Děčín (07. 07. 2012)
zataženo, bouřky, vzduch: 28°C, voda: 22,5°C
Děčín Zedníček Xterra Cup 2012 - výsledky
|
|||||||||||||||
Ke stažení |
Možnost zobrazení nebo skrytí vybraných sloupců
muži 0,8 - 18 - 5 km (Absolutní pořadí) řazení cíl
Kliknutím na záhlaví sloupců seřadíte jejich údaje vzestupně nebo sestupně
poř. | st.č. | jméno | roč. | klub | kat. | # | plavání | # | 1.depo | kolo | # | 2.depo | běh | # | cíl | ztráta | |
1 | 1. | 65 | KUBÍČEK Jan | 80 | AC START KARLOVY VARY | MEL | 1. | 7:05.6 | 5. | 49.2 | 49:22.5 | 2. | 35.0 | 15:48.8 | 1. | 1:13:41.4 | |
2 | 2. | 51 | JINDRA Pavel | 78 | LABE TRI CLUB | MEL | 2. | 7:50.7 | 16. | 45.3 | 48:27.3 | 1. | 41.0 | 16:18.7 | 2. | 1:14:02.7 | 21.3 |
3 | 3. | 91 | VOJTĚCH Jonáš | 89 | HISPORT Team | MEL | 3. | 6:44.8 | 2. | 49.6 | 50:59.6 | 4. | 41.0 | 17:32.8 | 10. | 1:16:48.0 | 3:06.6 |
4 | 4. | 19 | EBERL Tomáš | 84 | Xteam BaNo K.V. | M20-29 | 1. | 7:28.6 | 10. | 42.8 | 50:39.4 | 3. | 40.0 | 18:43.6 | 22. | 1:18:14.3 | 4:32.9 |
5 | 5. | 1 | DEDEK Aleš | 75 | AD Cyklo Brodek | MEL | 4. | 8:15.9 | 32. | 50.1 | 52:13.8 | 5. | 47.0 | 16:30.2 | 4. | 1:18:36.7 | 4:55.3 |
6 | 6. | 34 | POSPÍCHAL Zbyněk | 86 | EKOL ELITE TRIATLON T | M20-29 | 2. | 7:01.3 | 4. | 59.4 | 53:38.9 | 7. | 41.0 | 16:34.0 | 5. | 1:18:54.6 | 5:13.2 |
7 | 7. | 75 | JANOUŠEK Jakub | 91 | TTK SLAVIA VŠ PLZEŇ | M20-29 | 3. | 6:42.0 | 1. | 46.2 | 56:04.8 | 14. | 35.0 | 16:38.8 | 6. | 1:20:47.1 | 7:05.7 |
8 | 8. | 27 | RÁDL Jakub | 92 | LK Slovan | M20-29 | 4. | 8:35.2 | 38. | 54.3 | 52:50.6 | 6. | 55.0 | 18:17.7 | 18. | 1:21:32.3 | 7:50.9 |
9 | 9. | 2 | SLAVATA Tomáš | 80 | Author Xterra Team | MEL | 5. | 8:05.6 | 25. | 1:05.4 | 54:19.3 | 8. | 37.0 | 17:30.7 | 9. | 1:21:38.0 | 7:56.6 |
10 | 10. | 71 | JAROŠ Jakub | 85 | KED Cyklomax X-tri | M20-29 | 5. | 7:41.8 | 15. | 59.4 | 54:51.7 | 10. | 51.0 | 17:51.9 | 14. | 1:22:15.4 | 8:34.0 |
11 | 11. | 16 | ŠTRYNCL Pavel | 77 | Bazén Liberec/RB | M30-39 | 1. | 8:09.8 | 30. | 57.2 | 55:16.9 | 12. | 40.0 | 17:37.6 | 11. | 1:22:41.9 | 9:00.5 |
12 | 12. | 68 | BRUNNER Toni | 85 | MEL | 6. | 7:20.9 | 9. | 1:11.3 | 55:51.3 | 13. | 46.0 | 18:14.5 | 17. | 1:23:24.3 | 9:42.9 | |
13 | 13. | 41 | SCHNEIDER Vojtěch | 94 | TRIATLON Team Opava | M18-19 | 1. | 8:05.2 | 24. | 1:24.7 | 56:36.5 | 15. | 45.0 | 17:18.2 | 8. | 1:24:09.4 | 10:28.0 |
14 | 14. | 36 | STEHLÍK Petr | 89 | EKOL TEAM o.s. | M20-29 | 6. | 7:17.6 | 7. | 1:04.2 | 57:04.5 | 18. | 48.0 | 17:58.9 | 16. | 1:24:12.8 | 10:31.4 |
15 | 15. | 55 | DOLEČEK Josef | 79 | FORT SMC | M30-39 | 2. | 8:30.8 | 37. | 1:11.5 | 54:42.4 | 9. | 1:04.0 | 18:50.4 | 24. | 1:24:19.3 | 10:37.9 |
16 | 16. | 43 | ŽIŽKA Filip | 93 | Lokomotiva Teplice | M18-19 | 2. | 8:37.1 | 40. | 2:14.2 | 55:08.9 | 11. | 1:10.0 | 17:55.4 | 15. | 1:25:05.7 | 11:24.3 |
17 | 17. | 42 | ŠTOCHL Jan | 92 | Lokomotiva Teplice | M20-29 | 7. | 8:51.2 | 43. | 1:49.5 | 57:15.7 | 19. | 57.0 | 16:23.2 | 3. | 1:25:16.9 | 11:35.5 |
18 | 18. | 46 | KRYSTA Michal | 84 | Eurofoam | M20-29 | 8. | 7:39.4 | 13. | 1:12.5 | 56:59.8 | 16. | 45.0 | 19:24.1 | 29. | 1:26:00.7 | 12:19.3 |
19 | 19. | 44 | LUŽNÝ Filip | 92 | TRIATLON Team Opava | M20-29 | 9. | 7:07.7 | 6. | 48.7 | 59:14.5 | 24. | 49.0 | 19:00.6 | 25. | 1:27:00.2 | 13:18.8 |
20 | 20. | 88 | BURI Vojtěch | 78 | HAVEN Extreme | M30-39 | 3. | 8:01.7 | 22. | 1:43.6 | 57:00.5 | 17. | 51.0 | 19:29.2 | 30. | 1:27:05.6 | 13:24.2 |
21 | 21. | 60 | ŠULC Petr | 93 | Individuální | M18-19 | 3. | 67. | 67. | 67. | 1:27:31.9 | 13:50.5 | |||||
22 | 22. | 63 | ORLICH Petr | 61 | Fort SMC Usti nad Orl | M50-59 | 1. | 8:41.1 | 41. | 1:40.8 | 57:55.3 | 20. | 57.0 | 18:20.0 | 19. | 1:27:34.3 | 13:52.9 |
23 | 23. | 86 | ŠČERBA Marek | 69 | SK SKIVELO Olomouc | M40-49 | 1. | 8:06.5 | 26. | 1:17.4 | 58:48.0 | 22. | 1:06.0 | 18:29.6 | 20. | 1:27:47.6 | 14:06.2 |
24 | 24. | 56 | KESLER Josef | 72 | M40-49 | 2. | 8:09.1 | 28. | 1:00.9 | 58:52.8 | 23. | 1:03.0 | 19:20.6 | 28. | 1:28:26.4 | 14:45.0 | |
25 | 25. | 94 | BUŠEK Marek | 73 | Bike & Triatlon Team | M30-39 | 4. | 8:17.7 | 33. | 1:15.5 | 59:38.4 | 26. | 53.0 | 18:37.7 | 21. | 1:28:41.9 | 15:00.5 |
26 | 26. | 11 | VIDNER Štěpán | 85 | TSK PRAHA | M20-29 | 10. | 7:41.8 | 14. | 47.3 | 1:00:57.3 | 30. | 57.0 | 18:45.9 | 23. | 1:29:09.4 | 15:28.0 |
27 | 27. | 79 | SŮSA Petr | 90 | Kokoteam.cz | M20-29 | 11. | 7:54.5 | 18. | 1:15.7 | 59:38.8 | 27. | 57.0 | 19:34.2 | 31. | 1:29:20.0 | 15:38.6 |
28 | 28. | 35 | MALEŇÁK Filip | 90 | VSK VUT BRNO | M20-29 | 12. | 7:00.0 | 3. | 1:03.1 | 59:49.0 | 28. | 1:19.0 | 20:18.6 | 40. | 1:29:29.2 | 15:47.8 |
29 | 29. | 10 | DĚBNÁR Jan | 72 | WITTE bike team | M40-49 | 3. | 8:09.6 | 29. | 1:36.8 | 59:32.0 | 25. | 1:12.0 | 19:13.8 | 27. | 1:29:44.6 | 16:03.2 |
30 | 30. | 33 | MUŽÍČEK Pavel | 84 | HISPORT Team | M20-29 | 13. | 7:20.3 | 8. | 56.8 | 59:49.3 | 29. | 1:07.0 | 21:36.2 | 44. | 1:30:49.5 | 17:08.1 |
31 | 31. | 28 | KRONIKA Jan | 92 | TJ SLAVIA KARLOVY VAR | M20-29 | 14. | 7:56.6 | 20. | 59.7 | 1:01:22.1 | 33. | 1:11.0 | 20:00.8 | 35. | 1:31:30.0 | 17:48.6 |
32 | 32. | 40 | PROUZA Martin | 91 | Triatlon klub Ostrava | M20-29 | 15. | 8:01.2 | 21. | 1:16.2 | 1:01:37.8 | 34. | 52.0 | 20:17.6 | 37. | 1:32:04.5 | 18:23.1 |
33 | 33. | 92 | KVASNIČKA Daniel | 78 | HKNMPSM | M30-39 | 5. | 9:05.3 | 48. | 1:22.4 | 1:03:04.7 | 35. | 1:13.0 | 17:39.3 | 12. | 1:32:24.6 | 18:43.2 |
34 | 34. | 97 | ZEMLER Václav | 63 | Kiwi Varsndorf | M40-49 | 4. | 8:27.3 | 36. | 1:17.8 | 1:01:06.0 | 31. | 1:00.0 | 21:18.3 | 42. | 1:33:09.1 | 19:27.7 |
35 | 35. | 7 | ROUČEK Pavel | 73 | TRIade Děčín | M30-39 | 6. | 7:56.3 | 19. | 1:10.9 | 1:03:36.7 | 37. | 1:04.0 | 19:42.1 | 32. | 1:33:30.3 | 19:48.9 |
36 | 36. | 61 | PAVLÍK Tadeáš | 94 | Individuální | M18-19 | 4. | 8:25.1 | 35. | 1:08.4 | 1:01:06.7 | 32. | 1:01.0 | 21:50.9 | 47. | 1:33:32.1 | 19:50.7 |
37 | 37. | 73 | VÁPENÍK Petr | 61 | Bike & Triatlon Team | M50-59 | 2. | 8:36.3 | 39. | 1:07.5 | 1:03:20.3 | 36. | 1:02.0 | 20:51.0 | 41. | 1:34:57.3 | 21:15.9 |
38 | 38. | 72 | BULAVA František | 66 | TT LOKO BEROUN | M40-49 | 5. | 7:53.1 | 17. | 1:06.8 | 1:08:26.9 | 41. | 59.0 | 17:41.1 | 13. | 1:36:06.8 | 22:25.4 |
39 | 39. | 30 | HORA Zdeněk | 61 | Lounky | M50-59 | 3. | 10:20.3 | 65. | 2:29.9 | 58:28.0 | 21. | 3:18.0 | 21:47.2 | 45. | 1:36:23.0 | 22:41.6 |
40 | 40. | 32 | SVOBODA Jiří | 66 | Sokol Zvánovice | M40-49 | 6. | 8:55.0 | 45. | 1:18.4 | 1:07:15.3 | 38. | 1:03.0 | 19:48.4 | 33. | 1:38:20.5 | 24:39.1 |
41 | 41. | 4 | JAKUBÍČEK Jan | 82 | SK SLAVIA PRAHA | M30-39 | 7. | 7:37.8 | 12. | 1:16.4 | 1:12:41.3 | 49. | 1:17.0 | 17:05.7 | 7. | 1:39:57.8 | 26:16.4 |
42 | 42. | 49 | VOPAT Milan | 61 | ProCorde Chomutov | M50-59 | 4. | 9:36.2 | 56. | 1:49.5 | 1:07:49.8 | 39. | 53.0 | 19:49.7 | 34. | 1:39:58.0 | 26:16.6 |
43 | 43. | 38 | JAHN Bohumil | 80 | BogasTeam | M30-39 | 8. | 8:03.6 | 23. | 1:49.5 | 1:08:51.6 | 43. | 1:19.0 | 20:08.9 | 36. | 1:40:13.0 | 26:31.6 |
44 | 44. | 80 | SŮSA Jakub | 88 | TJ TATRAN SEDLČANY | M20-29 | 16. | 8:07.3 | 27. | 1:45.8 | 1:09:06.2 | 44. | 2:06.0 | 19:12.6 | 26. | 1:40:18.3 | 26:36.9 |
45 | 45. | 9 | TITTEL Thomas | 75 | SC DHFK Leipzig | M30-39 | 9. | 7:33.3 | 11. | 1:24.2 | 1:11:02.3 | 46. | 1:02.0 | 20:18.1 | 38. | 1:41:19.8 | 27:38.4 |
46 | 46. | 26 | TOŠNER Michal | 78 | LK Slovan Karlovy Var | M30-39 | 10. | 9:04.7 | 47. | 1:37.2 | 1:10:05.2 | 45. | 1:19.0 | 20:18.5 | 39. | 1:42:24.1 | 28:42.7 |
47 | 47. | 13 | KOTAS Pavel | 55 | M50-59 | 5. | 9:41.3 | 60. | 1:33.0 | 1:08:08.9 | 40. | 1:05.0 | 23:05.6 | 49. | 1:43:34.2 | 29:52.8 | |
48 | 48. | 57 | POPČÁK Jiří | 85 | M20-29 | 17. | 9:36.3 | 57. | 2:00.3 | 1:08:35.3 | 42. | 1:16.0 | 25:44.4 | 56. | 1:47:12.4 | 33:31.0 | |
49 | 49. | 8 | INGER Jakub | 96 | VK Slávia Děčín | M16-17 | 1. | 8:47.5 | 42. | 1:11.6 | 1:17:42.3 | 53. | 41.0 | 21:30.7 | 43. | 1:49:53.4 | 36:12.0 |
50 | 50. | 84 | JELÍNEK Réné | 79 | Můj sport | M30-39 | 11. | 10:00.3 | 64. | 1:53.4 | 1:11:17.4 | 47. | 1:11.0 | 25:54.3 | 57. | 1:50:16.7 | 36:35.3 |
51 | 51. | 48 | KOKEŠ Jiří | 51 | DELTA TEAM o.s. | M60+ | 1. | 9:34.2 | 55. | 1:37.2 | 1:12:26.7 | 48. | 1:28.0 | 25:42.4 | 55. | 1:50:48.1 | 37:06.7 |
52 | 52. | 25 | TREIBER Hans | 87 | SC DHFK Leipzig | M20-29 | 18. | 8:52.6 | 44. | 1:33.6 | 1:15:32.9 | 51. | 1:22.0 | 24:25.2 | 52. | 1:51:46.5 | 38:05.1 |
53 | 53. | 45 | ARON David | 94 | TRIade Děčín | M18-19 | 5. | 9:30.5 | 54. | 1:16.0 | 1:17:51.4 | 54. | 56.0 | 22:53.2 | 48. | 1:52:27.3 | 38:45.9 |
54 | 54. | 59 | SEDLÁK Michal | 81 | ETRIATLON TEAM | M30-39 | 12. | 8:24.8 | 34. | 1:11.1 | 1:15:26.6 | 50. | 58.0 | 27:03.8 | 60. | 1:53:04.3 | 39:22.9 |
55 | 55. | 37 | VALENTA Tomáš | 84 | M20-29 | 19. | 9:50.4 | 62. | 2:21.5 | 1:16:28.5 | 52. | 51.0 | 24:13.4 | 51. | 1:53:44.7 | 40:03.3 | |
56 | 56. | 17 | BRYCHTA Tomáš | 64 | Brychtovi | M40-49 | 7. | 9:08.2 | 49. | 1:34.2 | 1:18:47.2 | 56. | 1:47.0 | 26:04.0 | 58. | 1:57:20.2 | 43:38.8 |
57 | 57. | 85 | VITORA Jiří | 93 | M18-19 | 6. | 8:14.2 | 31. | 2:00.1 | 1:20:11.6 | 57. | 1:27.0 | 27:39.3 | 62. | 1:59:32.5 | 45:51.1 | |
58 | 58. | 23 | HETZL Jiří | 94 | M18-19 | 7. | 9:27.7 | 51. | 1:47.6 | 1:26:11.2 | 62. | 1:10.0 | 21:49.0 | 46. | 2:00:25.6 | 46:44.2 | |
59 | 59. | 74 | PISTECKÝ Jan | 86 | Mattoni | M20-29 | 20. | 8:56.9 | 46. | 2:53.2 | 1:20:21.1 | 58. | 1:27.0 | 26:50.0 | 59. | 2:00:28.0 | 46:46.6 |
60 | 60. | 96 | KRÉDL Jaroslav | 55 | M50-59 | 6. | 11:06.6 | 66. | 2:12.4 | 1:18:17.7 | 55. | 1:46.0 | 28:01.0 | 64. | 2:01:23.3 | 47:41.9 | |
61 | 61. | 95 | POTUŽÁK Pavel | 62 | M50-59 | 7. | 9:12.4 | 50. | 2:31.0 | 1:24:10.3 | 60. | 1:33.0 | 25:41.6 | 54. | 2:03:07.9 | 49:26.5 | |
62 | 62. | 93 | MARTINKA Jiří | 69 | Gchos | M40-49 | 8. | 9:36.9 | 58. | 1:35.2 | 1:25:29.1 | 61. | 1:23.0 | 25:22.1 | 53. | 2:03:26.1 | 49:44.7 |
63 | 63. | 78 | KUMŽÁK Martin | 71 | Boot Camp | M40-49 | 9. | 9:40.2 | 59. | 3:16.0 | 1:26:24.3 | 63. | 1:47.0 | 23:34.4 | 50. | 2:04:41.8 | 51:00.4 |
64 | 64. | 24 | KUČERA Jan | 95 | M16-17 | 2. | 9:59.1 | 63. | 2:39.2 | 1:23:25.3 | 59. | 1:43.0 | 27:17.9 | 61. | 2:05:04.3 | 51:22.9 | |
65 | 65. | 52 | HLAVÁČEK Jiří | 73 | M30-39 | 13. | 9:29.4 | 53. | 2:36.6 | 1:26:25.2 | 64. | 1:51.0 | 27:40.4 | 63. | 2:08:02.9 | 54:21.5 | |
66 | 66. | 22 | VURBS Roman | 94 | M18-19 | 8. | 9:28.7 | 52. | 2:31.8 | 1:32:01.2 | 65. | 1:07.0 | 29:17.7 | 65. | 2:14:25.9 | 1:00:44.5 | |
67 | 67. | 20 | BLÁHA Pavel | 73 | M30-39 | 14. | 9:46.8 | 61. | 2:03.5 | 1:36:29.7 | 66. | 1:27.0 | 31:26.4 | 66. | 2:21:13.6 | 1:07:32.2 | |
68. | 6 | LARS ERIK Fricke | 82 | X4Cross / AC Apolda | MEL | 6:58.6 | 1:01.0 | 58:33.9 | 5:05.0 | DNF | |||||||
69. | 53 | BURDA Lukáš | 78 | MEL | 9:31.3 | 2:42.6 | 1:30:16.1 | 1:35.0 | DNF | ||||||||
70. | 87 | ROUČEK Petr | 81 | TRIade Děčín | M30-39 | 7:23.6 | 57.6 | 51:13.0 | 4:04.0 | DNF | |||||||
71. | 39 | FOLTYS Jiří | 76 | TRIATLON Team Opava | M30-39 | 8:08.5 | 47.4 | 1:15:14.1 | 1:25.0 | DNF | |||||||
72. | 29 | PACINA Jan | 94 | TRIade Děčín | M18-19 | 8:24.7 | 1:15.5 | 58:24.9 | 1:34.0 | 19:55.4 | DQ | ||||||
73. | 89 | PIRZKALL Marek | 91 | M20-29 | 8:49.5 | 1:57.5 | 1:08:45.4 | 1:07.0 | 24:25.3 | DQ |
Copyright © 2006 - 2024 Sportis s.r.o. Publikování nebo další šíření obsahu serveru Sportis.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno.