Tisk Máte dotaz ?

Janovský trhák 2011

Janov u Hřenska (16. 04. 2011)

polojasno, vzduch: 12°C


Janovský trhák 2011 - výsledky

muži - 2800 m ženy - 2800 m
muži
Absolutní pořadí M14-18 M19-29 M30-39 M40-49 M50-59 M60+ MEL

Ke stažení


Možnost zobrazení nebo skrytí vybraných sloupců

Název sloupce poř. st.č. jméno roč. kat. # klub cíl ztráta km/h
Ano
Ne

muži - 2800 m    (Absolutní pořadí)      řazení      cíl

Kliknutím na záhlaví sloupců seřadíte jejich údaje vzestupně nebo sestupně

poř. st.č. jméno roč. kat. # klub cíl ztráta km/h
1 1. 174 MATOUŠEK Jan 89 M19-29 1. Česká Lípa 7:29.4 22.4
2 2. 162 ENDLER Filip 88 MEL 1. Svijany 7:45.6 16.2 21.7
3 3. 167 VESELÝ Daniel 92 MEL 2. Svijany 7:48.1 18.7 21.5
4 4. 166 SVOBODA Jakub 75 MEL 3. Svijany 7:56.4 27.0 21.2
5 5. 165 SOUKUP Michal 89 MEL 4. Svijany 8:13.4 44.0 20.4
6 6. 142 LEHNUNG Kai-Uwe 68 M40-49 1. Ottendorf 8:17.0 47.6 20.3
7 7. 91 JEŘÁBEK David 80 M30-39 1. Děčín 8:24.7 55.3 20.0
8 8. 140 BUREŠ Lukáš 82 M19-29 2. Děčín 8:28.2 58.8 19.8
9 9. 157 THOMAS Thomas 83 M19-29 3. Pulsnitz 8:30.0 1:00.6 19.8
10 10. 164 NETÍK Ivo 72 MEL 5. Svijany 8:40.7 1:11.3 19.4
11 11. 114 VALEŠ Jan 70 M40-49 2. Česká Lípa 8:48.0 1:18.6 19.1
12 12. 158 DROSDEK Nino 83 M19-29 4. Neustadt 9:06.3 1:36.9 18.5
13 13. 195 PODOLINSKÝ Martin 79 M30-39 2. 9:07.8 1:38.4 18.4
14 14. 160 LORECK Franco 86 M19-29 5. Dresden 9:08.3 1:38.9 18.4
15 15. 126 TVRDÍK Pavel 86 M19-29 6. Česká Lípa 9:09.1 1:39.7 18.4
16 16. 72 HUBKA Dušan 77 M30-39 3. Děčín 9:19.5 1:50.1 18.0
17 17. 201 HUSÁK Hynek 74 M30-39 4. Bohemie Nový Bor 9:21.7 1:52.3 18.0
18 18. 133 DUNOVSKÝ Jaroslav 71 M40-49 3. Děčín 9:28.5 1:59.1 17.7
19 19. 115 TORÁŇ Petr 82 M19-29 7. Svor 9:32.7 2:03.3 17.6
20 20. 108 SALABA Ivan 62 M40-49 4. Děčín 9:33.4 2:04.0 17.6
21 21. 159 MÖSMER Sven 70 M40-49 5. Neustadt 9:39.6 2:10.2 17.4
22 22. 12 NOSEK Daniel 78 M30-39 5. Děčín 10:05.3 2:35.9 16.7
23 23. 197 VOKOUN Petr 97 M14-18 1. 10:10.5 2:41.1 16.5
24 24. 89 BURGER Dominik 96 M14-18 2. Rumburk 10:11.7 2:42.3 16.5
25 25. 134 KLEMM Gunnar 71 M40-49 6. Dresden 10:12.1 2:42.7 16.5
26 26. 131 LINC Daniel 69 M40-49 7. Benešov nad Plouč. 10:15.6 2:46.2 16.4
27 27. 17 HORAK pavel 69 M40-49 8. Děčín 10:15.9 2:46.5 16.4
28 28. 141 MACEK Tomáš 93 M14-18 3. Chabařovice 10:19.8 2:50.4 16.3
29 29. 139 RŮŽIČKA Aleš 68 M40-49 9. Děčín 10:22.3 2:52.9 16.2
30 30. 25 PETERKA Marek 70 M40-49 10. Děčín 10:25.7 2:56.3 16.1
31 31. 188 BARABÁŠ Ivo 99 M14-18 4. 10:30.5 3:01.1 16.0
32 32. 137 VOGELTANZ Ladislav 68 M40-49 11. Růžová 10:32.0 3:02.6 16.0
33 33. 125 SLAVÍČEK Jan 84 M19-29 8. Česká Lípa 10:33.2 3:03.8 15.9
34 34. 100 KLEMSA Miloš 60 M50-59 1. Bystřany 10:40.3 3:10.9 15.7
35 35. 169 FIALA Ondřej 86 M19-29 9. Děčín 10:46.3 3:16.9 15.6
36 36. 187 KAMENICKÝ Radko 64 M40-49 12. T.J. Rumburk 10:48.6 3:19.2 15.5
37 37. 105 BURDA Vladimír 52 M50-59 2. Praha 10:50.1 3:20.7 15.5
38 38. 9 KINTER Antonín 59 M50-59 3. Děčín 10:50.5 3:21.1 15.5
39 39. 77 WIEDERMANN Jaroslav 74 M30-39 6. Děčín 10:52.2 3:22.8 15.5
40 40. 116 BOUŠKA František 67 M40-49 13. Česká Kamenice 11:03.1 3:33.7 15.2
41 41. 168 LAZOR Martin 77 M30-39 7. Děčín 11:04.7 3:35.3 15.2
42 42. 198 VOKOUN Petr 66 M40-49 14. 11:05.7 3:36.3 15.1
43 43. 118 VALENTA Roman 60 M50-59 4. Děčín 11:08.7 3:39.3 15.1
44 44. 107 CHVOJKA Petr 79 M30-39 8. Benešov nad Ploučni 11:10.6 3:41.2 15.0
45 45. 65 HANUS Miroslav 51 M60+ 1. Děčín 11:14.0 3:44.6 15.0
46 46. 127 SLAVÍČEK Petr 82 M19-29 10. Česká Lípa 11:18.0 3:48.6 14.9
47 47. 204 LIEBL Milan 60 M50-59 5. Eltechteam 11:18.3 3:48.9 14.9
48 48. 76 STRÁNSKÝ Jaroslav 74 M30-39 9. Děčín 11:23.6 3:54.2 14.8
49 49. 113 HÁJEK Libor 61 M50-59 6. Děčín 11:26.8 3:57.4 14.7
50 50. 97 HELLER Vlastimil 59 M50-59 7. Teplice 11:29.3 3:59.9 14.6
51 51. 64 ZRŮST Petr 95 M14-18 5. Ludvíkovice 11:37.6 4:08.2 14.5
52 52. 3 PEŠTA Roman 71 M40-49 15. Děčín 11:38.8 4:09.4 14.4
53 53. 83 FLISEKOWSKI Stanley 77 M30-39 10. Sebnitz 11:39.0 4:09.6 14.4
54 54. 2 MIŠKOVSKÝ Milan 61 M50-59 8. Děčín 11:46.0 4:16.6 14.3
55 55. 20 PEROUTKA Vlastimil 78 M30-39 11. Hřensko 11:46.2 4:16.8 14.3
56 56. 19 NOVOTNÝ Tomáš 67 M40-49 16. Děčín 11:56.3 4:26.9 14.1
57 57. 138 BUREŠ Jan 57 M50-59 9. Děčín 12:00.2 4:30.8 14.0
58 58. 189 MARKUS Zdeněk 81 M30-39 12. Rac - team Rumburk 12:06.3 4:36.9 13.9
59 59. 74 SLAVÍK Pavel 74 M30-39 13. Děčín 12:07.1 4:37.7 13.9
60 60. 185 ODEČKO Jiří 76 M30-39 14. Polní Habartice 12:08.7 4:39.3 13.8
61 61. 143 SARA Josef 72 M30-39 15. Děčín 12:13.8 4:44.4 13.7
62 62. 21 MĚKOTA Martin 69 M40-49 17. Děčín 12:15.6 4:46.2 13.7
63 63. 98 LEDVINA Jiří 69 M40-49 18. Modrá 12:25.5 4:56.1 13.5
64 64. 47 KRAL Ludek 64 M40-49 19. Děčín 12:27.2 4:57.8 13.5
65 65. 35 OTŘÍSAL Václav 63 M40-49 20. Nový Bor 12:30.5 5:01.1 13.4
66 66. 199 VLK Josef 58 M50-59 10. ASK Děčín 12:31.0 5:01.6 13.4
67 67. 10 KINTER Vojtěch 94 M14-18 6. Děčín 12:32.6 5:03.2 13.4
68 68. 147 PRIVARA Vít 88 M19-29 11. Ludvíkovice 12:41.1 5:11.7 13.2
69 69. 75 ŠEVČÍK Radek 73 M30-39 16. Praha 12:42.8 5:13.4 13.2
70 70. 186 ULLRYCH Martin 63 M40-49 21. Spartak Děčín 13:01.0 5:31.6 12.9
71 71. 70 MIKŠÍČEK Václav 48 M60+ 2. Děčín 13:10.1 5:40.7 12.8
72 72. 179 PICEK Vladimír 75 M30-39 17. Děčín 13:15.7 5:46.3 12.7
73 73. 85 BEYTLER Radek 62 M40-49 22. Děčín 13:20.7 5:51.3 12.6
74 74. 61 SEVERÝN Jiří 82 M19-29 12. Česká Kamenice 13:26.0 5:56.6 12.5
75 75. 93 KERHART Vladimír 52 M50-59 11. Děčín 13:39.0 6:09.6 12.3
76 76. 78 MATĚJÍČEK Jaromír 74 M30-39 18. Děčín 13:43.1 6:13.7 12.3
77 77. 90 MERHAUT Zdenek 61 M50-59 12. Děčín 13:43.1 6:13.7 12.3
78 78. 53 ZRŮST Daniel 88 M19-29 13. Ludvíkovice 13:43.9 6:14.5 12.2
79 79. 69 ŽIŽKA Petr 75 M30-39 19. Děčín 13:50.5 6:21.1 12.1
80 80. 121 KUNTE Tomáš 87 M19-29 14. Ludvíkovice 13:51.3 6:21.9 12.1
81 81. 49 DLASK František 69 M40-49 23. Nový Bor 14:01.7 6:32.3 12.0
82 82. 104 JECMINEK Tomas 79 M30-39 20. Děčín 14:12.5 6:43.1 11.8
83 83. 5 ČESNEK Tomáš 68 M40-49 24. Děčín 14:15.1 6:45.7 11.8
84 84. 84 BEYTLER Ondřej 90 M19-29 15. Děčín 14:20.0 6:50.6 11.7
85 85. 173 POLÁK David 74 M30-39 21. Bynovec 14:24.6 6:55.2 11.7
86 86. 16 DLASK Miroslav 56 M50-59 13. Děčín 14:32.7 7:03.3 11.6
87 87. 120 KUNTE Petr 65 M40-49 25. Ludvíkovice 14:40.2 7:10.8 11.5
88 88. 18 BEHINA Gustav 63 M40-49 26. Děčín 14:46.9 7:17.5 11.4
89 89. 13 JIRÁSEK Jan 47 M60+ 3. Praha 14:49.3 7:19.9 11.3
90 90. 124 KŘESTAN Jan 60 M50-59 14. Děčín 14:55.4 7:26.0 11.3
91 91. 71 FAJRAJZL Jiří 48 M60+ 4. Česká Kamenice 14:55.7 7:26.3 11.3
92 92. 136 BŘÍŠKO Petr 75 M30-39 22. Benešov nad Plouč. 14:57.4 7:28.0 11.2
93 93. 8 KARAS Karel 70 M40-49 27. Děčín 15:02.7 7:33.3 11.2
94 94. 103 ZRŮST Miroslav 63 M40-49 28. Ludvíkovice 15:11.4 7:42.0 11.1
95 95. 57 RYCHNOVSKÝ Jaroslav 46 M60+ 5. Ludvíkovice 15:12.6 7:43.2 11.1
96 96. 87 JIREČEK Lukáš 80 M30-39 23. Liberec 15:13.6 7:44.2 11.0
97 97. 28 PÁNEK Zdeněk 75 M30-39 24. Děčín 15:16.6 7:47.2 11.0
98 98. 144 SMOLIGA Míra 64 M40-49 29. Děčín 15:24.3 7:54.9 10.9
99 99. 155 KOLORENČ Pavel 51 M60+ 6. Děčín 15:27.5 7:58.1 10.9
100 100. 11 MATOUŠEK Zdeněk 59 M50-59 15. Děčín 15:33.6 8:04.2 10.8
101 101. 34 NOVÝ Pavel 68 M40-49 30. Dřísy 15:46.4 8:17.0 10.7
102 102. 86 SVOBODA oldrich 63 M40-49 31. Srbská Kamenice 15:52.5 8:23.1 10.6
103 103. 200 MALIŠ Petr 79 M30-39 25. 15:58.9 8:29.5 10.5
104 104. 66 KUBEC Vít 95 M14-18 7. Děčín 15:59.8 8:30.4 10.5
105 105. 24 CHABR Jan 46 M60+ 7. Děčín 16:14.0 8:44.6 10.4
106 106. 145 KLEIN Vojtěch 97 M14-18 8. Děčín 16:46.3 9:16.9 10.0
107 107. 81 VALTA Josef 73 M30-39 26. Děčín 16:50.5 9:21.1 10.0
108 108. 184 PETRYJan 69 M40-49 32. 16:52.9 9:23.5 10.0
109 109. 80 KRIŠTOF Petr 81 M30-39 27. Děčín 17:01.5 9:32.1 9.9
110 110. 44 VYCHODIL Jakub 74 M30-39 28. Praha 17:03.0 9:33.6 9.9
111 111. 102 HORÁK Jiří 76 M30-39 29. Hřensko 17:10.3 9:40.9 9.8
112 112. 67 PANEK Zbynek 82 M19-29 16. Děčín 17:15.4 9:46.0 9.7
113 113. 48 CZEPAN martin 76 M30-39 30. Děčín 17:17.7 9:48.3 9.7
114 114. 26 MEISNER Pavel 60 M50-59 16. Nový Bor 17:20.1 9:50.7 9.7
115 115. 148 ČERMÁK Martin 85 M19-29 17. Děčín 17:24.7 9:55.3 9.7
116 116. 146 KLEIN Martin 68 M40-49 33. Děčín 17:26.1 9:56.7 9.6
117 117. 190 WENZEL Jaroslav 83 M19-29 18. Rac - team 17:27.4 9:58.0 9.6
118 118. 194 VACEK Martin 46 M60+ 8. Harachov 17:57.2 10:27.8 9.4
119 119. 175 VACEK Medard 01 M14-18 9. Liberec 18:09.4 10:40.0 9.3
120 120. 152 OČKO Franta AUGE 75 M30-39 31. Děčín 18:16.8 10:47.4 9.2
121 121. 156 HÁJEK Jiří 71 M40-49 34. Děčín 18:18.6 10:49.2 9.2
122 122. 45 ROIDT Tomáš 73 M30-39 32. Děčín 19:32.9 12:03.5 8.6
123 123. 180 KERKHOVEN Wim 45 M60+ 9. 19:55.0 12:25.6 8.4
124 124. 82 ZETEK Lubomir 55 M50-59 17. Janov 20:48.8 13:19.4 8.1
125 125. 172 KUBEC Rostislav 56 M50-59 18. Česká Lípa 21:13.2 13:43.8 7.9
126 126. 54 ZACHULA Jakub 97 M14-18 10. Janov 21:35.1 14:05.7 7.8
127 127. 135 BŘÍŠKO Antonín 46 M60+ 10. Janov 22:18.3 14:48.9 7.5
128 128. 40 PÁNEK Miloš 72 M30-39 33. Praha 23:01.5 15:32.1 7.3
129 129. 73 RUFERT Marek 71 M40-49 35. Děčín 23:53.6 16:24.2 7.0
130 130. 183 PETRYSebastien 95 M14-18 11. 24:00.1 16:30.7 7.0
131 131. 111 FRIŠ Ladislav 47 M60+ 11. Hřensko 24:50.5 17:21.1 6.8
132 132. 181 ŠAFRÁNEK Zdeněk 78 M30-39 34. 27:48.5 20:19.1 6.0
133 133. 41 ČESNEK Jonáš 01 M14-18 12. Hřensko 28:57.0 21:27.6 5.8
134 134. 59 DELIČ Jan 79 M30-39 35. Všemily 31:12.9 23:43.5 5.4
135 135. 163 DUDEK Tomáš 88 MEL 6. Svijany 38:30.6 31:01.2 4.4