Běh 17. listopadu 2018 - výsledky
Možnost zobrazení nebo skrytí vybraných sloupců
kluci + holky 300 m (Absolutní pořadí) řazení cíl
Kliknutím na záhlaví sloupců seřadíte jejich údaje vzestupně nebo sestupně
poř. | st.č. | jméno | roč. | kat. | # | klub | cíl | ztráta | |
1 | 1. | 134 | KOVÁŘ Jan | 08 | M8-10 | 1. | Diana Sport Team | 50.8 | |
2 | 2. | 148 | HARTMANOVÁ Kateřina | 08 | Z8-10 | 1. | Dukla Praha | 53.0 | 2.2 |
3 | 3. | 149 | ZACH Martin | 08 | M8-10 | 2. | USK Praha | 54.1 | 3.3 |
4 | 4. | 128 | PLAČKOVÁ Linda | 08 | Z8-10 | 2. | Spartak Praha 4 | 54.3 | 3.5 |
5 | 5. | 144 | BUREŠOVÁ Markéta | 08 | Z8-10 | 3. | B-team BnL | 55.5 | 4.7 |
6 | 6. | 132 | KIMLA Štěpán | 08 | M8-10 | 3. | VINPR | 55.7 | 4.9 |
7 | 7. | 120 | BERGNER Jan | 08 | M8-10 | 4. | Praha 6 | 56.6 | 5.8 |
8 | 8. | 135 | NOVÁKOVÁ Magdalena | 08 | Z8-10 | 4. | Spartak Praha 4 | 57.2 | 6.4 |
9 | 10. | 129 | PULKRÁBKOVÁ Karolína | 08 | Z8-10 | 5. | Praha | 58.2 | 7.4 |
10 | 9. | 142 | MIHALOVIČ Matěj | 10 | M8-10 | 5. | Atletika Vinohrady | 58.2 | 7.4 |
11 | 11. | 140 | MADÍK Michal | 10 | M8-10 | 6. | Atletika Jižní Město | 58.5 | 7.7 |
12 | 12. | 146 | DANĚČKOVÁ Sofie | 09 | Z8-10 | 6. | USK Praha | 58.9 | 8.1 |
13 | 13. | 139 | KUBIČKOVÁ Anička | 10 | Z8-10 | 7. | Atletika Stará Boleslav | 59.0 | 8.2 |
14 | 14. | 127 | MACHÁČKOVÁ Natálie | 09 | Z8-10 | 8. | VINPR | 59.3 | 8.5 |
15 | 15. | 150 | DIVIŠ Štěpán | 09 | M8-10 | 7. | Bílá Hora | 59.9 | 9.1 |
16 | 16. | 147 | URBANOVÁ Martina | 08 | Z8-10 | 9. | VINPR / Praha | 1:00.7 | 9.9 |
17 | 17. | 125 | GRABOWSKÁ Viktorie | 10 | Z8-10 | 10. | Atletika Jižní Město | 1:01.3 | 10.5 |
18 | 18. | 141 | VOJTĚCH Lukáš | 08 | M8-10 | 8. | SK Míle | 1:02.5 | 11.7 |
19 | 19. | 121 | AKRMANOVÁ Jana | 09 | Z8-10 | 11. | Sporticus | 1:03.2 | 12.4 |
20 | 20. | 124 | FLOR David | 10 | M8-10 | 9. | Atletika Hostivař | 1:03.2 | 12.4 |
21 | 21. | 131 | KOČIŠ Štěpán | 08 | M8-10 | 10. | ASK Slavia Praha | 1:03.4 | 12.6 |
22 | 22. | 130 | PROCHÁZKOVÁ Helena | 10 | Z8-10 | 12. | Atipic Jílové u Prahy | 1:03.8 | 13.0 |
23 | 23. | 136 | NOVÁK Albert | 10 | M8-10 | 11. | Spartak Praha 4 | 1:04.7 | 13.9 |
24 | 24. | 126 | GRABOWSKÁ Veronika | 10 | Z8-10 | 13. | Atletika Jižní Město | 1:04.8 | 14.0 |
25 | 25. | 123 | LOCHMAN Matěj | 08 | M8-10 | 12. | Praha 2 | 1:05.3 | 14.5 |
26 | 26. | 137 | MALÁ Viktorie | 09 | Z8-10 | 14. | Senohraby | 1:05.6 | 14.8 |
27 | 27. | 138 | JÁNSKÁ Sofie | 10 | Z8-10 | 15. | Praha 6 | 1:06.2 | 15.4 |
28 | 28. | 119 | BERGNEROVÁ Linda | 10 | Z8-10 | 16. | Praha 6 | 1:08.7 | 17.9 |
29 | 29. | 143 | BUREŠOVÁ Anna | 10 | Z8-10 | 17. | B-team BnL | 1:10.2 | 19.4 |
30 | 30. | 122 | MOJŽIŠ Peter | 08 | M8-10 | 13. | Sunny Canadian School | 1:11.6 | 20.8 |
31 | 31. | 133 | DĚDINOVÁ Magdaléna | 08 | Z8-10 | 18. | Praha | 1:12.9 | 22.1 |
32 | 32. | 145 | FILANDR Matěj | 10 | M8-10 | 14. | Praha7 | 1:14.1 | 23.3 |
Copyright © 2006 - 2024 Sportis s.r.o. Publikování nebo další šíření obsahu serveru Sportis.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno.