Jevišovka (08. 09. 2007)
zataženo, déšť, vzduch: 17°C
KPŽ - Cyklobraní Kooperativy a ČS 2007 - výsledky
|
||||||||||||||||||||||||
Ke stažení |
Možnost zobrazení nebo skrytí vybraných sloupců
trať - 66 km (Absolutní pořadí) řazení cíl
Kliknutím na záhlaví sloupců seřadíte jejich údaje vzestupně nebo sestupně
poř. | st.č. | jméno | roč. | kat. | # | klub | cíl | ztráta | km/h | |
1 | 1. | 440 | MLYNÁŘ Zdeněk | 76 | MEL | 1. | MAX CURSOR | 1:54:56.8 | 34.5 | |
2 | 2. | 513 | BOUDNÝ Pavel | 82 | MEL | 2. | Kellys Opportunity | 1:54:57.1 | 0.3 | 34.4 |
3 | 3. | 27 | JEŽEK Václav | 77 | MEL | 3. | SPINNING MB-ALPINE PRO | 1:55:10.5 | 13.7 | 34.4 |
4 | 4. | 510 | PŘECECHTĚL Michal | 77 | MEL | 4. | MAXIDEK-CANNONDALE | 1:56:58.4 | 2:01.6 | 33.9 |
5 | 5. | 474 | HAMAN Martin | 84 | MEL | 5. | BTR | 1:56:59.9 | 2:03.1 | 33.8 |
6 | 6. | 209 | FRIEDE Jaromír | 75 | M30-39 | 1. | SURVIVAL - WALMARK - COLNAGO | 1:59:11.1 | 4:14.3 | 33.2 |
7 | 7. | 12 | KRAMÁR David | 76 | M30-39 | 2. | HERVIS-DURATEC TEAM | 1:59:14.2 | 4:17.4 | 33.2 |
8 | 8. | 2 | SOUKUP Petr | 70 | M30-39 | 3. | GALAXY GS JISTEBNICE | 1:59:17.7 | 4:20.9 | 33.2 |
9 | 9. | 6 | ŠUSTEK Milan | 82 | MEL | 6. | PELL´S TEAM | 2:01:37.5 | 6:40.7 | 32.6 |
10 | 10. | 39 | JELÍNEK Václav | 76 | M30-39 | 4. | EXE JEANS | 2:01:46.6 | 6:49.8 | 32.5 |
11 | 11. | 506 | MIKULÁŠEK Jiří | 76 | M30-39 | 5. | Hic Markus | 2:01:47.1 | 6:50.3 | 32.5 |
12 | 12. | 5 | STIEBER Zdeněk | 72 | M30-39 | 6. | TOYOTA DOLÁK | 2:01:50.0 | 6:53.2 | 32.5 |
13 | 13. | 3 | JISKRA Jaroslav | 64 | M40-49 | 1. | TOYOTA DOLÁK | 2:01:56.1 | 6:59.3 | 32.5 |
14 | 14. | 420 | FOJTÍK Jan | 88 | MEL | 7. | ČS MTB II | 2:02:30.7 | 7:33.9 | 32.3 |
15 | 15. | 8 | SMAZAL Václav | 61 | M40-49 | 2. | GALAXY GS JISTEBNICE | 2:03:12.7 | 8:15.9 | 32.1 |
16 | 16. | 371 | BUBLÍK Libor | 86 | M19-29 | 1. | BTR | 2:03:34.2 | 8:37.4 | 32.0 |
17 | 17. | 380 | MATĚJKA Jan | 76 | M30-39 | 7. | SPINNING MB - ALPINE PRO | 2:03:58.0 | 9:01.2 | 31.9 |
18 | 18. | 514 | TRUMMER Rudolf | 66 | M40-49 | 3. | Austria | 2:03:58.6 | 9:01.8 | 31.9 |
19 | 19. | 9 | KARKULE Pavel | 79 | M19-29 | 2. | SURVIVAL WALMARK COLNAGO TEA | 2:03:59.3 | 9:02.5 | 31.9 |
20 | 20. | 468 | LECHNER Petr | 84 | MEL | 8. | Cyklo Kaňkovský | 2:05:26.4 | 10:29.6 | 31.6 |
21 | 21. | 441 | MLYNÁŘ Vlastimil | 74 | M30-39 | 8. | ACS DRAK UMBRO | 2:06:12.2 | 11:15.4 | 31.4 |
22 | 22. | 13 | RUNT Pavel | 72 | M30-39 | 9. | KEBEK CHOMUTOV | 2:06:14.5 | 11:17.7 | 31.4 |
23 | 23. | 10 | KUČERA Vladimír | 73 | M30-39 | 10. | TOYOTA DOLÁK | 2:06:15.1 | 11:18.3 | 31.4 |
24 | 24. | 313 | HYNEK Jan | 89 | M15-18 | 1. | MAXIDEK CANNONDALE | 2:06:23.0 | 11:26.2 | 31.3 |
25 | 25. | 443 | MALÝ Ondřej | 85 | M19-29 | 3. | DT SWISS bike team | 2:06:26.4 | 11:29.6 | 31.3 |
26 | 26. | 379 | ŠULC Ladislav | 85 | M19-29 | 4. | SPINNING MB - ALPINE PRO | 2:06:42.7 | 11:45.9 | 31.3 |
27 | 27. | 464 | GOLD Zdeněk | 87 | MEL | 9. | PELL´S TEAM | 2:07:58.4 | 13:01.6 | 30.9 |
28 | 28. | 458 | SMOLA Miloš | 63 | M40-49 | 4. | BLATNÁ | 2:07:58.5 | 13:01.7 | 30.9 |
29 | 29. | 49 | DOLANSKÝ Daniel | 86 | M19-29 | 5. | KEBEK CHOMUTOV | 2:08:01.1 | 13:04.3 | 30.9 |
30 | 30. | 520 | LAABER Franz | 76 | M30-39 | 11. | Team Toms Radhaus | 2:08:48.0 | 13:51.2 | 30.7 |
31 | 31. | 23 | PŘIBYL Tomáš | 60 | M40-49 | 5. | ČS MTB MASTERS | 2:09:23.2 | 14:26.4 | 30.6 |
32 | 32. | 7 | KUGLER Zbyněk | 81 | M19-29 | 6. | SURVIVAL WALMARK COLNAGO TEA | 2:09:23.7 | 14:26.9 | 30.6 |
33 | 33. | 24 | KONOPÁSEK Tomáš | 76 | M30-39 | 12. | EXE JEANS | 2:09:24.3 | 14:27.5 | 30.6 |
34 | 34. | 25 | KONOPÁSEK Martin | 72 | M30-39 | 13. | EXE JEANS | 2:09:29.8 | 14:33.0 | 30.6 |
35 | 35. | 473 | BORÁK Jiří | 67 | M40-49 | 6. | DT SWISS BIKE TEAM | 2:09:40.7 | 14:43.9 | 30.5 |
36 | 36. | 460 | BÁRTA Jan | 62 | M40-49 | 7. | PRODOLI TEAM | 2:09:43.0 | 14:46.2 | 30.5 |
37 | 37. | 469 | CHYTIL Jan | 91 | M15-18 | 2. | Otrokovice | 2:10:19.5 | 15:22.7 | 30.4 |
38 | 38. | 35 | VACULÍK Rosťa | 85 | M19-29 | 7. | DRÁSAL TEAM HOLEŠOV KŘ | 2:10:19.6 | 15:22.8 | 30.4 |
39 | 39. | 445 | NOSEK Zdeněk | 83 | M19-29 | 8. | Dukla Brno | 2:10:43.9 | 15:47.1 | 30.3 |
40 | 40. | 500 | VOJTĚCH Martin | 73 | M30-39 | 14. | ZNOJMO | 2:10:47.9 | 15:51.1 | 30.3 |
41 | 41. | 419 | MALÝ Lukáš | 88 | MEL | 10. | ČS MTB II | 2:11:28.6 | 16:31.8 | 30.1 |
42 | 42. | 377 | JIRÁSKO Ladislav | 78 | M19-29 | 9. | SPINNING MB-ALPINE PRO | 2:11:37.8 | 16:41.0 | 30.1 |
43 | 43. | 11 | KUČERA Petr | 75 | M30-39 | 15. | TOYOTA DOLÁK | 2:11:39.0 | 16:42.2 | 30.1 |
44 | 44. | 143 | ŠMERDA Petr | 79 | M19-29 | 10. | BRNO | 2:11:39.1 | 16:42.3 | 30.1 |
45 | 45. | 400 | KAVAN Josef | 58 | M40-49 | 8. | UNISTAV TEAM | 2:11:55.2 | 16:58.4 | 30.0 |
46 | 46. | 64 | KUJAN Miroslav | 63 | M40-49 | 9. | KOOPERATIVA LIBEREC | 2:12:13.9 | 17:17.1 | 29.9 |
47 | 47. | 32 | JIČINSKÝ Tomáš | 72 | M30-39 | 16. | BIKE LIVE CLUB | 2:12:16.4 | 17:19.6 | 29.9 |
48 | 48. | 123 | JÍLEK Martin | 69 | M30-39 | 17. | MTB GT | 2:12:16.9 | 17:20.1 | 29.9 |
49 | 49. | 28 | ŠUSER Václav | 87 | M19-29 | 11. | WWW.BIKETEAMKRALUPY.WZ.CZ | 2:12:23.2 | 17:26.4 | 29.9 |
50 | 50. | 14 | KRÁLÍK David | 76 | M30-39 | 18. | TOYOTA DOLÁK | 2:12:38.8 | 17:42.0 | 29.9 |
51 | 51. | 375 | HLADÍK Josef | 71 | M30-39 | 19. | SPINNING MB | 2:12:52.7 | 17:55.9 | 29.8 |
52 | 52. | 21 | RYBAŘÍK Pavel | 57 | M50-59 | 1. | GALAXY GS JISTEBNICE | 2:13:59.9 | 19:03.1 | 29.6 |
53 | 53. | 15 | STŘIHAVKA Dan | 88 | MEL | 11. | HERVIS-DURATEC TEAM | 2:14:00.3 | 19:03.5 | 29.6 |
54 | 54. | 258 | LIBERDA Milan | 82 | M19-29 | 12. | CYKLO KANKOVSKÝ | 2:14:01.4 | 19:04.6 | 29.5 |
55 | 55. | 19 | KUTHAN Roman | 68 | M30-39 | 20. | BIKE LIVE CLUB | 2:14:08.5 | 19:11.7 | 29.5 |
56 | 56. | 43 | PELÁN Milan | 66 | M40-49 | 10. | CHALLENGER BIKE TEAM | 2:14:12.2 | 19:15.4 | 29.5 |
57 | 57. | 180 | KOTLÍK Jiří | 76 | M30-39 | 21. | KOOPERATIVA | 2:14:16.8 | 19:20.0 | 29.5 |
58 | 58. | 433 | BAČOVSKÝ Marek | 89 | M15-18 | 3. | JESENÍK | 2:14:17.8 | 19:21.0 | 29.5 |
59 | 59. | 85 | ISTENČIN Lukáš | 77 | M30-39 | 22. | SPORTSERVIS MONTANA KOLÍN | 2:14:19.8 | 19:23.0 | 29.5 |
60 | 60. | 118 | MUŽÍČEK Pavel | 84 | M19-29 | 13. | TJ Bižuterie Jablonec | 2:14:24.0 | 19:27.2 | 29.5 |
61 | 61. | 205 | ČEJKA Petr | 64 | M40-49 | 11. | CK MORAVA LEŠTINA | 2:14:37.4 | 19:40.6 | 29.4 |
62 | 62. | 81 | PLACHÝ Jiří | 63 | M40-49 | 12. | DRÁSAL TEAM HOLEŠOV | 2:15:02.7 | 20:05.9 | 29.3 |
63 | 63. | 472 | FINSTERLE René | 72 | M30-39 | 23. | ELEVENX-IONT TEAM | 2:15:07.0 | 20:10.2 | 29.3 |
64 | 64. | 46 | JUREČKA Jiří | 66 | M40-49 | 13. | KLADRUBY NAD LABEM | 2:15:12.6 | 20:15.8 | 29.3 |
65 | 65. | 374 | FREMUND Miroslav | 72 | M30-39 | 24. | MTBIKE TEAM | 2:15:13.9 | 20:17.1 | 29.3 |
66 | 66. | 237 | KREJČÍ Václav | 65 | M40-49 | 14. | JU-BIKE JIHLAVA | 2:15:20.2 | 20:23.4 | 29.3 |
67 | 67. | 261 | CHUDOBA Jan | 82 | M19-29 | 14. | MEDICS OPAVA | 2:15:29.3 | 20:32.5 | 29.2 |
68 | 68. | 451 | ANTOŠ Jiří | 86 | M19-29 | 15. | Cykloklub Kučera Znojmo | 2:16:18.3 | 21:21.5 | 29.1 |
69 | 69. | 442 | KAŠPARŮ Jan | 80 | M19-29 | 16. | Bretton | 2:16:25.0 | 21:28.2 | 29.0 |
70 | 70. | 30 | KOTTOVÁ Petra | 79 | Z19-29 | 1. | TOYOTA DOLÁK | 2:16:41.7 | 21:44.9 | 29.0 |
71 | 71. | 20 | PÁNEK Petr | 67 | M40-49 | 15. | SURVIVAL WALMARK COLNAGO TEA | 2:17:22.7 | 22:25.9 | 28.8 |
72 | 72. | 40 | SALAČ Petr | 59 | M40-49 | 16. | RUBENA HOBBY 2 | 2:17:45.3 | 22:48.5 | 28.7 |
73 | 73. | 31 | DĚDIČ Michal | 84 | M19-29 | 17. | DRÁSAL TEAM HOLEŠOV | 2:18:32.6 | 23:35.8 | 28.6 |
74 | 74. | 38 | VÍTEK Josef | 84 | M19-29 | 18. | BIKE TEAM KRALUPY | 2:18:55.7 | 23:58.9 | 28.5 |
75 | 75. | 351 | MORAVEC Pavel | 67 | M40-49 | 17. | DIANA PRAHA | 2:19:03.2 | 24:06.4 | 28.5 |
76 | 76. | 58 | ?? | M19-29 | 19. | 2:19:03.3 | 24:06.5 | 28.5 | ||
77 | 77. | 388 | JENÍK Martin | 89 | M15-18 | 4. | KLUB LANNUTTI MOST | 2:19:13.7 | 24:16.9 | 28.4 |
78 | 78. | 47 | NEPRÁŠEK ST. Pavel | 57 | M50-59 | 2. | KEBEK CHOMUTOV | 2:19:15.5 | 24:18.7 | 28.4 |
79 | 79. | 227 | KUČERA Josef | 43 | M60+ | 1. | SK CYKLO CHLUBNA ŽĎÁR NAD SÁ | 2:19:16.3 | 24:19.5 | 28.4 |
80 | 80. | 84 | HADERKA Jan | 89 | M15-18 | 5. | DRÁSAL TEAM HOLEŠOV | 2:19:34.0 | 24:37.2 | 28.4 |
81 | 81. | 145 | BRADNA Václav | 80 | M19-29 | 20. | KC KOOPERATIVA LIBEREC | 2:19:45.5 | 24:48.7 | 28.3 |
82 | 82. | 398 | VESELÝ Tomáš | 89 | M15-18 | 6. | CYKLOTEAM SAUNA BAR HORNÍ CE | 2:19:52.8 | 24:56.0 | 28.3 |
83 | 83. | 732 | LAMBOT Jan | 67 | M40-49 | 18. | Jevišovka | 2:20:11.2 | 25:14.4 | 28.2 |
84 | 84. | 321 | TICHÝ František | 58 | M40-49 | 19. | TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ | 2:20:16.7 | 25:19.9 | 28.2 |
85 | 85. | 188 | KOUTNÝ Čestmír | 78 | M19-29 | 21. | JAHODA TEAM | 2:20:22.7 | 25:25.9 | 28.2 |
86 | 86. | 29 | SLABA Miroslav | 54 | M50-59 | 3. | GALAXY GS JISTEBNICE | 2:20:30.6 | 25:33.8 | 28.2 |
87 | 87. | 253 | SVÍTEK Jiří | 91 | M15-18 | 7. | TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ | 2:20:30.8 | 25:34.0 | 28.2 |
88 | 88. | 66 | STRAUSS Jindřich | 86 | M19-29 | 22. | DRASAL TEAM HOLEŠOV | 2:20:32.3 | 25:35.5 | 28.2 |
89 | 89. | 42 | LINEK Petr | 59 | M40-49 | 20. | DRÁSAL TEAM HOLEŠOV | 2:20:33.3 | 25:36.5 | 28.2 |
90 | 90. | 243 | MARTINKOVÁ Jana | 80 | Z19-29 | 2. | SURVIVAL WALMARK COLNAGO TEA | 2:20:35.5 | 25:38.7 | 28.2 |
91 | 91. | 268 | HRUBÝ Tomáš | 60 | M40-49 | 21. | PRAHA 9 | 2:21:16.8 | 26:20.0 | 28.0 |
92 | 92. | 159 | ZERÁK Martin | 62 | M40-49 | 22. | PELL´S HARD BIKERS KUŘIM | 2:21:45.6 | 26:48.8 | 27.9 |
93 | 93. | 280 | ZÁVODNÍK Petr | 83 | M19-29 | 23. | CHCIAL BYM MOĆ | 2:21:53.6 | 26:56.8 | 27.9 |
94 | 94. | 238 | ŘIHÁČEK Ladislav | 60 | M40-49 | 23. | RUBENA HOBBY 2 | 2:21:54.2 | 26:57.4 | 27.9 |
95 | 95. | 501 | FRECER Leoš | 67 | M40-49 | 24. | ZNOJMO | 2:21:54.3 | 26:57.5 | 27.9 |
96 | 96. | 60 | ŠOLJAK Jiří | 80 | M19-29 | 24. | BIKE TEAM KRALUPY | 2:22:23.4 | 27:26.6 | 27.8 |
97 | 97. | 301 | VESELOVSKÝ Vlastimil | 74 | M30-39 | 25. | CYKLOVESELOVSKÝ | 2:22:24.7 | 27:27.9 | 27.8 |
98 | 98. | 444 | BAMBULA Radomír | 70 | M30-39 | 26. | TŘEBÍČ | 2:22:29.9 | 27:33.1 | 27.8 |
99 | 99. | 314 | HYNEK Dominik | 91 | M15-18 | 8. | MAXIDEK CANNODALE | 2:22:41.1 | 27:44.3 | 27.8 |
100 | 100. | 185 | CIRKOVSKÝ David | 68 | M30-39 | 27. | BIKE LIVE CLUB | 2:22:41.2 | 27:44.4 | 27.8 |
101 | 101. | 22 | HANYK Karel | 88 | M19-29 | 25. | EXEJEANS CHOMUTOV | 2:22:44.1 | 27:47.3 | 27.7 |
102 | 102. | 327 | JORDA Radek | 83 | M19-29 | 26. | SSPK OLOMOUC | 2:23:02.0 | 28:05.2 | 27.7 |
103 | 103. | 69 | HAMPL Jaromír | 54 | M50-59 | 4. | KC KOOPERATIVA | 2:23:02.9 | 28:06.1 | 27.7 |
104 | 104. | 141 | ŠPALEK Miroslav | 61 | M40-49 | 25. | EXEJEANS CHOMUTOV | 2:23:03.4 | 28:06.6 | 27.7 |
105 | 105. | 350 | ŠEJNOHA Michal | 66 | M40-49 | 26. | DIANA PRAHA | 2:23:41.0 | 28:44.2 | 27.6 |
106 | 106. | 414 | FOŘT Svatopluk | 45 | M60+ | 2. | Kutná Hora | 2:23:41.5 | 28:44.7 | 27.6 |
107 | 107. | 198 | ČERNÝ Robert | 70 | M30-39 | 28. | LAWI CRAZY TEAM MLADÁ BOLESL | 2:24:01.1 | 29:04.3 | 27.5 |
108 | 108. | 250 | SVOBODA Hynek | 78 | M19-29 | 27. | KOOP AGENTURA SEVERNÍ MORAVA | 2:24:10.7 | 29:13.9 | 27.5 |
109 | 109. | 94 | ŘIMNÁČ Jan | 75 | M30-39 | 29. | MTB TEAM APOLLO SPORT | 2:24:12.3 | 29:15.5 | 27.5 |
110 | 110. | 174 | HRONZA Rudolf | 47 | M60+ | 3. | BS JOMA JINDŘICHŮV HRADEC | 2:24:13.3 | 29:16.5 | 27.5 |
111 | 111. | 439 | NEVŘELA Miroslav | 65 | M40-49 | 27. | BIKE NAVISPORT HRANICE | 2:24:25.4 | 29:28.6 | 27.4 |
112 | 112. | 424 | BARTÁK Vladimír | 46 | M60+ | 4. | ŠU-TRI Prachatice | 2:24:27.0 | 29:30.2 | 27.4 |
113 | 113. | 478 | ROUSOVÁ Mirka | 63 | Z40+ | 1. | EXE JEANS CHOMUTOV | 2:24:28.9 | 29:32.1 | 27.4 |
114 | 114. | 155 | ROUBAL Jaroslav | 68 | M30-39 | 30. | BIKESPORT PLZEŇ | 2:24:38.3 | 29:41.5 | 27.4 |
115 | 115. | 304 | VOBECKÝ Zdeněk | 89 | M15-18 | 9. | KRABCYCLES MTB RACING | 2:24:45.2 | 29:48.4 | 27.4 |
116 | 116. | 270 | BOUBÍN Jan | 89 | M15-18 | 10. | SPINNING MB-ALPINE PRO | 2:24:48.4 | 29:51.6 | 27.3 |
117 | 117. | 163 | HÁBL Miroslav | 57 | M50-59 | 5. | AUTODOPRAVA-HÁBL | 2:24:49.1 | 29:52.3 | 27.3 |
118 | 118. | 447 | KOŽÍŠEK Zdeněk | 75 | M30-39 | 31. | Bike servis Jarmara | 2:24:58.5 | 30:01.7 | 27.3 |
119 | 119. | 65 | KOCOUREK Ivo | 66 | M40-49 | 28. | TOYOTA DOLÁK A TEAM | 2:25:05.7 | 30:08.9 | 27.3 |
120 | 120. | 456 | KROUPA Tomáš | 72 | M30-39 | 32. | SURVIVAL-WALMARK MTB TEAM | 2:25:08.5 | 30:11.7 | 27.3 |
121 | 121. | 45 | FELKL Luděk | 60 | M40-49 | 29. | MAXIDEK CANNONDALE | 2:25:45.3 | 30:48.5 | 27.2 |
122 | 122. | 297 | DOŠKÁŘ Martin | 74 | M30-39 | 33. | KOUKLAST TEAM | 2:25:58.2 | 31:01.4 | 27.1 |
123 | 123. | 305 | REJMAN Leoš | 66 | M40-49 | 30. | CRAZY TEAM SPINING MB | 2:26:13.2 | 31:16.4 | 27.1 |
124 | 124. | 453 | KOPECKÝ Lukáš | 78 | M19-29 | 28. | BRANDÝS NAD ORLICÍ | 2:26:20.4 | 31:23.6 | 27.1 |
125 | 125. | 262 | ZEISEL Viktor | 56 | M50-59 | 6. | CS MTB MASTERS | 2:26:22.6 | 31:25.8 | 27.1 |
126 | 126. | 511 | VÁCLAVEK Vladimír | 81 | M19-29 | 29. | CK Lesonice | 2:26:27.4 | 31:30.6 | 27.0 |
127 | 127. | 412 | MIKAUŠ Jiří | 87 | M19-29 | 30. | LELEKBIKERS | 2:26:31.7 | 31:34.9 | 27.0 |
128 | 128. | 335 | STOLAŘOVÁ Karolína | 80 | Z19-29 | 3. | GALAXY GS JISTEBNICE | 2:27:02.5 | 32:05.7 | 26.9 |
129 | 129. | 434 | ESCHLER Radek | 79 | M19-29 | 31. | Žulová | 2:27:49.2 | 32:52.4 | 26.8 |
130 | 130. | 399 | REICH Libor | 55 | M50-59 | 7. | CYKLOTEAM SAUNA BAR HORNÍ CE | 2:27:50.2 | 32:53.4 | 26.8 |
131 | 131. | 332 | MACNAR Petr | 67 | M40-49 | 31. | MILOVICE | 2:27:53.3 | 32:56.5 | 26.8 |
132 | 132. | 465 | LEJSEK Tomáš | 64 | M40-49 | 32. | Praha 5 | 2:27:54.9 | 32:58.1 | 26.8 |
133 | 133. | 333 | ADAM Milan | 66 | M40-49 | 33. | BIKE BRDY TEAM | 2:27:55.7 | 32:58.9 | 26.8 |
134 | 134. | 86 | LINKOVÁ Ivana | 65 | Z40+ | 2. | DRÁSAL TEAMHOLEŠOV A | 2:28:07.6 | 33:10.8 | 26.7 |
135 | 135. | 416 | JANDA Aleš | 90 | M15-18 | 11. | ČS MTB II | 2:28:18.7 | 33:21.9 | 26.7 |
136 | 136. | 349 | SVOBODA Miroslav | 52 | M50-59 | 8. | PRAHA 9 KBELY | 2:28:27.9 | 33:31.1 | 26.7 |
137 | 137. | 330 | PETRÁŠEK Pavel | 68 | M30-39 | 34. | TOYOTA DOLÁK | 2:28:32.8 | 33:36.0 | 26.7 |
138 | 138. | 418 | STARY Vojtech | 90 | M15-18 | 12. | CS MTB II | 2:28:37.6 | 33:40.8 | 26.6 |
139 | 139. | 88 | KUČERA Radomil | 60 | M40-49 | 34. | OSTROŽSKÁ NOVÁ VES | 2:28:39.2 | 33:42.4 | 26.6 |
140 | 140. | 196 | MOC Vladimír | 56 | M50-59 | 9. | PSAC SEMČICE | 2:28:51.5 | 33:54.7 | 26.6 |
141 | 141. | 291 | MAKOŇ Zdeněk | 38 | M60+ | 5. | MCB SOKOLOV | 2:28:56.0 | 33:59.2 | 26.6 |
142 | 142. | 142 | NOVÁK Lukáš | 66 | M40-49 | 35. | HRADEC KRÁLOVÉ | 2:28:58.3 | 34:01.5 | 26.6 |
143 | 143. | 111 | KOLINGER Radim | 63 | M40-49 | 36. | TOYOTA DOLÁK | 2:28:59.5 | 34:02.7 | 26.6 |
144 | 144. | 459 | HASELBAUEROVÁ Anna | 74 | Z30-39 | 1. | PRODOLI RACING TEAM | 2:29:01.6 | 34:04.8 | 26.6 |
145 | 145. | 242 | KUBAT Martin | 76 | M30-39 | 35. | BRNO | 2:29:14.8 | 34:18.0 | 26.5 |
146 | 146. | 284 | BARTOŠ Ladislav | 72 | M30-39 | 36. | LAMAČI SKAL | 2:29:15.4 | 34:18.6 | 26.5 |
147 | 147. | 303 | HÁJEK Stanislav | 45 | M60+ | 6. | KOSMONOSY | 2:29:17.3 | 34:20.5 | 26.5 |
148 | 148. | 178 | SOUČEK Jan | 53 | M50-59 | 10. | JEMNICE | 2:29:17.9 | 34:21.1 | 26.5 |
149 | 149. | 308 | BÍLEK Pavel | 70 | M30-39 | 37. | MESSENGER SERVICE | 2:29:21.4 | 34:24.6 | 26.5 |
150 | 150. | 471 | SAMOHÝL Libor | 76 | M30-39 | 38. | TLUMAČOV | 2:29:27.9 | 34:31.1 | 26.5 |
151 | 151. | 276 | LÁTALOVÁ Vlasta | 71 | Z30-39 | 2. | CHUDOBÍN | 2:29:49.9 | 34:53.1 | 26.4 |
152 | 152. | 277 | LÁTAL Aleš | 65 | M40-49 | 37. | CHUDOBÍN | 2:29:50.2 | 34:53.4 | 26.4 |
153 | 153. | 57 | BEK Dalibor | 64 | M40-49 | 38. | KEBEK CHOMUTOV | 2:30:22.8 | 35:26.0 | 26.3 |
154 | 154. | 435 | NEPOMUCKÝ Ondřej | 80 | M19-29 | 32. | Brno | 2:30:29.5 | 35:32.7 | 26.3 |
155 | 155. | 417 | FLEIŠMAN Miroslav | 89 | M15-18 | 13. | ČS MTB II | 2:30:34.7 | 35:37.9 | 26.3 |
156 | 156. | 338 | MALÝ Jaroslav | 72 | M30-39 | 39. | LAWI-CRAZY TEAM SPINNING MLA | 2:30:34.9 | 35:38.1 | 26.3 |
157 | 157. | 53 | PINĎÁK Jiří | 60 | M40-49 | 39. | OCELOVÍ LETCI | 2:30:35.1 | 35:38.3 | 26.3 |
158 | 158. | 240 | VRÁBEL Petr | 69 | M30-39 | 40. | SK CYKLO CHLUBNA | 2:30:44.3 | 35:47.5 | 26.3 |
159 | 159. | 201 | VAŇKOVÁ Tereza | 91 | Z15-18 | 1. | DIMP-GIANT CYCLING TEAM | 2:31:08.6 | 36:11.8 | 26.2 |
160 | 160. | 91 | ANTONÍNOVÁ Alena | 64 | Z40+ | 3. | KEBEK CHOMUTOV | 2:31:10.2 | 36:13.4 | 26.2 |
161 | 161. | 119 | JUŘÍK Kamil | 67 | M40-49 | 40. | JESENÍK | 2:31:34.0 | 36:37.2 | 26.1 |
162 | 162. | 285 | PŘIBYL + HRONEK | TAN | 1. | DRÁSAL TEAM HOLEŠOV B | 2:31:44.5 | 36:47.7 | 26.1 | |
163 | 163. | 228 | NOVÁK Vlastislav | 64 | M40-49 | 41. | BRNO | 2:31:58.9 | 37:02.1 | 26.1 |
164 | 164. | 73 | JÍRŮ Jan | 66 | M40-49 | 42. | AUTO MASTÍK MTB TEAM | 2:32:05.0 | 37:08.2 | 26.0 |
165 | 165. | 340 | SVOBODA Karel | 61 | M40-49 | 43. | PRAHA | 2:32:05.1 | 37:08.3 | 26.0 |
166 | 166. | 383 | MAKOVEC Karel | 75 | M30-39 | 41. | SK CETOS PŘÍBRAM | 2:32:28.5 | 37:31.7 | 26.0 |
167 | 167. | 137 | TEMPÍR Milda tom | 61 | M40-49 | 44. | MAXIDEK CANNONDALE | 2:32:36.4 | 37:39.6 | 25.9 |
168 | 168. | 296 | PELÁNOVÁ Martina | 89 | Z15-18 | 2. | CHALLENGER BIKE TEAM | 2:32:42.3 | 37:45.5 | 25.9 |
169 | 169. | 116 | HRBEK Martin | 65 | M40-49 | 45. | KEBEK CHOMUTOV | 2:33:09.1 | 38:12.3 | 25.9 |
170 | 170. | 100 | MASTIK Tomáš | 78 | M19-29 | 33. | AUTO MASTIK MTB TEAM | 2:33:10.9 | 38:14.1 | 25.9 |
171 | 171. | 391 | RUŠAR Daniel | 76 | M30-39 | 42. | HUSTOPEČE NAD BEČVOU | 2:33:50.8 | 38:54.0 | 25.7 |
172 | 172. | 229 | KUBIČKO Petr | 69 | M30-39 | 43. | SLOVAN J.HRADEC | 2:34:27.8 | 39:31.0 | 25.6 |
173 | 173. | 386 | KOTROUŠ Miroslav | 65 | M40-49 | 46. | SPINNING MB - ALPINE PRO | 2:34:37.8 | 39:41.0 | 25.6 |
174 | 174. | 448 | HOLÝ Radek | 78 | M19-29 | 34. | Vavřík racing team | 2:34:38.7 | 39:41.9 | 25.6 |
175 | 175. | 125 | BÍLEK Stanislav | 68 | M30-39 | 44. | ŽĎÁR NAD SÁZAVOU | 2:34:40.9 | 39:44.1 | 25.6 |
176 | 176. | 154 | PETERKA Dušan | 72 | M30-39 | 45. | BÍLOVICE NAD SVITAVOU | 2:34:45.7 | 39:48.9 | 25.6 |
177 | 177. | 411 | MIKAUŠ Aleš | 58 | M40-49 | 47. | LELEKBIKERS | 2:34:49.4 | 39:52.6 | 25.6 |
178 | 178. | 336 | BURŠÍK Václav | 75 | M30-39 | 46. | NĚMČIČKY | 2:35:12.0 | 40:15.2 | 25.5 |
179 | 179. | 334 | ŽÁČIK Josef | 82 | M19-29 | 35. | SSPK OLOMOUC | 2:35:36.3 | 40:39.5 | 25.4 |
180 | 180. | 454 | ODVÁRKA David | 73 | M30-39 | 47. | Horal Žďár nad Sázavou | 2:35:44.3 | 40:47.5 | 25.4 |
181 | 181. | 79 | ZULÁK Lubomír | 63 | M40-49 | 48. | TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ | 2:36:02.9 | 41:06.1 | 25.4 |
182 | 182. | 210 | RYPL Rostislav | 55 | M50-59 | 11. | RODINNÉ DOMY MAGENTA | 2:36:04.1 | 41:07.3 | 25.4 |
183 | 183. | 367 | WURM Pavel | 73 | M30-39 | 48. | PRAHA 1 | 2:36:18.2 | 41:21.4 | 25.3 |
184 | 184. | 401 | BAJER Jaroslav | 65 | M40-49 | 49. | UNISTAV TEAM | 2:36:19.5 | 41:22.7 | 25.3 |
185 | 185. | 498 | NOVÁK Pavel | 78 | M19-29 | 36. | Úvaly | 2:36:20.5 | 41:23.7 | 25.3 |
186 | 186. | 372 | BOLEK Martin | 72 | M30-39 | 49. | DOLNÍ LHOTA | 2:36:25.8 | 41:29.0 | 25.3 |
187 | 187. | 283 | DRÁŠIL Pavel | 54 | M50-59 | 12. | ŽIVNOSTENSKÁ POJIŠŤOVACÍ. A. | 2:36:42.6 | 41:45.8 | 25.3 |
188 | 188. | 274 | ŽÁČKOVÁ Jana | 67 | Z40+ | 4. | OCELOVÍ LETCI | 2:36:50.1 | 41:53.3 | 25.2 |
189 | 189. | 449 | ZAKOUŘIL Jiří | 57 | M50-59 | 13. | SKIMB | 2:36:52.9 | 41:56.1 | 25.2 |
190 | 190. | 26 | KARLOVEC Martin | 85 | M19-29 | 37. | BIKE TEAM KRALUPY O.S. | 2:37:03.2 | 42:06.4 | 25.2 |
191 | 191. | 309 | HUML Jiří | 56 | M50-59 | 14. | AUTOLAK TLUMAČOV | 2:37:05.5 | 42:08.7 | 25.2 |
192 | 192. | 255 | MALÝ Petr | 56 | M50-59 | 15. | PRAHA 3 - ŽIŽKOV | 2:37:10.3 | 42:13.5 | 25.2 |
193 | 193. | 259 | ŠVESTKA Vladislav | 47 | M60+ | 7. | OLYMP PRAHA | 2:37:13.1 | 42:16.3 | 25.2 |
194 | 194. | 67 | GAMBA Robert | 62 | M40-49 | 50. | SPINFIT LIBEREC | 2:37:16.5 | 42:19.7 | 25.2 |
195 | 195. | 342 | DOLANSKÝ Ladislav | 75 | M30-39 | 50. | BOHNICKÁ ŠLECHTA | 2:37:17.3 | 42:20.5 | 25.2 |
196 | 196. | 52 | PROCHÁZKOVÁ Michaela | 78 | Z19-29 | 4. | BIKE TEAM KRALUPY | 2:37:29.9 | 42:33.1 | 25.1 |
197 | 197. | 48 | EKL Martin | 57 | M50-59 | 16. | KRALUPY N.VLTAVOU | 2:37:31.5 | 42:34.7 | 25.1 |
198 | 198. | 387 | RADKOVIČ Radek | 67 | M40-49 | 51. | ZAJEČÍ | 2:37:41.9 | 42:45.1 | 25.1 |
199 | 199. | 206 | MAREŠ Jiři | 67 | M40-49 | 52. | MTB TEAM APOLLO SPORT | 2:37:51.3 | 42:54.5 | 25.1 |
200 | 200. | 373 | KAPOUN Michal | 65 | M40-49 | 53. | GALAXY GS JISTEBNICE | 2:38:11.4 | 43:14.6 | 25.0 |
201 | 201. | 41 | LUKAVEC Jiří | 64 | M40-49 | 54. | Liberec | 2:38:20.5 | 43:23.7 | 25.0 |
202 | 202. | 376 | KREJČÍ Lukaš | 89 | M15-18 | 14. | ZLÍN | 2:38:32.1 | 43:35.3 | 25.0 |
203 | 203. | 50 | PETROVOVI | TAN | 2. | BIKE TEAM KRALUPY | 2:38:35.2 | 43:38.4 | 25.0 | |
204 | 204. | 337 | HRUŠKA Jiří | 66 | M40-49 | 55. | MALEŠOV | 2:39:25.0 | 44:28.2 | 24.8 |
205 | 205. | 466 | KLIMEŠ Miloš | 55 | M50-59 | 17. | TJ Favorit | 2:39:25.0 | 44:28.2 | 24.8 |
206 | 206. | 463 | KRŠKOVÁ Barbora | 66 | Z40+ | 5. | SK Kondor | 2:39:25.8 | 44:29.0 | 24.8 |
207 | 207. | 512 | MLÍKA Petr | 70 | M30-39 | 51. | Praha | 2:40:00.0 | 45:03.2 | 24.8 |
208 | 208. | 222 | ČMELÍK Ondřej | 91 | M15-18 | 15. | SUNDANCE TJ OPAVA | 2:40:14.8 | 45:18.0 | 24.7 |
209 | 209. | 341 | KŘIVÁK Petr | 66 | M40-49 | 56. | VEMBLÓDI UNIČOV | 2:40:16.3 | 45:19.5 | 24.7 |
210 | 210. | 273 | SCHILLER Josef | 74 | M30-39 | 52. | MTB TEAM APOLLO SPORT | 2:40:44.7 | 45:47.9 | 24.6 |
211 | 211. | 522 | TURZA Lubor | 71 | M30-39 | 53. | Velké Meziříčí | 2:41:00.0 | 46:03.2 | 24.6 |
212 | 212. | 195 | BOHÁČEK Vladimír | 68 | M30-39 | 54. | PSAC SEMČICE | 2:41:07.3 | 46:10.5 | 24.6 |
213 | 213. | 425 | BÁRTOVÁ Růžena | 68 | Z30-39 | 3. | Prachatice | 2:41:07.9 | 46:11.1 | 24.6 |
214 | 214. | 189 | VELÍMSKÝ David | 71 | M30-39 | 55. | KUTNÁ HORA | 2:41:09.1 | 46:12.3 | 24.6 |
215 | 215. | 509 | KNOL Lubomír | 50 | M50-59 | 18. | Velká Bystřice | 2:41:12.8 | 46:16.0 | 24.6 |
216 | 216. | 217 | ČELŮSTKA Milan | 90 | M15-18 | 16. | ZLÍN | 2:41:31.1 | 46:34.3 | 24.5 |
217 | 217. | 432 | FORMÁNEK Petr | 67 | M40-49 | 57. | KÄRCHER | 2:41:31.8 | 46:35.0 | 24.5 |
218 | 218. | 279 | PODSEDNÍČEK Rudolf | 43 | M60+ | 8. | BIKE RPO MLADÁ BOLESLAV | 2:41:36.4 | 46:39.6 | 24.5 |
219 | 219. | 343 | LINKOVÁ Kačka | 84 | Z19-29 | 5. | DRÁSAL TEAM HOLEŠOV | 2:41:36.5 | 46:39.7 | 24.5 |
220 | 220. | 146 | HRUBÍŠEK Ivo | 66 | M40-49 | 58. | OLOMOUC | 2:42:23.2 | 47:26.4 | 24.4 |
221 | 221. | 359 | ŽALČÍK Štěpán | 92 | M15-18 | 17. | CYKLO MXM HULÍN | 2:42:33.3 | 47:36.5 | 24.4 |
222 | 222. | 71 | DOLEŽAL Pavel | 69 | M30-39 | 56. | CYKLO DOLEŽAL | 2:42:39.3 | 47:42.5 | 24.3 |
223 | 223. | 179 | ZÁBRANSKÝ Stanislav | 67 | M40-49 | 59. | JEMNICE | 2:42:39.9 | 47:43.1 | 24.3 |
224 | 224. | 110 | HABR Antonín | 57 | M50-59 | 19. | JEMNICE | 2:42:41.7 | 47:44.9 | 24.3 |
225 | 225. | 17 | HRUŠKA Jan | 69 | M30-39 | 57. | KC KOOPERATIVA | 2:43:11.1 | 48:14.3 | 24.3 |
226 | 226. | 114 | VÍŠEK Zdeněk | 53 | M50-59 | 20. | OCELOVÍ LETCI | 2:43:18.7 | 48:21.9 | 24.2 |
227 | 227. | 450 | PEKÁREK Petr | 76 | M30-39 | 58. | Kralupy nad Vltavou | 2:43:28.2 | 48:31.4 | 24.2 |
228 | 228. | 244 | PARKAN Jiří | 68 | M30-39 | 59. | SLOVAN JINDŘICHŮV HRADEC | 2:43:30.3 | 48:33.5 | 24.2 |
229 | 229. | 325 | BELŠAN Marek | 63 | M40-49 | 60. | PRAHA | 2:43:36.7 | 48:39.9 | 24.2 |
230 | 230. | 138 | VYLETA Karel | 70 | M30-39 | 60. | B- TEAM REVNICE | 2:43:38.8 | 48:42.0 | 24.2 |
231 | 231. | 393 | FORMAN Adolf | 55 | M50-59 | 21. | KORYČANY | 2:43:39.2 | 48:42.4 | 24.2 |
232 | 232. | 298 | KUNZ Karel | 73 | M30-39 | 61. | BRNO | 2:43:54.8 | 48:58.0 | 24.2 |
233 | 233. | 68 | ZAHULOVÁ Světlana | 58 | Z40+ | 6. | KC KOOPERATIVA KNKN | 2:44:01.9 | 49:05.1 | 24.1 |
234 | 234. | 397 | VESELÝ Zdeněk | 62 | M40-49 | 61. | CYKLOTEAM SAUNA BAR HORNÍ CE | 2:44:16.1 | 49:19.3 | 24.1 |
235 | 235. | 72 | DOLEŽAL Pavel | 90 | M15-18 | 18. | CYKLO DOLEŽAL | 2:44:18.2 | 49:21.4 | 24.1 |
236 | 236. | 177 | LEDVINA Tomáš | 67 | M40-49 | 62. | B. TEAM ŘEVNICE | 2:44:27.5 | 49:30.7 | 24.1 |
237 | 237. | 462 | ZVĚŘINOVI Libor. Irena | 65 | TAN | 3. | Triangle MTB team | 2:44:47.3 | 49:50.5 | 24.0 |
238 | 238. | 356 | OTRUBA Jan | 44 | M60+ | 9. | OCELOVÍ LETCI | 2:44:47.5 | 49:50.7 | 24.0 |
239 | 239. | 260 | SEVERA Martin | 56 | M50-59 | 22. | KOLUMBUS V.Y.P. | 2:44:53.4 | 49:56.6 | 24.0 |
240 | 240. | 172 | BUKOVANSKÝ Jiří + Pavel | TAN | 4. | TESMAN-BIKE | 2:45:43.6 | 50:46.8 | 23.9 | |
241 | 241. | 176 | ŠPERL Michal | 89 | M15-18 | 19. | BEESPEE.CZ | 2:45:44.0 | 50:47.2 | 23.9 |
242 | 242. | 322 | GRACLÍK Petr | 60 | M40-49 | 63. | LIPNÍK N. B. | 2:45:44.6 | 50:47.8 | 23.9 |
243 | 243. | 323 | KONEČNÝ Pavel | 72 | M30-39 | 62. | BŘECLAV | 2:45:49.0 | 50:52.2 | 23.9 |
244 | 244. | 362 | MATOUŠKOVÁ Jana | 79 | Z19-29 | 6. | BRANDÝS NAD ORLICÍ | 2:45:55.8 | 50:59.0 | 23.9 |
245 | 245. | 246 | RINDTOVÁ Eva | 65 | Z40+ | 7. | SKIMB | 2:46:00.2 | 51:03.4 | 23.9 |
246 | 246. | 365 | DUTÝ Radek | 72 | M30-39 | 63. | SPINNING MB - ALPINE PRO | 2:46:02.3 | 51:05.5 | 23.8 |
247 | 247. | 54 | HEJTMAN Miroslav | 76 | M30-39 | 64. | OLOMOUC | 2:46:21.0 | 51:24.2 | 23.8 |
248 | 248. | 171 | VAŇOUS Josef | 58 | M40-49 | 64. | CEREKVICE NAD LOUČNOU | 2:46:23.9 | 51:27.1 | 23.8 |
249 | 249. | 290 | VEJROSTA Zdeněk | 61 | M40-49 | 65. | KČT MTB KRALUPY NAD VLTAVOU | 2:46:25.5 | 51:28.7 | 23.8 |
250 | 250. | 112 | PALKOVIČ Rastislav | 47 | M60+ | 10. | Bratislava | 2:46:27.6 | 51:30.8 | 23.8 |
251 | 251. | 192 | BARÁK Miloš | 65 | M40-49 | 66. | ZNOJMO | 2:46:28.9 | 51:32.1 | 23.8 |
252 | 252. | 395 | NÁBĚLEK Aleš | 73 | M30-39 | 65. | Kroměříž | 2:46:50.7 | 51:53.9 | 23.7 |
253 | 253. | 360 | HOSÁKOVÁ Kateřina | 90 | Z15-18 | 3. | HERVIS-DURATEC TEAM | 2:47:00.3 | 52:03.5 | 23.7 |
254 | 254. | 310 | STAVENÍČEK Zdeněk | 60 | M40-49 | 67. | HOLEŠOVŠTÍ POKALÍŠCI | 2:47:00.8 | 52:04.0 | 23.7 |
255 | 255. | 77 | PALAS Petr | 66 | M40-49 | 68. | PELL´S HARDBIKERS KUŘIM | 2:47:37.6 | 52:40.8 | 23.6 |
256 | 256. | 364 | DUTÁ Lenka | 76 | Z30-39 | 4. | SPINNING MB - ALPINE PRO | 2:47:45.9 | 52:49.1 | 23.6 |
257 | 257. | 394 | JOSEFÍK Vladislav | 54 | M50-59 | 23. | KORYČANY | 2:47:47.2 | 52:50.4 | 23.6 |
258 | 258. | 496 | MUŽÍČEK Petr | 80 | M19-29 | 38. | TJ BIŽUTERIE JABLONEC | 2:47:56.0 | 52:59.2 | 23.6 |
259 | 259. | 329 | MACHÁLEK Oldřich | 47 | M60+ | 11. | BAHŇÁK OTROKOVICE | 2:48:02.2 | 53:05.4 | 23.6 |
260 | 260. | 346 | ZELEZNIK Petr | 60 | M40-49 | 69. | ZLIN-OTROKOVICE | 2:48:09.4 | 53:12.6 | 23.5 |
261 | 261. | 286 | ŠÍBL Aleš | 50 | M50-59 | 24. | BRNO | 2:48:13.4 | 53:16.6 | 23.5 |
262 | 262. | 92 | MORAVEC Hymbajs | 85 | M19-29 | 39. | JIRKOV | 2:48:31.6 | 53:34.8 | 23.5 |
263 | 263. | 300 | SKOVAJSA Bronislav | 68 | M30-39 | 66. | BIKE TUNING TEAM RUDNÁ | 2:48:36.0 | 53:39.2 | 23.5 |
264 | 264. | 312 | KEC Radek | 74 | M30-39 | 67. | MTB TEAM APOLO SPORT | 2:48:38.0 | 53:41.2 | 23.5 |
265 | 265. | 226 | MARVAL Pavel | 66 | M40-49 | 70. | B- TEAM REVNICE | 2:49:06.4 | 54:09.6 | 23.4 |
266 | 266. | 479 | PLESKOTOVÁ Dana | 55 | Z40+ | 8. | KC Kooperativa | 2:49:14.9 | 54:18.1 | 23.4 |
267 | 267. | 457 | BRABLEC Dalibor | 67 | M40-49 | 71. | FRÝDLANT N.O. | 2:49:30.3 | 54:33.5 | 23.4 |
268 | 268. | 89 | SLACH Zdeněk | 53 | M50-59 | 25. | OSTROŽSKÁ NOVÁ VES | 2:50:11.1 | 55:14.3 | 23.3 |
269 | 269. | 428 | SVOBODA Pavel | 74 | M30-39 | 68. | Chýně | 2:50:39.1 | 55:42.3 | 23.2 |
270 | 270. | 431 | SEGL Jaroslav | 63 | M40-49 | 72. | MTB Team ATOLLO Sport | 2:51:39.0 | 56:42.2 | 23.1 |
271 | 271. | 299 | LOSENSKÝ Pavel | 77 | M30-39 | 69. | BIKE TUNING TEAM RUDNÁ | 2:51:39.7 | 56:42.9 | 23.1 |
272 | 272. | 109 | MLADÝ Vladimír | 49 | M50-59 | 26. | SYNERGA | 2:51:48.1 | 56:51.3 | 23.0 |
273 | 273. | 152 | VACULIK Jan | 72 | M30-39 | 70. | TK SANANIM NĚMČICE | 2:52:13.3 | 57:16.5 | 23.0 |
274 | 274. | 508 | FOLTÁN Jan | 91 | M15-18 | 20. | SPINFIT LIBEREC | 2:52:53.4 | 57:56.6 | 22.9 |
275 | 275. | 202 | VOLECH Miroslav | 60 | M40-49 | 73. | PÍSEK | 2:52:53.6 | 57:56.8 | 22.9 |
276 | 276. | 404 | KLESKA Aleš | 67 | M40-49 | 74. | UNISTAV TEAM | 2:53:26.1 | 58:29.3 | 22.8 |
277 | 277. | 307 | MLCEK Roman | 76 | M30-39 | 71. | HODONÍN | 2:53:33.8 | 58:37.0 | 22.8 |
278 | 278. | 311 | EGIDA Miroslav | 62 | M40-49 | 75. | RÝMAŘOV | 2:53:50.9 | 58:54.1 | 22.8 |
279 | 279. | 121 | TARABA Jan | 48 | M50-59 | 27. | KORYČANY | 2:54:05.0 | 59:08.2 | 22.7 |
280 | 280. | 331 | KLEINHAMPL Michal | 66 | M40-49 | 76. | T 11 | 2:54:05.3 | 59:08.5 | 22.7 |
281 | 281. | 166 | PRAVDA Petr | 59 | M40-49 | 77. | ČS MTB TEAM | 2:54:08.6 | 59:11.8 | 22.7 |
282 | 282. | 292 | KARAS Tomáš | 63 | M40-49 | 78. | B. TEAM ŘEVNICE | 2:54:23.5 | 59:26.7 | 22.7 |
283 | 283. | 317 | TOMEK Radovan | 91 | M15-18 | 21. | LIBEREC 6 | 2:54:25.6 | 59:28.8 | 22.7 |
284 | 284. | 99 | KOLINGEROVÁ Zuzana | 69 | Z30-39 | 5. | TOYOTA DOLÁK | 2:54:26.3 | 59:29.5 | 22.7 |
285 | 285. | 271 | BLAŽEK Petr | 75 | M30-39 | 72. | OTROKOVICE | 2:54:34.7 | 59:37.9 | 22.7 |
286 | 286. | 382 | KŘIVÁNEK Tomáš | 66 | M40-49 | 79. | SPINNING MB - ALPINE PRO | 2:54:42.4 | 59:45.6 | 22.7 |
287 | 287. | 223 | RYŠAVÝ Tomáš | 59 | M40-49 | 80. | HEWLETT-PACKARD | 2:55:00.6 | 1:00:03.8 | 22.6 |
288 | 288. | 370 | KOLÁČEK Libor | 64 | M40-49 | 81. | ARVAL & D.I.SEVEN MOUNTAIN B | 2:56:04.4 | 1:01:07.6 | 22.5 |
289 | 289. | 127 | KOLLER Tomáš | 78 | M19-29 | 40. | PRAHA 9 LETŇANY | 2:56:42.1 | 1:01:45.3 | 22.4 |
290 | 290. | 208 | SMÍŠEK Libor | 57 | M50-59 | 28. | JEVIŠOVKA | 2:56:47.6 | 1:01:50.8 | 22.4 |
291 | 291. | 523 | MEICHAR Ivo | 76 | M30-39 | 73. | Brno | 2:56:49.3 | 1:01:52.5 | 22.4 |
292 | 292. | 278 | KADLECOVÁ Hana | 59 | Z40+ | 9. | KENT | 2:57:29.8 | 1:02:33.0 | 22.3 |
293 | 293. | 353 | MEJZLÍK Zdeněk | 66 | M40-49 | 82. | BRNO | 2:57:31.6 | 1:02:34.8 | 22.3 |
294 | 294. | 344 | KALINA Vlasta | 72 | M30-39 | 74. | PRAHA 8 | 2:57:53.1 | 1:02:56.3 | 22.3 |
295 | 295. | 467 | MARTINEC Jan | 78 | M19-29 | 41. | PRAHA | 2:58:47.3 | 1:03:50.5 | 22.1 |
296 | 296. | 78 | SVÍTEK Jiří | 57 | M50-59 | 29. | Autodoprava Mábl | 3:00:10.0 | 1:05:13.2 | 22.0 |
297 | 297. | 289 | KOŠŤÁK Milan | 61 | M40-49 | 83. | KČT MTB KRALUPY NAD VLTAVOU | 3:00:16.9 | 1:05:20.1 | 22.0 |
298 | 298. | 438 | RŮŽIČKA Ivo | 75 | M30-39 | 75. | MORAVANY | 3:00:28.3 | 1:05:31.5 | 21.9 |
299 | 299. | 248 | VERNER Jiří | 74 | M30-39 | 76. | SKIMB | 3:00:34.2 | 1:05:37.4 | 21.9 |
300 | 300. | 182 | LACHNIT Jaroslav | 48 | M50-59 | 30. | CYKLOKLUB STARÁ VES | 3:00:34.9 | 1:05:38.1 | 21.9 |
301 | 301. | 294 | BACÍLKOVÁ Lenka | 73 | Z30-39 | 6. | ÚVALY | 3:01:42.0 | 1:06:45.2 | 21.8 |
302 | 302. | 426 | VEJVODA František | 44 | M60+ | 12. | VZT Vejvoda | 3:01:42.2 | 1:06:45.4 | 21.8 |
303 | 303. | 215 | CHYLA Miroslav | 73 | M30-39 | 77. | DRÁSAL TEAM HOLEŠOV | 3:03:05.2 | 1:08:08.4 | 21.6 |
304 | 304. | 133 | PÁLINKÁŠ Miroslav | 79 | M19-29 | 42. | KEBEK CHOMUTOV | 3:03:09.2 | 1:08:12.4 | 21.6 |
305 | 305. | 275 | HLAVÁČOVÁ Iva | 61 | Z40+ | 10. | OCELOVÍ LETCI | 3:03:14.1 | 1:08:17.3 | 21.6 |
306 | 306. | 204 | KODYDEK Tomáš | 78 | M19-29 | 43. | DOBRUŠKA | 3:03:14.8 | 1:08:18.0 | 21.6 |
307 | 307. | 191 | SMĚŠNÝ Jan | 77 | M30-39 | 78. | SKP PP PRAHA | 3:03:25.8 | 1:08:29.0 | 21.6 |
308 | 308. | 190 | BALÍK Jaromír | 70 | M30-39 | 79. | HOSTĚRADICE | 3:03:35.5 | 1:08:38.7 | 21.6 |
309 | 309. | 230 | MÁCOVÁ Lada | 71 | Z30-39 | 7. | JINDŘICHŮV HRADEC | 3:03:49.3 | 1:08:52.5 | 21.5 |
310 | 310. | 480 | DRAHNÍK Jan | 51 | M50-59 | 31. | RELLA HLUBOČKY | 3:03:50.2 | 1:08:53.4 | 21.5 |
311 | 311. | 507 | MAŠEK Michal | 74 | M30-39 | 80. | SK Cetos | 3:03:51.0 | 1:08:54.2 | 21.5 |
312 | 312. | 107 | VNUKOVÁ Jaroslava | 51 | Z40+ | 11. | PRAHA 4TOPESTO.COM MTB TEAM | 3:04:10.3 | 1:09:13.5 | 21.5 |
313 | 313. | 461 | BARTOŠ František | 45 | M60+ | 13. | Brno | 3:04:32.5 | 1:09:35.7 | 21.5 |
314 | 314. | 413 | KALVODA František | 46 | M60+ | 14. | XCR Svorada SIDI | 3:05:07.4 | 1:10:10.6 | 21.4 |
315 | 315. | 521 | BRUCHNER Christian | 64 | M40-49 | 84. | Austria | 3:05:39.5 | 1:10:42.7 | 21.3 |
316 | 316. | 224 | DRŽMÍŠEK Jakub | 89 | M15-18 | 22. | SKP PP PRAHA | 3:05:51.7 | 1:10:54.9 | 21.3 |
317 | 317. | 216 | KIML Jiří | 55 | M50-59 | 32. | KIMLÍCI | 3:06:01.2 | 1:11:04.4 | 21.3 |
318 | 318. | 437 | ZAPLETAL Petr | 67 | M40-49 | 85. | Holešov | 3:06:10.3 | 1:11:13.5 | 21.3 |
319 | 319. | 476 | KUBICOVÁ Jana | 70 | Z30-39 | 8. | Brno | 3:06:36.4 | 1:11:39.6 | 21.2 |
320 | 320. | 158 | ČERVENÝ Miloš | 66 | M40-49 | 86. | BD MACHKOVA 1643 | 3:06:46.2 | 1:11:49.4 | 21.2 |
321 | 321. | 517 | ŠKODOVÁ Iva | 70 | Z30-39 | 9. | Jablonec nad Nisou | 3:06:58.0 | 1:12:01.2 | 21.2 |
322 | 322. | 516 | NÁJEMNÍK Petr | 63 | M40-49 | 87. | Jablonec nad Nisou | 3:07:01.5 | 1:12:04.7 | 21.2 |
323 | 323. | 245 | KŘIVSKÝ Petr | 72 | M30-39 | 81. | SKIMB | 3:07:37.9 | 1:12:41.1 | 21.1 |
324 | 324. | 156 | JIRÁSEK Jan | 88 | M19-29 | 44. | CYKLO KAŇKOVSKÝ OLOMOUC | 3:07:41.5 | 1:12:44.7 | 21.1 |
325 | 325. | 357 | MAREČEK Radek | 65 | M40-49 | 88. | Velvary | 3:07:49.3 | 1:12:52.5 | 21.1 |
326 | 326. | 153 | SUSSENBEK Michal | 78 | M19-29 | 45. | TK SANANIM NĚMČICE | 3:08:04.7 | 1:13:07.9 | 21.1 |
327 | 327. | 175 | JIRSÁK Pavel | 68 | M30-39 | 82. | B. TEAM ŘEVNICE | 3:08:36.4 | 1:13:39.6 | 21.0 |
328 | 328. | 221 | BARTÍK Tomáš | 69 | M30-39 | 83. | NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ | 3:09:46.7 | 1:14:49.9 | 20.9 |
329 | 329. | 231 | HŘEBECKÝ Roman | 84 | M19-29 | 46. | STRMILOV | 3:10:16.0 | 1:15:19.2 | 20.8 |
330 | 330. | 504 | VEDRA Antonín | 44 | M60+ | 15. | BRNO | 3:10:21.9 | 1:15:25.1 | 20.8 |
331 | 331. | 96 | VYMĚTALOVÁ Blanka | 73 | Z30-39 | 10. | KEBEK CHOMUTOV | 3:10:54.7 | 1:15:57.9 | 20.7 |
332 | 332. | 406 | KAMENÍK Pavel | 54 | M50-59 | 33. | UNISTAV TEAM | 3:10:56.6 | 1:15:59.8 | 20.7 |
333 | 333. | 287 | VYKOUPIL Jan | 79 | M19-29 | 47. | FRÝDEK | 3:11:35.4 | 1:16:38.6 | 20.7 |
334 | 334. | 368 | ŠILEROVÁ Leona | 78 | Z19-29 | 7. | FRÝDEK-MÍSTEK | 3:11:44.5 | 1:16:47.7 | 20.7 |
335 | 335. | 402 | DOJIVA Pavel | 73 | M30-39 | 84. | UNISTAV TEAM | 3:13:46.6 | 1:18:49.8 | 20.4 |
336 | 336. | 354 | ZABADAL Marek | 64 | M40-49 | 89. | BRNO | 3:13:57.8 | 1:19:01.0 | 20.4 |
337 | 337. | 168 | NAKLÁDAL Pavel | 66 | M40-49 | 90. | NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU | 3:14:32.6 | 1:19:35.8 | 20.4 |
338 | 338. | 326 | PROVAZNÍK Jan | 79 | M19-29 | 48. | PRAHA 4 | 3:15:02.9 | 1:20:06.1 | 20.3 |
339 | 339. | 212 | ŠAFRÁNEK Jarmil | 71 | M30-39 | 85. | ZENTIVA | 3:15:45.3 | 1:20:48.5 | 20.2 |
340 | 340. | 257 | HENDRYCH Jan | 57 | M50-59 | 34. | MRAČ | 3:16:08.1 | 1:21:11.3 | 20.2 |
341 | 341. | 315 | TOMEČEK Ladislav | 71 | M30-39 | 86. | HOLEŠOVŠTÍ POKALÍŠCI | 3:17:33.8 | 1:22:37.0 | 20.0 |
342 | 342. | 355 | ČADEK Jiří | 53 | M50-59 | 35. | KC HAKR BRNO | 3:19:10.3 | 1:24:13.5 | 19.9 |
343 | 343. | 252 | MARVAL Petr | 67 | M40-49 | 91. | REVNICE | 3:19:10.6 | 1:24:13.8 | 19.9 |
344 | 344. | 108 | ZAVADIL Jan | 55 | M50-59 | 36. | ZADNÍ TŘEBAŇ | 3:19:12.0 | 1:24:15.2 | 19.9 |
345 | 345. | 97 | MYŠIČKA David | 85 | M19-29 | 49. | KEBEK CHOMUTOV | 3:19:24.6 | 1:24:27.8 | 19.9 |
346 | 346. | 436 | POMP Jaroslav | 56 | M50-59 | 37. | Delta team | 3:20:13.9 | 1:25:17.1 | 19.8 |
347 | 347. | 101 | SMISEK Petr | 82 | M19-29 | 50. | JEVISOVKA | 3:21:09.4 | 1:26:12.6 | 19.7 |
348 | 348. | 203 | HRANICKÝ Aleš | 63 | M40-49 | 92. | BRNO | 3:21:23.1 | 1:26:26.3 | 19.7 |
349 | 349. | 132 | STAREČKOVÁ Klára | 80 | Z19-29 | 8. | KEBEK CHOMUTOV | 3:21:27.0 | 1:26:30.2 | 19.7 |
350 | 350. | 455 | FIŠERA Miloslav | 70 | M30-39 | 87. | UNISTAV Team | 3:22:31.9 | 1:27:35.1 | 19.6 |
351 | 351. | 518 | KANTNER Willi | 73 | M30-39 | 88. | Austria | 3:24:54.3 | 1:29:57.5 | 19.3 |
352 | 352. | 157 | JIRÁSEK Otokar | 56 | M50-59 | 38. | CYKLO KAŇKOVSKÝ OLOMOUC | 3:25:29.6 | 1:30:32.8 | 19.3 |
353 | 353. | 120 | POUCHOVÁ Lucie | 81 | Z19-29 | 9. | ÚVALY | 3:26:50.2 | 1:31:53.4 | 19.1 |
354 | 354. | 502 | KUJANOVÁ Lenka | 68 | Z30-39 | 11. | Kooperativa Liberec | 3:26:58.8 | 1:32:02.0 | 19.1 |
355 | 355. | 149 | ZACHARIÁŠ Miroslav | 57 | M50-59 | 39. | NĚMČICE U VOLYNĚ | 3:27:11.1 | 1:32:14.3 | 19.1 |
356 | 356. | 427 | KOLAŘÍK Pavel | 54 | M50-59 | 40. | Libatex T Praha | 3:27:43.0 | 1:32:46.2 | 19.1 |
357 | 357. | 134 | MRNUŠTÍK Jaromír | 70 | M30-39 | 89. | LIPTÁL | 3:27:52.5 | 1:32:55.7 | 19.0 |
358 | 358. | 389 | SEM Rudolf | 51 | M50-59 | 41. | MNÍŠEK POD BRDY | 3:27:54.2 | 1:32:57.4 | 19.0 |
359 | 359. | 282 | TUPÁ Hana | 79 | Z19-29 | 10. | PRAHA 10 | 3:28:04.6 | 1:33:07.8 | 19.0 |
360 | 360. | 405 | VENDOLSKÝ Martin | 76 | M30-39 | 90. | UNISTAV TEAM | 3:28:30.6 | 1:33:33.8 | 19.0 |
361 | 361. | 239 | REŠLOVÁ Eva | 81 | Z19-29 | 11. | JINDŘICHŮV HRADEC | 3:29:20.7 | 1:34:23.9 | 18.9 |
362 | 362. | 241 | MATOUŠEK Pavel | 73 | M30-39 | 91. | JINDŘICHŮV HRADEC | 3:29:21.2 | 1:34:24.4 | 18.9 |
363 | 363. | 235 | TREPKA Libor | 70 | M30-39 | 92. | JINDŘICHŮV HRADEC | 3:29:25.0 | 1:34:28.2 | 18.9 |
364 | 364. | 495 | GERMARTOVÁ Barbora | 83 | Z19-29 | 12. | Pardubice | 3:29:59.8 | 1:35:03.0 | 18.9 |
365 | 365. | 197 | ŽALUDOVA Marie | 56 | Z40+ | 12. | HVOZDNICE 103 | 3:31:34.1 | 1:36:37.3 | 18.7 |
366 | 366. | 497 | JANKÁSKOVÁ Klára | 87 | Z19-29 | 13. | Nová Paka | 3:32:16.8 | 1:37:20.0 | 18.7 |
367 | 367. | 265 | JEŘÁBEK Jaroslav | 73 | M30-39 | 93. | KEBEK CHOMUTOV | 3:32:16.9 | 1:37:20.1 | 18.7 |
368 | 368. | 169 | POPELKA Rostislav | 62 | M40-49 | 93. | ZNOJMO | 3:32:50.5 | 1:37:53.7 | 18.6 |
369 | 369. | 446 | SCHÖN Otakar | 78 | M19-29 | 51. | Kralupy nad Vltavou | 3:32:56.4 | 1:37:59.6 | 18.6 |
370 | 370. | 470 | SKRIP Jindřich | 80 | M19-29 | 52. | Příbram | 3:35:39.1 | 1:40:42.3 | 18.4 |
371 | 371. | 272 | SUCHÝ Ivan | 65 | M40-49 | 94. | KLADNO | 3:36:30.2 | 1:41:33.4 | 18.3 |
372 | 372. | 363 | MICHÁLEK Tomáš | 81 | M19-29 | 53. | RUBENA HOBBY 2 | 3:37:20.9 | 1:42:24.1 | 18.2 |
373 | 373. | 181 | DOSTÁL Jakub | 79 | M19-29 | 54. | PRAHA 6 | 3:38:23.0 | 1:43:26.2 | 18.1 |
374 | 374. | 430 | MORÁVEK Martin | 87 | M19-29 | 55. | Dobruška | 3:38:23.8 | 1:43:27.0 | 18.1 |
375 | 375. | 136 | SVOBODA Petr | 80 | M19-29 | 56. | PRAHA 6 | 3:38:24.6 | 1:43:27.8 | 18.1 |
376 | 376. | 452 | KABELE Tomáš | 68 | M30-39 | 94. | PRAHA 6 | 3:38:25.4 | 1:43:28.6 | 18.1 |
377 | 377. | 16 | SCHWARZ Martin | 85 | M19-29 | 57. | HERVIS-DURATEC TEAM | 3:38:48.1 | 1:43:51.3 | 18.1 |
378 | 378. | 236 | TREPKOVÁ Marcela | 71 | Z30-39 | 12. | JINDŘICHŮV HRADEC | 3:40:08.9 | 1:45:12.1 | 18.0 |
379 | 379. | 339 | MIKULECKÝ Jan | 85 | M19-29 | 58. | LAWI-CRAZY TEAM SPINNING MLA | 3:43:48.7 | 1:48:51.9 | 17.7 |
380 | 380. | 293 | BARTOŠOVÁ Lenka | 79 | Z19-29 | 14. | LAMAČI SKAL | 3:48:09.6 | 1:53:12.8 | 17.4 |
381 | 381. | 219 | ZAJÍČKOVÁ Klára | 82 | Z19-29 | 15. | PRAHA 9 | 3:55:22.4 | 2:00:25.6 | 16.8 |
382 | 382. | 403 | KOŇAŘÍK Adam | 79 | M19-29 | 59. | UNISTAV TEAM | 3:59:33.7 | 2:04:36.9 | 16.5 |
383 | 383. | 148 | BITALA Petr | 75 | M30-39 | 95. | BEROUN | 4:02:58.0 | 2:08:01.2 | 16.3 |
384 | 384. | 63 | POUCH Tomáš | 72 | M30-39 | 96. | NOVÉ JIRNY | 4:09:53.7 | 2:14:56.9 | 15.8 |
385 | 385. | 519 | BAUER Johannes | 80 | M19-29 | 60. | Austria | 4:19:45.5 | 2:24:48.7 | 15.2 |
386 | 386. | 281 | KUČA Jindřich | 89 | M15-18 | 23. | BEESPEE.CZ | 4:20:00.6 | 2:25:03.8 | 15.2 |
387. | 524 | LUČANIC Ivan | 84 | M19-29 | Okolo Slovenska | DNF | ||||
388. | 515 | BRANTNER Hans | 81 | M19-29 | Austria | DNF | ||||
389. | 499 | KUPČÍK Miloš | 87 | M19-29 | Kelčice | DNF | ||||
390. | 503 | KUJAN Tomáš | 88 | M19-29 | Fuji Bikeranch Team | DNF | ||||
391. | 505 | RECHTÍK Jiří | 75 | M30-39 | CKK Znojmo | DNF | ||||
392. | 475 | KAVANOVÁ Zuzana | 62 | Z40+ | Unistav | DNF | ||||
393. | 429 | TOMEŠ Michal | 87 | M19-29 | Dobruška | DNF | ||||
394. | 423 | JEZL Robert | 69 | M30-39 | ČS MTB II | DNF | ||||
395. | 421 | MACHÁČKOVÁ Kateřina | 88 | Z19-29 | ČS MTB II | DNF | ||||
396. | 415 | KNEISEL Zdeněk | 68 | M30-39 | Mokřiska Dolní Lhota | DNF | ||||
397. | 409 | BŘEZINA Josef | 60 | M40-49 | UNISTAV TEAM | DNF | ||||
398. | 408 | VAVERKA Miloslav | 78 | M19-29 | UNISTAV TEAM | DNF | ||||
399. | 407 | SLAVÍČEK Vlastimil | 57 | M50-59 | UNISTAV TEAM | DNF | ||||
400. | 396 | KUNZOVÁ Magdalena | 51 | Z40+ | BRNO | DNF | ||||
401. | 392 | GERŽA František | 62 | M40-49 | SOKOL MORAVSKÝ PÍSEK | DNF | ||||
402. | 385 | GÖRÖG Viktor | 76 | M30-39 | MLADÁ BOLESLAV | DNF | ||||
403. | 381 | SOUMAR Ladislav | 60 | M40-49 | SPINNING MB - ALPINE PRO | DNF | ||||
404. | 369 | HEGER Kurt | 46 | M60+ | MAXIDEK CANNONDALE | DNF | ||||
405. | 366 | HOSÁK Milan | 57 | M50-59 | BIKE LIVE CLUB | DNF | ||||
406. | 358 | CAJTHAML Jiří | 60 | M40-49 | MAXIDEK CANNONDALE | DNF | ||||
407. | 352 | VALLA Roman | 66 | M40-49 | BRNO | DNF | ||||
408. | 348 | KAPLAN Tomáš | 77 | M30-39 | BIOKONTAKT | DNF | ||||
409. | 347 | KLIMEŠ Miloš | 55 | M50-59 | TJ FAVORIT BRNO | DNF | ||||
410. | 328 | GAJDUŠEK Josef | 43 | M60+ | CK BAHŇÁK OTROKOVICE | DNF | ||||
411. | 324 | GREGOROVIČ Zdeněk | 85 | M19-29 | SK OTMAROV | DNF | ||||
412. | 320 | KÁRA Bohuslav | 53 | M50-59 | AC SPARTA PRAHA | DNF | ||||
413. | 319 | BOHUSLAV Petr | 76 | M30-39 | NOVIS | DNF | ||||
414. | 318 | BAKALÍK Jaroslav | 69 | M30-39 | EMSEKO BIKE TEAM ZLÍN | DNF | ||||
415. | 316 | LUX Roman | 75 | M30-39 | JABLONNÉ NAD ORLICÍ | DNF | ||||
416. | 306 | JOBÁNEK Matouš | 86 | MEL | PELL'S TEAM | DNF | ||||
417. | 302 | KOLMAN Robert | 68 | M30-39 | ROCK MACHINE-CYKLOMAX WOMEN | DNF | ||||
418. | 295 | BĚLOHLÁVEK Jan | 80 | M19-29 | PSAC SEMČICE | DNF | ||||
419. | 269 | CHRASTINA Roman | 80 | M19-29 | CONTINETAL SPORT TEAM | DNF | ||||
420. | 288 | ONDRÁČEK Libor | 64 | M40-49 | MAXIDEK CANNONDALE 1 | DNF | ||||
421. | 267 | VOPATOVÁ Markéta | 82 | Z19-29 | KEBEK CHOMUTOV | DNF | ||||
422. | 266 | LOY Petr | 74 | M30-39 | KEBEK CHOMUTOV | DNF | ||||
423. | 264 | BUBENÍKOVÁ Mirka | 76 | Z30-39 | JINDŘICHŮV HRADEC | DNF | ||||
424. | 263 | VANĚK Miloš | 58 | M40-49 | M.K.V. SPORT | DNF | ||||
425. | 256 | USTOHAL Michal | 70 | M30-39 | JIHLAVA | DNF | ||||
426. | 254 | KORYŤÁK Michal | 87 | M19-29 | A C SPARTA PRAHA | DNF | ||||
427. | 251 | SOVIČ Petr | 88 | M19-29 | DIGIPOINT CYCLING TEAM | DNF | ||||
428. | 249 | HOLEČEK Martin | 82 | M19-29 | PRAHA 6 | DNF | ||||
429. | 247 | FITTL František | 60 | M40-49 | JINDŘICHŮV HRADEC | DNF | ||||
430. | 234 | SKÁCEL Karel | 68 | M30-39 | JAHODA TEAM | DNF | ||||
431. | 233 | ŠVIHÁLEK Petr | 65 | M40-49 | VELKÉ MEZIŘÍČÍ | DNF | ||||
432. | 232 | ŠVIHÁLKOVÁ Jana | 65 | Z40+ | VELKÉ MEZIŘÍČÍ | DNF | ||||
433. | 225 | PERNIČKA Radek | 76 | M30-39 | OTROKOVICE | DNF | ||||
434. | 211 | RYPLOVÁ Jitka | 53 | Z40+ | RODINNÉ DOMY MAGENTA | DNF | ||||
435. | 213 | ŠULC Ivan | 63 | M40-49 | CERTAS | DNF | ||||
436. | 214 | JIŘÍK Vít | 63 | M40-49 | OLOMOUC | DNF | ||||
437. | 218 | ŠTĚPÁNEK Michael | 70 | M30-39 | KEBEK CHOMUTOV | DNF | ||||
438. | 220 | SEMERAD Jan | 66 | M40-49 | B-TEAM REVNICE | DNF | ||||
439. | 207 | CHYLOVÁ Marie | 83 | Z19-29 | ZLÍN | DNF | ||||
440. | 200 | SCHWARZ Jindřich | 65 | M40-49 | BESKYD BIKE CLUB | DNF | ||||
441. | 199 | PŘIBÍK Jan | 74 | M30-39 | RAKOVNÍK | DNF | ||||
442. | 194 | POLESNÝ Jiří | 72 | M30-39 | BENEŠOV | DNF | ||||
443. | 193 | KLEMPA Miloš | 73 | M30-39 | KRAVSKO | DNF | ||||
444. | 187 | MAŘÍKOVÁ Pavlína | 83 | Z19-29 | KLADNO 4 | DNF | ||||
445. | 186 | HORÁK Oldřich | 46 | M60+ | KC KOOPERATIVA | DNF | ||||
446. | 184 | GIESELOVÁ Pavlína | 73 | Z30-39 | CYKLOKLUB MORAVA | DNF | ||||
447. | 183 | VAVERKA Jan | 91 | M15-18 | BRNO | DNF | ||||
448. | 173 | OVČÁČÍK Igor | 67 | M40-49 | PRAHA 10 | DNF | ||||
449. | 170 | POPELKA Pavel | 88 | M19-29 | ZNOJMO | DNF | ||||
450. | 167 | ORNST Jan | 67 | M40-49 | PRAHA 4 | DNF | ||||
451. | 165 | FRANK Petr | 78 | M19-29 | OCELOVÍ LETCI | DNF | ||||
452. | 162 | KUČERA Petr | 72 | M30-39 | DRÁSAL TEAM HOLEŠOV | DNF | ||||
453. | 164 | SEDLACEK Radim | 74 | M30-39 | PRAHA 10 - HOSTIVAR | DNF | ||||
454. | 161 | DAVIDÍK Michal | 71 | M30-39 | TOYOTA DOLÁK | DNF | ||||
455. | 160 | TVRDÍK Miroslav | 78 | M19-29 | TOYOTA DOLÁK | DNF | ||||
456. | 151 | VIDEKOVÁ Veronika | 78 | Z19-29 | SANANIM NĚMČICE | DNF | ||||
457. | 150 | MICHALEC Lukáš | 87 | M19-29 | TK SANANIM NĚMČICE | DNF | ||||
458. | 144 | ZIMA Ota | 84 | M19-29 | SKI A BIKE CENTRUM RADOTÍN | DNF | ||||
459. | 140 | NOVÁK Tomáš | 72 | M30-39 | NOVIS | DNF | ||||
460. | 135 | KARASOVÁ Irena | 70 | Z30-39 | OTROKOVICE | DNF | ||||
461. | 131 | ČÍŽEK Věroslav | 50 | M50-59 | BORŠOV NAD VLTAVOU | DNF | ||||
462. | 130 | ČÍŽKOVÁ Yvonna | 54 | Z40+ | VČELNÁ | DNF | ||||
463. | 128 | KOPŘIVA Marek | 79 | M19-29 | BRNO | DNF | ||||
464. | 129 | PAPÍRNÍK Jaromír | 76 | M30-39 | ELAAN | DNF | ||||
465. | 126 | LAUŠER Oto | 77 | M30-39 | PRAHA 7 | DNF | ||||
466. | 124 | MÜLLER Michal | 74 | M30-39 | PRAHA 10 | DNF | ||||
467. | 122 | KRESSL Václav | 54 | M50-59 | PŘÍBRAM 2 | DNF | ||||
468. | 117 | FARBIAK Vladimír | 62 | M40-49 | PRAHA 3 | DNF | ||||
469. | 115 | DOSTÁLOVÁ Petra | 85 | Z19-29 | TOYOTA DOLÁK | DNF | ||||
470. | 113 | KUBEŠ Petr | 64 | M40-49 | KOOPERATIVA LIBEREC | DNF | ||||
471. | 106 | SVOBODA Pavel | 74 | M30-39 | CHÝNĚ | DNF | ||||
472. | 105 | KOVAŘÍK Roman | 75 | M30-39 | KARVINÁ - RÁJ | DNF | ||||
473. | 104 | BOUBAL Petr | 66 | M40-49 | MEGI BIKE TEAM | DNF | ||||
474. | 103 | VYČÍTAL Oldřich | 46 | M60+ | BIKE FOR LIFE | DNF | ||||
475. | 102 | VYČÍTAL Tomáš | 69 | M30-39 | CLUB MARCO PANTANI | DNF | ||||
476. | 98 | WINKLER Jan | 77 | M30-39 | BIKE SPORT SERVIS OPAVA | DNF | ||||
477. | 95 | HAVLÍK Pavel | 67 | M40-49 | KT TRYSKOMYŠ | DNF | ||||
478. | 93 | EISENKOLB Michal | 74 | M30-39 | PRAHA 9 | DNF | ||||
479. | 90 | SÝKOROVÁ Lenka | 81 | Z19-29 | TOYOTA DOLÁK | DNF | ||||
480. | 87 | DVOŘÁK Vladimír | 65 | M40-49 | ZNOJMO | DNF | ||||
481. | 83 | CHOMÁT Martin | 83 | M19-29 | BIKE TEAM KRALUPY | DNF | ||||
482. | 82 | TĚHAN Martin | 87 | M19-29 | SURVIVAL WALMARK COLNAGO TEA | DNF | ||||
483. | 80 | VÁVROVÁ Zuzana | 69 | Z30-39 | KC KOOPERATIVA LIBEREC | DNF | ||||
484. | 76 | JÍRŮ Daniela | 68 | Z30-39 | AUTO MASTÍK MTB TEAM | DNF | ||||
485. | 75 | SPLÍTKOVÁ Radka | 83 | Z19-29 | RUBENA HOBBY 2 | DNF | ||||
486. | 74 | ČERNÝ Karel | 79 | M19-29 | KEBEK CHOMUTOV | DNF | ||||
487. | 70 | MRÁZKOVÁ Zuzana | 86 | Z19-29 | DRÁSAL TEAM HOLEŠOV | DNF | ||||
488. | 62 | KOUBA Jiří | 61 | M40-49 | ČS MTB MASTERS | DNF | ||||
489. | 61 | CHLADOVÁ Veronika | 81 | Z19-29 | TOYOTA DOLÁK | DNF | ||||
490. | 56 | JANDA Václav | 56 | M50-59 | WWW.SUMAVALEVNE.CZ | DNF | ||||
491. | 55 | HRDINA Dušan | 83 | M19-29 | WWW.SUMAVALEVNE.CZ | DNF | ||||
492. | 51 | HANUŠOVÁ Dana | 53 | Z40+ | SPINFIT LIBEREC | DNF | ||||
493. | 44 | HANUŠ Jiří | 61 | M40-49 | SPINFIT LIBEREC | DNF | ||||
494. | 37 | BÁNOVSKÝ Antonín | 88 | MEL | DRÁSAL TEAM HOLEŠOV | DNF | ||||
495. | 36 | MALEČEK Petr | 63 | M40-49 | XCR SVORADA - SIDI | DNF | ||||
496. | 34 | JAROŠ David | 82 | M19-29 | EXEJEANS CHOMUTOV | DNF | ||||
497. | 33 | NEPRÁŠEK ML. Pavel | 82 | M19-29 | KEBEK CHOMUTOV | DNF | ||||
498. | 18 | TĚHAN Petr | 91 | M15-18 | SURVIVAL - WALMARK MTB TEAM | DNF |
Copyright © 2006 - 2024 Sportis s.r.o. Publikování nebo další šíření obsahu serveru Sportis.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno.