Praha (17. 09. 2006)
polojasno, větrno, vzduch: 21°C
1.mezičas - 93 km, 2.mezičas - 128 km, 3.mezičas - 198 km, 4.mezičas - 245 km
Praha - Karlovy Vary - Praha 2006 - výsledky
|
||||||||
Ke stažení |
Možnost zobrazení nebo skrytí vybraných sloupců
trať - 262 km (Absolutní pořadí) řazení cíl
Kliknutím na záhlaví sloupců seřadíte jejich údaje vzestupně nebo sestupně
poř. | st.č. | jméno | roč. | kat. | # | klub | 1. mezičas | 2. mezičas | 3. mezičas | 4. mezičas | cíl | ztráta | km/h | |
1 | 1. | 108 | KVASINA Matijja | 81 | MEL | 1. | Peruntina Ptuj | 2:16:58.5 | 3:11:09.5 | 4:58:47.0 | 6:20:03.3 | 6:38:20.2 | 39.5 | |
2 | 2. | 96 | TESAŘ Lubor | 71 | MEL | 2. | Česká republika | 2:16:58.7 | 3:11:09.8 | 4:59:01.7 | 6:20:03.4 | 6:38:23.7 | 3.5 | 39.5 |
3 | 3. | 18 | BENČÍK Petr | 76 | MEL | 3. | PSK Whirlpool | 2:16:58.9 | 3:11:09.1 | 4:59:01.8 | 6:20:03.7 | 6:38:26.1 | 5.9 | 39.5 |
4 | 4. | 105 | MIHOLJEVIČ Hrvoje | 79 | MEL | 4. | Peruntina Ptuj | 2:16:57.9 | 3:11:08.6 | 4:58:48.2 | 6:20:06.2 | 6:38:36.9 | 16.7 | 39.4 |
5 | 5. | 104 | BOŽIČ Borut | 80 | MEL | 5. | Peruntina Ptuj | 2:17:00.5 | 3:11:10.9 | 4:59:02.7 | 6:20:04.3 | 6:38:38.0 | 17.8 | 39.4 |
6 | 6. | 122 | JURČO Matěj | 84 | M-U23 | 1. | Slovensko | 2:17:02.5 | 3:11:22.6 | 4:58:49.4 | 6:20:05.5 | 6:38:46.3 | 26.1 | 39.4 |
7 | 7. | 107 | ROGINA Radoslav | 90 | MEL | 6. | Peruntina Ptuj | 2:16:57.9 | 3:11:01.6 | 4:59:01.9 | 6:20:03.7 | 6:38:52.5 | 32.3 | 39.4 |
8 | 8. | 54 | KADLEC Milan | 74 | MEL | 7. | ASC Dukla Praha | 2:16:58.4 | 3:11:10.8 | 4:59:03.5 | 6:20:05.8 | 6:39:39.4 | 1:19.2 | 39.3 |
9 | 9. | 10 | HEBÍK Martin | 82 | MEL | 8. | AC Sparta Praha | 2:17:01.1 | 3:11:10.3 | 4:59:03.4 | 6:20:05.0 | 6:39:39.9 | 1:19.7 | 39.3 |
10 | 10. | 2 | PŘECECHTĚL Michal | 77 | MEL | 9. | Grisoft XCR | 2:16:57.8 | 3:11:10.0 | 4:58:48.3 | 6:20:05.7 | 6:39:40.0 | 1:19.8 | 39.3 |
11 | 11. | 85 | KOVÁČ Maroš | 77 | MEL | 10. | Slovensko | 2:16:56.4 | 3:11:02.4 | 4:59:02.9 | 6:20:06.1 | 6:39:42.4 | 1:22.2 | 39.3 |
12 | 12. | 87 | BRONIŠ Roman | 76 | MEL | 11. | Slovensko | 2:12:25.2 | 3:05:12.7 | 4:58:47.3 | 6:20:04.3 | 6:39:48.8 | 1:28.6 | 39.3 |
13 | 13. | 61 | ŠUBRT Pavel | 84 | M-U23 | 2. | ASC Dukla Praha | 2:16:55.2 | 3:11:34.0 | 4:59:03.7 | 6:22:20.2 | 6:40:40.7 | 2:20.5 | 39.2 |
14 | 14. | 17 | RIŠKA Martin | 75 | MEL | 12. | PSK Whirlpool | 2:17:01.2 | 3:11:09.7 | 4:59:02.9 | 6:22:17.8 | 6:40:41.3 | 2:21.1 | 39.2 |
15 | 15. | 8 | PUČELÍK Petr | 72 | MEL | 13. | AC Sparta Praha | 2:17:00.2 | 3:11:11.3 | 4:59:03.9 | 6:22:19.4 | 6:40:41.5 | 2:21.3 | 39.2 |
16 | 16. | 106 | STARE Matej | 78 | MEL | 14. | Peruntina Ptuj | 2:16:58.1 | 3:11:11.0 | 4:59:02.4 | 6:22:18.5 | 6:40:43.1 | 2:22.9 | 39.2 |
17 | 17. | 3 | JOBÁNEK Jan | 83 | MEL | 15. | Grisoft XCR | 2:16:59.1 | 3:11:10.4 | 4:59:03.4 | 6:22:18.8 | 6:40:46.0 | 2:25.8 | 39.2 |
18 | 18. | 103 | GOLČER Jure | 77 | MEL | 16. | Peruntina Ptuj | 2:16:59.3 | 3:11:09.7 | 4:59:05.5 | 6:22:18.9 | 6:40:50.7 | 2:30.5 | 39.2 |
19 | 19. | 84 | VALACH Ján | 73 | MEL | 17. | Slovensko | 2:17:02.1 | 3:11:10.5 | 4:59:02.6 | 6:20:04.4 | 6:40:51.7 | 2:31.5 | 39.2 |
20 | 20. | 57 | LAZAR Petr | 76 | MEL | 18. | ASC Dukla Praha | 2:16:59.9 | 3:11:16.2 | 4:59:04.0 | 6:22:19.1 | 6:41:38.7 | 3:18.5 | 39.1 |
21 | 21. | 30 | NOVÁK Jan | 82 | MEL | 19. | Team Dukla Liberec | 2:17:00.6 | 3:11:10.1 | 4:59:04.2 | 6:22:19.2 | 6:41:40.9 | 3:20.7 | 39.1 |
22 | 22. | 131 | PAVLÍČEK David | 76 | MEL | 20. | ČR | 2:17:01.5 | 3:11:19.2 | 4:59:04.4 | 6:22:18.1 | 6:41:53.4 | 3:33.2 | 39.1 |
23 | 23. | 86 | ŠIPEKY Ján | 73 | MEL | 21. | Slovensko | 2:16:57.2 | 3:11:10.6 | 4:59:05.5 | 6:22:19.7 | 6:42:04.0 | 3:43.8 | 39.1 |
24 | 24. | 123 | KLOUČEK František | 85 | M-U23 | 3. | Author Praha | 2:17:00.1 | 3:11:13.1 | 4:59:03.3 | 6:22:20.5 | 6:42:15.2 | 3:55.0 | 39.1 |
25 | 25. | 109 | OMULEC Andrej | 82 | MEL | 22. | Peruntina Ptuj | 2:12:26.2 | 3:05:19.7 | 4:59:04.7 | 6:22:19.0 | 6:42:38.0 | 4:17.8 | 39.0 |
26 | 26. | 88 | PRÁZDNOVSKÝ Martin | 75 | MEL | 23. | Slovensko | 2:16:59.2 | 3:11:10.0 | 4:59:04.1 | 6:22:18.7 | 6:42:42.8 | 4:22.6 | 39.0 |
27 | 27. | 110 | DURASEK Kristjan | 87 | M-U23 | 4. | Peruntina Ptuj | 2:16:59.0 | 3:11:11.3 | 4:59:02.9 | 6:22:19.0 | 6:42:44.9 | 4:24.7 | 39.0 |
28 | 28. | 90 | VEJMELKA Daniel | 86 | M-U23 | 5. | TJ KOVO Praha | 2:17:02.5 | 3:11:15.6 | 5:01:15.6 | 6:34:04.5 | 6:55:15.2 | 16:55.0 | 37.9 |
29 | 29. | 125 | KUBIAS Petr | 88 | M-U23 | 6. | SKP Comfort Plzeň | 2:17:00.2 | 3:11:19.5 | 5:01:34.7 | 6:34:04.0 | 6:55:28.2 | 17:08.0 | 37.8 |
30 | 30. | 66 | VACHEK Petr | 87 | M-U23 | 7. | CK Příbram B.E.I. | 2:17:01.7 | 3:11:23.9 | 5:01:31.6 | 6:34:03.5 | 6:55:32.9 | 17:12.7 | 37.8 |
31 | 31. | 89 | KUBÍK Ondřej | 84 | M-U23 | 8. | TJ KOVO Praha | 2:17:01.8 | 3:11:20.2 | 5:01:32.3 | 6:34:03.5 | 6:55:35.9 | 17:15.7 | 37.8 |
32 | 32. | 29 | KRUPIČKA Martin | 85 | M-U23 | 9. | Team Dukla Liberec | 2:16:59.5 | 3:11:21.5 | 5:01:31.9 | 6:34:03.2 | 6:55:59.5 | 17:39.3 | 37.8 |
33 | 33. | 32 | SNÍŽEK Martin | 85 | M-U23 | 10. | Team Dukla Liberec | 2:17:01.8 | 3:11:16.7 | 5:01:32.3 | 6:34:02.8 | 6:55:59.6 | 17:39.4 | 37.8 |
34 | 34. | 111 | SKÝBA Jiří | 82 | MEL | 24. | SKP Most | 2:17:04.1 | 3:11:35.9 | 5:01:34.0 | 6:34:03.9 | 6:55:59.7 | 17:39.5 | 37.8 |
35 | 35. | 11 | PEČENKA Martin | 80 | MEL | 25. | AC Sparta Praha | 2:17:03.5 | 3:11:33.4 | 5:01:33.6 | 6:34:03.8 | 6:55:59.8 | 17:39.6 | 37.8 |
36 | 36. | 78 | HLAVÁČ Václav | 85 | M-U23 | 11. | Scania Apache Team Kolín | 2:16:57.9 | 3:11:09.5 | 5:01:30.7 | 6:34:02.3 | 6:56:00.4 | 17:40.2 | 37.8 |
37 | 37. | 94 | SOUKUP Josef | 81 | MEL | 26. | Česká republika | 2:16:58.8 | 3:11:18.1 | 5:01:30.6 | 6:34:02.2 | 6:56:00.5 | 17:40.3 | 37.8 |
38 | 38. | 95 | PELÁNEK Luboš | 81 | MEL | 27. | Česká republika | 2:17:00.7 | 3:11:23.4 | 5:01:30.9 | 6:34:02.8 | 6:56:00.5 | 17:40.3 | 37.8 |
39 | 39. | 115 | HEINRICH Lukáš | 79 | MEL | 28. | CK SILESIA Orlová | 2:17:03.1 | 3:11:28.0 | 5:01:33.9 | 6:34:02.9 | 6:56:00.5 | 17:40.3 | 37.8 |
40 | 40. | 114 | ČER Tomáš | 83 | MEL | 29. | CK SILESIA Orlová | 2:17:00.3 | 3:11:30.8 | 5:01:34.1 | 6:34:02.4 | 6:56:01.2 | 17:41.0 | 37.8 |
41 | 41. | 7 | FIALA Jan | 77 | MEL | 30. | AC Sparta Praha | 2:17:00.4 | 3:11:33.7 | 5:01:32.8 | 6:34:04.8 | 6:56:01.4 | 17:41.2 | 37.8 |
42 | 42. | 9 | KŘIVÁNEK Jiří | 86 | M-U23 | 12. | AC Sparta Praha | 2:16:56.4 | 3:11:20.6 | 5:01:31.1 | 6:34:03.2 | 6:56:02.4 | 17:42.2 | 37.8 |
43 | 43. | 26 | TENTSOS Georgios | 83 | MEL | 31. | PSK Whirlpool | 2:16:57.5 | 3:11:12.9 | 5:01:32.2 | 6:34:02.6 | 6:56:02.8 | 17:42.6 | 37.8 |
44 | 44. | 93 | MAREŠ Martin | 82 | MEL | 32. | Česká republika | 2:16:57.0 | 3:11:08.9 | 5:01:31.0 | 6:34:03.9 | 6:56:03.2 | 17:43.0 | 37.8 |
45 | 45. | 113 | BIOLEK Martin | 73 | MEL | 33. | CK SILESIA Orlová | 2:17:04.0 | 3:11:30.7 | 5:01:30.6 | 6:34:01.8 | 6:56:16.0 | 17:55.8 | 37.8 |
46. | 59 | MIXA Marek | 85 | M-U23 | ASC Dukla Praha | 2:17:03.3 | 3:11:47.0 | 5:02:36.3 | DNF | |||||
47. | 73 | MELCHER Valentin | 86 | M-U23 | Team Stadler VCR | DNF | ||||||||
48. | 74 | HERRMANN Sebastian | 87 | M-U23 | Team Stadler VCR | DNF | ||||||||
49. | 75 | MYŠÁK Tomáš | 85 | M-U23 | SKC DT-bicykles | DNF | ||||||||
50. | 76 | RÜCKNER Daniel | 74 | MEL | SKC DT-bicykles | 2:16:59.8 | 3:11:21.9 | 5:03:59.7 | DNF | |||||
51. | 77 | POLANSKÝ Dan | 83 | MEL | SK OMT | DNF | ||||||||
52. | 79 | FIŠNAR Jan | 80 | MEL | Scania Apache Team Kolín | DNF | ||||||||
53. | 80 | ČEPIČKA Matěj | 87 | M-U23 | Scania Apache Team Kolín | 2:17:02.4 | 3:11:34.9 | 5:04:00.1 | DNF | |||||
54. | 81 | NĚMEČEK Martin | 87 | M-U23 | Scania Apache Team Kolín | DNF | ||||||||
55. | 72 | BOUBAL Martin | 84 | M-U23 | Team Stadler VCR | DNF | ||||||||
56. | 71 | GORGES Martin | 81 | MEL | Team Stadler VCR | DNF | ||||||||
57. | 70 | SCHAFBAUER Josef | 82 | MEL | Team Stadler VCR | DNF | ||||||||
58. | 60 | MOUREČEK Michael | 80 | MEL | ASC Dukla Praha | DNF | ||||||||
59. | 62 | WEBER Aleš | 83 | MEL | TJ KOVO Praha | 2:17:51.6 | 3:13:18.5 | DNF | ||||||
60. | 63 | BĚHOUNEK Michal | 67 | MEL | Veloservis Team | 2:17:02.5 | 3:11:34.7 | DNF | ||||||
61. | 64 | SMUTNÝ Nikola | 78 | MEL | Veloservis Team | 2:17:35.0 | 3:12:12.2 | DNF | ||||||
62. | 65 | KADLEC Michal | 85 | M-U23 | CK Příbram B.E.I. | 2:17:02.6 | 3:12:13.0 | DNF | ||||||
63. | 67 | MACH Zdeněk | 84 | M-U23 | CK Příbram B.E.I. | DNF | ||||||||
64. | 68 | MACH Marek | 87 | M-U23 | CK Příbram B.E.I. | DNF | ||||||||
65. | 69 | HANSLIÁN Filip | 87 | M-U23 | CK Příbram B.E.I. | DNF | ||||||||
66. | 82 | MATĚJKA Marek | 88 | M-U23 | VELOUNI | DNF | ||||||||
67. | 83 | PINKAVA Eduard | 71 | MEL | VELOUNI | 2:17:54.2 | DNF | |||||||
68. | 91 | RŮŽIČKA Martin | 86 | M-U23 | TJ KOVO Praha | DNF | ||||||||
69. | 119 | LUKOSZ Petr | 82 | MEL | CK SILESIA Orlová | 2:17:03.8 | 3:12:11.4 | DNF | ||||||
70. | 120 | TOMAN Jiří | 87 | M-U23 | CK SILESIA Orlová | 2:17:49.8 | 3:12:14.1 | DNF | ||||||
71. | 121 | TOMEČEK Lubomír | 79 | MEL | CK SILESIA Orlová | 2:17:03.6 | 3:12:32.4 | DNF | ||||||
72. | 124 | JANKOVSKÝ Jakub | 76 | MEL | ČKMC Praha | 2:16:56.1 | 3:11:29.9 | 5:07:29.6 | DNF | |||||
73. | 126 | PÍŠA Antonín | 86 | MEL | Favorit Brno | 2:17:04.9 | 3:11:35.0 | DNF | ||||||
74. | 127 | KAŇKOVSKÝ Alois | 83 | MEL | Dukla Brno | 2:17:01.9 | 3:12:11.7 | DNF | ||||||
75. | 128 | FILIPEC Martin | 76 | MEL | CK Silesia Orlová | 2:18:11.2 | 3:13:01.7 | DNF | ||||||
76. | 129 | NIKOLAOU Eleftmerios | 85 | MEL | GRE | 2:17:01.5 | 3:11:34.5 | DNF | ||||||
77. | 118 | LISNÍK Rostislav | 84 | M-U23 | CK SILESIA Orlová | DNF | ||||||||
78. | 117 | CHOCHOLÁČ Jiří | 81 | MEL | CK SILESIA Orlová | DNF | ||||||||
79. | 116 | HUDEČEK Petr | 82 | MEL | CK SILESIA Orlová | DNF | ||||||||
80. | 92 | SALÁŠEK Jan | 87 | M-U23 | TJ Dukla Praha | 2:17:02.8 | 3:11:36.0 | 5:05:09.2 | DNF | |||||
81. | 97 | GLAJZA Robert | 71 | MEL | CK Podbrezova | DNF | ||||||||
82. | 98 | KELIAR Miroslav | 78 | MEL | CK Podbrezova | DNF | ||||||||
83. | 99 | ŠKVARKA Michal | 86 | M-U23 | CK Podbrezova | DNF | ||||||||
84. | 100 | BUČEK Karel | 82 | MEL | TJ Favorit Brno | 2:17:04.1 | 3:12:11.9 | DNF | ||||||
85. | 101 | PETR Lukáš | 80 | MEL | TJ Favorit Brno | DNF | ||||||||
86. | 102 | ZÁBLACKÝ Tomáš | 85 | M-U23 | TJ Favorit Brno | DNF | ||||||||
87. | 112 | BEZUNK Ondřej | 83 | MEL | CK SILESIA Orlová | DNF | ||||||||
88. | 130 | PTÁČNÍK Filip | 81 | MEL | Praha | 2:16:57.2 | 3:11:33.9 | DNF | ||||||
89. | 1 | SVORADA Ján | 68 | MEL | Grisoft XCR | 2:16:59.3 | 3:11:18.6 | DNF | ||||||
90. | 22 | FALTÝNEK Jan | 74 | MEL | PSK Whirlpool | DNF | ||||||||
91. | 23 | KOZUBEK Stanislav | 80 | MEL | PSK Whirlpool | DNF | ||||||||
92. | 24 | BEČKA Radek | 79 | MEL | PSK Whirlpool | DNF | ||||||||
93. | 25 | KÖNIG Leopold | 87 | M-U23 | PSK Whirlpool | 2:16:57.9 | 3:11:26.8 | DNF | ||||||
94. | 27 | FALTYS Jiří | 83 | MEL | Team Dukla Liberec | 2:17:01.5 | 3:11:31.8 | 5:01:33.1 | DNF | |||||
95. | 28 | LINET Pavel | 82 | MEL | Team Dukla Liberec | DNF | ||||||||
96. | 31 | PAVELKA Ondřej | 86 | M-U23 | Team Dukla Liberec | DNF | ||||||||
97. | 33 | ŠIMEK Jan | 86 | M-U23 | Team Dukla Liberec | 2:17:01.0 | 3:11:25.3 | 5:01:32.7 | 6:34:10.3 | DNF | ||||
98. | 21 | DLOUHÝ Vojtěch | 81 | MEL | PSK Whirlpool | DNF | ||||||||
99. | 20 | BLAHUT Radek | 73 | MEL | PSK Whirlpool | DNF | ||||||||
100. | 19 | BUCHÁČEK Tomáš | 78 | MEL | PSK Whirlpool | DNF | ||||||||
101. | 4 | MIKULÁŠEK Jiří | 76 | MEL | Grisoft XCR | DNF | ||||||||
102. | 5 | MLYNÁŘ Zdeněk | 76 | MEL | AC Sparta Praha | DNF | ||||||||
103. | 6 | LUKEŠ Ondřej | 82 | MEL | AC Sparta Praha | 2:17:34.9 | 3:12:00.6 | DNF | ||||||
104. | 12 | HRUBÝ Tomáš | 82 | MEL | AC Sparta Praha | 2:12:25.9 | 3:05:37.4 | 5:07:29.9 | DNF | |||||
105. | 13 | KŘÍŽEK Zdeněk | 87 | M-U23 | AC Sparta Praha | 2:12:26.8 | 3:05:14.0 | 5:03:59.6 | DNF | |||||
106. | 14 | NESVEDA Jiří | 85 | M-U23 | AC Sparta Praha | 2:17:11.4 | 3:11:26.9 | DNF | ||||||
107. | 15 | DUFEK Zdeněk | 85 | M-U23 | AC Sparta Praha | DNF | ||||||||
108. | 16 | ANDRLE René | 74 | MEL | PSK Whirlpool | DNF | ||||||||
109. | 34 | TOTZAUER Přemysl | 87 | M-U23 | Team Dukla Liberec | DNF | ||||||||
110. | 35 | VODEHNAL Jan | 83 | MEL | Team Dukla Liberec | DNF | ||||||||
111. | 36 | JEZIERSKY Sebastian | 81 | MEL | MBK Cycles Scout | DNF | ||||||||
112. | 48 | KOVÁŘ David | 85 | M-U23 | KC Slavia Praha | 2:17:34.6 | 3:12:13.4 | DNF | ||||||
113. | 49 | STANĚK Lukáš | 84 | M-U23 | KC Slavia Praha | 2:16:58.9 | 3:11:38.8 | 5:01:32.5 | 6:34:05.4 | DNF | ||||
114. | 50 | JELÍNEK Pavel | 84 | M-U23 | KC Slavia Praha | DNF | ||||||||
115. | 51 | BLÁHA Martin | 77 | MEL | ASC Dukla Praha | DNF | ||||||||
116. | 52 | HAČECKÝ Vojtěch | 87 | M-U23 | ASC Dukla Praha | DNF | ||||||||
117. | 53 | HOCHMANN Jiří | 86 | M-U23 | ASC Dukla Praha | 2:16:59.6 | 3:12:13.1 | DNF | ||||||
118. | 55 | KAŇKA Karel | 87 | M-U23 | ASC Dukla Praha | DNF | ||||||||
119. | 56 | KUNTA Jan | 83 | MEL | ASC Dukla Praha | DNF | ||||||||
120. | 47 | PROCHÁZKA Radek | 82 | MEL | KC Slavia Praha | 2:16:55.9 | 3:11:19.0 | 5:04:00.0 | DNF | |||||
121. | 46 | KOPR Karel | 73 | MEL | KC Slavia Praha | 2:17:33.8 | 3:12:39.6 | DNF | ||||||
122. | 45 | PATRZYKOWSKI Dominik | 81 | MEL | MBK Cycles Scout | DNF | ||||||||
123. | 37 | KALEMBA Wojciech | 69 | MEL | MBK Cycles Scout | DNF | ||||||||
124. | 38 | KRUPA Dawid | 80 | MEL | MBK Cycles Scout | DNF | ||||||||
125. | 39 | LEŚNIAK Tomasz | 79 | MEL | MBK Cycles Scout | DNF | ||||||||
126. | 40 | NOWAK Hubert | 80 | MEL | MBK Cycles Scout | DNF | ||||||||
127. | 41 | PUTEK Grzegorz | 82 | MEL | MBK Cycles Scout | DNF | ||||||||
128. | 42 | RATAJCZYK Rafal | 83 | MEL | MBK Cycles Scout | DNF | ||||||||
129. | 43 | NABIALEK Michal | 87 | M-U23 | MBK Cycles Scout | DNF | ||||||||
130. | 44 | SIEBOR Boleslaw | 87 | M-U23 | MBK Cycles Scout | DNF | ||||||||
131. | 58 | MACHAČ Zdeněk | 87 | M-U23 | ASC Dukla Praha | DNF |
Copyright © 2006 - 2024 Sportis s.r.o. Publikování nebo další šíření obsahu serveru Sportis.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno.