Praha (15. 09. 2007)
polojasno, silný vítr, vzduch: 15°C
4x mezičas: 93. km / 132. km / 202. km / 251. km
Praha - Karlovy Vary - Praha 2007 - výsledky
|
||||||||
Ke stažení |
Možnost zobrazení nebo skrytí vybraných sloupců
trať - 262 km (Absolutní pořadí) řazení cíl
Kliknutím na záhlaví sloupců seřadíte jejich údaje vzestupně nebo sestupně
poř. | st.č. | jméno | roč. | kat. | # | klub | 1. mezičas | 2. mezičas | 3. mezičas | 4. mezičas | cíl | ztráta | km/h | |
1 | 1. | 24 | KOZUBEK Stanislav | 80 | M-ELT | 1. | PSK WHIRLPOOL | 2:28:27.0 | 3:29:36.9 | 5:00:14.2 | 6:12:28.0 | 6:28:33.9 | 40.5 | |
2 | 2. | 162 | KLUGE Roger | 86 | M-U23 | 1. | LKT TEAM BRANDENBURG - REGIO | 2:28:41.2 | 3:29:38.4 | 4:59:42.7 | 6:12:28.4 | 6:29:20.4 | 46.5 | 40.4 |
3 | 3. | 8 | HAČECKÝ Martin | 88 | M-U23 | 2. | ASC DUKLA PRAHA | 2:28:33.0 | 3:29:37.1 | 4:59:42.3 | 6:12:28.6 | 6:30:24.8 | 1:50.9 | 40.3 |
4 | 4. | 4 | KADLEC Milan | 74 | M-ELT | 2. | ASC DUKLA PRAHA | 2:23:41.8 | 3:28:14.8 | 5:00:12.5 | 6:15:01.0 | 6:31:41.0 | 3:07.1 | 40.1 |
5 | 5. | 22 | BENČÍK Petr | 76 | M-ELT | 3. | PSK WHIRLPOOL | 2:23:42.2 | 3:28:27.1 | 4:59:42.7 | 6:15:01.0 | 6:31:57.0 | 3:23.1 | 40.1 |
6 | 6. | 7 | HAČECKÝ Vojtěch | 87 | M-U23 | 3. | ASC DUKLA PRAHA | 2:23:42.5 | 3:28:26.6 | 4:59:42.8 | 6:15:01.0 | 6:32:20.0 | 3:46.1 | 40.1 |
7 | 7. | 212 | KRATOCHVÍLA Jakub | 98 | M-U23 | 4. | VÝBĚR BRNO | 2:28:18.4 | 3:29:37.5 | 5:00:12.8 | 6:15:01.2 | 6:32:54.0 | 4:20.1 | 40.0 |
8 | 8. | 115 | SALZINGER Florian | 83 | M-U23 | 5. | HADIMEC | 2:28:34.4 | 3:29:36.6 | 4:59:44.3 | 6:15:01.2 | 6:33:53.1 | 5:19.2 | 39.9 |
9 | 9. | 171 | BÁRTA Jan | 84 | M-ELT | 4. | DT - SPECIALIZED MIX TEAM | 2:28:18.3 | 3:29:35.7 | 5:00:14.0 | 6:16:33.3 | 6:35:19.5 | 6:45.6 | 39.8 |
10 | 10. | 122 | PAĎOUR František | 88 | M-U23 | 6. | CK PŘÍBRAM B.E.I. | 2:28:26.8 | 3:29:36.0 | 5:00:28.7 | 6:18:37.3 | 6:35:39.3 | 7:05.4 | 39.7 |
11 | 11. | 13 | PŘECECHTĚL Michal | 77 | M-ELT | 5. | VÝBĚR ČR | 2:28:33.7 | 3:29:36.0 | 5:00:28.2 | 6:18:36.9 | 6:35:50.9 | 7:17.0 | 39.7 |
12 | 12. | 85 | KROTKÝ Rostislav | 76 | M-ELT | 6. | AC SPARTA PRAHA | 2:23:27.9 | 3:28:16.6 | 5:00:28.8 | 6:18:37.0 | 6:35:56.1 | 7:22.2 | 39.7 |
13 | 13. | 152 | KIENDYS Tomasz | 77 | M-ELT | 7. | CCC POLSAT POLKOWICE | 2:23:42.1 | 3:28:27.5 | 5:00:28.8 | 6:18:37.5 | 6:36:13.3 | 7:39.4 | 39.7 |
14 | 14. | 66 | GREWE Jens | 88 | M-U23 | 7. | CONTINENTAL TEAM AKUD ROSE | 2:28:33.3 | 3:29:36.5 | 5:00:28.3 | 6:18:37.8 | 6:36:48.5 | 8:14.6 | 39.6 |
15 | 15. | 44 | PAPSTEIN Björn | 75 | M-ELT | 8. | TEAM 3C-GRUPPE LAMONTA | 2:28:19.5 | 3:29:38.5 | 4:59:44.1 | 6:18:38.0 | 6:36:52.1 | 8:18.2 | 39.6 |
16 | 16. | 118 | EGGLI Tobias | 86 | M-U23 | 8. | HADIMEC | 2:23:33.6 | 3:28:27.7 | 5:00:28.9 | 6:18:37.2 | 6:36:59.5 | 8:25.6 | 39.6 |
17 | 17. | 36 | STAUDER Benjamin | 87 | M-U23 | 9. | ATLAS - ROMER´S HAUSBACKEREI | 2:23:32.9 | 3:28:29.4 | 5:03:03.2 | 6:42:47.1 | 14:13.2 | 39.0 | |
18 | 18. | 25 | BEČKA Radek | 79 | M-ELT | 9. | PSK WHIRLPOOL | 2:23:26.8 | 3:28:30.0 | 5:03:01.6 | 6:42:54.6 | 14:20.7 | 39.0 | |
19 | 19. | 167 | BENJAMIN Riemer | 88 | M-U23 | 10. | LKT TEAM BRANDENBURG - REGIO | 2:23:42.5 | 3:28:30.9 | 5:03:02.4 | 6:43:04.2 | 14:30.3 | 39.0 | |
20 | 20. | 105 | KOMKOV Danil | 85 | M-U23 | 11. | PREMIER | 2:28:14.1 | 3:29:37.5 | 5:03:01.7 | 6:43:58.0 | 15:24.1 | 38.9 | |
21 | 21. | 82 | HRUBÝ Tomáš | 82 | M-ELT | 10. | AC SPARTA PRAHA | 2:28:50.6 | 3:37:43.4 | 6:45:58.9 | 17:25.0 | 38.7 | ||
22 | 22. | 6 | ŠUBRT Pavel | 84 | M-ELT | 11. | ASC DUKLA PRAHA | 2:28:52.4 | 3:37:43.1 | 6:46:03.4 | 17:29.5 | 38.7 | ||
23 | 23. | 104 | GALIMZYANOV Denis | 87 | M-U23 | 12. | PREMIER | 2:28:53.4 | 3:37:42.7 | 6:46:04.1 | 17:30.2 | 38.7 | ||
24 | 24. | 2 | BLÁHA Martin | 77 | M-ELT | 12. | ASC DUKLA PRAHA | 2:28:52.2 | 3:37:44.7 | 6:46:07.7 | 17:33.8 | 38.7 | ||
25 | 25. | 211 | KUCHAŘ Tomáš | 98 | M-U23 | 13. | VÝBĚR BRNO | 2:28:50.6 | 3:37:40.3 | 6:46:12.5 | 17:38.6 | 38.7 | ||
26 | 26. | 81 | PUCELIK Petr | 72 | M-ELT | 13. | AC SPARTA PRAHA | 2:28:53.5 | 3:37:41.3 | 6:46:14.0 | 17:40.1 | 38.7 | ||
27 | 27. | 173 | ČER Tomáš | 83 | M-ELT | 14. | DT - SPECIALIZED MIX TEAM | 2:28:34.4 | 3:36:57.8 | 6:46:14.2 | 17:40.3 | 38.7 | ||
28 | 28. | 83 | KESL Michal | 82 | M-ELT | 15. | AC SPARTA PRAHA | 2:28:53.0 | 3:37:42.8 | 6:46:19.2 | 17:45.3 | 38.7 | ||
29 | 29. | 124 | VACHEK Petr | 87 | M-U23 | 14. | CK PŘÍBRAM B.E.I. | 2:28:50.2 | 3:37:45.3 | 6:46:22.5 | 17:48.6 | 38.7 | ||
30 | 30. | 52 | VÍGLASKÝ Ivan | 85 | M-U23 | 15. | ŽP ŠPORT. A.S. | 2:28:54.2 | 3:37:45.0 | 6:46:28.0 | 17:54.1 | 38.7 | ||
31 | 31. | 33 | BAUMGARTNER Benjamin | 84 | M-ELT | 16. | ATLAS - ROMER´S HAUSBACKEREI | 2:28:50.0 | 3:37:42.3 | 6:46:28.2 | 17:54.3 | 38.7 | ||
32 | 32. | 169 | GRUNDER Martin | 88 | M-U23 | 16. | LKT TEAM BRANDENBURG - REGIO | 2:28:52.8 | 3:37:48.3 | 6:46:34.0 | 18:00.1 | 38.7 | ||
33 | 33. | 201 | POLIEVKA Pavol | 69 | M-ELT | 17. | VÝBER STREDOSLOVENSKÉHO R. | 2:28:48.3 | 3:37:43.6 | 6:46:37.1 | 18:03.2 | 38.7 | ||
34 | 34. | 223 | VOLKMANN Karsten | 79 | M-ELT | 18. | TEAM ISAAC | 2:28:42.4 | 3:37:41.7 | 6:46:41.1 | 18:07.2 | 38.7 | ||
35 | 35. | 31 | ANDRES Peter | 85 | M-U23 | 17. | ATLAS - ROMER´S HAUSBACKEREI | 2:28:43.1 | 3:37:44.0 | 6:46:44.4 | 18:10.5 | 38.6 | ||
36 | 36. | 119 | KOBELT Rolf | 86 | M-U23 | 18. | HADIMEC | 2:28:48.1 | 3:37:39.6 | 6:46:48.0 | 18:14.1 | 38.6 | ||
37 | 37. | 194 | HORÁK Lukáš | 75 | M-ELT | 19. | MIX VELOSERVIS TEAM | 2:28:49.0 | 3:37:41.3 | 6:46:52.5 | 18:18.6 | 38.6 | ||
38 | 38. | 161 | FISCHER Marcel | 87 | M-U23 | 19. | LKT TEAM BRANDENBURG - REGIO | 2:28:49.7 | 3:36:56.3 | 6:47:02.7 | 18:28.8 | 38.6 | ||
39 | 39. | 42 | HOFFMANN Erik | 81 | M-ELT | 20. | TEAM 3C-GRUPPE LAMONTA | 2:28:33.6 | 3:29:33.8 | 6:47:07.3 | 18:33.4 | 38.6 | ||
40 | 40. | 55 | ČANECKÝ Andrej | 75 | M-ELT | 21. | ŽP ŠPORT. A.S. | 2:28:52.4 | 3:37:40.2 | 6:47:20.1 | 18:46.2 | 38.6 | ||
41 | 41. | 117 | BAER Michael | 88 | M-U23 | 20. | HADIMEC | 2:28:51.0 | 3:37:40.5 | 6:47:21.3 | 18:47.4 | 38.6 | ||
42 | 42. | 168 | LUTTUSCHKA Steven | 88 | M-U23 | 21. | LKT TEAM BRANDENBURG - REGIO | 2:28:14.3 | 3:30:24.2 | 6:47:37.7 | 19:03.8 | 38.6 | ||
43 | 43. | 86 | KŘIVÁNEK Jiří | 85 | M-ELT | 22. | AC SPARTA PRAHA | 2:28:35.9 | 3:37:18.8 | 6:47:44.0 | 19:10.1 | 38.6 | ||
44. | 5 | HOCHMANN Jiří | 86 | M-U23 | ASC DUKLA PRAHA | DNF | ||||||||
45. | 67 | KŐSTEL Patric | 86 | M-U23 | CONTINENTAL TEAM AKUD ROSE | 2:28:53.4 | 3:37:03.1 | DNF | ||||||
46. | 71 | FILIPEC Martin | 76 | M-ELT | SELECTION OF THE SILESIA | DNF | ||||||||
47. | 74 | ZELINKA Ondřej | 87 | M-U23 | SELECTION OF THE SILESIA | 2:28:32.7 | 3:37:42.9 | DNF | ||||||
48. | 75 | KOVÁŘ David | 85 | M-U23 | SELECTION OF THE SILESIA | 2:28:52.5 | 3:37:44.7 | DNF | ||||||
49. | 84 | PÁVEK Ondřej | 80 | M-ELT | AC SPARTA PRAHA | 2:28:47.1 | 3:37:12.1 | DNF | ||||||
50. | 91 | ŽABKA Jozef | 75 | M-ELT | SLOVAKIA | 2:28:56.5 | 3:38:02.7 | DNF | ||||||
51. | 92 | LIŠKA Martin | 76 | M-ELT | SLOVAKIA | DNF | ||||||||
52. | 95 | FÁBER Zdenek | 87 | M-U23 | SLOVAKIA | 2:28:52.7 | 3:37:45.9 | DNF | ||||||
53. | 76 | ŠKROBÁNEK Jiří | 73 | M-ELT | SELECTION OF THE SILESIA | 2:28:55.3 | 3:37:42.1 | DNF | ||||||
54. | 96 | SLOVÁK Michal | 84 | M-ELT | SLOVAKIA | DNF | ||||||||
55. | 102 | AFONIN Anton | 87 | M-U23 | PREMIER | 2:28:51.0 | 3:37:43.0 | DNF | ||||||
56. | 103 | KRITSKIY Timofey | 87 | M-U23 | PREMIER | DNF | ||||||||
57. | 106 | SEREBRYAKOV Alexander | 87 | M-U23 | PREMIER | DNF | ||||||||
58. | 107 | BESPAVLOV Alehandar | 81 | M-ELT | PREMIER | DNF | ||||||||
59. | 116 | MCPARTLAND David | 80 | M-ELT | HADIMEC | 2:28:52.6 | DNF | |||||||
60. | 121 | SOSENKA Ondřej | 75 | M-ELT | CK PŘÍBRAM B.E.I. | DNF | ||||||||
61. | 123 | NOVÁK Jakub | 88 | M-U23 | CK PŘÍBRAM B.E.I. | 2:27:33.1 | 3:30:00.0 | DNF | ||||||
62. | 64 | SCHLÜTER Mitja | 86 | M-U23 | CONTINENTAL TEAM AKUD ROSE | 2:28:52.7 | 3:37:03.9 | DNF | ||||||
63. | 58 | HARING Martin | 86 | M-U23 | ŽP ŠPORT. A.S. | 2:28:55.6 | 3:37:44.0 | DNF | ||||||
64. | 61 | HANS Sebastian | 87 | M-U23 | CONTINENTAL TEAM AKUD ROSE | 2:28:55.7 | 3:37:42.0 | DNF | ||||||
65. | 1 | KAŇKOVSKÝ Alois | 83 | M-ELT | ASC DUKLA PRAHA | 2:28:34.8 | 3:37:40.5 | DNF | ||||||
66. | 21 | ANDRLE René | 74 | M-ELT | PSK WHIRLPOOL | 2:28:35.6 | 3:37:39.7 | DNF | ||||||
67. | 16 | HUDEČEK Jiří | 86 | M-U23 | VÝBĚR ČR | DNF | ||||||||
68. | 15 | MARTÍNEK Pavel | 82 | M-ELT | VÝBĚR ČR | 2:23:34.1 | 3:28:27.8 | 5:03:01.9 | DNF | |||||
69. | 12 | JEŽEK Jiří | 74 | M-ELT | VÝBĚR ČR | 2:28:55.3 | 3:37:39.9 | DNF | ||||||
70. | 27 | DLOUHÝ Vojtěch | 81 | M-ELT | PSK WHIRLPOOL | 2:28:50.2 | 3:37:41.2 | DNF | ||||||
71. | 32 | ARN Laurent | 82 | M-ELT | ATLAS - ROMER´S HAUSBACKEREI | 2:28:47.0 | 3:38:35.4 | DNF | ||||||
72. | 35 | LANG Martin | 83 | M-ELT | ATLAS - ROMER´S HAUSBACKEREI | 2:29:28.5 | 3:28:49.2 | 5:03:04.4 | DNF | |||||
73. | 34 | HARDTER Uwe | 77 | M-ELT | ATLAS - ROMER´S HAUSBACKEREI | 2:28:41.7 | 3:37:39.9 | DNF | ||||||
74. | 47 | HEIZMANN Elnathan | 82 | M-ELT | TEAM 3C-GRUPPE LAMONTA | 2:28:56.5 | 3:38:06.2 | DNF | ||||||
75. | 45 | DASSLER Ingmar | 85 | M-U23 | TEAM 3C-GRUPPE LAMONTA | DNF | ||||||||
76. | 49 | SIEVERS Holger | 68 | M-ELT | TEAM 3C-GRUPPE LAMONTA | 2:28:49.9 | 3:37:40.8 | DNF | ||||||
77. | 53 | ŠKVARKA Michal | 86 | M-U23 | ŽP ŠPORT. A.S. | DNF | ||||||||
78. | 54 | GOČ Lukáš | 88 | M-U23 | ŽP ŠPORT. A.S. | 2:28:54.4 | 3:37:45.1 | DNF | ||||||
79. | 48 | PRISTL Sebastian | 87 | M-U23 | TEAM 3C-GRUPPE LAMONTA | 2:28:51.1 | 3:37:46.7 | DNF | ||||||
80. | 57 | PALČÁK Josef | 87 | M-U23 | ŽP ŠPORT. A.S. | 2:28:52.2 | 3:37:42.0 | DNF | ||||||
81. | 62 | WESTMATTELMANN Daniel | 87 | M-U23 | CONTINENTAL TEAM AKUD ROSE | 2:28:34.4 | 3:36:54.8 | DNF | ||||||
82. | 126 | BRÁZDIL Jiří | 88 | M-U23 | CK PŘÍBRAM B.E.I. | 2:28:50.9 | 3:37:41.8 | DNF | ||||||
83. | 125 | STANĚK Lukáš | 84 | M-ELT | CK PŘÍBRAM B.E.I. | 2:28:55.1 | 3:37:45.8 | DNF | ||||||
84. | 133 | CIRKL Petr | 71 | M-ELT | REGIONÁLNÍ ČECHY | 2:28:47.6 | 3:37:42.1 | DNF | ||||||
85. | 186 | HRŮZA Tomáš | 86 | M-U23 | KC SLAVIA PRAHA | DNF | ||||||||
86. | 187 | BRABEC Daniel | 84 | M-ELT | KC SLAVIA PRAHA | 2:33:51.2 | DNF | |||||||
87. | 191 | BĚHOUNEK Michal | 67 | M-ELT | MIX VELOSERVIS TEAM | DNF | ||||||||
88. | 192 | FIALA Jan | 77 | M-ELT | MIX VELOSERVIS TEAM | DNF | ||||||||
89. | 193 | SMUTNÝ Nikola | 78 | M-ELT | MIX VELOSERVIS TEAM | 2:28:52.4 | 3:37:44.6 | DNF | ||||||
90. | 202 | ZACHAR Branislav | 86 | M-U23 | VÝBER STREDOSLOVENSKÉHO R. | 2:28:54.8 | 3:37:56.7 | DNF | ||||||
91. | 203 | FREIVOLT Štefan | 84 | M-ELT | VÝBER STREDOSLOVENSKÉHO R. | 2:23:43.2 | 3:28:19.8 | DNF | ||||||
92. | 205 | ŠKOPEK Martin | 86 | M-U23 | VÝBER STREDOSLOVENSKÉHO R. | 2:28:54.8 | 3:37:43.8 | DNF | ||||||
93. | 213 | DOSTÁL Jan | 98 | M-U23 | VÝBĚR BRNO | 2:28:52.1 | 3:37:41.6 | DNF | ||||||
94. | 214 | MATĚJKA Marek | 98 | M-U23 | VÝBĚR BRNO | 2:28:48.4 | 3:37:41.0 | DNF | ||||||
95. | 215 | KREJČÍ David | 98 | M-ELT | VÝBĚR BRNO | 2:28:50.2 | 3:38:01.0 | 5:00:40.4 | DNF | |||||
96. | 216 | BUČEK Karel | 82 | M-ELT | VÝBĚR BRNO | 2:33:51.1 | DNF | |||||||
97. | 221 | RIEGER Karsten | 83 | M-ELT | TEAM ISAAC | 2:29:21.3 | 3:39:24.6 | DNF | ||||||
98. | 222 | DÖRRER Tobias | 69 | M-ELT | TEAM ISAAC | 2:28:54.5 | 3:37:45.4 | DNF | ||||||
99. | 227 | SCHUBERT Patrick | 84 | M-ELT | TEAM ISAAC | 2:28:55.2 | 3:37:42.7 | DNF | ||||||
100. | 228 | MAUERSBERGER Björn | 82 | M-ELT | TEAM ISAAC | DNF | ||||||||
101. | 183 | PTÁČNÍK Filip | 81 | M-ELT | KC SLAVIA PRAHA | 2:28:53.5 | 3:39:42.4 | DNF | ||||||
102. | 181 | KOPR Karel | 73 | M-ELT | KC SLAVIA PRAHA | 2:28:53.9 | 3:38:01.7 | DNF | ||||||
103. | 174 | HEINRICH Lukáš | 79 | M-ELT | DT - SPECIALIZED MIX TEAM | 2:28:54.1 | 3:37:46.8 | DNF | ||||||
104. | 132 | ZITTA Pavel | 85 | M-U23 | REGIONÁLNÍ ČECHY | 2:28:39.2 | 3:37:43.9 | DNF | ||||||
105. | 131 | MICEK Tomáš | 84 | M-ELT | REGIONÁLNÍ ČECHY | DNF | ||||||||
106. | 134 | TRUNEC Michal | 85 | M-U23 | REGIONÁLNÍ ČECHY | 2:28:31.6 | 3:37:48.3 | DNF | ||||||
107. | 136 | LUKEŠ Ondřej | 82 | M-ELT | REGIONÁLNÍ ČECHY | DNF | ||||||||
108. | 141 | ČERMÁK Petr | 67 | M-ELT | GIANT LIGA TEAM | 2:28:55.2 | 3:37:47.1 | DNF | ||||||
109. | 142 | UHER Martin | 86 | M-U23 | GIANT LIGA TEAM | DNF | ||||||||
110. | 143 | PRŮCHA Bedřich | 73 | M-ELT | GIANT LIGA TEAM | DNF | ||||||||
111. | 144 | HANZELÍN Roman | 74 | M-ELT | GIANT LIGA TEAM | DNF | ||||||||
112. | 151 | JEZOWSKI Krzysztof | 75 | M-ELT | CCC POLSAT POLKOWICE | 2:28:49.6 | 3:37:41.4 | DNF | ||||||
113. | 145 | KALOUS Jaroslav | 72 | M-ELT | GIANT LIGA TEAM | 2:33:50.7 | DNF | |||||||
114. | 166 | REIMER Martin | 87 | M-U23 | LKT TEAM BRANDENBURG - REGIO | 2:28:39.5 | 3:37:46.7 | DNF | ||||||
115. | 172 | RUCKER Daniel | 74 | M-ELT | DT - SPECIALIZED MIX TEAM | 2:28:51.6 | 3:38:13.1 | DNF | ||||||
116. | 158 | WESOŁY Marek | 78 | M-ELT | CCC POLSAT POLKOWICE | DNF | ||||||||
117. | 157 | ZOLEDZIOWSKI Crzegorz | 80 | M-ELT | CCC POLSAT POLKOWICE | 2:28:55.3 | 3:37:46.4 | DNF | ||||||
118. | 154 | MROZ Mateusz | 80 | M-ELT | CCC POLSAT POLKOWICE | 2:28:55.1 | 3:38:29.9 | DNF | ||||||
119. | 153 | LISOWICZ Tomasz | 77 | M-ELT | CCC POLSAT POLKOWICE | 2:28:53.3 | 3:38:45.0 | DNF | ||||||
120. | 185 | STANĚK Aleš | 78 | M-ELT | KC SLAVIA PRAHA | DNF | ||||||||
121. | 184 | JANKOVSKÝ Jakub | 76 | M-ELT | 71 | KC SLAVIA PRAHA | 2:33:50.3 | DQ | ||||||
122. | 111 | SCHMÄH Elias | 86 | M-U23 | 51 | HADIMEC | 2:27:33.6 | 3:29:35.0 | 5:00:22.9 | 6:18:36.0 | DQ |
Copyright © 2006 - 2024 Sportis s.r.o. Publikování nebo další šíření obsahu serveru Sportis.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno.