Otrokovice (21. 06. 2008)
jasno, vzduch: 26°, voda: 21,5°C
MČR - Moraviaman Triathlon 2008 - výsledky
|
|||||||||||||
Ke stažení |
Možnost zobrazení nebo skrytí vybraných sloupců
M 3,8 - 180 - 42,2 km (Absolutní pořadí - muži) řazení cíl
Kliknutím na záhlaví sloupců seřadíte jejich údaje vzestupně nebo sestupně
poř. | st.č. | jméno | roč. | klub | kat. | # | plavání | # | kolo | # | běh | # | cíl | ztráta | ČP | P.kat. | VT | Lic. | |
1 | 1. | 2 | VABROUŠEK Petr | 73 | AUTHOR TUFO TI | M30-39 | 1. | 52:25.7 | 3. | 4:51:40.4 | 3. | 3:14:36.3 | 2. | 8:58:42.4 | 105.0 | 105.0 | I. | 777 | |
2 | 2. | 6 | DŽALAJ Karol | 81 | Nereus Žilina | M24-29 | 1. | 52:20.6 | 2. | 4:43:31.6 | 1. | 3:29:41.4 | 5. | 9:05:33.6 | 6:51.2 | ||||
3 | 3. | 4 | BEDNÁŘ Tomáš | 80 | TRIEXPERT Team | M24-29 | 2. | 50:13.1 | 1. | 4:55:36.5 | 4. | 3:30:08.9 | 6. | 9:15:58.5 | 17:16.1 | 99.8 | 105.0 | I. | 1061 |
4 | 4. | 5 | VROBEL Lukáš | 77 | IRONMAN SUDOMĚŘ | M30-39 | 2. | 56:23.3 | 4. | 5:03:21.4 | 5. | 3:31:55.4 | 7. | 9:31:40.1 | 32:57.7 | 96.6 | 99.8 | I. | 742 |
5 | 5. | 163 | CIBULKA Stanislav | 81 | TTK SLAVIA VŠ Pl. | M24-29 | 3. | 58:45.9 | 10. | 4:50:50.7 | 2. | 3:49:22.9 | 16. | 9:38:59.5 | 40:17.1 | 94.5 | 99.8 | I. | 834 |
6 | 6. | 86 | VELIČKA Aleš | 73 | X-AIR Ostrava | M30-39 | 3. | 1:02:44.7 | 20. | 5:18:15.6 | 11. | 3:24:56.1 | 4. | 9:45:56.4 | 47:14.0 | 93.5 | 96.6 | I. | 941 |
7 | 7. | 1 | KULICH Michal | 80 | Delfin Nitra | M24-29 | 4. | 1:00:30.5 | 15. | 5:18:01.7 | 10. | 3:33:42.4 | 8. | 9:52:14.6 | 53:32.2 | ||||
8 | 8. | 81 | COGAN Rudolf | 71 | TJ Nová Paka | M30-39 | 4. | 1:02:46.7 | 21. | 5:24:05.1 | 17. | 3:34:46.0 | 9. | 10:01:37.8 | 1:02:55.4 | 92.4 | 94.5 | II. | 1407 |
9 | 9. | 10 | MINAŘÍK Martin | 67 | TTC Olomouc | M40-49 | 1. | 1:02:27.0 | 18. | 5:39:34.8 | 33. | 3:20:44.8 | 3. | 10:02:46.6 | 1:04:04.2 | 91.4 | 105.0 | II. | 1874 |
10 | 10. | 13 | PAZDERA Lukáš | 86 | TSK Praha | M20-23 | 1. | 1:13:49.6 | 69. | 5:38:04.9 | 31. | 3:13:23.7 | 1. | 10:05:18.2 | 1:06:35.8 | 90.3 | 105.0 | I. | 2096 |
11 | 11. | 96 | VRÁBEL Jozef | 73 | M30-39 | 5. | 58:03.1 | 6. | 5:13:37.1 | 7. | 3:56:27.6 | 21. | 10:08:07.8 | 1:09:25.4 | |||||
12 | 12. | 39 | NOVOTNÝ Jan | 78 | TJ Vodní Stavby | M30-39 | 6. | 58:42.7 | 8. | 5:20:17.5 | 12. | 3:53:10.0 | 18. | 10:12:10.2 | 1:13:27.8 | 89.3 | 93.5 | II. | 1250 |
13 | 13. | 57 | ŠKÁBA Pavel | 74 | TRIEXPERT Team | M30-39 | 7. | 1:00:21.0 | 12. | 5:20:20.4 | 13. | 3:53:26.4 | 19. | 10:14:07.8 | 1:15:25.4 | 88.2 | 92.4 | II. | 855 |
14 | 14. | 82 | LIPENSKÝ Martin | 69 | FORT SMC | M30-39 | 8. | 1:07:10.3 | 38. | 5:32:54.6 | 26. | 3:35:12.3 | 11. | 10:15:17.2 | 1:16:34.8 | 87.2 | 91.4 | II. | 247 |
15 | 15. | 78 | KRÁL Jindřich | 73 | Lokomotiva Nymburk | M30-39 | 9. | 1:09:29.8 | 46. | 5:31:55.2 | 24. | 3:37:53.4 | 12. | 10:19:18.4 | 1:20:36.0 | 86.1 | 90.3 | II. | 2911 |
16 | 16. | 55 | PROCHÁZKA David | 75 | CTC Praha | M30-39 | 10. | 1:04:10.9 | 28. | 5:23:56.3 | 16. | 3:52:54.6 | 17. | 10:21:01.8 | 1:22:19.4 | 85.1 | 89.3 | II. | 2679 |
17 | 17. | 63 | JALOVECKÝ Michal | 77 | LABE TRI CLUB | M30-39 | 11. | 1:02:39.0 | 19. | 5:46:05.5 | 41. | 3:34:56.5 | 10. | 10:23:41.0 | 1:24:58.6 | 84.0 | 88.2 | II. | 231 |
18 | 18. | 85 | TOBOLÁK Vlastimil | 65 | AUTHOR TUFO TI | M40-49 | 2. | 1:13:00.6 | 61. | 5:33:59.4 | 27. | 3:38:32.8 | 13. | 10:25:32.8 | 1:26:50.4 | 83.0 | 99.8 | II. | 314 |
19 | 19. | 35 | REXA Martin | 79 | AUTHOR TUFO TI | M24-29 | 5. | 58:43.5 | 9. | 5:28:15.1 | 20. | 4:01:18.8 | 24. | 10:28:17.4 | 1:29:35.0 | 81.9 | 96.6 | II. | 1668 |
20 | 20. | 41 | ŠTANGLER David | 74 | Trutnov TRI TEAM | M30-39 | 12. | 1:06:58.0 | 36. | 5:17:05.5 | 9. | 4:12:16.6 | 29. | 10:36:20.1 | 1:37:37.7 | 80.9 | 87.2 | II. | 2792 |
21 | 21. | 127 | PUDIL Jaroslav | 61 | SCV Blatná | M40-49 | 3. | 1:02:47.6 | 22. | 5:20:30.9 | 14. | 4:16:46.2 | 32. | 10:40:04.7 | 1:41:22.3 | 79.8 | 96.6 | II. | 1877 |
22 | 22. | 149 | VRAŠTIL Miroslav | 51 | TTC Olomouc | M50+ | 1. | 1:12:45.4 | 58. | 5:34:46.2 | 28. | 3:58:40.0 | 22. | 10:46:11.6 | 1:47:29.2 | 78.8 | 105.0 | II. | 206 |
23 | 23. | 25 | KEMPA Jan | 79 | IRONMAN SUDOMĚŘ | M24-29 | 6. | 1:06:48.4 | 35. | 5:32:40.4 | 25. | 4:10:32.9 | 27. | 10:50:01.7 | 1:51:19.3 | 77.7 | 94.5 | III. | 2922 |
24 | 24. | 28 | PATERA Jan | 80 | Lokomotiva Nymburk | M24-29 | 7. | 1:00:28.3 | 13. | 5:57:13.4 | 53. | 3:53:42.8 | 20. | 10:51:24.5 | 1:52:42.1 | 76.7 | 93.5 | III. | 2912 |
25 | 25. | 49 | FIALKA Ladislav | 75 | XTERRA TEAM | M30-39 | 13. | 1:10:34.4 | 50. | 5:31:39.9 | 22. | 4:09:21.4 | 25. | 10:51:35.7 | 1:52:53.3 | 75.6 | 86.1 | III. | 2296 |
26 | 26. | 133 | KURKA Vít | 62 | TK Opava | M40-49 | 4. | 1:07:03.9 | 37. | 5:29:30.3 | 21. | 4:15:04.4 | 31. | 10:51:38.6 | 1:52:56.2 | 74.6 | 94.5 | III. | 2083 |
27 | 27. | 100 | ŠVARC Petr | 66 | TRI KLUB Příbram | M40-49 | 5. | 1:12:08.6 | 56. | 5:53:52.2 | 51. | 3:46:16.1 | 15. | 10:52:16.9 | 1:53:34.5 | 73.5 | 93.5 | III. | 1282 |
28 | 28. | 36 | POPIEL Jakub | 80 | M24-29 | 8. | 1:10:03.2 | 47. | 5:42:46.0 | 37. | 4:00:35.4 | 23. | 10:53:24.6 | 1:54:42.2 | |||||
29 | 29. | 23 | MALÍK Michal | 79 | HRA-ROCKTECHNIK TT | M24-29 | 9. | 56:25.1 | 5. | 5:48:11.0 | 44. | 4:11:30.9 | 28. | 10:56:07.0 | 1:57:24.6 | 72.5 | 92.4 | III. | 1936 |
30 | 30. | 11 | PEŠL Josef | 85 | TT LOKO Beroun | M20-23 | 2. | 58:31.9 | 7. | 5:46:45.5 | 42. | 4:12:20.3 | 30. | 10:57:37.7 | 1:58:55.3 | 71.4 | 99.8 | I. | 2314 |
31 | 31. | 128 | FULKA Jiří | 60 | SK REDPOINT | M40-49 | 6. | 1:10:17.9 | 49. | 5:16:24.6 | 8. | 4:31:04.4 | 40. | 10:57:46.9 | 1:59:04.5 | 70.4 | 92.4 | III. | 770 |
32 | 32. | 92 | POEMMERL Walter | 70 | Tria Deutsch-Wagram | M30-39 | 14. | 1:01:04.5 | 17. | 5:41:02.7 | 35. | 4:18:15.0 | 33. | 11:00:22.2 | 2:01:39.8 | ||||
33 | 33. | 153 | JELÍNEK Jan | 57 | 3-athlon club RK | M50+ | 2. | 1:00:30.1 | 14. | 5:42:02.8 | 36. | 4:24:10.6 | 38. | 11:06:43.5 | 2:08:01.1 | 69.3 | 99.8 | III. | 9 |
34 | 34. | 22 | BABICA Milan | 81 | IRONMAN SUDOMĚŘ | M24-29 | 10. | 1:03:40.3 | 24. | 5:21:15.2 | 15. | 4:48:30.1 | 53. | 11:13:25.6 | 2:14:43.2 | 68.3 | 91.4 | III. | 2530 |
35 | 35. | 161 | ŠPAČEK Karel | 57 | TK M. Budějovice | M50+ | 3. | 1:20:20.9 | 87. | 5:31:45.1 | 23. | 4:24:12.7 | 39. | 11:16:18.7 | 2:17:36.3 | 67.2 | 96.6 | III. | 2872 |
36 | 36. | 109 | UNGR Milan | 66 | TTK SLAVIA VŠ Pl. | M40-49 | 7. | 1:09:24.3 | 45. | 5:45:02.8 | 40. | 4:24:08.6 | 36. | 11:18:35.7 | 2:19:53.3 | 66.2 | 91.4 | III. | 2302 |
37 | 37. | 53 | TAJTL Tomáš | 75 | NOVIS TK Praha | M30-39 | 15. | 1:20:43.2 | 90. | 5:50:56.4 | 46. | 4:10:10.4 | 26. | 11:21:50.0 | 2:23:07.6 | 65.1 | 85.1 | III. | 2022 |
38 | 38. | 117 | SELOI Emmanuel | 68 | Aix Savoie Triathlon | M40-49 | 8. | 1:03:49.7 | 27. | 5:25:18.7 | 18. | 4:53:44.6 | 57. | 11:22:53.0 | 2:24:10.6 | ||||
39 | 39. | 42 | ANDRÝSEK Pavel | 74 | SKVG Šumperk | M30-39 | 16. | 1:15:53.6 | 77. | 5:36:06.9 | 30. | 4:32:14.1 | 41. | 11:24:14.6 | 2:25:32.2 | ||||
40 | 40. | 119 | PASEV Petr | 65 | TJ Slávie Chomutov | M40-49 | 9. | 1:07:35.6 | 42. | 5:38:10.7 | 32. | 4:41:49.9 | 48. | 11:27:36.2 | 2:28:53.8 | 64.1 | 90.3 | III. | 1710 |
41 | 41. | 77 | MAŠITA Jiří | 73 | Spartak Praha 4 | M30-39 | 17. | 1:40:19.1 | 120. | 6:08:48.7 | 65. | 3:39:06.5 | 14. | 11:28:14.3 | 2:29:31.9 | ||||
42 | 42. | 56 | PROCHÁZKA Michal | 77 | CTC Praha | M30-39 | 18. | 1:19:22.2 | 85. | 5:51:52.2 | 48. | 4:22:53.7 | 35. | 11:34:08.1 | 2:35:25.7 | 63.0 | 84.0 | III. | 2678 |
43 | 43. | 30 | ŠRÁMEK Miroslav | 80 | Kompava H-triatlon | M24-29 | 11. | 1:14:03.8 | 70. | 5:59:21.5 | 56. | 4:21:31.0 | 34. | 11:34:56.3 | 2:36:13.9 | ||||
44 | 44. | 14 | FICHTNER Adam | 85 | SK REDPOINT | M20-23 | 3. | 1:14:29.4 | 73. | 5:40:24.8 | 34. | 4:47:23.8 | 51. | 11:42:18.0 | 2:43:35.6 | 62.0 | 96.6 | II. | 2765 |
45 | 45. | 999 | SVOBODA Josef | 77 | NOVIS TK Praha | M30-39 | 19. | 1:07:22.0 | 41. | 5:54:38.8 | 52. | 4:40:55.0 | 47. | 11:42:55.8 | 2:44:13.4 | 60.9 | 83.0 | 1059 | |
46 | 46. | 114 | DVOŘÁK Jaromír | 68 | ASK TT-Ski Blan. | M40-49 | 10. | 1:18:10.7 | 80. | 5:52:57.2 | 49. | 4:35:10.9 | 42. | 11:46:18.8 | 2:47:36.4 | 59.9 | 89.3 | 2766 | |
47 | 47. | 38 | JURÁŇ Karel | 74 | TK Český Krumlov | M30-39 | 20. | 1:13:43.2 | 68. | 5:26:50.9 | 19. | 5:18:38.2 | 78. | 11:59:12.3 | 3:00:29.9 | 58.8 | 81.9 | 829 | |
48 | 48. | 8 | URBÁNEK Michal | 77 | Tri LAMY Brno | M30-39 | 21. | 58:47.3 | 11. | 5:10:43.6 | 6. | 5:55:13.9 | 106. | 12:04:44.8 | 3:06:02.4 | 57.8 | 80.9 | 1133 | |
49 | 49. | 84 | NOVÝ Pavel | 69 | TRI STAR Kučera | M30-39 | 22. | 1:04:48.1 | 31. | 5:47:57.7 | 43. | 5:12:02.2 | 68. | 12:04:48.0 | 3:06:05.6 | 56.7 | 79.8 | 8 | |
50 | 50. | 17 | EHRLICH Tomáš | 88 | M20-23 | 4. | 1:05:02.1 | 32. | 6:20:44.4 | 78. | 4:47:20.1 | 49. | 12:13:06.6 | 3:14:24.2 | |||||
51 | 51. | 102 | ARAITOARRO Hector | 65 | Gasteizko Bulletvan | M40-49 | 11. | 1:08:11.8 | 43. | 6:16:43.2 | 76. | 4:48:15.8 | 52. | 12:13:10.8 | 3:14:28.4 | ||||
52 | 52. | 98 | STRNAD Tomáš | 69 | SK Žamberk | M30-39 | 23. | 1:20:40.4 | 89. | 5:51:34.9 | 47. | 5:01:26.1 | 62. | 12:13:41.4 | 3:14:59.0 | ||||
53 | 53. | 66 | ČERVÍK Petr | 69 | Etriatlon team | M30-39 | 24. | 1:25:02.8 | 104. | 6:09:44.0 | 66. | 4:39:04.1 | 46. | 12:13:50.9 | 3:15:08.5 | ||||
54 | 54. | 126 | KAŠPAR Zdeněk | 63 | FORT SMC | M40-49 | 12. | 1:15:25.0 | 76. | 6:35:00.6 | 94. | 4:24:09.0 | 37. | 12:14:34.6 | 3:15:52.2 | 55.7 | 88.2 | 1880 | |
55 | 55. | 99 | BĚLOHLÁVEK Radim | 71 | M30-39 | 25. | 1:13:01.9 | 62. | 6:07:39.0 | 63. | 4:56:00.4 | 59. | 12:16:41.3 | 3:17:58.9 | |||||
56 | 56. | 125 | GOČALTOVSKÝ Ladislav | 60 | HRA-ROCKTECHNIK TT | M40-49 | 13. | 1:08:13.5 | 44. | 5:58:29.3 | 54. | 5:12:18.1 | 69. | 12:19:00.9 | 3:20:18.5 | 54.6 | 87.2 | 2557 | |
57 | 57. | 107 | SOPKO Marián | 64 | Závislé sdružení | M40-49 | 14. | 1:10:39.3 | 52. | 6:34:28.1 | 93. | 4:36:07.6 | 44. | 12:21:15.0 | 3:22:32.6 | ||||
58 | 58. | 122 | ŠIML Jan | 67 | NOVIS TK Praha | M40-49 | 15. | 1:03:42.9 | 25. | 6:34:01.0 | 92. | 4:47:20.9 | 50. | 12:25:04.8 | 3:26:22.4 | 53.6 | 86.1 | 978 | |
59 | 59. | 94 | ZSOLT Jega-Szabo | 72 | Lakiteleki TK | M30-39 | 26. | 1:11:55.8 | 55. | 6:05:51.2 | 59. | 5:07:20.2 | 63. | 12:25:07.2 | 3:26:24.8 | ||||
60 | 60. | 140 | SMOLÍK Jaromír | 58 | Moraviaman Team | M50+ | 4. | 1:03:46.4 | 26. | 5:42:59.8 | 38. | 5:40:43.8 | 94. | 12:27:30.0 | 3:28:47.6 | ||||
61 | 61. | 52 | VEČERKA Jiří | 77 | M30-39 | 27. | 1:11:30.9 | 53. | 6:18:04.5 | 77. | 4:59:13.1 | 60. | 12:28:48.5 | 3:30:06.1 | |||||
62 | 62. | 79 | CISÁR Miroslav | 69 | M30-39 | 28. | 1:21:33.1 | 96. | 5:59:12.4 | 55. | 5:08:11.3 | 64. | 12:28:56.8 | 3:30:14.4 | |||||
63 | 63. | 105 | BUREŠ Daniel | 67 | SK VYHLÍDKA Šter. | M40-49 | 16. | 1:14:25.4 | 72. | 6:01:27.4 | 57. | 5:14:58.6 | 74. | 12:30:51.4 | 3:32:09.0 | 52.5 | 85.1 | 2852 | |
64 | 64. | 103 | LAROCHETE Philippe | 64 | Aix Savoie Triathlon | M40-49 | 17. | 1:13:11.3 | 64. | 6:10:03.9 | 67. | 5:10:59.2 | 67. | 12:34:14.4 | 3:35:32.0 | ||||
65 | 65. | 46 | UHLÍK Petr | 78 | M30-39 | 29. | 1:36:39.1 | 116. | 6:23:07.0 | 81. | 4:35:40.1 | 43. | 12:35:26.2 | 3:36:43.8 | |||||
66 | 66. | 115 | BUJÁČEK Libor | 65 | LIMA | M40-49 | 18. | 1:34:15.1 | 114. | 5:35:09.7 | 29. | 5:28:47.9 | 87. | 12:38:12.7 | 3:39:30.3 | ||||
67 | 67. | 131 | ELEK Endre | 63 | Forrest Futo TC | M40-49 | 19. | 1:30:28.8 | 107. | 6:30:46.9 | 90. | 4:38:09.1 | 45. | 12:39:24.8 | 3:40:42.4 | ||||
68 | 68. | 93 | HRAZDÍRA Martin | 71 | TTS OSEK n.Bečvou | M30-39 | 30. | 1:04:11.4 | 29. | 6:06:01.1 | 61. | 5:31:06.9 | 89. | 12:41:19.4 | 3:42:37.0 | 51.5 | 78.8 | 2811 | |
69 | 69. | 51 | KALÍK Marcel | 76 | ASPOT Hulín | M30-39 | 31. | 1:15:15.6 | 75. | 6:36:45.7 | 96. | 4:51:36.5 | 55. | 12:43:37.8 | 3:44:55.4 | ||||
70 | 70. | 37 | LOVAS Tomáš | 79 | ASPOT Hulín | M24-29 | 12. | 1:22:55.9 | 97. | 6:13:33.8 | 73. | 5:09:35.9 | 66. | 12:46:05.6 | 3:47:23.2 | ||||
71 | 71. | 150 | BAYER Miloš | 47 | TRIEXPERT Team | M50+ | 5. | 1:21:21.0 | 95. | 6:06:28.9 | 62. | 5:18:41.5 | 79. | 12:46:31.4 | 3:47:49.0 | 50.4 | 94.5 | 1022 | |
72 | 72. | 111 | SONOT Yves | 64 | Aix Savoie Triathlon | M40-49 | 20. | 1:23:47.5 | 98. | 6:08:31.2 | 64. | 5:14:40.8 | 73. | 12:46:59.5 | 3:48:17.1 | ||||
73 | 73. | 50 | POLÁK David | 75 | FORT SMC | M30-39 | 32. | 1:18:59.1 | 83. | 6:13:24.2 | 72. | 5:16:30.6 | 76. | 12:48:53.9 | 3:50:11.5 | 49.4 | 77.7 | 2306 | |
74 | 74. | 83 | STUDENÝ Pavel | 68 | M40-49 | 21. | 1:07:11.7 | 39. | 6:27:55.7 | 84. | 5:15:03.4 | 75. | 12:50:10.8 | 3:51:28.4 | |||||
75 | 75. | 145 | KREJČÍ Ivo | 57 | M50+ | 6. | 1:25:38.3 | 106. | 6:16:17.5 | 75. | 5:08:45.0 | 65. | 12:50:40.8 | 3:51:58.4 | |||||
76 | 76. | 45 | DENKE Radoslav | 77 | Omil Team | M30-39 | 33. | 1:46:05.3 | 122. | 6:12:49.6 | 71. | 4:52:08.6 | 56. | 12:51:03.5 | 3:52:21.1 | ||||
77 | 77. | 40 | PEŠAN Jan | 74 | M30-39 | 34. | 1:24:27.0 | 101. | 6:11:26.3 | 69. | 5:24:01.7 | 84. | 12:59:55.0 | 4:01:12.6 | |||||
78 | 78. | 33 | PLEVA Zdeněk | 83 | Team Česká tlama | M24-29 | 13. | 1:18:24.4 | 82. | 6:28:24.3 | 86. | 5:13:09.8 | 70. | 12:59:58.5 | 4:01:16.1 | ||||
79 | 79. | 15 | ŠVEJDA Roman | 85 | VSK FTVS Praha | M20-23 | 5. | 1:13:34.3 | 67. | 6:03:18.1 | 58. | 5:44:38.5 | 96. | 13:01:30.9 | 4:02:48.5 | 48.3 | 94.5 | III. | 2836 |
80 | 80. | 24 | PAŘÍZEK Radek | 82 | TJ Nová Paka | M24-29 | 14. | 1:17:11.3 | 78. | 6:26:13.9 | 83. | 5:20:03.7 | 81. | 13:03:28.9 | 4:04:46.5 | 47.3 | 90.3 | 1185 | |
81 | 81. | 144 | VILČEK Rudolf | 54 | EKOL team o.s. | M50+ | 7. | 1:03:35.6 | 23. | 6:12:27.9 | 70. | 5:48:03.1 | 100. | 13:04:06.6 | 4:05:24.2 | 46.2 | 93.5 | 1519 | |
82 | 82. | 54 | NOVÝ Zdeněk | 75 | SK K2 Prostějov | M30-39 | 35. | 1:05:13.7 | 33. | 7:04:09.6 | 115. | 4:54:49.6 | 58. | 13:04:12.9 | 4:05:30.5 | ||||
83 | 83. | 65 | KYZLINK Karel | 69 | ASK TT-Ski Blan. | M30-39 | 36. | 1:13:20.8 | 65. | 6:21:25.5 | 80. | 5:33:22.5 | 90. | 13:08:08.8 | 4:09:26.4 | 45.2 | 76.7 | 1277 | |
84 | 84. | 18 | DOLESCHAL Tomáš | 86 | M20-23 | 6. | 1:13:33.0 | 66. | 6:05:54.6 | 60. | 5:54:58.8 | 105. | 13:14:26.4 | 4:15:44.0 | |||||
85 | 85. | 112 | DVORSKÝ Michal | 68 | SMSF Splavsko | M40-49 | 22. | 1:21:18.6 | 94. | 6:25:24.4 | 82. | 5:28:32.2 | 86. | 13:15:15.2 | 4:16:32.8 | ||||
86 | 86. | 75 | URBAN Miroslav | 69 | Žatec | M30-39 | 37. | 1:20:23.6 | 88. | 6:56:25.1 | 112. | 5:00:16.4 | 61. | 13:17:05.1 | 4:18:22.7 | ||||
87 | 87. | 106 | DENIER Philippe | 66 | Aix Savoie Triathlon | M40-49 | 23. | 1:14:17.4 | 71. | 5:44:19.2 | 39. | 6:21:30.5 | 117. | 13:20:07.1 | 4:21:24.7 | ||||
88 | 88. | 47 | NOVÝ Ondřej | 78 | SK K2 Prostějov | M30-39 | 38. | 1:17:27.5 | 79. | 6:41:06.1 | 99. | 5:21:38.8 | 83. | 13:20:12.4 | 4:21:30.0 | ||||
89 | 89. | 152 | KYJANKA Dušan | 57 | M50+ | 8. | 1:21:15.3 | 93. | 6:30:04.8 | 88. | 5:29:49.2 | 88. | 13:21:09.3 | 4:22:26.9 | 44.1 | 92.4 | 2920 | ||
90 | 90. | 60 | POLÁČEK Luděk | 75 | Pečin | M30-39 | 39. | 1:21:09.8 | 92. | 6:10:44.9 | 68. | 5:49:39.7 | 102. | 13:21:34.4 | 4:22:52.0 | ||||
91 | 91. | 155 | ROHÁČEK Vladimír | 58 | FORT SMC | M50+ | 9. | 1:33:26.5 | 112. | 6:37:27.0 | 97. | 5:17:06.8 | 77. | 13:28:00.3 | 4:29:17.9 | ||||
92 | 92. | 154 | HYBLER Jiří | 57 | M50+ | 10. | 1:33:42.2 | 113. | 6:35:36.3 | 95. | 5:26:05.7 | 85. | 13:35:24.2 | 4:36:41.8 | |||||
93 | 93. | 130 | ZDRÁHAL Jaroslav | 63 | TTS OSEK n.Bečvou | M40-49 | 24. | 1:07:14.6 | 40. | 6:21:13.6 | 79. | 6:07:42.4 | 111. | 13:36:10.6 | 4:37:28.2 | 43.1 | 84.0 | 2366 | |
94 | 94. | 12 | LECIAN Radim | 88 | Moraviaman Team | M20-23 | 7. | 1:13:03.8 | 63. | 5:50:49.6 | 45. | 6:32:19.4 | 119. | 13:36:12.8 | 4:37:30.4 | ||||
95 | 95. | 76 | KNĚŽÍK Roman | 72 | M30-39 | 40. | 1:35:09.0 | 115. | 6:14:42.7 | 74. | 5:46:57.1 | 99. | 13:36:48.8 | 4:38:06.4 | |||||
96 | 96. | 97 | O´KANE William | 69 | Triangle Triathlon | M30-39 | 41. | 1:12:44.6 | 57. | 7:05:35.1 | 116. | 5:20:58.8 | 82. | 13:39:18.5 | 4:40:36.1 | ||||
97 | 97. | 72 | TONGEL Petr | 69 | M30-39 | 42. | 1:53:27.8 | 124. | 6:55:44.1 | 111. | 4:51:24.4 | 54. | 13:40:36.3 | 4:41:53.9 | |||||
98 | 98. | 146 | LANG István | 57 | M50+ | 11. | 1:38:05.0 | 119. | 6:49:24.6 | 108. | 5:13:50.1 | 72. | 13:41:19.7 | 4:42:37.3 | |||||
99 | 99. | 129 | REJL Jiří | 63 | SK Srch | M40-49 | 25. | 1:19:27.1 | 86. | 6:46:32.3 | 104. | 5:36:04.6 | 92. | 13:42:04.0 | 4:43:21.6 | ||||
100 | 100. | 159 | JACK Peter | 58 | Triangle Triathlon | M50+ | 12. | 1:19:02.6 | 84. | 7:07:00.0 | 118. | 5:19:11.1 | 80. | 13:45:13.7 | 4:46:31.3 | ||||
101 | 101. | 148 | KALÁB Miloš | 50 | TTC Brno | M50+ | 13. | 1:10:13.6 | 48. | 6:38:00.8 | 98. | 5:59:13.1 | 109. | 13:47:27.5 | 4:48:45.1 | 42.0 | 91.4 | 893 | |
102 | 102. | 132 | PODIVÍNSKÝ Ladislav | 61 | M40-49 | 26. | 1:31:14.4 | 109. | 6:43:10.3 | 100. | 5:35:38.7 | 91. | 13:50:03.4 | 4:51:21.0 | |||||
103 | 103. | 134 | MILÉŘ Petr | 63 | Zlín | M40-49 | 27. | 1:37:28.0 | 117. | 7:00:13.3 | 113. | 5:13:19.0 | 71. | 13:51:00.3 | 4:52:17.9 | ||||
104 | 104. | 118 | VODIČKA Jan | 68 | TTC Olomouc | M40-49 | 28. | 1:00:33.4 | 16. | 5:53:08.6 | 50. | 7:01:56.4 | 125. | 13:55:38.4 | 4:56:56.0 | 41.0 | 83.0 | 2467 | |
105 | 105. | 62 | WOODWARD Ben | 77 | M30-39 | 43. | 1:13:00.6 | 60. | 7:01:49.2 | 114. | 5:42:58.3 | 95. | 13:57:48.1 | 4:59:05.7 | |||||
106 | 106. | 16 | KROUSKÝ Jiří | 89 | M18-19 | 1. | 1:24:05.9 | 99. | 6:49:08.0 | 107. | 5:44:48.5 | 97. | 13:58:02.4 | 4:59:20.0 | |||||
107 | 107. | 26 | ŠMÍD Jaroslav | 79 | M24-29 | 15. | 1:33:19.9 | 110. | 6:32:59.7 | 91. | 5:51:47.2 | 103. | 13:58:06.8 | 4:59:24.4 | |||||
108 | 108. | 71 | CORRES Angel J.M. | 70 | Bulletvan | M30-39 | 44. | 1:33:21.1 | 111. | 6:47:51.2 | 106. | 5:37:11.4 | 93. | 13:58:23.7 | 4:59:41.3 | ||||
109 | 109. | 143 | VALTER Pavel | 52 | LPS Media Team | M50+ | 14. | 1:25:11.0 | 105. | 6:29:32.4 | 87. | 6:08:12.1 | 112. | 14:02:55.5 | 5:04:13.1 | ||||
110 | 110. | 151 | KROUSKÝ Jan | 56 | M50+ | 15. | 1:24:40.4 | 102. | 6:28:06.4 | 85. | 6:10:08.7 | 114. | 14:02:55.5 | 5:04:13.1 | |||||
111 | 111. | 68 | ŠKUREK Viktor | 71 | M30-39 | 45. | 1:10:35.4 | 51. | 6:54:04.3 | 110. | 6:01:23.5 | 110. | 14:06:03.2 | 5:07:20.8 | |||||
112 | 113. | 123 | ŠŮS Jaroslav | 65 | NOVIS TK Praha | M40-49 | 29. | 1:31:05.6 | 108. | 6:30:19.4 | 89. | 6:18:08.7 | 115. | 14:19:33.7 | 5:20:51.3 | 39.9 | 81.9 | 2503 | |
113 | 112. | 21 | KUZNECOV Anton | 88 | M20-23 | 8. | 1:06:39.1 | 34. | 6:47:38.7 | 105. | 6:25:15.9 | 118. | 14:19:33.7 | 5:20:51.3 | |||||
114 | 114. | 164 | ŠVEHLA Jan | 71 | Delta Team o.s. | M30-39 | 46. | 1:20:49.8 | 91. | 7:06:26.1 | 117. | 5:53:01.7 | 104. | 14:20:17.6 | 5:21:35.2 | 38.9 | 75.6 | 287 | |
115 | 115. | 29 | VACULÍK Martin | 80 | M24-29 | 16. | 1:37:53.8 | 118. | 7:07:40.5 | 119. | 5:46:04.5 | 98. | 14:31:38.8 | 5:32:56.4 | |||||
116 | 116. | 43 | LAITOCH David | 75 | TTS Osek . B. | M30-39 | 47. | 1:24:21.5 | 100. | 7:09:44.8 | 120. | 5:58:54.0 | 108. | 14:33:00.3 | 5:34:17.9 | ||||
117 | 117. | 44 | VRONKA David | 74 | TTC Olomouc | M30-39 | 48. | 1:14:55.1 | 74. | 6:43:41.0 | 101. | 6:34:24.3 | 121. | 14:33:00.4 | 5:34:18.0 | 37.8 | 74.6 | 1259 | |
118 | 118. | 110 | FORMÁNEK Petr | 67 | ASK TT-Ski Blan. | M40-49 | 30. | 1:12:53.7 | 59. | 7:22:27.9 | 122. | 5:58:53.8 | 107. | 14:34:15.4 | 5:35:33.0 | 36.8 | 80.9 | 2235 | |
119 | 119. | 88 | BERGE Terje | 68 | Oslofjord TC | M40-49 | 31. | 1:04:26.6 | 30. | 7:29:59.5 | 124. | 6:09:26.7 | 113. | 14:43:52.8 | 5:45:10.4 | ||||
120 | 120. | 73 | PŮST Karel | 71 | Jachting V. Meziříčí | M30-39 | 49. | 1:18:19.1 | 81. | 6:46:25.3 | 103. | 6:54:11.4 | 123. | 14:58:55.8 | 6:00:13.4 | ||||
121 | 121. | 95 | SOMOGHY Attila | 69 | M30-39 | 50. | 1:11:38.2 | 54. | 6:49:32.3 | 109. | 6:58:02.4 | 124. | 14:59:12.9 | 6:00:30.5 | |||||
122 | 122. | 142 | ZEMAN Pavel | 54 | Traged Team | M50+ | 16. | 1:51:01.9 | 123. | 7:27:43.9 | 123. | 5:48:23.5 | 101. | 15:07:09.3 | 6:08:26.9 | ||||
123 | 123. | 156 | JANEČKA Jiří | 44 | AUTHOR TUFO TI | M50+ | 17. | 1:24:52.8 | 103. | 7:22:25.3 | 121. | 6:34:12.7 | 120. | 15:21:30.8 | 6:22:48.4 | 35.7 | 90.3 | 2270 | |
124 | 124. | 136 | KOČÍ Tomáš | 62 | M40-49 | 32. | 1:44:22.7 | 121. | 6:46:06.4 | 102. | 7:11:33.0 | 126. | 15:42:02.1 | 6:43:19.7 | |||||
125 | 125. | 139 | FUKSA Karel | 46 | TTC Brno | M50+ | 18. | 2:00:58.9 | 126. | 7:48:07.2 | 125. | 6:20:57.6 | 116. | 16:10:03.7 | 7:11:21.3 | 34.7 | 89.3 | 2794 | |
126 | 126. | 141 | ZAPLETAL Ladislav | 47 | Pravčice | M50+ | 19. | 1:55:18.2 | 125. | 7:50:25.6 | 126. | 6:47:51.7 | 122. | 16:33:35.5 | 7:34:53.1 | ||||
127. | 162 | LYSENKO Vladimír | 72 | Fujitsu Siemens | M30-39 | 1:37:42.0 | DNF | ||||||||||||
128. | 101 | DANEL Alexander | 66 | Lékařský TK Praha | M40-49 | 1:00:30.4 | 5:47:03.2 | DNF | 2322 | ||||||||||
129. | 90 | CAPOUŠEK Miroslav | 70 | Sokol H.K. | M30-39 | 1:03:13.5 | 6:06:57.0 | DNF | |||||||||||
130. | 48 | NĚMČÍK Marek | 75 | Supernova Humenné | M30-39 | 1:10:27.6 | 6:03:43.6 | DNF | |||||||||||
131. | 80 | ZEMANČÍK Daniel | 70 | Delphin Sub Č.L. | M30-39 | 1:11:35.3 | 5:15:55.5 | DNF | |||||||||||
132. | 70 | BUDIŠ Petr | 70 | SCANIA - APACHE | M30-39 | 1:00:33.0 | DNF | 2622 | |||||||||||
133. | 32 | JANOŠEK Tomáš | 81 | Etriatlon team | M24-29 | 1:10:26.9 | 5:31:19.7 | DNF | 2761 | ||||||||||
134. | 27 | KRAJČA Michal | 84 | M24-29 | 2:06:22.3 | 3:39:36.3 | DNF | ||||||||||||
135. | 9 | FOJT Robert | 76 | LABE TRI CLUB | M30-39 | 1:00:31.5 | DNF | 1154 | |||||||||||
136. | 3 | KRISTL Filip | 78 | JT Sportteam | M30-39 | 52:19.5 | DNF | ||||||||||||
137. | 104 | NOVÁK Petr | 68 | TTK SLAVIA VŠ Pl. | M40-49 | 1:00:40.6 | 5:56:52.1 | DNF | 2100 | ||||||||||
138. | 113 | KUBÍČEK Petr | 67 | LABE TRI CLUB | M40-49 | 56:20.8 | 5:32:31.8 | DNF | 529 | ||||||||||
139. | 135 | NOVOTNÝ Přemysl | 59 | Ski Club Pastviny | M40-49 | 1:52:23.6 | 3:38:02.7 | DNF | |||||||||||
140. | 160 | BEZÁK Jozef | 56 | ELUN Bánovce n.B. | M50+ | 1:45:53.4 | 3:45:18.0 | DNF | |||||||||||
141. | 158 | CIBULKA Stanislav | 58 | TTK SLAVIA VŠ Pl. | M50+ | 1:25:45.1 | 5:37:40.8 | DNF | 2179 | ||||||||||
142. | 147 | VLADYKA Jan | 58 | TJ Vodní Stavby | M50+ | 1:10:06.2 | 6:09:21.0 | DNF | 2465 | ||||||||||
143. | 157 | LEPKA Václav | 57 | YOGI RACING | M50+ | 1:18:00.9 | 6:46:36.1 | DNF | 2838 | ||||||||||
144. | 137 | ZAŤKO Milan | 62 | M40-49 | 1:38:09.1 | 4:25:48.8 | DNF | ||||||||||||
145. | 121 | BIČÍK Tomáš | 68 | Delta Team o.s. | M40-49 | 1:14:40.0 | 6:23:12.1 | DNF | 2204 | ||||||||||
146. | 108 | KREJČÍ Miroslav | 64 | EKOL team o.s. | M40-49 | 1:03:53.2 | 6:08:50.7 | DNF | 2466 | ||||||||||
147. | 120 | VYCHODIL Roman | 68 | SK VYHLÍDKA Šter. | M40-49 | 54:15.9 | DNF | 2421 | |||||||||||
148. | 7 | CHMELÍČEK Jakub | 84 | SK OMT Pardubice | M24-29 | 56:20.8 | 4:57:35.0 | DNF | 1771 |
Copyright © 2006 - 2024 Sportis s.r.o. Publikování nebo další šíření obsahu serveru Sportis.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno.