Úpice (23. 06. 2007)
oblačno, přeháňky, vzduch: 20°C
MČR - Apache bikemaraton 2007 - výsledky
|
|||||||||||||||||||
Ke stažení |
Možnost zobrazení nebo skrytí vybraných sloupců
trať - 58 km (Absolutní pořadí) řazení cíl
Kliknutím na záhlaví sloupců seřadíte jejich údaje vzestupně nebo sestupně
poř. | st.č. | jméno | roč. | kat. | # | klub | cíl | ztráta | km/h | |
1 | 1. | 1254 | BROŽ Aleš | 87 | M19-29 | 1. | Scania-Apache-Team-Kolín | 2:19:43.9 | 24.9 | |
2 | 2. | 1308 | BERGER Tomáš | 87 | M19-29 | 2. | Kupkolo.cz | 2:20:34.8 | 50.9 | 24.8 |
3 | 3. | 1257 | PEŠEK Tomáš | 89 | M15-18 | 1. | Scania-Apache-Team-Kolín | 2:21:13.6 | 1:29.7 | 24.6 |
4 | 4. | 1290 | ŠILAR Jakub | 89 | M15-18 | 2. | Sk Žamberk Tessuti Sport | 2:21:19.5 | 1:35.6 | 24.6 |
5 | 5. | 1361 | BARTOŠ Pavel | 81 | M19-29 | 3. | MTBC Manitou Sokol Ch. | 2:22:07.8 | 2:23.9 | 24.5 |
6 | 6. | 1350 | SVĚRÁK Jiří | 85 | M19-29 | 4. | Uniqa ALK Jihlava | 2:23:53.3 | 4:09.4 | 24.2 |
7 | 7. | 1306 | SVOBODA Jan | 88 | M19-29 | 5. | Cyklo Stratílek Litomyšl | 2:24:44.2 | 5:00.3 | 24.0 |
8 | 8. | 1314 | STUNA Tomáš | 85 | M19-29 | 6. | CK Plastochem | 2:25:35.0 | 5:51.1 | 23.9 |
9 | 9. | 1252 | SLAVÍČEK Jan | 69 | M30-39 | 1. | Scania-Apache-Team-Kolín | 2:25:36.1 | 5:52.2 | 23.9 |
10 | 10. | 1362 | JENÍČEK Ivan | 81 | M19-29 | 7. | MTBC Manitou Sokol Ch. | 2:26:08.4 | 6:24.5 | 23.8 |
11 | 11. | 1256 | ČERNÝ Zdeněk | 90 | M15-18 | 3. | Scania-Apache-Team-Kolín | 2:26:15.2 | 6:31.3 | 23.8 |
12 | 12. | 1296 | DENHOF John | 60 | M40-49 | 1. | Praha | 2:26:32.7 | 6:48.8 | 23.7 |
13 | 13. | 1163 | RAUCHFUSS Marek | 90 | M15-18 | 4. | CK MTB JUNIOR HLINSKO | 2:27:15.6 | 7:31.7 | 23.6 |
14 | 14. | 1349 | MÁCA Kamil | 85 | M19-29 | 8. | Uniqa ALK Jihlava | 2:30:21.3 | 10:37.4 | 23.1 |
15 | 15. | 1258 | GALANDÁK Michal | 89 | M15-18 | 5. | Scania-Apache-Team-Kolín | 2:31:01.6 | 11:17.7 | 23.0 |
16 | 16. | 1262 | ŠULC Ladislav | 85 | M19-29 | 9. | Spinning MB-Alpine Pro | 2:31:11.6 | 11:27.7 | 23.0 |
17 | 17. | 1345 | TICHÝ Tomáš | 84 | M19-29 | 10. | Pell's Team | 2:31:16.7 | 11:32.8 | 23.0 |
18 | 18. | 1316 | VEVERKA Vlastimil | 80 | M19-29 | 11. | Cyklomax - Rock Machine | 2:31:17.9 | 11:34.0 | 23.0 |
19 | 19. | 1074 | KALAŠ Ondřej | 87 | M19-29 | 12. | REDPOINT PEARL IZUMI | 2:31:55.6 | 12:11.7 | 22.9 |
20 | 20. | 1075 | KANĚRA Michal | 86 | M19-29 | 13. | REDPOINT PEARL IZUMI | 2:31:58.0 | 12:14.1 | 22.9 |
21 | 21. | 1304 | REICH Michal | 73 | M30-39 | 2. | Jihlava | 2:32:27.2 | 12:43.3 | 22.8 |
22 | 22. | 1273 | ŠUPICH Martin | 77 | M30-39 | 3. | SK BP Lumen Úpice | 2:33:16.7 | 13:32.8 | 22.7 |
23 | 23. | 1255 | ČEPIČKA Matěj | 87 | M19-29 | 14. | Scania-Apache-Team-Kolín | 2:33:38.1 | 13:54.2 | 22.7 |
24 | 24. | 1040 | GALANDÁK Vít | 85 | M19-29 | 15. | SCANIA APACHE KOLÍN | 2:33:51.0 | 14:07.1 | 22.6 |
25 | 25. | 1027 | DEMJANOVIČ Michal | 60 | M40-49 | 2. | REDPOINT PEARL IZUMI | 2:33:52.8 | 14:08.9 | 22.6 |
26 | 26. | 1288 | ŠPERL Milan | 85 | M19-29 | 16. | Dukla Liberec-Enervit | 2:34:01.2 | 14:17.3 | 22.6 |
27 | 27. | 1319 | SCHWARZ Martin | 83 | M19-29 | 17. | Hervis Duratec MTB Team | 2:34:21.0 | 14:37.1 | 22.5 |
28 | 28. | 1348 | KOUTNÍK Jan | 89 | M15-18 | 6. | Kellys Opportunity MTB Team | 2:37:23.9 | 17:40.0 | 22.1 |
29 | 29. | 360 | MARTÍNEK Pavel | 82 | M19-29 | 18. | KHS.cenytisku.cz | 2:38:02.5 | 18:18.6 | 22.0 |
30 | 30. | 1041 | GUNTHER Petr | 68 | M30-39 | 4. | BEROUN | 2:38:12.1 | 18:28.2 | 22.0 |
31 | 31. | 1167 | SKALICKÝ Pavel | 92 | M15-18 | 7. | SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT | 2:38:18.4 | 18:34.5 | 22.0 |
32 | 32. | 1293 | ZÁŘECKÝ Jan | 89 | M15-18 | 8. | Sk Žamberk Tessuti Sport | 2:38:19.4 | 18:35.5 | 22.0 |
33 | 33. | 1346 | VOLNÝ Jindra | 82 | M19-29 | 19. | Eleven | 2:38:23.3 | 18:39.4 | 22.0 |
34 | 34. | 1073 | KADLEC Miroslav | 78 | M19-29 | 20. | Loko Trutnov | 2:38:29.3 | 18:45.4 | 22.0 |
35 | 35. | 1112 | LUKEŠ Jiří | 75 | M30-39 | 5. | KRKONOŠSKÉ PAPÍRNY | 2:38:57.7 | 19:13.8 | 21.9 |
36 | 36. | 1078 | KAREL Mádr | 89 | M15-18 | 9. | SK ŽAMBERK TESSUTTI SPORT | 2:40:05.5 | 20:21.6 | 21.7 |
37 | 37. | 1291 | CABALKA Jaroslav | 89 | M15-18 | 10. | Sk Žamberk Tessuti Sport | 2:40:37.1 | 20:53.2 | 21.7 |
38 | 38. | 1057 | HOLUB Petr | 66 | M40-49 | 3. | PETE ADR TEAM | 2:40:44.3 | 21:00.4 | 21.7 |
39 | 39. | 1281 | STROLENÝ Petr | 88 | M19-29 | 21. | Klub Lannutti Most | 2:40:58.1 | 21:14.2 | 21.6 |
40 | 40. | 1340 | VOLESKÝ Josef | 79 | M19-29 | 22. | CC Choceň | 2:41:09.8 | 21:25.9 | 21.6 |
41 | 41. | 1176 | SPLÍTEK Martin | 88 | M19-29 | 23. | ROCKMACHINE-CYKLOMAX | 2:42:47.4 | 23:03.5 | 21.4 |
42 | 42. | 1313 | NETÍK Lukáš | 80 | M19-29 | 24. | Hradec Králové | 2:43:13.0 | 23:29.1 | 21.3 |
43 | 43. | 1276 | MERENUS Vojtěch | 87 | M19-29 | 25. | Bike Club Kutná Hora | 2:43:16.1 | 23:32.2 | 21.3 |
44 | 44. | 1221 | VOCEĎÁLEK Jaroslav | 87 | M19-29 | 26. | JUDO CLUB TRUTNOV | 2:43:20.6 | 23:36.7 | 21.3 |
45 | 45. | 1322 | ŠEVIC Pavel | 88 | M19-29 | 27. | Eleven X-Iont | 2:43:28.3 | 23:44.4 | 21.3 |
46 | 46. | 1061 | JANDA Jakub | 90 | M15-18 | 11. | APOLLODOLDY NÁCHOD | 2:43:30.6 | 23:46.7 | 21.3 |
47 | 47. | 1212 | VÍT Pavel | 71 | M30-39 | 6. | APOLLODOLDY | 2:43:31.3 | 23:47.4 | 21.3 |
48 | 48. | 1038 | FIŠER Jiří | 78 | M19-29 | 28. | REDPOINT PEARL IZUMI | 2:44:13.4 | 24:29.5 | 21.2 |
49 | 49. | 1064 | JAROŠ Jakub | 85 | M19-29 | 29. | ROCKMACHINE-CYKLOMAX | 2:44:16.1 | 24:32.2 | 21.2 |
50 | 50. | 1341 | KOMBEREC Aleš | 79 | M19-29 | 30. | Hradecký Spinning Klub | 2:44:23.6 | 24:39.7 | 21.2 |
51 | 51. | 1059 | HRUŠKA Ladislav | 89 | M15-18 | 12. | SK BP LUMEN | 2:44:46.3 | 25:02.4 | 21.1 |
52 | 52. | 1251 | KANĚRA Pavel | 63 | M40-49 | 4. | Č.Kostelec | 2:45:06.9 | 25:23.0 | 21.1 |
53 | 53. | 1137 | NESTLER Lukáš | 87 | M19-29 | 31. | BIKE TEAM SKAJP | 2:45:40.5 | 25:56.6 | 21.0 |
54 | 54. | 1026 | ČIPERA Radek | 64 | M40-49 | 5. | RADVANICE 175 | 2:46:19.8 | 26:35.9 | 20.9 |
55 | 55. | 1299 | VOŇKA Jiří | 54 | M50+ | 1. | Loko Trutnov | 2:47:01.4 | 27:17.5 | 20.8 |
56 | 56. | 1324 | ANDRLE Pavel | 71 | M30-39 | 7. | Plzeň | 2:47:05.5 | 27:21.6 | 20.8 |
57 | 57. | 1030 | DOLEŽAL Ladislav | 77 | M30-39 | 8. | CK HNÍZDIL TEAM KADAŇ | 2:47:35.7 | 27:51.8 | 20.8 |
58 | 58. | 1205 | ŠVIHA Pavel | 77 | M30-39 | 9. | MARATON CENTRUM JIČÍN | 2:47:38.4 | 27:54.5 | 20.8 |
59 | 59. | 1042 | HÁJEK Jan | 80 | M19-29 | 32. | AC ČIMELICE | 2:47:43.2 | 27:59.3 | 20.7 |
60 | 60. | 1263 | JIRÁSKO Ladislav | 78 | M19-29 | 33. | Spinning MB-Alpine Pro | 2:48:41.8 | 28:57.9 | 20.6 |
61 | 61. | 1067 | JAVŮREK Petr | 77 | M30-39 | 10. | SVOBODA NAD ÚPOU | 2:49:22.2 | 29:38.3 | 20.5 |
62 | 62. | 1329 | POŘÍZ Lukáš | 88 | M19-29 | 34. | Autocombi Team | 2:52:06.4 | 32:22.5 | 20.2 |
63 | 63. | 1050 | HENDRYCH Jiří | 72 | M30-39 | 11. | BIKE FREAKS HOLICE | 2:52:11.9 | 32:28.0 | 20.2 |
64 | 64. | 1028 | FOŘT Svatopluk | 76 | M30-39 | 12. | SURVIVAL WALMARK MTB TEAM | 2:52:14.6 | 32:30.7 | 20.2 |
65 | 65. | 1214 | VANÍČEK Vojtěch | 85 | M19-29 | 35. | BAC BAKAKO ZV80-NOVÁ PAKA | 2:52:21.2 | 32:37.3 | 20.2 |
66 | 66. | 1357 | JIRÁNEK Jakub | 83 | M19-29 | 36. | Červený Kostelec | 2:52:44.0 | 33:00.1 | 20.1 |
67 | 67. | 1168 | SLABÝ Jiří | 56 | M50+ | 2. | REDPOINT PEARL IZUMI | 2:53:08.9 | 33:25.0 | 20.1 |
68 | 68. | 1334 | ŠTEFL David | 80 | M19-29 | 37. | JKF Jaroměř | 2:53:09.6 | 33:25.7 | 20.1 |
69 | 69. | 1147 | OPOČENSKÝ Jakub | 86 | M19-29 | 38. | OLFIN CAR-VELLA TRUTNOV | 2:53:13.7 | 33:29.8 | 20.1 |
70 | 70. | 1133 | NEKVINDA Alexandr | 87 | M19-29 | 39. | REALISTAV ČESKÉ BUDĚJOVICE | 2:53:13.8 | 33:29.9 | 20.1 |
71 | 71. | 1065 | JAROUŠ Martin | 81 | M19-29 | 40. | SPORT CLUB CALABRONE | 2:53:21.8 | 33:37.9 | 20.1 |
72 | 72. | 1108 | LORENC Martin | 73 | M30-39 | 13. | DEVOSS RK | 2:53:56.6 | 34:12.7 | 20.0 |
73 | 73. | 1188 | SVOBODA Petr | 91 | M15-18 | 13. | CK MTB JUNIOR HLINSKO | 2:54:20.1 | 34:36.2 | 20.0 |
74 | 74. | 1363 | TESAŘ Petr | 81 | M19-29 | 41. | MTBC Manitou Sokol Ch. | 2:55:04.4 | 35:20.5 | 19.9 |
75 | 75. | 1295 | BERÁNEK Martin | 91 | M15-18 | 14. | Pítrs Bikes | 2:55:37.4 | 35:53.5 | 19.8 |
76 | 76. | 1261 | HLADÍKOVÁ Jana | 73 | Z19-39 | 1. | Spinning MB-Alpine Pro | 2:55:39.7 | 35:55.8 | 19.8 |
77 | 77. | 1228 | VRÁNA Petr | 83 | M19-29 | 42. | ROKYTNICE NAD JIZEROU | 2:56:11.5 | 36:27.6 | 19.8 |
78 | 78. | 1253 | OCHMANNOVÁ Lenka | 88 | Z19-39 | 2. | Scania-Apache-Team-Kolín | 2:56:25.4 | 36:41.5 | 19.7 |
79 | 79. | 1272 | HALAJ Jan | 70 | M30-39 | 14. | Saar Gummi MTB Team | 2:56:32.6 | 36:48.7 | 19.7 |
80 | 80. | 1249 | KUBEČEK Martin | 78 | M19-29 | 43. | Broumov | 2:57:45.5 | 38:01.6 | 19.6 |
81 | 81. | 1301 | DUCH Miroslav | 79 | M19-29 | 44. | SK BP Lumen | 2:59:37.9 | 39:54.0 | 19.4 |
82 | 82. | 1008 | BAUDYŠ Miroslav | 68 | M30-39 | 15. | BP LUMEN | 3:01:30.0 | 41:46.1 | 19.2 |
83 | 83. | 1285 | HLADÍK Josef | 71 | M30-39 | 16. | Spinning MB-Alpine Pro | 3:02:02.8 | 42:18.9 | 19.1 |
84 | 84. | 1129 | MORAVEC Marek | 68 | M30-39 | 17. | SNAILS | 3:02:59.6 | 43:15.7 | 19.0 |
85 | 85. | 1282 | BÍLÝ Petr | 79 | M19-29 | 45. | Cyklo team Proxima | 3:02:59.6 | 43:15.7 | 19.0 |
86 | 86. | 1140 | NOSEK Rudolf | 70 | M30-39 | 18. | SBĚRNÉ SUROVINY HK | 3:03:00.1 | 43:16.2 | 19.0 |
87 | 87. | 1024 | ČERNÝ Lukáš | 85 | M19-29 | 46. | FTK V OLOMOUCI | 3:03:06.0 | 43:22.1 | 19.0 |
88 | 88. | 1325 | ESSER Miroslav | 78 | M19-29 | 47. | Vodafone | 3:03:17.9 | 43:34.0 | 19.0 |
89 | 89. | 1307 | MRKOS Stanislav | 89 | M15-18 | 15. | Cyklo Stratílek Litomyšl | 3:03:32.8 | 43:48.9 | 19.0 |
90 | 90. | 1303 | RIEDL Robert | 68 | M30-39 | 19. | Praha 6 | 3:04:03.4 | 44:19.5 | 18.9 |
91 | 91. | 1339 | KALOUSEK Radim | 80 | M19-29 | 48. | Choceň | 3:04:07.9 | 44:24.0 | 18.9 |
92 | 92. | 1250 | HOLOUBEK Jiří | 76 | M30-39 | 20. | Pell's Team | 3:04:09.9 | 44:26.0 | 18.9 |
93 | 93. | 1199 | ŠTOLFA Jindřich | 52 | M50+ | 3. | KAH VRCHLABÍ | 3:04:55.4 | 45:11.5 | 18.8 |
94 | 94. | 1012 | BENEŠ David | 77 | M30-39 | 21. | TJ SOKOL HORNÍ BRANNÁ | 3:05:09.1 | 45:25.2 | 18.8 |
95 | 95. | 1046 | HÁTLE David | 81 | M19-29 | 49. | MTB TEAM HOŘICE | 3:05:17.3 | 45:33.4 | 18.8 |
96 | 96. | 1032 | DREXLER Radek | 73 | M30-39 | 22. | AGENTURA VAPITI | 3:05:24.8 | 45:40.9 | 18.8 |
97 | 97. | 1351 | ZIMA Michal | 90 | M15-18 | 16. | MTB Team Hořice | 3:05:36.2 | 45:52.3 | 18.7 |
98 | 98. | 1187 | SVOBODA Martin | 78 | M19-29 | 50. | LOKO TRUTNOV | 3:05:57.5 | 46:13.6 | 18.7 |
99 | 99. | 1121 | MELICHAR Jiří | 74 | M19-29 | 51. | TJ SOKOL BATŇOVICE | 3:06:11.1 | 46:27.2 | 18.7 |
100 | 100. | 1097 | KUBEČEK Ladislav | 62 | M40-49 | 6. | MARATONSTAV ÚPICE | 3:06:33.0 | 46:49.1 | 18.7 |
101 | 101. | 1333 | ROMPORTL Jaroslav | 77 | M30-39 | 23. | Hradecký Spinning | 3:06:59.2 | 47:15.3 | 18.6 |
102 | 102. | 1071 | JOHA Aleš | 80 | M19-29 | 52. | DELTA TEAM TRIATLON | 3:08:02.2 | 48:18.3 | 18.5 |
103 | 103. | 1077 | KARAFIÁT Tomáš | 71 | M30-39 | 24. | RDPOINT PEARLIZUMI | 3:09:04.2 | 49:20.3 | 18.4 |
104 | 104. | 1104 | LANDKAMMER Ondřej | 87 | M19-29 | 53. | CYKLOBULF HROBCE | 3:09:04.5 | 49:20.6 | 18.4 |
105 | 105. | 1155 | POLIČANSKÝ Petr | 66 | M40-49 | 7. | KUPKOLO.CZ DVŮR KRÁLOVÉ | 3:09:07.6 | 49:23.7 | 18.4 |
106 | 106. | 1081 | KEJZLAR Tomáš | 83 | M19-29 | 54. | APOLLODOLDY | 3:09:11.0 | 49:27.1 | 18.4 |
107 | 107. | 1277 | KREJČÍ Tomáš | 87 | M19-29 | 55. | Bike Club Kutná Hora | 3:09:11.6 | 49:27.7 | 18.4 |
108 | 108. | 1036 | ELICH Jiří | 64 | M40-49 | 8. | APOLLODOLDY NÁCHOD | 3:09:17.8 | 49:33.9 | 18.4 |
109 | 109. | 1099 | KULHÁNKOVÁ Jitka | 80 | Z19-39 | 3. | SKI A BIKE CENTRUM RADOTÍN | 3:09:18.5 | 49:34.6 | 18.4 |
110 | 110. | 1186 | SVOBODA Jiří | 66 | M40-49 | 9. | T-MOBILE MTB TEAM | 3:09:19.5 | 49:35.6 | 18.4 |
111 | 111. | 1283 | TVRDÝ Radek | 74 | M30-39 | 25. | Palermo | 3:09:25.5 | 49:41.6 | 18.4 |
112 | 112. | 1086 | KOLEŇÁK Vlastimil | 77 | M30-39 | 26. | MANIAC PEDALS | 3:09:31.7 | 49:47.8 | 18.4 |
113 | 113. | 1267 | LAŠTŮVKA Martin | 80 | M19-29 | 56. | Verner-Expert na teplo | 3:10:55.1 | 51:11.2 | 18.2 |
114 | 114. | 1328 | NOVÁK Petr | 77 | M30-39 | 27. | Hradecký Spinning Club | 3:10:59.3 | 51:15.4 | 18.2 |
115 | 115. | 1159 | PROUZA Marek | 90 | M15-18 | 17. | ÚPICE | 3:11:23.5 | 51:39.6 | 18.2 |
116 | 116. | 1241 | ADAM Jiří | 74 | M30-39 | 28. | SURVIVAL WALMARK MTB TEAM | 3:11:36.3 | 51:52.4 | 18.2 |
117 | 117. | 1141 | NOVÁK Arnošt | 73 | M30-39 | 29. | LOKOMOTIVA PRAHA | 3:11:57.3 | 52:13.4 | 18.1 |
118 | 118. | 1001 | ANDRÁŠI Eduard | 82 | M19-29 | 57. | HRDLÍV | 3:12:14.7 | 52:30.8 | 18.1 |
119 | 119. | 1344 | GAUDEL Roman | 81 | M19-29 | 58. | TJ Sokol Horní Branná | 3:13:19.3 | 53:35.4 | 18.0 |
120 | 120. | 1280 | VOSYKOVÁ Jana | 84 | Z19-39 | 4. | Ramar Stevens | 3:13:27.4 | 53:43.5 | 18.0 |
121 | 121. | 1195 | ŠOLC Zdeněk | 75 | M30-39 | 30. | SOKOL HARTA | 3:13:31.0 | 53:47.1 | 18.0 |
122 | 122. | 1343 | HEMELÍK Pavel | 67 | M40-49 | 10. | Hradecký Spinning Klub | 3:13:39.9 | 53:56.0 | 18.0 |
123 | 123. | 1068 | JEŽEK Jiří | 62 | M40-49 | 11. | J.D.J.TEAM | 3:14:49.8 | 55:05.9 | 17.9 |
124 | 124. | 1095 | KROUPA Tomáš | 72 | M30-39 | 31. | SURVIVAL-WALMARK \\MTB | 3:14:58.3 | 55:14.4 | 17.8 |
125 | 125. | 1326 | ROUBÍČEK Martin | 78 | M19-29 | 59. | Vodafone | 3:15:40.8 | 55:56.9 | 17.8 |
126 | 126. | 1284 | NOVÁK Pavel | 72 | M30-39 | 32. | Litoměřice | 3:15:46.3 | 56:02.4 | 17.8 |
127 | 127. | 1066 | JAVŮREK Milan | 71 | M30-39 | 33. | ČERVENKA | 3:16:34.1 | 56:50.2 | 17.7 |
128 | 128. | 1269 | BREBURDA Tomáš | 83 | M19-29 | 60. | Poříčí | 3:17:14.9 | 57:31.0 | 17.6 |
129 | 129. | 1160 | PUHLOVSKÝ Vladimír | 62 | M40-49 | 12. | WWW.KUPKOLO.CZ DVŮR KRÁLOVÉ | 3:17:23.4 | 57:39.5 | 17.6 |
130 | 130. | 1358 | HRABAL Tomáš | 89 | M15-18 | 18. | Olfin Car-Vella Trutnov | 3:18:19.4 | 58:35.5 | 17.5 |
131 | 131. | 1215 | VAŠATA Jiří | 62 | M40-49 | 13. | Rock Machine Cyklomax | 3:18:46.3 | 59:02.4 | 17.5 |
132 | 132. | 1151 | PETRÁČEK Bořek | 65 | M40-49 | 14. | CYKLOBAR | 3:18:53.3 | 59:09.4 | 17.5 |
133 | 133. | 1332 | KRAUS Miroslav | 66 | M40-49 | 15. | Lemex L.Bělohrad | 3:18:57.0 | 59:13.1 | 17.5 |
134 | 134. | 1321 | OSVALD Stanislav | 79 | M19-29 | 61. | Balluff MTB | 3:19:49.8 | 1:00:05.9 | 17.4 |
135 | 135. | 1085 | KOBRLE Petr | 76 | M30-39 | 34. | WEIZWNB | 3:19:57.9 | 1:00:14.0 | 17.4 |
136 | 136. | 1244 | JÍRA Martin | 88 | M19-29 | 62. | Chabařovice | 3:19:58.7 | 1:00:14.8 | 17.4 |
137 | 137. | 1152 | PLŠEK Martin | 77 | M30-39 | 35. | ÚSTÍ NAD LABEM | 3:20:01.4 | 1:00:17.5 | 17.4 |
138 | 138. | 1117 | MASTIK Jan | 87 | M19-29 | 63. | STORM TEAM 02 | 3:20:05.2 | 1:00:21.3 | 17.4 |
139 | 139. | 1278 | JOSKA Zdeněk | 82 | M19-29 | 64. | Hlinsko v Čechách | 3:20:18.2 | 1:00:34.3 | 17.4 |
140 | 140. | 1201 | ŠŤOVÍČEK Pavel | 70 | M30-39 | 36. | MARATON CENTRUM JIČÍN | 3:20:27.4 | 1:00:43.5 | 17.4 |
141 | 141. | 1189 | ŠILLE Jaromír | 70 | M30-39 | 37. | TOPESTO.COM MTB TEAM | 3:20:31.0 | 1:00:47.1 | 17.4 |
142 | 142. | 1236 | MALEC Martin | 60 | M40-49 | 16. | L.B.C.INTERNATIONAL CLUB NOV | 3:20:36.9 | 1:00:53.0 | 17.3 |
143 | 143. | 1098 | KUBEČEK Ladislav | 91 | M15-18 | 19. | BP LUMEN | 3:20:42.7 | 1:00:58.8 | 17.3 |
144 | 144. | 1134 | NEKVINDOVÁ Jana | 90 | Z15-18 | 1. | REALISTAV ČESKÉ BUDĚJOVICE | 3:20:50.2 | 1:01:06.3 | 17.3 |
145 | 145. | 1130 | MRÁZ Vít | 74 | M30-39 | 38. | BUG CLUB DEJVICE | 3:21:45.2 | 1:02:01.3 | 17.2 |
146 | 146. | 1240 | ŽALSKÝ Šlechtislav | 42 | M50+ | 4. | REALISTAV BRNO | 3:21:54.1 | 1:02:10.2 | 17.2 |
147 | 147. | 1245 | ALTMAN Petr | 79 | M19-29 | 65. | HO Šumava | 3:22:17.7 | 1:02:33.8 | 17.2 |
148 | 148. | 1270 | JIRÁSEK Jiří | 61 | M40-49 | 17. | Jungheinrich | 3:22:46.1 | 1:03:02.2 | 17.2 |
149 | 149. | 1330 | ŠIMŮNEK Dušan | 76 | M30-39 | 39. | Hradecký Spinning Club | 3:23:04.7 | 1:03:20.8 | 17.1 |
150 | 150. | 1138 | NESTLEROVÁ Klára | 92 | Z15-18 | 2. | TOP TEN FACTOR TEPLICE | 3:23:15.5 | 1:03:31.6 | 17.1 |
151 | 151. | 1225 | VOŘÍŠEK Mirko | 62 | M40-49 | 18. | NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ | 3:23:24.7 | 1:03:40.8 | 17.1 |
152 | 152. | 1315 | HAVLASOVÁ Alžběta | 87 | Z19-39 | 5. | Cyklo Klub Plastochem | 3:23:38.7 | 1:03:54.8 | 17.1 |
153 | 153. | 1302 | MACEK Martin | 64 | M40-49 | 19. | Scania Apache | 3:24:36.6 | 1:04:52.7 | 17.0 |
154 | 154. | 1192 | ŠLÉGR Jiří | 54 | M19-29 | 66. | SK AUTOREST | 3:24:52.1 | 1:05:08.2 | 17.0 |
155 | 155. | 1051 | HETFLEJŠ Aleš | 71 | M30-39 | 40. | ÚPICE | 3:24:53.3 | 1:05:09.4 | 17.0 |
156 | 156. | 1094 | KRAUS Zdeněk | 62 | M40-49 | 20. | HRADECKÝ SPINNING KLUB | 3:24:54.8 | 1:05:10.9 | 17.0 |
157 | 157. | 1125 | MIKEŠ David | 76 | M30-39 | 41. | PROXIMA CYKLOTEAM | 3:25:11.6 | 1:05:27.7 | 17.0 |
158 | 158. | 1169 | SLÁMA Richard | 62 | M40-49 | 21. | PBV MTB TEAM BRNO | 3:25:26.9 | 1:05:43.0 | 16.9 |
159 | 159. | 1360 | ŠIMŮNEK Antonín | 53 | M50+ | 5. | Hradec Králové | 3:26:22.6 | 1:06:38.7 | 16.9 |
160 | 160. | 1198 | ŠTEFÁNEK Petr | 75 | M30-39 | 42. | MANIAC PEDALS | 3:26:25.2 | 1:06:41.3 | 16.9 |
161 | 161. | 1054 | HOLEČEK Pavel | 59 | M40-49 | 22. | HRADEC KRÁLOVÉ | 3:26:30.3 | 1:06:46.4 | 16.9 |
162 | 162. | 1136 | NĚMEČEK Petr | 66 | M40-49 | 23. | CYKLO OGAR ČERVENÝ KOSTELEC | 3:26:36.8 | 1:06:52.9 | 16.8 |
163 | 163. | 1239 | ŽALČÍK Štěpán | 92 | M15-18 | 20. | CYKLO MXM HULÍN | 3:26:59.4 | 1:07:15.5 | 16.8 |
164 | 164. | 1120 | MÁZL Miroslav | 47 | M50+ | 6. | MTB SP VRCHLABÍ | 3:27:16.7 | 1:07:32.8 | 16.8 |
165 | 165. | 1209 | TRNOVSKÝ Miloslav | 65 | M40-49 | 24. | HOBUK | 3:27:27.6 | 1:07:43.7 | 16.8 |
166 | 166. | 1298 | ŠUBR Petr | 65 | M40-49 | 25. | MTB Team Hořice | 3:27:34.5 | 1:07:50.6 | 16.8 |
167 | 167. | 1246 | DŁUGOSZ Ryszard | 25 | M40-49 | 26. | LUBAWKA | 3:27:36.5 | 1:07:52.6 | 16.8 |
168 | 168. | 1116 | MAREŠ Karel | 68 | M30-39 | 43. | PUPÍCI | 3:27:49.8 | 1:08:05.9 | 16.7 |
169 | 169. | 1162 | RAUCHFUSS Marek | 69 | M30-39 | 44. | CK MTB MARATON HLINSKO | 3:27:57.7 | 1:08:13.8 | 16.7 |
170 | 170. | 1180 | NOVOTNÁ Sáva | 80 | Z19-39 | 6. | Praha 1 | 3:27:59.7 | 1:08:15.8 | 16.7 |
171 | 171. | 1002 | ANTUŠEK Jindřich | 85 | M19-29 | 67. | MLADÉ BUKY | 3:28:08.3 | 1:08:24.4 | 16.7 |
172 | 172. | 1265 | HORNYCHOVÁ Marie | 80 | Z19-39 | 7. | X-Tream | 3:28:23.0 | 1:08:39.1 | 16.7 |
173 | 173. | 1297 | KINCL Zbyněk | 88 | M19-29 | 68. | LŠ Bubákov | 3:28:33.3 | 1:08:49.4 | 16.7 |
174 | 174. | 1266 | PUŠKA Richard | 83 | M19-29 | 69. | Poříčí n.S. | 3:28:56.5 | 1:09:12.6 | 16.7 |
175 | 175. | 1210 | VÁCLACH Petr | 82 | M19-29 | 70. | HOUMS | 3:29:04.4 | 1:09:20.5 | 16.6 |
176 | 176. | 1271 | VESELÝ Jan | 80 | M19-29 | 71. | Saar Gummi MTB Team | 3:29:04.7 | 1:09:20.8 | 16.6 |
177 | 177. | 1194 | ŠMAT Marek | 90 | M15-18 | 21. | TROUBLEBIKERZ | 3:29:24.7 | 1:09:40.8 | 16.6 |
178 | 178. | 1234 | ZAK Martin | 75 | M30-39 | 45. | MICRODIS.NET TEAM | 3:29:32.6 | 1:09:48.7 | 16.6 |
179 | 179. | 1318 | MACH Lukáš | 84 | M19-29 | 72. | Rtyně v Podkr. | 3:30:07.1 | 1:10:23.2 | 16.6 |
180 | 180. | 1060 | CHMELÍK Martin | 79 | M19-29 | 73. | NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ | 3:30:13.5 | 1:10:29.6 | 16.6 |
181 | 181. | 1279 | DUBEC Jiří | 76 | M30-39 | 46. | Pardubice | 3:30:18.1 | 1:10:34.2 | 16.5 |
182 | 182. | 1226 | VOTOČEK Ondřej | 89 | M15-18 | 22. | HAVLOVICE | 3:30:20.0 | 1:10:36.1 | 16.5 |
183 | 183. | 1177 | SPLÍTKOVÁ Radka | 83 | Z19-39 | 8. | RUBENA HOBBY 2 | 3:30:37.8 | 1:10:53.9 | 16.5 |
184 | 184. | 1260 | TYLŠOVÁ Daniela | 78 | Z19-39 | 9. | TJ Maratonstav Úpice | 3:30:40.3 | 1:10:56.4 | 16.5 |
185 | 185. | 1056 | HOLOMEK Petr | 73 | M30-39 | 47. | NÁCHOD | 3:30:46.3 | 1:11:02.4 | 16.5 |
186 | 186. | 1044 | HARANT Jan | 74 | M30-39 | 48. | ČESKÁ SKALICE | 3:31:34.0 | 1:11:50.1 | 16.4 |
187 | 187. | 1359 | HRABAL Tomáš | 65 | M40-49 | 27. | Trutnov | 3:32:18.4 | 1:12:34.5 | 16.4 |
188 | 188. | 1150 | PAZDERA Martin | 68 | M30-39 | 49. | BLANSKO | 3:32:45.9 | 1:13:02.0 | 16.4 |
189 | 189. | 1327 | BOUŠE Martin | 77 | M30-39 | 50. | Vodafone | 3:33:12.3 | 1:13:28.4 | 16.3 |
190 | 190. | 1309 | BIČIŠŤOVÁ Jitka | 77 | Z19-39 | 10. | Designweld | 3:33:16.5 | 1:13:32.6 | 16.3 |
191 | 191. | 1323 | DOSTÁL Tomáš | 90 | M15-18 | 23. | Start Náchod | 3:33:53.5 | 1:14:09.6 | 16.3 |
192 | 192. | 1031 | DRAŽEK Tomáš | 75 | M30-39 | 51. | HRADEC KRÁLOVÉ | 3:34:12.6 | 1:14:28.7 | 16.2 |
193 | 193. | 1118 | MAŤAŠEJE Petr | 77 | M30-39 | 52. | PŘÍBRAM | 3:34:53.6 | 1:15:09.7 | 16.2 |
194 | 194. | 1070 | JIRANEK Jaroslav | 48 | M50+ | 7. | APOLLO DOLDY | 3:35:04.8 | 1:15:20.9 | 16.2 |
195 | 195. | 1122 | MERTLÍKOVÁ Eliška | 91 | Z15-18 | 3. | SK BP LUMEN ÚPICE | 3:35:06.8 | 1:15:22.9 | 16.2 |
196 | 196. | 1100 | KYSILKO Filip | 88 | M19-29 | 74. | SKI AREÁL ŠANOV | 3:35:22.2 | 1:15:38.3 | 16.2 |
197 | 197. | 1034 | DUŠKOVÁ Eva | 75 | Z19-39 | 11. | MARATONCENTRUM JIČÍN | 3:35:39.1 | 1:15:55.2 | 16.1 |
198 | 198. | 1287 | ŠEDA Jiří | 80 | M19-29 | 75. | Choceň | 3:35:46.9 | 1:16:03.0 | 16.1 |
199 | 199. | 1076 | KÁPIČKA Jaroslav | 75 | M30-39 | 53. | PARDUBICE | 3:36:27.2 | 1:16:43.3 | 16.1 |
200 | 200. | 1247 | FLÉGR Jiří | 75 | M30-39 | 54. | FOTO BARTA | 3:36:35.5 | 1:16:51.6 | 16.1 |
201 | 201. | 1020 | FLÉGR Václav | 76 | M30-39 | 55. | FOTO BÁRTA | 3:36:37.1 | 1:16:53.2 | 16.1 |
202 | 202. | 1092 | KOŽEŠNÍK Ivan | 58 | M40-49 | 28. | DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM | 3:37:41.5 | 1:17:57.6 | 16.0 |
203 | 203. | 1007 | BÁRTA Josef | 66 | M40-49 | 29. | SK BP LUMEN | 3:37:51.0 | 1:18:07.1 | 16.0 |
204 | 204. | 1170 | SLAVÍK Ota | 86 | M19-29 | 76. | HRDLÍV | 3:37:51.8 | 1:18:07.9 | 16.0 |
205 | 205. | 1035 | DVOŘÁK Ladislav | 80 | M19-29 | 77. | VRCHLABÍ | 3:38:23.8 | 1:18:39.9 | 15.9 |
206 | 206. | 1230 | VYČÍTAL Leoš | 65 | M40-49 | 30. | BIKE TEAM KOREJŠ | 3:38:34.8 | 1:18:50.9 | 15.9 |
207 | 207. | 1039 | SÁDLO Karel | 74 | M30-39 | 56. | SK BP LUMEN ÚPICE | 3:38:50.4 | 1:19:06.5 | 15.9 |
208 | 208. | 1242 | DUDEK Jan | 73 | M30-39 | 57. | SK BP LUMEN ÚPICE | 3:38:53.7 | 1:19:09.8 | 15.9 |
209 | 209. | 1231 | VYŠÍNOVÁ Monika | 82 | Z19-39 | 12. | ÚSTÍ NAD LABEM | 3:39:13.1 | 1:19:29.2 | 15.9 |
210 | 210. | 1082 | KLIMT David | 73 | M30-39 | 58. | 3:40:29.2 | 1:20:45.3 | 15.8 | |
211 | 211. | 1305 | HŘÍBAL Aleš | 79 | M19-29 | 78. | Třebechovice p.Orebem | 3:40:30.0 | 1:20:46.1 | 15.8 |
212 | 212. | 1017 | BONĚK Karel | 71 | M30-39 | 59. | ÚSTÍ NAD ORLICÍ | 3:40:46.7 | 1:21:02.8 | 15.8 |
213 | 213. | 1220 | VLACH Petr | 57 | M50+ | 8. | LIQUID | 3:40:47.6 | 1:21:03.7 | 15.8 |
214 | 214. | 1268 | HORÁK Petr | 75 | M30-39 | 60. | Úpice | 3:40:47.7 | 1:21:03.8 | 15.8 |
215 | 215. | 1289 | TOMÁŠ Pavel | 49 | M50+ | 9. | Ptáček spol. s.r.o. | 3:40:55.9 | 1:21:12.0 | 15.8 |
216 | 216. | 1014 | BERTHA Štěpán | 82 | M19-29 | 79. | KARLOVY VARY | 3:41:29.3 | 1:21:45.4 | 15.7 |
217 | 217. | 1149 | PATRA Jaroslav | 72 | M30-39 | 61. | DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM | 3:41:45.7 | 1:22:01.8 | 15.7 |
218 | 218. | 1310 | ADAMŮ Pavel | 66 | M40-49 | 31. | Turnov | 3:42:27.4 | 1:22:43.5 | 15.6 |
219 | 219. | 1229 | VRÁTIL Antonín | 57 | M50+ | 10. | NÁCHOD | 3:42:36.0 | 1:22:52.1 | 15.6 |
220 | 220. | 1131 | MRÁZEK Jan | 73 | M30-39 | 62. | MILÍN | 3:42:46.3 | 1:23:02.4 | 15.6 |
221 | 221. | 1342 | HEMELÍKOVÁ Markéta | 73 | Z19-39 | 13. | Hradecký Spinning Klub | 3:43:04.3 | 1:23:20.4 | 15.6 |
222 | 222. | 1004 | BAJER Jiří | 80 | M19-29 | 80. | BAC BAKAKO ZV80-NOVÁ PAKA | 3:43:38.0 | 1:23:54.1 | 15.6 |
223 | 223. | 1013 | BERNARD Arnošt | 61 | M40-49 | 32. | VELO KUBA BIKE TEAM V LUKACH | 3:43:41.2 | 1:23:57.3 | 15.6 |
224 | 224. | 1227 | VOTŘELOVÁ Katka | 79 | Z19-39 | 14. | MONTES FERREUS | 3:45:29.4 | 1:25:45.5 | 15.4 |
225 | 225. | 1103 | LANDKAMMER Karel | 61 | M40-49 | 33. | CYKLOBULF HROBCE | 3:45:42.5 | 1:25:58.6 | 15.4 |
226 | 226. | 1190 | ŠINDELÁŘ Jiří | 80 | M19-29 | 81. | MOST | 3:46:28.0 | 1:26:44.1 | 15.4 |
227 | 227. | 1222 | VODOCHODSKÝ Vladimír | 72 | M30-39 | 63. | MOST 1 | 3:46:30.3 | 1:26:46.4 | 15.4 |
228 | 228. | 1052 | HOFMAN Karel | 76 | M30-39 | 64. | DROMEDÁR KLUB PLZEŇ | 3:46:31.4 | 1:26:47.5 | 15.4 |
229 | 229. | 1079 | KAŠKOVÁ Petra | 80 | Z19-39 | 15. | BOBR TEAM ČSOB POJIŠŤOVNY | 3:47:00.7 | 1:27:16.8 | 15.3 |
230 | 230. | 1259 | MALAFA Miroslav | 73 | M30-39 | 65. | Havlovice | 3:47:04.7 | 1:27:20.8 | 15.3 |
231 | 231. | 1203 | ŠULC Pavel | 63 | M40-49 | 34. | RK-BIKE NOVÁ PAKA | 3:47:05.3 | 1:27:21.4 | 15.3 |
232 | 232. | 1338 | VIK Vladimír | 76 | M30-39 | 66. | Velo Kuba | 3:47:24.8 | 1:27:40.9 | 15.3 |
233 | 233. | 1011 | BENEŠ Daniel | 81 | M19-29 | 82. | PARDUBICE | 3:48:46.9 | 1:29:03.0 | 15.2 |
234 | 234. | 1154 | POLÁK Martin | 79 | M19-29 | 83. | BAC BAKAKO ZV80-NOVÁ PAKA | 3:49:08.5 | 1:29:24.6 | 15.2 |
235 | 235. | 1146 | OBRŠÁL Jaroslav | 67 | M40-49 | 35. | BIKE TEAM K-C JAROMĚŘ | 3:50:20.6 | 1:30:36.7 | 15.1 |
236 | 236. | 1023 | ČECHURA Jiří | 76 | M30-39 | 67. | NÁCHOD | 3:51:13.4 | 1:31:29.5 | 15.1 |
237 | 237. | 1223 | VOKOUN Jan | 74 | M30-39 | 68. | RUDNÁ | 3:52:26.0 | 1:32:42.1 | 15.0 |
238 | 238. | 1300 | BRŮNA Josef | 56 | M50+ | 11. | Havran Team | 3:53:14.1 | 1:33:30.2 | 14.9 |
239 | 239. | 1019 | BUBENÍKOVÁ Mirka | 76 | Z19-39 | 16. | JINDŘICHŮV HRADEC | 3:53:15.9 | 1:33:32.0 | 14.9 |
240 | 240. | 1144 | NOVÁK Václav | 61 | M40-49 | 36. | VÁNTHOR P-6 JEĎVÍCE | 3:53:19.5 | 1:33:35.6 | 14.9 |
241 | 241. | 1089 | KORF Jan | 79 | M19-29 | 84. | NOVÉ STRAŠECÍ | 3:53:55.3 | 1:34:11.4 | 14.9 |
242 | 242. | 1107 | LIPOVSKÁ Petra | 77 | Z19-39 | 17. | BATS KRALUPY | 3:54:59.2 | 1:35:15.3 | 14.8 |
243 | 243. | 1292 | KUBEČEK Martin | 75 | M30-39 | 69. | SK BP Lumen | 3:55:59.1 | 1:36:15.2 | 14.7 |
244 | 244. | 1153 | PODOBA Peter | 86 | M19-29 | 85. | SLANÝ | 3:56:14.7 | 1:36:30.8 | 14.7 |
245 | 245. | 1101 | LACINA Ondřej | 84 | M19-29 | 86. | PRAHA 3 | 3:57:26.4 | 1:37:42.5 | 14.7 |
246 | 246. | 1216 | VAŠEK Petr | 74 | M30-39 | 70. | PRAHA 6 | 3:57:35.0 | 1:37:51.1 | 14.6 |
247 | 247. | 1106 | LIPINA Lukáš | 89 | M15-18 | 24. | TRUTNOV | 3:58:27.5 | 1:38:43.6 | 14.6 |
248 | 248. | 1178 | SPURNÝ Radek | 89 | M15-18 | 25. | TJ JM CHODOV | 3:58:28.2 | 1:38:44.3 | 14.6 |
249 | 249. | 1093 | KRÁM Miroslav | 80 | M19-29 | 87. | ČERVENÝ KOSTELEC | 4:00:53.2 | 1:41:09.3 | 14.4 |
250 | 250. | 1132 | NEKOLNÝ Petr | 72 | M30-39 | 71. | PŘÍBRAM 2 | 4:01:51.3 | 1:42:07.4 | 14.4 |
251 | 251. | 1193 | ŠLÉGROVÁ Kateřina | 82 | Z19-39 | 18. | SK AUTOREST | 4:01:56.7 | 1:42:12.8 | 14.4 |
252 | 252. | 1048 | HAVRÁNEK Martin | 70 | M30-39 | 72. | RÁJEC-JESTŘEBÍ | 4:03:57.5 | 1:44:13.6 | 14.3 |
253 | 253. | 1015 | BLAŽEJ Martin | 80 | M19-29 | 88. | DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM | 4:05:03.3 | 1:45:19.4 | 14.2 |
254 | 254. | 1364 | PELIKÁN Pavel | 76 | M30-39 | 73. | Přítel Piva | 4:05:37.9 | 1:45:54.0 | 14.2 |
255 | 255. | 1208 | ŤOUPEK Karel | 77 | M30-39 | 74. | BLANSKO | 4:05:41.1 | 1:45:57.2 | 14.2 |
256 | 256. | 1114 | MALENKA Aleš | 74 | M30-39 | 75. | BRNO | 4:05:45.0 | 1:46:01.1 | 14.2 |
257 | 257. | 1218 | VÍT Jan | 78 | M19-29 | 89. | BIKE TEAM K-C JAROMĚŘ | 4:06:05.1 | 1:46:21.2 | 14.1 |
258 | 258. | 1235 | ZAVŘEL Jan | 61 | M40-49 | 37. | NEUMĚTEL PRAHA | 4:06:46.7 | 1:47:02.8 | 14.1 |
259 | 259. | 1111 | LUKÁŠEK Tomáš | 83 | M19-29 | 90. | NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ | 4:07:00.5 | 1:47:16.6 | 14.1 |
260 | 260. | 1184 | STYBLÍK Tomáš | 71 | M30-39 | 76. | MARATON CENTRUM JIČÍN | 4:08:03.5 | 1:48:19.6 | 14.0 |
261 | 261. | 1352 | MACHYTKA Ivan | 55 | M50+ | 12. | Survival Walmark | 4:08:12.2 | 1:48:28.3 | 14.0 |
262 | 262. | 1088 | KONŮPEK Luboš | 82 | M19-29 | 91. | LIBÁŇ | 4:10:08.7 | 1:50:24.8 | 13.9 |
263 | 263. | 1043 | HANUŠ Luboš | 64 | M40-49 | 38. | NOVÉ MĚSTO NAD MET. | 4:10:41.0 | 1:50:57.1 | 13.9 |
264 | 264. | 1206 | THER Daniel | 66 | M40-49 | 39. | NEUMĚTEL PRAHA | 4:11:09.1 | 1:51:25.2 | 13.9 |
265 | 265. | 1049 | HEJZLAR Pavel | 77 | M30-39 | 77. | APOLLO DOLDY | 4:12:23.9 | 1:52:40.0 | 13.8 |
266 | 266. | 1033 | DUBSKÝ Tomáš | 85 | M19-29 | 92. | BIKE TEAM K-C JAROMĚŘ | 4:12:43.1 | 1:52:59.2 | 13.8 |
267 | 267. | 1311 | KARBAN Vlastimil | 80 | M19-29 | 93. | Bike Radlík | 4:14:33.7 | 1:54:49.8 | 13.7 |
268 | 268. | 1274 | KRTIČKOVÁ Petra | 86 | Z19-39 | 19. | Cyklo Stratílek Litomyšl | 4:14:34.4 | 1:54:50.5 | 13.7 |
269 | 269. | 1312 | DVOŘÁK Otakar | 62 | M40-49 | 40. | Dvořák | 4:14:34.8 | 1:54:50.9 | 13.7 |
270 | 270. | 1037 | ESSER Miroslav | 54 | M50+ | 13. | KCN ČESKÁ TŘEBOVÁ | 4:14:46.4 | 1:55:02.5 | 13.7 |
271 | 271. | 1006 | BAREŠOVÁ Andrea | 78 | Z19-39 | 20. | VINOHRADSKÉ ŠLAPKY | 4:14:56.2 | 1:55:12.3 | 13.7 |
272 | 272. | 1320 | MACHOVÁ Miluše | 56 | Z40+ | 1. | BP LUMEN | 4:15:00.3 | 1:55:16.4 | 13.6 |
273 | 273. | 1135 | NĚMEC Ondřej | 89 | M15-18 | 26. | PRAHA | 4:15:01.4 | 1:55:17.5 | 13.6 |
274 | 274. | 1356 | STANĚK Vítězslav | 76 | M30-39 | 78. | Nová Kolonie | 4:15:19.4 | 1:55:35.5 | 13.6 |
275 | 275. | 1179 | STANĚK Pavel | 53 | M50+ | 14. | TEAM GOOFY | 4:15:29.0 | 1:55:45.1 | 13.6 |
276 | 276. | 1181 | STODŮLKOVÁ Lenka | 67 | Z40+ | 2. | BIKE TEAM SKAJP | 4:15:48.3 | 1:56:04.4 | 13.6 |
277 | 277. | 1009 | BAYER Petr | 63 | M40-49 | 41. | PARDUBICE | 4:16:35.2 | 1:56:51.3 | 13.6 |
278 | 278. | 1191 | ŠITRA Vladimír | 79 | M19-29 | 94. | DROMEDÁR KLUB PLZEŇ | 4:16:35.5 | 1:56:51.6 | 13.6 |
279 | 279. | 1025 | ČERNÝ Miroslav | 75 | M30-39 | 79. | DROMEDÁR KLUB PLZEŇ | 4:16:36.3 | 1:56:52.4 | 13.6 |
280 | 280. | 1000 | ANDĚL František | 72 | M30-39 | 80. | MOST | 4:16:58.8 | 1:57:14.9 | 13.5 |
281 | 281. | 1213 | VANĚRA Jan | 82 | M19-29 | 95. | PŘÁTELÉ PIVA | 4:17:19.2 | 1:57:35.3 | 13.5 |
282 | 282. | 1173 | SODOMKA Tomáš | 84 | M19-29 | 96. | MULTIVAN | 4:20:23.2 | 2:00:39.3 | 13.4 |
283 | 283. | 1058 | HOLÝ Martin | 70 | M30-39 | 81. | BB TEAM | 4:20:28.3 | 2:00:44.4 | 13.4 |
284 | 284. | 1331 | KULDA Miroslav | 55 | M50+ | 15. | BP Lumen | 4:20:29.0 | 2:00:45.1 | 13.4 |
285 | 285. | 1053 | HOFMAN Petr | 65 | M40-49 | 42. | DROMEDÁR KLUB PLZEŇ | 4:21:09.7 | 2:01:25.8 | 13.3 |
286 | 286. | 1233 | WILHELM Jaroslav | 67 | M40-49 | 43. | BOHUMÍN | 4:22:33.8 | 2:02:49.9 | 13.3 |
287 | 287. | 1347 | MIKULICA Stanislav | 66 | M40-49 | 44. | Nymburk | 4:24:18.0 | 2:04:34.1 | 13.2 |
288 | 288. | 1021 | CIBULKA Tomáš | 91 | M15-18 | 27. | PRAHA 2 | 4:25:07.6 | 2:05:23.7 | 13.1 |
289 | 289. | 1204 | ŠVARC Patrik | 76 | M30-39 | 82. | RYCHLÉ ŠLAPKY | 4:25:18.9 | 2:05:35.0 | 13.1 |
290 | 290. | 1115 | MAN Petr | 75 | M30-39 | 83. | HRADEC KRÁLOVÉ | 4:26:52.0 | 2:07:08.1 | 13.0 |
291 | 291. | 1102 | LAMR Martin | 70 | M30-39 | 84. | OKI MTB TEAM | 4:27:02.8 | 2:07:18.9 | 13.0 |
292 | 292. | 1243 | ŽĎÁREK Michal | 70 | M30-39 | 85. | Trutnov | 4:27:19.5 | 2:07:35.6 | 13.0 |
293 | 293. | 1171 | SLEZÁK Roman | 61 | M40-49 | 45. | BIKE TEAM SKAJP | 4:31:38.4 | 2:11:54.5 | 12.8 |
294 | 294. | 1172 | SLEZÁKOVÁ Jana | 61 | Z40+ | 3. | BIKE TEAM SKAJP | 4:31:46.7 | 2:12:02.8 | 12.8 |
295 | 295. | 1126 | MIKEŠ Petr | 60 | M40-49 | 46. | TEAM GOOFY | 4:33:44.9 | 2:14:01.0 | 12.7 |
296 | 296. | 1232 | WEISS Lubomír | 64 | M40-49 | 47. | OSTROV | 4:37:21.8 | 2:17:37.9 | 12.5 |
297 | 297. | 1016 | BOBEK Míra | 72 | M30-39 | 86. | BT DREAM TEAM | 4:42:21.6 | 2:22:37.7 | 12.3 |
298 | 298. | 1090 | KOŠŤÁL Libor | 70 | M30-39 | 87. | PARDUBICE | 4:43:08.6 | 2:23:24.7 | 12.3 |
299 | 299. | 1219 | VALENTA Slávek | 69 | M30-39 | 88. | NYMBURK | 4:44:54.3 | 2:25:10.4 | 12.2 |
300 | 300. | 1045 | NOVÁK Karel | 55 | M50+ | 16. | HAVRAN TEAM | 4:44:57.7 | 2:25:13.8 | 12.2 |
301 | 301. | 1164 | RESL Karel | 90 | M15-18 | 28. | BAKOV NAD JIZEROU | 4:46:40.1 | 2:26:56.2 | 12.1 |
302 | 302. | 1317 | KOBLASA Tomáš | 93 | M15-18 | 29. | Broumov | 4:57:22.2 | 2:37:38.3 | 11.7 |
303 | 303. | 1286 | FESTA Zdeněk | 58 | M40-49 | 48. | Tradefides a.s. | 4:58:54.9 | 2:39:11.0 | 11.6 |
304 | 304. | 1143 | NOVÁK Lukáš | 91 | M15-18 | 30. | VÁNHTOR P-6 JEĎVÍCE | 5:05:21.6 | 2:45:37.7 | 11.4 |
305 | 305. | 1183 | STOKLASA Roman | 71 | M30-39 | 89. | TRUTNOV | 5:06:13.2 | 2:46:29.3 | 11.4 |
306 | 306. | 1069 | JINDRA Tomáš | 76 | M30-39 | 90. | TRUTNOV | 5:06:14.5 | 2:46:30.6 | 11.4 |
307 | 307. | 1182 | STOKLASA František | 81 | M19-29 | 97. | TÁBOR | 5:09:38.0 | 2:49:54.1 | 11.2 |
308 | 308. | 1165 | RYCHTAŘÍK Jan | 72 | M30-39 | 91. | JEZEVEC | 5:17:03.6 | 2:57:19.7 | 11.0 |
309 | 309. | 1029 | DOLEJŠ Michal | 73 | M30-39 | 92. | BIKE JEZEVEC | 5:17:04.3 | 2:57:20.4 | 11.0 |
310 | 310. | 1336 | TOMÁŠEK Přemysl | 78 | M19-29 | 98. | Praha 4 | 5:34:42.2 | 3:14:58.3 | 10.4 |
311 | 311. | 1335 | KULDA Miroslav | 74 | M30-39 | 93. | Praha 10 | 5:34:42.3 | 3:14:58.4 | 10.4 |
312 | 312. | 1353 | SLADKÁ Barbora | 84 | Z19-39 | 21. | Audioego | 6:03:03.4 | 3:43:19.5 | 9.6 |
313 | 313. | 1354 | PODOLSKÝ Petr | 70 | M30-39 | 94. | Audioego | 6:03:03.5 | 3:43:19.6 | 9.6 |
314. | 1355 | SKALICKÝ Michael | 68 | M30-39 | Hradec Králové | DNF | ||||
315. | 1197 | ŠTEFAN Jiří | 81 | M19-29 | MARATONCENTRUM JIČÍN | DNF | ||||
316. | 1196 | ŠTEFAN Petr | 63 | M40-49 | BIKE JEZEVEC | DNF | ||||
317. | 1185 | SUŠÁNKA Jan | 85 | M19-29 | ROCKMACHINE-CYKLOMAX | DNF | ||||
318. | 1175 | SOUČEK Karel | 70 | M30-39 | ACTIVE-SPORT JAROMĚŘ | DNF | ||||
319. | 1174 | SOTONA Jiří | 89 | M15-18 | ACT MLADÁ BOLESLAV | DNF | ||||
320. | 1166 | SCHILLER Marek | 72 | M30-39 | STALAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU | DNF | ||||
321. | 1161 | RASOCHA Tomáš | ¨7 | M30-39 | SEVENSPED | DNF | ||||
322. | 1158 | PRAŽÁK Kamil | 74 | M30-39 | DEVOSS RYCHNOV NAD KNĚŽNOU | DNF | ||||
323. | 1157 | POSPÍŠIL Jiří | 69 | M30-39 | REDPOINT PEARLIZUMI | DNF | ||||
324. | 1200 | ŠTOLFA Ondřej | 85 | M19-29 | KAH VRCHLABÍ | DNF | ||||
325. | 1202 | ŠUBR Jan | 86 | M19-29 | MTB TEAM HOŘICE | DNF | ||||
326. | 1207 | TLUSTÁ Jana | 85 | Z19-39 | SLANÝ | DNF | ||||
327. | 1337 | ŠTEFAN Jiří | 81 | M19-29 | Maraton centrum Jičín | DNF | ||||
328. | 1294 | ŠUTA Jiří | 89 | M15-18 | Scania Apache Team Kolín | DNF | ||||
329. | 1264 | MACÁŠKOVÁ Martina | 89 | Z15-18 | KHS.cenytisku.cz | DNF | ||||
330. | 1275 | TREJBAL Miroslav | 82 | M19-29 | Trutnov | DNF | ||||
331. | 1238 | ZVĚŘINA Marek | 85 | M19-29 | UNIKÁTNÍ CYKLISICKÝ KLUB VEL | DNF | ||||
332. | 1237 | ZÍSKAL Luďek | 77 | M30-39 | CHEB | DNF | ||||
333. | 1224 | VOREL Lukáš | 80 | M19-29 | MTB TEAM HOŘICE | DNF | ||||
334. | 1217 | VEBR Vladimír | 61 | M40-49 | ROCK MACHINE CYKLOMAX | DNF | ||||
335. | 1211 | VALENTA Martin | 77 | M30-39 | NYMBURK | DNF | ||||
336. | 1156 | PONČA Roman | 65 | M40-49 | BIKE TEAM K-C JAROMĚŘ | DNF | ||||
337. | 1148 | PAŘÍKOVÁ Klára | 74 | Z19-39 | BB | DNF | ||||
338. | 1083 | KNEŘOVÁ Veronika | 81 | Z19-39 | ÚPICE | DNF | ||||
339. | 1080 | KAZDA Jiří | 50 | M50+ | MARATON CENTRUM JIČÍN | DNF | ||||
340. | 1072 | KAČÍREK David | 77 | M30-39 | BIKEPATRIOTS | DNF | ||||
341. | 1055 | HOLÍK Radovan | 89 | M15-18 | DT SWISS BIKE TEAM | DNF | ||||
342. | 1047 | HAVELKA Martin | 75 | M30-39 | DUCHCOV | DNF | ||||
343. | 1145 | HARBUT Dalibor | 88 | M19-29 | M+S MINAŘÍK | DNF | ||||
344. | 1022 | ČANIGA Petr | 89 | M15-18 | SCANIA APACHE TEAM KOLÍN | DNF | ||||
345. | 1018 | BŘÍŠKO David | 83 | M19-29 | MĚLNÍK | DNF | ||||
346. | 1010 | BEČKA Pavel | 69 | M30-39 | HOLICE | DNF | ||||
347. | 1084 | KNOFLÍČEK Jiří | 62 | M40-49 | KNF BIKE CLUB | DNF | ||||
348. | 1087 | KOLMAN Robert | 68 | M30-39 | ROCK MACHINE-CYKLOMAX WOMEN | DNF | ||||
349. | 1091 | KOUDELA Roman | 73 | M30-39 | PŘÍBRAM | DNF | ||||
350. | 1142 | NOVÁK Jakub | 68 | M30-39 | PRAHA-KOLOVRATY | DNF | ||||
351. | 1139 | NOSEK Pavel | 84 | M19-29 | ACT MLADÁ BOLESLAV | DNF | ||||
352. | 1127 | MÍL Milan | 80 | M19-29 | BIKE TEAM K-C JAROMĚŘ | DNF | ||||
353. | 1124 | MERVART Václav | 70 | M30-39 | TC DOBRUŠKA | DNF | ||||
354. | 1113 | LUPEK Karel | 59 | M40-49 | PRAHA | DNF | ||||
355. | 1110 | LUKAŠÁK Milan | 75 | M30-39 | CYKLOTEAM BROUMOV | DNF | ||||
356. | 1109 | LOUDA Miloslav | 61 | M40-49 | NOVÝ BYDŽOV | DNF | ||||
357. | 1105 | LIĎÁKOVÁ Kateřina | 79 | Z19-39 | ŘÍČANY | DNF | ||||
358. | 1096 | KRUMPHANZL Erik | 75 | M30-39 | ODOLOV | DNF | ||||
359. | 1005 | BALATKA Vlastimil | 65 | M40-49 | UNIČOV | DNF |
Copyright © 2006 - 2024 Sportis s.r.o. Publikování nebo další šíření obsahu serveru Sportis.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno.