Poděbrady (01. 06. 2008)
jasno, vzduch: 29°C, voda: 20,5°C
ČP - Zepter International Triathlon 2008 - výsledky
|
|||||||||||||
Ke stažení |
Možnost zobrazení nebo skrytí vybraných sloupců
D 0,75 - 20 - 5 km (Absolutní pořadí) řazení cíl
Kliknutím na záhlaví sloupců seřadíte jejich údaje vzestupně nebo sestupně
poř. | st.č. | jméno | roč. | klub | kat. | # | plavání | # | kolo | # | běh | # | cíl | ztráta | ČP | P.kat. | VT | Lic. | |
1 | 1. | 34 | KRŠŇÁK Jakub | 91 | TTK SLAVIA VŠ Pl. | M16-17 | 1. | 8:58.7 | 1. | 34:21.8 | 7. | 18:30.9 | 3. | 1:01:51.4 | 100.0 | I. | 2708 | ||
2 | 2. | 23 | KANIŠČEV Roman | 91 | TRI KLUB Loštice | M16-17 | 2. | 9:02.9 | 2. | 33:42.6 | 1. | 19:15.6 | 7. | 1:02:01.1 | 9.7 | 95.0 | I. | 580 | |
3 | 3. | 4 | KABRHEL Tomáš | 92 | DTC Litomyšl | M16-17 | 3. | 9:04.2 | 3. | 33:43.7 | 2. | 19:27.9 | 10. | 1:02:15.8 | 24.4 | 92.0 | I. | 1688 | |
4 | 4. | 24 | DEBNAR Martin | 92 | Šumavský triatlon | M16-17 | 4. | 9:54.8 | 10. | 34:51.7 | 9. | 17:47.3 | 1. | 1:02:33.8 | 42.4 | 90.0 | I. | 2742 | |
5 | 5. | 7 | MAIWAELDER Lukáš | 91 | EKOL team o.s. | M16-17 | 5. | 9:39.6 | 7. | 34:12.9 | 5. | 19:06.8 | 6. | 1:02:59.3 | 1:07.9 | 89.0 | I. | 2656 | |
6 | 6. | 16 | ZÁLESKÝ Milan | 92 | FORT SMC | M16-17 | 6. | 9:40.6 | 8. | 34:07.7 | 4. | 19:24.2 | 9. | 1:03:12.5 | 1:21.1 | 88.0 | I. | 1879 | |
7 | 7. | 10 | NOVOTNÝ Marek | 91 | E.ON Triathlon Team | M16-17 | 7. | 10:15.8 | 11. | 35:14.4 | 11. | 18:09.7 | 2. | 1:03:39.9 | 1:48.5 | 87.0 | I. | 685 | |
8 | 8. | 20 | HLADNÝ Pavel | 91 | EKOL team o.s. | M16-17 | 8. | 9:20.2 | 5. | 34:20.5 | 6. | 21:13.7 | 15. | 1:04:54.4 | 3:03.0 | 86.0 | I. | 2655 | |
9 | 9. | 31 | BARTŮNĚK Václav | 92 | SPORTPRESTIŽ | M16-17 | 9. | 9:13.2 | 4. | 37:12.3 | 20. | 18:44.9 | 4. | 1:05:10.4 | 3:19.0 | 85.0 | I. | 2773 | |
10 | 10. | 25 | JANOUŠEK Jakub | 91 | TTK SLAVIA VŠ Pl. | M16-17 | 10. | 9:39.5 | 6. | 34:03.0 | 3. | 21:46.1 | 17. | 1:05:28.6 | 3:37.2 | 84.0 | I. | 1002 | |
11 | 11. | 12 | VRZÁK Michal | 92 | EKOL team o.s. | M16-17 | 11. | 10:50.7 | 17. | 34:57.9 | 10. | 20:12.0 | 12. | 1:06:00.6 | 4:09.2 | 83.0 | I. | 2654 | |
12 | 12. | 37 | DOKULIL Lukáš | 91 | TJ Spartak Třebíč | M16-17 | 12. | 10:35.5 | 14. | 36:59.1 | 19. | 18:53.0 | 5. | 1:06:27.6 | 4:36.2 | 82.0 | I. | 2851 | |
13 | 13. | 39 | FIALA Jan | 92 | E.ON Triathlon Team | M16-17 | 13. | 11:11.1 | 18. | 34:38.6 | 8. | 20:59.7 | 14. | 1:06:49.4 | 4:58.0 | 81.0 | I. | 1867 | |
14 | 14. | 15 | ŠTĚRBA Jiří | 92 | AC START K. Vary | M16-17 | 14. | 11:11.9 | 19. | 36:28.0 | 17. | 19:22.7 | 8. | 1:07:02.6 | 5:11.2 | 80.0 | I. | 2846 | |
15 | 15. | 1 | LANGHAMMER Jakub | 92 | K3-atlon team | M16-17 | 15. | 11:34.2 | 21. | 36:01.3 | 15. | 20:11.9 | 11. | 1:07:47.4 | 5:56.0 | 79.0 | I. | 2374 | |
16 | 16. | 28 | JOHANIDES Marek | 92 | TRI SKI Horní Poč. | M16-17 | 16. | 10:39.8 | 15. | 35:15.3 | 12. | 22:34.2 | 22. | 1:08:29.3 | 6:37.9 | 78.0 | II. | 2156 | |
17 | 17. | 40 | TESAŘ Josef | 92 | TRI SKI Horní Poč. | M16-17 | 17. | 11:22.5 | 20. | 36:12.2 | 16. | 21:15.4 | 16. | 1:08:50.1 | 6:58.7 | 77.0 | II. | 1632 | |
18 | 18. | 33 | VLČKOVÁ Zuzana | 91 | TT MIP Polička | Z16-17 | 1. | 10:27.5 | 2. | 37:55.8 | 2. | 20:32.7 | 1. | 1:08:56.0 | 7:04.6 | 100.0 | I. | 1892 | |
19 | 19. | 14 | HRŮZA Josef | 91 | TTK SLAVIA VŠ Pl. | M16-17 | 18. | 10:31.2 | 13. | 37:16.7 | 21. | 22:10.9 | 19. | 1:09:58.8 | 8:07.4 | 76.0 | II. | 2862 | |
20 | 20. | 26 | VONDRA Tomáš | 92 | Trutnov TRI TEAM | M16-17 | 19. | 11:40.9 | 22. | 35:53.9 | 13. | 22:33.5 | 20. | 1:10:08.3 | 8:16.9 | 75.0 | II. | 2712 | |
21 | 21. | 9 | TOPINKA Kryštof | 92 | SPORTPRESTIŽ | M16-17 | 20. | 10:47.6 | 16. | 36:47.4 | 18. | 22:34.1 | 21. | 1:10:09.1 | 8:17.7 | 74.0 | II. | 2772 | |
22 | 22. | 17 | KUŘÍKOVÁ Petra | 91 | TJ Bižuterie Jab. | Z16-17 | 2. | 10:25.6 | 1. | 40:36.7 | 6. | 20:39.6 | 2. | 1:11:41.9 | 9:50.5 | 95.0 | I. | 2203 | |
23 | 23. | 13 | PAVEL Jaroslav | 91 | TTK SLAVIA VŠ Pl. | M16-17 | 21. | 9:52.7 | 9. | 36:00.8 | 14. | 26:41.7 | 23. | 1:12:35.2 | 10:43.8 | 73.0 | II. | 2863 | |
24 | 24. | 36 | ŠTĚPANOVSKÁ Věra | 91 | TJ Spartak Třebíč | Z16-17 | 3. | 11:49.5 | 5. | 39:22.5 | 4. | 23:01.3 | 3. | 1:14:13.3 | 12:21.9 | 92.0 | I. | 2693 | |
25 | 25. | 6 | MAČÁTOVÁ Klára | 92 | Trutnov TRI TEAM | Z16-17 | 4. | 10:44.2 | 3. | 40:39.8 | 7. | 23:06.5 | 4. | 1:14:30.5 | 12:39.1 | 90.0 | I. | 2857 | |
26 | 26. | 41 | PALIDER Jan | 91 | SK JIŘÍ TEAM | M16-17 | 22. | 10:22.1 | 12. | 37:23.6 | 22. | 26:52.3 | 24. | 1:14:38.0 | 12:46.6 | 72.0 | III. | 2184 | |
27 | 27. | 5 | PAPEŽ Vojtěch | 91 | ELEVEN-AGNESI | M16-17 | 23. | 15:29.5 | 24. | 38:42.7 | 23. | 20:46.0 | 13. | 1:14:58.2 | 13:06.8 | 71.0 | III. | 2915 | |
28 | 28. | 3 | SIMMER Lukáš | 91 | K3-atlon team | M16-17 | 24. | 13:23.5 | 23. | 39:52.0 | 24. | 22:09.8 | 18. | 1:15:25.3 | 13:33.9 | 70.0 | III. | 2648 | |
29 | 29. | 22 | HLAVÁČOVÁ Barbora | 92 | Šumavský triatlon | Z16-17 | 5. | 11:46.4 | 4. | 39:35.7 | 5. | 24:20.7 | 5. | 1:15:42.8 | 13:51.4 | 89.0 | I. | 2745 | |
30 | 30. | 32 | KADLEČÍKOVÁ Klára | 91 | AC START K. Vary | Z16-17 | 6. | 12:05.1 | 7. | 39:19.2 | 3. | 25:03.5 | 6. | 1:16:27.8 | 14:36.4 | 88.0 | II. | 2416 | |
31 | 31. | 29 | DRÁPALOVÁ Jitka | 91 | EKOL team o.s. | Z16-17 | 7. | 13:22.5 | 11. | 37:54.6 | 1. | 26:23.0 | 8. | 1:17:40.1 | 15:48.7 | 87.0 | II. | 2532 | |
32 | 32. | 21 | MORAVCOVÁ Kristýna | 92 | SPORTPRESTIŽ | Z16-17 | 8. | 12:03.3 | 6. | 44:11.6 | 11. | 25:34.7 | 7. | 1:21:49.6 | 19:58.2 | 86.0 | II. | 1941 | |
33 | 33. | 30 | BEZDĚKOVÁ Barbora | 91 | TC VANĚK J.Hradec | Z16-17 | 9. | 12:49.7 | 9. | 42:36.1 | 8. | 26:31.4 | 9. | 1:21:57.2 | 20:05.8 | 85.0 | II. | 2637 | |
34 | 34. | 38 | MATOUŠOVÁ Maja | 91 | SPORTPRESTIŽ | Z16-17 | 10. | 12:28.5 | 8. | 43:47.3 | 9. | 27:34.6 | 13. | 1:23:50.4 | 21:59.0 | 84.0 | III. | 2634 | |
35 | 35. | 8 | KOMENDOVÁ Martina | 91 | TK M.Budějovice | Z16-17 | 11. | 13:30.0 | 12. | 46:25.4 | 14. | 27:17.2 | 12. | 1:27:12.6 | 25:21.2 | 83.0 | III. | 2544 | |
36 | 36. | 19 | FIDLEROVÁ Šárka | 92 | TTK SLAVIA VŠ Pl. | Z16-17 | 12. | 13:18.4 | 10. | 46:08.7 | 12. | 28:23.5 | 14. | 1:27:50.6 | 25:59.2 | 82.0 | III. | 2709 | |
37 | 37. | 35 | ČOKRTOVÁ Jana | 92 | TJ Slavoj Č. Brod | Z16-17 | 13. | 18:20.4 | 14. | 43:58.1 | 10. | 26:41.5 | 10. | 1:29:00.0 | 27:08.6 | 81.0 | III. | 1326 | |
38 | 38. | 2 | SVOBODOVÁ Kateřina | 92 | K3-atlon team | Z16-17 | 14. | 17:15.9 | 13. | 46:10.3 | 13. | 27:14.9 | 11. | 1:30:41.1 | 28:49.7 | 80.0 | 2649 | ||
39. | 18 | VALEČKA Adam | 91 | TTK SLAVIA VŠ Pl. | M16-17 | 9:48.5 | 35:06.3 | DNF | 2454 | ||||||||||
40. | 27 | LAUBEROVÁ Veronika | 91 | E.ON Triathlon Team | Z16-17 | 10:06.8 | 38:23.1 | 20:07.3 | DQ | 1787 | |||||||||
41. | 11 | DURDIAKOVÁ Tereza | 91 | EKOL team o.s. | Z16-17 | 10:13.3 | 38:28.4 | 18:59.0 | DQ | 2812 |
Copyright © 2006 - 2024 Sportis s.r.o. Publikování nebo další šíření obsahu serveru Sportis.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno.