Tisk Máte dotaz ?

ABB mtb CUP 2013

Jablonec n. N. (25. 05. 2013)

zataženo, vzduch: 8 C


ABB mtb CUP 2013 - výsledky

54 km 33 km 6 km 3 km
muži
Absolutní pořadí M17-18 M19-29 M30-39 M40-49 M50+ MEL
ženy
Absolutní pořadí Z17-18 Z19-29 Z30+

Ke stažení


Možnost zobrazení nebo skrytí vybraných sloupců

Název sloupce poř. st.č. jméno roč. kat. # klub 1. mezičas cíl ztráta km/h
Ano
Ne

54 km    (Absolutní pořadí)      řazení      cíl

Kliknutím na záhlaví sloupců seřadíte jejich údaje vzestupně nebo sestupně

poř. st.č. jméno roč. kat. # klub 1. mezičas cíl ztráta km/h
1 1. 349 JEŽEK Václav 77 MEL 1. 1:02:39.1 1:58:03.8 27.4
2 2. 23 BUBÍLEK Michal 86 MEL 2. Kellys Bikeranch team 1:02:40.3 2:00:08.9 2:05.1 27.0
3 3. 172 VALÁŠEK Daniel 93 MEL 3. KC Kooperativa SG Jablonec n 1:02:41.9 2:01:27.7 3:23.9 26.7
4 4. 214 MATOUŠEK Jan 89 M19-29 1. ELEVEN team Příchovice 1:02:38.8 2:01:55.4 3:51.6 26.6
5 5. 361 PÍNA Ondřej 84 M19-29 2. Vella Cycling 1:06:39.9 2:09:13.2 11:09.4 25.1
6 6. 163 RYDVAL Jakub 94 MEL 4. KC Kooperativa SG Jablonec n 1:06:32.9 2:09:13.8 11:10.0 25.1
7 7. 317 HUŠEK Martin 90 MEL 5. BIG SHOCK TEAM 1:06:29.8 2:09:25.6 11:21.8 25.0
8 8. 107 VAGENKNECHT Tomáš 84 M19-29 3. BAKAKO Nová Paka 1:06:34.8 2:09:32.5 11:28.7 25.0
9 9. 338 STRNAD Aleš 86 M19-29 4. Eleven Team 1:06:36.1 2:09:53.5 11:49.7 24.9
10 10. 257 NOVOTA Jan 81 M30-39 1. Bicykl Kříž Team 1:06:34.3 2:10:55.0 12:51.2 24.7
11 11. 183 MÜLLER Marek 76 M30-39 2. KAH sport Vrchlabí 1:08:42.4 2:13:31.6 15:27.8 24.3
12 12. 94 STEHLÍK Petr 77 M30-39 3. BI ESSE 1:07:47.6 2:15:03.1 16:59.3 24.0
13 13. 356 KUBÍN Pavel 81 M30-39 4. Jičín 1:06:34.5 2:15:13.1 17:09.3 24.0
14 14. 62 JIŘENA Pavel 67 M40-49 1. BeManiax 1:09:34.1 2:15:22.9 17:19.1 23.9
15 15. 289 PACLT Tomáš 83 M30-39 5. N.A.C.O. Liberec 1:09:36.0 2:15:29.7 17:25.9 23.9
16 16. 329 STADTHERR Jaroslav 79 M30-39 6. Bikeservis Team Jablonec 1:08:47.8 2:15:44.1 17:40.3 23.9
17 17. 216 ČERNÝ Jan 82 M30-39 7. ELEVEN team Příchovice 1:11:58.0 2:16:21.4 18:17.6 23.8
18 18. 134 ŠIKOLA Martin 72 M40-49 2. cyklovysoké 1:09:37.1 2:16:36.9 18:33.1 23.7
19 19. 304 LOUDA František 88 M19-29 5. IVAR CS AUTHOR TEAM 1:08:48.3 2:16:52.4 18:48.6 23.7
20 20. 337 BERECKEI Ondřej 94 MEL 6. KC Kooperativa SG 1:09:24.0 2:17:33.2 19:29.4 23.6
21 21. 279 KARBAN Štěpán 71 M40-49 3. carla..kupkolo.cz 1:09:21.5 2:17:35.8 19:32.0 23.5
22 22. 188 TOMAN Luboš 69 M40-49 4. CARLA.KUPKOLO.CZ 1:08:47.3 2:17:52.6 19:48.8 23.5
23 23. 327 PLAŠIL Jiří 83 MEL 7. Bike servis team Jab. 1:09:23.3 2:18:13.5 20:09.7 23.4
24 24. 17 LANDA František 74 M30-39 8. KC Kooperativa Liberec 1:09:36.4 2:19:09.5 21:05.7 23.3
25 25. 272 TICHÝ Tomáš 84 M19-29 6. I-TRENINK.COM 1:09:39.0 2:19:19.4 21:15.6 23.3
26 26. 100 SMRČKA Jan 81 M30-39 9. EUROFOAM SPORT TEAM 1:09:40.6 2:19:22.7 21:18.9 23.2
27 27. 72 STRANSKY Jiří 69 M40-49 5. SK Horni Prosec 1:09:34.4 2:19:36.1 21:32.3 23.2
28 28. 71 DURDIL Radek 68 M40-49 6. Ski Paudera 1:09:37.1 2:19:36.9 21:33.1 23.2
29 29. 102 VÍTŮ Josef 95 M17-18 1. EUROFOAM SPORT TEAM 1:09:30.6 2:19:39.3 21:35.5 23.2
30 30. 330 ŠÁMAL Jan 77 M30-39 10. HKN MPSM 1:10:21.8 2:19:53.9 21:50.1 23.2
31 31. 285 ŠVORC Jiří 73 M40-49 7. BIG SHOCK TEAM 1:11:25.4 2:20:11.6 22:07.8 23.1
32 32. 294 KOHL Martin 79 M30-39 11. BeManiax 1:09:37.5 2:20:45.3 22:41.5 23.0
33 33. 350 KOUKAL Martin 80 M30-39 12. 1:12:50.4 2:21:51.4 23:47.6 22.8
34 34. 339 DVOŘÁK Miroslav 87 M19-29 7. Eleven Team 1:08:45.7 2:22:34.4 24:30.6 22.7
35 35. 288 PACLT Aleš 77 M30-39 13. N.A.C.O. Liberec 1:12:27.3 2:22:58.4 24:54.6 22.7
36 36. 215 STRNAD Jiří 84 M19-29 8. ELEVEN team Prříchovice 1:14:52.1 2:23:45.2 25:41.4 22.5
37 37. 99 TRKOLA Libor 71 M40-49 8. EUROFOAM SPORT TEAM 1:12:32.9 2:23:47.9 25:44.1 22.5
38 38. 298 PLESCHINGER Martin 72 M40-49 9. UNIQA Jhlava 1:10:14.8 2:23:59.3 25:55.5 22.5
39 39. 348 MAŠEK Jan 78 M30-39 14. 1:15:45.2 2:26:26.5 28:22.7 22.1
40 40. 259 NEBESÁŘ Marek 83 M30-39 15. BIG SHOCK TEAM 1:10:55.9 2:26:38.4 28:34.6 22.1
41 41. 313 ČIČKO Jiří 75 M30-39 16. SKP Harrachov 1:13:35.4 2:26:41.6 28:37.8 22.1
42 42. 196 ZEMAN David 92 M19-29 9. CykloFIT Liberec MTB Team 1:13:50.5 2:26:48.7 28:44.9 22.1
43 43. 193 MIKULÁŠ Martin 73 M40-49 10. 1:13:32.1 2:27:00.8 28:57.0 22.0
44 44. 333 VALEŠ Jiří 70 M40-49 11. 1:13:33.4 2:28:22.5 30:18.7 21.8
45 45. 292 KLÁPŠTĚ Jan 77 M30-39 17. 1:15:37.4 2:28:27.1 30:23.3 21.8
46 46. 173 SVÍTEK Miloš 74 M30-39 18. Ráj Kol Kladno 1:11:37.9 2:28:33.8 30:30.0 21.8
47 47. 213 PELC Stanislav 83 M30-39 19. ELEVEN team Příchovice 1:09:36.5 2:28:34.1 30:30.3 21.8
48 48. 48 JEZBERA Milan 75 M30-39 20. carla.kupkolo.cz 1:13:34.6 2:28:58.2 30:54.4 21.7
49 49. 346 LEHNUNG Kai - Uwe 68 M40-49 12. Sebnitzer 1:14:48.5 2:29:44.6 31:40.8 21.6
50 50. 65 SWÁROVSKÝ Pavel 94 M19-29 10. BeManiax 1:14:52.0 2:29:54.9 31:51.1 21.6
51 51. 271 SPURNÝ Milan 61 M50+ 1. Cyclo Club Varnsdorf 1:15:07.2 2:29:58.5 31:54.7 21.6
52 52. 217 MEDEK Miroslav 93 M19-29 11. ELEVEN team Příchovice 1 1:09:28.4 2:30:09.9 32:06.1 21.6
53 53. 266 LOUBKOVÁ Ivana 80 Z30+ 1. Eleven Team 1:15:06.0 2:30:11.7 32:07.9 21.6
54 54. 324 ZLÁMAL Tomáš 79 M30-39 21. 1:16:47.9 2:30:37.5 32:33.7 21.5
55 55. 241 HRUBÝ Václav 95 M17-18 2. KAH sport Vrchlabí 1:14:53.5 2:30:43.4 32:39.6 21.5
56 56. 96 SMĚLÝ Daniel 79 M30-39 22. 1:16:23.8 2:30:47.8 32:44.0 21.5
57 57. 270 KOSÁK Standa 66 M40-49 13. SKC KOOPERATIVA 1:13:15.3 2:31:16.8 33:13.0 21.4
58 58. 341 VERBA Aleš 78 M30-39 23. Eleven Team 1:16:45.3 2:31:33.1 33:29.3 21.4
59 59. 167 HORA Zdeněk 61 M50+ 2. 1:16:49.3 2:31:37.2 33:33.4 21.4
60 60. 218 KUBÍČEK František 77 M30-39 24. ELEVEN team Příchovice 1 1:14:30.9 2:31:57.8 33:54.0 21.3
61 61. 301 PFEIFER Jiří 74 M30-39 25. AC Sparta Praha Cycling 1:16:38.1 2:32:00.8 33:57.0 21.3
62 62. 340 SLAVÍK Tomáš 81 M30-39 26. Eleven Team 1:13:23.5 2:32:36.2 34:32.4 21.2
63 63. 170 JANATA Karel 92 M19-29 12. HSK BENECKO 1:17:12.6 2:32:36.8 34:33.0 21.2
64 64. 79 STEJSKAL Jiří 72 M40-49 14. ELKOV ELEKTRO a.s. 1:16:49.5 2:33:19.5 35:15.7 21.1
65 65. 165 KUBINA Matěj 92 M19-29 13. HSK Benecko 1:24:06.6 2:33:27.2 35:23.4 21.1
66 66. 189 MÍL Jiří 80 M30-39 27. Gasso Jablonec 1:16:50.7 2:33:35.6 35:31.8 21.1
67 67. 175 MATURA Ladislav 74 M30-39 28. KČC BC Sport Semily 1:16:54.6 2:33:38.1 35:34.3 21.1
68 68. 101 MICHNICA Martin 88 M19-29 14. EUROFOAM SPORT TEAM 1:16:45.1 2:34:19.5 36:15.7 21.0
69 69. 155 ROZINEK Filip 73 M40-49 15. Kouklas team 1:16:51.5 2:34:25.2 36:21.4 21.0
70 70. 61 ZAJÍC Jakub 73 M40-49 16. Silvini SkiTrab Team 1:15:05.0 2:34:31.9 36:28.1 21.0
71 71. 47 HAVLÍČEK Jiří 82 M30-39 29. 1:16:52.1 2:34:59.6 36:55.8 20.9
72 72. 159 KUJAN Miroslav 63 M50+ 3. Kellys bikeranch team 1:17:58.4 2:35:12.3 37:08.5 20.9
73 73. 82 ŠKAROUPKA Michal 69 M40-49 17. ELKOV ELEKTRO a.s. 1:17:44.2 2:35:31.6 37:27.8 20.8
74 74. 176 ŽÁČEK Daniel 79 M30-39 30. 1:16:18.0 2:35:34.0 37:30.2 20.8
75 75. 223 VAGNER Vladimír 81 M30-39 31. ELEVEN team Příchovice 1 1:16:20.0 2:35:42.5 37:38.7 20.8
76 76. 95 ŠČUČKA Radek 64 M40-49 18. Ski Paudera 1:16:32.9 2:36:39.8 38:36.0 20.7
77 77. 343 KRAUS Miroslav 66 M40-49 19. Bělohrad 1:18:20.1 2:36:56.3 38:52.5 20.6
78 78. 77 ČIPERA Radek 64 M40-49 20. ABB Trutnov 1:19:03.9 2:37:00.0 38:56.2 20.6
79 79. 328 DRBOHLAV Martin 86 M19-29 15. Bikeservis Team Jablonec 1:16:52.2 2:37:55.2 39:51.4 20.5
80 80. 7 KUČERA Radek 72 M40-49 21. 1:16:46.3 2:37:56.4 39:52.6 20.5
81 81. 8 TIŠER Robert 62 M50+ 4. CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM 1:19:56.0 2:37:59.3 39:55.5 20.5
82 82. 286 DUŽÁR Jiří 63 M50+ 5. BIG SHOCK TEAM 1:17:26.1 2:37:59.6 39:55.8 20.5
83 83. 154 ŠLEJHAR Pavel 72 M40-49 22. Kouklas team 1:19:48.5 2:38:01.8 39:58.0 20.5
84 84. 347 MAROUL Ladislav 68 M40-49 23. 1:16:54.3 2:38:04.5 40:00.7 20.5
85 85. 190 PEŠKA Tomáš 74 M30-39 32. 1:17:53.1 2:38:08.7 40:04.9 20.5
86 86. 199 HORÁČEK Roman 66 M40-49 24. CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM 1:17:51.7 2:38:10.7 40:06.9 20.5
87 87. 295 HÝSEK Pavel 65 M40-49 25. Author Cyklos Bouška Team 1:19:06.8 2:38:37.1 40:33.3 20.4
88 88. 211 NOVÁK Jan 77 M30-39 33. SPORT ALBI 1:16:57.5 2:38:51.3 40:47.5 20.4
89 89. 358 SKÁLA Martin 77 M30-39 34. Prologbike Trutnov 1:16:47.9 2:39:23.8 41:20.0 20.3
90 90. 239 SALÁK Martin 79 M30-39 35. HK NMPSM 1:19:59.0 2:39:33.1 41:29.3 20.3
91 91. 231 POLZ Roman 63 M50+ 6. BRS Team SH 1:20:07.8 2:39:35.0 41:31.2 20.3
92 92. 332 BOUDÍKOVÁ Adéla 86 Z19-29 1. Eleven team Příchovice 1:18:35.7 2:39:57.5 41:53.7 20.3
93 93. 185 ŽÁK Jiří 69 M40-49 26. Continental Sport Club Jičín 1:19:50.4 2:40:07.8 42:04.0 20.2
94 94. 269 LINHART Martin 78 M30-39 36. Wakantanka 1:20:35.1 2:40:41.0 42:37.2 20.2
95 95. 166 HARCUBA Jiří 92 M19-29 16. Cyklo-ski Špicar 1:20:53.8 2:41:24.0 43:20.2 20.1
96 96. 75 TŘÍSKA Lukáš 77 M30-39 37. BAKAKO Nová Paka 1:12:17.0 2:41:34.9 43:31.1 20.1
97 97. 120 VOSYKA Marek 76 M30-39 38. N.A.C.O. LIBEREC 1:21:26.7 2:41:36.6 43:32.8 20.0
98 98. 359 VLÁŠKOVÁ Lucie 87 Z19-29 2. Kellys Bikeranch Team 1:20:13.7 2:42:06.0 44:02.2 20.0
99 99. 302 WESTFAL Radek 82 M30-39 39. AC Sparta Praha Cycling 1:22:52.9 2:42:07.8 44:04.0 20.0
100 100. 226 ADAMŮ Pavel 66 M40-49 27. Cyklo Ski J.Žitník Lomnice n 1:20:32.9 2:42:07.9 44:04.1 20.0
101 101. 186 GOTVALD Jan 80 M30-39 40. Ergo Liberec 1:20:49.0 2:42:17.9 44:14.1 20.0
102 102. 139 LEJSEK Tomáš 64 M40-49 28. 1:19:48.6 2:42:23.8 44:20.0 20.0
103 103. 357 ŠŤÁSEK Petr 83 M30-39 41. Prologbike - Trutnov 1:19:28.7 2:42:24.4 44:20.6 19.9
104 104. 13 ŠVÁCA . 70 M40-49 29. citrus bike team jablonec 1:19:49.9 2:42:33.3 44:29.5 19.9
105 105. 208 SKRBKOVA Jana 86 Z19-29 3. Eleven Team Příchovice 1:20:08.7 2:42:39.6 44:35.8 19.9
106 106. 25 PRSKAVCOVÁ Marcela 65 Z30+ 2. SIX MONKEYS 1:20:48.2 2:43:16.1 45:12.3 19.8
107 107. 182 RŮŽIČKA Aleš 68 M40-49 30. Kolbenka bike team 1:20:15.2 2:43:19.5 45:15.7 19.8
108 108. 156 ŠIKL Petr 74 M30-39 42. Kouklas team 1:19:15.1 2:43:58.2 45:54.4 19.8
109 109. 160 MINKS Tomaš 80 M30-39 43. Rumburk 1:22:24.4 2:44:25.6 46:21.8 19.7
110 110. 355 BĚLECKÝ Petr 85 M19-29 17. Jablonec n.N. 1:20:07.8 2:44:26.3 46:22.5 19.7
111 111. 238 KALFAŘ Jakub 92 M19-29 18. SK CykloVAPE.cz 1:20:35.0 2:44:34.5 46:30.7 19.7
112 112. 31 VESELÝ Jan 90 M19-29 19. Expres nápoje Liberec MTB 1:20:34.2 2:45:04.3 47:00.5 19.6
113 113. 164 SVOBODA Jiří 92 M19-29 20. SK CykloVAPE.cz 1:10:25.4 2:45:43.4 47:39.6 19.6
114 114. 146 DOHELSKÝ Aleš 72 M40-49 31. MTB SVÁROV 1:17:30.2 2:45:50.9 47:47.1 19.5
115 115. 240 SOMR Jaroslav 73 M40-49 32. 1:22:35.3 2:45:52.2 47:48.4 19.5
116 116. 140 ŠUSTA Jan 85 M19-29 21. Symbio+ Giant 1:22:36.7 2:46:11.7 48:07.9 19.5
117 117. 362 MIŠKOVSKÝ Adam 86 M19-29 22. ELKO Nymburk 1:23:51.5 2:46:46.7 48:42.9 19.4
118 118. 306 DOLENSKÝ Milan 84 M19-29 23. TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda 1:19:16.7 2:47:14.3 49:10.5 19.4
119 119. 171 RESL Zbyněk 88 M19-29 24. profundido.com 1:25:19.4 2:47:17.0 49:13.2 19.4
120 120. 237 VAJSEJTL Petr 71 M40-49 33. 1:23:55.5 2:47:23.3 49:19.5 19.4
121 121. 250 KRAUS Vladimír 60 M50+ 7. jasipbike 1:24:34.9 2:47:57.4 49:53.6 19.3
122 122. 247 DOUBEK Tomáš 82 M30-39 44. 1:23:16.7 2:48:02.3 49:58.5 19.3
123 123. 315 SCHMID Roman 73 M40-49 34. 1:23:40.3 2:48:02.5 49:58.7 19.3
124 124. 30 DVOŘÁK Luboš 65 M40-49 35. Wide Bike Liberec 1:24:36.3 2:48:05.9 50:02.1 19.3
125 125. 299 ČERNOHORSKY Miroslav 70 M40-49 36. KČP Josefův Důl 1:24:56.1 2:48:31.2 50:27.4 19.2
126 126. 50 HORACEK Lukas 78 M30-39 45. ZetPéčka 1:23:39.2 2:49:09.6 51:05.8 19.2
127 127. 16 SAITL Pavel 82 M30-39 46. 1:25:46.1 2:49:29.4 51:25.6 19.1
128 128. 121 RYDVAL Roman 74 M30-39 47. 1:20:56.7 2:49:30.5 51:26.7 19.1
129 129. 264 JETMAROVÁ Jana 78 Z30+ 3. Ski klub Jablonec nad Nisou 1:22:15.5 2:49:39.8 51:36.0 19.1
130 130. 268 VANER Jiří 63 M50+ 8. BIKETEAM FITNESS LINIE 1:23:55.4 2:49:52.4 51:48.6 19.1
131 131. 90 MACH Josef 88 M19-29 25. BAKAKO Nová Paka 1:15:05.1 2:50:14.0 52:10.2 19.0
132 132. 291 SKOVAJSA Bronislav 68 M40-49 37. Six Monkeys 1:25:16.0 2:50:25.3 52:21.5 19.0
133 133. 177 PELA Zbyněk 73 M40-49 38. SKI PAX Horní Maxov 1:24:18.4 2:50:35.5 52:31.7 19.0
134 134. 296 DOBIÁŠ David 77 M30-39 48. Bikeranch 1:23:14.7 2:50:43.0 52:39.2 19.0
135 135. 230 KOMÁREK Jiří 85 M19-29 26. komár 1:22:38.1 2:50:43.1 52:39.3 19.0
136 136. 57 ČECH Miroslav 74 M30-39 49. MTB tým Hodkovice n/M 1:26:09.9 2:51:30.1 53:26.3 18.9
137 137. 51 LAJDAR Tomáš 73 M40-49 39. BeManiax 1:25:45.4 2:52:26.9 54:23.1 18.8
138 138. 290 MAKAL Tomáš 91 M19-29 27. 1:22:39.1 2:52:28.4 54:24.6 18.8
139 139. 45 HÁSEK Robert 78 M30-39 50. 1:24:18.3 2:53:05.8 55:02.0 18.7
140 140. 1 MERUNKA Jindřich 78 M30-39 51. PAC Jablonec 1:18:25.0 2:53:44.8 55:41.0 18.6
141 141. 136 DUB Tomáš 86 M19-29 28. HKNMPSM 1:24:15.6 2:53:52.6 55:48.8 18.6
142 142. 344 HUŠEK Jakub 85 M19-29 29. Rádlo 1:25:59.7 2:54:22.8 56:19.0 18.6
143 143. 27 VOZÁKOVÁ Vladimíra 60 Z30+ 4. Bronec Sport Jablonec n.N. 1:28:17.2 2:54:55.0 56:51.2 18.5
144 144. 152 ŠUK Jan 93 M19-29 30. ELCO Nym. 1:23:28.5 2:55:06.9 57:03.1 18.5
145 145. 255 ŠŤOVÍČEK Pavel 70 M40-49 40. CK GRUPPETTO JC 1:25:52.6 2:55:10.2 57:06.4 18.5
146 146. 307 JUST Pavel 76 M30-39 52. TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda 1:25:22.4 2:55:11.8 57:08.0 18.5
147 147. 202 HAINIŠ Pavel 82 M30-39 53. 1:28:41.0 2:55:12.2 57:08.4 18.5
148 148. 168 KUBINA Šimon 95 M17-18 3. HSK Benecko 1:20:13.6 2:55:25.4 57:21.6 18.5
149 149. 41 KYSELA Pavel 76 M30-39 54. 1:24:43.4 2:55:35.0 57:31.2 18.5
150 150. 246 JIŘIČKOVÁ Simona 84 Z19-29 4. SKI Jilemnice 1:26:17.4 2:55:40.8 57:37.0 18.4
151 151. 158 ŘEZNÍČEK Josef 82 M30-39 55. KSK Trutnov 1:29:47.7 2:55:51.2 57:47.4 18.4
152 152. 194 KURKA Vojtěch 84 M19-29 31. Heureka.cz 1:28:50.8 2:56:30.5 58:26.7 18.4
153 153. 265 HEBELKA Jakub 93 M19-29 32. Carla.Kupkolo.cz 1:20:53.4 2:56:46.8 58:43.0 18.3
154 154. 229 NERMUŤ Milan 71 M40-49 41. 1:28:31.1 2:56:52.0 58:48.2 18.3
155 155. 267 PROKŮPEK Aleš 66 M40-49 42. ČKS SKI Jilemnice 1:28:04.0 2:57:24.1 59:20.3 18.3
156 156. 228 KELLER Karel 85 M19-29 33. 1:25:58.6 2:57:33.1 59:29.3 18.2
157 157. 178 BĚLKA Tomáš 69 M40-49 43. MAGICVETERANS 1:27:32.0 2:57:34.9 59:31.1 18.2
158 158. 43 KAUŠKA Petr 66 M40-49 44. MTB Team Hodkovice 1:28:11.8 2:57:41.9 59:38.1 18.2
159 159. 334 NOVOTNÝ Miroslav 67 M40-49 45. HK Jizera 1:26:01.1 2:58:28.8 1:00:25.0 18.2
160 160. 106 BUCHAR Jaroslav 81 M30-39 56. 1:27:27.4 2:58:54.5 1:00:50.7 18.1
161 161. 300 SIGMUND Jiří 72 M40-49 46. 1:27:25.3 2:59:12.5 1:01:08.7 18.1
162 162. 210 VLACH Jan 75 M30-39 57. Wide Bike 1:28:55.9 2:59:41.4 1:01:37.6 18.0
163 163. 275 SALAKVARDA Jiří 84 M19-29 34. 1:31:22.9 3:00:06.7 1:02:02.9 18.0
164 164. 351 NOVÁK Tomáš 78 M30-39 58. GCCP 1:25:42.3 3:00:12.1 1:02:08.3 18.0
165 165. 205 SEVERA Ondřej 95 M17-18 4. KOPOS KOLÍN 1:24:15.7 3:00:15.7 1:02:11.9 18.0
166 166. 123 HOFMAN Ondřej 79 M30-39 59. Pro Music - Prolog Bike Tr. 1:32:25.8 3:00:18.9 1:02:15.1 18.0
167 167. 281 VOHNOUT Miroslav 64 M40-49 47. Cyclo Club Varnsdorf 1:26:10.8 3:00:40.2 1:02:36.4 17.9
168 168. 18 BEJDÁK Jan 83 M30-39 60. LTG SYSTEMY s.r.o. 1:30:29.2 3:00:41.8 1:02:38.0 17.9
169 169. 251 NEDOMLEL Jiří 72 M40-49 48. KSK Trutnov 1:29:43.8 3:00:47.9 1:02:44.1 17.9
170 170. 131 IHRING Zdeněk 76 M30-39 61. 1:29:54.2 3:01:04.7 1:03:00.9 17.9
171 171. 287 KOŠŤÁK Filip 77 M30-39 62. 1:30:17.7 3:01:41.8 1:03:38.0 17.8
172 172. 314 MAKOVÝ Jakub 76 M30-39 63. 1:28:38.9 3:01:59.1 1:03:55.3 17.8
173 173. 119 KOČÍ Martin 92 M19-29 35. Divoký Astma 1:22:17.7 3:02:24.9 1:04:21.1 17.8
174 174. 151 PAROULEK Jaroslav 70 M40-49 49. ELCO Nym. 1:26:46.3 3:02:31.7 1:04:27.9 17.8
175 175. 80 CIZNER Aleš 75 M30-39 64. ELKOV ELEKTRO a.s. 1:31:42.9 3:02:58.3 1:04:54.5 17.7
176 176. 219 BALATKA Martin 73 M40-49 50. ELEVEN team Příchovice 1 1:45:56.0 3:03:16.7 1:05:12.9 17.7
177 177. 363 BAUER Martin 59 M50+ 9. Tuck Bike Team 1:29:44.0 3:03:18.7 1:05:14.9 17.7
178 178. 115 ZELENKA Jiří 71 M40-49 51. CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM 1:25:52.4 3:03:29.9 1:05:26.1 17.7
179 179. 78 ŠPAČEK Pavel 74 M30-39 65. ELKOV ELEKTRO a.s. 1:31:27.3 3:03:40.7 1:05:36.9 17.6
180 180. 222 WOLF David 72 M40-49 52. ELEVEN team Příchovice 1:30:19.2 3:03:45.2 1:05:41.4 17.6
181 181. 11 ŠPANIHELOVÁ Katarína 81 Z30+ 5. CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM 1:31:15.6 3:03:45.9 1:05:42.1 17.6
182 182. 26 ZADÁKOVÁ Klára 88 Z19-29 5. 1:30:31.4 3:03:47.2 1:05:43.4 17.6
183 183. 283 JANDERA Petr 66 M40-49 53. TRI-CLUB Jablonec n. N. 1:30:32.2 3:03:59.8 1:05:56.0 17.6
184 184. 76 RADA Václav 74 M30-39 66. ABB Trutnov 1:28:12.7 3:04:11.3 1:06:07.5 17.6
185 185. 248 VOŘÍŠEK Petr 83 M30-39 67. e-kolo-praha.cz 1:32:23.4 3:04:41.6 1:06:37.8 17.5
186 186. 191 JISL Jarda 73 M40-49 54. Koloběžky Český Ráj 1:34:45.5 3:04:43.6 1:06:39.8 17.5
187 187. 274 KOPÁČ Dalibor 84 M19-29 36. IVAR CS AUTHOR Team 1:38:46.8 3:04:46.0 1:06:42.2 17.5
188 188. 124 LANDA David 71 M40-49 55. Bikeskiatlon 1:34:01.1 3:05:23.8 1:07:20.0 17.5
189 189. 181 VONDRÁČEK Aleš 72 M40-49 56. inkospor HOBBY TEAM 1:31:12.3 3:05:36.3 1:07:32.5 17.5
190 190. 316 MONZAR Václav 76 M30-39 68. 1:35:41.3 3:06:28.4 1:08:24.6 17.4
191 191. 212 BLECHA Martin 68 M40-49 57. 1:34:00.0 3:06:36.7 1:08:32.9 17.4
192 192. 83 SMRŽ Martin 65 M40-49 58. ELKOV ELEKTRO a.s. 1:29:39.1 3:06:44.3 1:08:40.5 17.4
193 193. 130 KUCHARIK Michal 85 M19-29 37. SWSL Lučany 1:29:33.4 3:06:59.6 1:08:55.8 17.3
194 194. 63 DVOŘÁK Jiří 58 M50+ 10. 1:33:12.1 3:07:51.7 1:09:47.9 17.2
195 195. 36 TAUCHMAN Jiří 59 M50+ 11. HK JIZERA 1:34:21.7 3:09:02.0 1:10:58.2 17.1
196 196. 60 CVRČEK Petr 56 M50+ 12. 1:33:59.8 3:09:15.3 1:11:11.5 17.1
197 197. 353 TYRALA Slavomír 73 M40-49 59. Frýdlant 1:34:23.7 3:09:36.0 1:11:32.2 17.1
198 198. 97 FRÝDA Karel 69 M40-49 60. 1:41:10.8 3:09:41.3 1:11:37.5 17.1
199 199. 118 STRNAD Petr 64 M40-49 61. 1:29:42.1 3:10:11.7 1:12:07.9 17.0
200 200. 252 KRÁL Miloslav 65 M40-49 62. Cyclo Club Varnsdorf 1:34:23.8 3:10:13.1 1:12:09.3 17.0
201 201. 147 VOJTĚCH Pavel 87 M19-29 38. ELCO Nym. 1:31:53.2 3:10:27.6 1:12:23.8 17.0
202 202. 310 ŘEHOŘ Radek 77 M30-39 69. 1:31:11.9 3:10:29.7 1:12:25.9 17.0
203 203. 169 KOTRBA Petr 75 M30-39 70. neregistrován 1:31:48.5 3:10:52.9 1:12:49.1 17.0
204 204. 179 KAUŠKA Pavel 74 M30-39 71. MTB Team Hodkovice 1:31:41.2 3:11:12.6 1:13:08.8 16.9
205 205. 225 ŠNAJDR Jiří 60 M50+ 13. Coon´du´ptuck 1:36:37.2 3:11:43.0 1:13:39.2 16.9
206 206. 21 BREUER Jan 76 M30-39 72. SJFT 1:28:58.0 3:12:46.6 1:14:42.8 16.8
207 207. 46 FADRHONC Vojta 88 M19-29 39. SJFT 1:29:15.0 3:12:46.8 1:14:43.0 16.8
208 208. 197 ŠMRHA Michal 89 M19-29 40. Kde to má motor? 1:33:57.3 3:12:47.4 1:14:43.6 16.8
209 209. 3 VOLEK Lukáš 72 M40-49 63. 1:33:27.6 3:13:17.6 1:15:13.8 16.8
210 210. 10 KRAJŇÁK Peter 77 M30-39 73. CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM 1:34:33.4 3:13:27.2 1:15:23.4 16.7
211 211. 129 PĚCHOUČEK Zdeněk 69 M40-49 64. BAKAKO NOVÁ PAKA 1:36:08.6 3:13:41.0 1:15:37.2 16.7
212 212. 141 SAJTÁK Pavol 72 M40-49 65. 1:38:19.9 3:13:51.4 1:15:47.6 16.7
213 213. 209 DOLEŽAL Jiří 59 M50+ 14. 1:35:51.6 3:13:54.6 1:15:50.8 16.7
214 214. 22 VEVERKA Tomáš 80 M30-39 74. TRIEXPERT team 1:40:09.4 3:14:00.5 1:15:56.7 16.7
215 215. 318 VULCOVÁ Lada 73 Z30+ 6. Eleven Rubena Test Team 1:38:16.2 3:14:16.4 1:16:12.6 16.7
216 216. 12 BOŽEK Petr 77 M30-39 75. TRIEXPERT team 1:40:15.8 3:14:43.5 1:16:39.7 16.6
217 217. 148 VOJTĚCH Pavel 64 M40-49 66. ELCO Nym. 1:31:31.3 3:14:52.5 1:16:48.7 16.6
218 218. 127 JABOR Jan 80 M30-39 76. LTG SYSTEMY s.r.o. 1:34:03.0 3:15:39.4 1:17:35.6 16.6
219 219. 293 KOLAFA Martin 59 M50+ 15. 1:29:22.4 3:15:40.9 1:17:37.1 16.6
220 220. 42 ABRT Jan 76 M30-39 77. CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM 1:33:48.9 3:15:42.1 1:17:38.3 16.6
221 221. 2 KUBEŠ Jiří 71 M40-49 67. 1:35:52.1 3:15:44.3 1:17:40.5 16.6
222 222. 354 MADER Tomáš 74 M30-39 78. 1:37:47.6 3:15:59.5 1:17:55.7 16.5
223 223. 38 TŮMA Radek 76 M30-39 79. 1:26:43.7 3:16:21.8 1:18:18.0 16.5
224 224. 278 ČECH Štěpán 85 M19-29 41. Heureka.cz 1:40:20.9 3:17:04.3 1:19:00.5 16.4
225 225. 336 SLUKA Martin 71 M40-49 68. 1:35:50.6 3:17:25.9 1:19:22.1 16.4
226 226. 261 BŘÍZA Pavel 57 M50+ 16. CK GRUPPETTO JC 1:34:31.7 3:18:33.7 1:20:29.9 16.3
227 227. 4 HANUŠ Jan 59 M50+ 17. 1:34:55.6 3:18:34.3 1:20:30.5 16.3
228 228. 276 MÁCHA Tomáš 84 M19-29 42. 1:44:55.6 3:18:51.2 1:20:47.4 16.3
229 229. 187 TOMEŠ Tomáš 81 M30-39 80. 1:37:48.8 3:19:41.3 1:21:37.5 16.2
230 230. 243 FÖRDÖS Jan 74 M30-39 81. 1:36:12.0 3:19:43.5 1:21:39.7 16.2
231 231. 200 CHARUZA Jiří 69 M40-49 69. 1:40:23.0 3:19:49.5 1:21:45.7 16.2
232 232. 352 JAREŠ Jakub 88 M19-29 43. Liberec 1:32:34.6 3:20:15.1 1:22:11.3 16.2
233 233. 6 OTTO Přemysl 65 M40-49 70. 1:40:51.1 3:20:30.9 1:22:27.1 16.2
234 234. 326 BAGAČKA Radovan 82 M30-39 82. ALFEX 1:37:30.1 3:20:39.4 1:22:35.6 16.1
235 235. 260 KUČERA Petr 73 M40-49 71. Kateřinky 1:39:31.2 3:20:40.9 1:22:37.1 16.1
236 236. 262 RACHOTA Jaroslav 59 M50+ 18. CK GRUPPETTO JC 1:41:24.1 3:20:48.6 1:22:44.8 16.1
237 237. 256 JUDA Jaroslav 58 M50+ 19. Cyclo Club Varnsdorf 1:36:47.7 3:22:11.0 1:24:07.2 16.0
238 238. 319 ZBÍRAL Filip 71 M40-49 72. 1:40:01.7 3:22:24.6 1:24:20.8 16.0
239 239. 233 PEROUTKA Radek 74 M30-39 83. KV ELEKTRO 1:42:31.7 3:24:22.7 1:26:18.9 15.9
240 240. 221 SIXTOVÁ Anička 96 Z17-18 1. ELEVEN team Příchovice 1:39:06.2 3:24:40.4 1:26:36.6 15.8
241 241. 73 BERNARD Arnošt 61 M50+ 20. TJ L.Bělohrad 1:38:18.9 3:24:57.8 1:26:54.0 15.8
242 242. 195 PETRÁŠEK Jan 77 M30-39 84. 1:40:43.3 3:25:08.2 1:27:04.4 15.8
243 243. 68 ČERNÝ Andrej 73 M40-49 73. ENGEL CZ 1:41:03.6 3:25:36.0 1:27:32.2 15.8
244 244. 114 MARVANOVÁ Markéta 95 Z17-18 2. Černí koně 1:44:05.0 3:25:37.2 1:27:33.4 15.8
245 245. 144 ZEMAN Lukáš 84 M19-29 44. Už nemůžem 1:47:16.0 3:25:54.2 1:27:50.4 15.7
246 246. 39 HOMOLKA Marek 87 M19-29 45. 1:40:11.4 3:26:38.9 1:28:35.1 15.7
247 247. 204 TOMEK Pavel 71 M40-49 74. KSK TRUTNOV 1:42:05.6 3:27:10.4 1:29:06.6 15.6
248 248. 311 NOVÁK Miroslav 73 M40-49 75. Fiat Smažík 1:41:05.7 3:27:33.4 1:29:29.6 15.6
249 249. 44 ÚLEHLA Jaroslav 84 M19-29 46. 1:31:14.2 3:28:11.4 1:30:07.6 15.6
250 250. 232 ŠALDA Marek 85 M19-29 47. KV ELEKTRO 1:42:37.6 3:28:25.6 1:30:21.8 15.5
251 251. 162 VOLF Marcel 73 M40-49 76. HK Jizera 1:42:32.2 3:28:43.8 1:30:40.0 15.5
252 252. 203 ČERVINKA Petr 86 M19-29 48. 1:40:14.5 3:28:54.7 1:30:50.9 15.5
253 253. 263 HOZÁK Milan 73 M40-49 77. Cyklo club Varnsdorf 1:41:39.5 3:29:54.2 1:31:50.4 15.4
254 254. 104 ŠIMEK Pavel 67 M40-49 78. 1:42:27.5 3:30:00.3 1:31:56.5 15.4
255 255. 345 MRKVAS Jiří 61 M50+ 21. Rádlo 1:39:18.6 3:30:20.4 1:32:16.6 15.4
256 256. 273 LEJSKOVÁ Michaela 84 Z19-29 6. IVAR CS AUTHOR Team 1:41:11.0 3:30:47.9 1:32:44.1 15.4
257 257. 235 SCHOVANEC Martin 81 M30-39 85. KV ELEKTRO 1:42:37.4 3:30:50.2 1:32:46.4 15.4
258 258. 137 ČECH Pavel 53 M50+ 22. USN CZ 1:45:53.3 3:31:30.5 1:33:26.7 15.3
259 259. 258 KONEJL Marek 89 M19-29 49. Kde to má motor? 1:36:28.8 3:32:28.5 1:34:24.7 15.2
260 260. 282 MARINI Marino 68 M40-49 79. Apecchio ITALIA 1:47:35.8 3:33:12.4 1:35:08.6 15.2
261 261. 103 LENKO Jan 80 M30-39 86. Ligum tem 1:43:06.8 3:33:34.6 1:35:30.8 15.2
262 262. 34 VRÁNA Josef 58 M50+ 23. 1:43:42.2 3:33:47.7 1:35:43.9 15.2
263 263. 66 KLAS Radovan 79 M30-39 87. 1:43:44.0 3:34:09.7 1:36:05.9 15.1
264 264. 109 BENEŠ Michal 60 M50+ 24. pbfp 1:46:39.6 3:35:51.9 1:37:48.1 15.0
265 265. 58 HEGER Adam 84 M19-29 50. 1:47:05.7 3:36:55.8 1:38:52.0 14.9
266 266. 81 TESAŘ Miroslav 64 M40-49 80. ELKOV ELEKTRO a.s. 1:46:19.7 3:38:19.2 1:40:15.4 14.8
267 267. 67 BLAŽEK Vlada 71 M40-49 81. bemaniax 1:46:43.4 3:38:22.9 1:40:19.1 14.8
268 268. 280 ŠULC Martin 81 M30-39 88. Převozníček 1:41:20.6 3:40:23.0 1:42:19.2 14.7
269 269. 56 SENTIVAN Jan 81 M30-39 89. 1:46:38.7 3:40:34.2 1:42:30.4 14.7
270 270. 206 PERNIKL Jan 89 M19-29 51. Kde to má motor? 1:45:51.6 3:40:45.7 1:42:41.9 14.7
271 271. 49 JAREŠ Pavel 80 M30-39 90. 1:50:22.5 3:41:40.2 1:43:36.4 14.6
272 272. 105 SYNOVEC Jindřich 65 M40-49 82. CYKLOFIT LIBEREC 1:43:49.3 3:42:24.8 1:44:21.0 14.6
273 273. 145 MAREŠ Jan 88 M19-29 52. Už nemůžem 1:47:57.6 3:43:53.7 1:45:49.9 14.5
274 275. 161 SKOBLOVÁ Markéta 91 Z19-29 7. 1:50:53.8 3:47:00.1 1:48:56.3 14.3
275 274. 125 ŠIMŮNEK Zdeněk 62 M50+ 25. CEHA KDC 1:45:32.1 3:47:00.1 1:48:56.3 14.3
276 276. 126 ŠKORPIL Petr 71 M40-49 83. CEHA KDC 1:46:16.1 3:48:35.3 1:50:31.5 14.2
277 277. 207 ANDRŠ Lubomír 58 M50+ 26. SAC Bělá pod Bezdězem 1:51:32.2 3:48:57.3 1:50:53.5 14.2
278 278. 87 KONÍČEK Jindřich 65 M40-49 84. Rexel 1:51:06.8 3:49:22.0 1:51:18.2 14.1
279 279. 312 ŠENK Petr 78 M30-39 91. Fiat Smažík 1:41:03.7 3:49:34.3 1:51:30.5 14.1
280 280. 112 TRNKA Zbyněk 81 M30-39 92. Pan Prase Bike Team 1:50:42.3 3:50:22.5 1:52:18.7 14.1
281 281. 113 STRÁNSKÝ Václav 71 M40-49 85. Pan Prase Bike Team 1:49:53.8 3:50:22.6 1:52:18.8 14.1
282 282. 111 SCHOVANEC Ondřej 79 M30-39 93. Pan Prase Bike Team 1:50:21.2 3:50:23.3 1:52:19.5 14.1
283 283. 249 ŠIMÁNĚ Libor 63 M50+ 27. 1:54:29.3 3:54:17.7 1:56:13.9 13.8
284 284. 85 ŠMEHLÍK Petr 81 M30-39 94. REXEL 2:00:05.2 3:57:18.0 1:59:14.2 13.7
285 285. 198 NĚMEČEK Martin 82 M30-39 95. 2:00:03.7 3:57:19.0 1:59:15.2 13.7
286 286. 55 BENDA Lukáš 81 M30-39 96. REXEL 1:58:03.3 3:59:04.8 2:01:01.0 13.6
287 287. 32 VOŘÍŠEK Václav 53 M50+ 28. 3:59:34.9 2:01:31.1 13.5
288 288. 59 JARŮŠKOVÁ Lenka 72 Z30+ 7. 1:57:59.7 3:59:48.7 2:01:44.9 13.5
289 289. 138 POKORNÝ Ladislav 78 M30-39 97. 1:47:32.1 4:00:18.7 2:02:14.9 13.5
290 290. 303 JECNY Josef 91 M19-29 53. 1:53:25.4 4:00:42.2 2:02:38.4 13.5
291 291. 53 MACHO Štefan 57 M50+ 29. REXEL 1:57:43.0 4:07:18.5 2:09:14.7 13.1
292 292. 143 NĚMEC Lukáš 85 M19-29 54. Už nemůžem 1:49:41.5 4:07:21.7 2:09:17.9 13.1
293 293. 325 MALÝ Martin 87 M19-29 55. 2:04:09.5 4:11:50.4 2:13:46.6 12.9
294 294. 321 STRNAD Zdeněk 61 M50+ 30. 2:08:00.0 4:19:27.1 2:21:23.3 12.5
295 295. 322 SEDLÁČEK Tomáš 76 M30-39 98. 2:06:08.0 4:20:24.9 2:22:21.1 12.4
296 296. 323 VLHA Milan 77 M30-39 99. 2:07:26.3 4:22:46.6 2:24:42.8 12.3
297 297. 234 ŠRAJEROVÁ Ilona 68 Z30+ 8. FREERIDE RACING TEAM BĚLÁ PO 2:07:24.0 4:27:59.3 2:29:55.5 12.1
298 298. 86 NĚMEČEK Slavomír 70 M40-49 86. REXEL 2:21:10.7 5:15:46.7 3:17:42.9 10.3
299 299. 84 FILIP Lukáš 84 M19-29 56. REXEL 2:22:34.1 5:15:47.9 3:17:44.1 10.3
300 300. 54 NOVOTNÝ Martin 76 M30-39 100. REXEL 2:22:25.1 5:15:48.6 3:17:44.8 10.3
301 301. 108 VLK Rosťa 74 M30-39 101. pbfp 2:32:01.9 5:19:40.5 3:21:36.7 10.1
302 302. 110 BENEŠ Jan 80 M30-39 102. pbfp 2:31:48.3 5:19:42.9 3:21:39.1 10.1
303. 33 TUREK Petr 68 M40-49 LTG SYSTEMY s.r.o. 1:43:08.8 DNF
304. 201 PETRÁŇ Jan 63 M50+ DNF
305. 224 ŠENKÝŘ Ivan 51 M50+ Coon´du´ptuck DNF
306. 242 ŠÁLEK Petr 75 M30-39 DNF
307. 284 FUTÓ Michal 74 M30-39 DNF
308. 297 VENCL Jiří 72 M40-49 KC PIVOVAR VRATISLAVICE DNF
309. 342 KOUDELKA Filip 91 M19-29 Kellys Bike Ranch Team DNF
310. 331 BERKA Michal 74 M30-39 STS Chvojkovice DNF
311. 360 KANĚRA Michal 86 M19-29 GHOST - Mojekolo DNF
312. 184 HOFFMANN Martin 73 M40-49 KCC BC Sport Semily DNF
313. 180 BERKA Daniel 65 M40-49 DNF
314. 64 VÁCLAV Radim 79 M30-39 BeManiax DNF
315. 88 KUČERA Jiří 61 M50+ REXEL DNF
316. 89 ŠIMON Ivo 61 M50+ REXEL DNF
317. 98 KRÁL Vojtěch 92 M19-29 SK LEMRY DNF
318. 117 BINTER Dalibor 64 M40-49 DNF
319. 128 BERKA Jan 89 M19-29 Haven Team Triatlon DNF
320. 153 WACHTL Vojtěch 86 M19-29 1:29:53.0 DNF
321. 174 LUKEŠ Jiří 72 M40-49 KČC BC Sport Semily DNF
322. 335 GORNER Jan 76 M30-39 DNF