Tisk Máte dotaz ?

SP - Triatlon T.A.T. Martin 2011

Martin (30. 07. 2011)

zataženo, vzduch: 21 C, voda: 18,5 C


SP - Triatlon T.A.T. Martin 2011 - výsledky

trať
muži (elite)1,5 - 40 - 10 km ženy (elite)1,5 - 40 - 10 km muži (hobby) 1,5 - 40 - 10 km ženy (hobby) 1,5 - 40 - 10 km žáci starší žáci mladší děti
muži
Absolutní pořadí M20-39 M40-49 M50+

Ke stažení


Možnost zobrazení nebo skrytí vybraných sloupců

Název sloupce poř. st.č. jméno roč. klub kat. # plavání # kolo # běh # cíl ztráta
Ano
Ne

muži (elite)1,5 - 40 - 10 km    (Absolutní pořadí)      řazení      cíl

Kliknutím na záhlaví sloupců seřadíte jejich údaje vzestupně nebo sestupně

poř. st.č. jméno roč. klub kat. # plavání # kolo # běh # cíl ztráta
1 1. 124 ORLICKY Andrej Triatlon Team Trnava M20-39 1. 18:18.4 3. 1:01:08.1 3. 33:55.5 1. 1:53:22.0
2 2. 148 DŽALAJ Karol Realiz Sportteam M20-39 2. 18:18.5 4. 1:01:02.1 2. 34:36.9 2. 1:53:57.5 35.5
3 3. 140 ŠURDA Pavol 84 Triax Triklub FTVŠ BA M20-39 3. 18:15.6 1. 1:03:34.1 5. 36:03.5 6. 1:57:53.2 4:31.2
4 4. 102 MATÚŠEK Martin 90 J&Tsportteam M20-39 4. 18:17.8 2. 1:03:36.3 6. 36:36.2 8. 1:58:30.3 5:08.3
5 5. 132 TOMAŠOVIČ Jozef 88 Trian ŠK UMB BB M20-39 5. 18:22.9 5. 1:00:45.5 1. 39:37.8 21. 1:58:46.2 5:24.2
6 6. 135 PAVLIK Ján Trian ŠK UMB BB M20-39 6. 19:33.3 10. 1:04:59.7 13. 35:01.4 4. 1:59:34.4 6:12.4
7 7. 106 CELERIN Milan 65 T.A.T. Martin M40-49 1. 20:46.9 13. 1:03:45.5 7. 35:51.5 5. 2:00:23.9 7:01.9
8 8. 113 ROUŠAVÝ Leoš 76 KED Cyklomax M20-39 7. 20:59.5 15. 1:03:28.2 4. 36:35.8 7. 2:01:03.5 7:41.5
9 9. 108 OZORÁK Miroslav 73 TK Nové Zámky M20-39 8. 19:25.8 6. 1:04:59.4 12. 37:52.5 11. 2:02:17.7 8:55.7
10 10. 127 DOLETINA Ondrej 92 Slávia ŠŠ Trenčín M20-39 9. 19:26.5 7. 1:04:58.5 10. 38:22.8 14. 2:02:47.8 9:25.8
11 11. 146 BÍZIK Matej Realiz Sportteam M20-39 10. 20:00.4 11. 1:08:18.2 20. 34:41.4 3. 2:03:00.0 9:38.0
12 12. 150 ROZIAK Jan Realiz Sportteam M20-39 11. 23:26.9 24. 1:04:52.6 8. 37:06.8 9. 2:05:26.3 12:04.3
13 13. 130 ZÁMEČNÍK Lukáš Triax Triklub FTVŠ BA M20-39 12. 22:33.8 19. 1:05:57.7 15. 37:42.0 10. 2:06:13.5 12:51.5
14 14. 115 ŠTEUČEK Martin 94 Aquapark - triatlon T M20-39 13. 21:57.9 16. 1:06:24.8 17. 37:58.9 12. 2:06:21.6 12:59.6
15 15. 111 ŠVAŇA Roman 64 Košice M40-49 2. 19:26.7 8. 1:08:56.7 22. 38:08.5 13. 2:06:31.9 13:09.9
16 16. 149 KOVÁČIK Alojz Realiz Sportteam M20-39 14. 23:23.6 21. 1:05:03.2 14. 38:24.9 15. 2:06:51.7 13:29.7
17 17. 151 MARTINČÍK Roman Trian ŠK UMB BB M40-49 3. 23:25.3 22. 1:04:54.9 9. 38:33.9 17. 2:06:54.1 13:32.1
18 18. 107 PAL'A Peter T.A.T. Martin M20-39 15. 20:56.7 14. 1:07:31.4 18. 38:27.5 16. 2:06:55.6 13:33.6
19 19. 134 FARBÁK Ivan Trian ŠK UMB BB M20-39 16. 23:28.2 25. 1:04:59.3 11. 38:47.6 18. 2:07:15.1 13:53.1
20 20. 133 KRAJČOVIČ Ján 86 Triax Triklub FTVŠ BA M20-39 17. 22:00.2 17. 1:06:13.5 16. 39:26.7 19. 2:07:40.4 14:18.4
21 21. 131 ŠTUPÁK Peter Triax Triklub FTVŠ BA M20-39 18. 19:31.8 9. 1:08:50.4 21. 40:07.7 23. 2:08:29.9 15:07.9
22 22. 141 PEŤKOVSKÝ Roman ŠKP Trnava M20-39 19. 20:41.9 12. 1:07:42.5 19. 41:10.3 25. 2:09:34.7 16:12.7
23 23. 142 ŠANTAVÝ Jozef Triax Triklub FTVŠ BA M20-39 20. 23:30.0 26. 1:09:31.3 26. 39:30.8 20. 2:12:32.1 19:10.1
24 24. 126 BALÁŽ Martin Triatlon Team Trnava M20-39 21. 23:19.2 20. 1:09:30.1 25. 41:13.2 26. 2:14:02.5 20:40.5
25 25. 120 MAJZLIK Marek 76 ŠK Delfín Nitra M20-39 22. 23:32.8 27. 1:09:24.6 23. 41:36.5 27. 2:14:33.9 21:11.9
26 26. 129 MÉSZÁROS Jakub 91 ŠK Atóm Levice M20-39 23. 27:50.1 32. 1:09:29.9 24. 39:45.5 22. 2:17:05.5 23:43.5
27 27. 112 PAPP Juraj 61 Pegas triatlon PE M50+ 1. 23:25.4 23. 1:09:38.1 27. 45:46.0 35. 2:18:49.5 25:27.5
28 28. 118 BŽISKÝ Peter 75 Triax Triklub FTVŠ BA M20-39 24. 23:59.5 29. 1:11:23.9 28. 43:29.1 29. 2:18:52.5 25:30.5
29 29. 116 ŠTEUČEK Branislav 68 Aquapark - triatlon T M40-49 4. 23:36.1 28. 1:12:32.9 29. 45:15.3 34. 2:21:24.3 28:02.3
30 30. 103 RIZMAN Radovan T.A.T. Martin M40-49 5. 24:22.7 30. 1:17:15.9 36. 41:59.0 28. 2:23:37.6 30:15.6
31 31. 114 LOPATNÍK Miroslav TK FTVŠ M50+ 2. 28:08.8 34. 1:13:43.5 30. 45:03.1 32. 2:26:55.4 33:33.4
32 32. 136 PALUCH Jakub Trian ŠK UMB BB M20-39 25. 22:24.4 18. 1:13:55.9 31. 51:02.1 40. 2:27:22.4 34:00.4
33 33. 110 MEJZLÍK Petr 59 TJ Spartak Třebíč M50+ 3. 26:45.8 31. 1:14:23.4 32. 47:15.5 38. 2:28:24.7 35:02.7
34 34. 128 KAVEC Ján 70 Maratón klub Rajec M40-49 6. 28:05.2 33. 1:17:32.7 37. 43:30.2 30. 2:29:08.1 35:46.1
35 35. 145 FOGAŠ Lukáš 87 Liptovský Mikuláš M20-39 26. 29:00.6 36. 1:15:59.4 34. 45:13.3 33. 2:30:13.3 36:51.3
36 36. 119 KRATKY Slavomir 74 Delfin Nitra M20-39 27. 28:49.4 35. 1:15:08.4 33. 47:19.8 39. 2:31:17.6 37:55.6
37 37. 144 KRÁLIK Peter Triax Triklub FTVŠ BA M40-49 7. 31:54.7 38. 1:19:56.8 38. 40:34.5 24. 2:32:26.0 39:04.0
38 38. 125 DŽUPIN Marián Triatlon Team Trnava M20-39 28. 30:48.4 37. 1:20:25.5 39. 45:51.5 36. 2:37:05.4 43:43.4
39 39. 117 PECHTOR Pavol 69 Aquapark - triatlon T M40-49 8. 35:01.1 40. 1:16:33.8 35. 46:10.6 37. 2:37:45.5 44:23.5
40 40. 152 KORDA Ivan Trian ŠK UMB BB M50+ 4. 35:04.3 41. 1:25:22.6 40. 44:41.1 31. 2:45:08.0 51:46.0
41 41. 109 OZORÁK Štefan 52 TK Nové Zámky M50+ 5. 32:56.2 39. 1:27:43.8 41. 55:06.4 41. 2:55:46.4 1:02:24.4
42. 123 KRÁLIK Andrej Triatlon Team Trnava M20-39 23:20.2 DNF