Tisk Máte dotaz ?

ŠKODABIKE marathon 2011 - Plzeň

Plzeň (14. 05. 2011)

poljasno, vzduch: 14 C


ŠKODABIKE marathon 2011 - Plzeň - výsledky

trať 60 km trať 30 km trať 30 km (VŠ)
muži
Absolutní pořadí M19-29 M30-39 M40-49 M50+
ženy
Z

Ke stažení


Možnost zobrazení nebo skrytí vybraných sloupců

Název sloupce poř. st.č. jméno roč. kat. # klub cíl ztráta km/h
Ano
Ne

trať 60 km    (Absolutní pořadí)      řazení      cíl

Kliknutím na záhlaví sloupců seřadíte jejich údaje vzestupně nebo sestupně

poř. st.č. jméno roč. kat. # klub cíl ztráta km/h
1 1. 7 KOZÁK Tomáš 71 M40-49 1. Focus Bad Salzdetfurth racin 2:10:30.6 27.6
2 2. 128 REEH Jiří 80 M30-39 1. Cyklo Míčka & Rock Rádio 2:10:51.1 20.5 27.5
3 3. 10 HOLUB Václav 83 M19-29 1. Velosport Valenta Team 2:12:50.0 2:19.4 27.1
4 4. 347 KESL Michal 82 M19-29 2. Go! Nutrixxion 2:13:45.0 3:14.4 26.9
5 5. 309 HLAVÁČ Václav 85 M19-29 3. AC Sparta Praha 2:13:45.1 3:14.5 26.9
6 6. 67 STRIEŽENEC Martin 85 M19-29 4. EXPLOSIW BIKE TEAM 2:13:45.3 3:14.7 26.9
7 7. 156 POKORNÝ Marek 76 M30-39 2. GO! NUTRIXXION 2:16:17.9 5:47.3 26.4
8 8. 306 BÍLEK Ondřej 81 M30-39 3. RotorBike Team 2:16:18.9 5:48.3 26.4
9 9. 21 HAVEL Josef 82 M19-29 5. Tepelná čerpadla IVT 2:16:24.4 5:53.8 26.4
10 10. 162 STEHLÍK Petr 77 M30-39 4. BI ESSE 2:16:46.3 6:15.7 26.3
11 11. 122 JANDA Tomáš 72 M30-39 5. StudioPohody.cz 2:18:41.0 8:10.4 26.0
12 12. 358 KLÍMA David 71 M40-49 2. 2:18:51.0 8:20.4 25.9
13 13. 346 RADOLF Tomáš 83 M19-29 6. Go! Nutrixxion 2:19:29.6 8:59.0 25.8
14 14. 118 VÍT Martin 80 M30-39 6. 2:20:05.0 9:34.4 25.7
15 15. 364 STRNAD Pavel 72 M30-39 7. Velosport Domažlice 2:20:06.5 9:35.9 25.7
16 16. 382 KLAP David 75 M30-39 8. Kofola Sensor 2:21:59.0 11:28.4 25.4
17 17. 28 DOLEŽAL Jiří 92 M19-29 7. AC Sparta Praha 2:22:24.3 11:53.7 25.3
18 18. 350 TOMÁŠEK Jaroslav 72 M30-39 9. S-Works 2:22:54.4 12:23.8 25.2
19 19. 190 DOBRÝ Petr 77 M30-39 10. Bicycle Cafe 2:23:12.8 12:42.2 25.1
20 20. 333 KRÁTKÝ Jan 68 M40-49 3. St.Plzenec 2:23:37.0 13:06.4 25.1
21 21. 161 SUCHÝ Karel 77 M30-39 11. Duratec Team 2:24:34.0 14:03.4 24.9
22 22. 47 TŘÍSKA Jan 86 M19-29 8. Explosiw Bike Team 2:24:39.2 14:08.6 24.9
23 23. 45 LEXA Lukáš 87 M19-29 9. MTB Nežichov 2:24:39.4 14:08.8 24.9
24 24. 354 JABLONSKÝ Saša 88 M19-29 10. Cykloservis Malát Klatovy 2:24:40.1 14:09.5 24.9
25 25. 283 VÁCLAVÍK Jan 87 M19-29 11. Kelly´s Bikeranch team 2:24:40.6 14:10.0 24.9
26 26. 194 MARTINOVSKÝ Josef 63 M40-49 4. RAMALA 2:24:41.2 14:10.6 24.9
27 27. 243 RUBAS Zdenek 67 M40-49 5. AC SPARTA PRAHA 2:25:17.8 14:47.2 24.8
28 28. 203 TOBRMAN Jiří 67 M40-49 6. Cyklo Bery 2:25:18.7 14:48.1 24.8
29 29. 379 MALÝ Jiří 77 M30-39 12. Planet Toys Cycling 2:26:06.0 15:35.4 24.6
30 30. 107 ŠTURM Rudolf 78 M30-39 13. SK CHODSKO 2:26:22.5 15:51.9 24.6
31 31. 267 MANDAUS Jiří 59 M50+ 1. ROTORBIKE PLZEŇ 2:26:23.8 15:53.2 24.6
32 32. 72 BOUŠKA Vladimír 82 M19-29 12. Ramala - Muška 2:26:30.0 15:59.4 24.6
33 33. 178 MORGENSTERN Jakub 81 M30-39 14. 2:26:37.9 16:07.3 24.6
34 34. 352 ANDRLE Pavel 71 M40-49 7. Plzeň 2:27:40.9 17:10.3 24.4
35 35. 95 NOVÝ Jaroslav 79 M30-39 15. 2:27:50.0 17:19.4 24.4
36 36. 51 FLEISCHMAN Jan 85 M19-29 13. SOS team 2:27:53.1 17:22.5 24.3
37 37. 363 ŠPIČKA Petr 60 M50+ 2. Ramala Rakovník 2:27:58.7 17:28.1 24.3
38 38. 116 ČEJKA Václav 75 M30-39 16. 2:27:59.1 17:28.5 24.3
39 39. 303 MALEŠ Vojtěch 78 M30-39 17. Sodafresh Cannondale 2:28:11.5 17:40.9 24.3
40 40. 26 FAJTL Jaroslav 90 M19-29 14. KOS Plzeň 2:28:12.6 17:42.0 24.3
41 41. 234 KADLEC Jan 66 M40-49 8. ROTOR BIKE 2:28:17.0 17:46.4 24.3
42 42. 69 SEKYRA Miroslav 85 M19-29 15. PIT-STOP Klatovy 2:29:29.0 18:58.4 24.1
43 43. 198 ZVOLSKÝ Roman 65 M40-49 9. Factor bike team 2:29:33.8 19:03.2 24.1
44 44. 139 PEXA Tomáš 78 M30-39 18. 2:30:02.1 19:31.5 24.0
45 45. 263 FIDRANSKÝ Josef 58 M50+ 3. CYKLOSERVEX 2:30:02.6 19:32.0 24.0
46 46. 221 CHARVÁT Martin 71 M40-49 10. 2:30:38.2 20:07.6 23.9
47 47. 91 FUX Martin 76 M30-39 19. 2:30:41.5 20:10.9 23.9
48 48. 141 CANDRA Václav 76 M30-39 20. Planet Toys Cycling 2:30:45.2 20:14.6 23.9
49 49. 108 DRÁŽDÍK Petr 73 M30-39 21. 2:30:46.3 20:15.7 23.9
50 50. 30 FINDURA Miloš 83 M19-29 16. Strahovští Osvoboditelé Siln 2:30:58.2 20:27.6 23.8
51 51. 126 ROZSYPAL Jiří 81 M30-39 22. CK ŠUKAČKA 2:31:27.3 20:56.7 23.8
52 52. 53 MOULIS Ladislav 88 M19-29 17. 2:31:38.6 21:08.0 23.7
53 53. 202 ŠESTÁK Martin 69 M40-49 11. 2:31:41.8 21:11.2 23.7
54 54. 187 SVATOŠ Pavel 74 M30-39 23. 2:32:28.0 21:57.4 23.6
55 55. 341 RUMAN Petr 77 M30-39 24. Bike Fucktory 2:32:38.4 22:07.8 23.6
56 56. 265 LIDICKÝ Zdenek 57 M50+ 4. Slavie K.Vary 2:32:43.0 22:12.4 23.6
57 57. 342 MUSIL Petr 72 M30-39 25. Rotor Bike Team 2:32:43.6 22:13.0 23.6
58 58. 208 DAVID Ivan 64 M40-49 12. Cyklodrak 2:32:56.1 22:25.5 23.5
59 59. 304 MALÍNEK Lukáš 72 M30-39 26. Sodafresh Cannondale 2:33:27.0 22:56.4 23.5
60 60. 312 KOVAŘÍK Jiří 72 M30-39 27. BEESPEE.CZ 2:33:28.6 22:58.0 23.5
61 61. 212 ČAPEK František 70 M40-49 13. MTB Nežichov 2:33:53.2 23:22.6 23.4
62 62. 112 ŠEDIVEC Petr 80 M30-39 28. Climber .cz 2:34:39.3 24:08.7 23.3
63 63. 319 TOUSSAINT Ludovic 80 M30-39 29. Epiq 2:34:43.1 24:12.5 23.3
64 64. 355 KLEISNER Václav 83 M19-29 18. Cykloservis Malát Klatovy 2:35:24.7 24:54.1 23.2
65 65. 160 JEDLIČKA Luboš 79 M30-39 30. 2:35:24.8 24:54.2 23.2
66 66. 132 HLÁVKA Jan 79 M30-39 31. 2:35:30.4 24:59.8 23.2
67 67. 360 JÍCHA Roman 56 M50+ 5. BBC Zaječov 2:35:34.6 25:04.0 23.1
68 68. 1 KOLOMAZNÍK Milan 74 M30-39 32. 2:35:37.2 25:06.6 23.1
69 69. 232 VACÍK Karel 69 M40-49 14. 2:35:42.4 25:11.8 23.1
70 70. 164 ČERNÝ Josef 77 M30-39 33. MTB Nežichov 2:35:55.9 25:25.3 23.1
71 71. 214 LEŠKO Jiří 63 M40-49 15. Cyklodrak Stříbro 2:35:56.7 25:26.1 23.1
72 72. 313 MUŠKA Radek 70 M40-49 16. RAMALA 2:36:44.8 26:14.2 23.0
73 73. 228 LOJÍK Martin 68 M40-49 17. 2:36:51.0 26:20.4 23.0
74 74. 168 RADA David 76 M30-39 34. 2:36:51.4 26:20.8 23.0
75 75. 32 JINDŘICH Tomáš 82 M19-29 19. 2:38:02.8 27:32.2 22.8
76 76. 255 RAZÝM Vladislav 57 M50+ 6. SPORT CLUB PLZEŇ 2:38:26.5 27:55.9 22.7
77 77. 225 HRUBÝ Stanislav 67 M40-49 18. BBC Zaječov 2:39:07.1 28:36.5 22.6
78 78. 288 JÁRA Jaroslav 64 M40-49 19. Semafor Team 2:39:08.8 28:38.2 22.6
79 79. 381 HLINOVSKÝ Václav 82 M19-29 20. Rokycany 2:39:14.5 28:43.9 22.6
80 80. 365 ŽIŽKA Miroslav 81 M30-39 35. osmaci.cz 2:39:15.5 28:44.9 22.6
81 81. 287 SOUČEK Ivan 77 M30-39 36. Plzeň 2:39:19.5 28:48.9 22.6
82 82. 63 CHVÁTAL Petr 93 M19-29 21. SCV Blatná 2:39:20.1 28:49.5 22.6
83 83. 39 ČULÍK Jan 87 M19-29 22. 2:39:20.5 28:49.9 22.6
84 84. 127 RENDL Martin 78 M30-39 37. 2:39:20.8 28:50.2 22.6
85 85. 182 TŮMA Tomáš 76 M30-39 38. PrekovTeam 2:39:38.8 29:08.2 22.5
86 86. 123 KOSNAR Jaroslav 74 M30-39 39. 2:40:05.9 29:35.3 22.5
87 87. 124 HAŠL Jiří 78 M30-39 40. HANNAH 2:40:05.9 29:35.3 22.5
88 88. 56 KŘÍŽ Daniel 85 M19-29 23. 2:40:06.7 29:36.1 22.5
89 89. 174 PRÝCA Martin 73 M30-39 41. RAMALA Šilhavý 2:40:06.8 29:36.2 22.5
90 90. 110 TEMNIAK Martin 75 M30-39 42. PILSEN-SNAILS 2:40:06.9 29:36.3 22.5
91 91. 87 KUCHAŘ Karel 80 M30-39 43. Sportovní klub Přimda 2:40:07.5 29:36.9 22.5
92 92. 284 MATĚJOVIČ Martin 69 M40-49 20. Plzeň 2:40:07.8 29:37.2 22.5
93 93. 348 BOUZEK Jiří 78 M30-39 44. Plzeň 2:40:08.0 29:37.4 22.5
94 94. 337 CHLUSTINOVÁ Ivana 78 Z 1. Explosiw Bike Team 2:40:16.0 29:45.4 22.5
95 95. 323 BURIAN Martin 65 M40-49 21. Sneck Team Line 2:40:33.0 30:02.4 22.4
96 96. 334 TESAŘ Daniel 82 M19-29 24. TJ DNT SD 2:40:44.2 30:13.6 22.4
97 97. 20 HODR David 84 M19-29 25. Merida Biking Team 2:41:05.0 30:34.4 22.3
98 98. 113 KRIŠTOF Tomáš 75 M30-39 45. 2:41:09.3 30:38.7 22.3
99 99. 338 MARTÍNKOVÁ Jana 82 Z 2. Cyklotrenink.com 2:41:41.0 31:10.4 22.3
100 100. 219 CHMELÍK David 71 M40-49 22. Cube 2:41:43.9 31:13.3 22.3
101 101. 231 ZEMAN Jaroslav 66 M40-49 23. šnek tým líně 2:42:04.6 31:34.0 22.2
102 102. 230 ŠÍMA Jan 70 M40-49 24. autopneu-servis.cz Bike Team 2:42:20.6 31:50.0 22.2
103 103. 252 SLAVÍK Lubomír 52 M50+ 7. Linie design studio s.r.o. 2:42:30.7 32:00.1 22.2
104 104. 336 HOUDEK Vladimír 79 M30-39 46. ZV Bikers 2:42:31.1 32:00.5 22.2
105 105. 188 ULLRICH Jiří 79 M30-39 47. Team Louny 2:43:19.3 32:48.7 22.0
106 106. 302 DOLEŽAL Petr 78 M30-39 48. Praha 2:43:43.7 33:13.1 22.0
107 107. 40 ZÁBRANSKÝ Pavel 83 M19-29 26. beespee.cz 2:43:46.3 33:15.7 22.0
108 108. 311 GATTRINGER Tomáš 78 M30-39 49. Bikf Fucktory 2:43:54.1 33:23.5 22.0
109 109. 49 TUMA Jiří 83 M19-29 27. CK Šukačka 2:44:19.6 33:49.0 21.9
110 110. 105 ŠŮCHA Václav 77 M30-39 50. AUTHOR TEAM STUPNO 2:44:29.7 33:59.1 21.9
111 111. 294 BOUDA Pavel 57 M50+ 8. RAMALA 2:44:38.0 34:07.4 21.9
112 112. 237 ČVANČARA Pavel 71 M40-49 25. 2:45:04.2 34:33.6 21.8
113 113. 213 KRENKEL Petr 62 M40-49 26. 2:45:23.3 34:52.7 21.8
114 114. 266 ČERNÝ Jiří 55 M50+ 9. Cykloservex 2:45:41.0 35:10.4 21.7
115 115. 367 PISKAČ Luděk 62 M40-49 27. eurostav 2:45:56.1 35:25.5 21.7
116 117. 236 ONDRA Jiří 62 M40-49 29. SK Kaznějov 2:45:56.3 35:25.7 21.7
117 116. 205 SÝKORA Martin 70 M40-49 28. level 14 2:45:56.3 35:25.7 21.7
118 118. 114 VLK Vojtěch 75 M30-39 51. Rychlý péra 2:46:00.0 35:29.4 21.7
119 119. 115 BATĚK Václav 80 M30-39 52. 2:46:00.9 35:30.3 21.7
120 120. 86 ŠKUBAL Radek 72 M30-39 53. SUP fan HB 2:46:11.2 35:40.6 21.7
121 121. 253 POPEL Karel 60 M50+ 10. 2:46:41.8 36:11.2 21.6
122 122. 280 JANOUŠKOVÁ Martina 90 Z 3. LK Škoda PLzeň 2:47:04.9 36:34.3 21.5
123 123. 245 FIALA Josef 69 M40-49 30. MM Team 2:47:15.6 36:45.0 21.5
124 124. 357 BAXA Martin 74 M30-39 28. 2:47:23.6 36:53.0 21.5
125 125. 210 MOUCHA Martin 71 M40-49 31. MTB Nežichov 2:47:37.1 37:06.5 21.5
126 126. 184 NIEDERLE David 80 M30-39 54. 2:47:55.4 37:24.8 21.4
127 127. 135 MILER Marek 73 M30-39 55. Šilhavý-Ramala 2:47:58.3 37:27.7 21.4
128 128. 177 VÍTEČEK Jan 72 M30-39 56. Praha 6 2:47:58.4 37:27.8 21.4
129 129. 308 ŠVARC + VACEK 79 M30-39 57. Beespee 2:47:59.4 37:28.8 21.4
130 130. 257 FAJTL Jaroslav 60 M50+ 11. KOS Plzeň 2:48:02.2 37:31.6 21.4
131 131. 167 HEJZEK Petr 80 M30-39 58. 2:48:19.9 37:49.3 21.4
132 132. 361 STŘIEŽENEC Josef 59 M50+ 12. Explosiv Bike 2:48:35.0 38:04.4 21.4
133 133. 356 BUCHTELÍK Daniel 77 M30-39 32. 2:48:40.5 38:09.9 21.3
134 134. 271 KÁRA Bohuslav 53 M50+ 13. Ac Sparta Praha cycling 2:48:52.5 38:21.9 21.3
135 135. 254 BARTOŠ Zdeněk 52 M50+ 14. Theo sport GT 2:49:09.4 38:38.8 21.3
136 136. 384 ŠIMICE Miroslav 73 M30-39 59. 2:49:09.9 38:39.3 21.3
137 137. 279 LEHMANNOVÁ Hana 74 Z 4. KTM 2:49:43.9 39:13.3 21.2
138 138. 31 HŘÍBAL Martin 89 M19-29 29. Jiskra Domažlice 2:50:04.5 39:33.9 21.2
139 139. 142 JELÍNEK Petr 77 M30-39 60. Cycling team Prekov 2:50:23.8 39:53.2 21.1
140 140. 270 HORA Vladimír 57 M50+ 15. 2:50:26.4 39:55.8 21.1
141 141. 151 BÍLEK ROBERT 71 M30-39 61. VARTA 2:50:43.4 40:12.8 21.1
142 142. 335 HOUDEK Robin 86 M19-29 30. ZV Bikers 2:50:48.3 40:17.7 21.1
143 143. 215 HODL Jidrich 62 M40-49 33. 2:51:17.2 40:46.6 21.0
144 144. 153 MOUDRÝ Ondřej 81 M30-39 62. 2:51:36.7 41:06.1 21.0
145 146. 377 ÁBELOVSKÝ David 77 M30-39 63. Team Bike Perštejn 2:52:08.9 41:38.3 20.9
146 145. 251 ŠEFL Josef 51 M50+ 16. RAMALA PLZEŇ 2:52:08.9 41:38.3 20.9
147 147. 239 ROUBAL Jaroslav 68 M40-49 34. BEESPEE 2:52:20.4 41:49.8 20.9
148 148. 191 KŘIVANEC Zdeněk 75 M30-39 64. 2:52:22.6 41:52.0 20.9
149 149. 33 VAŇOUS Martin 82 M19-29 31. Fun B bike shop Tachov 2:52:22.9 41:52.3 20.9
150 150. 295 UHLÁŘ Michal 81 M30-39 65. Plzeň 2:52:23.4 41:52.8 20.9
151 151. 125 MACH Radek 77 M30-39 66. 2:52:24.0 41:53.4 20.9
152 152. 104 KRS Jan 75 M30-39 67. 321 start 2:52:36.1 42:05.5 20.9
153 153. 314 KOTYK Marcel 71 M40-49 35. FM Plus 2:52:47.6 42:17.0 20.8
154 154. 159 TOMAN Lukáš 81 M30-39 68. CC Kvicovice B 2:52:52.0 42:21.4 20.8
155 155. 240 BLÁHA Milan 69 M40-49 36. Rychlý péra 2:52:53.4 42:22.8 20.8
156 156. 324 HAŠKOVÁ Eva 73 Z 5. Plzeň 2:54:12.2 43:41.6 20.7
157 157. 57 BENDA Tomáš 86 M19-29 32. Cyklo Bery 2:54:28.2 43:57.6 20.6
158 158. 8 SOUKUP Josef 81 M30-39 69. Cyklo Bery 2:54:28.3 43:57.7 20.6
159 159. 71 MACH Martin 85 M19-29 33. 2:54:38.9 44:08.3 20.6
160 160. 291 GRÜN Petr 60 M50+ 17. Grün Sport 2:54:42.4 44:11.8 20.6
161 161. 100 MAŤAŠEJE Petr 77 M30-39 70. Jezdim pro radost 2:54:43.3 44:12.7 20.6
162 162. 165 POKORNÝ Dalibor 72 M30-39 71. MamRadSvehoKarla 2:54:43.8 44:13.2 20.6
163 163. 269 HRUBÝ Miroslav 56 M50+ 18. ZV-bikers 2:54:47.1 44:16.5 20.6
164 164. 58 HLÍNA Tomáš 85 M19-29 34. Uran bike team Příbram 2:54:51.9 44:21.3 20.6
165 165. 211 HOMOLKA Jiří 69 M40-49 37. 2:54:53.4 44:22.8 20.6
166 166. 6 HAVEL Radomír 73 M30-39 72. 2:55:10.7 44:40.1 20.6
167 167. 339 WOLF Karel 76 M30-39 73. HANNAH 2:55:23.7 44:53.1 20.5
168 168. 209 KŮŽEL Jan 68 M40-49 38. Veloservis Stod 2:55:24.4 44:53.8 20.5
169 169. 148 HRABÁK Pavel 73 M30-39 74. 2:55:27.1 44:56.5 20.5
170 170. 35 PIVNIČKA Marek 85 M19-29 35. 2:56:07.4 45:36.8 20.4
171 171. 137 FLORIÁN Radek 72 M30-39 75. Favoritfitnessclub 2:56:14.3 45:43.7 20.4
172 172. 301 PROKOPIUS Petr 68 M40-49 39. Šťáhlavy 2:56:15.9 45:45.3 20.4
173 173. 145 REICHMAN Mirko 76 M30-39 76. Drebins team 2:56:44.7 46:14.1 20.4
174 174. 218 JAROLIM Vojtech 69 M40-49 40. Actionbike 2:57:00.0 46:29.4 20.3
175 175. 353 MENCL Radek 74 M30-39 77. Cabaret Voltaire 2:57:07.9 46:37.3 20.3
176 176. 373 KUČERA Jiří 81 M30-39 78. Plzeň 2:57:13.9 46:43.3 20.3
177 177. 273 ZATLOUKALOVÁ Lída 81 Z 6. Bicycle Cafe 2:57:24.9 46:54.3 20.3
178 178. 129 BURLE Radek 74 M30-39 79. RB mtb team 2:57:25.9 46:55.3 20.3
179 179. 316 KURZ Zdeněk 63 M40-49 41. SKI VŠ Plzeň 2:57:31.8 47:01.2 20.3
180 180. 226 BEČVÁŘ Václav 65 M40-49 42. 2:57:53.0 47:22.4 20.2
181 181. 258 BARNÁŠ Vladimír 53 M50+ 19. Cyklodrak 2:57:53.1 47:22.5 20.2
182 182. 349 JIŘÍKOVIČ Petr 78 M30-39 80. Plzeň 2:58:13.6 47:43.0 20.2
183 183. 84 MAŠEK Jan 79 M30-39 81. 2:58:16.2 47:45.6 20.2
184 184. 344 KOVANDA Tomáš 84 M19-29 36. TJ Prazdroj Plzeň 2:58:33.5 48:02.9 20.2
185 185. 92 BENEŠ David 79 M30-39 82. 2:58:43.9 48:13.3 20.1
186 186. 136 KARÁSEK Lukáš 80 M30-39 83. Lucky Team 2:59:00.6 48:30.0 20.1
187 187. 146 UZEL Michal 81 M30-39 84. Merida Biking Team 2:59:28.3 48:57.7 20.1
188 188. 75 WALDMANN Tomáš 85 M19-29 37. Vinohradské Šlapky 2:59:56.7 49:26.1 20.0
189 189. 289 PROCHÁZKA Jiří 70 M40-49 43. Semafor Team 3:00:02.8 49:32.2 20.0
190 190. 223 NÁHLOVSKÝ David 65 M40-49 44. TJ Tesla Brno 3:00:03.5 49:32.9 20.0
191 191. 235 TUREK Milan 71 M40-49 45. 3:00:03.7 49:33.1 20.0
192 192. 166 FARKAŠ Vojtěch 72 M30-39 85. 3:00:07.2 49:36.6 20.0
193 193. 172 KUZMA David 74 M30-39 86. 3:00:28.7 49:58.1 19.9
194 194. 238 KONOPÍK Václav 71 M40-49 46. CYKLOSERVEX CHOTĚŠOV 3:00:37.5 50:06.9 19.9
195 195. 345 EGERMAIER Daniel 84 M19-29 38. Plzeň 3:00:56.8 50:26.2 19.9
196 196. 196 CHUCHLÍK Miloslav 70 M40-49 47. 3:01:07.2 50:36.6 19.9
197 197. 80 HRABĚ Pavel 83 M19-29 39. 3:01:08.8 50:38.2 19.9
198 198. 249 HYKL Jaroslav 61 M50+ 20. Empex Plzeň 3:01:10.0 50:39.4 19.9
199 199. 262 GANAJ Karel 50 M50+ 21. Cyklodrak Stříbro 3:01:28.1 50:57.5 19.8
200 200. 201 KŘIKAVA Pavel 66 M40-49 48. KřikyTeam 3:01:30.3 50:59.7 19.8
201 201. 155 KELLNER Andreas 74 M30-39 87. 3:01:32.7 51:02.1 19.8
202 202. 179 RADA Karel 76 M30-39 88. SKK 3:01:41.8 51:11.2 19.8
203 203. 326 ŠPICL Michal 77 M30-39 89. Plzeň 3:01:49.8 51:19.2 19.8
204 204. 130 HARANT Radek 78 M30-39 90. 3:01:58.5 51:27.9 19.8
205 205. 170 BOKR Václav 80 M30-39 91. MTB Ježíkov Horažďovice 3:02:20.4 51:49.8 19.7
206 206. 60 VACOVSKÝ Jiří 85 M19-29 40. 3:02:30.4 51:59.8 19.7
207 207. 268 POLAK Jiří 53 M50+ 22. 3:02:30.7 52:00.1 19.7
208 208. 98 ZEMAN David 81 M30-39 92. Prizdi`s 3:02:31.6 52:01.0 19.7
209 209. 59 HAVLÍČEK David 86 M19-29 41. Fun B shop team 3:02:32.0 52:01.4 19.7
210 210. 79 SEDLÁK Jan 83 M19-29 42. 3:03:19.8 52:49.2 19.6
211 211. 372 ČERNÝ Stanislav 71 M40-49 49. Plzeň 3:03:42.0 53:11.4 19.6
212 212. 195 KRONAWETTER Jiří 67 M40-49 50. 3:03:43.3 53:12.7 19.6
213 213. 217 ŽÁČEK Josef 66 M40-49 51. 3:03:48.9 53:18.3 19.6
214 214. 181 LOCKER Martin 81 M30-39 93. Pakli Sport 3:03:51.4 53:20.8 19.6
215 215. 206 KRÁL Pavel 68 M40-49 52. 3:04:01.0 53:30.4 19.6
216 216. 368 KAŇÁK Michal 95 M19-29 43. 3:04:05.0 53:34.4 19.6
217 217. 89 BENEŠ Radek 75 M30-39 94. SUP fan HB 3:04:11.9 53:41.3 19.5
218 218. 224 MAREŠ David 70 M40-49 53. 3:04:22.4 53:51.8 19.5
219 219. 315 KOUDELKA Jiří 75 M30-39 95. Rychlý Péra 3:05:17.0 54:46.4 19.4
220 220. 158 CHVOJKA Jiří 75 M30-39 96. 3:05:41.9 55:11.3 19.4
221 221. 88 PIPOTA Jiří 81 M30-39 97. PROFESSIONAL MAGNESIUM TEAM 3:05:50.2 55:19.6 19.4
222 222. 186 GREGOR Luboš 73 M30-39 98. Factor bike Team 3:05:51.5 55:20.9 19.4
223 223. 371 ZÍKA Martin 83 M19-29 44. 3:06:12.5 55:41.9 19.3
224 224. 298 CHMELÍKOVÁ Michaela 75 Z 7. Plzeň 3:06:48.5 56:17.9 19.3
225 225. 297 POLÁK Hynek 70 M40-49 54. Litohlavy 3:06:54.4 56:23.8 19.3
226 226. 97 PROCHÁZKA Pavel 80 M30-39 99. 3:07:10.8 56:40.2 19.2
227 227. 199 VOTRUBA Svatopluk 69 M40-49 55. 3:07:23.9 56:53.3 19.2
228 228. 343 ŽALUD Miloš 71 M40-49 56. Spartak Sedlec 3:07:47.1 57:16.5 19.2
229 229. 70 JEŽEK Miroslav 85 M19-29 45. 3:07:50.4 57:19.8 19.2
230 230. 331 ŠATRA Vojtěch 73 M30-39 100. Plzeň 3:08:35.4 58:04.8 19.1
231 231. 101 ŠEDIVÝ Jiří 76 M30-39 101. CESKESTREDOHORI.CZ 3:09:08.1 58:37.5 19.0
232 232. 163 PILAŘ Lukáš 80 M30-39 102. Baláž Extreme Team 3:09:13.8 58:43.2 19.0
233 233. 133 MACÁN Miloslav 74 M30-39 103. 3:09:21.9 58:51.3 19.0
234 234. 296 VÍT Česlav 62 M40-49 57. Šilhavý Ramala 3:10:19.6 59:49.0 18.9
235 235. 275 PETROVÁ Veronika 85 Z 8. 3:10:19.9 59:49.3 18.9
236 236. 293 PLACHÝ Zdeněk 58 M50+ 23. Spalené Poříčí 3:10:20.5 59:49.9 18.9
237 237. 149 NOZAR Jiří 79 M30-39 104. 3:10:36.6 1:00:06.0 18.9
238 238. 176 SYNEK Jaroslav 78 M30-39 105. 3:10:50.4 1:00:19.8 18.9
239 239. 192 LINHART Petr 71 M40-49 58. 3:11:32.8 1:01:02.2 18.8
240 240. 197 TOLAR Pavel 64 M40-49 59. 2V BIKERS 3:11:51.1 1:01:20.5 18.8
241 241. 81 LUKASIK Grzegorz 83 M19-29 46. 3:13:15.6 1:02:45.0 18.6
242 242. 37 HEJDUK Petr 82 M19-29 47. 3:13:16.2 1:02:45.6 18.6
243 243. 256 JEDLIČKA Luboš 57 M50+ 24. 3:13:36.3 1:03:05.7 18.6
244 244. 332 HEŘMAN Martin 76 M30-39 106. Praha 3:13:40.4 1:03:09.8 18.6
245 245. 93 UZEL Vladimir 76 M30-39 107. 3:13:41.0 1:03:10.4 18.6
246 246. 61 STEHLÍK Michal 83 M19-29 48. FRBS.CZ 3:13:47.3 1:03:16.7 18.6
247 247. 27 HNĚTKOVSKÝ Jiří 86 M19-29 49. www.fordfans.cz 3:13:52.0 1:03:21.4 18.6
248 248. 34 HNĚTKOVSKÝ Zdeněk 82 M19-29 50. www.fordfans.cz 3:13:52.1 1:03:21.5 18.6
249 249. 322 SVATOŠ Ladislav 77 M30-39 108. Plzeň 3:14:02.6 1:03:32.0 18.6
250 250. 310 LOPATA Jiří 69 M40-49 60. Plzeň 3:14:46.8 1:04:16.2 18.5
251 251. 171 VLČEK Karel 75 M30-39 109. 3:15:40.9 1:05:10.3 18.4
252 252. 317 SOUČEK Jan 81 M30-39 110. Praha 3:16:37.2 1:06:06.6 18.3
253 253. 233 ŠEDIVÝ Tomáš 69 M40-49 61. MTB Dýšina 3:16:40.1 1:06:09.5 18.3
254 254. 169 ČERMÁK Václav 78 M30-39 111. Netopýr 3:16:42.2 1:06:11.6 18.3
255 255. 106 MATAS Marek 81 M30-39 112. 3:17:13.4 1:06:42.8 18.3
256 256. 300 CÍGLER Martin 67 M40-49 62. Plzeň 3:18:43.9 1:08:13.3 18.1
257 257. 102 DUDEK Erik 79 M30-39 113. 3:19:10.8 1:08:40.2 18.1
258 258. 189 KOS Jiří 81 M30-39 114. 3:19:23.2 1:08:52.6 18.1
259 259. 103 BLÁHA Václav 72 M30-39 115. Liqiďas Vejprnice 3:19:58.4 1:09:27.8 18.0
260 260. 375 HANZLÍK Pavel 83 M19-29 51. Cyklan Kakov 3:20:25.3 1:09:54.7 18.0
261 261. 241 PETŘÍČEK Jan 69 M40-49 63. 3:20:44.2 1:10:13.6 17.9
262 262. 292 LUSK Honza 65 M40-49 64. Horní Bříza 3:20:47.0 1:10:16.4 17.9
263 263. 329 ŠVOJGR Martin 81 M30-39 116. Máme dálkový! 3:22:37.0 1:12:06.4 17.8
264 264. 370 BEBER Martin 96 M19-29 52. Velosport Domažlice 3:22:47.0 1:12:16.4 17.8
265 265. 64 BERKA Lukáš 83 M19-29 53. 3:23:22.4 1:12:51.8 17.7
266 266. 276 VANIŠ Václav 76 M30-39 117. 2V Bikers 3:24:37.0 1:14:06.4 17.6
267 267. 150 FUCHS Josef 74 M30-39 118. 3:24:41.4 1:14:10.8 17.6
268 268. 46 JESLÍNEK Lukáš 88 M19-29 54. 3:24:53.6 1:14:23.0 17.6
269 269. 260 LEVÁK Květoslav 60 M50+ 25. 3:24:54.6 1:14:24.0 17.6
270 270. 175 SCHEJBAL Jiří 80 M30-39 119. 3:25:01.9 1:14:31.3 17.6
271 271. 65 GOTZ Petr 83 M19-29 55. 3:25:33.1 1:15:02.5 17.5
272 272. 180 ŠKRLANT Marek 81 M30-39 120. 3:25:33.2 1:15:02.6 17.5
273 273. 299 PURKART Martin 66 M40-49 65. Nýřany 3:26:03.2 1:15:32.6 17.5
274 274. 154 NEKOLNÝ Petr 72 M30-39 121. Uran Bike Team Příbram 3:27:07.3 1:16:36.7 17.4
275 275. 143 TREML Daniel 76 M30-39 122. 3:27:07.7 1:16:37.1 17.4
276 276. 185 ŠPAČEK Václav 77 M30-39 123. 3:27:07.9 1:16:37.3 17.4
277 277. 244 MALÁN David 70 M40-49 66. TJ Union Plzeň 3:28:03.0 1:17:32.4 17.3
278 278. 385 BIMOVÁ Ladislava 62 Z 9. GP 3:28:39.0 1:18:08.4 17.3
279 279. 259 GRYGAR Jiří 51 M50+ 26. 3:30:05.5 1:19:34.9 17.1
280 280. 29 NOVÁK Zdeněk 83 M19-29 56. 3:31:06.1 1:20:35.5 17.1
281 281. 383 SLÁDEK Jakub 93 M19-29 57. Vinohradské Šlapky 3:31:09.1 1:20:38.5 17.0
282 282. 147 HOUDEK Milan 75 M30-39 124. 3:33:40.2 1:23:09.6 16.8
283 283. 278 HÁJKOVÁ Lucie 82 Z 10. VenZeVrat 3:34:15.2 1:23:44.6 16.8
284 284. 307 EŠLEŠ Ondřej 85 M19-29 58. Plzeň 3:34:18.7 1:23:48.1 16.8
285 285. 378 PICHLOVÁ Kateřina 81 Z 11. Praha 3:34:44.5 1:24:13.9 16.8
286 286. 351 HULÁN Radek 73 M30-39 125. Plzeň 3:35:13.3 1:24:42.7 16.7
287 287. 327 NOCAR Jiří 73 M30-39 126. 3:36:59.6 1:26:29.0 16.6
288 288. 321 JESLÍNEK Jaromír 60 M50+ 27. Přeštice 3:38:16.7 1:27:46.1 16.5
289 289. 340 POKORNÝ Michal 76 M30-39 127. Plánice 3:38:41.1 1:28:10.5 16.5
290 290. 152 KŘIŽAN Michal 81 M30-39 128. 3:40:06.9 1:29:36.3 16.4
291 291. 290 LORENC Tomáš 60 M50+ 28. Sokol Břasy 3:41:32.1 1:31:01.5 16.3
292 292. 274 KUDRNOVSKA Eva 86 Z 12. 3:41:39.0 1:31:08.4 16.2
293 293. 140 ŠESTÁK Martin 72 M30-39 129. FordFans 3:41:57.6 1:31:27.0 16.2
294 294. 23 POCHOP Jan 82 M19-29 59. FRBS.CZ/Norco bikes 3:42:09.4 1:31:38.8 16.2
295 295. 38 VYČÍTAL Ondřej 85 M19-29 60. 3:42:09.9 1:31:39.3 16.2
296 296. 227 BÍMAN Michal 71 M40-49 67. GKPD 3:42:23.5 1:31:52.9 16.2
297 297. 380 VŠETULA David 81 M30-39 130. Los Kriplos 3:42:39.3 1:32:08.7 16.2
298 298. 216 MILOSLAV Fous 65 M40-49 68. PSK Union Praha 3:43:19.0 1:32:48.4 16.1
299 299. 248 CHUCHLER Fižďa 58 M50+ 29. Strong Boys 3:43:20.3 1:32:49.7 16.1
300 300. 109 PÁVEK Ladislav 72 M30-39 131. 3:44:30.5 1:33:59.9 16.0
301 301. 144 BALÍK Josef 79 M30-39 132. 3:47:17.6 1:36:47.0 15.8
302 302. 62 HOLEČEK Lukáš 88 M19-29 61. 3:48:19.5 1:37:48.9 15.8
303 303. 83 MUDRA Daniel 73 M30-39 133. 3:48:54.1 1:38:23.5 15.7
304 304. 44 ŽIŽKA Pavel 86 M19-29 62. OVARacing 3:52:56.8 1:42:26.2 15.5
305 305. 330 MINAŘÍK Marek 74 M30-39 134. Máme dálkový! 3:54:53.3 1:44:22.7 15.3
306 306. 362 PATERA Jiří 79 M30-39 135. Rokycany 3:55:37.6 1:45:07.0 15.3
307 307. 366 FLANDERA Jiří 72 M30-39 136. Sokol Doubravka B 3:55:39.6 1:45:09.0 15.3
308 308. 277 MATYSKOVÁ Andrea 68 Z 13. 3:58:55.5 1:48:24.9 15.1
309 309. 250 HUBENÝ Zdeněk 54 M50+ 30. 3:58:56.1 1:48:25.5 15.1
310 310. 193 MAREK Michal 65 M40-49 69. 4:02:03.7 1:51:33.1 14.9
311 311. 328 JUN Václav 72 M30-39 137. Zero Collection 4:02:21.8 1:51:51.2 14.9
312 312. 318 ANASTAZIN Michal 77 M30-39 138. Praha 4:02:36.9 1:52:06.3 14.8
313 313. 376 ŽEBRO Pavel 76 M30-39 139. Plzeň 4:03:11.5 1:52:40.9 14.8
314 314. 50 PALENČÁR Vojtěch 85 M19-29 63. 4:03:34.4 1:53:03.8 14.8
315 315. 36 BINTER Aleš 82 M19-29 64. 4:06:02.4 1:55:31.8 14.6
316 316. 285 ŠAFAŘÍK Miroslav 83 M19-29 65. Kutná Hora 4:06:04.0 1:55:33.4 14.6
317 317. 286 MYSLIVEČKOVÁ Jana 83 Z 14. Kutná Hora 4:06:05.3 1:55:34.7 14.6
318 319. 282 CINTERHOFOVÁ Kristina 86 Z 15. 4:09:09.3 1:58:38.7 14.4
319 318. 99 BACÍK Zdeněk 80 M30-39 140. 4:09:09.3 1:58:38.7 14.4
320. 77 SZEWIECZEK Martin 86 M19-29 TUKAN Bike team Karlovy Vary DNF
321. 117 TEMNIAK Jiří 74 M30-39 BOLAVY NOHY DNF
322. 119 FUX Jiří 79 M30-39 DNF
323. 120 BENDA Martin 74 M30-39 DNF
324. 131 ZERZÁN Pavel 78 M30-39 Cyklo Bery DNF
325. 138 RITSCHL Erik 77 M30-39 DNF
326. 157 ŠTĚŇHA Martin 76 M30-39 Elit CZ DNF
327. 204 KOTEK Silvestr 62 M40-49 Atletclub Nýřany DNF
328. 242 FREMUTH Martin 71 M40-49 DNF
329. 272 OSTRČILOVÁ Dája 68 Z DNF
330. 281 ŠUSTEROVÁ Iva 61 Z SPID TŘEMOŠNÁ DNF
331. 325 RÁDL Luděk 64 M40-49 Plzeň DNF
332. 320 BROM Adam 87 M19-29 Plzeň DNF
333. 305 RAJCHART Josef 91 M19-29 GO! Nutrixxion DNF
334. 374 ŘEZNÍČKOVÁ Jana 81 Z DNF
335. 369 BEBER Pavel 63 M40-49 Velosport Domažlice DNF
336. 94 HÁJEK David 76 M30-39 DNF
337. 85 KNYTTL Jan 78 M30-39 DNF
338. 82 ŠRÁMEK Petr 94 M19-29 DNF
339. 76 BLÁHA Ondřej 82 M19-29 Health Hazard Dobříš DNF
340. 74 KUBEČEK Pavel 84 M19-29 Health Hazard Dobříš DNF
341. 73 BENDA Martin 97 M19-29 DNF
342. 66 KRÁLIK Michal 82 M19-29 DNF
343. 55 PITULE Pavel 86 M19-29 DNF
344. 52 JANDA Luboš 88 M19-29 OCELOTI Tachov DNF
345. 48 MARVAN Vojta 87 M19-29 Hnízdil Team DNF
346. 42 GUTH Martin 83 M19-29 DNF
347. 43 ŠTÝS Miloslav 90 M19-29 DNF
348. 41 BOUDA Jaroslav 87 M19-29 DNF
349. 25 KUBEŠ Ondřej 82 M19-29 DNF
350. 22 ČECH Jakub 86 M19-29 DNF
351. 24 HARAČIĆ Daniel 82 M19-29 DNF
352. 9 JOSEF Soušek 66 M40-49 CYKLOTRENINK.com DNF
353. 78 HAJNÝ Pavel 82 M19-29 DNF
354. 359 NOVOTNÝ Robert 74 M30-39 Plzeň DNF