Ostrov n. Ohří (16. 06. 2012)
polojasno, vzduch: 31°C, voda: 19°C.
MČR - Xterra Ostrov 2012 - výsledky
|
|||||||||||||||
Ke stažení |
Možnost zobrazení nebo skrytí vybraných sloupců
muži 1,2 - 32 - 10 km (Absolutní pořadí) řazení cíl
Kliknutím na záhlaví sloupců seřadíte jejich údaje vzestupně nebo sestupně
poř. | st.č. | jméno | roč. | klub | kat. | # | plavání | # | 1.depo | kolo | # | 2.depo | běh | # | cíl | ztráta | |
1 | 1. | 1 | KUBÍČEK Jan | 80 | AC START KARLOVY VARY | M24-39 | 1. | 16:09.8 | 2. | 42.2 | 1:28:57.2 | 1. | 24.0 | 37:24.5 | 2. | 2:23:37.2 | |
2 | 2. | 50 | JINDRA Pavel | 78 | LABE TRI CLUB | M24-39 | 2. | 18:05.1 | 19. | 46.9 | 1:29:37.1 | 3. | 27.0 | 37:47.1 | 4. | 2:26:42.9 | 3:05.7 |
3 | 3. | 4 | NOVÁK Petr | 82 | Xteam BaNo K.V. | M24-39 | 3. | 16:12.5 | 3. | 51.5 | 1:29:23.2 | 2. | 30.0 | 41:27.0 | 9. | 2:28:24.6 | 4:47.4 |
4 | 4. | 53 | VOJTĚCH Jonáš | 89 | HISPORT Team | M20-23 | 1. | 15:23.5 | 1. | 41.0 | 1:31:24.3 | 4. | 25.0 | 41:30.1 | 10. | 2:29:23.4 | 5:46.2 |
5 | 5. | 3 | ROUŠAVÝ Leoš | 76 | Sev.Stavební Ústí | M24-39 | 4. | 16:39.3 | 8. | 52.2 | 1:36:32.4 | 9. | 18.0 | 37:28.0 | 3. | 2:31:49.6 | 8:12.4 |
6 | 6. | 37 | HOLUB Václav | 83 | Velosport Valenta Sco | M24-39 | 5. | 20:16.0 | 29. | 1:21.7 | 1:33:10.9 | 5. | 47.0 | 38:22.0 | 5. | 2:33:57.9 | 10:20.7 |
7 | 7. | 22 | TRUHLÁŘ Luboš | 87 | TRI SPORT Team | M24-39 | 6. | 18:16.4 | 21. | 57.2 | 1:37:19.7 | 11. | 24.0 | 37:12.6 | 1. | 2:34:09.5 | 10:32.3 |
8 | 8. | 54 | JANDA David | 87 | Author Xterra Team | M24-39 | 7. | 16:35.7 | 6. | 52.3 | 1:35:18.2 | 7. | 25.0 | 41:40.1 | 11. | 2:34:51.1 | 11:13.9 |
9 | 9. | 30 | VIDNER Štěpán | 85 | TSK PRAHA | M24-39 | 8. | 16:46.7 | 11. | 58.8 | 1:37:01.9 | 10. | 32.0 | 40:44.1 | 7. | 2:36:03.9 | 12:26.7 |
10 | 10. | 5 | JAROŠ Jakub | 85 | KED Cyklomax X-tri | M24-39 | 9. | 16:48.6 | 12. | 55.5 | 1:38:35.8 | 12. | 23.0 | 41:03.6 | 8. | 2:37:46.3 | 14:09.1 |
11 | 11. | 12 | EBERL Tomáš | 84 | Xteam BaNo K.V. | M24-39 | 10. | 17:16.8 | 14. | 52.1 | 1:35:23.0 | 8. | 22.0 | 45:35.4 | 21. | 2:39:29.3 | 15:52.1 |
12 | 12. | 63 | BULAVA František | 66 | TT LOKO BEROUN | M40-49 | 1. | 19:03.6 | 25. | 59.6 | 1:40:31.0 | 14. | 48.0 | 39:19.1 | 6. | 2:40:41.6 | 17:04.4 |
13 | 13. | 6 | TŮMA Zdeněk | 66 | VANAMAN | M40-49 | 2. | 18:02.8 | 18. | 1:10.4 | 1:39:00.1 | 13. | 41.0 | 42:36.3 | 12. | 2:41:30.8 | 17:53.6 |
14 | 14. | 14 | ŠULC Petr | 93 | Individuální | M18-19 | 1. | 20:03.9 | 28. | 1:18.7 | 1:35:09.8 | 6. | 34.0 | 49:16.6 | 30. | 2:46:23.4 | 22:46.2 |
15 | 15. | 52 | OBR Tomáš | 77 | Praha | M24-39 | 11. | 16:43.5 | 10. | 1:13.6 | 1:44:18.7 | 20. | 1:02.0 | 43:11.2 | 13. | 2:46:29.4 | 22:52.2 |
16 | 16. | 24 | ŠVÁB Petr | 62 | IRONMAN SUDOMĚŘ TEAM | M50-59 | 1. | 17:35.2 | 17. | 1:20.5 | 1:43:40.7 | 18. | 37.0 | 46:10.9 | 23. | 2:49:24.0 | 25:46.8 |
17 | 17. | 32 | JANÁČEK Miroslav | 84 | Active Capital | M24-39 | 12. | 17:26.9 | 16. | 1:21.7 | 1:43:46.7 | 19. | 31.0 | 46:59.1 | 25. | 2:50:05.2 | 26:28.0 |
18 | 18. | 10 | SLAVATA Tomáš | 80 | Author Xterra Team | M24-39 | 13. | 22:32.3 | 41. | 1:11.9 | 1:42:34.6 | 15. | 35.0 | 44:36.2 | 18. | 2:51:30.0 | 27:52.8 |
19 | 19. | 2 | FULKA Jiří | 60 | SK REDPOINT | M50-59 | 2. | 20:23.8 | 30. | 1:13.2 | 1:42:48.4 | 16. | 53.0 | 46:14.8 | 24. | 2:51:33.5 | 27:56.3 |
20 | 20. | 17 | PLZÁK Matěj | 90 | TTK SLAVIA VŠ PLZEŇ | M20-23 | 2. | 16:12.7 | 4. | 54.3 | 1:42:50.0 | 17. | 35.0 | 52:22.8 | 36. | 2:52:54.6 | 29:17.4 |
21 | 21. | 51 | BÁČA Tomáš | 78 | ENERGY TEAM | M24-39 | 14. | 16:37.9 | 7. | 50.0 | 1:52:17.1 | 29. | 42.0 | 43:51.2 | 14. | 2:54:18.6 | 30:41.4 |
22 | 22. | 21 | ŠČERBA Marek | 69 | SK SKIVELO Olomouc | M40-49 | 3. | 19:16.5 | 27. | 1:37.1 | 1:48:39.0 | 23. | 1:01.0 | 43:58.6 | 15. | 2:54:32.3 | 30:55.1 |
23 | 23. | 49 | NETÍK Lukáš | 88 | Ked Cyklomax | M24-39 | 15. | 19:08.0 | 26. | 57.4 | 1:45:09.6 | 22. | 1:13.0 | 48:24.2 | 28. | 2:54:52.0 | 31:14.8 |
24 | 24. | 20 | PAVLÍK Tadeáš | 94 | Ostrov | M18-19 | 2. | 18:57.1 | 24. | 1:23.5 | 1:44:39.7 | 21. | 41.0 | 51:12.9 | 34. | 2:56:54.6 | 33:17.4 |
25 | 25. | 38 | MATĚJEC Hynek | 82 | XTERRA TEAM HLUBOKÁ n | M24-39 | 16. | 20:30.2 | 32. | 1:17.0 | 1:48:55.9 | 24. | 49.0 | 47:10.6 | 26. | 2:58:42.5 | 35:05.3 |
26 | 26. | 61 | REZEK Petr | 74 | Kona Cycling Point | M24-39 | 17. | 20:31.3 | 33. | 1:22.2 | 1:50:38.4 | 25. | 49.0 | 45:57.8 | 22. | 2:59:18.2 | 35:41.0 |
27 | 27. | 47 | ORLICH Petr | 61 | Fort SMC Usti nad Orl | M50-59 | 3. | 22:04.3 | 39. | 1:33.1 | 1:51:04.5 | 26. | 49.0 | 44:23.6 | 17. | 2:59:54.3 | 36:17.1 |
28 | 28. | 65 | TOMEŠ Jan | 67 | TJ BLATNÁ | M40-49 | 4. | 18:14.9 | 20. | 1:35.3 | 1:52:24.4 | 30. | 44.0 | 47:35.6 | 27. | 3:00:34.5 | 36:57.3 |
29 | 29. | 11 | KUBÍN Jaromír | 87 | Xteam BaNo K.V. | M24-39 | 18. | 18:20.4 | 22. | 1:07.1 | 1:52:11.2 | 28. | 32.0 | 49:20.9 | 31. | 3:01:31.6 | 37:54.4 |
30 | 30. | 64 | PEJSAR Martin | 81 | E-On triatlon team | M24-39 | 19. | 16:16.6 | 5. | 43.1 | 2:00:05.5 | 38. | 36.0 | 44:03.2 | 16. | 3:01:44.5 | 38:07.3 |
31 | 31. | 44 | SVOBODA Jiří | 66 | Sokol Zvánovice | M40-49 | 5. | 22:13.5 | 40. | 1:32.8 | 1:54:24.7 | 33. | 52.0 | 44:43.0 | 20. | 3:03:46.3 | 40:09.1 |
32 | 32. | 35 | SCHNEIDER Vojtěch | 94 | TRIATLON Team Opava | M18-19 | 3. | 21:41.6 | 37. | 1:16.9 | 1:55:28.9 | 35. | 46.0 | 44:42.8 | 19. | 3:03:56.2 | 40:19.0 |
33 | 33. | 48 | LAUER Tomáš | 84 | HISPORT Team | M24-39 | 20. | 16:49.0 | 13. | 1:18.3 | 1:51:33.7 | 27. | 1:01.0 | 54:35.4 | 41. | 3:05:17.7 | 41:40.5 |
34 | 34. | 34 | LUŽNÝ Filip | 92 | TRIATLON Team Opava | M20-23 | 3. | 16:42.8 | 9. | 57.8 | 1:54:19.2 | 32. | 43.0 | 52:45.7 | 37. | 3:05:28.9 | 41:51.7 |
35 | 35. | 26 | KESLER Josef | 72 | M40-49 | 6. | 18:32.3 | 23. | 1:35.5 | 1:55:23.6 | 34. | 51.0 | 50:01.8 | 32. | 3:06:24.2 | 42:47.0 | |
36 | 36. | 28 | SKALICKÝ Zdeněk | 60 | PLUTO TEAM PRAHA | M50-59 | 4. | 20:26.4 | 31. | 1:14.6 | 1:58:38.7 | 36. | 1:22.0 | 51:00.4 | 33. | 3:12:42.5 | 49:05.3 |
37 | 37. | 23 | ZATLOUKAL Vít | 70 | Pupkani | M40-49 | 7. | 23:18.7 | 47. | 1:54.9 | 1:59:00.2 | 37. | 1:09.0 | 49:15.1 | 29. | 3:14:37.9 | 51:00.7 |
38 | 38. | 9 | HAJDAMACH Jiří | 94 | EKOL TEAM o.s. | M18-19 | 4. | 17:22.2 | 15. | 42.8 | 2:06:10.0 | 43. | 41.0 | 53:06.7 | 39. | 3:18:02.6 | 54:25.4 |
39 | 39. | 29 | VOPAT Milan | 61 | ProCorde Chomutov | M50-59 | 5. | 22:45.5 | 45. | 2:08.7 | 2:04:31.9 | 41. | 1:00.0 | 53:04.2 | 38. | 3:23:30.6 | 59:53.4 |
40 | 40. | 25 | FINDURA Miloš | 83 | M24-39 | 21. | 21:05.8 | 35. | 1:39.1 | 1:53:15.7 | 31. | 45.0 | 1:07:23.6 | 47. | 3:24:09.1 | 1:00:31.9 | |
41 | 41. | 31 | SKLENÁŘ Vladimír | 63 | XCT Hospůdka Karolína | M40-49 | 8. | 22:42.4 | 43. | 1:25.0 | 2:08:38.9 | 44. | 52.0 | 53:44.4 | 40. | 3:27:22.4 | 1:03:45.2 |
42 | 42. | 59 | MADERA Martin | 72 | TC DVOŘÁK | M40-49 | 9. | 20:42.6 | 34. | 1:41.4 | 2:00:42.7 | 39. | 45.0 | 1:06:45.4 | 46. | 3:30:36.6 | 1:06:59.4 |
43 | 43. | 42 | KOKEŠ Jiří | 51 | DELTA TEAM o.s. | M60+ | 1. | 22:53.9 | 46. | 1:35.1 | 2:06:09.3 | 42. | 49.0 | 1:00:58.8 | 44. | 3:32:26.1 | 1:08:48.9 |
44 | 44. | 36 | SCHNEIDER Kamil | 72 | TT Team Opava | M40-49 | 10. | 26:14.8 | 50. | 1:16.6 | 2:03:01.6 | 40. | 1:06.0 | 1:12:04.2 | 49. | 3:43:43.2 | 1:20:06.0 |
45 | 45. | 15 | SEDLÁK Michal | 81 | ETRIATLON TEAM | M24-39 | 22. | 21:45.7 | 38. | 1:26.6 | 2:16:42.9 | 45. | 1:40.0 | 1:04:15.8 | 45. | 3:45:51.1 | 1:22:13.9 |
46 | 46. | 57 | SPILKA Martin | 79 | M24-39 | 23. | 25:32.3 | 49. | 3:48.2 | 2:31:18.1 | 47. | 1:46.0 | 52:22.8 | 35. | 3:54:46.9 | 1:31:09.7 | |
47 | 47. | 60 | SOUČEK Kamil | 79 | PROFAM | M24-39 | 24. | 22:43.0 | 44. | 3:12.0 | 2:34:46.0 | 48. | 1:49.0 | 1:00:35.3 | 42. | 4:03:04.8 | 1:39:27.6 |
48 | 48. | 56 | AMBROZ Petr | 74 | Livestrong | M24-39 | 25. | 24:25.9 | 48. | 3:51.4 | 2:36:05.5 | 49. | 1:03.0 | 1:00:54.3 | 43. | 4:06:20.5 | 1:42:43.3 |
49 | 49. | 62 | SOCHÁŇ Petr | 77 | PROFAM | M24-39 | 26. | 22:35.7 | 42. | 2:59.8 | 2:29:20.5 | 46. | 2:40.0 | 1:18:05.9 | 50. | 4:15:41.4 | 1:52:04.2 |
50 | 50. | 27 | SCHUBERT Petr | 94 | HISPORT Team | M18-19 | 5. | 21:40.2 | 36. | 1:18.1 | 2:41:03.9 | 50. | 58.0 | 1:11:02.9 | 48. | 4:16:02.9 | 1:52:25.7 |
51. | 66 | JISKRA Martin | 88 | Xteam BaNo K.V. | M24-39 | 19:47.6 | 52.4 | DNF | |||||||||
52. | 43 | POTUŽÁK Pavel | 62 | M50-59 | 20:56.9 | 2:35.5 | 2:48:49.5 | 1:16.0 | DNF | ||||||||
53. | 19 | SANTO Pavel | 62 | Xteam BaNo K.V. | M50-59 | 19:50.7 | 57.6 | 1:00:28.5 | -1:0-.0 | DNF | |||||||
54. | 7 | PÍPAL Stanislav | 74 | VANAMAN | M24-39 | 18:11.1 | 1:07.6 | 1:47:41.4 | -0:0-.0 | DNF | |||||||
55. | 46 | SLAVÍK Lubomír | 52 | Liniedesign.cz | M60+ | 19:11.9 | 1:16.0 | 2:08:54.7 | 1:30.0 | DNF | |||||||
56. | 58 | HURČÍK Jan | 85 | M24-39 | 19:45.3 | 2:20.0 | 2:23:17.7 | 1:53.0 | 24:52.0 | DQ |
Copyright © 2006 - 2024 Sportis s.r.o. Publikování nebo další šíření obsahu serveru Sportis.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno.