Tisk Máte dotaz ?

GT Multisport Festival 2011

Jedovnice (11. 06. 2011)

polojasno, vzduch: 19°C, voda: 19,5°C


GT Multisport Festival 2011 - výsledky

trať
triatlon (muži) triatlon (ženy) mtb (47 km) běh (10 km) běh (5 km)
muži
Absolutní pořadí M16-17 M18-19 M20-29 M30-39 M40-49 M50-59 M60+

Ke stažení


Možnost zobrazení nebo skrytí vybraných sloupců

Název sloupce poř. st.č. jméno roč. klub kat. # plavání # kolo # běh # cíl ztráta
Ano
Ne

triatlon (muži)    (Absolutní pořadí)      řazení      cíl

Kliknutím na záhlaví sloupců seřadíte jejich údaje vzestupně nebo sestupně

poř. st.č. jméno roč. klub kat. # plavání # kolo # běh # cíl ztráta
1 1. 286 TOMÁŠEK Lukáš 88 EKOL TEAM o.s. M20-29 1. 4:59.8 1. 34:58.3 8. 14:16.6 1. 54:14.7
2 2. 77 VABROUŠEK Petr 73 Author Tufo Zlín M30-39 1. 5:55.7 4. 34:39.4 4. 14:36.0 2. 55:11.1 56.4
3 3. 100 KLAKURKA Václav 83 V3T M20-29 2. 5:57.2 5. 33:51.8 1. 15:46.6 9. 55:35.6 1:20.9
4 4. 259 CHLUP Roman 85 Osten Blansko M20-29 3. 5:57.6 6. 34:54.0 7. 15:39.1 8. 56:30.7 2:16.0
5 5. 263 KLEMENT Jan 86 EKOL Team o.s. M20-29 4. 5:50.1 2. 35:36.9 12. 15:31.2 7. 56:58.2 2:43.5
6 6. 195 KŘENEK Jan 87 EKOL M20-29 5. 6:14.6 9. 35:39.5 13. 15:21.0 4. 57:15.1 3:00.4
7 7. 255 HANÁČEK Martin 77 TJ Spartak Třebíč M30-39 2. 6:39.8 15. 35:10.4 9. 15:28.5 6. 57:18.7 3:04.0
8 8. 215 LUŽNÝ Filip 92 TTC Olomouc M18-19 1. 6:00.8 7. 34:52.0 5. 16:30.2 11. 57:23.0 3:08.3
9 9. 9 DEDEK Aleš 75 AD Cyklo Brodek u P M30-39 3. 7:06.1 20. 34:52.2 6. 15:27.5 5. 57:25.8 3:11.1
10 10. 62 ROVENSKÝ Milan 77 RT-NÖ-OST M30-39 4. 6:16.7 10. 35:13.4 10. 16:26.9 10. 57:57.0 3:42.3
11 11. 108 NAVRÁTIL Dušan 84 EKOL TEAM o.s. M20-29 6. 6:23.1 12. 35:35.5 11. 17:11.3 17. 59:09.9 4:55.2
12 12. 257 HROMÁDKA Ondřej 90 L.O.L. TEAM JIHLAVA M20-29 7. 6:08.4 8. 34:01.3 2. 19:08.8 71. 59:18.5 5:03.8
13 13. 299 DLABAJA Roman 70 Author Tufo Ti M40-49 1. 6:26.6 13. 36:25.3 16. 16:30.2 12. 59:22.1 5:07.4
14 14. 97 JANÁČEK Miroslav 84 TSK Praha M20-29 8. 1:00:42.5 6:27.8
15 15. 214 KYSEL Ondřej 92 TTC Olomouc M18-19 2. 7:44.0 35. 36:22.1 15. 17:19.5 18. 1:01:25.6 7:10.9
16 16. 84 ZAJÍC Aleš 69 TT EmmaStella Opava M40-49 2. 8:36.5 64. 37:34.1 20. 15:17.8 3. 1:01:28.4 7:13.7
17 17. 188 VÁCLAVÍK Lukáš 94 Mapei cyklo Kankovs M16-17 1. 7:59.6 42. 36:06.2 14. 17:28.9 24. 1:01:34.7 7:20.0
18 18. 129 HORÁK Tomáš 83 bike triatlon M20-29 9. 9:43.0 117. 34:31.2 3. 17:27.5 23. 1:01:41.7 7:27.0
19 19. 1 ANTOŠ Jiří 86 Tritraining.cz M20-29 10. 6:51.1 18. 37:32.5 19. 17:42.7 30. 1:02:06.3 7:51.6
20 20. 205 HAJDAMACH Jiří 94 Triangle tri team M16-17 2. 6:44.0 16. 37:59.6 26. 17:30.3 25. 1:02:13.9 7:59.2
21 21. 127 PETRÁSEK Václav 76 Author Tufo Zlín M30-39 5. 6:38.4 14. 38:26.1 29. 17:24.7 20. 1:02:29.2 8:14.5
22 22. 54 NOVOTNÝ Daniel 74 Cykloservis Moravsk M30-39 6. 8:11.0 52. 37:53.0 23. 16:37.6 13. 1:02:41.6 8:26.9
23 23. 268 KUBÍN Martin 92 EKOL TEAM o.s. M18-19 3. 5:50.9 3. 40:04.3 58. 17:53.6 40. 1:03:48.8 9:34.1
24 24. 91 BUBLA Michal 74 SEVER BRNO M30-39 7. 7:11.0 25. 39:15.8 41. 17:25.2 21. 1:03:52.0 9:37.3
25 25. 120 HORÁK Petr 76 Sokol Prštice M30-39 8. 7:07.8 21. 39:54.9 54. 17:03.7 16. 1:04:06.4 9:51.7
26 26. 113 SIVÁČEK Marián 89 KHC Spartak Myjava M20-29 11. 7:21.7 28. 38:44.5 32. 18:06.8 44. 1:04:13.0 9:58.3
27 27. 280 STEHLÍK Pavel 74 VP Agro M30-39 9. 7:31.4 31. 39:20.7 42. 17:33.4 27. 1:04:25.5 10:10.8
28 28. 55 PAKAN Vlado 75 Dema Racing Team M30-39 10. 9:59.3 127. 37:00.2 18. 17:39.2 28. 1:04:38.7 10:24.0
29 29. 10 DOLESCHAL Tomáš 86 Moraviaman Otrok. M20-29 12. 7:34.0 33. 39:25.1 45. 17:51.6 38. 1:04:50.7 10:36.0
30 30. 3 BEŇA Marek 76 Citron team M30-39 11. 8:43.8 66. 38:20.8 28. 17:48.4 33. 1:04:53.0 10:38.3
31 31. 210 HUŤKA Radek 85 KB Halenkovice M20-29 13. 8:20.0 59. 38:50.9 36. 17:43.0 31. 1:04:53.9 10:39.2
32 32. 32 JANKTO Petr 71 AD CYKLO Brodek M40-49 3. 8:39.2 65. 38:34.6 30. 17:51.5 37. 1:05:05.3 10:50.6
33 33. 253 FUXA Roman 63 TK Znojmo M40-49 4. 7:59.7 43. 37:43.0 22. 19:34.8 84. 1:05:17.5 11:02.8
34 34. 124 TOBOLÁK Vlastimil 65 Author Tufo TI M40-49 5. 8:07.1 49. 40:47.9 68. 16:50.8 14. 1:05:45.8 11:31.1
35 35. 27 HORKÝ Petr 65 Svitavy M40-49 6. 9:38.4 110. 38:14.3 27. 17:55.1 41. 1:05:47.8 11:33.1
36 36. 65 SIKORA Aleš 73 TJ Slovan Podlesí M30-39 12. 8:59.2 76. 38:40.3 31. 18:10.3 47. 1:05:49.8 11:35.1
37 37. 260 JIRKŮ Lukáš 79 MEDIM s.r.o. M30-39 13. 7:50.4 37. 39:12.3 40. 18:51.1 62. 1:05:53.8 11:39.1
38 38. 89 ŠUTERA Josef 79 atletika polička M30-39 14. 9:11.2 86. 39:58.8 56. 16:56.5 15. 1:06:06.5 11:51.8
39 39. 226 SIRÁKY Michal 83 M20-29 14. 7:34.7 34. 41:16.3 75. 17:21.1 19. 1:06:12.1 11:57.4
40 40. 103 KOPECKÝ Tomáš 83 ZHORTEAM.NET M20-29 15. 9:22.3 99. 37:39.4 21. 19:26.7 80. 1:06:28.4 12:13.7
41 41. 73 TICHÝ Pavel 76 M30-39 15. 9:14.9 90. 38:48.5 34. 18:30.2 53. 1:06:33.6 12:18.9
42 42. 229 STEHLÍK Tomáš 76 Brno M30-39 16. 8:02.7 46. 38:48.8 35. 19:45.2 89. 1:06:36.7 12:22.0
43 43. 75 TONDL Pavel 64 Caffe Nannini MTB T M40-49 7. 8:03.2 47. 40:32.3 62. 18:14.0 49. 1:06:49.5 12:34.8
44 44. 119 PETŘÍK Jiří 77 Brno M30-39 17. 8:17.9 57. 40:43.8 66. 17:48.9 34. 1:06:50.6 12:35.9
45 45. 204 GLADIŠ Daniel 68 M40-49 8. 8:52.7 70. 38:57.1 37. 19:04.4 68. 1:06:54.2 12:39.5
46 46. 67 STRNAD Ondřej 80 Brno-Medlánky M30-39 18. 10:09.3 138. 39:01.2 38. 17:51.4 36. 1:07:01.9 12:47.2
47 47. 128 NEDBÁLEK Stanislav 68 TRI Zlín M40-49 9. 7:09.9 24. 41:08.6 74. 19:06.7 70. 1:07:25.2 13:10.5
48 48. 85 ZÁLEŠÁK Michal 81 UZEL Elite Team M20-29 16. 9:03.4 80. 39:36.8 48. 18:47.0 59. 1:07:27.2 13:12.5
49 49. 80 VEČEŘA Tomáš 89 HaPe Sport Brno M20-29 17. 10:27.1 158. 39:21.3 43. 17:41.2 29. 1:07:29.6 13:14.9
50 50. 11 DURNA Pavel 83 Schalke M20-29 18. 6:50.1 17. 40:19.1 59. 20:21.6 110. 1:07:30.8 13:16.1
51 51. 42 KREJČÍ Martin 85 KoKoT Bikers M20-29 19. 9:53.4 124. 38:46.1 33. 18:59.1 65. 1:07:38.6 13:23.9
52 52. 13 DVOŘÁČEK Tomáš 86 Posilovna Pruvan M20-29 20. 9:00.6 78. 40:36.9 63. 18:03.5 43. 1:07:41.0 13:26.3
53 53. 293 ZAMAZAL Patrik 72 Novatop Ikudei M30-39 19. 8:13.1 53. 39:37.1 49. 20:07.5 104. 1:07:57.7 13:43.0
54 54. 294 JAŠEK Radovan 80 Frenštát p. R. M30-39 20. 8:05.7 48. 41:38.3 82. 18:18.3 51. 1:08:02.3 13:47.6
55 55. 48 LIHAN Marek 67 Power Sport plus M40-49 10. 7:47.3 36. 41:04.1 73. 19:13.1 74. 1:08:04.5 13:49.8
56 56. 209 HUŤKA Pavel 84 KB Halenkovice M20-29 21. 8:02.5 45. 41:04.0 72. 19:06.2 69. 1:08:12.7 13:58.0
57 57. 270 KUNITSKI Evghenii 81 Brno M30-39 21. 7:08.4 22. 42:28.7 100. 18:39.6 56. 1:08:16.7 14:02.0
58 58. 95 HOLICKÝ Jan 87 České Budějovice M20-29 22. 9:05.3 82. 41:33.4 81. 17:50.3 35. 1:08:29.0 14:14.3
59 59. 228 SOVÁK Jan 89 Brno M20-29 23. 9:11.7 87. 41:51.4 88. 17:26.0 22. 1:08:29.1 14:14.4
60 60. 282 ŠŤASTNÝ Petr 82 HAPPY TEAM M20-29 24. 9:59.6 128. 39:41.5 50. 18:48.9 60. 1:08:30.0 14:15.3
61 61. 238 LITVAJ Ondřej 88 Havířov M20-29 25. 9:16.5 91. 39:28.1 47. 19:47.7 92. 1:08:32.3 14:17.6
62 62. 70 ŠEVČÍK Petr 89 M20-29 26. 10:24.9 154. 37:53.7 24. 20:17.2 106. 1:08:35.8 14:21.1
63 63. 88 ŠMÍD Martin 71 ECO Love M40-49 11. 12:04.4 192. 36:33.0 17. 19:59.5 100. 1:08:36.9 14:22.2
64 64. 52 NEDVÍDEK Pavel 79 VESANI.CZ M30-39 22. 7:26.9 30. 41:48.8 86. 19:28.8 81. 1:08:44.5 14:29.8
65 65. 278 POLÁŠEK Vít 76 Hodonín M30-39 23. 1:08:48.4 14:33.7
66 66. 219 MüLLER Tomáš 77 OSTEN M30-39 24. 9:18.8 94. 41:48.0 85. 17:52.1 39. 1:08:58.9 14:44.2
67 67. 44 KRUPKA Peter 65 AC Moravská Slávie M40-49 12. 7:18.1 27. 44:00.0 126. 17:47.8 32. 1:09:05.9 14:51.2
68 68. 12 DVORSKÝ Michal 68 AD CYKLO Brodek M40-49 13. 8:55.4 73. 42:02.5 90. 18:10.2 46. 1:09:08.1 14:53.4
69 69. 240 FLORIÁN Radim 70 AP BRNO M40-49 14. 9:20.8 98. 42:19.8 95. 17:30.8 26. 1:09:11.4 14:56.7
70 70. 60 POKORNÝ Petr 87 TRIFESTeam M20-29 27. 7:25.3 29. 42:56.7 110. 18:50.7 61. 1:09:12.7 14:58.0
71 71. 86 ZELA Ondřej 87 Veus Usnul M20-29 28. 8:13.3 54. 42:33.3 102. 18:33.5 55. 1:09:20.1 15:05.4
72 72. 87 ZRŮST Michal 75 UZEL elite team M30-39 25. 9:34.8 107. 40:20.1 60. 19:46.3 91. 1:09:41.2 15:26.5
73 73. 41 KOPEČEK David 84 Židlochovice M20-29 29. 9:23.8 100. 42:18.3 94. 18:03.1 42. 1:09:45.2 15:30.5
74 74. 83 VYMAZAL Jiří 74 Rájec M30-39 26. 8:15.4 56. 42:08.4 91. 19:23.6 78. 1:09:47.4 15:32.7
75 75. 21 HALUZA Martin 83 CK Přerov M20-29 30. 9:25.7 101. 39:21.8 44. 21:02.0 128. 1:09:49.5 15:34.8
76 76. 23 HLAVATÝ Jiří 82 BIKE2000 M20-29 31. 9:04.1 81. 41:00.1 71. 19:50.2 94. 1:09:54.4 15:39.7
77 77. 19 GRUBER Miloš 84 C-BASE M20-29 32. 9:28.7 105. 40:48.0 69. 19:39.6 86. 1:09:56.3 15:41.6
78 78. 33 JEŽ Martin 73 HaPe Sport Brno M30-39 27. 9:49.7 121. 40:59.0 70. 19:12.2 73. 1:10:00.9 15:46.2
79 79. 258 HUBÍK Martin 85 KB TOP M20-29 33. 7:09.1 23. 41:47.9 84. 21:14.4 136. 1:10:11.4 15:56.7
80 80. 92 DVOŘÁK Michal 77 dog4bike M30-39 28. 10:22.8 151. 39:41.8 51. 20:17.5 107. 1:10:22.1 16:07.4
81 81. 26 HORÁČEK Miroslav 84 Notormotor M20-29 34. 9:09.8 85. 43:06.5 113. 18:13.9 48. 1:10:30.2 16:15.5
82 82. 276 NOVOTNÝ Radek 88 Cyklo Lasl M20-29 35. 9:51.8 123. 40:46.8 67. 19:56.6 98. 1:10:35.2 16:20.5
83 83. 72 ŠŤASTA Libor 66 Pell´s Hard Bikers M40-49 15. 10:25.6 155. 37:56.3 25. 22:24.5 161. 1:10:46.4 16:31.7
84 84. 35 JOACHYMSTÁL Vít 81 4allsport M20-29 36. 8:47.7 68. 40:40.6 65. 21:23.7 141. 1:10:52.0 16:37.3
85 85. 190 RULC Michal 71 M40-49 16. 8:31.7 62. 41:54.2 89. 20:34.5 117. 1:11:00.4 16:45.7
86 86. 109 NECHVÁTAL František 53 Cyklo Kněžice M50-59 1. 10:52.4 178. 39:47.9 52. 20:24.1 112. 1:11:04.4 16:49.7
87 87. 59 POKLUDA Tomáš 70 Brno M40-49 17. 8:00.7 44. 42:25.5 99. 20:41.0 119. 1:11:07.2 16:52.5
88 88. 261 KALÁB Tomáš 83 MS Brno M20-29 37. 6:21.9 11. 45:41.8 146. 19:09.2 72. 1:11:12.9 16:58.2
89 89. 66 SIKORA Martin 73 Třinec M30-39 29. 9:27.7 104. 42:45.1 106. 19:01.3 66. 1:11:14.1 16:59.4
90 90. 51 MEJZLÍK Petr 59 TJ Spartak Třebíč M50-59 2. 7:55.5 38. 42:25.5 98. 20:55.9 125. 1:11:16.9 17:02.2
91 91. 192 ŠULÁK Jakub 85 pučnov M20-29 38. 10:36.1 167. 42:33.1 101. 18:08.8 45. 1:11:18.0 17:03.3
92 92. 28 HUDEČEK Martin 72 X-Air Ostrava M30-39 30. 9:56.6 125. 42:20.6 96. 19:03.4 67. 1:11:20.6 17:05.9
93 93. 121 ČADÍK Roman 75 Veverská bítýška M30-39 31. 10:44.2 170. 39:27.9 46. 21:10.4 130. 1:11:22.5 17:07.8
94 94. 125 ŠMATERA Petr 61 ASK TT ski Blansko M50-59 3. 9:51.3 122. 41:16.9 76. 20:19.8 109. 1:11:28.0 17:13.3
95 95. 5 CENEK Jiří 79 Drásal Team Holešov M30-39 32. 9:37.0 109. 39:09.6 39. 22:43.4 170. 1:11:30.0 17:15.3
96 96. 264 KOZUMPLÍK Aleš 84 Brno M20-29 39. 8:56.7 74. 44:24.1 131. 18:14.4 50. 1:11:35.2 17:20.5
97 97. 34 JIŘÍČEK Jan 64 Nové Město na Mor. M40-49 18. 8:46.8 67. 44:16.8 129. 18:32.2 54. 1:11:35.8 17:21.1
98 98. 56 PAVLÍK Miroslav 64 Kolosport Bílovec M40-49 19. 10:01.9 129. 39:58.7 55. 21:43.3 146. 1:11:43.9 17:29.2
99 99. 79 VANČO Michal 87 M20-29 40. 9:13.3 89. 42:45.2 107. 19:49.9 93. 1:11:48.4 17:33.7
100 100. 220 PALÁN Petr 83 FC Světlá M20-29 41. 9:18.9 95. 43:50.0 125. 18:39.9 57. 1:11:48.8 17:34.1
101 101. 199 GERYK Jiri 78 M30-39 33. 9:38.9 111. 42:10.8 92. 20:00.8 101. 1:11:50.5 17:35.8
102 103. 300 VIŠŇA Zdeněk 69 Gi.Vi.Servis M40-49 20. 7:58.2 41. 43:02.6 112. 20:50.5 123. 1:11:51.3 17:36.6
103 102. 126 HUDEČEK Ondřej 89 Cyklolasl.cz M20-29 42. 10:34.0 165. 40:02.4 57. 21:14.9 138. 1:11:51.3 17:36.6
104 104. 218 MIKITA Pavel 52 Sever Brno M50-59 4. 9:08.4 84. 42:56.8 111. 19:56.4 97. 1:12:01.6 17:46.9
105 105. 217 MATUŠKA Jan 88 M20-29 43. 9:05.7 83. 41:46.4 83. 21:12.1 133. 1:12:04.2 17:49.5
106 106. 7 ČTVRTNÍČEK Aleš 61 Brünner Sport Club M50-59 5. 9:00.3 77. 42:39.1 104. 20:30.9 115. 1:12:10.3 17:55.6
107 107. 64 SEIDL Přemeček 76 HOPI M30-39 34. 9:39.0 112. 40:37.7 64. 21:59.6 150. 1:12:16.3 18:01.6
108 108. 271 LEGNER Miroslav 82 Boskovice M20-29 44. 10:18.9 146. 41:19.6 77. 20:41.4 120. 1:12:19.9 18:05.2
109 109. 50 MECL Karel 63 BK Hodonín M40-49 21. 8:35.9 63. 44:12.8 127. 19:34.8 83. 1:12:23.5 18:08.8
110 110. 221 PALÁSEK Igor 75 Amulet Racing Team M30-39 35. 9:02.7 79. 40:32.0 61. 22:51.8 172. 1:12:26.5 18:11.8
111 111. 203 FILIP Jiří 73 Varani Brno M30-39 36. 9:19.2 97. 42:41.5 105. 20:34.8 118. 1:12:35.5 18:20.8
112 112. 297 ONDROUŠEK David 94 M16-17 3. 7:15.8 26. 46:13.2 151. 19:14.2 76. 1:12:43.2 18:28.5
113 113. 38 KALÍK Marcel 76 ASPOT Hulín M30-39 37. 8:54.8 72. 44:54.0 135. 18:56.5 64. 1:12:45.3 18:30.6
114 114. 71 ŠKULA Petr 80 RosecMazec M30-39 38. 7:33.3 32. 43:30.2 120. 22:00.1 151. 1:13:03.6 18:48.9
115 115. 196 VESELÝ Petr 75 Varani Brno M30-39 39. 10:25.7 156. 42:24.1 97. 20:27.3 114. 1:13:17.1 19:02.4
116 116. 295 STANĚK Karel 76 Tršice 79.Olomouc M30-39 40. 10:37.9 168. 43:08.2 114. 19:43.5 88. 1:13:29.6 19:14.9
117 117. 68 SUCHÝ Milan 74 cyklosport chropyně M30-39 41. 10:52.2 177. 41:25.3 80. 21:14.8 137. 1:13:32.3 19:17.6
118 118. 287 BRANDÝS Roman 63 MAPEI Cyklo Kaňkov. M40-49 22. 10:19.7 147. 41:49.3 87. 21:41.7 145. 1:13:50.7 19:36.0
119 119. 96 HOLUB Karel 79 GMC Software M30-39 42. 10:22.3 150. 45:06.6 137. 18:29.0 52. 1:13:57.9 19:43.2
120 120. 47 KYSEL Jirka 84 Čokoláda team M20-29 45. 10:05.1 133. 45:27.1 141. 18:44.4 58. 1:14:16.6 20:01.9
121 121. 222 PATAKI Patrik 80 Vyškov M30-39 43. 10:48.2 173. 43:29.5 118. 19:59.5 99. 1:14:17.2 20:02.5
122 122. 284 UGARTE Jon 79 M30-39 44. 9:26.2 102. 45:38.0 145. 19:22.2 77. 1:14:26.4 20:11.7
123 123. 235 VAŠÍČEK Petr 63 Revos XT M40-49 23. 9:47.8 120. 43:29.7 119. 21:14.2 135. 1:14:31.7 20:17.0
124 124. 18 FIŠER Václav 76 X-T Ratiboř M30-39 45. 9:18.2 93. 43:25.6 117. 21:52.2 149. 1:14:36.0 20:21.3
125 125. 130 BEREC Patrik 88 Pezinok M20-29 46. 10:28.7 161. 42:37.1 103. 21:31.5 143. 1:14:37.3 20:22.6
126 126. 57 PEŠEK Josef 80 M30-39 46. 10:05.0 132. 43:14.6 115. 21:19.2 139. 1:14:38.8 20:24.1
127 127. 246 BAYER Miloslav 47 ask blansko M60+ 1. 9:36.5 108. 44:14.1 128. 20:52.8 124. 1:14:43.4 20:28.7
128 128. 69 ŠELICHA Josef 79 M30-39 47. 10:39.7 169. 44:32.8 133. 19:42.9 87. 1:14:55.4 20:40.7
129 129. 94 HELIA Michal 80 brno M30-39 48. 8:57.5 75. 43:44.1 123. 22:23.6 160. 1:15:05.2 20:50.5
130 130. 53 NEŠŤÁK Radek 77 Brno M30-39 49. 10:47.4 172. 42:45.6 108. 21:34.6 144. 1:15:07.6 20:52.9
131 131. 17 FILÍPEK Petr 84 M20-29 47. 12:27.3 197. 41:20.3 78. 21:23.5 140. 1:15:11.1 20:56.4
132 132. 61 PROS Marek 79 Brno M30-39 50. 10:28.1 159. 42:47.0 109. 22:10.6 154. 1:15:25.7 21:11.0
133 133. 30 JANACEK Martin 78 X-sports M30-39 51. 8:22.4 60. 45:15.7 138. 22:00.3 152. 1:15:38.4 21:23.7
134 134. 106 MATÁK Andrej 85 aspire cz M20-29 48. 11:54.4 190. 42:16.1 93. 21:29.8 142. 1:15:40.3 21:25.6
135 135. 58 PLECHATÝ Marek 73 Brno M30-39 52. 10:24.1 153. 45:22.7 140. 19:55.0 96. 1:15:41.8 21:27.1
136 136. 102 KONEČNÝ Miroslav 76 M30-39 53. 10:07.9 136. 46:01.1 150. 19:33.7 82. 1:15:42.7 21:28.0
137 137. 242 KLIMEŠ Jan 83 SDH Uhřice M20-29 49. 10:04.6 131. 43:21.7 116. 22:32.1 166. 1:15:58.4 21:43.7
138 138. 78 VACHUTKA Tomáš 88 TRIFESTeam M20-29 50. 10:13.0 141. 45:35.8 144. 20:18.0 108. 1:16:06.8 21:52.1
139 139. 112 SCHUSTER Zdeněk 80 Potápěči M30-39 54. 8:08.5 51. 47:32.4 162. 20:26.1 113. 1:16:07.0 21:52.3
140 140. 6 ČÍŽEK Zdeněk 60 Kroměříž M50-59 6. 10:33.3 163. 46:32.2 157. 19:13.9 75. 1:16:19.4 22:04.7
141 141. 31 JANEČEK Petr 82 Kbelský tajfun M20-29 51. 10:19.9 148. 44:58.2 136. 21:03.4 129. 1:16:21.5 22:06.8
142 142. 63 SEDLÁČEK Gamba 69 AD Cyklo M40-49 24. 12:18.0 196. 41:21.8 79. 22:44.9 171. 1:16:24.7 22:10.0
143 143. 24 HOFMAN František 63 Pardubice M40-49 25. 10:05.2 134. 45:28.1 142. 20:58.9 126. 1:16:32.2 22:17.5
144 144. 252 FRKAL Jiří 70 Bonmoto racing team M40-49 26. 9:12.9 88. 44:22.8 130. 22:58.9 173. 1:16:34.6 22:19.9
145 145. 281 SYCHRA Petr 89 Brno M20-29 52. 8:14.1 55. 46:21.9 153. 22:11.6 155. 1:16:47.6 22:32.9
146 146. 198 MACKERLE David 79 M30-39 55. 10:08.4 137. 45:56.2 148. 20:45.5 121. 1:16:50.1 22:35.4
147 147. 265 KRÁČALÍK Martin 83 Letovice M20-29 53. 10:18.2 144. 46:19.7 152. 20:31.6 116. 1:17:09.5 22:54.8
148 148. 237 ZOUHAR Jakub 88 Olomouc M20-29 54. 9:56.6 126. 48:43.0 173. 18:52.4 63. 1:17:32.0 23:17.3
149 149. 216 LUŽNÝ Ivo 65 TTC Olomouc M40-49 27. 9:19.1 96. 45:53.9 147. 22:28.4 163. 1:17:41.4 23:26.7
150 150. 90 ZAŤKO Martin 81 Pezinok M20-29 55. 10:28.3 160. 43:47.0 124. 23:27.8 176. 1:17:43.1 23:28.4
151 151. 22 HAVLÍČEK Michal 71 ACES Team K.Vary M40-49 28. 7:56.2 39. 47:22.8 161. 22:29.4 164. 1:17:48.4 23:33.7
152 152. 115 TOMEČEK JAROSLAV 75 MYSTIK BRNO M30-39 56. 11:05.8 181. 46:43.5 158. 20:04.5 103. 1:17:53.8 23:39.1
153 153. 230 SVOBODA Karel 45 MSD Brno M60+ 2. 10:26.1 157. 1:17:57.4 23:42.7
154 154. 117 NIKO Jozef 70 Trenčín M40-49 29. 10:54.4 179. 45:59.2 149. 21:11.8 131. 1:18:05.4 23:50.7
155 155. 82 VOLEC Michal 78 hrušovany u brna M30-39 57. 10:34.1 166. 47:49.6 164. 19:45.4 90. 1:18:09.1 23:54.4
156 156. 262 KARAS Michal 74 Medlov M30-39 58. 9:17.1 92. 45:29.6 143. 23:27.4 175. 1:18:14.1 23:59.4
157 157. 81 VILČEK Rudolf 54 EKOL Team o.s. M50-59 7. 8:31.2 61. 44:32.5 132. 25:15.9 192. 1:18:19.6 24:04.9
158 158. 15 ENDL Antonín 54 2K BIKE CLUB Odry M50-59 8. 11:32.2 187. 43:33.8 121. 23:28.5 177. 1:18:34.5 24:19.8
159 159. 39 KLÍMA František 60 AD Cyklo M50-59 9. 12:56.7 199. 43:34.1 122. 22:15.4 157. 1:18:46.2 24:31.5
160 160. 25 HORÁČEK Libor 68 Velké Meziříčí M40-49 30. 11:33.2 188. 44:36.1 134. 22:41.6 168. 1:18:50.9 24:36.2
161 161. 224 PŘEROST Pavel 73 KB TOP M30-39 59. 10:11.5 140. 46:31.1 156. 22:14.9 156. 1:18:57.5 24:42.8
162 162. 250 DENK Rostislav 77 Bílovice nad Svitav M30-39 60. 9:27.3 103. 48:35.9 170. 20:59.2 127. 1:19:02.4 24:47.7
163 163. 202 CRHÁK Luděk 59 HAKR Brno M50-59 10. 8:51.1 69. 50:14.2 182. 20:12.1 105. 1:19:17.4 25:02.7
164 164. 37 KAFKA Radek 64 Axiom M40-49 31. 8:07.9 50. 49:07.9 177. 22:08.4 153. 1:19:24.2 25:09.5
165 165. 110 PODHOREC Rastislav 72 Bratislava M30-39 61. 10:56.1 180. 48:19.0 167. 20:22.6 111. 1:19:37.7 25:23.0
166 166. 211 CHOMIČ Dimitrij 87 Arrow racing team M20-29 56. 11:07.7 182. 49:05.1 176. 19:35.0 85. 1:19:47.8 25:33.1
167 167. 285 VITULA Pavel 83 M20-29 57. 10:18.6 145. 47:10.9 159. 22:25.6 162. 1:19:55.1 25:40.4
168 168. 2 BALÁK Martin 70 Favorit Brno M40-49 32. 10:07.9 135. 45:18.3 139. 24:29.5 186. 1:19:55.7 25:41.0
169 169. 189 BALIHAR Jiří 94 Mapei Olomouc M16-17 4. 11:23.6 186. 39:53.3 53. 28:48.6 199. 1:20:05.5 25:50.8
170 170. 213 KRYL Tomáš 78 Blansko M30-39 62. 9:44.0 119. 48:36.1 171. 21:48.1 148. 1:20:08.2 25:53.5
171 171. 104 KRÁL Michael 85 Klub netrad.sportů M20-29 58. 11:21.1 185. 46:30.6 155. 22:42.5 169. 1:20:34.2 26:19.5
172 172. 29 CHYLÍK Lubomír 81 Brno M30-39 63. 12:17.6 195. 47:21.1 160. 21:12.0 132. 1:20:50.7 26:36.0
173 173. 45 KRUPKA Tomáš 88 M20-29 59. 9:40.9 113. 48:17.3 166. 23:17.0 174. 1:21:15.2 27:00.5
174 174. 225 SANTO Tomáš 86 Arrow racing team M20-29 60. 10:11.3 139. 47:36.8 163. 23:41.2 181. 1:21:29.3 27:14.6
175 175. 212 KRAVÁČEK Ivo 76 OSTEN M30-39 64. 7:57.6 40. 48:37.0 172. 24:59.3 190. 1:21:33.9 27:19.2
176 176. 16 FILDÁN Ladislav 55 EKOL Team o.s. M50-59 11. 10:17.4 142. 48:44.4 174. 22:37.4 167. 1:21:39.2 27:24.5
177 177. 201 ALBERT Martin 84 M20-29 61. 9:34.6 106. 48:34.6 169. 23:36.7 180. 1:21:45.9 27:31.2
178 178. 98 JURČINA Milan 66 M40-49 33. 12:57.6 200. 48:47.5 175. 20:01.6 102. 1:21:46.7 27:32.0
179 179. 283 TITZ Kárim 65 M40-49 34. 10:03.4 130. 49:38.7 181. 22:23.0 159. 1:22:05.1 27:50.4
180 180. 20 GRYC Roman 67 Brno M40-49 35. 12:44.7 198. 48:14.6 165. 21:13.1 134. 1:22:12.4 27:57.7
181 181. 118 ČÍŽEK Tomáš 79 Linet M30-39 65. 6:56.3 19. 55:03.5 194. 20:46.1 122. 1:22:45.9 28:31.2
182 182. 269 KUBÍNEK František 58 VÉVODA Blažovice M50-59 12. 10:49.5 174. 50:17.5 183. 22:15.5 158. 1:23:22.5 29:07.8
183 183. 101 KLEPAL Petr 66 M40-49 36. 10:18.1 143. 53:32.6 191. 19:51.9 95. 1:23:42.6 29:27.9
184 184. 249 CABO Eduardo 82 Asketa TRI M20-29 62. 10:51.4 176. 51:53.3 186. 21:48.0 147. 1:24:32.7 30:18.0
185 185. 197 KOSTÍK Jan 78 Brno M30-39 66. 8:18.2 58. 51:53.0 185. 24:46.0 189. 1:24:57.2 30:42.5
186 186. 4 BUDÍN Miroslav 71 Šlapanice M30-39 67. 12:16.2 194. 49:34.6 180. 23:34.2 179. 1:25:25.0 31:10.3
187 187. 206 HANZLÍK Jindřich 72 Kroměříž 666 M30-39 68. 9:42.7 116. 51:57.7 188. 23:56.6 183. 1:25:37.0 31:22.3
188 188. 49 MATUCHA Tomas 79 Slavkov u Brna M30-39 69. 11:17.5 184. 48:32.7 168. 25:57.3 195. 1:25:47.5 31:32.8
189 189. 227 SKOTÁK Jiří 64 Blansko M40-49 37. 10:23.6 152. 51:31.7 184. 23:58.8 184. 1:25:54.1 31:39.4
190 190. 46 KUBÍČEK Čestmír 56 Valašská 24 M50-59 13. 17:02.1 203. 46:23.5 154. 23:31.0 178. 1:26:56.6 32:41.9
191 191. 111 POSLUŠNÝ Gustav 50 EKOL TEAM o.s. M60+ 3. 13:12.1 202. 49:27.2 179. 24:41.7 188. 1:27:21.0 33:06.3
192 192. 194 HALAS 87 M20-29 63. 10:33.8 164. 54:31.8 192. 22:31.3 165. 1:27:36.9 33:22.2
193 193. 123 TRUCHLY Pavel 77 B8novce nad Bebravo M30-39 70. 10:50.7 175. 52:28.6 189. 24:31.9 187. 1:27:51.2 33:36.5
194 194. 122 TOMIS Jiří 48 Zasebe M60+ 4. 12:10.5 193. 49:26.9 178. 26:22.0 197. 1:27:59.4 33:44.7
195 195. 274 MOSKOVČÁK Jiří 83 Brno M20-29 64. 9:41.0 114. 54:48.1 193. 23:45.6 182. 1:28:14.7 34:00.0
196 196. 116 ZUKAL Tomáš 66 M40-49 38. 9:43.1 118. 53:13.4 190. 26:56.6 198. 1:29:53.1 35:38.4
197 197. 187 KUBEC Jiří 67 M40-49 39. 9:41.9 115. 51:56.2 187. 29:53.9 200. 1:31:32.0 37:17.3
198 198. 251 DVOŘÁK Vítězslav 65 Bílovice nad Svitav M40-49 40. 10:45.2 171. 57:36.2 196. 25:36.5 194. 1:33:57.9 39:43.2
199 199. 279 PROCHÁZKA Rostislav 48 sk jundrov-brno M60+ 5. 11:14.5 183. 56:40.1 195. 26:06.7 196. 1:34:01.3 39:46.6
200 200. 105 KUBAT Jan 69 Brno M40-49 41. 8:54.0 71. 1:03:03.9 198. 25:27.6 193. 1:37:25.5 43:10.8
201 201. 76 URBÁŠEK Karel 85 Brno M20-29 65. 10:32.4 162. 1:08:19.0 200. 19:24.4 79. 1:38:15.8 44:01.1
202 202. 277 PETLÁK Libor 68 Exel M40-49 42. 11:41.1 189. 1:02:37.9 197. 24:05.3 185. 1:38:24.3 44:09.6
203 203. 267 KUBÍK Radomír 64 Triatlon klub Brno M40-49 43. 12:03.3 191. 1:11:52.5 201. 25:00.3 191. 1:48:56.1 54:41.4
204 204. 273 MORKUS David 84 Cyklo Lazníky M20-29 66. 13:09.5 201. 1:04:35.2 199. 31:12.3 201. 1:48:57.0 54:42.3
205 206. 93 HALÁS Vladimír 77 Bratislava M30-39 205. 203. 203. DNF
206 205. 8 DAVID Pavel 72 Loko Nymburk M30-39 204. 202. 202. DNF
207 208. 275 NOVOTNÝ Jan 54 Brno M50-59 10:20.8 149. 207. 207. DNF
208 207. 114 SKŘIVÁNEK Petr 66 LRS Vyškov M40-49 207. 206. 206. DNF
209 209. 107 MOGROVICS Michal 47 M60+ 209. 209. 209. DNF