Ostrá (24. 06. 2012)
polojasno, vzduch: 29 C, voda: 24 C
Triatlon Nymburk 2012 - výsledky
|
|||||||||||||||
Ke stažení |
Možnost zobrazení nebo skrytí vybraných sloupců
muži 0,6 - 24 - 6 km (Absolutní pořadí) řazení cíl
Kliknutím na záhlaví sloupců seřadíte jejich údaje vzestupně nebo sestupně
poř. | st.č. | jméno | roč. | klub | kat. | # | plavání | # | kolo | # | běh | # | cíl | ztráta | ||
1 | 1. | 25 | BRYNDA Jarda | 77 | Tri STAR Kučera | M20-39 | 1. | 9:17.6 | 2. | 30:59.1 | 1. | 22:25.2 | 6. | 1:02:41.9 | diplom | |
2 | 2. | 91 | DVOŘÁK Ladislav | 82 | EKOL Team | M20-39 | 2. | 9:25.6 | 3. | 32:26.5 | 2. | 21:38.6 | 2. | 1:03:30.7 | 48.8 | diplom |
3 | 3. | 63 | OLŠAN Martin | 87 | Hisport team | M20-39 | 3. | 10:11.9 | 6. | 34:13.9 | 7. | 21:43.8 | 3. | 1:06:09.6 | 3:27.7 | diplom |
4 | 4. | 49 | MÜNSTER Pavel | 78 | Labe Tri Club | M20-39 | 4. | 9:43.6 | 4. | 34:23.4 | 9. | 22:23.7 | 5. | 1:06:30.7 | 3:48.8 | diplom |
5 | 5. | 81 | JOSEF Jakub | 94 | M18-19 | 1. | 10:25.4 | 10. | 36:11.9 | 22. | 20:44.5 | 1. | 1:07:21.8 | 4:39.9 | diplom | |
6 | 6. | 66 | KYRAL Vaclav | 79 | Hisport team | M20-39 | 5. | 10:13.4 | 7. | 34:34.2 | 11. | 23:00.2 | 8. | 1:07:47.8 | 5:05.9 | diplom |
7 | 7. | 88 | PATÁK Pavel | 71 | TTK Slavia VŠ Plzeň | M40-49 | 1. | 9:02.3 | 1. | 35:52.0 | 17. | 23:31.6 | 10. | 1:08:25.9 | 5:44.0 | diplom |
8 | 8. | 89 | KAŠPÁREK Pavel | 61 | OMT Pardubice | M50-59 | 1. | 11:16.9 | 13. | 33:26.5 | 4. | 23:52.4 | 13. | 1:08:35.8 | 5:53.9 | diplom |
9 | 9. | 69 | KINDL Robert | 72 | Iron Stars Beroun | M40-49 | 2. | 11:18.3 | 14. | 34:13.7 | 6. | 23:53.0 | 14. | 1:09:25.0 | 6:43.1 | diplom |
10 | 10. | 10 | ŠNEBERGER Jan | 85 | Falcon Rokycany | M20-39 | 6. | 12:07.1 | 20. | 34:37.8 | 12. | 23:45.5 | 12. | 1:10:30.4 | 7:48.5 | diplom |
11 | 11. | 70 | KROUPA Štěpán | 75 | Hisport team | M20-39 | 7. | 11:00.6 | 12. | 35:10.3 | 14. | 24:48.8 | 22. | 1:10:59.7 | 8:17.8 | diplom |
12 | 12. | 55 | BULAVA František | 66 | TT LOKO Beroun | M40-49 | 3. | 13:07.6 | 34. | 35:25.3 | 15. | 22:35.6 | 7. | 1:11:08.5 | 8:26.6 | diplom |
13 | 13. | 76 | NĚMEC Jan | 73 | Kolín | M20-39 | 8. | 12:11.2 | 24. | 35:06.7 | 13. | 24:40.8 | 21. | 1:11:58.7 | 9:16.8 | diplom |
14 | 14. | 22 | NAGY Jirka | 90 | Tri SKI H.P. | M20-39 | 9. | 10:22.4 | 9. | 37:24.0 | 37. | 24:20.1 | 18. | 1:12:06.5 | 9:24.6 | diplom |
15 | 15. | 23 | TONDL David | 86 | Caffe Nanniny MTB | M20-39 | 10. | 10:57.9 | 11. | 34:34.1 | 10. | 26:42.7 | 44. | 1:12:14.7 | 9:32.8 | diplom |
16 | 16. | 48 | ANDRŠ Martin | 88 | Tri SKI H.P. | M20-39 | 11. | 10:15.7 | 8. | 37:02.0 | 30. | 25:26.0 | 25. | 1:12:43.7 | 10:01.8 | diplom |
17 | 17. | 82 | HOURA Tomáš | 96 | SKS Praha | M16-17 | 1. | 12:09.7 | 23. | 36:56.1 | 28. | 23:38.0 | 11. | 1:12:43.8 | 10:01.9 | diplom |
18 | 18. | 50 | SEČKA Ondřej | 84 | SK OMT Pardubice | M20-39 | 12. | 11:58.0 | 18. | 36:44.0 | 27. | 24:15.9 | 16. | 1:12:57.9 | 10:16.0 | diplom |
19 | 19. | 67 | SUCHÁNEK Miloslav | 74 | Cardion Liberec | M20-39 | 13. | 12:59.0 | 31. | 35:52.8 | 18. | 24:26.0 | 19. | 1:13:17.8 | 10:35.9 | diplom |
20 | 20. | 92 | KULHÁNEK Tomáš | 76 | Vrchlabí | M20-39 | 14. | 11:35.9 | 16. | 36:12.4 | 23. | 26:01.3 | 37. | 1:13:49.6 | 11:07.7 | diplom |
21 | 21. | 9 | DIVÍŠEK Jan | 93 | Nový Věk TT Trusnov | M18-19 | 2. | 13:27.2 | 39. | 36:43.3 | 26. | 24:09.3 | 15. | 1:14:19.8 | 11:37.9 | diplom |
22 | 22. | 105 | VYSKOČIL Jan | 73 | Tri SKI H.P. | M20-39 | 15. | 12:13.6 | 25. | 36:01.1 | 21. | 26:11.2 | 39. | 1:14:25.9 | 11:44.0 | diplom |
23 | 23. | 71 | PATERA Jan | 80 | Loko Nymburk | M20-39 | 16. | 12:07.6 | 21. | 38:47.9 | 50. | 23:30.7 | 9. | 1:14:26.2 | 11:44.3 | diplom |
24 | 24. | 18 | KUŠNÍR Jan | 85 | Praha 18 | M20-39 | 17. | 14:31.3 | 50. | 34:14.0 | 8. | 25:52.2 | 30. | 1:14:37.5 | 11:55.6 | diplom |
25 | 25. | 111 | NOVÁČEK Ivan | 76 | Team Louny | M20-39 | 18. | 13:18.0 | 36. | 34:13.0 | 5. | 27:10.1 | 48. | 1:14:41.1 | 11:59.2 | diplom |
26 | 26. | 7 | SOUČEK Jiří | 93 | M18-19 | 3. | 14:03.6 | 43. | 36:26.3 | 24. | 24:17.5 | 17. | 1:14:47.4 | 12:05.5 | diplom | |
27 | 27. | 31 | WALTER Jan | 92 | Tri SKI H.P. | M20-39 | 19. | 11:56.1 | 17. | 38:28.3 | 49. | 24:33.7 | 20. | 1:14:58.1 | 12:16.2 | diplom |
28 | 28. | 77 | MATERNA Jan | 71 | Cykloadam Racing | M40-49 | 4. | 11:58.2 | 19. | 37:38.8 | 39. | 25:51.0 | 29. | 1:15:28.0 | 12:46.1 | diplom |
29 | 29. | 14 | FIALKA Ladislav | 75 | Velo Fox | M20-39 | 20. | 15:05.8 | 61. | 35:47.3 | 16. | 24:51.2 | 23. | 1:15:44.3 | 13:02.4 | diplom |
30 | 30. | 53 | HOLEČEK Petr | 59 | Labe Tri Club | M50-59 | 2. | 12:22.1 | 27. | 37:57.3 | 42. | 25:27.8 | 26. | 1:15:47.2 | 13:05.3 | diplom |
31 | 31. | 99 | SVOBODA Jiří | 66 | M40-49 | 5. | 14:58.8 | 58. | 35:58.1 | 20. | 25:59.1 | 34. | 1:16:56.0 | 14:14.1 | diplom | |
32 | 32. | 24 | TONDL Pavel | 70 | Caffe Nanniny MTB | M40-49 | 6. | 13:24.9 | 38. | 37:31.1 | 38. | 26:00.3 | 36. | 1:16:56.3 | 14:14.4 | diplom |
33 | 33. | 61 | KUBEŠ Jan | 80 | Sport Future | M20-39 | 21. | 13:24.6 | 37. | 37:22.0 | 35. | 26:33.5 | 42. | 1:17:20.1 | 14:38.2 | diplom |
34 | 34. | 74 | LAUR Zbyněk | 62 | Praha 6 | M50-59 | 3. | 12:24.8 | 29. | 38:53.6 | 51. | 26:03.7 | 38. | 1:17:22.1 | 14:40.2 | diplom |
35 | 35. | 13 | PINTA Martin | 68 | SK Koppa | M40-49 | 7. | 14:12.9 | 45. | 37:12.6 | 33. | 25:58.0 | 33. | 1:17:23.5 | 14:41.6 | diplom |
36 | 36. | 87 | VAVÁK Libor | 65 | Bowling Sadská | M40-49 | 8. | 15:23.1 | 65. | 36:58.1 | 29. | 25:03.0 | 24. | 1:17:24.2 | 14:42.3 | diplom |
37 | 37. | 73 | FIALA Miloš | 85 | Sparta Praha | M20-39 | 22. | 16:30.9 | 83. | 38:59.1 | 54. | 22:10.9 | 4. | 1:17:40.9 | 14:59.0 | diplom |
38 | 38. | 39 | MARŠÍK Petr | 71 | SK Slavoj Čáslav | M40-49 | 9. | 12:53.9 | 30. | 38:18.9 | 47. | 26:39.1 | 43. | 1:17:51.9 | 15:10.0 | diplom |
39 | 39. | 103 | TEMER Jörgen | 70 | Senec | M40-49 | 10. | 14:20.4 | 46. | 35:57.7 | 19. | 27:37.1 | 54. | 1:17:55.2 | 15:13.3 | diplom |
40 | 40. | 29 | CEPEK Jan | 85 | Hostinné | M20-39 | 23. | 15:17.6 | 64. | 37:12.1 | 32. | 25:43.4 | 27. | 1:18:13.1 | 15:31.2 | diplom |
41 | 41. | 78 | PAVLŮ Dušan | 74 | Directpeople | M20-39 | 24. | 14:12.2 | 44. | 37:23.9 | 36. | 27:09.0 | 47. | 1:18:45.1 | 16:03.2 | diplom |
42 | 42. | 98 | SLAVÍK Jiří | 76 | TJ Slavoj Český Brod | M20-39 | 25. | 14:54.5 | 55. | 38:01.1 | 43. | 25:53.3 | 31. | 1:18:48.9 | 16:07.0 | diplom |
43 | 43. | 116 | PETRATUR Radim | 77 | M20-39 | 26. | 12:14.6 | 26. | 39:13.8 | 59. | 27:33.5 | 51. | 1:19:01.9 | 16:20.0 | diplom | |
44 | 44. | 102 | JINDRA David | 92 | TSK Praha | M20-39 | 27. | 12:22.7 | 28. | 38:15.9 | 45. | 28:25.3 | 62. | 1:19:03.9 | 16:22.0 | diplom |
45 | 45. | 110 | FRÁZ Lukáš | 84 | Montessori poh. šk. | M20-39 | 28. | 14:43.3 | 52. | 37:10.9 | 31. | 27:24.2 | 50. | 1:19:18.4 | 16:36.5 | diplom |
46 | 46. | 51 | KRAJICEK Martin | 82 | Sokol Veltěž | M20-39 | 29. | 13:53.1 | 42. | 36:31.2 | 25. | 29:04.5 | 68. | 1:19:28.8 | 16:46.9 | diplom |
47 | 47. | 96 | KLEPETKO David | 68 | ŠUTRI Prachatice | M40-49 | 11. | 15:05.5 | 60. | 38:27.7 | 48. | 25:55.6 | 32. | 1:19:28.8 | 16:46.9 | diplom |
48 | 48. | 40 | ŠIRŮČEK Jaromír | 62 | Labe Tri Club | M50-59 | 4. | 13:02.3 | 32. | 38:01.7 | 44. | 28:56.6 | 67. | 1:20:00.6 | 17:18.7 | diplom |
49 | 49. | 114 | GONZALEZ de Castilla | 85 | Go!Mez | M20-39 | 30. | 13:17.9 | 35. | 40:03.9 | 64. | 26:51.6 | 45. | 1:20:13.4 | 17:31.5 | diplom |
50 | 50. | 43 | STACH Jan | 72 | TJ Zentiva | M40-49 | 12. | 12:08.4 | 22. | 38:17.6 | 46. | 30:14.2 | 77. | 1:20:40.2 | 17:58.3 | diplom |
51 | 51. | 58 | PAROULEK Jaroslav | 70 | SKP Nymburk | M40-49 | 13. | 15:26.3 | 68. | 37:41.5 | 40. | 27:37.7 | 55. | 1:20:45.5 | 18:03.6 | diplom |
52 | 52. | 27 | ROŽEC Aleš | 82 | SPK Liberec | M20-39 | 31. | 10:07.0 | 5. | 38:57.2 | 52. | 31:42.1 | 87. | 1:20:46.3 | 18:04.4 | diplom |
53 | 53. | 54 | VÁCHA Ondřej | 83 | Sokol Veltěž | M20-39 | 32. | 15:41.7 | 74. | 37:16.8 | 34. | 28:05.0 | 58. | 1:21:03.5 | 18:21.6 | diplom |
54 | 54. | 108 | RULÍŠEK Lubomír | 72 | VSK Přírodní vědy Pha | M40-49 | 14. | 14:55.1 | 56. | 40:23.2 | 66. | 26:27.0 | 41. | 1:21:45.3 | 19:03.4 | diplom |
55 | 55. | 68 | ŠIML Jan | 67 | Novis TK Praha | M40-49 | 15. | 11:31.0 | 15. | 40:14.8 | 65. | 30:10.6 | 76. | 1:21:56.4 | 19:14.5 | diplom |
56 | 56. | 26 | HOLEČEK Petr | 61 | Trisport team | M50-59 | 5. | 13:07.1 | 33. | 39:04.3 | 56. | 29:46.0 | 74. | 1:21:57.4 | 19:15.5 | diplom |
57 | 57. | 16 | SÁS Ladislav | 72 | TTC Olomouc | M40-49 | 16. | 14:29.0 | 48. | 40:37.8 | 68. | 27:02.7 | 46. | 1:22:09.5 | 19:27.6 | diplom |
58 | 58. | 57 | FÍK Zdeněk | 83 | Praha | M20-39 | 33. | 14:41.7 | 51. | 39:39.2 | 63. | 27:53.9 | 57. | 1:22:14.8 | 19:32.9 | diplom |
59 | 59. | 86 | NOVÁK Michal | 94 | Šestajovice | M18-19 | 4. | 14:27.3 | 47. | 40:24.6 | 67. | 27:36.1 | 52. | 1:22:28.0 | 19:46.1 | diplom |
60 | 60. | 19 | MAJER Aleš | 82 | M20-39 | 34. | 13:34.5 | 40. | 39:32.1 | 61. | 29:33.1 | 71. | 1:22:39.7 | 19:57.8 | diplom | |
61 | 61. | 21 | SKLENÁŘ Vladimír | 63 | XCT Hospůdka Karolína | M40-49 | 17. | 15:17.0 | 63. | 39:08.9 | 57. | 28:24.8 | 61. | 1:22:50.7 | 20:08.8 | diplom |
62 | 62. | 119 | SEEMAN Tomáš | 68 | Praha 10 | M40-49 | 18. | 15:34.3 | 70. | 41:20.6 | 75. | 26:17.2 | 40. | 1:23:12.1 | 20:30.2 | diplom |
63 | 63. | 121 | HAVRÁNEK Jan | 85 | SPACE DOGI | M20-39 | 35. | 15:59.1 | 80. | 41:48.9 | 78. | 25:59.4 | 35. | 1:23:47.4 | 21:05.5 | diplom |
64 | 64. | 11 | ZUMMER Ondrej | 68 | CRS Turnov | M40-49 | 19. | 14:29.5 | 49. | 37:47.2 | 41. | 31:35.9 | 85. | 1:23:52.6 | 21:10.7 | diplom |
65 | 65. | 4 | DUBEC Jan | 84 | CK Vinohradské šlapky | M20-39 | 36. | 14:46.5 | 53. | 33:10.4 | 3. | 35:57.2 | 96. | 1:23:54.1 | 21:12.2 | diplom |
66 | 66. | 64 | BRZÁK Jan | 77 | BM Kolín | M20-39 | 37. | 14:53.3 | 54. | 40:40.1 | 69. | 28:33.5 | 65. | 1:24:06.9 | 21:25.0 | diplom |
67 | 67. | 47 | PRŮŠA Martin | 76 | Praha | M20-39 | 38. | 15:26.1 | 67. | 41:31.3 | 76. | 27:22.9 | 49. | 1:24:20.3 | 21:38.4 | diplom |
68 | 68. | 107 | FIALA Tomáš | 77 | Osika | M20-39 | 39. | 15:25.2 | 66. | 41:14.5 | 74. | 27:46.8 | 56. | 1:24:26.5 | 21:44.6 | diplom |
69 | 69. | 42 | BUREŠ Michal | 96 | AC Čáslav | M16-17 | 2. | 14:59.8 | 59. | 42:14.8 | 83. | 27:36.2 | 53. | 1:24:50.8 | 22:08.9 | diplom |
70 | 70. | 60 | KASÍK Jakub | 78 | Sport Future | M20-39 | 40. | 13:36.7 | 41. | 43:00.9 | 90. | 28:14.9 | 59. | 1:24:52.5 | 22:10.6 | diplom |
71 | 71. | 20 | SVOBODA Milan | 83 | M20-39 | 41. | 17:16.9 | 94. | 42:06.5 | 81. | 25:45.4 | 28. | 1:25:08.8 | 22:26.9 | diplom | |
72 | 72. | 34 | SMIČKA Tomáš | 80 | Bikeinvest.cz | M20-39 | 42. | 17:26.0 | 95. | 39:02.8 | 55. | 29:19.8 | 69. | 1:25:48.6 | 23:06.7 | diplom |
73 | 73. | 97 | ZPĚVÁK Martin | 88 | Curve´s Team | M20-39 | 43. | 15:10.2 | 62. | 43:01.3 | 91. | 28:28.5 | 63. | 1:26:40.0 | 23:58.1 | diplom |
74 | 74. | 79 | POSLT Tomáš | 75 | Kosořice | M20-39 | 44. | 16:15.9 | 82. | 39:20.6 | 60. | 31:39.2 | 86. | 1:27:15.7 | 24:33.8 | diplom |
75 | 75. | 30 | MATĚJKA Martin | 81 | Praha | M20-39 | 45. | 16:50.0 | 86. | 41:08.2 | 73. | 29:44.5 | 73. | 1:27:42.7 | 25:00.8 | diplom |
76 | 76. | 104 | PINC Ludvík | 83 | M20-39 | 46. | 15:34.5 | 72. | 42:48.9 | 86. | 29:20.1 | 70. | 1:27:43.5 | 25:01.6 | diplom | |
77 | 77. | 120 | LUDVÍK Petr | 72 | M40-49 | 20. | 15:45.7 | 77. | 43:37.0 | 96. | 28:33.0 | 64. | 1:27:55.7 | 25:13.8 | diplom | |
78 | 78. | 2 | UXA Tomáš | 65 | TT Loko Beroun | M40-49 | 21. | 17:01.1 | 90. | 42:54.5 | 87. | 28:17.9 | 60. | 1:28:13.5 | 25:31.6 | diplom |
79 | 79. | 113 | KOTEN Vojtěch | 83 | Klub P.R.S.A. | M20-39 | 47. | 15:53.0 | 78. | 41:40.4 | 77. | 30:56.3 | 80. | 1:28:29.7 | 25:47.8 | diplom |
80 | 80. | 65 | KUBÍČEK Pavel | 86 | HOPSUK | M20-39 | 48. | 15:28.9 | 69. | 42:06.1 | 80. | 30:54.9 | 79. | 1:28:29.9 | 25:48.0 | diplom |
81 | 81. | 35 | VOKÁČ Jiří | 79 | Králův Dvůr | M20-39 | 49. | 18:18.5 | 96. | 40:44.3 | 70. | 29:37.0 | 72. | 1:28:39.8 | 25:57.9 | diplom |
82 | 82. | 112 | SUCHÁNEK Ondřej | 82 | Klub P.R.S.A. | M20-39 | 50. | 15:34.3 | 71. | 41:52.0 | 79. | 31:17.6 | 83. | 1:28:43.9 | 26:02.0 | diplom |
83 | 83. | 117 | KUČERA Martin | 83 | M20-39 | 51. | 16:51.0 | 87. | 42:26.8 | 85. | 29:49.2 | 75. | 1:29:07.0 | 26:25.1 | diplom | |
84 | 84. | 72 | ŽILÍNEK Pavel | 67 | Brandýs | M40-49 | 22. | 15:43.5 | 75. | 43:07.7 | 93. | 30:53.1 | 78. | 1:29:44.3 | 27:02.4 | diplom |
85 | 85. | 46 | RYDVAL david | 74 | TT Háje | M20-39 | 52. | 17:04.5 | 91. | 42:23.0 | 84. | 31:07.3 | 82. | 1:30:34.8 | 27:52.9 | diplom |
86 | 86. | 101 | RAIS Ondřej | 81 | SportX | M20-39 | 53. | 14:55.6 | 57. | 41:01.5 | 72. | 34:40.8 | 92. | 1:30:37.9 | 27:56.0 | diplom |
87 | 87. | 45 | ZEMAN Zbyněk | 54 | Litvínov | M50-59 | 6. | 18:48.5 | 97. | 43:03.4 | 92. | 28:51.3 | 66. | 1:30:43.2 | 28:01.3 | diplom |
88 | 88. | 44 | KLAMERT Rudolf | 59 | M50-59 | 7. | 16:46.7 | 85. | 42:55.9 | 88. | 31:02.2 | 81. | 1:30:44.8 | 28:02.9 | diplom | |
89 | 89. | 8 | MARTINEC Adam | 75 | Pátek | M20-39 | 54. | 17:07.1 | 92. | 38:58.8 | 53. | 34:42.8 | 93. | 1:30:48.7 | 28:06.8 | diplom |
90 | 90. | 106 | MIČKAL Radek | 79 | Čelákovice | M20-39 | 55. | 16:13.5 | 81. | 40:56.2 | 71. | 33:42.5 | 91. | 1:30:52.2 | 28:10.3 | diplom |
91 | 91. | 80 | VÁVRA Václav | 74 | Bike team Kosořice | M20-39 | 56. | 17:14.1 | 93. | 39:10.0 | 58. | 34:44.8 | 94. | 1:31:08.9 | 28:27.0 | diplom |
92 | 92. | 83 | HARANTA Matěj | 69 | KERTEAM | M40-49 | 23. | 16:42.5 | 84. | 42:09.8 | 82. | 32:21.1 | 89. | 1:31:13.4 | 28:31.5 | diplom |
93 | 93. | 75 | KREMP Aleš | 68 | M40-49 | 24. | 15:36.5 | 73. | 43:44.7 | 97. | 32:13.9 | 88. | 1:31:35.1 | 28:53.2 | diplom | |
94 | 94. | 95 | NOVOTNÝ Svatopluk | 76 | Žiželice | M20-39 | 57. | 15:44.3 | 76. | 39:36.6 | 62. | 37:25.3 | 97. | 1:32:46.2 | 30:04.3 | diplom |
95 | 95. | 5 | PODUŠKA Patrik | 76 | Sokol Troja | M20-39 | 58. | 16:54.6 | 89. | 46:43.6 | 99. | 31:33.8 | 84. | 1:35:12.0 | 32:30.1 | diplom |
96 | 96. | 90 | ŘEZNÍK Milan | 57 | Praha 4 | M50-59 | 8. | 16:51.4 | 88. | 43:33.8 | 95. | 34:49.4 | 95. | 1:35:14.6 | 32:32.7 | diplom |
97 | 97. | 115 | NĚMEČEK Jan | 71 | SK Váslavov | M40-49 | 25. | 18:57.2 | 98. | 44:25.7 | 98. | 33:05.4 | 90. | 1:36:28.3 | 33:46.4 | diplom |
98 | 98. | 41 | VONDRÁK Petr | 77 | M20-39 | 59. | 15:58.5 | 79. | 42:58.4 | 89. | 43:50.3 | 98. | 1:42:47.2 | 40:05.3 | diplom | |
99 | 99. | 12 | ZAKOUŘIL Jiří | 67 | CRS Turnov | M40-49 | 26. | 19:30.3 | 99. | 43:16.1 | 94. | 46:47.0 | 99. | 1:49:33.4 | 46:51.5 | diplom |
100. | 109 | ŠŇUPÁREK Vašek | 95 | M16-17 | 15:29.7 | 48:31.6 | DNF | |||||||||
101. | 118 | PĚKNÝ Štěpán | 84 | M20-39 | 16:53.9 | 17:05.3 | DNF |
Copyright © 2006 - 2024 Sportis s.r.o. Publikování nebo další šíření obsahu serveru Sportis.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno.