Filip 91 M20-39 44. SK Svěrák / Hostivice 10:49.3 22:11.1 33:37.0 6:23.0
45 45. 647 MILER Tomáš 91 M20-39 45. A.C. Sparta Praha 10:46.3 22:18.0 33:45.0 6:31.0
46 46. 631 POLAN Lukáš 86 M20-39 46. SKP Most 10:39.7 22:07.9 33:47.0 6:33.0
47 47. 619 KLÍMA Lukáš 84 M20-39 47. Praha 11:05.2 23:01.2 34:20.0 7:06.0
48 48. 665 ŠMÍD Ondřej 90 M20-39 48. SK Kbely 11:09.2 23:03.8 34:26.0 7:12.0
49 49. 713 MLÁDEK Jiří 88 M20-39 49. USK Praha 11:03.4 22:47.3 34:27.0 7:13.0
50 50. 695 ŠIMRAL Vít 86 M20-39 50. Praha 11:03.6 22:52.0 34:37.0 7:23.0
51 51. 623 ČERVENÝ Jakub 95 M20-39 51. TJ Lokomotiva Trutnov 11:04.7 22:58.1 34:45.0 7:31.0
52 52. 690 ADAM Martin 92 M20-39 52. BSK racing 11:02.2 22:48.2 34:49.0 7:35.0
53 53. 662 ILLNER Vojtěch 96 M20-39 53. OOB Kotlářka 11:16.2 23:02.6 34:57.0 7:43.0
54 54. 633 PECH Štěpán 86 M20-39 54. Nike+ Run Club 11:24.9 23:28.7 35:20.0 8:06.0
55 55. 707 DAVID Marek 91 M20-39 55. Indifferent Loiterers 11:43.2 23:40.2 35:26.0 8:12.0
56 56. 686 BRADÁČ Jiří 82 M20-39 56. SABZO 11:06.7 23:14.3 35:30.0 8:16.0
57 57. 680 PŘINDIŠ Vít 89 M20-39 57. USK Praha/Salming 11:53.3 24:02.7 35:35.0 8:21.0
58 58. 672 KOTRČ David 92 M20-39 58. SK sport Zbraslav 11:51.1 23:45.8 35:42.0 8:28.0
59 59. 693 VOLEJNÍK Michal 88 M20-39 59. Hisport team 12:00.5 23:48.5 35:46.0 8:32.0
60 60. 642 TEPLÝ Ondřej 78 M20-39 60. Hisport Team 12:01.8 23:47.5 35:46.0 8:32.0
61 61. 628 KALUŠ Ondřej 76 M20-39 61. Spartak Skalice 11:48.5 23:55.2 35:58.0 8:44.0
62 62. 622 ŘEHÁK David 85 M20-39 62. SRTG Praha 11:50.2 24:00.6 35:59.0 8:45.0
63 63. 614 VALENT Ferdinand 81 M20-39 63. Conrad 11:36.3 23:59.9 36:01.0 8:47.0
64 64. 649 BECHYŇA Štěpán 98 M16-17 64. Author Xterra Team 12:00.6 24:06.3 36:06.0 8:52.0
65 65. 609 JAGER Jiří 85 M20-39 65. Praha 6 12:01.2 24:27.2 36:32.0 9:18.0
66 66. 603 VANIŠ Martin 76 M20-39 66. Praha 12:02.4 24:08.3 36:34.0 9:20.0
67 67. 612 TESAŘ Ondřej 93 M20-39 67. Olomouc 11:24.6 23:49.7 36:37.0 9:23.0
68 68. 671 VITOUŠ Pavel 89 M20-39 68. Praha 11:27.1 23:58.6 36:55.0 9:41.0
69 69. 660 ŠKOCH Michal :D 81 M20-39 69. Rumový Express 12:11.5 24:54.6 37:24.0 10:10.0
70 70. 674 HERMANN Filip 92 M20-39 70. Český Krumlov 11:41.2 24:54.9 37:38.0 10:24.0
71 71. 629 VAŠÍČEK Martin 68 M40-49 71. 12:18.6 25:03.1 37:40.0 10:26.0
72 72. 626 JELÍNEK Aleš 95 M20-39 72. Praha 6 11:56.4 24:52.5 37:48.0 10:34.0
73 73. 703 BUKVAI Miloš 85 M20-39 73. Považská Bystrica 11:46.2 24:37.9 37:56.0 10:42.0
74 74. 617 ŠPONAR Tomáš 68 M40-49 74. SK Babice 12:32.8 25:22.0 38:03.0 10:49.0
75 75. 651 POKORNÝ Mat2j 93 M20-39 75. Praha 11:54.6 25:01.3 38:38.0 11:24.0
76 76. 621 FEJTEK Jakub 88 M20-39 76. Flyfrom.eu 12:13.3 25:24.3 38:44.0 11:30.0
77 77. 682 MELICHAR Jan 75 M40-49 77. Mníšek pod Brdy 13:26.9 26:33.0 38:46.0 11:32.0
78 78. 675 MÁCA Vojtěch 76 M20-39 78. Praha 13:28.5 26:34.0 38:51.0 11:37.0
79 79. 705 MÁČE Jan 78 M20-39 79. Praha 12:21.3 25:38.7 39:05.0 11:51.0
80 80. 661 BüRGER Jaroslav 66 M40-49 80. DuPont 12:22.0 25:38.8 39:05.0 11:51.0
81 81. 712 KRAJICEK Martin 82 M20-39 81. Rezek coaching 12:42.0 25:59.1 39:09.0 11:55.0
82 82. 687 SOPKA Roman 78 M20-39 82. Run the World 13:00.5 26:13.5 39:23.0 12:09.0
83 83. 605 PETSCH Jaroslav 75 M40-49 83. Praha 6 12:58.5 26:07.6 39:28.0 12:14.0
84 84. 637 LINHART František 82 M20-39 84. Prague Runners 12:45.5 26:04.0 39:36.0 12:22.0
85 85. 698 MLČKOVSKÝ Petr 84 M20-39 85. Praha 13:01.0 26:58.5 39:51.0 12:37.0
86 86. 696 NETÍK Michal 91 M20-39 86. Praha 13:34.7 27:00.4 40:07.0 12:53.0
87 87. 664 PETŘÍK Václav 91 M20-39 87. Praha 12:01.2 26:23.6 40:14.0 13:00.0
88 88. 677 ŽÁČEK Martin 68 M20-39 88. OB FSv Praha 12:55.5 26:48.9 40:45.0 13:31.0
89 89. 691 NESVEDA František 92 M20-39 89. Katovice 13:31.8 27:10.1 40:56.0 13:42.0
90 90. 611 DEUTSCH Jan 95 M20-39 90. Dukla Praha 12:38.1 27:29.7 41:04.0 13:50.0
91 91. 654 VILIM Vaclav 77 M20-39 91. nova ves 13:31.9 27:20.5 41:07.0 13:53.0
92 92. 620 JORDÁN Tomáš 88 M20-39 92. THREES 13:25.8 27:18.7 41:31.0 14:17.0
93 93. 709 MAREJKA Maroš 91 M20-39 93. VŠE 13:05.3 27:56.2 41:48.0 14:34.0
94 94. 710 KRÝSL Jan 85 M20-39 94. Top4Running Club 13:29.4 27:57.2 41:59.0 14:45.0
95 95. 692 VOLÁK Michal 83 M20-39 95. Praha 6 13:38.9 27:59.3 42:05.0 14:51.0
96 96. 653 KREJČÍK Jan 82 M20-39 96. Nová Ves 13:32.2 27:47.2 42:14.0 15:00.0
97 97. 604 ŘEHOŘKA Petr 79 M20-39 97. Praha 6 14:12.7 28:36.1 43:11.0 15:57.0
98 98. 635 JIRKŮ Radek 86 M20-39 98. Pelhřimov 14:15.8 29:33.1 44:02.0 16:48.0
99 99. 708 PLHAL Jiří 79 M20-39 99. Praha 6 14:11.9 29:02.1 44:06.0 16:52.0
100 100. 683 WILK Karel 82 M20-39 100. Praha 14:21.0 29:34.0 44:15.0 17:01.0
101 101. 601 PINC Vítězslav 88 M20-39 101. Blatná 13:29.9 28:45.9 44:36.0 17:22.0
102 102. 670 KEES Van den Munckhof 80 M20-39 102. DHL ITS Running Club 14:26.0 30:11.0 44:52.0 17:38.0
103 103. 625 KOŽEHUBA Ján 83 M20-39 103. Kutná Hora 14:20.6 29:40.0 45:20.0 18:06.0
104 104. 667 LABUŤ Vojtěch 95 M20-39 104. SK sport Zbraslav 14:17.9 29:18.1 45:23.0 18:09.0
105 105. 657 ZEMÁNEK Richard 95 M20-39 105. SK sport Zbraslav 14:45.3 29:19.1 45:27.0 18:13.0
106 106. 659 SVOBODA Václav 95 M20-39 106. SK sport Zbraslav 14:43.8 30:12.8 46:37.0 19:23.0
107 107. 684 SEQUENS Jan 88 M20-39 107. Global Vision Praha 15:02.8 31:24.4 46:38.0 19:24.0
108 108. 640 BRADÁČ Petr 79 M20-39 108. 15:15.9 32:19.0 49:19.0 22:05.0
109 109. 678 CTIBOR Pavel 71 M40-49 109. Praha 19 15:25.5 32:35.7 50:00.0 22:46.0
110 110. 658 MOUDRÝ Matyáš 95 M20-39 110. SK sport Zbraslav 15:21.1 32:39.3 51:17.0 24:03.0
111 111. 711 FEJTEK Rudolf 70 M40-49 111. Flyfrom.eu 16:20.1 34:22.2 51:27.0 24:13.0
112. 666 ADAMEC Martin 81 M20-39 TJ Sokol Unhošť DNF