Mělník (21. 07. 2007)
polojasno, vzduch: 28°C, voda: 24,5°C
ČP - Triathlon Mělník 2007 - výsledky
|
||||||||||||||||
Ke stažení |
Možnost zobrazení nebo skrytí vybraných sloupců
M 0,75 - 20 - 5 km (Absolutní pořadí - muži) řazení cíl
Kliknutím na záhlaví sloupců seřadíte jejich údaje vzestupně nebo sestupně
poř. | st.č. | jméno | roč. | klub | kat. | # | plavání | # | kolo | # | běh | # | cíl | ztráta | ČP | P.kat. | VT | Lic. | |
1 | 1. | 74 | PEJSAR Martin | 81 | E.ON Triathlon Team | M24-29 | 1. | 9:39.7 | 10. | 30:11.6 | 3. | 16:30.1 | 1. | 56:21.4 | 100.0 | 100.0 | I. | 1155 | |
2 | 2. | 60 | ČELŮSTKA Jan | 82 | AUTHOR TUFO TI | M24-29 | 2. | 9:37.1 | 8. | 30:14.2 | 4. | 16:40.6 | 3. | 56:31.9 | 10.5 | 95.0 | 95.0 | I. | 1675 |
3 | 3. | 33 | JAŇOUR Jan | 83 | Ekol elite TT team | M24-29 | 3. | 9:24.9 | 3. | 30:27.7 | 9. | 17:18.3 | 5. | 57:10.9 | 49.5 | 92.0 | 92.0 | I. | 1046 |
4 | 4. | 68 | WAINER Jan | 76 | TRIEXPERT Team | M30-39 | 1. | 10:22.5 | 28. | 30:26.9 | 8. | 16:31.3 | 2. | 57:20.7 | 59.3 | 90.0 | 100.0 | I. | 622 |
5 | 5. | 29 | KUBÍNEK František | 88 | Ekol elite TT team | M18-19 | 1. | 9:36.7 | 7. | 30:17.5 | 5. | 17:34.4 | 8. | 57:28.6 | 1:07.2 | 89.0 | 100.0 | I. | 2097 |
6 | 6. | 4 | TOMÁŠEK Lukáš | 88 | SK OMT Pardubice | M18-19 | 2. | 9:59.5 | 20. | 30:53.0 | 14. | 16:47.8 | 4. | 57:40.3 | 1:18.9 | 88.0 | 95.0 | I. | 1339 |
7 | 7. | 20 | JOHN Martin | 89 | TTC TJ Sokol Lipník | M18-19 | 3. | 9:40.3 | 11. | 30:29.2 | 11. | 17:45.6 | 9. | 57:55.1 | 1:33.7 | 87.0 | 92.0 | I. | 2477 |
8 | 8. | 79 | FRANCKE Michal | 86 | TJ Bižuterie Jab. | M20-23 | 1. | 9:41.6 | 13. | 30:20.0 | 6. | 17:58.2 | 11. | 57:59.8 | 1:38.4 | 86.0 | 100.0 | I. | 454 |
9 | 9. | 38 | HIRT Lukáš | 88 | TK M.Budějovice | M18-19 | 4. | 9:47.6 | 17. | 29:58.8 | 1. | 18:18.4 | 16. | 58:04.8 | 1:43.4 | 85.0 | 90.0 | I. | 1953 |
10 | 10. | 78 | BRYNDA Jaroslav | 77 | LABE TRI CLUB | M30-39 | 2. | 9:30.6 | 5. | 30:34.9 | 12. | 18:07.0 | 13. | 58:12.5 | 1:51.1 | 84.0 | 95.0 | I. | 519 |
11 | 11. | 31 | DVOŘÁK Ladislav | 82 | Ekol elite TT team | M24-29 | 4. | 10:01.5 | 22. | 30:53.1 | 15. | 17:22.1 | 6. | 58:16.7 | 1:55.3 | 83.0 | 90.0 | I. | 1194 |
12 | 12. | 30 | ZDRAŽIL Tomáš | 85 | Ekol elite TT team | M20-23 | 2. | 9:38.6 | 9. | 30:28.4 | 10. | 18:24.2 | 19. | 58:31.2 | 2:09.8 | 82.0 | 95.0 | I. | 778 |
13 | 13. | 5 | ŠPAČEK Jakub | 83 | TK TT Team-21 | M24-29 | 5. | 10:17.2 | 27. | 30:35.5 | 13. | 17:52.0 | 10. | 58:44.7 | 2:23.3 | 81.0 | 89.0 | I. | 163 |
14 | 14. | 49 | KROUPA Tomáš | 87 | Ekol elite TT team | M20-23 | 3. | 9:46.1 | 16. | 30:03.6 | 2. | 19:18.6 | 33. | 59:08.3 | 2:46.9 | 80.0 | 92.0 | I. | 726 |
15 | 15. | 14 | KLÍMA Tomáš | 80 | EKOL team o.s. | M24-29 | 6. | 9:49.9 | 18. | 31:54.6 | 18. | 18:17.8 | 15. | 1:00:02.3 | 3:40.9 | 79.0 | 88.0 | I. | 2 |
16 | 16. | 39 | ROUPEC Radek | 89 | TK M.Budějovice | M18-19 | 5. | 9:45.6 | 15. | 31:47.7 | 16. | 18:33.1 | 20. | 1:00:06.4 | 3:45.0 | 78.0 | 89.0 | I. | 1945 |
17 | 17. | 42 | PICKA Matěj | 89 | TTK SLAVIA VŠ Pl. | M18-19 | 6. | 9:42.4 | 14. | 31:50.5 | 17. | 18:35.6 | 21. | 1:00:08.5 | 3:47.1 | 77.0 | 88.0 | I. | 442 |
18 | 18. | 32 | KUMSTÁT Michal | 82 | Ekol elite TT team | M24-29 | 7. | 9:25.5 | 4. | 32:57.4 | 28. | 18:05.1 | 12. | 1:00:28.0 | 4:06.6 | 76.0 | 87.0 | I. | 1253 |
19 | 19. | 26 | POSPÍCHAL Vladimír | 85 | Ekol elite TT team | M20-23 | 4. | 9:41.3 | 12. | 30:23.3 | 7. | 20:45.7 | 53. | 1:00:50.3 | 4:28.9 | 75.0 | 90.0 | I. | 732 |
20 | 20. | 9 | PURKAR Lukáš | 88 | ROCKTECHNIK TT | M18-19 | 7. | 10:26.9 | 30. | 32:39.8 | 25. | 18:09.8 | 14. | 1:01:16.5 | 4:55.1 | 74.0 | 87.0 | I. | 1772 |
21 | 21. | 50 | PATÁK Pavel | 71 | TTK SLAVIA VŠ Pl. | M30-39 | 3. | 9:19.3 | 2. | 33:06.4 | 32. | 18:59.6 | 29. | 1:01:25.3 | 5:03.9 | 73.0 | 92.0 | I. | 808 |
22 | 22. | 63 | SOUKUP Petr | 87 | TJ Nová Paka | M20-23 | 5. | 10:37.9 | 36. | 32:19.3 | 21. | 18:36.2 | 22. | 1:01:33.4 | 5:12.0 | 72.0 | 89.0 | I. | 2232 |
23 | 23. | 48 | KROUPA Miloš | 85 | Ekol elite TT team | M20-23 | 6. | 11:12.3 | 45. | 32:07.2 | 19. | 18:24.1 | 18. | 1:01:43.6 | 5:22.2 | 71.0 | 88.0 | I. | 725 |
24 | 24. | 84 | ZEMAN Zbyšek | 69 | TTK SLAVIA VŠ Pl. | M30-39 | 4. | 10:02.2 | 24. | 33:26.6 | 40. | 18:39.8 | 24. | 1:02:08.6 | 5:47.2 | 70.0 | 90.0 | II. | 469 |
25 | 25. | 21 | VYSLOUŽIL Libor | 89 | TT Klub Prostějov | M18-19 | 8. | 10:25.5 | 29. | 33:08.6 | 33. | 18:44.1 | 26. | 1:02:18.2 | 5:56.8 | 69.0 | 86.0 | I. | 2771 |
26 | 26. | 70 | BÁČA Tomáš | 78 | AC START K. Vary | M24-29 | 8. | 10:51.6 | 39. | 32:32.8 | 24. | 19:00.0 | 30. | 1:02:24.4 | 6:03.0 | 68.0 | 86.0 | II. | 426 |
27 | 27. | 10 | ANDRŠ Martin | 88 | TRI SKI Horní Poč. | M18-19 | 9. | 10:32.4 | 34. | 33:02.3 | 31. | 19:00.6 | 31. | 1:02:35.3 | 6:13.9 | 67.0 | 85.0 | I. | 344 |
28 | 28. | 92 | KŘENEK Jan | 84 | EKOL team o.s. | M20-23 | 7. | 11:00.5 | 40. | 32:27.9 | 22. | 19:26.0 | 35. | 1:02:54.4 | 6:33.0 | 66.0 | 87.0 | II. | 2006 |
29 | 29. | 46 | KOZEL Tomáš | 82 | SK Slavia Praha | M24-29 | 9. | 11:52.8 | 53. | 33:50.5 | 46. | 17:27.0 | 7. | 1:03:10.3 | 6:48.9 | 65.0 | 85.0 | II. | 2144 |
30 | 30. | 23 | KYPTA Tomáš | 85 | TTK SLAVIA VŠ Pl. | M20-23 | 8. | 10:50.5 | 38. | 33:48.6 | 45. | 18:38.1 | 23. | 1:03:17.2 | 6:55.8 | 64.0 | 86.0 | II. | 507 |
31 | 31. | 45 | NOVÁK Martin | 89 | TC VANĚK J.Hradec | M18-19 | 10. | 10:28.0 | 31. | 32:58.6 | 29. | 19:55.7 | 41. | 1:03:22.3 | 7:00.9 | 63.0 | 84.0 | II. | 2033 |
32 | 32. | 91 | ŠVARC Norbert | 72 | SK PP Domažlice | M30-39 | 5. | 11:30.2 | 48. | 33:16.0 | 36. | 18:40.7 | 25. | 1:03:26.9 | 7:05.5 | 62.0 | 89.0 | II. | 1161 |
33 | 33. | 75 | ŠURDA Pavol | 84 | SVK | M20-23 | 9. | 9:36.3 | 6. | 33:42.0 | 44. | 20:18.2 | 47. | 1:03:36.5 | 7:15.1 | ||||
34 | 34. | 2 | TRAPP Lukáš | 89 | AC START K. Vary | M18-19 | 11. | 10:01.5 | 23. | 33:00.7 | 30. | 20:43.6 | 52. | 1:03:45.8 | 7:24.4 | 61.0 | 83.0 | II. | 1706 |
35 | 35. | 19 | IMMER Tomáš | 80 | K3-atlon team | M24-29 | 10. | 11:08.9 | 44. | 33:31.6 | 41. | 19:16.2 | 32. | 1:03:56.7 | 7:35.3 | 60.0 | 84.0 | II. | 2651 |
36 | 36. | 77 | KYRAL Václav | 79 | ENERVIT team | M24-29 | 11. | 9:56.9 | 19. | 33:53.5 | 47. | 20:30.6 | 50. | 1:04:21.0 | 7:59.6 | 59.0 | 83.0 | II. | 807 |
37 | 37. | 47 | STEHLÍK Petr | 89 | EKOL team o.s. | M18-19 | 12. | 11:18.9 | 46. | 33:23.5 | 39. | 19:48.9 | 38. | 1:04:31.3 | 8:09.9 | 58.0 | 82.0 | II. | 2480 |
38 | 38. | 3 | MATERA Tomáš | 89 | SK JIŘÍ TEAM | M18-19 | 13. | 11:54.0 | 54. | 33:13.4 | 35. | 19:35.9 | 36. | 1:04:43.3 | 8:21.9 | 57.0 | 81.0 | II. | 940 |
39 | 39. | 34 | VYKOUKAL Jan | 89 | SPORTPRESTIŽ | M18-19 | 14. | 11:01.6 | 41. | 33:18.8 | 37. | 20:49.9 | 54. | 1:05:10.3 | 8:48.9 | 56.0 | 80.0 | II. | 2118 |
40 | 40. | 72 | BLOUDEK Tomáš | 82 | AC START K. Vary | M24-29 | 12. | 10:32.1 | 32. | 33:10.5 | 34. | 21:28.8 | 58. | 1:05:11.4 | 8:50.0 | 55.0 | 82.0 | II. | 1147 |
41 | 41. | 6 | PUDIL Jaroslav | 61 | Sdruž. cykl. všest. | M40-49 | 1. | 13:04.9 | 68. | 32:45.7 | 27. | 19:23.3 | 34. | 1:05:13.9 | 8:52.5 | 54.0 | 100.0 | II. | 1877 |
42 | 42. | 76 | MATERNA Jan | 71 | SKP ALFA Praha | M30-39 | 6. | 12:00.7 | 59. | 34:29.4 | 55. | 18:51.5 | 28. | 1:05:21.6 | 9:00.2 | 53.0 | 88.0 | II. | 1680 |
43 | 43. | 44 | VOJTĚCH Jonáš | 89 | TRI SKI Horní Poč. | M18-19 | 15. | 11:38.2 | 49. | 34:02.2 | 49. | 19:50.8 | 40. | 1:05:31.2 | 9:09.8 | 52.0 | 79.0 | II. | 2403 |
44 | 44. | 95 | KLICPERA Petr | 76 | Progress Neratovice | M30-39 | 7. | 11:48.5 | 51. | 34:01.0 | 48. | 19:58.7 | 42. | 1:05:48.2 | 9:26.8 | ||||
45 | 45. | 56 | JANDERA Petr | 66 | TRI-CLUB Jablonec | M40-49 | 2. | 11:51.8 | 52. | 34:19.6 | 52. | 20:11.6 | 45. | 1:06:23.0 | 10:01.6 | 51.0 | 95.0 | II. | 1225 |
46 | 46. | 86 | KÁŇA Pavel | 74 | Trutnov TRI TEAM | M30-39 | 8. | 11:04.4 | 43. | 33:40.4 | 43. | 21:50.5 | 62. | 1:06:35.3 | 10:13.9 | 50.0 | 87.0 | II. | 1299 |
47 | 47. | 90 | TÁSLAR Marek | 88 | Trutnov TRI TEAM | M18-19 | 16. | 10:03.1 | 25. | 33:34.8 | 42. | 22:57.9 | 77. | 1:06:35.8 | 10:14.4 | 49.0 | 78.0 | II. | 2770 |
48 | 48. | 71 | BÁČA Jan | 88 | AC START K. Vary | M18-19 | 17. | 11:03.4 | 42. | 34:28.8 | 54. | 21:28.7 | 57. | 1:07:00.9 | 10:39.5 | 48.0 | 77.0 | II. | 427 |
49 | 49. | 57 | LHOTA Petr | 77 | TJ Slavoj Č. Brod | M30-39 | 9. | 16:11.0 | 87. | 32:28.2 | 23. | 18:23.1 | 17. | 1:07:02.3 | 10:40.9 | 47.0 | 86.0 | II. | 1993 |
50 | 50. | 18 | BULAVA František | 66 | Chýně | M40-49 | 3. | 14:21.2 | 77. | 34:06.1 | 50. | 18:44.2 | 27. | 1:07:11.5 | 10:50.1 | ||||
51 | 51. | 52 | KADLEC Jakub | 87 | LABE TRI CLUB | M20-23 | 10. | 10:49.3 | 37. | 34:28.7 | 53. | 22:20.4 | 67. | 1:07:38.4 | 11:17.0 | 46.0 | 85.0 | III. | 1450 |
52 | 52. | 83 | KROUPA Štěpán | 75 | ENERVIT Team | M30-39 | 10. | 12:03.7 | 60. | 35:30.0 | 61. | 20:08.3 | 43. | 1:07:42.0 | 11:20.6 | 45.0 | 85.0 | III. | 1229 |
53 | 53. | 37 | BERAN Jan | 88 | SPORTPRESTIŽ | M18-19 | 18. | 10:01.1 | 21. | 33:21.7 | 38. | 24:20.0 | 83. | 1:07:42.8 | 11:21.4 | 44.0 | 76.0 | II. | 137 |
54 | 54. | 58 | LIPTÁK Lukáš | 82 | TJ Slavoj Č. Brod | M24-29 | 13. | 12:06.7 | 61. | 34:07.6 | 51. | 21:50.7 | 63. | 1:08:05.0 | 11:43.6 | 43.0 | 81.0 | III. | 2635 |
55 | 55. | 64 | HAUZÍREK Jaroslav | 68 | RTP Děčín | M30-39 | 11. | 15:52.4 | 84. | 32:41.6 | 26. | 19:37.0 | 37. | 1:08:11.0 | 11:49.6 | 42.0 | 84.0 | III. | 1401 |
56 | 56. | 17 | KRATOCHVÍL David | 87 | SPORTPRESTIŽ | M20-23 | 11. | 10:32.1 | 33. | 35:14.5 | 58. | 22:33.8 | 71. | 1:08:20.4 | 11:59.0 | 41.0 | 84.0 | III. | 1574 |
57 | 57. | 27 | JAŠÍK Miroslav | 88 | LABE TRI CLUB | M18-19 | 19. | 11:58.0 | 57. | 36:19.3 | 65. | 20:21.8 | 49. | 1:08:39.1 | 12:17.7 | 40.0 | 75.0 | II. | 2470 |
58 | 58. | 51 | KOČOVSKÝ Miroslav | 61 | SK Slavia Praha | M40-49 | 4. | 12:36.0 | 63. | 35:07.6 | 57. | 21:16.8 | 55. | 1:09:00.4 | 12:39.0 | 39.0 | 92.0 | III. | 187 |
59 | 59. | 61 | PEKÁREK Milan | 65 | TSK Praha | M40-49 | 5. | 13:18.9 | 70. | 35:31.3 | 62. | 20:21.0 | 48. | 1:09:11.2 | 12:49.8 | 38.0 | 90.0 | III. | 110 |
60 | 60. | 80 | VOJTĚCHOVSKÝ Tomáš | 74 | TJ Slávie Chomutov | M30-39 | 12. | 14:08.1 | 76. | 34:38.7 | 56. | 20:39.1 | 51. | 1:09:25.9 | 13:04.5 | 37.0 | 83.0 | III. | 1416 |
61 | 61. | 24 | VESELÝ Jiří | 79 | M24-29 | 14. | 13:17.2 | 69. | 36:28.6 | 66. | 20:08.3 | 44. | 1:09:54.1 | 13:32.7 | |||||
62 | 62. | 40 | LAZAR Marek | 77 | NOVIS TK Praha | M30-39 | 13. | 13:25.0 | 72. | 37:10.3 | 74. | 19:49.5 | 39. | 1:10:24.8 | 14:03.4 | 36.0 | 82.0 | III. | 2009 |
63 | 63. | 54 | MUŽÍČEK Josef | 57 | TJ Bižuterie Jab. | M50+ | 1. | 11:56.6 | 55. | 36:59.4 | 71. | 21:32.9 | 60. | 1:10:28.9 | 14:07.5 | 35.0 | 100.0 | III. | 466 |
64 | 64. | 98 | LAUR Zbyněk | 62 | TSK Praha | M40-49 | 6. | 13:24.4 | 71. | 35:54.6 | 63. | 21:22.4 | 56. | 1:10:41.4 | 14:20.0 | 34.0 | 89.0 | III. | 1692 |
65 | 65. | 41 | FIALA Aleš | 66 | SK Slavia Praha | M40-49 | 7. | 13:41.8 | 74. | 35:15.1 | 59. | 21:56.4 | 64. | 1:10:53.3 | 14:31.9 | 33.0 | 88.0 | III. | 332 |
66 | 66. | 8 | ZÁTORSKÝ Petr | 84 | SK Slavia Praha | M20-23 | 12. | 11:19.4 | 47. | 37:03.3 | 73. | 22:38.3 | 72. | 1:11:01.0 | 14:39.6 | 32.0 | 83.0 | III. | 192 |
67 | 67. | 66 | JELÍNEK Martin | 69 | Loko Beroun | M30-39 | 14. | 13:53.0 | 75. | 32:12.1 | 20. | 25:02.6 | 86. | 1:11:07.7 | 14:46.3 | ||||
68 | 68. | 43 | KALAŠ Petr | 89 | TTK SLAVIA VŠ Pl. | M18-19 | 20. | 12:43.8 | 66. | 36:34.9 | 67. | 22:03.0 | 65. | 1:11:21.7 | 15:00.3 | 31.0 | 74.0 | III. | 1917 |
69 | 69. | 94 | KRÁL Martin | 82 | TSK Praha | M24-29 | 15. | 12:16.7 | 62. | 36:35.8 | 68. | 22:33.0 | 70. | 1:11:25.5 | 15:04.1 | 30.0 | 80.0 | III. | 119 |
70 | 70. | 96 | ŠIRŮČEK Jaromír | 62 | LABE TRI CLUB | M40-49 | 8. | 12:58.8 | 67. | 35:18.1 | 60. | 23:23.2 | 78. | 1:11:40.1 | 15:18.7 | 29.0 | 87.0 | III. | 174 |
71 | 71. | 87 | VAIS Martin | 65 | Trutnov TRI TEAM | M40-49 | 9. | 12:42.8 | 65. | 37:45.5 | 75. | 21:41.5 | 61. | 1:12:09.8 | 15:48.4 | 28.0 | 86.0 | III. | 1305 |
72 | 72. | 88 | JARKOVSKÝ Jakub | 89 | Trutnov TRI TEAM | M18-19 | 21. | 10:04.5 | 26. | 38:29.5 | 81. | 24:06.7 | 82. | 1:12:40.7 | 16:19.3 | 27.0 | 73.0 | III. | 2768 |
73 | 73. | 53 | JANOUŠEK Jan | 88 | TTK SLAVIA VŠ Pl. | M18-19 | 22. | 11:57.4 | 56. | 38:10.7 | 77. | 22:43.0 | 74. | 1:12:51.1 | 16:29.7 | 26.0 | 72.0 | III. | 757 |
74 | 74. | 93 | KRÁL Jan | 58 | TSK Praha | M40-49 | 10. | 14:43.1 | 79. | 35:55.9 | 64. | 22:27.5 | 69. | 1:13:06.5 | 16:45.1 | 25.0 | 85.0 | III. | 121 |
75 | 75. | 82 | ŠIML Jan | 67 | NOVIS TK Praha | M40-49 | 11. | 12:39.9 | 64. | 38:06.3 | 76. | 22:21.8 | 68. | 1:13:08.0 | 16:46.6 | 24.0 | 84.0 | III. | 978 |
76 | 76. | 25 | JAROŠ Jakub | 88 | TRI SKI Horní Poč. | M18-19 | 23. | 11:58.2 | 58. | 38:28.7 | 80. | 23:53.8 | 80. | 1:14:20.7 | 17:59.3 | 23.0 | 71.0 | III. | 351 |
77 | 77. | 67 | NOVÁČEK Ivan | 76 | T-line Team Louny | M30-39 | 15. | 14:49.6 | 80. | 36:40.5 | 69. | 22:57.7 | 76. | 1:14:27.8 | 18:06.4 | ||||
78 | 78. | 59 | PAROULEK Jaroslav | 70 | SKP Nymburk | M30-39 | 16. | 15:31.1 | 82. | 36:44.0 | 70. | 22:45.8 | 75. | 1:15:00.9 | 18:39.5 | 22.0 | 81.0 | 996 | |
79 | 79. | 65 | PETERKA Marek | 70 | M30-39 | 17. | 13:29.3 | 73. | 37:02.0 | 72. | 25:17.6 | 87. | 1:15:48.9 | 19:27.5 | |||||
80 | 80. | 69 | KLINGORA František | 85 | AC START K. Vary | M20-23 | 13. | 15:45.5 | 83. | 38:24.4 | 79. | 22:42.2 | 73. | 1:16:52.1 | 20:30.7 | 21.0 | 82.0 | 2412 | |
81 | 81. | 36 | POUL Ondřej | 77 | M30-39 | 18. | 14:57.2 | 81. | 40:59.5 | 86. | 21:32.3 | 59. | 1:17:29.0 | 21:07.6 | |||||
82 | 82. | 81 | VOPAT Milan | 61 | TJ Slávie Chomutov | M40-49 | 12. | 16:04.9 | 86. | 39:51.2 | 83. | 22:03.4 | 66. | 1:17:59.5 | 21:38.1 | 20.0 | 83.0 | 1080 | |
83 | 83. | 85 | MUŽÍČEK Pavel | 84 | TJ Bižuterie Jab. | M20-23 | 14. | 9:18.1 | 1. | 49:12.4 | 92. | 20:15.2 | 46. | 1:18:45.7 | 22:24.3 | 19.0 | 81.0 | 459 | |
84 | 84. | 12 | ŠNAJDR Filip | 75 | M30-39 | 19. | 14:35.4 | 78. | 40:50.2 | 85. | 23:25.7 | 79. | 1:18:51.3 | 22:29.9 | |||||
85 | 85. | 73 | HLAVATÝ Petr | 87 | AC START K. Vary | M20-23 | 15. | 11:44.1 | 50. | 42:20.7 | 87. | 24:58.5 | 85. | 1:19:03.3 | 22:41.9 | 18.0 | 80.0 | 2495 | |
86 | 86. | 89 | ELHENICKÝ Jan | 89 | Trutnov TRI TEAM | M18-19 | 24. | 10:36.2 | 35. | 38:11.1 | 78. | 32:39.9 | 92. | 1:21:27.2 | 25:05.8 | 17.0 | 70.0 | 2769 | |
87 | 87. | 16 | BIČÍK Tomáš | 68 | DELTA TEAM Triatlon | M30-39 | 20. | 16:48.9 | 88. | 39:49.0 | 82. | 24:52.9 | 84. | 1:21:30.8 | 25:09.4 | 16.0 | 80.0 | 2204 | |
88 | 88. | 15 | KOS Pavel | 75 | M30-39 | 21. | 15:54.7 | 85. | 43:14.0 | 89. | 25:42.6 | 88. | 1:24:51.3 | 28:29.9 | |||||
89 | 89. | 22 | KLAMERT Rudolf | 59 | M40-49 | 13. | 17:49.8 | 90. | 40:10.8 | 84. | 27:04.0 | 89. | 1:25:04.6 | 28:43.2 | |||||
90 | 90. | 62 | MATOUŠEK Petr | 75 | Ekonom Praha | M30-39 | 22. | 18:06.9 | 91. | 45:39.2 | 90. | 23:59.0 | 81. | 1:27:45.1 | 31:23.7 | ||||
91 | 91. | 11 | FIDRANT Lukáš | 83 | M24-29 | 16. | 16:49.4 | 89. | 42:26.3 | 88. | 28:37.1 | 91. | 1:27:52.8 | 31:31.4 | |||||
92 | 92. | 28 | ŘÍPA Milan | 48 | TJ Slavoj Čáslav | M50+ | 2. | 23:22.7 | 92. | 46:59.5 | 91. | 28:16.1 | 90. | 1:38:38.3 | 42:16.9 | 15.0 | 95.0 | 865 | |
93. | 55 | MARUŠKA Jindřich | 79 | TJ Bižuterie Jab. | M24-29 | 10:33.5 | DNF | 458 | |||||||||||
94. | 7 | HORÁK Petr | 87 | SKI TJ Neratovice | M20-23 | 12:20.0 | DNF | ||||||||||||
95. | 1 | PETR Tomáš | 65 | KVM 1881 | M40-49 | DNF | |||||||||||||
96. | 35 | JAKUBŮ Jirka | 63 | Mělník | M40-49 | DNF | |||||||||||||
97. | 13 | PRCHAL David | 79 | Mělník | M24-29 | 15:16.8 | DNF | ||||||||||||
98. | 97 | HOLEČEK Jaroslav | 78 | M24-29 | 10:52.6 | 33:47.4 | DNF |
Copyright © 2006 - 2024 Sportis s.r.o. Publikování nebo další šíření obsahu serveru Sportis.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno.