Praha (20. 09. 2008)
zataženo, vzduch: 10°C
5x mezičas: 93. km / 126. km / 132. km / 202. km /251. km
Praha - Karlovy Vary - Praha 2008 - výsledky
|
||||||||
Ke stažení |
Možnost zobrazení nebo skrytí vybraných sloupců
trať - 262 km (Absolutní pořadí) řazení cíl
Kliknutím na záhlaví sloupců seřadíte jejich údaje vzestupně nebo sestupně
poř. | stc | jméno | roč. | kat. | # | klub | 1. mezičas | 2. mezičas | 3. mezičas | 4. mezičas | 5. mezičas | cíl | ztráta | km/h | |
1 | 1. | 241 | BAUMANN Eric | 80 | M-ELT | 1. | Team Sparkasse | 2:10:58.4 | 2:58:47.0 | 3:08:30.8 | 4:54:05.7 | 6:10:19.5 | 6:25:10.2 | 40.8 | |
2 | 2. | 245 | MÜLLER Dirk | 73 | M-ELT | 2. | Team Sparkasse | 2:11:32.4 | 3:06:03.0 | 3:16:06.5 | 4:54:17.8 | 6:10:50.2 | 6:25:33.0 | 22.8 | 40.8 |
3 | 3. | 52 | RABOŇ František | 83 | M-ELT | 3. | Natinoal Team CR | 2:11:33.7 | 3:06:04.1 | 3:16:05.2 | 4:58:18.2 | 6:10:50.2 | 6:25:33.2 | 23.0 | 40.8 |
4 | 4. | 247 | SCHILLINGER Andreas | 83 | M-ELT | 4. | Team Sparkasse | 2:11:31.2 | 3:06:02.3 | 3:16:01.9 | 4:58:13.7 | 6:10:51.3 | 6:25:33.6 | 23.4 | 40.8 |
5 | 5. | 17 | KOCJAN Jure | 84 | M-ELT | 5. | Peruntina Ptuj | 2:12:28.9 | 3:06:07.4 | 3:16:07.8 | 4:58:16.5 | 6:10:51.4 | 6:25:34.2 | 24.0 | 40.8 |
6 | 6. | 2 | BENČÍK Petr | 76 | M-ELT | 6. | PSK Whirlpool | 2:11:32.0 | 3:06:02.1 | 3:16:03.3 | 4:58:14.4 | 6:10:51.7 | 6:25:34.7 | 24.5 | 40.8 |
7 | 7. | 112 | KEINATH Nico | 87 | M-U23 | 1. | Team ISTA | 2:11:31.4 | 3:06:03.5 | 3:16:12.0 | 4:58:15.4 | 6:10:51.7 | 6:25:35.0 | 24.8 | 40.8 |
8 | 8. | 31 | KADLEC Milan | 74 | M-ELT | 7. | ASC Dukla Praha | 2:11:31.9 | 3:06:06.3 | 3:16:07.2 | 4:58:18.2 | 6:10:51.8 | 6:25:35.4 | 25.2 | 40.8 |
9 | 9. | 277 | KUSZTOR Péter | 84 | M-ELT | 8. | P-NIVO Betonexpressz 2000 | 2:11:02.2 | 2:58:50.6 | 3:08:41.3 | 4:54:16.5 | 6:10:52.1 | 6:25:35.7 | 25.5 | 40.8 |
10 | 10. | 41 | PRAZDNOVSKY Martin | 75 | M-ELT | 9. | AC Sparta Praha | 2:11:30.0 | 3:06:05.5 | 3:16:06.0 | 4:58:15.4 | 6:11:26.6 | 6:25:38.5 | 28.3 | 40.8 |
11 | 11. | 51 | KREUZIGER Roman | 86 | M-ELT | 10. | Natinoal Team CR | 2:11:47.3 | 3:06:02.4 | 3:16:04.3 | 4:58:15.8 | 6:10:52.3 | 6:25:39.0 | 28.8 | 40.8 |
12 | 12. | 154 | KITTEL Marcel | 88 | M-U23 | 2. | Thüringer Energie Team | 2:11:04.2 | 3:01:53.2 | 3:08:54.1 | 4:54:18.6 | 6:10:56.2 | 6:25:39.3 | 29.1 | 40.8 |
13 | 13. | 4 | MAREŠ Martin | 82 | M-ELT | 11. | PSK Whirlpool | 2:11:04.5 | 3:06:03.2 | 3:16:01.8 | 4:58:15.1 | 6:10:52.9 | 6:25:39.6 | 29.4 | 40.8 |
14 | 14. | 24 | DASSLER Ingmar | 85 | M-ELT | 12. | LKT Team Brandenburg | 2:11:01.9 | 2:58:52.9 | 3:08:39.0 | 4:54:16.4 | 6:10:18.9 | 6:25:39.8 | 29.6 | 40.8 |
15 | 15. | 13 | STARE Matej | 78 | M-ELT | 13. | Peruntina Ptuj | 2:11:31.5 | 3:06:06.4 | 3:16:01.7 | 4:58:14.6 | 6:11:23.0 | 6:25:40.2 | 30.0 | 40.8 |
16 | 16. | 82 | LECHNER Petr | 84 | M-ELT | 14. | ARBÖ KTM JUNKERS | 2:11:07.5 | 3:06:05.3 | 3:16:10.3 | 4:58:18.7 | 6:10:52.8 | 6:25:40.7 | 30.5 | 40.8 |
17 | 17. | 62 | STAKE LAENGEN Vegard | 89 | M-U23 | 3. | Team Trek Adecco | 2:12:26.9 | 3:06:06.0 | 3:16:05.8 | 4:58:17.4 | 6:10:51.1 | 6:25:43.3 | 33.1 | 40.8 |
18 | 18. | 244 | LAPTHORNE Darren | 83 | M-ELT | 15. | Team Sparkasse | 2:11:46.1 | 3:06:02.4 | 3:16:01.8 | 4:58:14.5 | 6:10:53.6 | 6:25:45.5 | 35.3 | 40.8 |
19 | 19. | 11 | KVASINA Matija | 81 | M-ELT | 16. | Peruntina Ptuj | 2:11:31.0 | 3:06:03.4 | 3:16:03.1 | 4:58:15.9 | 6:11:23.7 | 6:25:55.8 | 45.6 | 40.7 |
20 | 20. | 156 | MAY Maximilian | 88 | M-U23 | 4. | Thüringer Energie Team | 2:11:47.6 | 3:06:01.3 | 3:16:06.2 | 4:58:17.5 | 6:10:56.1 | 6:26:07.1 | 56.9 | 40.7 |
21 | 21. | 1 | KOZUBEK Stanislav | 80 | M-ELT | 17. | PSK Whirlpool | 2:11:31.8 | 3:06:04.3 | 3:16:04.6 | 4:58:20.3 | 6:10:57.8 | 6:26:32.6 | 1:22.4 | 40.7 |
22 | 22. | 246 | COHNEN Stefan | 82 | M-ELT | 18. | Team Sparkasse | 2:11:42.6 | 3:06:04.8 | 3:16:06.7 | 4:58:14.5 | 6:10:58.1 | 6:26:34.9 | 1:24.7 | 40.7 |
23 | 23. | 214 | CICHOSZ Marek | 79 | M-U23 | 5. | Legia - POL | 2:12:28.5 | 3:06:06.2 | 3:16:07.4 | 4:58:40.2 | 6:10:58.8 | 6:26:36.1 | 1:25.9 | 40.7 |
24 | 24. | 6 | KLOUČEK František | 85 | M-ELT | 19. | PSK Whirlpool | 2:11:33.5 | 3:06:03.7 | 3:16:02.7 | 4:58:16.3 | 6:11:21.9 | 6:26:36.9 | 1:26.7 | 40.7 |
25 | 25. | 67 | ANDERSSON Lars | 88 | M-U23 | 6. | Team Trek Adecco | 2:11:46.2 | 3:06:03.6 | 3:16:02.7 | 4:58:15.5 | 6:11:24.9 | 6:26:37.1 | 1:26.9 | 40.7 |
26 | 26. | 21 | SCHÄFER Stefan | 86 | M-U23 | 7. | LKT Team Brandenburg | 2:11:03.6 | 2:58:52.3 | 3:08:40.3 | 4:58:21.0 | 6:10:58.7 | 6:26:42.3 | 1:32.1 | 40.7 |
27 | 27. | 233 | KOVÁČ Maroš | 77 | M-ELT | 20. | Dukla Trenčín Merida | 2:12:25.5 | 3:06:07.3 | 3:16:04.0 | 4:58:13.7 | 6:11:25.6 | 6:26:53.4 | 1:43.2 | 40.6 |
28 | 28. | 5 | BUCHÁČEK Tomáš | 78 | M-ELT | 21. | PSK Whirlpool | 2:11:03.4 | 2:58:52.2 | 3:08:30.4 | 4:58:21.8 | 6:10:59.1 | 6:27:25.2 | 2:15.0 | 40.6 |
29 | 29. | 33 | LAZAR Petr | 76 | M-ELT | 22. | ASC Dukla Praha | 2:11:53.6 | 3:06:06.7 | 3:16:10.2 | 4:58:17.2 | 6:11:22.0 | 6:27:26.3 | 2:16.1 | 40.6 |
30 | 30. | 36 | HAČECKÝ Vojtěch | 87 | M-U23 | 8. | ASC Dukla Praha | 2:11:42.7 | 3:06:02.7 | 3:16:09.3 | 4:58:57.3 | 6:10:59.3 | 6:28:18.7 | 3:08.5 | 40.5 |
31 | 31. | 14 | ROGINA Radoslav | 79 | M-ELT | 23. | Peruntina Ptuj | 2:11:03.1 | 2:58:51.5 | 3:08:40.2 | 4:58:21.9 | 6:11:00.7 | 6:28:20.8 | 3:10.6 | 40.5 |
32 | 32. | 157 | MAY Sebastian | 88 | M-U23 | 9. | Thüringer Energie Team | 2:11:03.9 | 2:58:51.6 | 3:08:40.1 | 4:54:17.8 | 6:10:20.0 | 6:28:21.5 | 3:11.3 | 40.5 |
33 | 33. | 216 | REPIŃSKI Tomas | 87 | M-U23 | 10. | Legia - POL | 2:13:40.6 | 3:06:03.5 | 3:16:05.0 | 4:58:16.2 | 6:12:31.7 | 6:29:59.9 | 4:49.7 | 40.3 |
34 | 34. | 23 | GRÜNDER Martin | 88 | M-U23 | 11. | LKT Team Brandenburg | 2:11:03.9 | 2:58:52.9 | 3:08:39.5 | 4:54:17.5 | 6:10:47.2 | 6:30:03.1 | 4:52.9 | 40.3 |
35 | 35. | 114 | MESCHENMOSER Christoph | 83 | M-ELT | 24. | Team ISTA | 2:11:01.2 | 2:58:47.0 | 3:08:31.4 | 4:54:06.0 | 6:10:20.1 | 6:30:10.9 | 5:00.7 | 40.3 |
36 | 36. | 32 | KAŇKOVSKÝ Alois | 83 | M-ELT | 25. | ASC Dukla Praha | 2:11:03.8 | 2:58:46.2 | 3:08:39.1 | 4:54:15.3 | 6:11:03.4 | 6:30:32.8 | 5:22.6 | 40.3 |
37 | 37. | 38 | HOCHMANN Jiří | 86 | M-U23 | 12. | ASC Dukla Praha | 2:11:48.8 | 3:06:06.6 | 3:16:10.8 | 4:58:18.4 | 6:11:03.5 | 6:30:33.9 | 5:23.7 | 40.2 |
38 | 38. | 55 | HLAVÁČ Václav | 85 | M-ELT | 26. | Natinoal Team CR | 2:10:58.0 | 2:58:51.3 | 3:08:38.9 | 4:58:25.0 | 6:11:03.7 | 6:30:36.4 | 5:26.2 | 40.2 |
39 | 39. | 225 | VEJMELKA Daniel | 86 | M-U23 | 13. | DT SPECIALIZED TEAM | 2:11:31.5 | 3:06:05.9 | 3:16:09.8 | 4:58:51.5 | 6:11:04.0 | 6:31:47.4 | 6:37.2 | 40.1 |
40 | 40. | 271 | ARANY Gábor | 76 | M-ELT | 27. | P-NIVO Betonexpressz 2000 | 2:11:40.5 | 3:11:57.9 | 3:16:40.6 | 5:00:00.0 | 6:11:04.8 | 6:31:47.6 | 6:37.4 | 40.1 |
41 | 41. | 231 | ŠIPEKY Ján | 73 | M-ELT | 28. | Dukla Trenčín Merida | 2:12:26.8 | 3:06:07.9 | 3:16:07.2 | 4:58:21.0 | 6:10:57.9 | 6:31:47.9 | 6:37.7 | 40.1 |
42 | 42. | 102 | FALTHEINER Werner | 75 | M-ELT | 29. | SAVA Kranj | 2:13:37.2 | 3:06:04.8 | 3:16:07.0 | 4:58:17.1 | 6:11:01.1 | 6:31:48.6 | 6:38.4 | 40.1 |
43 | 43. | 236 | SAGAN Juraj | 88 | M-U23 | 14. | Dukla Trenčín Merida | 2:13:00.8 | 3:06:04.6 | 3:16:06.5 | 4:58:12.8 | 6:11:05.6 | 6:31:48.9 | 6:38.7 | 40.1 |
44 | 44. | 44 | HRUBÝ Tomáš | 82 | M-ELT | 30. | AC Sparta Praha | 2:12:27.7 | 3:06:03.7 | 3:16:05.8 | 4:58:18.0 | 6:11:06.8 | 6:31:49.1 | 6:38.9 | 40.1 |
45 | 45. | 61 | HVIDEBERG Anders Iversby | 84 | M-ELT | 31. | Team Trek Adecco | 2:12:26.8 | 3:06:03.6 | 3:16:05.1 | 5:00:01.1 | 6:11:06.1 | 6:31:49.1 | 6:38.9 | 40.1 |
46 | 46. | 88 | KUGLER Josef | 84 | M-ELT | 32. | ARBÖ KTM JUNKERS | 2:13:37.8 | 3:06:05.0 | 3:16:05.3 | 4:58:18.9 | 6:11:07.5 | 6:31:49.3 | 6:39.1 | 40.1 |
47 | 47. | 12 | MAHORIČ Mitja | 76 | M-ELT | 33. | Peruntina Ptuj | 2:11:46.0 | 3:06:04.8 | 3:16:07.7 | 4:58:15.0 | 6:11:07.3 | 6:31:49.3 | 6:39.1 | 40.1 |
48 | 48. | 232 | MAHĎAR Martin | 89 | M-U23 | 15. | Dukla Trenčín Merida | 2:13:41.0 | 3:06:04.8 | 3:16:06.5 | 4:58:41.2 | 6:12:34.0 | 6:31:49.5 | 6:39.3 | 40.1 |
49 | 49. | 95 | KRIZEK Matthias | 88 | M-U23 | 16. | Tyrol - Team Radland Tirol | 2:14:05.8 | 3:06:05.1 | 3:16:08.6 | 4:58:59.0 | 6:11:08.7 | 6:31:49.5 | 6:39.3 | 40.1 |
50 | 50. | 81 | BARTA Jan | 84 | M-ELT | 34. | ARBÖ KTM JUNKERS | 2:12:30.7 | 3:11:56.0 | 3:23:50.8 | 4:58:20.1 | 6:11:09.2 | 6:31:49.6 | 6:39.4 | 40.1 |
51 | 51. | 108 | BAJT Dejan | 87 | M-U23 | 17. | SAVA Kranj | 2:12:59.0 | 3:06:06.4 | 3:16:03.0 | 4:58:14.5 | 6:11:03.2 | 6:31:49.7 | 6:39.5 | 40.1 |
52 | 52. | 43 | HEBIK Martin | 82 | M-ELT | 35. | AC Sparta Praha | 2:12:26.4 | 3:06:05.7 | 3:16:05.9 | 5:00:01.8 | 6:11:09.8 | 6:31:49.8 | 6:39.6 | 40.1 |
53 | 53. | 174 | HERRMANN Sebastian | 87 | M-U23 | 18. | Veloclub VCR Ratisbona Regens. | 2:11:55.2 | 3:06:00.3 | 3:16:04.9 | 4:58:18.1 | 6:11:14.5 | 6:31:50.1 | 6:39.9 | 40.1 |
54 | 54. | 3 | KUBIAS Petr | 88 | M-U23 | 19. | PSK Whirlpool | 2:11:31.0 | 3:06:04.7 | 3:16:02.8 | 4:58:18.4 | 6:11:12.8 | 6:31:50.4 | 6:40.2 | 40.1 |
55 | 55. | 8 | DANAČÍK Jakub | 88 | M-U23 | 20. | PSK Whirlpool | 2:11:53.5 | 3:06:03.9 | 3:16:03.9 | 4:58:16.4 | 6:11:02.9 | 6:31:51.4 | 6:41.2 | 40.1 |
56 | 56. | 45 | PÁVEK Ondřej | 80 | M-ELT | 36. | AC Sparta Praha | 2:10:58.5 | 2:58:47.6 | 3:08:30.3 | 4:54:14.7 | 6:11:10.3 | 6:31:51.7 | 6:41.5 | 40.1 |
57 | 57. | 46 | SOUKUP Josef | 81 | M-ELT | 37. | AC Sparta Praha | 2:12:26.0 | 3:06:03.0 | 3:16:08.2 | 4:58:20.5 | 6:12:36.6 | 6:31:52.0 | 6:41.8 | 40.1 |
58 | 58. | 153 | FROHN Florian | 87 | M-U23 | 21. | Thüringer Energie Team | 2:11:31.8 | 3:06:01.2 | 3:16:02.7 | 4:58:19.1 | 6:11:12.9 | 6:31:52.4 | 6:42.2 | 40.1 |
59 | 59. | 15 | OHOLEC Andrej | 82 | M-ELT | 38. | Peruntina Ptuj | 2:12:29.0 | 3:06:04.5 | 3:16:07.6 | 4:58:12.0 | 6:11:10.2 | 6:31:54.2 | 6:44.0 | 40.1 |
60 | 60. | 16 | RAKUSA Luka | 85 | M-U23 | 22. | Peruntina Ptuj | 2:11:43.5 | 3:06:09.0 | 3:16:04.3 | 4:58:13.5 | 6:11:15.1 | 6:31:55.0 | 6:44.8 | 40.1 |
61 | 61. | 205 | MÍČEK Tomáš | 84 | M-ELT | 39. | Euroregion Nisa | 2:14:02.0 | 3:06:06.1 | 3:16:10.4 | 5:00:26.1 | 6:11:13.9 | 6:31:56.7 | 6:46.5 | 40.1 |
62 | 62. | 272 | ÁRVAI Attila | 74 | M-ELT | 40. | P-NIVO Betonexpressz 2000 | 2:11:43.6 | 3:06:07.5 | 3:16:07.6 | 4:58:12.8 | 6:11:22.8 | 6:32:03.9 | 6:53.7 | 40.1 |
63 | 63. | 7 | KÖNIG Leopold | 87 | M-U23 | 23. | PSK Whirlpool | 2:12:27.5 | 3:06:04.0 | 3:16:04.5 | 4:58:16.8 | 6:12:35.6 | 6:32:16.0 | 7:05.8 | 40.1 |
64 | 64. | 158 | HARBIG Florian | 89 | M-U23 | 24. | Thüringer Energie Team | 2:12:10.6 | 3:06:00.6 | 3:16:00.9 | 4:58:15.4 | 6:12:40.9 | 6:32:25.7 | 7:15.5 | 40.1 |
65 | 65. | 137 | KOCH Hans | 85 | M-ELT | 41. | Team ISAAC | 2:12:39.0 | 3:06:05.3 | 3:16:06.8 | 4:58:26.1 | 6:12:41.7 | 6:36:06.3 | 10:56.1 | 39.7 |
66 | 66. | 273 | CADOR Rida | 81 | M-ELT | 42. | P-NIVO Betonexpressz 2000 | 2:12:28.6 | 3:06:08.2 | 3:16:07.9 | 5:00:27.9 | 6:12:43.8 | 6:36:09.5 | 10:59.3 | 39.7 |
67 | 67. | 275 | IVANICS Gergely | 78 | M-ELT | 43. | P-NIVO Betonexpressz 2000 | 2:12:25.9 | 3:06:09.9 | 3:16:06.7 | 4:58:18.2 | 6:12:38.4 | 6:36:10.4 | 11:00.2 | 39.7 |
68. | 186 | KOEV Vladimir | 79 | M-ELT | CC Bourgas | 2:17:18.9 | 3:24:22.2 | 4:59:01.5 | DNF | ||||||
69. | 48 | VOBORA Ondřej | 88 | M-U23 | AC Sparta Praha | 2:15:40.6 | DNF | ||||||||
70. | 47 | OKROUHLICKÝ Tomáš | 85 | M-ELT | AC Sparta Praha | 2:12:29.2 | 3:06:08.6 | 3:16:10.4 | 5:00:50.1 | DNF | |||||
71. | 42 | KROTKY Rostislav | 76 | M-ELT | AC Sparta Praha | 2:15:40.7 | DNF | ||||||||
72. | 107 | BONČA Blaž | 89 | M-U23 | SAVA Kranj | 2:16:54.0 | 3:12:00.0 | 3:24:06.9 | DNF | ||||||
73. | 131 | KIRITSCHENKO Marco | 82 | M-ELT | Team ISAAC | 2:12:29.2 | 3:06:04.7 | 3:16:08.2 | DNF | ||||||
74. | 132 | VOLKMANN Karsten | 78 | M-ELT | Team ISAAC | 2:11:48.0 | 3:05:17.2 | 3:15:47.4 | DNF | ||||||
75. | 133 | RIEGEN Karsten | 83 | M-ELT | Team ISAAC | 3:16:22.6 | DNF | ||||||||
76. | 134 | DÖRRER Tobias | 69 | M-ELT | Team ISAAC | 2:16:54.8 | 3:11:57.0 | 3:24:09.2 | DNF | ||||||
77. | 135 | SCHUBERT Patrick | 84 | M-ELT | Team ISAAC | DNF | |||||||||
78. | 83 | GRÜNDLINGER Hannes | 77 | M-ELT | ARBÖ KTM JUNKERS | 2:13:37.1 | 3:06:09.4 | 3:16:08.6 | 6:12:54.3 | DNF | |||||
79. | 84 | STADLER Stefan | 86 | M-U23 | ARBÖ KTM JUNKERS | 2:13:37.5 | 3:06:08.6 | 3:16:07.1 | DNF | ||||||
80. | 185 | RUSEV Rusen | 82 | M-ELT | CC Bourgas | 2:16:31.8 | 3:11:58.9 | 3:23:41.4 | 4:59:02.4 | DNF | |||||
81. | 184 | PANAYOTOV Petar | 87 | M-U23 | CC Bourgas | 2:13:38.1 | 3:06:08.2 | 3:16:07.3 | 4:58:19.0 | DNF | |||||
82. | 183 | PANAYOTOV Evgeni | 89 | M-U23 | CC Bourgas | 2:17:17.3 | 3:24:27.1 | DNF | |||||||
83. | 182 | EVSTATIEV Petar | 87 | M-U23 | CC Bourgas | 2:16:52.0 | 3:24:09.7 | 4:59:01.2 | DNF | ||||||
84. | 181 | PETROV Daniel | 82 | M-ELT | CC Bourgas | 2:17:17.5 | 3:24:22.0 | 4:59:01.5 | DNF | ||||||
85. | 37 | BAREŠ Jiří | 89 | M-U23 | ASC Dukla Praha | 2:17:26.4 | DNF | ||||||||
86. | 35 | MIXA Marek | 85 | M-U23 | ASC Dukla Praha | 2:17:26.0 | DNF | ||||||||
87. | 34 | BLAHA Martin | 77 | M-ELT | ASC Dukla Praha | 2:12:53.7 | 3:06:06.1 | 3:16:08.7 | 4:58:19.1 | DNF | |||||
88. | 85 | PÖLL Stefan | 86 | M-U23 | ARBÖ KTM JUNKERS | 2:12:25.7 | 3:06:06.3 | 3:16:01.2 | 5:00:51.3 | DNF | |||||
89. | 111 | HOFBAUER Rolf | 86 | M-U23 | Team ISTA | 2:11:48.3 | 3:06:07.8 | 3:16:50.7 | DNF | ||||||
90. | 113 | SCHMIEG Christopher | 89 | M-U23 | Team ISTA | 2:11:54.6 | 3:06:06.8 | 3:16:32.2 | 6:11:00.8 | DNF | |||||
91. | 171 | BOUBAL Martin | 84 | M-ELT | Veloclub VCR Ratisbona Regens. | 2:12:37.6 | 3:06:05.1 | 3:16:49.7 | 4:58:33.9 | DNF | |||||
92. | 172 | SCHAFBAUER Josef | 82 | M-ELT | Veloclub VCR Ratisbona Regens. | 2:13:40.3 | 3:06:02.0 | 3:16:11.5 | DNF | ||||||
93. | 173 | GORGES Martin | 81 | M-ELT | Veloclub VCR Ratisbona Regens. | 3:16:48.3 | 4:58:31.8 | 6:12:40.2 | DNF | ||||||
94. | 177 | FIEDLER Mathias | 89 | M-U23 | Veloclub VCR Ratisbona Regens. | 2:16:52.4 | 3:11:58.3 | 3:24:09.6 | DNF | ||||||
95. | 281 | ČER Tomáš | 83 | M-ELT | Veloservis Team | 2:11:31.6 | 3:06:03.0 | 3:16:01.9 | 4:59:24.3 | DNF | |||||
96. | 282 | FIALA Jan | 77 | M-ELT | Veloservis Team | 2:16:31.4 | 3:11:55.8 | DNF | |||||||
97. | 283 | BĚHOUNEK Michal | 67 | M-ELT | Veloservis Team | 3:17:02.0 | 5:00:05.4 | DNF | |||||||
98. | 284 | HORÁK Lukáš | 75 | M-ELT | Veloservis Team | 2:16:31.3 | 3:11:56.6 | 3:24:11.6 | 5:00:29.5 | DNF | |||||
99. | 285 | MARŠÍK Tomáš | 81 | M-ELT | Veloservis Team | 2:16:51.9 | 3:11:55.9 | 3:24:15.5 | DNF | ||||||
100. | 98 | WALCH Armin | 88 | M-U23 | Tyrol - Team Radland Tirol | 2:16:53.8 | DNF | ||||||||
101. | 93 | DAUM Christian | 89 | M-U23 | Tyrol - Team Radland Tirol | 2:16:54.2 | 6:12:56.7 | DNF | |||||||
102. | 116 | RÖSCH David | 88 | M-U23 | Team ISTA | 2:12:10.3 | 3:06:06.9 | 3:16:02.0 | 5:00:25.7 | DNF | |||||
103. | 242 | FALTUS Richard | 77 | M-ELT | Team Sparkasse | 2:11:47.3 | 3:06:01.5 | 3:16:06.6 | 5:00:52.3 | DNF | |||||
104. | 243 | SCHÜLER Tilo | 80 | M-ELT | Team Sparkasse | 2:11:45.2 | 3:06:01.7 | 3:16:05.5 | 5:00:48.7 | DNF | |||||
105. | 63 | LAENGEN Oystein Stake | 89 | M-U23 | Team Trek Adecco | 2:16:53.9 | 3:11:56.5 | 3:24:09.5 | DNF | ||||||
106. | 68 | THORESEN Jorn-henrik | 77 | M-ELT | Team Trek Adecco | 2:12:59.4 | 3:06:05.4 | 3:16:15.2 | 5:00:51.4 | DNF | |||||
107. | 152 | KLEIN Philipp | 88 | M-U23 | Thüringer Energie Team | 2:12:43.6 | 3:06:03.5 | 3:16:07.3 | DNF | ||||||
108. | 155 | SCHÄDLICH Lucas | 88 | M-U23 | Thüringer Energie Team | 2:11:32.9 | 3:06:04.0 | 3:16:02.6 | 4:58:18.5 | DNF | |||||
109. | 91 | DÜRAUER Norbert | 86 | M-U23 | Tyrol - Team Radland Tirol | 2:12:29.0 | 3:06:07.2 | 3:16:09.9 | DNF | ||||||
110. | 92 | BRANDLE Dominik | 89 | M-U23 | Tyrol - Team Radland Tirol | 2:17:16.1 | 6:12:56.9 | DNF | |||||||
111. | 286 | KLEMENT Milan | 81 | M-ELT | Veloservis Team | 2:16:54.0 | 3:11:54.1 | 3:24:07.0 | DNF | ||||||
112. | 187 | ANGELOV Hristovir | 87 | M-U23 | CC Bourgas | 2:17:18.2 | 3:24:19.2 | DNF | |||||||
113. | 106 | ŠILAR Uroš | 78 | M-ELT | SAVA Kranj | 2:12:27.5 | 3:06:06.8 | 3:16:07.3 | 4:58:20.1 | DNF | |||||
114. | 256 | HANZELÍN Roman | 74 | M-ELT | Plzen Region | 2:27:19.4 | DNF | ||||||||
115. | 254 | MALÍK Jiří | 87 | M-U23 | Plzen Region | DNF | |||||||||
116. | 252 | KRUPIČKA Martin | 85 | M-ELT | Plzen Region | DNF | |||||||||
117. | 251 | RADOLF Tomáš | 83 | M-ELT | Plzen Region | 2:16:31.2 | 3:09:08.8 | 3:19:54.5 | DNF | ||||||
118. | 57 | AŠKA Václav | M-U23 | Natinoal Team CR | 2:17:26.3 | DNF | |||||||||
119. | 56 | PAĎOUR František | 88 | M-U23 | Natinoal Team CR | 2:11:54.1 | 3:06:04.6 | 3:16:05.1 | 5:00:27.0 | DNF | |||||
120. | 54 | FABIŠOVSKÝ Ladislav | 81 | M-ELT | Natinoal Team CR | 2:14:03.0 | 3:06:04.7 | 3:16:06.9 | DNF | ||||||
121. | 53 | HOMOLKA Adam | 79 | M-ELT | Natinoal Team CR | 3:16:12.4 | DNF | ||||||||
122. | 26 | KÖHLER Erik | 89 | M-U23 | LKT Team Brandenburg | 2:14:37.4 | 3:11:57.6 | 3:24:07.8 | DNF | ||||||
123. | 257 | RAJZR Lukáš | 89 | M-U23 | Plzen Region | 2:27:21.4 | DNF | ||||||||
124. | 161 | MATĚJKA Marek | 88 | M-U23 | Region Morava | DNF | |||||||||
125. | 104 | KERKEZ Vladimir | 84 | M-ELT | SAVA Kranj | 2:11:46.7 | 3:06:10.2 | 3:16:07.5 | DNF | ||||||
126. | 101 | DEMARIN Massimo | 79 | M-ELT | SAVA Kranj | 3:16:29.1 | DNF | ||||||||
127. | 168 | BEZUNK Ondřej | 83 | M-ELT | Region Morava | DNF | |||||||||
128. | 167 | HEINRICH Lukáš | 79 | M-ELT | Region Morava | 2:16:54.4 | 3:12:00.3 | 3:24:16.9 | 4:59:23.9 | DNF | |||||
129. | 166 | TOMAN Jiří | 87 | M-U23 | Region Morava | 2:16:57.1 | 3:12:00.4 | 3:24:17.2 | 4:59:25.3 | DNF | |||||
130. | 165 | ŠINÁGL Petr | 66 | M-ELT | Region Morava | 2:16:55.3 | 3:11:59.7 | 3:24:14.4 | DNF | ||||||
131. | 164 | BUREŠ Jan | 82 | M-ELT | Region Morava | 2:16:53.0 | 3:11:59.6 | 3:24:13.0 | DNF | ||||||
132. | 163 | KUCHAŘ Tomáš | 88 | M-U23 | Region Morava | 2:16:54.6 | 3:11:58.2 | DNF | |||||||
133. | 162 | KUDA Pavel | 69 | M-ELT | Region Morava | DNF | |||||||||
134. | 25 | TUTZSCHKE Philipp | 89 | M-U23 | LKT Team Brandenburg | DNF | |||||||||
135. | 22 | NEBAUER Johannes | 89 | M-U23 | LKT Team Brandenburg | 2:20:30.5 | DNF | ||||||||
136. | 204 | HEINZE René | 87 | M-U23 | Euroregion Nisa | 2:16:52.0 | 3:11:56.4 | 3:24:08.3 | DNF | ||||||
137. | 202 | ŠIMEK Jan | 86 | M-U23 | Euroregion Nisa | 2:13:01.4 | 3:16:09.6 | DNF | |||||||
138. | 201 | ZITTA Pavel | 85 | M-ELT | Euroregion Nisa | 2:13:38.3 | 3:06:05.2 | 3:16:06.7 | 5:00:51.8 | DNF | |||||
139. | 237 | BRONIŠ Roman | 76 | M-ELT | Dukla Trenčín Merida | DNF | |||||||||
140. | 235 | ZACHAR Branislav | 86 | M-U23 | Dukla Trenčín Merida | DNF | |||||||||
141. | 234 | TYBOR Patrik | 87 | M-U23 | Dukla Trenčín Merida | DNF | |||||||||
142. | 224 | DUDEK Tomáš | 88 | M-U23 | DT SPECIALIZED TEAM | DNF | |||||||||
143. | 223 | SOUKUP Michal | 89 | M-U23 | DT SPECIALIZED TEAM | 3:16:56.0 | DNF | ||||||||
144. | 222 | KREJCÍ David | 83 | M-ELT | DT SPECIALIZED TEAM | 2:16:54.2 | 3:11:57.4 | 3:24:09.1 | DNF | ||||||
145. | 206 | ZAORAL Marek | 89 | M-U23 | Euroregion Nisa | 2:14:02.9 | 3:06:05.6 | 3:16:07.1 | 5:00:48.9 | DNF | |||||
146. | 207 | EHRENBERGER Jakub | 89 | M-U23 | Euroregion Nisa | 2:16:51.6 | 3:11:56.5 | 3:24:07.0 | DNF | ||||||
147. | 218 | URBANOWSKI Marcin | 88 | M-U23 | Legia - POL | 2:16:53.5 | 3:09:08.5 | 3:19:54.5 | DNF | ||||||
148. | 217 | KRAJEWSKI Piotr | 87 | M-U23 | Legia - POL | 2:11:54.3 | 3:06:05.7 | 3:16:13.2 | DNF | ||||||
149. | 211 | CHARUTSKY Pavel | 88 | M-U23 | Legia - POL | 2:12:27.7 | 3:06:06.4 | 3:16:09.7 | DNF | ||||||
150. | 196 | VIKTORIN Tomáš | 65 | M-ELT | KC Slavia Praha | 2:16:42.8 | 3:11:58.1 | 3:23:50.2 | DNF | ||||||
151. | 195 | ŠUBRT Vojtěch | 89 | M-U23 | KC Slavia Praha | DNF | |||||||||
152. | 194 | STANĚK Aleš | 78 | M-ELT | KC Slavia Praha | DNF | |||||||||
153. | 193 | PTÁČNÍK Filip | 81 | M-ELT | KC Slavia Praha | DNF | |||||||||
154. | 192 | SVOBODA Jakub | 75 | M-ELT | KC Slavia Praha | 2:14:02.6 | 3:06:09.3 | 3:16:09.3 | 5:00:26.0 | DNF | |||||
155. | 191 | ŘÍHA Jiří | 77 | M-ELT | KC Slavia Praha | 3:16:48.2 | DNF | ||||||||
156. | 221 | KALAŠ Ondřej | 87 | M-U23 | DT SPECIALIZED TEAM | DNF |
Copyright © 2006 - 2024 Sportis s.r.o. Publikování nebo další šíření obsahu serveru Sportis.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno.