Ostrá (12. 08. 2007)
oblačno, vzduch: 22°C, voda: 21°C
ČP - VC SKP Nymburk 2007 - výsledky
Možnost zobrazení nebo skrytí vybraných sloupců
M 0,75 - 20 - 5 km (Absolutní pořadí - muži) řazení cíl
Kliknutím na záhlaví sloupců seřadíte jejich údaje vzestupně nebo sestupně
poř. | st.č. | jméno | roč. | klub | kat. | # | plavání | # | kolo | # | běh | # | cíl | ztráta | Lic. | |
1 | 1. | 74 | FRANCKE Jan | 84 | TJ Bižuterie Jab. | M20-23 | 1. | 10:04.8 | 2. | 28:57.8 | 3. | 16:47.1 | 4. | 55:49.7 | 460 | |
2 | 2. | 150 | TOMÁŠEK Lukáš | 88 | SK OMT Pardubice | M18-19 | 1. | 10:08.8 | 5. | 28:58.2 | 4. | 16:49.4 | 5. | 55:56.4 | 6.7 | 1339 |
3 | 3. | 67 | JOHN Martin | 89 | TTC TJ Sokol Lipník | M18-19 | 2. | 10:12.3 | 7. | 29:02.0 | 6. | 17:00.2 | 8. | 56:14.5 | 24.8 | 2477 |
4 | 4. | 96 | ROUPEC Radek | 89 | TK M.Budějovice | M18-19 | 3. | 10:04.5 | 1. | 29:00.6 | 5. | 17:29.4 | 12. | 56:34.5 | 44.8 | 1945 |
5 | 5. | 95 | HIRT Lukáš | 88 | TK M.Budějovice | M18-19 | 4. | 10:10.4 | 6. | 28:43.6 | 1. | 17:59.2 | 16. | 56:53.2 | 1:03.5 | 1953 |
6 | 6. | 115 | PURKAR Lukáš | 88 | ROCKTECHNIK TT | M18-19 | 5. | 10:30.3 | 12. | 30:12.5 | 11. | 16:24.9 | 1. | 57:07.7 | 1:18.0 | 1772 |
7 | 7. | 153 | ANDRŠ Martin | 88 | TRI SKI Horní Poč. | M18-19 | 6. | 10:24.6 | 9. | 30:23.6 | 15. | 16:26.9 | 2. | 57:15.1 | 1:25.4 | 344 |
8 | 8. | 156 | MUŽÍČEK Pavel | 84 | TJ Bižuterie Jab. | M20-23 | 2. | 10:08.7 | 4. | 28:52.2 | 2. | 18:23.8 | 23. | 57:24.7 | 1:35.0 | 459 |
9 | 9. | 125 | PICKA Matěj | 89 | TTK SLAVIA VŠ Pl. | M18-19 | 7. | 10:06.8 | 3. | 29:02.4 | 7. | 18:40.2 | 29. | 57:49.4 | 1:59.7 | 442 |
10 | 10. | 162 | SOUKUP Petr | 87 | TJ Nová Paka | M20-23 | 3. | 10:53.2 | 16. | 30:38.8 | 23. | 16:40.3 | 3. | 58:12.3 | 2:22.6 | 2232 |
11 | 11. | 112 | NOVÁK Martin | 89 | TC VANĚK J.Hradec | M18-19 | 8. | 10:28.1 | 10. | 30:11.8 | 10. | 17:55.4 | 14. | 58:35.3 | 2:45.6 | 2033 |
12 | 12. | 118 | ZEMAN Zbyšek | 69 | TTK SLAVIA VŠ Pl. | M30-39 | 1. | 10:29.7 | 11. | 30:15.5 | 13. | 17:57.8 | 15. | 58:43.0 | 2:53.3 | 469 |
13 | 13. | 76 | ADAMEC Michal | 66 | SK OMT Pardubice | M40-49 | 1. | 10:43.0 | 15. | 30:04.3 | 8. | 18:04.8 | 19. | 58:52.1 | 3:02.4 | 858 |
14 | 14. | 104 | KYRAL Václav | 79 | ENERVIT team | M24-29 | 1. | 10:15.1 | 8. | 30:30.1 | 18. | 18:12.9 | 21. | 58:58.1 | 3:08.4 | 807 |
15 | 15. | 147 | BERAN Jan | 88 | SPORTPRESTIŽ | M18-19 | 9. | 10:31.8 | 13. | 30:05.8 | 9. | 18:32.7 | 27. | 59:10.3 | 3:20.6 | 137 |
16 | 16. | 71 | KYPTA Tomáš | 85 | TTK SLAVIA VŠ Pl. | M20-23 | 4. | 11:18.0 | 22. | 31:01.3 | 32. | 17:11.4 | 10. | 59:30.7 | 3:41.0 | 507 |
17 | 17. | 52 | BLOUDEK Tomáš | 82 | AC START K. Vary | M24-29 | 2. | 10:54.9 | 18. | 30:43.6 | 25. | 18:02.7 | 17. | 59:41.2 | 3:51.5 | 1147 |
18 | 18. | 164 | TÁSLAR Marek | 88 | Trutnov TRI TEAM | M18-19 | 10. | 10:53.8 | 17. | 30:44.9 | 27. | 18:06.5 | 20. | 59:45.2 | 3:55.5 | 2770 |
19 | 19. | 100 | KADLEC Jakub | 87 | LABE TRI CLUB | M20-23 | 5. | 10:58.2 | 20. | 30:36.1 | 20. | 18:17.9 | 22. | 59:52.2 | 4:02.5 | 1450 |
20 | 20. | 141 | KOZEL Tomáš | 82 | SK Slavia Praha | M24-29 | 3. | 11:51.0 | 28. | 31:17.9 | 41. | 16:52.8 | 6. | 1:00:01.7 | 4:12.0 | 2144 |
21 | 21. | 144 | VOJTĚCH Jonáš | 89 | TRI SKI Horní Poč. | M18-19 | 11. | 11:04.1 | 21. | 30:38.7 | 22. | 18:27.0 | 24. | 1:00:09.8 | 4:20.1 | 2403 |
22 | 22. | 128 | MARUŠKA Jindřich | 79 | TJ Bižuterie Jab. | M24-29 | 4. | 10:41.1 | 14. | 31:07.3 | 36. | 18:31.0 | 26. | 1:00:19.4 | 4:29.7 | 458 |
23 | 23. | 116 | ZINNER Pavel | 78 | TC Vaněk J. Hradec | M24-29 | 5. | 11:55.2 | 31. | 30:15.1 | 12. | 18:45.8 | 32. | 1:00:56.1 | 5:06.4 | 1346 |
24 | 24. | 73 | MENČÍK Libor | 65 | ENERVIT team | M40-49 | 2. | 13:11.3 | 49. | 30:44.8 | 26. | 17:11.1 | 9. | 1:01:07.2 | 5:17.5 | 2610 |
25 | 25. | 160 | JENÍČEK Ondřej | 88 | FORT SMC | M18-19 | 12. | 11:51.6 | 29. | 30:36.8 | 21. | 18:44.2 | 31. | 1:01:12.6 | 5:22.9 | 252 |
26 | 26. | 124 | BERKA Martin | 87 | SK OMT Pardubice | M20-23 | 6. | 12:18.7 | 39. | 31:41.6 | 44. | 17:16.1 | 11. | 1:01:16.4 | 5:26.7 | 2542 |
27 | 27. | 131 | ZUŠŤÁK Vladislav | 80 | TT Praha - Háje | M24-29 | 6. | 10:55.2 | 19. | 31:45.3 | 47. | 18:41.4 | 30. | 1:01:21.9 | 5:32.2 | 971 |
28 | 28. | 157 | VAVRUŠKA Jiří | 78 | Jablonec n.N. | M24-29 | 7. | 12:02.9 | 35. | 31:38.6 | 43. | 17:44.0 | 13. | 1:01:25.5 | 5:35.8 | |
29 | 29. | 88 | KOVALOVSKÝ Jan | 77 | AC START K. Vary | M30-39 | 2. | 11:49.4 | 27. | 30:28.0 | 17. | 19:29.3 | 40. | 1:01:46.7 | 5:57.0 | 422 |
30 | 30. | 91 | KROUPA Štěpán | 75 | ENERVIT Team | M30-39 | 3. | 12:01.2 | 34. | 31:05.8 | 35. | 18:52.0 | 34. | 1:01:59.0 | 6:09.3 | 1229 |
31 | 31. | 151 | NOVOTNÝ Radek | 89 | JPK AXIS | M18-19 | 13. | 13:16.0 | 51. | 30:40.2 | 24. | 18:04.0 | 18. | 1:02:00.2 | 6:10.5 | 2572 |
32 | 32. | 56 | KRÁL Jan | 82 | TSK Praha | M24-29 | 8. | 11:21.9 | 23. | 31:00.2 | 31. | 19:54.5 | 47. | 1:02:16.6 | 6:26.9 | 120 |
33 | 33. | 149 | MATERNA Jan | 71 | SKP ALFA Praha | M30-39 | 4. | 11:59.0 | 33. | 31:14.5 | 39. | 19:14.7 | 38. | 1:02:28.2 | 6:38.5 | 1680 |
34 | 34. | 103 | KREJČÍ Karel | 72 | FORT SMC | M30-39 | 5. | 14:38.9 | 61. | 30:53.4 | 28. | 16:58.5 | 7. | 1:02:30.8 | 6:41.1 | 2764 |
35 | 35. | 158 | JAŠÍK Miroslav | 88 | LABE TRI CLUB | M18-19 | 14. | 12:47.6 | 44. | 31:08.2 | 37. | 18:40.1 | 28. | 1:02:35.9 | 6:46.2 | 2470 |
36 | 36. | 165 | JARKOVSKÝ Jakub | 89 | Trutnov TRI TEAM | M18-19 | 15. | 83. | 83. | 83. | 1:02:45.0 | 6:55.3 | 2768 | |||
37 | 37. | 167 | KÁŇA Pavel | 74 | Trutnov TRI TEAM | M30-39 | 6. | 12:08.2 | 37. | 31:00.1 | 30. | 19:43.9 | 44. | 1:02:52.2 | 7:02.5 | 1299 |
38 | 38. | 152 | KRATOCHVÍL Jan | 88 | JPK AXIS | M18-19 | 16. | 12:34.4 | 43. | 31:05.5 | 34. | 19:16.7 | 39. | 1:02:56.6 | 7:06.9 | 2578 |
39 | 39. | 146 | BERAN Petr | 85 | SPORTPRESTIŽ | M20-23 | 7. | 12:03.0 | 36. | 30:58.1 | 29. | 20:04.4 | 52. | 1:03:05.5 | 7:15.8 | 136 |
40 | 40. | 110 | VALENTA Lukáš | 85 | TSK Praha | M20-23 | 8. | 12:09.1 | 38. | 32:05.6 | 49. | 19:03.6 | 37. | 1:03:18.3 | 7:28.6 | 115 |
41 | 41. | 75 | DOČKÁLEK Libor | 73 | M30-39 | 7. | 13:28.7 | 52. | 30:20.5 | 14. | 19:49.4 | 46. | 1:03:38.6 | 7:48.9 | ||
42 | 42. | 143 | ZÁTORSKÝ Petr | 84 | SK Slavia Praha | M20-23 | 9. | 11:52.6 | 30. | 30:31.0 | 19. | 21:23.3 | 65. | 1:03:46.9 | 7:57.2 | 192 |
43 | 43. | 101 | KOČOVSKÝ Miroslav | 61 | SK Slavia Praha | M40-49 | 3. | 12:48.8 | 45. | 31:09.8 | 38. | 19:56.6 | 49. | 1:03:55.2 | 8:05.5 | 187 |
44 | 44. | 120 | KALAŠ Petr | 89 | TTK SLAVIA VŠ Pl. | M18-19 | 17. | 13:31.4 | 54. | 30:23.7 | 16. | 20:01.6 | 51. | 1:03:56.7 | 8:07.0 | 1917 |
45 | 45. | 86 | SPLÍTEK Mikuláš | 87 | TTK SLAVIA VŠ Pl. | M20-23 | 10. | 14:23.0 | 59. | 31:15.0 | 40. | 18:29.9 | 25. | 1:04:07.9 | 8:18.2 | 2471 |
46 | 46. | 97 | FIALA Aleš | 66 | SK Slavia Praha | M40-49 | 4. | 13:07.3 | 48. | 31:04.5 | 33. | 20:00.8 | 50. | 1:04:12.6 | 8:22.9 | 332 |
47 | 47. | 155 | MUŽÍČEK Josef | 57 | TJ Bižuterie Jab. | M50+ | 1. | 12:21.3 | 40. | 31:44.3 | 45. | 20:11.9 | 54. | 1:04:17.5 | 8:27.8 | 466 |
48 | 48. | 54 | VAIS Martin | 65 | Trutnov TRI TEAM | M40-49 | 5. | 13:06.4 | 47. | 32:38.6 | 53. | 19:01.9 | 35. | 1:04:46.9 | 8:57.2 | 1305 |
49 | 49. | 89 | KRÁL Martin | 82 | TSK Praha | M24-29 | 9. | 11:58.5 | 32. | 32:06.6 | 50. | 21:11.6 | 62. | 1:05:16.7 | 9:27.0 | 119 |
50 | 50. | 77 | ŠIML Jan | 67 | NOVIS TK Praha | M40-49 | 6. | 12:34.0 | 42. | 31:33.6 | 42. | 21:22.0 | 64. | 1:05:29.6 | 9:39.9 | 978 |
51 | 51. | 90 | LIPTÁK Lukáš | 82 | TJ Slavoj Č. Brod | M24-29 | 10. | 13:32.8 | 55. | 32:12.4 | 51. | 19:45.9 | 45. | 1:05:31.1 | 9:41.4 | 2635 |
52 | 52. | 134 | ŠÁRA Jan | 87 | Kralupy | M20-23 | 11. | 11:44.6 | 26. | 33:27.7 | 59. | 20:29.2 | 56. | 1:05:41.5 | 9:51.8 | |
53 | 53. | 81 | BARTŮNĚK Petr | 75 | TJ Bižuterie Jab. | M30-39 | 8. | 15:24.2 | 64. | 31:44.6 | 46. | 19:02.8 | 36. | 1:06:11.6 | 10:21.9 | 2690 |
54 | 54. | 84 | PEKÁREK Milan | 65 | TSK Praha | M40-49 | 7. | 13:13.9 | 50. | 32:50.1 | 54. | 20:14.6 | 55. | 1:06:18.6 | 10:28.9 | 110 |
55 | 55. | 85 | VOLEJNÍK Michal | 88 | TJ Sokol H.K. | M18-19 | 18. | 14:29.3 | 60. | 33:09.0 | 55. | 18:51.8 | 33. | 1:06:30.1 | 10:40.4 | 2304 |
56 | 56. | 130 | LAZAR Marek | 77 | NOVIS TK Praha | M30-39 | 9. | 12:24.9 | 41. | 35:13.2 | 68. | 19:39.1 | 42. | 1:07:17.2 | 11:27.5 | 2009 |
57 | 57. | 142 | MAGERSKÝ Štěpán | 83 | SK Slavia Praha | M24-29 | 11. | 13:34.1 | 56. | 34:09.7 | 63. | 19:55.2 | 48. | 1:07:39.0 | 11:49.3 | 264 |
58 | 58. | 135 | MIHULA Jiří | 79 | Kralupy | M24-29 | 12. | 11:39.2 | 25. | 34:54.1 | 66. | 21:27.3 | 66. | 1:08:00.6 | 12:10.9 | |
59 | 59. | 109 | JANOUŠEK Jan | 88 | TTK SLAVIA VŠ Pl. | M18-19 | 19. | 13:30.5 | 53. | 33:55.2 | 61. | 20:39.8 | 58. | 1:08:05.5 | 12:15.8 | 757 |
60 | 60. | 92 | HEJNA Marek | 80 | TT Praha - Háje | M24-29 | 13. | 13:36.6 | 57. | 33:57.4 | 62. | 21:21.2 | 63. | 1:08:55.2 | 13:05.5 | 814 |
61 | 61. | 169 | KEPRT Jan | 83 | Zábřeh | M24-29 | 14. | 15:04.0 | 62. | 32:14.8 | 52. | 21:47.5 | 69. | 1:09:06.3 | 13:16.6 | |
62 | 62. | 65 | LHOTA Petr | 77 | TJ Slavoj Č. Brod | M30-39 | 10. | 16:10.4 | 66. | 33:22.7 | 57. | 19:43.2 | 43. | 1:09:16.3 | 13:26.6 | 1993 |
63 | 63. | 136 | JAROŠ Jakub | 88 | TRI SKI Horní Poč. | M18-19 | 20. | 13:05.5 | 46. | 34:22.5 | 64. | 22:08.0 | 74. | 1:09:36.0 | 13:46.3 | 351 |
64 | 64. | 55 | KRÁL Jan | 58 | TSK Praha | M40-49 | 8. | 15:47.3 | 65. | 31:57.9 | 48. | 21:52.5 | 71. | 1:09:37.7 | 13:48.0 | 121 |
65 | 65. | 166 | ELHENICKÝ Jan | 89 | Trutnov TRI TEAM | M18-19 | 21. | 11:32.9 | 24. | 33:51.9 | 60. | 25:18.8 | 80. | 1:10:43.6 | 14:53.9 | 2769 |
66 | 66. | 137 | HOŘEJŠÍ Jiří | 64 | E.ON Triathlon Team | M40-49 | 9. | 16:22.6 | 68. | 33:11.3 | 56. | 22:01.1 | 72. | 1:11:35.0 | 15:45.3 | 2507 |
67 | 67. | 98 | PAROUBEK Jaroslav | 70 | SKP Nymburk | M30-39 | 11. | 16:42.8 | 70. | 33:22.7 | 58. | 21:42.3 | 67. | 1:11:47.8 | 15:58.1 | |
68 | 68. | 113 | PECH Miroslav | 77 | E.ON Triathlon Team | M30-39 | 12. | 13:43.9 | 58. | 36:52.8 | 76. | 21:50.1 | 70. | 1:12:26.8 | 16:37.1 | 645 |
69 | 69. | 51 | KLUST Robert | 73 | M30-39 | 13. | 18:01.0 | 77. | 34:29.1 | 65. | 20:06.9 | 53. | 1:12:37.0 | 16:47.3 | ||
70 | 70. | 106 | KLINGORA František | 85 | AC START K. Vary | M20-23 | 12. | 16:10.5 | 67. | 35:08.2 | 67. | 21:46.3 | 68. | 1:13:05.0 | 17:15.3 | 2412 |
71 | 71. | 68 | SVOBODA David | 70 | Hradec Králové | M30-39 | 14. | 17:05.0 | 72. | 36:51.4 | 75. | 19:31.5 | 41. | 1:13:27.9 | 17:38.2 | |
72 | 72. | 126 | ŠŮS Jaroslav | 65 | NOVIS TK Praha | M40-49 | 10. | 17:11.1 | 74. | 36:12.6 | 72. | 20:51.1 | 59. | 1:14:14.8 | 18:25.1 | 2503 |
73 | 73. | 79 | HRDINKA Čestmír | 67 | TJ Slavoj Č. Brod | M40-49 | 11. | 17:09.2 | 73. | 36:46.5 | 73. | 20:37.2 | 57. | 1:14:32.9 | 18:43.2 | 1659 |
74 | 74. | 94 | ZEMAN Radek | 77 | M30-39 | 15. | 16:59.0 | 71. | 36:50.9 | 74. | 21:04.3 | 61. | 1:14:54.2 | 19:04.5 | ||
75 | 75. | 121 | KALOUCH Jaroslav | 64 | TT LOKO Beroun | M40-49 | 12. | 17:17.2 | 76. | 36:11.3 | 71. | 22:07.1 | 73. | 1:15:35.6 | 19:45.9 | 620 |
76 | 76. | 69 | HANTYCH Petr | 72 | Kralupy | M30-39 | 16. | 16:30.2 | 69. | 35:17.5 | 69. | 24:02.9 | 77. | 1:15:50.6 | 20:00.9 | |
77 | 77. | 108 | KRENK Jan | 73 | HZS Děčín | M30-39 | 17. | 18:39.4 | 79. | 36:53.7 | 77. | 22:32.0 | 75. | 1:18:05.1 | 22:15.4 | |
78 | 78. | 87 | VONDRÁČEK Zdeněk | 60 | Čelákovice | M40-49 | 13. | 18:41.1 | 80. | 35:50.8 | 70. | 23:54.3 | 76. | 1:18:26.2 | 22:36.5 | |
79 | 79. | 163 | NOVOTNÝ Marek | 68 | E.ON Triathlon Team | M30-39 | 18. | 84. | 84. | 84. | 1:20:01.3 | 24:11.6 | 1800 | |||
80 | 80. | 168 | KUČERA Bohumil | 53 | HZS OLK | M50+ | 2. | 19:18.0 | 81. | 40:03.0 | 79. | 20:58.0 | 60. | 1:20:19.0 | 24:29.3 | |
81 | 81. | 78 | ŠNAJDR Vladimír | 42 | Mělník | M50+ | 3. | 18:19.0 | 78. | 38:00.3 | 78. | 24:32.0 | 78. | 1:20:51.3 | 25:01.6 | |
82 | 82. | 114 | SORAL Jiří | 72 | TT Praha - Háje | M30-39 | 19. | 15:16.7 | 63. | 41:30.3 | 80. | 25:16.6 | 79. | 1:22:03.6 | 26:13.9 | 815 |
83 | 83. | 70 | TOMEK Martin | 73 | Mělník | M30-39 | 20. | 19:31.2 | 82. | 43:59.0 | 81. | 25:24.6 | 81. | 1:28:54.8 | 33:05.1 | |
84 | 84. | 140 | ŠIMÁK Jan | 77 | E.ON Triathlon Team | M30-39 | 21. | 17:12.7 | 75. | 45:10.3 | 82. | 31:43.7 | 82. | 1:34:06.7 | 38:17.0 | 646 |
85. | 50 | VYSLOUŽIL Libor | 89 | TT Klub Prostějov | M18-19 | 10:31.9 | 31:52.9 | DNF | 2771 | |||||||
86. | 99 | TRAPP Lukáš | 89 | AC START K. Vary | M18-19 | 10:36.4 | 34:26.7 | DNF | 1706 | |||||||
87. | 133 | ŠÁRA Jan | 62 | Kralupy | M40-49 | 19:22.7 | 15:40.3 | DNF |
Copyright © 2006 - 2024 Sportis s.r.o. Publikování nebo další šíření obsahu serveru Sportis.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno.