Ostrov n. Ohří (16. 06. 2012)
polojasno, vzduch: 31°C, voda: 19°C.
MČR - Xterra Ostrov 2012 - výsledky
|
|||||||||||||
Ke stažení |
Možnost zobrazení nebo skrytí vybraných sloupců
muži easy (Absolutní pořadí) řazení cíl
Kliknutím na záhlaví sloupců seřadíte jejich údaje vzestupně nebo sestupně
poř. | st.č. | jméno | roč. | klub | kat. | # | plavání | # | 1.depo | kolo | # | 2.depo | běh | # | cíl | ztráta | |
1 | 1. | 269 | ŠVORC Michal | 96 | Big Shock Team | M16-17 | 1. | 5:22.4 | 2. | 34.9 | 34:22.1 | 4. | 24.0 | 20:48.1 | 17. | 1:01:31.8 | |
2 | 2. | 228 | DĚBNÁR Jan | 72 | WITTE bike team | M40-49 | 1. | 7:27.0 | 11. | 1:09.2 | 33:34.2 | 3. | 41.0 | 19:24.5 | 2. | 1:02:16.2 | 44.4 |
3 | 3. | 267 | RYBA Jan | 95 | M16-17 | 2. | 7:22.2 | 6. | 1:03.3 | 33:25.6 | 2. | 1:18.0 | 20:19.1 | 13. | 1:03:28.5 | 1:56.7 | |
4 | 4. | 219 | SMOLÍK Martin | 66 | TJ SLAVIA KARLOVY VAR | M40-49 | 2. | 7:45.9 | 16. | 41.9 | 35:00.5 | 7. | 32.0 | 20:14.1 | 12. | 1:04:14.1 | 2:42.3 |
5 | 5. | 298 | JURIČ Miroslav | 76 | usk akademik cheb | M18-39 | 1. | 7:25.3 | 9. | 57.5 | 35:27.0 | 10. | 39.0 | 20:03.8 | 8. | 1:04:32.4 | 3:00.6 |
6 | 6. | 244 | KRŇÁVEK Martin | 74 | EKOL ELITE TRIATLON T | M18-39 | 2. | 5:13.8 | 1. | 49.5 | 41:01.1 | 39. | 30.0 | 17:01.5 | 1. | 1:04:36.0 | 3:04.2 |
7 | 7. | 266 | PEROUTKA Tomáš | 81 | Ostrov | M18-39 | 3. | 10:04.7 | 53. | 1:31.4 | 33:23.6 | 1. | 38.0 | 19:27.7 | 3. | 1:05:05.6 | 3:33.8 |
8 | 8. | 270 | HADRAVA Jiří | 71 | TJ SLAVIA K. Vary | M40-49 | 3. | 7:34.4 | 13. | 1:14.4 | 36:31.7 | 14. | 35.0 | 19:35.0 | 6. | 1:05:30.9 | 3:59.1 |
9 | 9. | 230 | SUCHOPÁR Martin | 68 | Witte Bike Team | M40-49 | 4. | 7:51.5 | 17. | 1:15.6 | 35:20.9 | 9. | 51.0 | 20:34.4 | 16. | 1:05:53.2 | 4:21.4 |
10 | 10. | 253 | VIK Radim | 92 | LK Slovan | M18-39 | 4. | 8:45.2 | 30. | 1:48.5 | 34:40.5 | 6. | 1:20.0 | 19:28.4 | 4. | 1:06:02.6 | 4:30.8 |
11 | 11. | 302 | NAVRÁTIL Josef | 81 | Cheb | M18-39 | 5. | 7:57.0 | 20. | 1:16.4 | 35:03.9 | 8. | 1:06.0 | 20:52.7 | 18. | 1:06:16.0 | 4:44.2 |
12 | 12. | 261 | ŘEHOŘEK Tomáš | 96 | LK Slovan | M16-17 | 3. | 8:20.4 | 26. | 1:26.0 | 37:06.1 | 16. | 34.0 | 19:33.0 | 5. | 1:06:59.1 | 5:27.3 |
13 | 13. | 206 | FICENEC Jakub | 95 | Triatlet K. Vary | M16-17 | 4. | 10:20.4 | 58. | 1:26.7 | 34:37.4 | 5. | 38.0 | 20:10.1 | 10. | 1:07:12.1 | 5:40.3 |
14 | 14. | 236 | KUBIŠTA Roman | 66 | Středečníci Ostrov | M40-49 | 5. | 9:43.6 | 44. | 45.8 | 35:39.8 | 11. | 31.0 | 20:31.8 | 15. | 1:07:12.4 | 5:40.6 |
15 | 15. | 313 | OSLÍK Milan | 77 | Kanoistika Chomutov | M18-39 | 6. | 6:20.4 | 3. | 1:16.9 | 38:35.0 | 21. | 48.0 | 20:55.4 | 19. | 1:07:55.7 | 6:23.9 |
16 | 16. | 224 | SELBER Jiří | 79 | Zlaťák Cheb | M18-39 | 7. | 9:19.1 | 38. | 1:15.0 | 36:30.1 | 13. | 31.0 | 21:05.8 | 20. | 1:08:41.1 | 7:09.3 |
17 | 17. | 274 | VOKROJ Alexandr | 77 | usk akademik cheb | M18-39 | 8. | 7:25.2 | 8. | 1:21.4 | 36:58.9 | 15. | 1:11.0 | 22:32.9 | 30. | 1:09:29.0 | 7:57.2 |
18 | 18. | 280 | MELICHÁREK Martin | 95 | TK Ostrava | M16-17 | 5. | 6:57.1 | 4. | 52.6 | 38:33.3 | 20. | 27.0 | 22:42.2 | 31. | 1:09:31.7 | 7:59.9 |
19 | 19. | 225 | JAHN Bohumil | 80 | Bogas team | M18-39 | 9. | 7:53.6 | 18. | 1:39.1 | 38:47.6 | 24. | 1:07.0 | 21:28.6 | 21. | 1:10:55.6 | 9:23.8 |
20 | 20. | 250 | VATAŠČIN Ondřej | 88 | Karlovy Vary | M18-39 | 10. | 9:01.1 | 33. | 1:57.7 | 37:23.3 | 17. | 43.0 | 22:42.3 | 32. | 1:11:47.1 | 10:15.3 |
21 | 21. | 318 | HOFREITER Bohdan | 68 | M40-49 | 6. | 10:34.0 | 68. | 1:00.2 | 39:22.7 | 30. | 57.0 | 20:07.4 | 9. | 1:12:01.0 | 10:29.2 | |
22 | 22. | 314 | RAMBOUSEK Karel | 79 | KOB Baník Sokolov | M18-39 | 11. | 9:12.8 | 34. | 2:27.2 | 39:11.0 | 28. | 1:11.0 | 20:11.4 | 11. | 1:12:12.9 | 10:41.1 |
23 | 23. | 235 | ŠVEC Miroslav | 64 | Koruna Pralines | M40-49 | 7. | 7:24.3 | 7. | 1:38.4 | 38:43.9 | 23. | 1:01.0 | 23:30.9 | 38. | 1:12:18.0 | 10:46.2 |
24 | 24. | 296 | MAJERNÍK Robert | 71 | USK Akademik | M40-49 | 8. | 7:57.7 | 21. | 1:20.3 | 40:01.2 | 33. | 59.0 | 22:11.1 | 25. | 1:12:29.6 | 10:57.8 |
25 | 25. | 309 | ŠTROS Jan | 95 | LK Slovan | M16-17 | 6. | 10:22.8 | 60. | 1:21.9 | 39:04.3 | 26. | 49.0 | 21:38.1 | 23. | 1:13:16.1 | 11:44.3 |
26 | 26. | 238 | BACHURA Lubomír | 61 | Koruna Pralines | M50+ | 1. | 7:36.6 | 14. | 1:22.4 | 37:38.0 | 18. | 49.0 | 26:12.8 | 59. | 1:13:38.4 | 12:06.6 |
27 | 27. | 301 | HANNSMANN Leo | 64 | Cheb PH Kovo | M40-49 | 9. | 7:20.0 | 5. | 50.9 | 40:18.3 | 34. | 47.0 | 24:40.9 | 48. | 1:13:56.7 | 12:24.9 |
28 | 28. | 275 | KESL Jiří | 95 | usk akademik cheb | M16-17 | 7. | 8:09.5 | 24. | 2:25.6 | 39:34.7 | 31. | 47.0 | 23:02.2 | 34. | 1:13:59.1 | 12:27.3 |
29 | 29. | 222 | VASTL Olda | 75 | Pupkani K.V. | M18-39 | 12. | 8:34.7 | 28. | 1:20.3 | 38:21.0 | 19. | 30.0 | 25:55.2 | 56. | 1:14:41.4 | 13:09.6 |
30 | 30. | 256 | TYRNER Dominik | 90 | M18-39 | 13. | 9:01.0 | 32. | 1:59.3 | 38:53.5 | 25. | 55.0 | 23:53.5 | 43. | 1:14:42.1 | 13:10.3 | |
31 | 31. | 265 | CHOCHOLE Lukáš | 88 | SIND Hradec | M18-39 | 14. | 8:43.6 | 29. | 1:58.3 | 38:41.4 | 22. | 48.0 | 24:40.0 | 47. | 1:14:51.7 | 13:19.9 |
32 | 32. | 223 | CÍLEK Jiří | 77 | AC START KARLOVY VARY | M18-39 | 15. | 9:17.6 | 37. | 54.8 | 42:39.8 | 49. | 34.0 | 22:01.1 | 24. | 1:15:27.4 | 13:55.6 |
33 | 33. | 303 | VÁŇA Zdeněk | 77 | Skyinvest | M18-39 | 16. | 7:30.4 | 12. | 1:18.7 | 40:55.7 | 38. | 37.0 | 25:47.9 | 54. | 1:16:09.5 | 14:37.7 |
34 | 34. | 239 | ZŮNA Miroslav | 67 | Plzeň | M40-49 | 10. | 10:19.8 | 57. | 2:26.7 | 39:11.6 | 29. | 58.0 | 23:13.2 | 36. | 1:16:09.6 | 14:37.8 |
35 | 35. | 220 | JUNGMANN Petr | 66 | Slavia K. Vary | M40-49 | 11. | 10:32.7 | 66. | 1:53.0 | 39:07.6 | 27. | 50.0 | 24:27.5 | 46. | 1:16:51.2 | 15:19.4 |
36 | 36. | 248 | HUSÁK Kryštof | 96 | LK Slovan | M16-17 | 8. | 10:33.3 | 67. | 1:15.9 | 41:51.6 | 43. | 49.0 | 22:22.5 | 27. | 1:16:51.8 | 15:20.0 |
37 | 37. | 319 | OCTENÍK Petr | 68 | Hájek | M40-49 | 12. | 7:37.6 | 15. | 1:39.5 | 43:36.4 | 53. | 35.0 | 23:35.0 | 40. | 1:17:03.9 | 15:32.1 |
38 | 38. | 297 | JÜPTNER Zdeněk | 73 | usk akademik cheb | M18-39 | 17. | 8:01.9 | 22. | 1:32.0 | 44:30.3 | 55. | 1:01.0 | 22:28.8 | 29. | 1:17:34.1 | 16:02.3 |
39 | 39. | 208 | MOTLÍK Ondřej | 80 | SOHV Ostrov | M18-39 | 18. | 8:20.1 | 25. | 2:27.3 | 42:03.7 | 46. | 1:41.0 | 23:10.3 | 35. | 1:17:42.3 | 16:10.5 |
40 | 40. | 293 | RACEK Luboš | 68 | Aces Team K. Vary | M40-49 | 13. | 10:17.7 | 56. | 2:18.6 | 41:38.3 | 42. | 1:09.0 | 22:21.4 | 26. | 1:17:45.2 | 16:13.4 |
41 | 41. | 315 | VOMASTEK Petr | 81 | CENTURY21-Vomastek | M18-39 | 19. | 13:16.1 | 87. | 1:49.6 | 40:39.8 | 35. | 1:34.0 | 20:26.7 | 14. | 1:17:45.7 | 16:13.9 |
42 | 42. | 252 | NOVÁK Karel | 94 | LK Slovan | M18-39 | 20. | 11:44.8 | 78. | 1:14.2 | 42:02.3 | 45. | 40.0 | 22:43.5 | 33. | 1:18:24.3 | 16:52.5 |
43 | 43. | 299 | NEUFUSS Petr | 69 | Kladno | M40-49 | 14. | 9:15.2 | 35. | 1:47.5 | 42:32.8 | 48. | 1:22.0 | 23:44.5 | 41. | 1:18:41.5 | 17:09.7 |
44 | 44. | 237 | KODAJEK David | 78 | Středečníci Ostrov | M18-39 | 21. | 10:53.0 | 73. | 2:26.7 | 36:20.1 | 12. | 1:10.0 | 27:53.4 | 71. | 1:18:43.3 | 17:11.5 |
45 | 45. | 304 | CABAL Stanislav | 62 | TRI CHEB | M50+ | 2. | 10:30.9 | 65. | 2:02.1 | 40:47.3 | 37. | 50.0 | 24:58.5 | 51. | 1:19:09.0 | 17:37.2 |
46 | 46. | 292 | NOVÁČEK Jan | 68 | LK Abertamy | M40-49 | 15. | 9:58.1 | 50. | 3:27.0 | 43:30.4 | 52. | 40.0 | 21:36.9 | 22. | 1:19:12.6 | 17:40.8 |
47 | 47. | 268 | PRŮŠA Aleš | 75 | USK Akademik o. s. | M18-39 | 22. | 9:38.9 | 43. | 2:04.7 | 43:16.7 | 51. | 36.0 | 23:59.4 | 44. | 1:19:35.3 | 18:03.5 |
48 | 48. | 207 | FICENEC Michal | 63 | Slavia K. Vary | M40-49 | 16. | 10:49.1 | 71. | 2:35.5 | 41:14.6 | 41. | 1:17.0 | 23:47.7 | 42. | 1:19:44.3 | 18:12.5 |
49 | 49. | 305 | FRANCK Jan | 64 | F. Lázně | M40-49 | 17. | 9:17.4 | 36. | 1:51.4 | 39:40.8 | 32. | 1:01.0 | 28:19.8 | 77. | 1:20:10.6 | 18:38.8 |
50 | 50. | 272 | SINKULE Václav | 69 | USK Akademik Cheb | M40-49 | 18. | 9:36.1 | 42. | 1:28.3 | 41:03.3 | 40. | 47.0 | 27:52.9 | 70. | 1:20:47.3 | 19:15.5 |
51 | 51. | 231 | MAN Aleš | 82 | SSK Ostrov | M18-39 | 23. | 11:50.2 | 79. | 3:14.3 | 40:42.6 | 36. | 1:47.0 | 23:34.2 | 39. | 1:21:08.7 | 19:36.9 |
52 | 52. | 287 | NOVÝ Jaroslav | 76 | Kynšperk | M18-39 | 24. | 11:00.9 | 74. | 1:55.6 | 48:15.8 | 75. | 19.0 | 19:41.2 | 7. | 1:21:12.2 | 19:40.4 |
53 | 53. | 214 | ŠTĚPÁNEK David | 72 | Velocipedisté | M40-49 | 19. | 9:00.7 | 31. | 2:45.3 | 43:54.8 | 54. | 1:04.0 | 24:41.3 | 49. | 1:21:26.4 | 19:54.6 |
54 | 54. | 273 | NOVOTNÝ Lubomír | 78 | usk akademik cheb | M18-39 | 25. | 9:30.7 | 41. | 1:52.1 | 43:05.7 | 50. | 50.0 | 26:29.2 | 60. | 1:21:47.4 | 20:15.6 |
55 | 55. | 312 | GERLICZY Tibor | 83 | Trenčín | M18-39 | 26. | 10:26.9 | 64. | 1:51.6 | 44:51.2 | 59. | 19.0 | 24:49.3 | 50. | 1:22:18.4 | 20:46.6 |
56 | 56. | 282 | HAVLÍČEK Michal | 71 | ACES TEAM KARLOVY VAR | M40-49 | 20. | 7:26.2 | 10. | 1:26.9 | 45:16.9 | 63. | 1:27.0 | 27:45.9 | 69. | 1:23:23.0 | 21:51.2 |
57 | 57. | 243 | PAVLÍK Jiří | 61 | Ostrov | M50+ | 3. | 9:26.3 | 39. | 1:59.8 | 41:51.7 | 44. | 2:10.0 | 28:06.3 | 73. | 1:23:34.0 | 22:02.2 |
58 | 58. | 321 | PISTECKÝ Jan | 86 | Mattoni | M18-39 | 27. | 9:57.2 | 49. | 3:07.0 | 42:08.0 | 47. | 1:39.0 | 27:07.4 | 65. | 1:23:58.1 | 22:26.3 |
59 | 59. | 226 | HRON Jindřich | 77 | Ostrov | M18-39 | 28. | 9:55.7 | 48. | 2:42.9 | 46:09.0 | 66. | 1:57.0 | 24:04.4 | 45. | 1:24:48.7 | 23:16.9 |
60 | 60. | 210 | SLÁDEK Zdeněk | 63 | Velocifedisté | M40-49 | 21. | 8:31.0 | 27. | 2:13.8 | 46:26.1 | 67. | 1:07.0 | 27:20.6 | 66. | 1:25:38.7 | 24:06.9 |
61 | 61. | 263 | MALECHA Jan | 67 | ProCorde Chomutov | M40-49 | 22. | 10:24.4 | 61. | 2:48.8 | 45:47.6 | 65. | 1:04.0 | 25:48.0 | 55. | 1:25:53.0 | 24:21.2 |
62 | 62. | 241 | DĚDEK Miroslav | 60 | K. Vary | M50+ | 4. | 10:47.0 | 70. | 1:33.0 | 47:22.3 | 70. | 1:10.0 | 25:03.2 | 52. | 1:25:55.6 | 24:23.8 |
63 | 63. | 202 | STUCHL Jindrich | 74 | Cykloteam Ostrov | M18-39 | 29. | 10:40.5 | 69. | 2:17.6 | 45:02.5 | 60. | 34.0 | 27:21.9 | 67. | 1:25:56.5 | 24:24.7 |
64 | 64. | 227 | FRANC Robert | 72 | TJ SLAVIA KARLOVY VAR | M40-49 | 23. | 8:07.8 | 23. | 1:07.4 | 50:23.0 | 80. | 58.0 | 25:38.4 | 53. | 1:26:14.3 | 24:42.5 |
65 | 65. | 212 | ŠPERL Miroslav | 81 | Mercedes Club | M18-39 | 30. | 9:59.0 | 52. | 3:55.3 | 44:48.7 | 57. | 50.0 | 26:48.7 | 63. | 1:26:22.0 | 24:50.2 |
66 | 66. | 249 | SAJDLER Jaromír | 75 | Kladno | M18-39 | 31. | 9:55.6 | 47. | 1:41.5 | 51:21.7 | 86. | 1:17.0 | 22:26.4 | 28. | 1:26:42.0 | 25:10.2 |
67 | 67. | 246 | KALENDA Marek | 76 | Pupkani | M18-39 | 32. | 10:25.7 | 63. | 2:18.7 | 44:50.1 | 58. | 38.0 | 29:33.1 | 79. | 1:27:45.5 | 26:13.7 |
68 | 68. | 247 | HARAKAL Jan | 96 | HC Energie | M16-17 | 9. | 11:52.0 | 80. | 2:08.3 | 45:06.7 | 61. | 1:03.0 | 27:36.5 | 68. | 1:27:46.5 | 26:14.7 |
69 | 69. | 245 | STUCHL Tomáš | 74 | WIKITOM | M18-39 | 33. | 12:16.5 | 83. | 2:39.4 | 47:27.1 | 71. | 23.0 | 26:42.3 | 62. | 1:29:28.6 | 27:56.8 |
70 | 70. | 234 | GOTTSCHIER Patrik | 73 | VZS Karlovy Vary | M18-39 | 34. | 10:25.2 | 62. | 1:12.1 | 49:56.1 | 77. | 1:12.0 | 26:56.4 | 64. | 1:29:41.7 | 28:09.9 |
71 | 71. | 308 | GRUNDLER Kryštof | 93 | AC START KARLOVY VARY | M18-39 | 35. | 7:53.8 | 19. | 1:33.9 | 51:05.2 | 85. | 57.0 | 28:19.2 | 76. | 1:29:48.9 | 28:17.1 |
72 | 72. | 258 | NEČ Petr | 86 | M18-39 | 36. | 9:47.2 | 45. | 2:18.1 | 50:41.8 | 84. | 1:20.0 | 25:56.6 | 57. | 1:30:03.7 | 28:31.9 | |
73 | 73. | 290 | PERRA Eduard | 85 | Rum | M18-39 | 37. | 10:49.2 | 72. | 2:36.6 | 47:30.8 | 72. | 1:06.0 | 28:08.2 | 75. | 1:30:10.6 | 28:38.8 |
74 | 74. | 289 | JIRSA Tomáš | 83 | Rum | M18-39 | 38. | 10:06.1 | 54. | 2:09.5 | 50:31.4 | 82. | 1:23.0 | 26:00.7 | 58. | 1:30:10.7 | 28:38.9 |
75 | 75. | 279 | KUMIČÍK Martin | 87 | K. Vary | M18-39 | 39. | 10:20.7 | 59. | 3:04.2 | 46:26.8 | 68. | 26.0 | 30:09.1 | 80. | 1:30:26.4 | 28:54.6 |
76 | 76. | 209 | KOŠEK František | 68 | Ostrov | M40-49 | 24. | 12:25.0 | 85. | 1:28.7 | 45:13.6 | 62. | 1:09.0 | 31:09.1 | 83. | 1:31:25.2 | 29:53.4 |
77 | 77. | 216 | POSPÍŠIL Pavel | 64 | M40-49 | 25. | 9:55.1 | 46. | 4:12.9 | 50:11.5 | 79. | 43.0 | 26:30.4 | 61. | 1:31:32.6 | 30:00.8 | |
78 | 78. | 233 | LORENC Petr | 73 | Ostrov | M18-39 | 40. | 11:42.3 | 76. | 1:48.7 | 45:34.6 | 64. | 1:35.0 | 30:56.0 | 82. | 1:31:36.3 | 30:04.5 |
79 | 79. | 281 | KRASSA Manfred | 44 | Šach Chodov | M50+ | 5. | 12:20.9 | 84. | 2:56.2 | 44:38.2 | 56. | 8:47.0 | 23:25.9 | 37. | 1:32:07.8 | 30:36.0 |
80 | 80. | 213 | KOSTKA Roman | 78 | M18-39 | 41. | 11:43.5 | 77. | 3:27.6 | 47:49.7 | 73. | 1:23.0 | 29:04.1 | 78. | 1:33:27.4 | 31:55.6 | |
81 | 81. | 286 | MRVA Petr | 63 | M40-49 | 26. | 9:27.7 | 40. | 1:37.0 | 50:32.2 | 83. | 55.0 | 31:18.2 | 85. | 1:33:49.9 | 32:18.1 | |
82 | 82. | 229 | HOLÍK Jaromír | 75 | WITTE bike team | M18-39 | 42. | 10:13.9 | 55. | 1:51.2 | 47:04.4 | 69. | 1:05.0 | 33:56.3 | 86. | 1:34:11.1 | 32:39.3 |
83 | 83. | 218 | LAKATOŠ Zdeněk | 73 | Abertamy | M18-39 | 43. | 12:32.4 | 86. | 2:29.3 | 48:02.4 | 74. | 1:05.0 | 30:16.5 | 81. | 1:34:25.7 | 32:53.9 |
84 | 84. | 294 | STOJANOV Dimiter | 54 | DINO teamd | M50+ | 6. | 12:16.1 | 82. | 2:33.5 | 48:41.5 | 76. | 3:48.0 | 28:01.8 | 72. | 1:35:21.0 | 33:49.2 |
85 | 85. | 288 | ZÍTKO Vojtěch | 82 | Rum | M18-39 | 44. | 11:24.9 | 75. | 4:02.5 | 49:58.4 | 78. | 2:17.0 | 28:07.1 | 74. | 1:35:50.3 | 34:18.5 |
86 | 86. | 291 | KLÍČEK Petr | 75 | M18-39 | 45. | 11:56.1 | 81. | 1:55.0 | 50:24.4 | 81. | 1:05.0 | 31:15.1 | 84. | 1:36:35.9 | 35:04.1 | |
87 | 87. | 320 | ROJÍK Tomáš | 82 | Mattoni | M18-39 | 46. | 9:58.8 | 51. | 3:22.7 | 53:37.9 | 87. | 2:58.0 | 34:14.7 | 87. | 1:44:12.4 | 42:40.6 |
88. | 283 | STIBOR Petr | 73 | Pupkani KV | M18-39 | 14:55.2 | 2:34.7 | 1:03:33.4 | 46.0 | DNF | |||||||
89. | 217 | TOTH Petr | 74 | SSK | M18-39 | 10:37.2 | 1:53.7 | 41:36.8 | 2:14.0 | DNF | |||||||
90. | 240 | SAJDLER Jaromír | 75 | Koruna Pralines | M18-39 | -:0-.0 | DNF | ||||||||||
91. | 271 | FRÝHAUF Ladislav | 83 | K. Vary | M18-39 | -:0-.0 | 1:10:38.0 | 2:07.0 | DNF | ||||||||
92. | 306 | VÁGNER Jan | 67 | K. Vary | M40-49 | 9:32.7 | 1:53.6 | 43:46.2 | 47.0 | DNF |
Copyright © 2006 - 2024 Sportis s.r.o. Publikování nebo další šíření obsahu serveru Sportis.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno.