Tisk Máte dotaz ?

GT Zaskar 2010

Jedovnice (11. 09. 2010)

polojasno, vzduch: 21 C


GT Zaskar 2010 - výsledky

trať - 93 km trať - 47 km
muži
Absolutní pořadí M18-39 M40-49 M50-59 M60+
ženy
Absolutní pořadí Z18-39 Z40+

Ke stažení


Možnost zobrazení nebo skrytí vybraných sloupců

Název sloupce poř. st.č. jméno roč. kat. # klub 1. mezičas cíl ztráta km/h
Ano
Ne

trať - 93 km    (Absolutní pořadí)      řazení      cíl

Kliknutím na záhlaví sloupců seřadíte jejich údaje vzestupně nebo sestupně

poř. st.č. jméno roč. kat. # klub 1. mezičas cíl ztráta km/h
1 1. 15 ŠÍBL Radoslav 80 M18-39 1. Bikezone.cz/MRX 1:47:41.3 3:53:29.3 23.9
2 2. 42 KAUER Adam 86 M18-39 2. BAGBIKE 1:47:41.2 3:56:42.1 3:12.8 23.6
3 3. 28 ŠUSTEK Milan 82 M18-39 3. VOLVO AUTO HASE MTB TEAM 1:47:41.5 3:59:07.5 5:38.2 23.3
4 4. 125 PILČÍK Adam 84 M18-39 4. GHOST-Mojekolo.cz 1:49:58.6 4:07:07.1 13:37.8 22.6
5 5. 91 SVOBODA Pavel 71 M18-39 5. VOKOLEK-CYCLING-TEAM 1:56:58.6 4:14:33.0 21:03.7 21.9
6 6. 116 KUBÍČEK Martin 68 M40-49 1. Blansko 1:55:21.1 4:15:41.1 22:11.8 21.8
7 7. 7 KOZIEL David 86 M18-39 6. TROB 1:53:43.5 4:17:33.1 24:03.8 21.7
8 8. 56 HAITL František 84 M18-39 7. PELL'S TEAM 1:55:21.0 4:17:40.8 24:11.5 21.7
9 9. 107 BĚHOUNEK Michal 67 M40-49 2. VELOSERVIS TEAM 1:56:58.9 4:18:03.3 24:34.0 21.6
10 10. 112 BALTUS Jan 83 M18-39 8. PELL'S TEAM 1:59:21.0 4:20:07.4 26:38.1 21.5
11 11. 14 KUBÁNEK Daniel 78 M18-39 9. BIKE SPORT servis Opava 1:55:20.3 4:21:46.9 28:17.6 21.3
12 12. 17 PILNÁČEK Petr 82 M18-39 10. HSK-Cycling team 1:55:21.7 4:22:32.0 29:02.7 21.3
13 13. 117 DOLÁK Hynek 72 M18-39 11. SK Label 1:59:21.5 4:23:30.5 30:01.2 21.2
14 14. 123 BUCHTÍK Jaroslav 67 M40-49 3. Transkol-PRO T Brno 1:59:20.7 4:24:49.1 31:19.8 21.1
15 15. 58 FRANER Jakub 89 M18-39 12. BIKE SPORT servis Opava 2:01:09.1 4:25:30.6 32:01.3 21.0
16 16. 104 TRUMMER Rudolf 66 M40-49 4. Toms Radhaus 2:04:00.5 4:25:32.1 32:02.8 21.0
17 17. 23 KATUŠA Michal 86 M18-39 13. Suncycle Time Bike Team 1:59:20.1 4:27:53.2 34:23.9 20.8
18 18. 20 KOBLASA Martin 74 M18-39 14. Golds Gym-Kola Šírer 2:00:48.6 4:28:21.6 34:52.3 20.8
19 19. 9 MAREK Libor 67 M40-49 5. CYKLOSPORT ČESKÁ U BRNA 2:01:16.2 4:29:42.6 36:13.3 20.7
20 20. 79 BARTÁK Radim 80 M18-39 15. TROB 2:03:07.7 4:30:47.0 37:17.7 20.6
21 21. 19 ŠULCOVÁ Pavlína 86 Z18-39 1. GT Czech Team 2:04:52.1 4:33:23.3 39:54.0 20.4
22 22. 35 POHL Tomáš 73 M18-39 16. PBV MTB Team Brno 2:04:52.7 4:37:12.5 43:43.2 20.1
23 23. 103 CVRKAL Tomáš 78 M18-39 17. GT Czech Team 2:01:16.3 4:38:28.3 44:59.0 20.0
24 24. 57 KŘIŽÁK Petr 65 M40-49 6. Darkovice 2:10:38.0 4:46:37.2 53:07.9 19.5
25 25. 110 FALTUS Tomáš 75 M18-39 18. VELOSERVIS TEAM 2:05:48.7 4:48:56.0 55:26.7 19.3
26 26. 92 ŠŤASTA Libor 66 M40-49 7. Pell´s Hard Bikers 2:09:02.2 4:49:35.0 56:05.7 19.3
27 27. 48 VOSTAL Petr 74 M18-39 19. energetikastaveb.com 2:11:13.8 4:52:45.8 59:16.5 19.1
28 28. 105 STEJSKAL Zbyněk 75 M18-39 20. VELOSERVIS TEAM 2:10:09.2 4:52:46.0 59:16.7 19.1
29 29. 11 MÜCK Arnošt 59 M50-59 1. 2K BIKE CLUB ODRY 2:10:55.8 4:52:59.2 59:29.9 19.0
30 30. 87 ZVĚŘINA Libor 65 M40-49 8. TRIANGLE MTB TEAM 2:12:08.0 5:01:33.4 1:08:04.1 18.5
31 31. 71 JIŘIKOVSKÝ Pavel 73 M18-39 21. SK KOLIS 2:15:00.9 5:02:07.0 1:08:37.7 18.5
32 32. 62 ZAWADA Martin 78 M18-39 22. Sněhulák 2:20:55.4 5:02:27.0 1:08:57.7 18.4
33 33. 6 JURÁK Václav 75 M18-39 23. JuvaCykloteam 29 2:05:16.3 5:03:47.4 1:10:18.1 18.4
34 34. 113 DRKAL Dalibor 90 M18-39 24. Slavkov u Brna 2:15:37.3 5:03:59.9 1:10:30.6 18.4
35 35. 36 HRABAL Petr 75 M18-39 25. PBV MTB TEAM BRNO 2:05:56.4 5:04:55.3 1:11:26.0 18.3
36 36. 97 JOSEFÍK Marián 83 M18-39 26. CYKLOWORLD 2:15:24.3 5:05:44.4 1:12:15.1 18.3
37 37. 82 KADLEC Michal 73 M18-39 27. 2:15:23.6 5:07:17.1 1:13:47.8 18.2
38 38. 18 PÁNEK Kamil 76 M18-39 28. ACER BIKE TEAM 2:15:15.8 5:07:20.7 1:13:51.4 18.2
39 39. 114 HONS Libor 65 M40-49 9. Hroubovice 2:10:17.8 5:08:42.8 1:15:13.5 18.1
40 40. 67 GAŽA Patrik 80 M18-39 29. TriVelo Rohatec 2:11:44.8 5:11:42.6 1:18:13.3 17.9
41 41. 16 PEZA Jan 84 M18-39 30. Uherské Hradiště 2:08:41.2 5:13:19.0 1:19:49.7 17.8
42 42. 96 VELÍK Petr 81 M18-39 31. HSK-cycling team 2:17:10.1 5:15:56.0 1:22:26.7 17.7
43 43. 89 JAVŮREK Milan 71 M18-39 32. Červenka 2:23:56.8 5:17:12.9 1:23:43.6 17.6
44 44. 108 ZMRZLÝ Miroslav 71 M18-39 33. COS Brno 2:13:37.8 5:17:27.2 1:23:57.9 17.6
45 45. 24 DVOŘÁK Jiří 63 M40-49 10. Jedovnice 2:18:28.8 5:19:23.5 1:25:54.2 17.5
46 46. 78 KOHOUTEK Petr 72 M18-39 34. Loučany 2:17:49.7 5:21:56.0 1:28:26.7 17.3
47 47. 70 ŠKAROUPKA Martin 70 M40-49 11. NUTRILITE 2:26:38.8 5:23:30.9 1:30:01.6 17.2
48 48. 75 JORDA Radek 83 M18-39 35. Bike Team Kola Kankovsky 2:15:52.0 5:25:39.0 1:32:09.7 17.1
49 49. 83 HANSGUT Rudolf 68 M40-49 12. TriSK Olomouc 2:30:40.5 5:27:49.1 1:34:19.8 17.0
50 50. 54 SEEMAN Radek 79 M18-39 36. SK Moravské přístroje 2:26:05.6 5:28:36.0 1:35:06.7 17.0
51 51. 33 VÝMOLA Petr 82 M18-39 37. Jerseys 2:26:03.0 5:32:19.2 1:38:49.9 16.8
52 52. 76 PODEŠVA Pavel 49 M60+ 1. DUKO Rýmařov 2:27:09.1 5:34:15.8 1:40:46.5 16.7
53 53. 127 LOUKOTA Richard 67 M40-49 13. Pardubice 2:27:28.5 5:34:46.4 1:41:17.1 16.7
54 54. 55 HERTLOVÁ Lucie 82 Z18-39 2. SK Moravské přístroje 2:27:32.4 5:35:47.5 1:42:18.2 16.6
55 55. 60 MAKOVIČKA Aleš 78 M18-39 38. OD MORAVA 2:27:49.8 5:38:23.9 1:44:54.6 16.5
56 56. 69 JURENKA Pavel 81 M18-39 39. Šóral bike Prostějov 2:28:56.2 5:41:08.8 1:47:39.5 16.4
57 57. 84 VITEŠNÍK Adam 83 M18-39 40. BIKE SPORT Uničov 2:51:28.1 5:42:10.5 1:48:41.2 16.3
58 58. 29 KRAHULEC Zbyněk 76 M18-39 41. Nena eMTéBé Brno 2:18:28.8 5:43:10.0 1:49:40.7 16.3
59 59. 106 VALENTA Jiří 65 M40-49 14. BRNO 2:23:27.1 5:43:17.2 1:49:47.9 16.3
60 60. 21 JANKOVIČ Ivan 48 M60+ 2. Merida bike 2:42:01.4 5:45:00.9 1:51:31.6 16.2
61 61. 43 LABUDEK Tomáš 83 M18-39 42. Hawor team 2:33:58.5 5:45:40.8 1:52:11.5 16.1
62 62. 93 DOČKAL Pavel 67 M40-49 15. Vícov 2:36:14.4 5:46:09.6 1:52:40.3 16.1
63 63. 32 INDRA Michal 75 M18-39 43. Enduros Bikeros Třebíč 2:28:08.7 5:46:40.6 1:53:11.3 16.1
64 64. 85 HERTL Peter 48 M60+ 3. Kompava H-Triathlon Team 2:33:24.9 5:47:10.1 1:53:40.8 16.1
65 65. 46 KONVALINKA Josef 66 M40-49 16. Hostěnice 2:30:40.0 5:47:45.5 1:54:16.2 16.0
66 66. 121 FENDRICH René 67 M40-49 17. U.S.O.B. 2:28:08.7 5:48:33.6 1:55:04.3 16.0
67 67. 72 KOPECKÝ Ivo 75 M18-39 44. Šoral bike 2:32:57.4 5:50:02.2 1:56:32.9 15.9
68 68. 41 POKLUDA Tomáš 70 M40-49 18. Mokrá hora 2:32:56.9 5:51:18.4 1:57:49.1 15.9
69 69. 126 BENEŠ Radomír 65 M40-49 19. COS Brno 2:32:31.2 5:51:48.3 1:58:19.0 15.9
70 70. 81 VALKO Eduard 52 M50-59 2. Vitalis Topoľčany 2:28:09.4 5:51:49.6 1:58:20.3 15.9
71 71. 65 NÁSADA Dušan 59 M50-59 3. TriVelo Rohatec 2:33:54.8 5:51:53.9 1:58:24.6 15.9
72 72. 59 BEDNAŘÍK Rostislav 64 M40-49 20. CT Hvozdná 2:31:33.4 5:55:01.8 2:01:32.5 15.7
73 73. 115 NETOLICKÝ Milan 58 M50-59 4. CK Vinohradské Šlapky 2:36:01.3 5:57:19.9 2:03:50.6 15.6
74 74. 124 ODEHNAL Martin 82 M18-39 45. Brno 2:47:41.4 5:57:20.6 2:03:51.3 15.6
75 75. 26 KANTOR Robert 66 M40-49 21. Kojetín 2:30:39.8 5:57:59.8 2:04:30.5 15.6
76 76. 63 MAJER Zdeněk 46 M60+ 4. Liga 100 Olomouc 2:37:25.0 5:58:13.0 2:04:43.7 15.6
77 77. 44 SKŘIVÁNEK Petr 66 M40-49 22. LRS Vyškov 2:34:18.0 6:03:44.7 2:10:15.4 15.3
78 78. 122 TYCHTL Miroslav 59 M50-59 5. ACK Boršov 2:36:05.3 6:03:55.6 2:10:26.3 15.3
79 79. 95 MADARÁSZOVÁ Jana 61 Z40+ 1. MTB KOLEČKO 2:41:20.2 6:06:01.0 2:12:31.7 15.2
80 80. 98 REŽNÝ Jiří 48 M60+ 5. OD MORAVA 2:45:55.1 6:06:39.0 2:13:09.7 15.2
81 81. 120 FIŠER Ivo 77 M18-39 46. tritraining.cz 2:44:08.7 6:06:48.0 2:13:18.7 15.2
82 82. 129 BŘÍZA Michal 82 M18-39 47. IMB Brno 2:33:27.4 6:09:01.2 2:15:31.9 15.1
83 83. 49 NECKAŘ Luboš 68 M40-49 23. HC Adamov 2:37:17.1 6:09:05.3 2:15:36.0 15.1
84 84. 86 BROŽ Martin 73 M18-39 48. Brno 2:45:21.8 6:10:29.9 2:17:00.6 15.1
85 85. 52 NEŠŤÁK Radek 77 M18-39 49. Brno 2:30:42.7 6:11:19.7 2:17:50.4 15.0
86 86. 94 POSPÍŠIL Pavel 74 M18-39 50. Letonice 2:34:10.7 6:15:43.4 2:22:14.1 14.9
87 87. 73 PILAŘ Jan 79 M18-39 51. Brno 2:45:28.9 6:18:20.1 2:24:50.8 14.7
88 88. 27 ROSECKÝ Patrik 72 M18-39 52. Kojetín 2:44:09.2 6:19:40.0 2:26:10.7 14.7
89 89. 77 MATOUŠEK Libor 67 M40-49 24. Brno 2:34:00.9 6:20:12.3 2:26:43.0 14.7
90 90. 31 ŠTROF Ivo 75 M18-39 53. Brno 2:45:22.4 6:29:03.0 2:35:33.7 14.3
91 91. 74 MARKVART Michal 71 M18-39 54. STS easy bikers 2:44:08.0 6:31:54.3 2:38:25.0 14.2
92 92. 38 FOJTÍKOVÁ Veronika 87 Z18-39 3. SINTESI PRIMA-DONNA 2:48:03.0 6:32:15.7 2:38:46.4 14.2
93 93. 37 ŠTEFEK Libor 83 M18-39 55. 29er 2:48:03.3 6:32:16.4 2:38:47.1 14.2
94 94. 64 PEZOVÁ Hana 62 Z40+ 2. JUVACYKLO TEAM 2:57:12.3 6:34:14.8 2:40:45.5 14.2
95 95. 66 PEZA Martin 86 M18-39 56. JUVACYKLO TEAM 2:57:13.3 6:34:15.7 2:40:46.4 14.2
96 96. 13 LENER Ladislav 56 M50-59 6. TTK Klatovy 2:45:54.1 6:34:31.0 2:41:01.7 14.1
97 97. 22 MARČÍK Petr 72 M18-39 57. Brno 2:52:50.2 6:35:09.7 2:41:40.4 14.1
98 98. 25 LAKOMÝ Vladimír 89 M18-39 58. Žerotín 2:49:21.2 6:35:26.8 2:41:57.5 14.1
99 99. 34 PETLACH Michal 73 M18-39 59. Ochoz u Brna 2:44:38.8 6:37:04.8 2:43:35.5 14.1
100 100. 45 GRAUZEL Vladimír 51 M50-59 7. Štart Bratislava 2:55:12.3 6:37:15.2 2:43:45.9 14.0
101 101. 39 FOJTÍK Rostislav 64 M40-49 25. Bike 2000 2:51:02.9 6:40:05.0 2:46:35.7 13.9
102 102. 61 SOCHOR Kamil 82 M18-39 60. Vyškov 2:44:49.8 6:47:19.8 2:53:50.5 13.7
103 103. 111 LIPKA Marian 59 M50-59 8. Blansko 2:56:43.8 6:47:20.2 2:53:50.9 13.7
104 104. 80 MLADÝ Vladimír 49 M60+ 6. Synerga bike team 3:11:17.4 7:22:11.8 3:28:42.5 12.6
105 105. 88 WIEDERMANN Lukáš 77 M18-39 61. BIKE SPORT Uničov 3:08:04.7 7:25:36.6 3:32:07.3 12.5
106 106. 119 HRANČÍK David 90 M18-39 62. JUVACYKLO TEAM 3:11:19.2 7:38:51.5 3:45:22.2 12.2
107. 109 SÝKORA Jan 74 M18-39 Sýkora sportswear DNF
108. 12 ŠVEHLA Miloslav 67 M40-49 BIKE SPORT servis Opava 2:58:54.3 DNF
109. 90 POPELKA Pavel 74 M18-39 Merida Biking Team2 3:04:19.9 DNF
110. 50 MACHOVSKÝ Ladislav 62 M40-49 Holešov 2:56:35.4 DNF
111. 118 LEPKA Petr 69 M40-49 trek-mountainbiker.at 2:08:23.4 DNF
112. 3 KOSTELNIČÁK Martin 86 M18-39 BIKE-TEAM Bratislava 1:49:59.3 DNF
113. 10 ŠVAJDA Martin 75 M18-39 DT SWISS BIKE TEAM 2:13:04.3 DNF
114. 30 ŠTROF Jaromír 72 M18-39 Slavičín 3:00:43.7 DNF
115. 100 SLAVÍK Dušan 79 M18-39 OD MORAVA DNF
116. 99 SLAVÍK Jiří 79 M18-39 OD MORAVA 2:05:37.4 DNF
117. 68 PETŘÍK Pavel 78 M18-39 ŠÓRAL BIKE DNF
118. 53 PETR Pavel 73 M18-39 Brno 2:46:02.0 DNF
119. 47 PEČENKA Vratislav 74 M18-39 Los Bizaros DNF
120. 51 KUBÍČEK Jiří 70 M40-49 BrnoBikersBand 3:26:28.2 DNF
121. 128 BEJČEK Tomáš 80 M18-39 Modřice 3:58:04.4 DNF
122. 101 ZANÁŠKA Jiří 69 M40-49 2:27:03.9 DNF
123. 102 ZANÁŠKA Petr 67 M40-49 Ostrava 2:46:41.5 DNF
124. 40 VALOUŠEK Petr 79 M18-39 Louny 3:26:27.3 DNF