Teplice n.M. (08. 09. 2007)
zataženo, déšť, vzduch: 14°C
1.mezičas: 36. km
ČP - Specialized Rallye Sudety 2007 - výsledky
|
||||||||||||||||||
Ke stažení |
Možnost zobrazení nebo skrytí vybraných sloupců
trať - 63 km (Absolutní pořadí) řazení cíl
Kliknutím na záhlaví sloupců seřadíte jejich údaje vzestupně nebo sestupně
poř. | st.č. | jméno | roč. | kat. | # | klub | 1. mezičas | cíl | ztráta | km/h | |
1 | 1. | 1221 | VLČEK Michal | 86 | M19-29 | 1. | CK KOOPERATIVA SD JABLONEC | 1:23:09.5 | 2:31:41.0 | 24.9 | |
2 | 2. | 1011 | RAUCHFUSS Marek | 90 | M15-18 | 1. | CK MTB MARATON HLINSKO | 1:23:14.6 | 2:32:12.6 | 31.6 | 24.8 |
3 | 3. | 1097 | STÖHR Pavel | 91 | M15-18 | 2. | HERVIS DURATEC TEAM | 1:23:18.1 | 2:34:00.2 | 2:19.2 | 24.5 |
4 | 4. | 1007 | ČERNÝ Zdeněk | 90 | M15-18 | 3. | SCANIA APACHE TEAM KOLÍN | 1:23:14.1 | 2:34:06.6 | 2:25.6 | 24.5 |
5 | 5. | 1166 | BUKOVSKÝ Lukáš | 77 | M30-39 | 1. | HERMANN-LUCKY BIKE | 1:23:19.9 | 2:34:42.5 | 3:01.5 | 24.4 |
6 | 6. | 1008 | KADLEC Miroslav | 78 | M19-29 | 2. | LOKO TRUTNOV | 1:23:20.9 | 2:35:04.6 | 3:23.6 | 24.4 |
7 | 7. | 1005 | VESELÝ Tomáš | 71 | M30-39 | 2. | 4EVER BIKE | 1:23:20.3 | 2:35:55.9 | 4:14.9 | 24.2 |
8 | 8. | 1018 | VESELÝ Daniel | 92 | M15-18 | 4. | SCANIA APACHE TEAM KOLÍN | 1:23:17.7 | 2:36:04.0 | 4:23.0 | 24.2 |
9 | 9. | 1208 | TICHÝ Tomáš | 84 | M19-29 | 3. | PELLS TEAM | 1:24:07.6 | 2:41:02.9 | 9:21.9 | 23.5 |
10 | 10. | 1242 | JANDA Jakub | 90 | M15-18 | 5. | APOLLO DOLDY NÁCHOD | 1:24:08.4 | 2:41:03.6 | 9:22.6 | 23.5 |
11 | 11. | 1004 | MRKOS Stanislav | 89 | M15-18 | 6. | CYKLO STRATÍLEK LITOMYŠL | 1:24:01.3 | 2:41:43.4 | 10:02.4 | 23.4 |
12 | 12. | 1199 | MELIŠÍK Jan | 74 | M30-39 | 3. | REDPOINT PEARL IZUMI | 1:25:55.2 | 2:42:00.2 | 10:19.2 | 23.3 |
13 | 13. | 1243 | VÍT Pavel | 71 | M30-39 | 4. | APOLLO DOLDY NÁCHOD | 1:26:49.1 | 2:44:22.4 | 12:41.4 | 23.0 |
14 | 14. | 1096 | STÖHR Jan | 91 | M15-18 | 7. | HERVIS DURATEC TEAM | 1:31:22.2 | 2:45:08.5 | 13:27.5 | 22.9 |
15 | 15. | 1059 | HRUŠKA Ladislav | 89 | M15-18 | 8. | SK BP LUMEN ÚPICE | 1:28:22.7 | 2:46:38.8 | 14:57.8 | 22.7 |
16 | 16. | 1215 | SPLÍTEK Martin | 88 | M19-29 | 4. | ROCK MACHINE CYKLOMAX | 1:27:12.3 | 2:46:39.0 | 14:58.0 | 22.7 |
17 | 17. | 1014 | KEJZLAR Tomáš | 83 | M19-29 | 5. | APOLLO DOLDY NÁCHOD | 1:29:39.9 | 2:49:58.4 | 18:17.4 | 22.2 |
18 | 18. | 1101 | POHL Tomáš | 73 | M30-39 | 5. | PBV MTB TEAM BRNO | 1:29:28.7 | 2:51:19.6 | 19:38.6 | 22.1 |
19 | 19. | 1237 | HEJNA Jan | 84 | M19-29 | 6. | PRAHA | 1:28:08.8 | 2:51:19.7 | 19:38.7 | 22.1 |
20 | 20. | 1118 | SKALICKÝ Pavel | 92 | M15-18 | 9. | SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT | 1:25:50.5 | 2:52:53.1 | 21:12.1 | 21.9 |
21 | 21. | 1205 | FIALA Radek | 72 | M30-39 | 6. | MT BIKE-WITZENMANN | 1:29:27.8 | 2:53:01.2 | 21:20.2 | 21.8 |
22 | 22. | 1155 | ŠTEFAN Jiří | 81 | M19-29 | 7. | MARATONCENTRUM JIČÍN | 1:33:54.6 | 2:54:09.9 | 22:28.9 | 21.7 |
23 | 23. | 1302 | TLAMKOVÁ Petra | 82 | Z19+ | 1. | LOKO TRUTNOV | 1:31:50.5 | 2:56:37.4 | 24:56.4 | 21.4 |
24 | 24. | 1128 | HRDLIČKA Jiří | 64 | M40-49 | 1. | BIKE BRDY TEAM | 1:33:11.1 | 2:57:00.2 | 25:19.2 | 21.4 |
25 | 25. | 1239 | VOŇKA Jiří | 54 | M50+ | 1. | LOKO TRUTNOV | 1:29:30.1 | 2:57:36.4 | 25:55.4 | 21.3 |
26 | 26. | 1172 | JAROUŠ Martin | 81 | M19-29 | 8. | COXX TEAM CALABRONE | 1:35:04.7 | 2:57:55.6 | 26:14.6 | 21.2 |
27 | 27. | 1264 | NESTLER Lukáš | 87 | M19-29 | 9. | BIKE TEAM SKAJP | 1:24:12.1 | 2:58:00.4 | 26:19.4 | 21.2 |
28 | 28. | 1193 | ZÍDKA Vojtěch | 60 | M40-49 | 2. | LBC INTERNATIONAL N.MĚSTO N. | 1:32:57.6 | 2:58:13.2 | 26:32.2 | 21.2 |
29 | 29. | 1074 | HEJNA Jiří | 62 | M40-49 | 3. | PRAHA | 1:33:03.2 | 3:00:17.7 | 28:36.7 | 21.0 |
30 | 30. | 1152 | LORENC Martin | 73 | M30-39 | 7. | DEVOSS RYCHNOV N. K. | 1:29:38.1 | 3:01:15.3 | 29:34.3 | 20.9 |
31 | 31. | 1117 | KUBÍČEK Jindřich | 76 | M30-39 | 8. | STALAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU | 1:33:13.5 | 3:01:28.4 | 29:47.4 | 20.8 |
32 | 32. | 1238 | DUBAN Štefan | 67 | M40-49 | 4. | CK GENERALI TRNAVA | 1:36:22.6 | 3:01:45.4 | 30:04.4 | 20.8 |
33 | 33. | 1107 | SOTOLÁŘ Daniel | 76 | M30-39 | 9. | JKF JAROMĚŘ | 1:30:12.9 | 3:01:53.2 | 30:12.2 | 20.8 |
34 | 34. | 1076 | STEJSKAL Josef | 66 | M40-49 | 5. | LETOHRAD | 1:37:59.7 | 3:02:14.4 | 30:33.4 | 20.7 |
35 | 35. | 1045 | BERÁNEK Martin | 91 | M15-18 | 10. | PITRS-BIKES | 1:37:07.4 | 3:02:15.9 | 30:34.9 | 20.7 |
36 | 36. | 1321 | BOUDÍKOVÁ Adéla | 86 | Z19+ | 2. | MTB TEAM PŘÍCHOVICE | 1:33:53.2 | 3:02:29.6 | 30:48.6 | 20.7 |
37 | 37. | 1012 | ŠKODA Milan | 66 | M40-49 | 6. | REDPOINT PEARL IZUMI | 1:34:02.8 | 3:02:49.4 | 31:08.4 | 20.7 |
38 | 38. | 1200 | SVOBODA Josef | 72 | M30-39 | 10. | MARATONCENTRUM JIČÍN | 1:37:27.9 | 3:02:54.5 | 31:13.5 | 20.7 |
39 | 39. | 1144 | MÍL Jiří | 66 | M40-49 | 7. | APOLLO DOLDY NÁCHOD | 1:33:25.7 | 3:02:55.9 | 31:14.9 | 20.7 |
40 | 40. | 1160 | VONDROUŠ Pavel | 74 | M30-39 | 11. | CYKLO PROFI HOLICE | 1:33:13.1 | 3:03:34.0 | 31:53.0 | 20.6 |
41 | 41. | 1301 | RAKOVÁ Pavlína | 89 | Z15-18 | 1. | SCANIA APACHE TEAM KOLÍN | 1:36:57.7 | 3:03:40.7 | 31:59.7 | 20.6 |
42 | 42. | 1220 | MÁDR Karel | 89 | M15-18 | 11. | SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT | 1:30:27.7 | 3:04:02.7 | 32:21.7 | 20.5 |
43 | 43. | 1125 | KOHOUTEK Michal | 87 | M19-29 | 10. | BIKERANCH HORNOPORNO | 1:30:07.6 | 3:04:08.2 | 32:27.2 | 20.5 |
44 | 44. | 1184 | STUNA Josef | 59 | M40-49 | 8. | CK PLASTOCHEM | 1:36:42.6 | 3:04:14.6 | 32:33.6 | 20.5 |
45 | 45. | 1017 | POSPÍŠIL Jiří | 69 | M30-39 | 12. | REDPOINT PEARL IZUMI | 1:35:03.4 | 3:04:15.3 | 32:34.3 | 20.5 |
46 | 46. | 1013 | SLABÝ Jiří | 56 | M50+ | 2. | REDPOINT PEARL IZUMI | 1:31:24.5 | 3:04:16.2 | 32:35.2 | 20.5 |
47 | 47. | 1211 | SMETANA Petr | 68 | M30-39 | 13. | BROUMOV | 1:35:44.9 | 3:04:18.0 | 32:37.0 | 20.5 |
48 | 48. | 1098 | TROPP Petr | 64 | M40-49 | 9. | HRADEC KRÁLOVÉ | 1:40:00.5 | 3:04:19.8 | 32:38.8 | 20.5 |
49 | 49. | 1023 | BAUDYŠ Miroslav | 68 | M30-39 | 14. | SK BP LUMEN ÚPICE | 3:04:33.3 | 32:52.3 | 20.5 | |
50 | 50. | 1148 | MENSA Libor | 84 | M19-29 | 11. | KOLÍN | 1:37:20.0 | 3:05:22.0 | 33:41.0 | 20.4 |
51 | 51. | 1009 | THÉR Tomáš | 73 | M30-39 | 15. | TEPLICE NAD METUJÍ | 1:35:04.7 | 3:05:32.4 | 33:51.4 | 20.4 |
52 | 52. | 1261 | ONDRÁČEK Libor | 64 | M40-49 | 10. | MAXIDEK CANNONDALE | 1:35:32.6 | 3:06:05.2 | 34:24.2 | 20.3 |
53 | 53. | 1249 | KEC Jan | 90 | M15-18 | 12. | HC 4 RACING TEAM | 1:33:23.8 | 3:06:52.7 | 35:11.7 | 20.2 |
54 | 54. | 1058 | JEŽEK Jiří | 62 | M40-49 | 11. | J.D.J. TEAM | 1:34:54.3 | 3:06:57.1 | 35:16.1 | 20.2 |
55 | 55. | 1143 | BERKA Jakub | 91 | M15-18 | 13. | SK CYKLOTEAM BROUMOV | 1:31:00.1 | 3:06:59.8 | 35:18.8 | 20.2 |
56 | 56. | 1159 | KRAMATA Karel | 73 | M30-39 | 16. | ŠTOREK ŘEVNICE | 1:40:10.7 | 3:07:00.6 | 35:19.6 | 20.2 |
57 | 57. | 1258 | ČECH Ondřej | 92 | M15-18 | 14. | BIKE SPORT SERVIS OPAVA | 1:36:06.5 | 3:07:02.1 | 35:21.1 | 20.2 |
58 | 58. | 1183 | DUŠEK Patrik | 87 | M19-29 | 12. | ROCK MACHINE CYKLOMAX | 1:30:12.0 | 3:07:03.1 | 35:22.1 | 20.2 |
59 | 59. | 1212 | ČIPERA Radek | 64 | M40-49 | 12. | RADVANICE | 1:34:01.5 | 3:07:07.2 | 35:26.2 | 20.2 |
60 | 60. | 1180 | SÝKORA Tomáš | 68 | M30-39 | 17. | OK MTB TEAM PARDUBICE | 1:39:57.1 | 3:07:38.1 | 35:57.1 | 20.1 |
61 | 61. | 1226 | ZIMA Michal | 90 | M15-18 | 15. | MTB TEAM HOŘICE | 1:29:35.7 | 3:07:43.2 | 36:02.2 | 20.1 |
62 | 62. | 1120 | POHL Tomáš | 75 | M30-39 | 18. | CYKLO TJ PÍSEČNÁ | 1:38:26.0 | 3:08:54.1 | 37:13.1 | 20.0 |
63 | 63. | 1170 | DANĚK Aleš | 92 | M15-18 | 16. | SPARTAK POLICE NAD METUJÍ | 1:35:12.9 | 3:09:28.9 | 37:47.9 | 19.9 |
64 | 64. | 1126 | KŘEPELA Martin | 80 | M19-29 | 13. | BIKERANCH HORNOPORNO | 1:35:47.3 | 3:10:26.3 | 38:45.3 | 19.8 |
65 | 65. | 1015 | KAPLER Radim | 77 | M30-39 | 19. | MT BIKE-WITZENMANN | 1:36:18.5 | 3:11:17.1 | 39:36.1 | 19.8 |
66 | 66. | 1247 | VYSTRČIL Václav | 89 | M15-18 | 17. | WHIRPOOL JUNIOR HRADEC KRÁLO | 1:33:00.4 | 3:11:21.4 | 39:40.4 | 19.8 |
67 | 67. | 1149 | PĚKNÝ Štěpán | 84 | M19-29 | 14. | KONÁROVICE | 1:38:02.7 | 3:11:22.2 | 39:41.2 | 19.8 |
68 | 68. | 1303 | SLÁDKOVÁ Markéta | 91 | Z15-18 | 2. | SK CYKLOTEAM BROUMOV | 1:34:49.2 | 3:12:07.1 | 40:26.1 | 19.7 |
69 | 69. | 1186 | DOLEČEK Martin | 73 | M30-39 | 20. | SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT | 1:36:19.8 | 3:12:22.0 | 40:41.0 | 19.7 |
70 | 70. | 1016 | KARAFIÁT Tomáš | 71 | M30-39 | 21. | REDPOINT PEARL IZUMI | 1:35:24.7 | 3:13:16.5 | 41:35.5 | 19.6 |
71 | 71. | 1225 | HORKÝ Aleš | 75 | M30-39 | 22. | STAVOKOMPLET TEAM | 1:40:52.6 | 3:13:17.6 | 41:36.6 | 19.6 |
72 | 72. | 1206 | FIALA Martin | 75 | M30-39 | 23. | OPAVA | 1:40:53.7 | 3:13:45.8 | 42:04.8 | 19.5 |
73 | 73. | 1217 | ŠATNÝ Radek | 72 | M30-39 | 24. | ČESKÁ SKALICE | 1:40:14.9 | 3:13:47.0 | 42:06.0 | 19.5 |
74 | 74. | 1229 | MINAŘÍK Petr | 62 | M40-49 | 13. | CK ROUDNICE | 1:43:17.7 | 3:14:43.7 | 43:02.7 | 19.4 |
75 | 75. | 1135 | KLIMENT Michal | 78 | M19-29 | 15. | BOTOHRÁDEK | 1:44:52.6 | 3:14:44.4 | 43:03.4 | 19.4 |
76 | 76. | 1351 | NESTLEROVÁ Klára | 92 | Z15-18 | 3. | BIKE TEAM SKAJP | 1:40:38.0 | 3:15:07.6 | 43:26.6 | 19.4 |
77 | 77. | 1326 | KONEČNÁ Veronika | 86 | Z19+ | 3. | BIKE SPORT SERVIS OPAVA | 1:39:50.2 | 3:15:09.1 | 43:28.1 | 19.4 |
78 | 78. | 1062 | KUČERA Zdeněk | 79 | M19-29 | 16. | PRAHA | 1:44:08.1 | 3:15:19.2 | 43:38.2 | 19.4 |
79 | 79. | 1106 | MACHÚT Martin | 83 | M19-29 | 17. | ROCK MACHINE CYKLOMAX | 1:38:34.1 | 3:16:20.4 | 44:39.4 | 19.3 |
80 | 80. | 1203 | JUNEK Petr | 65 | M40-49 | 14. | KLUB LANNUTTI MOST | 1:38:55.2 | 3:16:36.9 | 44:55.9 | 19.2 |
81 | 81. | 1210 | ??? | M19-29 | 18. | 3:16:38.9 | 44:57.9 | 19.2 | |||
82 | 82. | 1341 | HORNYCHOVÁ Marie | 80 | Z19+ | 4. | XSTREAM RACING | 1:42:33.8 | 3:17:01.6 | 45:20.6 | 19.2 |
83 | 83. | 1163 | SKALICKÝ Michael | 68 | M30-39 | 25. | HRADEC KRÁLOVÉ | 1:41:55.2 | 3:18:18.4 | 46:37.4 | 19.1 |
84 | 84. | 1347 | HAŠKOVÁ Eva | 73 | Z19+ | 5. | HEPOS PLZEŇ | 1:45:26.8 | 3:18:48.0 | 47:07.0 | 19.0 |
85 | 85. | 1104 | CHROUST Petr | 62 | M40-49 | 15. | PBV MTB TEAM BRNO | 1:42:17.0 | 3:20:35.1 | 48:54.1 | 18.8 |
86 | 86. | 1198 | KALIVODA Jiří | 91 | M15-18 | 18. | KNIHKUPECTVÍ DISK | 1:41:19.8 | 3:20:38.9 | 48:57.9 | 18.8 |
87 | 87. | 1169 | CIHLÁŘ Vojtěch | 86 | M19-29 | 19. | PRAHA | 1:42:09.2 | 3:20:46.2 | 49:05.2 | 18.8 |
88 | 88. | 1031 | CHMELÍK Martin | 79 | M19-29 | 20. | KOLOPRO.CZ | 1:41:53.6 | 3:21:16.7 | 49:35.7 | 18.8 |
89 | 89. | 1109 | MAROUŠEK Erik | 91 | M15-18 | 19. | HERMANN-LUCKY BIKE | 1:47:37.0 | 3:22:06.7 | 50:25.7 | 18.7 |
90 | 90. | 1122 | NOVÁK Martin | 90 | M15-18 | 20. | PRAHA | 1:40:57.9 | 3:22:33.7 | 50:52.7 | 18.7 |
91 | 91. | 1073 | ČECHURA Jiří | 76 | M30-39 | 26. | NÁCHOD | 1:44:23.7 | 3:22:40.0 | 50:59.0 | 18.7 |
92 | 92. | 1115 | MASTIK Jan | 87 | M19-29 | 21. | XSTREAM RACING | 1:48:08.8 | 3:23:54.8 | 52:13.8 | 18.5 |
93 | 93. | 1094 | HLAVSA Radek | 91 | M15-18 | 21. | BIKE TEAM ZLATÉ HORY | 1:48:38.0 | 3:23:57.0 | 52:16.0 | 18.5 |
94 | 94. | 1093 | HLAVSA Tomáš | 91 | M15-18 | 22. | BIKE TEAM ZLATÉ HORY | 1:48:39.5 | 3:23:57.4 | 52:16.4 | 18.5 |
95 | 95. | 1268 | PALATA Vlasta | 64 | M40-49 | 16. | DGP | 1:47:12.4 | 3:24:15.7 | 52:34.7 | 18.5 |
96 | 96. | 1213 | VACEK Jiří | 77 | M30-39 | 27. | BEESPEE.CZ | 1:45:44.2 | 3:24:37.5 | 52:56.5 | 18.5 |
97 | 97. | 1197 | JAKOUBEK Václav | 91 | M15-18 | 23. | POLICE NAD METUJÍ | 1:47:34.9 | 3:24:41.3 | 53:00.3 | 18.5 |
98 | 98. | 1250 | KRÁL Milan | 90 | M15-18 | 24. | HC 4 RACING TEAM | 1:42:07.3 | 3:24:49.0 | 53:08.0 | 18.5 |
99 | 99. | 1333 | HAVLASOVÁ Alžběta | 87 | Z19+ | 6. | CYKLO KLUB PLASTOCHEM | 1:46:44.4 | 3:24:51.2 | 53:10.2 | 18.5 |
100 | 100. | 1191 | LEXMAN Josef | 91 | M15-18 | 25. | APOLLO DOLDY NÁCHOD | 1:42:39.0 | 3:25:02.6 | 53:21.6 | 18.4 |
101 | 101. | 1043 | BORŮVKA Zdeněk | 65 | M40-49 | 17. | JERRYSPORT TEAM | 1:44:57.4 | 3:25:11.0 | 53:30.0 | 18.4 |
102 | 102. | 1037 | ŠULC Petr | 88 | M19-29 | 22. | NÁCHOD | 1:43:47.5 | 3:25:33.7 | 53:52.7 | 18.4 |
103 | 103. | 1065 | ANTUŠEK Jindřich | 85 | M19-29 | 23. | VELLA BIKESHOP TU | 1:48:16.4 | 3:26:00.9 | 54:19.9 | 18.3 |
104 | 104. | 1339 | NEKVINDOVÁ Jana | 90 | Z15-18 | 4. | REALISTAV SRO ČESKÉ BUDĚJOVI | 1:49:30.1 | 3:26:05.4 | 54:24.4 | 18.3 |
105 | 105. | 1095 | DLESK Jan | 79 | M19-29 | 24. | D-K-V GROUP H.K. | 1:50:55.0 | 3:26:29.1 | 54:48.1 | 18.3 |
106 | 106. | 1077 | DIMUN Václav | 90 | M15-18 | 26. | YOGI RACING OSTRAVA | 1:44:52.4 | 3:28:24.3 | 56:43.3 | 18.1 |
107 | 107. | 1134 | SLÁMA Michal | 77 | M30-39 | 28. | VYDRŽ PRŤKA VYDRŽ | 1:48:52.0 | 3:28:28.3 | 56:47.3 | 18.1 |
108 | 108. | 1024 | DLOUHÝ Petr | 79 | M19-29 | 25. | PECANI | 1:30:19.1 | 3:28:29.2 | 56:48.2 | 18.1 |
109 | 109. | 1181 | ŽALSKÝ Šlechtislav | 42 | M50+ | 3. | SVOBODA NAD ÚPOU | 1:43:42.4 | 3:28:29.9 | 56:48.9 | 18.1 |
110 | 110. | 1030 | VOKOUN Jan | 74 | M30-39 | 29. | RUDNÁ | 1:45:06.2 | 3:29:05.6 | 57:24.6 | 18.1 |
111 | 111. | 1179 | HRNČÍŘ Radovan | 52 | M50+ | 4. | PBV MTB TEAM BRNO | 1:47:20.4 | 3:29:07.2 | 57:26.2 | 18.1 |
112 | 112. | 1187 | VOSÁTKA Tomáš | 82 | M19-29 | 26. | HRADEC KRÁLOVÉ | 1:55:08.0 | 3:29:20.7 | 57:39.7 | 18.1 |
113 | 113. | 1337 | SPLÍTKOVÁ Radka | 83 | Z19+ | 7. | RUBENO HOBBY II | 1:50:10.9 | 3:29:30.1 | 57:49.1 | 18.0 |
114 | 114. | 1257 | BENEŠ Jiří | 69 | M30-39 | 30. | VELTRUSY | 1:26:07.8 | 3:29:37.1 | 57:56.1 | 18.0 |
115 | 115. | 1171 | TUČEK Michal | 76 | M30-39 | 31. | PRAHA | 1:53:41.0 | 3:29:38.0 | 57:57.0 | 18.0 |
116 | 116. | 1151 | HOLOMEK Petr | 73 | M30-39 | 32. | NÁCHOD | 1:44:24.0 | 3:29:38.9 | 57:57.9 | 18.0 |
117 | 117. | 1105 | RYBIČKA Jan | 86 | M19-29 | 27. | CHRUDIM | 1:38:01.9 | 3:29:39.0 | 57:58.0 | 18.0 |
118 | 118. | 1044 | SÁDLO Karel | 74 | M30-39 | 33. | SK BP LUMEN ÚPICE | 1:42:48.5 | 3:30:16.2 | 58:35.2 | 18.0 |
119 | 119. | 1344 | LUKÁČOVÁ Alica | 66 | Z19+ | 8. | POPRAD | 1:51:00.7 | 3:31:43.9 | 1:00:02.9 | 17.9 |
120 | 120. | 1147 | MIKEŠ Ivan | 67 | M40-49 | 18. | PRAHA | 1:53:04.5 | 3:31:44.5 | 1:00:03.5 | 17.9 |
121 | 121. | 1244 | SEMERÁK Roman | 75 | M30-39 | 34. | PARDUBICE | 1:50:05.9 | 3:31:44.6 | 1:00:03.6 | 17.9 |
122 | 122. | 1315 | DUŠKOVÁ Eva | 75 | Z19+ | 9. | MARATONCENTRUM JIČÍN | 1:51:52.9 | 3:31:46.9 | 1:00:05.9 | 17.8 |
123 | 123. | 1150 | HAŠLER Přemysl | 75 | M30-39 | 35. | POHŮDKA TEAM | 1:52:02.9 | 3:32:56.5 | 1:01:15.5 | 17.8 |
124 | 124. | 1072 | BOUČEK Jiří | 78 | M19-29 | 28. | HRADEC KRÁLOVÉ | 1:46:46.7 | 3:32:57.9 | 1:01:16.9 | 17.7 |
125 | 125. | 1136 | BAUER Pavel | 61 | M40-49 | 19. | KCR ROUDNICE NAD LABEM | 1:51:29.3 | 3:33:03.3 | 1:01:22.3 | 17.7 |
126 | 126. | 1251 | MACEK Martin | 64 | M40-49 | 20. | SCANIA APACHE TEAM KOLÍN | 1:56:00.8 | 3:33:34.2 | 1:01:53.2 | 17.7 |
127 | 127. | 1185 | JIRÁSEK Pavel | 92 | M15-18 | 27. | SPARTAK POLICE NAD METUJÍ | 1:55:43.4 | 3:34:38.6 | 1:02:57.6 | 17.6 |
128 | 128. | 1252 | ŠIMŮNEK Antonín | 53 | M50+ | 5. | HRADEC KRÁLOVÉ | 1:51:35.5 | 3:34:38.8 | 1:02:57.8 | 17.6 |
129 | 129. | 1177 | HEJDUK Petr | 86 | M19-29 | 29. | PRAHA | 1:50:13.3 | 3:34:51.8 | 1:03:10.8 | 17.6 |
130 | 130. | 1079 | HANOUSEK Stanislav | 53 | M50+ | 6. | MICHAL KUČERA CYKLOSPORT | 1:53:48.8 | 3:35:13.2 | 1:03:32.2 | 17.6 |
131 | 131. | 1219 | MRÁZ Vít | 74 | M30-39 | 36. | BUG CLUB DEJVICE | 1:47:59.7 | 3:35:50.7 | 1:04:09.7 | 17.5 |
132 | 132. | 1127 | PATRA Jaroslav | 72 | M30-39 | 37. | JISKRA JAROMĚŘ-POTOCKÝ | 1:51:25.7 | 3:36:58.2 | 1:05:17.2 | 17.4 |
133 | 133. | 1113 | KUBEČEK Martin | 75 | M30-39 | 38. | SK BP LUMEN ÚPICE | 1:48:37.4 | 3:37:00.8 | 1:05:19.8 | 17.4 |
134 | 134. | 1131 | BENOVSKÝ Jaroslav | 76 | M30-39 | 39. | TÝNIŠTĚ NAD ORLICÍ | 1:55:23.6 | 3:37:04.6 | 1:05:23.6 | 17.4 |
135 | 135. | 1042 | JEREMIÁŠ Jan | 85 | M19-29 | 30. | JERRYSPORT TEAM | 1:48:20.3 | 3:37:13.4 | 1:05:32.4 | 17.4 |
136 | 136. | 1039 | MERTLÍK Jiří | 61 | M40-49 | 21. | SK BP LUMEN ÚPICE | 1:48:57.8 | 3:37:35.9 | 1:05:54.9 | 17.4 |
137 | 137. | 1352 | PLNÁ Kateřina | 88 | Z19+ | 10. | PITRS-BIKES | 1:53:38.5 | 3:37:52.1 | 1:06:11.1 | 17.3 |
138 | 138. | 1331 | KŘTĚNOVÁ Michaela | 81 | Z19+ | 11. | REAL BIKE TEPLICE | 1:48:49.1 | 3:38:14.5 | 1:06:33.5 | 17.3 |
139 | 139. | 1223 | PÁNEK Zdeněk | 64 | M40-49 | 22. | VELKÉ POŘÍČÍ | 1:48:04.0 | 3:38:35.3 | 1:06:54.3 | 17.3 |
140 | 140. | 1204 | SEDLMAIER Aleš | 80 | M19-29 | 31. | DARK SIDE - ROUDNICE ŘEZAČ | 1:48:13.7 | 3:39:27.7 | 1:07:46.7 | 17.2 |
141 | 141. | 1319 | POSPÍŠILOVÁ Lenka | 81 | Z19+ | 12. | BIONIC BT STARÁ PAKA | 1:50:46.6 | 3:39:32.8 | 1:07:51.8 | 17.2 |
142 | 142. | 1116 | ŠULC Petr | 78 | M19-29 | 32. | INS ATELIER NÁCHOD | 1:47:07.1 | 3:39:39.7 | 1:07:58.7 | 17.2 |
143 | 143. | 1055 | FIDLER Jaroslav | 73 | M30-39 | 40. | KC BIKE TEAM JAROMĚŘ | 1:49:11.6 | 3:40:36.9 | 1:08:55.9 | 17.1 |
144 | 144. | 1189 | DREJNAR Vladimír | 57 | M50+ | 7. | PSK WHIRPOOL | 1:48:45.1 | 3:40:52.8 | 1:09:11.8 | 17.1 |
145 | 145. | 1178 | TÉR Dušan | 65 | M40-49 | 23. | TEROVA BEZDĚKOV | 1:56:47.4 | 3:41:13.1 | 1:09:32.1 | 17.1 |
146 | 146. | 1028 | KOŠŤÁL Jaroslav | 57 | M50+ | 8. | BPH TEAM | 2:03:33.0 | 3:41:46.2 | 1:10:05.2 | 17.0 |
147 | 147. | 1232 | DRAŽEK Tomáš | 75 | M30-39 | 41. | HRADEC KRÁLOVÉ | 1:55:10.8 | 3:41:46.2 | 1:10:05.2 | 17.0 |
148 | 148. | 1164 | TOMÁŠ Zdeněk | 76 | M30-39 | 42. | BIONIC BT STARÁ PAKA | 1:52:35.4 | 3:42:48.5 | 1:11:07.5 | 17.0 |
149 | 149. | 1111 | RAUCHFUSS Marek | 69 | M30-39 | 43. | CK MTB MARATON HLINSKO | 1:55:31.7 | 3:42:54.8 | 1:11:13.8 | 17.0 |
150 | 150. | 1192 | MLÁTEK Antonín | 49 | M50+ | 9. | KOVO PRAHA | 1:49:29.6 | 3:43:00.2 | 1:11:19.2 | 17.0 |
151 | 151. | 1084 | KUBÍK Martin | 77 | M30-39 | 44. | NEGŘI Z D.K.N.L | 1:59:30.7 | 3:43:12.5 | 1:11:31.5 | 16.9 |
152 | 152. | 1099 | KRÁL Pavel | 69 | M30-39 | 45. | CK MTB MARATON HLINSKO | 1:56:36.5 | 3:43:16.7 | 1:11:35.7 | 16.9 |
153 | 153. | 1190 | PETRŮ Miroslav | 67 | M40-49 | 24. | TRUTNOV | 1:55:15.5 | 3:43:23.3 | 1:11:42.3 | 16.9 |
154 | 154. | 1346 | MARKOVÁ Babora | 88 | Z19+ | 13. | STÁRKOV | 1:51:57.9 | 3:43:27.6 | 1:11:46.6 | 16.9 |
155 | 155. | 1067 | BOTEK Zdenek | 63 | M40-49 | 25. | KARVINÁ NOVÉ MĚSTO | 1:55:47.1 | 3:44:14.8 | 1:12:33.8 | 16.9 |
156 | 156. | 1330 | KAŠKOVÁ Petra | 80 | Z19+ | 14. | OK MTB TEAM PARDUBICE | 1:55:30.1 | 3:44:18.9 | 1:12:37.9 | 16.9 |
157 | 157. | 1063 | PODLIPNÝ Miloslav | 60 | M40-49 | 26. | HRADEC KRÁLOVÉ | 1:55:10.6 | 3:44:34.3 | 1:12:53.3 | 16.8 |
158 | 158. | 1340 | MERTLÍKOVÁ Eliška | 91 | Z15-18 | 5. | SK BP LUMEN ÚPICE | 2:00:29.5 | 3:44:55.8 | 1:13:14.8 | 16.8 |
159 | 159. | 1165 | KRATOCHVÍL Miroslav | 54 | M50+ | 10. | HO ŠKROVÁD | 1:52:57.3 | 3:46:03.8 | 1:14:22.8 | 16.7 |
160 | 160. | 1259 | MACEK Aleš | 71 | M30-39 | 46. | STS EASY BIKERS | 1:56:56.7 | 3:46:18.6 | 1:14:37.6 | 16.7 |
161 | 161. | 1196 | JEŽEK Michal | 81 | M19-29 | 33. | MTB RELAX | 1:55:05.6 | 3:47:26.6 | 1:15:45.6 | 16.6 |
162 | 162. | 1046 | LULEK Jiří | 54 | M50+ | 11. | HORNÍ ADRŠPACH | 1:51:23.2 | 3:47:49.9 | 1:16:08.9 | 16.6 |
163 | 163. | 1263 | BOTEK Vlastimil | 67 | M40-49 | 27. | CKK ZNOJMO | 2:04:50.1 | 3:47:56.1 | 1:16:15.1 | 16.6 |
164 | 164. | 1153 | KOHOUT Pavel | 75 | M30-39 | 47. | ACTIVE SPORT JAROMĚŘ | 1:43:11.1 | 3:48:00.5 | 1:16:19.5 | 16.6 |
165 | 165. | 1068 | JANOVSKÝ Marcel | 76 | M30-39 | 48. | SRNOJEDY | 1:53:27.1 | 3:48:15.7 | 1:16:34.7 | 16.6 |
166 | 166. | 1060 | KAMENSKÝ Lubo | 71 | M30-39 | 49. | SCK ZVOLEN | 1:52:06.3 | 3:48:20.6 | 1:16:39.6 | 16.6 |
167 | 167. | 1026 | MARTINOVIČ Tomáš | 72 | M30-39 | 50. | BPH TEAM | 2:03:33.4 | 3:48:34.8 | 1:16:53.8 | 16.5 |
168 | 168. | 1325 | KÖNIGSMARKOVÁ Petra | 78 | Z19+ | 15. | GALAXY CYKLOŠVEC | 2:01:26.2 | 3:48:36.3 | 1:16:55.3 | 16.5 |
169 | 169. | 1267 | SVOBODA Ludvík | 57 | M50+ | 12. | Cyklo Švec Galaxy | 2:01:25.9 | 3:48:36.6 | 1:16:55.6 | 16.5 |
170 | 170. | 1324 | VOTŘELOVÁ Kateřina | 79 | Z19+ | 16. | MONTES FERREUS | 1:57:22.2 | 3:49:17.9 | 1:17:36.9 | 16.5 |
171 | 171. | 1025 | VESELÝ Luděk | 62 | M40-49 | 28. | ČERVENÉ PEČKY | 1:59:45.0 | 3:51:38.1 | 1:19:57.1 | 16.3 |
172 | 172. | 1085 | HORÁČEK Pavel | 77 | M30-39 | 51. | NEGŘI Z D.K.N.L | 1:54:34.3 | 3:51:49.0 | 1:20:08.0 | 16.3 |
173 | 173. | 1312 | ELICHOVÁ Jitka | 74 | Z19+ | 17. | PRAHA | 1:56:35.3 | 3:51:58.3 | 1:20:17.3 | 16.3 |
174 | 174. | 1162 | LUKEŠ Zdeněk | 60 | M40-49 | 29. | KRABČICE | 1:59:27.0 | 3:52:52.1 | 1:21:11.1 | 16.2 |
175 | 175. | 1260 | SYNEK Ladislav | 76 | M30-39 | 52. | CYKLO PROFI | 1:59:18.1 | 3:54:07.3 | 1:22:26.3 | 16.1 |
176 | 176. | 1233 | MORAVEC Lukáš | 77 | M30-39 | 53. | HRADEC KRÁLOVÉ | 1:52:29.6 | 3:54:10.8 | 1:22:29.8 | 16.1 |
177 | 177. | 1114 | TRLIDA Bronislav | 72 | M30-39 | 54. | KUTNÁ HORA | 1:59:25.3 | 3:54:37.7 | 1:22:56.7 | 16.1 |
178 | 178. | 1027 | KOŠŤÁL Martin | 88 | M19-29 | 34. | BPH TEAM | 1:59:46.6 | 3:54:53.9 | 1:23:12.9 | 16.1 |
179 | 179. | 1145 | DALECKÝ Michal | 68 | M30-39 | 55. | BIKE BRDY TEAM | 1:59:40.6 | 3:54:54.8 | 1:23:13.8 | 16.1 |
180 | 180. | 1041 | KANIŠČEV Michal | 71 | M30-39 | 56. | D-K-V GROUP H.K. | 2:02:33.7 | 3:54:55.5 | 1:23:14.5 | 16.1 |
181 | 181. | 1052 | OBRŠÁL Jaroslav | 67 | M40-49 | 30. | KC BIKE TEAM JAROMĚŘ | 1:55:12.9 | 3:55:18.6 | 1:23:37.6 | 16.1 |
182 | 182. | 1020 | VOVES Lukáš | 87 | M19-29 | 35. | SK CYKLOTEAM BROUMOV | 1:51:35.2 | 3:55:27.3 | 1:23:46.3 | 16.1 |
183 | 183. | 1248 | RIFLER Tomáš | 76 | M30-39 | 57. | MENHIRBAR TEAM OLOMOUC | 2:00:47.9 | 3:56:23.7 | 1:24:42.7 | 16.0 |
184 | 184. | 1083 | VÝPRACHTICKÝ Radek | 78 | M19-29 | 36. | NEGŘI Z D.K.N.L | 1:55:19.7 | 3:56:30.1 | 1:24:49.1 | 16.0 |
185 | 185. | 1262 | HÁJEK Martin | 77 | M30-39 | 58. | SECURITI TECHNOLOGIES | 2:05:40.1 | 3:56:39.7 | 1:24:58.7 | 16.0 |
186 | 186. | 1132 | MICHERA Stanislav | 87 | M19-29 | 37. | TÝNIŠTĚ NAD ORLICÍ | 1:55:59.1 | 3:59:14.6 | 1:27:33.6 | 15.8 |
187 | 187. | 1066 | ZACH Dušan | 76 | M30-39 | 59. | PRAHA | 2:06:39.6 | 3:59:17.2 | 1:27:36.2 | 15.8 |
188 | 188. | 1054 | VÍDEŇSKÝ Petr | 74 | M30-39 | 60. | KC BIKE TEAM JAROMĚŘ | 1:55:07.8 | 3:59:30.8 | 1:27:49.8 | 15.8 |
189 | 189. | 1056 | KUBÍČEK Jiří | 68 | M30-39 | 61. | KC BIKE TEAM JAROMĚŘ | 1:56:06.2 | 3:59:48.8 | 1:28:07.8 | 15.8 |
190 | 190. | 1071 | ŠPUNDA David | 79 | M19-29 | 38. | PBV MTB TEAM BRNO | 1:57:11.8 | 3:59:50.3 | 1:28:09.3 | 15.8 |
191 | 191. | 1021 | KŘEČEK Miloš | 70 | M30-39 | 62. | TJ SOKOL NOVÉ MĚSTO N. MET. | 1:51:49.0 | 4:00:13.4 | 1:28:32.4 | 15.7 |
192 | 192. | 1323 | HORÁLKOVÁ Hana | 83 | Z19+ | 18. | SLANÝ | 1:59:57.4 | 4:00:15.0 | 1:28:34.0 | 15.7 |
193 | 193. | 1049 | KUNC Petr | 67 | M40-49 | 31. | TJ JISKRA ADRŠPACH | 2:00:58.6 | 4:01:07.3 | 1:29:26.3 | 15.7 |
194 | 194. | 1035 | PĚKNÝ Jiří | 75 | M30-39 | 63. | LOVČICKÉ BRZDY | 2:01:31.6 | 4:01:12.6 | 1:29:31.6 | 15.7 |
195 | 195. | 1235 | BÁRTA Josef | 66 | M40-49 | 32. | SK BP LUMEN ÚPICE | 1:53:23.0 | 4:02:02.9 | 1:30:21.9 | 15.6 |
196 | 196. | 1236 | ŠEDA Libor | 90 | M15-18 | 28. | PBV MTB TEAM BRNO | 1:45:26.6 | 4:02:09.2 | 1:30:28.2 | 15.6 |
197 | 197. | 1157 | ŽŮREK Pavel | 90 | M15-18 | 29. | ZDOUNKY | 1:53:01.7 | 4:02:18.1 | 1:30:37.1 | 15.6 |
198 | 198. | 1253 | NOVÝ Jaroslav | 66 | M40-49 | 33. | PRAHA | 2:04:42.9 | 4:02:32.4 | 1:30:51.4 | 15.6 |
199 | 199. | 1309 | HORKÁ Anna | 78 | Z19+ | 19. | STAVOKOMPLET TEAM | 2:06:23.9 | 4:03:13.5 | 1:31:32.5 | 15.5 |
200 | 200. | 1175 | KOSEK Josef | 63 | M40-49 | 34. | HEŘMÁNKOVICE | 1:59:50.9 | 4:03:14.9 | 1:31:33.9 | 15.5 |
201 | 201. | 1246 | LATÝN Milan | 79 | M19-29 | 39. | KRNOV | 2:01:27.7 | 4:04:19.8 | 1:32:38.8 | 15.5 |
202 | 202. | 1034 | LICHÝ Tomáš | 72 | M30-39 | 64. | BPH TEAM | 1:59:24.8 | 4:05:30.6 | 1:33:49.6 | 15.4 |
203 | 203. | 1108 | DROBNÝ Jan | 70 | M30-39 | 65. | STAVOKOMPLET TEAM | 1:59:55.4 | 4:06:48.4 | 1:35:07.4 | 15.3 |
204 | 204. | 1195 | BÁBOR Lukáš | 93 | M15-18 | 30. | X-SPORTS | 2:02:04.7 | 4:07:09.4 | 1:35:28.4 | 15.3 |
205 | 205. | 1310 | LINHARTOVÁ Markéta | 77 | Z19+ | 20. | STÁRKOV | 1:59:58.5 | 4:09:48.6 | 1:38:07.6 | 15.1 |
206 | 206. | 1255 | NÁDHERA Petr | 67 | M40-49 | 35. | NÁDHERA BIKE | 1:56:48.2 | 4:09:54.9 | 1:38:13.9 | 15.1 |
207 | 207. | 1327 | KRTIČKOVÁ Petra | 86 | Z19+ | 21. | CYKLO STRATÍLEK LITOMYŠL | 2:01:35.6 | 4:10:58.4 | 1:39:17.4 | 15.1 |
208 | 208. | 1087 | STODOLA Ladislav | 72 | M30-39 | 66. | SKUTEČ | 2:07:20.0 | 4:11:17.7 | 1:39:36.7 | 15.0 |
209 | 209. | 1306 | MOUČKOVÁ Pavla | 84 | Z19+ | 22. | LOVČICKÉ BRZDY | 2:10:27.4 | 4:11:20.0 | 1:39:39.0 | 15.0 |
210 | 210. | 1334 | BEDNAŘÍKOVÁ Petra | 91 | Z15-18 | 6. | CYKLOKLUB KUČERA ZNOJMO | 2:05:33.5 | 4:11:28.7 | 1:39:47.7 | 15.0 |
211 | 211. | 1240 | CVRČEK Jiří | 73 | M30-39 | 67. | H+H SERVIS MĚLNÍK | 2:04:17.0 | 4:11:38.5 | 1:39:57.5 | 15.0 |
212 | 212. | 1070 | SOLIL Stanislav | 58 | M40-49 | 36. | HRADEC KRÁLOVÉ | 2:05:04.7 | 4:12:08.7 | 1:40:27.7 | 15.0 |
213 | 213. | 1142 | ROJT Jan | 59 | M40-49 | 37. | INEX | 2:04:14.0 | 4:13:07.5 | 1:41:26.5 | 14.9 |
214 | 214. | 1139 | JELÍNEK Jiří | 63 | M40-49 | 38. | PBV MTB TEAM BRNO | 2:05:57.7 | 4:13:56.2 | 1:42:15.2 | 14.9 |
215 | 215. | 1316 | ŠTĚPÁNKOVÁ Kateřina | 79 | Z19+ | 23. | ARVAL D.I.SEVEN MTB RACING | 2:10:24.6 | 4:14:06.8 | 1:42:25.8 | 14.9 |
216 | 216. | 1329 | TÉROVÁ Lucie | 91 | Z15-18 | 7. | TEROVA BEZDĚKOV | 2:05:23.0 | 4:14:21.2 | 1:42:40.2 | 14.9 |
217 | 217. | 1036 | NEPRÁŠEK Karel | 74 | M30-39 | 68. | LOVČICKÉ BRZDY | 2:05:52.3 | 4:14:56.2 | 1:43:15.2 | 14.8 |
218 | 218. | 1038 | ADÁMEK Martin | 64 | M40-49 | 39. | SK BP LUMEN ÚPICE | 2:04:53.9 | 4:15:46.3 | 1:44:05.3 | 14.8 |
219 | 219. | 1214 | ALEŠ Martin | 71 | M30-39 | 69. | STAVOKOMPLET TEAM | 2:06:22.9 | 4:16:13.0 | 1:44:32.0 | 14.8 |
220 | 220. | 1138 | MALÍK Jiří | 62 | M40-49 | 40. | OPUCA GANG | 2:13:49.4 | 4:16:23.9 | 1:44:42.9 | 14.7 |
221 | 221. | 1124 | PILÁT Ondřej | 89 | M15-18 | 31. | BIKE TEAM PODSKALÍ | 2:21:19.0 | 4:16:24.9 | 1:44:43.9 | 14.7 |
222 | 222. | 1121 | BURIÁNEK Lukáš | 92 | M15-18 | 32. | HRONOV | 2:13:49.1 | 4:16:25.6 | 1:44:44.6 | 14.7 |
223 | 223. | 1082 | MALÝ Lukáš | 77 | M30-39 | 70. | NEGŘI Z D.K.N.L | 2:09:23.8 | 4:18:37.4 | 1:46:56.4 | 14.6 |
224 | 224. | 1209 | BEDNAŘÍK Pavel | 68 | M30-39 | 71. | CYKLOKLUB KUČERA ZNOJMO | 2:06:22.8 | 4:18:51.9 | 1:47:10.9 | 14.6 |
225 | 225. | 1053 | VÍT Jan | 78 | M19-29 | 40. | KC BIKE TEAM JAROMĚŘ | 2:10:08.6 | 4:20:44.5 | 1:49:03.5 | 14.5 |
226 | 226. | 1202 | LUKÁČ Stanislav | 79 | M19-29 | 41. | OSTRAVA | 2:17:25.7 | 4:21:59.6 | 1:50:18.6 | 14.4 |
227 | 227. | 1216 | ŠTĚRBA František | 59 | M40-49 | 41. | MLADÁ BOLESLAV | 2:07:29.0 | 4:25:27.1 | 1:53:46.1 | 14.2 |
228 | 228. | 1224 | VESELÝ Petr | 85 | M19-29 | 42. | MTB VESELÝ | 2:07:14.9 | 4:25:40.6 | 1:53:59.6 | 14.2 |
229 | 229. | 1317 | SVOBODOVÁ Tereza | 85 | Z19+ | 24. | HRADEC KRÁLOVÉ | 2:09:15.8 | 4:25:41.9 | 1:54:00.9 | 14.2 |
230 | 230. | 1133 | BIDLO Michal | 80 | M19-29 | 43. | TÝNIŠTĚ NAD ORLICÍ | 2:07:49.3 | 4:26:09.0 | 1:54:28.0 | 14.2 |
231 | 231. | 1231 | GŘEŠ Petr | 66 | M40-49 | 42. | BU-BU-BU BUDIŠKY | 2:29:26.4 | 4:32:00.9 | 2:00:19.9 | 13.9 |
232 | 232. | 1091 | PILAŘ Jan | 75 | M30-39 | 72. | D-K-V GROUP H.K. | 2:05:34.8 | 4:36:35.5 | 2:04:54.5 | 13.7 |
233 | 233. | 1081 | ŠVÁB David | 78 | M19-29 | 44. | NEGŘI Z D.K.N.L | 2:11:56.0 | 4:36:38.0 | 2:04:57.0 | 13.7 |
234 | 234. | 1350 | VÁVROVÁ Kateřina | 78 | Z19+ | 25. | STARÉ HRADIŠTĚ | 2:11:52.6 | 4:37:10.6 | 2:05:29.6 | 13.6 |
235 | 235. | 1256 | DUBEC Jiří | 76 | M30-39 | 73. | PARDUBICE | 2:11:51.4 | 4:37:11.1 | 2:05:30.1 | 13.6 |
236 | 236. | 1086 | VRŠECKÝ Pavel | 64 | M40-49 | 43. | H.K. STÁŘÍ | 2:18:01.2 | 4:38:05.0 | 2:06:24.0 | 13.6 |
237 | 237. | 1227 | KOLANDA Milan | 72 | M30-39 | 74. | PRAGUE BIKERS | 2:09:25.6 | 4:41:16.6 | 2:09:35.6 | 13.4 |
238 | 238. | 1313 | BERANOVÁ Anna | 91 | Z15-18 | 8. | SPARTAK POLICE NAD METUJÍ | 2:06:52.2 | 4:43:23.3 | 2:11:42.3 | 13.3 |
239 | 239. | 603 | DRBAL Jan | 73 | M30-39 | 75. | BRNO | 2:18:54.3 | 4:43:44.8 | 2:12:03.8 | 13.3 |
240 | 240. | 1029 | KLIMENT Martin | 71 | M30-39 | 76. | DEVILS TEAM | 2:18:47.0 | 4:44:02.5 | 2:12:21.5 | 13.3 |
241 | 241. | 1110 | KŮRKA Martin | 75 | M30-39 | 77. | PRAHA | 2:09:24.6 | 4:44:07.0 | 2:12:26.0 | 13.3 |
242 | 242. | 1320 | LOUFKOVÁ Miluše | 73 | Z19+ | 26. | VYDRŽ PRŤKA VYDRŽ | 2:17:25.7 | 4:44:43.7 | 2:13:02.7 | 13.3 |
243 | 243. | 1335 | JOUKALOVÁ Sylva | 79 | Z19+ | 27. | FIT KLUB JIČÍN | 2:14:47.2 | 4:45:01.8 | 2:13:20.8 | 13.3 |
244 | 244. | 1241 | HAVELKA Jiří | 65 | M40-49 | 44. | H+H SERVIS MĚLNÍK | 2:12:21.2 | 4:45:18.9 | 2:13:37.9 | 13.2 |
245 | 245. | 1137 | POTOČNÝ David | 84 | M19-29 | 45. | MTB RELAX | 2:09:16.9 | 4:45:22.6 | 2:13:41.6 | 13.2 |
246 | 246. | 1348 | DRAŠNAROVÁ Kateřina | 90 | Z15-18 | 9. | Praha 5 | 2:14:55.2 | 4:45:47.9 | 2:14:06.9 | 13.2 |
247 | 247. | 1064 | VERNER Jiří | 75 | M30-39 | 78. | D-K-V GROUP H.K. | 2:24:29.7 | 4:46:48.0 | 2:15:07.0 | 13.2 |
248 | 248. | 1188 | PAVOLKO Martin | 75 | M30-39 | 79. | BROUMOV | 2:16:20.4 | 4:46:55.5 | 2:15:14.5 | 13.2 |
249 | 249. | 1173 | TURČÍK Jozef | 77 | M30-39 | 80. | BROUMOV | 2:16:38.7 | 4:47:01.4 | 2:15:20.4 | 13.2 |
250 | 250. | 1343 | ŠUBRTOVÁ Lenka | 74 | Z19+ | 28. | BIKE LIVE | 2:18:00.9 | 4:48:24.0 | 2:16:43.0 | 13.1 |
251 | 251. | 573 | HANUŠ Libor | 74 | M30-39 | 81. | TT JANOVIČKY | 2:23:06.8 | 4:49:02.6 | 2:17:21.6 | 13.1 |
252 | 252. | 1088 | ULRICH Miloslav | 70 | M30-39 | 82. | DPC DOUDLEBY NAD ORLICÍ | 2:16:42.9 | 4:51:35.9 | 2:19:54.9 | 13.0 |
253 | 253. | 1089 | MÜLLER Zdeněk | 60 | M40-49 | 45. | DPC DOUDLEBY NAD ORLICÍ | 2:17:13.0 | 4:54:00.2 | 2:22:19.2 | 12.9 |
254 | 254. | 395 | DRAŠNAR Fratišek | 54 | M50+ | 13. | MYŠÁCI | 2:14:56.2 | 4:54:07.4 | 2:22:26.4 | 12.9 |
255 | 255. | 1311 | MACHOVÁ Jiřina | 84 | Z19+ | 29. | VESELÝ VÝLET | 2:23:38.7 | 4:54:40.3 | 2:22:59.3 | 12.8 |
256 | 256. | 1092 | SEDLÁČEK Petr | 91 | M15-18 | 33. | DPC DOUDLEBY NAD ORLICÍ | 2:16:36.9 | 4:54:53.6 | 2:23:12.6 | 12.8 |
257 | 257. | 330 | RAK Jan | 87 | M19-29 | 46. | BIKE TEAM PODSKALÍ | 2:20:24.9 | 4:56:25.4 | 2:24:44.4 | 12.8 |
258 | 258. | 1342 | JIRKŮ Eva | 53 | Z19+ | 30. | JABLONEC NAD NISOU | 2:19:59.6 | 4:57:35.5 | 2:25:54.5 | 12.7 |
259 | 259. | 1304 | KOCOURKOVÁ Tereza | 81 | Z19+ | 31. | BIKE TUNEL TEAM | 2:31:39.3 | 4:57:44.0 | 2:26:03.0 | 12.7 |
260 | 260. | 1123 | KOČÍ Jiří | 54 | M50+ | 14. | F.J.TEAM | 2:24:13.4 | 5:00:09.6 | 2:28:28.6 | 12.6 |
261 | 261. | 1040 | KANIŠČEV Boris | 55 | M50+ | 15. | D-K-V GROUP H.K. | 2:31:07.5 | 5:00:09.8 | 2:28:28.8 | 12.6 |
262 | 262. | 1141 | ŘEHÁČEK Michal | 92 | M15-18 | 34. | TEPLICE NAD METUJÍ | 2:22:51.4 | 5:00:55.2 | 2:29:14.2 | 12.6 |
263 | 263. | 1207 | ŠAFAŘÍK Martin | 70 | M30-39 | 83. | NOVÝ BYDŽOV | 2:22:51.3 | 5:00:55.4 | 2:29:14.4 | 12.6 |
264 | 264. | 1318 | ŠLAPKOVÁ Libuše | 62 | Z19+ | 32. | NÁCHOD | 2:14:48.5 | 5:02:23.5 | 2:30:42.5 | 12.5 |
265 | 265. | 369 | ZÁLOHA Radek | 71 | M30-39 | 84. | BB TEAM | 2:18:00.9 | 5:05:09.4 | 2:33:28.4 | 12.4 |
266 | 266. | 1218 | URCHOTA Vladimír | 50 | M50+ | 16. | PODĚBRADY | 2:28:15.8 | 5:05:45.5 | 2:34:04.5 | 12.4 |
267 | 267. | 1019 | VOVES Milan | 64 | M40-49 | 46. | SK CYKLOTEAM BROUMOV | 2:21:17.4 | 5:14:11.1 | 2:42:30.1 | 12.0 |
268 | 268. | 1130 | NOVÁK Zdeněk | 79 | M19-29 | 47. | TÝNIŠTĚ NAD ORLICÍ | 2:18:57.6 | 5:14:28.4 | 2:42:47.4 | 12.0 |
269 | 269. | 299 | HOLÝ Martin | 70 | M30-39 | 85. | BB TEAM | 2:18:01.5 | 5:18:44.4 | 2:47:03.4 | 11.9 |
270 | 270. | 1201 | POSPÍCHAL Jaroslav | 69 | M30-39 | 86. | KOLÍN | 2:26:28.5 | 5:21:04.0 | 2:49:23.0 | 11.8 |
271 | 271. | 1305 | ŠULCOVÁ Romana | 78 | Z19+ | 33. | PRAHA | 2:29:53.4 | 5:21:05.1 | 2:49:24.1 | 11.8 |
272 | 272. | 1349 | NÁDHEROVÁ Hana | 68 | Z19+ | 34. | JKF JAROMĚŘ | 2:30:58.4 | 5:21:14.9 | 2:49:33.9 | 11.8 |
273 | 273. | 1140 | VOMÁČKO Václav | 71 | M30-39 | 87. | JIČÍN | 2:26:37.5 | 5:24:23.3 | 2:52:42.3 | 11.7 |
274 | 274. | 1174 | KOBLASA Tomáš | 93 | M15-18 | 35. | BROUMOV | 2:18:39.8 | 5:24:23.8 | 2:52:42.8 | 11.7 |
275 | 275. | 1336 | ZAJÍCOVÁ Michaela | 79 | Z19+ | 35. | FIT KLUB JIČÍN | 2:47:23.9 | 5:50:24.5 | 3:18:43.5 | 10.8 |
276 | 276. | 1332 | ŘEZNÍČKOVÁ Alena | 66 | Z19+ | 36. | PRAHA | 2:09:55.8 | 5:52:48.9 | 3:21:07.9 | 10.7 |
277 | 277. | 1308 | ZÁVACKÁ Miriam | 73 | Z19+ | 37. | SCK ZVOLEN | 3:01:21.8 | 6:43:21.4 | 4:11:40.4 | 9.4 |
278 | 278. | 1167 | VANČATA Miloslav | 76 | M30-39 | 88. | BRNO | 3:01:02.1 | 7:01:36.8 | 4:29:55.8 | 9.0 |
279 | 279. | 1168 | GRUND Karel | 72 | M30-39 | 89. | BRNO | 3:01:03.3 | 7:01:37.2 | 4:29:56.2 | 9.0 |
280. | 1265 | HOFFMANN Martin | 73 | M30-39 | BC SPORT SEMILY | DNF | |||||
281. | 1103 | VRUBEL Dalibor | 60 | M40-49 | PBV MTB TEAM BRNO | DNF | |||||
282. | 1176 | VITHA Fratišek | 65 | M40-49 | VAMBERK | DNF | |||||
283. | 1032 | TRLIDA Vratislav | 75 | M30-39 | SRNOJEDY | 2:33:14.1 | DNF | ||||
284. | 1022 | ŠUSTA Josef | 84 | M19-29 | PECANI | DNF | |||||
285. | 1003 | ŠILAR Jakub | 89 | M15-18 | SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT | 1:58:50.0 | DNF | ||||
286. | 1069 | ŠEBESTÍK Petr | 60 | M40-49 | PBV MTB TEAM BRNO | DNF | |||||
287. | 1006 | SVOBODA Jan | 88 | M19-29 | CYKLO STRATÍLEK LITOMYŠL | DNF | |||||
288. | 1080 | SMEJKAL Marek | 65 | M40-49 | DEVELOP | DNF | |||||
289. | 1154 | ZÁVODNÍ Lukáš | 79 | M19-29 | CYKLO STRATÍLEK LITOMYŠL | DNF | |||||
290. | 1222 | ZÁŘECKÝ Jan | 89 | M15-18 | SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT | 2:19:47.8 | DNF | ||||
291. | 1266 | KLÍMA Michal | 71 | M30-39 | HŘEBEČ | DNF | |||||
292. | 1254 | LOM Luboš | 65 | M40-49 | NÁRODNÍ HRDINOVÉ | DNF | |||||
293. | 597 | EISELT Tomáš | 65 | M40-49 | PRAHA | DNF | |||||
294. | 1245 | HUŠEK Martin | 90 | M15-18 | KC KOOPERATIVA SG | 1:26:06.8 | DNF | ||||
295. | 1345 | PODVALSKÁ Jana | 75 | Z19+ | APOLLO DOLDY NÁCHOD | 1:47:21.6 | DNF | ||||
296. | 1228 | KOBLIHA Ondřej | 86 | M19-29 | PEELS TEAM | 1:36:04.1 | DNF | ||||
297. | 1230 | KROP Zdeněk | 63 | M40-49 | KCR ROUDNICE NAD LABEM | 1:57:15.4 | DNF | ||||
298. | 1338 | PECHOUTOVÁ Ivana | 86 | Z19+ | MICHELIN-SPECIALIZED TEAM | 1:52:23.4 | DNF | ||||
299. | 1033 | PELIKÁN Filip | 65 | M40-49 | PRAHA | DNF | |||||
300. | 1047 | NIŽNÍK Roman | 79 | M19-29 | PÚCHOV | DNF | |||||
301. | 1100 | MAREK Zdeněk | 60 | M40-49 | PBV MTB TEAM BRNO | DNF | |||||
302. | 1194 | HRABAL Vladimír | 66 | M40-49 | GT DLOUHÁ LOUČKA | DNF | |||||
303. | 1078 | HANOUSEK Lukáš | 90 | M15-18 | MICHAL KUČERA CYKLOSPORT | DNF | |||||
304. | 1314 | EGEMOVÁ Linda | 81 | Z19+ | BIKE BRDY TEAM | DNF | |||||
305. | 1051 | DUBSKÝ Tomáš | 85 | M19-29 | KC BIKE TEAM JAROMĚŘ | DNF | |||||
306. | 1158 | DOKOUPIL Milan | 72 | M30-39 | SK PRAGUE BIKERS | 2:03:23.3 | DNF | ||||
307. | 280 | DIMUN Vlado | 63 | M40-49 | OSTRAVA | 2:29:27.2 | DNF | ||||
308. | 1129 | DANĚK Pavel | 66 | M40-49 | PBV MTB TEAM BRNO | DNF | |||||
309. | 1102 | BUDÍK Miloš | 55 | M50+ | PBV MTB TEAM BRNO | 1:39:54.2 | DNF | ||||
310. | 1161 | CHROUST Karel | 62 | M40-49 | PBV MTB TEAM BRNO | DNF | |||||
311. | 1057 | JANATKA Jiří | 85 | M19-29 | W.B.S. JIČÍN | 2:06:38.8 | DNF | ||||
312. | 1119 | MAŇOUŠEK Petr | 71 | M30-39 | STS EASY BIKERS | DNF | |||||
313. | 1112 | MAKOVIČKA Aleš | 78 | M19-29 | B. H. XCR DIVISION | DNF | |||||
314. | 1156 | MACHÁČEK Pavel | 72 | M30-39 | CYKLO STRATÍLEK LITOMYŠL | DNF | |||||
315. | 1061 | LUPTÁK Peter | 70 | M30-39 | SUCHÝ DŮL | 1:56:37.6 | DNF | ||||
316. | 1182 | LAMR Martin | 70 | M30-39 | OK MTB TEAM PARDUBICE | DNF | |||||
317. | 1050 | KURKA Lukáš | 80 | M19-29 | KC BIKE TEAM JAROMĚŘ | DNF | |||||
318. | 1048 | KUNC Ladislav | 90 | M15-18 | TJ JISKRA ADRŠPACH | DNF | |||||
319. | 1075 | KUBÁT Ondřej | 62 | M40-49 | OPTIMA PROFI | DNF | |||||
320. | 1010 | BLAHNA Pete | 50 | M50+ | PETE-ÁDR-TEAM | DNF |
Copyright © 2006 - 2024 Sportis s.r.o. Publikování nebo další šíření obsahu serveru Sportis.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno.