Tisk Máte dotaz ?

SP - Senec Triathlon 2011

Senec (28. 05. 2011)

zataženo, déšť, vzduch: 13°C, voda: 19,5°C


SP - Senec Triathlon 2011 - výsledky

trať
muži 1,5 - 40 - 10 km ženy 1,5 - 40 - 10 km muži 0,75 - 20 - 5 km ženy 0,75 - 20 - 5 km muži - Z.O.N. ženy - Z.O.N.
muži
Absolutní pořadí M20-39 M40-49 M50+

Ke stažení


Možnost zobrazení nebo skrytí vybraných sloupců

Název sloupce poř. st.č. jméno roč. klub kat. # plavání # kolo # běh # cíl ztráta
Ano
Ne

muži 1,5 - 40 - 10 km    (Absolutní pořadí)      řazení      cíl

Kliknutím na záhlaví sloupců seřadíte jejich údaje vzestupně nebo sestupně

poř. st.č. jméno roč. klub kat. # plavání # kolo # běh # cíl ztráta
1 1. 1 ŠIMKO Pavel 82 Realiz Sportteam/BA M20-39 1. 16:54.9 14. 1:04:07.4 3. 32:41.1 1. 1:53:43.4
2 2. 2 KOROL Roman 87 Triax Triklub BA M20-39 2. 16:07.8 1. 1:04:56.2 12. 32:44.6 3. 1:53:48.6 5.2
3 3. 10 KAZMIERCZAK Mateusz 90 Polsko M20-39 3. 16:36.2 5. 1:04:35.7 10. 32:43.1 2. 1:53:55.0 11.6
4 4. 6 DVOŘÁK Ladislav 82 EKOL elite TT M20-39 4. 16:37.4 6. 1:04:35.7 9. 32:45.1 4. 1:53:58.2 14.8
5 5. 3 ALOSIN Viktor 88 Triax Triklub BA M20-39 5. 16:38.9 7. 1:04:03.1 2. 33:25.0 5. 1:54:07.0 23.6
6 6. 7 ORLICKÝ Andrej 77 TT Trnava M20-39 6. 16:28.1 2. 1:04:40.6 11. 33:37.6 6. 1:54:46.3 1:02.9
7 7. 20 PIERSCIENIAK Rafal 89 Polsko M20-39 7. 16:40.7 10. 1:04:30.3 7. 35:30.8 11. 1:56:41.8 2:58.4
8 8. 12 DŽALAJ Karol 81 Realiz Sportteam/BA M20-39 8. 16:45.9 12. 1:04:13.1 4. 36:44.0 13. 1:57:43.0 3:59.6
9 9. 41 TOMAŠOVIČ Jozef 88 TRIAN ŠK UMB BB M20-39 9. 16:42.1 11. 1:02:46.5 1. 38:51.0 19. 1:58:19.6 4:36.2
10 10. 42 LEMBERKA Jakub 90 E.ON triathlon team M20-39 10. 16:39.4 8. 1:04:24.5 5. 37:21.6 15. 1:58:25.5 4:42.1
11 11. 5 NOVÁK Martin 89 Triax Triklub BA M20-39 11. 16:40.0 9. 1:08:09.5 16. 34:03.3 8. 1:58:52.8 5:09.4
12 12. 32 ŠURDA Pavol 84 Triax Triklub BA M20-39 12. 16:36.2 4. 1:04:35.4 8. 37:56.0 17. 1:59:07.6 5:24.2
13 13. 4 JURKOVIČ Tomáš 83 Triax Triklub BA M20-39 13. 17:51.0 18. 1:06:54.8 13. 35:11.9 9. 1:59:57.7 6:14.3
14 14. 40 ŽÁČIK Šimon 91 SMTA Nitra M20-39 14. 16:57.4 15. 1:04:27.2 6. 38:53.1 21. 2:00:17.7 6:34.3
15 15. 8 DUDKIN Volodymyr 85 Triax Triklub BA M20-39 15. 16:29.3 3. 1:09:48.5 26. 34:00.6 7. 2:00:18.4 6:35.0
16 16. 47 FOTUL Gregor 76 ŠK Pegas Košice M20-39 16. 18:35.0 23. 1:09:39.6 25. 35:18.0 10. 2:03:32.6 9:49.2
17 17. 43 MATÚŠEK Martin 90 J&Tsportteam M20-39 17. 16:48.1 13. 1:08:23.7 19. 38:52.4 20. 2:04:04.2 10:20.8
18 18. 38 BIELIK Rastislav 91 ŠK Delfín Nitra M20-39 18. 16:58.7 16. 1:07:47.4 14. 39:48.6 25. 2:04:34.7 10:51.3
19 19. 52 BERLA Martin 86 Triax Triklub BA M20-39 19. 20:18.6 29. 1:09:01.8 23. 35:52.2 12. 2:05:12.6 11:29.2
20 20. 11 BIZIK Matej 84 Realiz Sportteam/BA M20-39 20. 17:57.1 21. 1:10:18.7 28. 38:04.9 18. 2:06:20.7 12:37.3
21 21. 14 ROZIAK Jan 81 Realiz Sportteam/BA M20-39 21. 21:29.9 40. 1:07:56.5 15. 37:30.7 16. 2:06:57.1 13:13.7
22 22. 67 VRÁBEL Jozef 73 SUPERNOVA M20-39 22. 19:04.3 24. 1:09:32.0 24. 38:55.1 22. 2:07:31.4 13:48.0
23 23. 31 ZÁMEČNÍK Lukáš 91 Triax Triklub BA M20-39 23. 19:56.1 26. 1:08:24.1 20. 39:53.6 26. 2:08:13.8 14:30.4
24 24. 68 BEKE Stefan 66 Realiz Sportteam/BA M40-49 1. 19:37.5 25. 1:08:49.0 22. 40:43.2 29. 2:09:09.7 15:26.3
25 25. 53 KRAJČOVIČ Jan 86 Triax Triklub BA M20-39 24. 19:56.4 27. 1:08:13.2 17. 41:03.9 32. 2:09:13.5 15:30.1
26 26. 13 KOVACIK Alojz 86 Realiz Sportteam/BA M20-39 25. 21:26.4 39. 1:10:36.5 31. 37:16.0 14. 2:09:18.9 15:35.5
27 27. 48 ŠVAŇA Roman 64 ŠK Pegas Košice M40-49 2. 17:48.9 17. 1:12:32.5 40. 38:58.9 23. 2:09:20.3 15:36.9
28 28. 46 SOPKO Vladimír 90 ŠK Pegas Košice M20-39 26. 17:54.8 19. 1:10:24.7 29. 41:04.7 33. 2:09:24.2 15:40.8
29 29. 51 BALÁŽ Martin 79 TT Trnava M20-39 27. 21:06.8 37. 1:08:22.2 18. 41:03.4 31. 2:10:32.4 16:49.0
30 30. 37 ŠTUPÁK Peter 83 Triax Triklub BA M20-39 28. 17:57.1 22. 1:10:28.3 30. 42:45.5 39. 2:11:10.9 17:27.5
31 31. 59 HORNIAK Gregor 86 SK Aquasport Levice M20-39 29. 19:59.2 28. 1:08:28.9 21. 44:10.6 44. 2:12:38.7 18:55.3
32 32. 29 NEMČOK Radoslav 79 Triax Triklub BA M20-39 30. 17:55.8 20. 1:11:28.2 35. 43:21.8 41. 2:12:45.8 19:02.4
33 33. 45 POUŠ Richard 71 TRIAN ŠK UMB BB M40-49 3. 20:51.7 33. 1:14:03.3 43. 39:05.2 24. 2:14:00.2 20:16.8
34 34. 62 BOGÁR Ľuboš 84 TT Trnava M20-39 31. 20:41.4 30. 1:11:29.0 36. 42:39.6 37. 2:14:50.0 21:06.6
35 35. 34 KRÁLIK Andrej 89 TT Trnava M20-39 32. 22:31.0 43. 1:12:20.7 38. 40:15.4 28. 2:15:07.1 21:23.7
36 36. 54 MARTINČÍK Roman 62 TRIAN ŠK UMB BB M40-49 4. 22:16.7 41. 1:09:54.5 27. 43:57.5 43. 2:16:08.7 22:25.3
37 37. 22 PODOWSKI Jan 66 M40-49 5. 24:27.5 47. 1:11:42.2 37. 40:07.9 27. 2:16:17.6 22:34.2
38 38. 25 MAJZLIK Marek 76 ŠK Delfín Nitra M20-39 33. 21:13.9 38. 1:14:21.7 45. 41:48.0 35. 2:17:23.6 23:40.2
39 39. 19 MÉSZÁROS Jakub 91 ŠK Atóm Levice M20-39 34. 24:34.5 48. 1:11:20.9 33. 41:47.9 34. 2:17:43.3 23:59.9
40 40. 55 PAľA Peter 86 T.A.T. Martin M20-39 35. 20:59.9 35. 1:14:28.5 46. 42:44.7 38. 2:18:13.1 24:29.7
41 41. 65 NĚMČÍK Marek 75 Humenné M20-39 36. 24:41.3 49. 1:11:22.4 34. 42:52.8 40. 2:18:56.5 25:13.1
42 42. 57 GINIČ Michal 91 TRIAN ŠK UMB BB M20-39 37. 20:45.2 32. 1:14:16.4 44. 44:16.0 46. 2:19:17.6 25:34.2
43 43. 39 PENIAK Matej 84 TRIAN ŠK UMB BB M20-39 38. 23:52.7 46. 1:13:19.7 41. 44:15.2 45. 2:21:27.6 27:44.2
44 44. 26 BŽISKÝ Peter 75 Triax Triklub BA M20-39 39. 22:22.4 42. 1:13:20.5 42. 46:01.7 48. 2:21:44.6 28:01.2
45 45. 15 URBANIC Pavol 74 Realiz Sportteam/BA M20-39 40. 20:53.1 34. 1:12:23.1 39. 48:50.7 52. 2:22:06.9 28:23.5
46 46. 73 DUBA Gabriel 69 ŠK Atóm Levice M40-49 6. 22:53.2 44. 1:14:34.4 47. 46:35.3 49. 2:24:02.9 30:19.5
47 47. 71 RYBANSKY Roman 67 Triax Triklub BA M40-49 7. 25:56.0 51. 1:17:43.3 48. 40:51.2 30. 2:24:30.5 30:47.1
48 48. 56 HORÁK Michal 92 TRIAN ŠK UMB BB M20-39 41. 20:44.8 31. 1:11:14.0 32. 59:07.8 58. 2:31:06.6 37:23.2
49 49. 60 RATKOVSKÝ Peter 66 TT Trnava M40-49 8. 23:50.5 45. 1:23:41.7 50. 46:47.3 50. 2:34:19.5 40:36.1
50 50. 70 REMENÁR Milan 69 AŠK SportReport PK M40-49 9. 24:42.9 50. 1:21:17.5 49. 50:50.3 57. 2:36:50.7 43:07.3
51 51. 63 BALCEREK Tomasz 76 Katowice M20-39 42. 28:12.3 54. 1:30:33.7 56. 42:15.5 36. 2:41:01.5 47:18.1
52 52. 69 BERNÁTH František 59 TRIATLON Dvory M50+ 1. 31:15.8 58. 1:27:18.8 52. 43:26.8 42. 2:42:01.4 48:18.0
53 53. 36 MAGINIK Tomáš 86 M20-39 43. 27:26.3 53. 1:26:26.2 51. 49:10.2 53. 2:43:02.7 49:19.3
54 54. 28 KRÁLIK Peter 68 Triax Triklub BA M40-49 10. 29:55.5 57. 1:30:28.6 55. 44:57.3 47. 2:45:21.4 51:38.0
55 55. 35 MIKLÁNEK Andrej 83 M20-39 44. 28:35.5 55. 1:31:45.2 58. 49:23.1 54. 2:49:43.8 56:00.4
56 56. 44 HRACHO Jozef 78 Sered M20-39 45. 29:20.6 56. 1:41:16.2 60. 47:21.8 51. 2:57:58.6 1:04:15.2
57 57. 74 PECHTOR Pavol 69 Aqvapark triatlon T M40-49 11. 37:40.8 60. 1:29:47.7 54. 50:44.5 56. 2:58:13.0 1:04:29.6
58 58. 49 JANOVCIK Miroslav 59 TRIATLON Dvory M50+ 2. 32:46.8 59. 1:35:42.2 59. 50:36.3 55. 2:59:05.3 1:05:21.9
59 59. 64 MATEJ Ondrej 69 ŠK MBKS Triathlon M40-49 12. 26:39.8 52. 1:30:59.2 57. 1:01:45.7 59. 2:59:24.7 1:05:41.3
60 60. 30 VARGA Michal 82 Triax Triklub BA M20-39 46. 21:04.2 36. 1:29:02.5 53. 1:18:14.5 60. 3:08:21.2 1:14:37.8
61. 72 CORIC Bohuslav 59 Bratislava M50+ DNF
62. 17 KOWALSKI Dariusz 90 UAMTriathlon-Poznań M20-39 16:59.0 DNF
63. 21 ARMAN Marek 61 M50+ 22:31.4 1:13:16.2 DNF
64. 58 VYSLOUŽIL Libor 89 EKOL elite TT M20-39 16:35.4 1:07:59.1 DNF
65. 16 PRZYMUSINSKI Filip 83 UAMTriathlon-Poznań M20-39 11:32.1 1:09:41.0 33:13.0 DQ
66. 9 BALOGH Bence 91 TVK-Mali M20-39 11:34.7 DQ
67. 18 HANKO David 91 TVK-Mali M20-39 11:36.1 DQ